Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#2967286 - 11/03/2009 07:17 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: di.canio

Stary jeszcze godzina do meczu, nie marnuj czasu na mecz.pl tylko dzwoń do Providenta, zastawiaj samochód, chatę, dziewczynę i co tam jeszcze masz, za 3 godzinki będziesz mega bogaty. Albo nawet wcześniej po 3 przypadkowych bramkach.


laugh

Fajne jest to, ze wiara w to ,ze Inter odda jeden celny strzał jest prawie zerowa, natomiast z drugiej strony nie brak głosów, ze Lyon moze sprawić niespodzianke.
Jutro to ostatnie przerodzi sie w masówke ?
Mam taka nadzieję :grin


Co do tego czy inter odda strzal też zależeć będzie od przebiegu meczu, Poczynania Interu śledze od bardzo dawna, pamietam mecz z Valencią w PU jakieś 7-8 lat temu, pierwszy mecz, w Mediolanie oczywiście 0-0 tak jak przystało na Inter:) wyjazd do Valenci 1 minuta Nicola Ventola strzela bramkę...i mecz skonczył się wynikiem 0-1 i awansem Interu, wtedy Valencia grala całkiem dobrze, przewaga Hiszpanów była naprawde ogromna, mało razy oglądałem tak jednostronne spotkanie, w meczu Valencia oddała mnóstwo celnych strzałów, były słupki, Toldo bronił jak natchniony, i właśnie tego bramkarza już nie ma, a MU to nie Valencia, pewny Win MU i nie ma o czym dyskutować, stawiać na Inter to wyrzucenie pieniędzy w błoto...

Do góry
Bonus: Unibet
#2967293 - 11/03/2009 07:18 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Jutro jak w Manchesterze nie padnie 0-0 (kurs 8.0) chyba trzeba liczyć na over (conajmniej 2,5):D (k:2.4)=można eksperymentować na dwa kupony+ tongue
każdy bramkowy remis daje awans Interowi więc po golu której kolwiek druzyny raczej nie ma co liczyć na trzymanie wyniku no bo chyba nie ma mowy o zachowaniu twarzy skromną porażką smile
Chelsea i Liverpool w pierwszych meczach wygrali po 1-0 dzisiaj padły overki gdy w Rzymie nie dojdzie do dogrywki licze na podobne rezultaty jezeli chodzi o gole (pierwszy mecz Arsenal wygrał 1-0)

Do góry
#2967395 - 11/03/2009 08:02 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MazurXP]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: MazurXP
...stawiać na Inter to wyrzucenie pieniędzy w błoto...


Zamiast troszczyć sie o cudze pieniadze lepiej chyba napisac w co zainwestowałes swoje, hmmm ?

Ja akurat lubie grac "pod prąd" i jak na razie do tego sposobu grania nie dokładam smile

To jest tylko sport,a w tym meczu tylko i aż...jeden gol moze przesadzic o awansie.
Na bramke przeciwko MU stac było Newcastle, tym bardziej stac jest Inter.
Kurs mi odpowiada ,MU nie cierpie, czego chcieć wiecej ? laugh

Do góry
#2967427 - 11/03/2009 08:19 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: bolektp
Co za wieczor... Normalnie tragedia..

Zeby na tym poziomie byl taki poziom sedziowania... toz to skandal w jasny wieczor smile Mowa o meczu Liverpoolu
Pierwsza polowa to popis sedziow : glownego ktory pozwala Torresowi faulowac ostatniego obronce zeby potem strzelic gola i liniowego ktory dal karnego z kapelusza (bo o rece Heinze nie moglo byc mowy). A na dodatek w jednej akcji po faulu bodajze Alonso sedzia daje zolta kartke dla... Maszczerano tongue
Parodia



LOL laugh

Kalectwo Pepe nie trafiło w piłke i przewróciło sie samo.
Torres nawet go nie dotknął.

Heinze wykonał zdecydowany ruch w kierunku piłki.

Marszcze-rano dostał żółtko za wykopniecie piłki po gwizdku.

Sedzia był poza tym wyjatkowo pobłazliwy dla Pepe, który po 4 kolejnych faulach dopiero zobaczył zółtą kartkę.

Bez urazy, ale tragedia to Twoje oczy, zrób cos z tym.

A na plecach Pepe pewnie była ręka Boga tongue i ta by się przewrócił, ale ta ręka w jakimś stopniu mu pomogła
Heinze zrobił ruch do piłki ręką, ale odbił ją barkiem. Nawe na zje*anym sopcascie było to widać tongue
Gerard też ładnie wjechał w Ramosa, ale żółtko chyba było akurat

spójrz czasem na Real nie poprzez pryzmat PD grin

Do góry
#2967468 - 11/03/2009 08:40 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Baqu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Baqu
kilka informacji odnośnie kontuzji:

Manchester United pokonał Fulham aż 4:0 i awansował do półfinału Pucharu Anglii. Wysokie zwycięstwo mistrz okupił kontuzją kostki Rio Ferdinanda.
Środkowy obrońca "Czerwonych Diabłów" zwichnął kostkę, gdy źle postawił nogę podczas pojedynku biegowego z napastnikiem Fulham Bobbym Zamorą. Dograł do końca pierwszej połowy, ale nie wyszedł na drugą. Nie wiadomo, czy w środę zagra z Interem w Lidze Mistrzów.
To niejedyny kłopot Fergusona. W drugiej części meczu, utykając, z boiska zszedł John O'Shea. Jeśli Irlandczyk nie wyzdrowieje do środy, to w meczu z Interem na prawej obronie wystąpi prawdopodobnie pomocnik Darren Fletcher. Kontuzjowani są bowiem Gary Neville, Wes Brown i Rafael da Silva.


ferdinand i oł szit zdolni do gry

Do góry
#2967478 - 11/03/2009 08:46 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: bolektp
Co za wieczor... Normalnie tragedia..

Zeby na tym poziomie byl taki poziom sedziowania... toz to skandal w jasny wieczor smile Mowa o meczu Liverpoolu
Pierwsza polowa to popis sedziow : glownego ktory pozwala Torresowi faulowac ostatniego obronce zeby potem strzelic gola i liniowego ktory dal karnego z kapelusza (bo o rece Heinze nie moglo byc mowy). A na dodatek w jednej akcji po faulu bodajze Alonso sedzia daje zolta kartke dla... Maszczerano tongue
Parodia


LOL laugh

Kalectwo Pepe nie trafiło w piłke i przewróciło sie samo.
Torres nawet go nie dotknął.


amkwish wiem, że jesteś alfą i omegą piłki nożnej, aczkolwiek przeczytaj sobie przepisy piłki nożnej i później zdaj jakiś kurs z nich i dopiero wtedy się wypowiadaj smile



19s. filmiku, na którym pokazane jest jak Torres ciagnie za koszulkę Pepe i ten przez to się wywraca do tyłu i nie trafia w piłkę.

wiem, że jest on drewniakiem i można się z niego pośmiać, ale nie naginajmy faktów, a jak piszesz ze Torres go nawet nie dotknął to po prostu się ośmieszasz, rozumiem, że ktoś może być mało obiektywny czasami, ale Ty przekraczasz pewną granicę pomiędzy dobrym smakiem a głupotą.

p.s.
przepraszam, jeżeli nie zrozumiałem, że ten Twój post był żartem / ironią czy czym tam można wymyśleć później i potraktowałem go na serio.

pozdr smile

Do góry
#2967680 - 11/03/2009 18:16 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Biszop]
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Originally Posted By: Biszop
Jutro kurs 15, znow bedziemy kombinować w okolicach przerwy.
stawka rowniez 3/10


Czytając Twoje kalkulacje i pamiętając o wczorajszym wieczorze polecam "overowo" nastawionym graczom "dzienne" overy z betfair (over 9,5 kurs 1,80-2,03 w zależności od ofert, których coraz więcej im bliżej meczu; over 11,5 kurs 3,20-3,90; over 13,5 kurs 6,54-8,70; over 15,5 kurs 11,54-19,88).
Najkorzystniejszy kurs uzyskasz jak wystawisz swoją ofertę pomiędzy podanymi widełkami, oczywiście bliżej korzystniejszej dla Ciebie granicy i poczekasz na chętnego.

Powodzenia

P.S. Oświadczam, że nie popieram monopolu betfair w giełdowej ofercie i miło będzie poczytać o analogicznych ofertach z innych serwisów. tongue

Do góry
#2967689 - 11/03/2009 18:27 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Originally Posted By: amkwish
[/quote]

Na bramke przeciwko MU stac było Newcastle, tym bardziej stac jest Inter.


no no

dobre porównanie tego ! blush

widzialeś tą bramkę ? smirk


to ja powiem tak ... skoro Espanyol było stać na zwycięstwo na Camp Nou to tym bardziej Lyon stać laugh

bez odbioru

Do góry
#2967707 - 11/03/2009 19:05 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: buldog]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Odnośnie meczu ManU-Inter to może być też tak że Inter pierwszy strzeli bramkę i w tym momencie zaczną grać wzmocnioną defensywą i ustawią się na grę z kontry natomiast ManU w tym momencie będzie musiało strzelić dwie bramki i ta myśl będzie mocno paraliżować ich poczynania. Innymi słowy jeśli Inter pierwszy strzeli bramkę to będzie po herbacie.

Do góry
#2967722 - 11/03/2009 19:32 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Max11]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Witam:)
Panowie gdzie dzis gramy overek kartkowy w Porto czy w Romie lepiej bardziej sklanalbym sie ku Romie co sadzicie:>

Do góry
#2967724 - 11/03/2009 19:33 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: MazurXP
...stawiać na Inter to wyrzucenie pieniędzy w błoto...


Zamiast troszczyć sie o cudze pieniadze lepiej chyba napisac w co zainwestowałes swoje, hmmm ?

Ja akurat lubie grac "pod prąd" i jak na razie do tego sposobu grania nie dokładam smile

To jest tylko sport,a w tym meczu tylko i aż...jeden gol moze przesadzic o awansie.
Na bramke przeciwko MU stac było Newcastle, tym bardziej stac jest Inter.
Kurs mi odpowiada ,MU nie cierpie, czego chcieć wiecej ? laugh


Jeśli cie to tak bardzo interesuje to w awans wszystkich Angielskich zespołów(łącznie z wczorajszym Chelsea, oraz Liverpóolu), oraz w zwycięstwo Barcelony.

Jakieś tam szanse ma Rzymianie, ale myśle że Arsenal da rade.

Dlaczego awans Angielskich drużyn?
powód jest prosty, różnica między Ligami jest naprawde spora, w przeciwieństwie do ciebie lubię MU i wogóle PD za efektowną piłkę, Włosi byli znani z dobrej defensywy, która w dzisiejszych czasach nie jest napewno lepsza niż w PD, wprost przeciwnie coraz bardziej zaczyna odstawać od obrony takich drużyn jak chociażby pool....

Do góry
#2967733 - 11/03/2009 19:45 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MazurXP]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
PD=Primera Division, najpierw warto podstawowe pojęcia przyswoić i zabierać się za pisanie bo potem wychodzi taki misz-masz
liga angielska to PL (Premier League) lub nazywana potocznie Premiership

Cytat:
chcesz wiedzieć jaki przebieg będzie miał ten mecz? moge ci powiedzieć już teraz zdecydowana dominacj czerwoych diabłów do 90minut, inaczej być nie może, no chyba że Manu strzeli ze 3 bramki wcześniej, to wtedy napewno odpuszczą, a słaby inter inaczej grać nie potrafi


uwielbiam takie pewniaki. przynajmniej zaoszczędziłem na wizycie u wróżki.
jak czytam takie smuty to od razu przypomina mi się mantra Nadal nigdy nie będzie nr 1, Nadal nigdy nie wygra AO grin

Do góry
#2967747 - 11/03/2009 20:00 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
myślę poważnie także nad zagraniem :

Barcelona - Lyon (ilość goli w 1 połowie) powyżej 1.5 kurs 2,5

Wydaję mi się Barsa będzie chciała jak najszybciej spakować walizki do ćwierćfinału.
Od początku meczu szalone tempo, jak strzelą pierwszego będzie po zawodach i posypią się kolejne.

Do góry
#2967748 - 11/03/2009 20:00 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Juz wczoraj Real mial powalczyc z Liverpoolem...na dzis to wyglada tak, ze z trzema ekipami z Premiership powalczyc moze tylko Barca, z Arsenalem reszta...

Jasne, mozna duzo gadac o Jose tylko, ze to czlowiek, ktory wygral LM w sezonie niespodzianek, po bardzo miernym finale z Monaco...od momentu, gdy w LM zaczely rzadzic marki Jose obija sie o faze pucharowa, mimo, ze ekipe i warunki mial nieprzecietne.

Wymienianie trofeow, szczegolnie tych ostatnio zdobytych tez wielkim osiagnieciem nie jest...

Jak ktos chce, to mzoe grac Inter, ja tego nie zrobie, MU tez nie zagram, bo masowek jakos nie lubie, pogram jakies specjaly, czyli dzien jak codzien w CL.

Do góry
#2967753 - 11/03/2009 20:10 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MazurXP]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: MazurXP
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: MazurXP
...stawiać na Inter to wyrzucenie pieniędzy w błoto...


Zamiast troszczyć sie o cudze pieniadze lepiej chyba napisac w co zainwestowałes swoje, hmmm ?

Ja akurat lubie grac "pod prąd" i jak na razie do tego sposobu grania nie dokładam smile

To jest tylko sport,a w tym meczu tylko i aż...jeden gol moze przesadzic o awansie.
Na bramke przeciwko MU stac było Newcastle, tym bardziej stac jest Inter.
Kurs mi odpowiada ,MU nie cierpie, czego chcieć wiecej ? laugh


Jeśli cie to tak bardzo interesuje to w awans wszystkich Angielskich zespołów(łącznie z wczorajszym Chelsea, oraz Liverpóolu), oraz w zwycięstwo Barcelony.

Jakieś tam szanse ma Rzymianie, ale myśle że Arsenal da rade.

Dlaczego awans Angielskich drużyn?
powód jest prosty, różnica między Ligami jest naprawde spora, w przeciwieństwie do ciebie lubię MU i wogóle PD za efektowną piłkę, Włosi byli znani z dobrej defensywy, która w dzisiejszych czasach nie jest napewno lepsza niż w PD, wprost przeciwnie coraz bardziej zaczyna odstawać od obrony takich drużyn jak chociażby pool....



miało byc oczywiście PL, nie PD

Do góry
#2967767 - 11/03/2009 20:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: polskignom]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
myślę Wafel, że ten typ ma duze szanse powodzenia.

cóż, Real powalczył tyle na ile umiał. czyli wypadł żenująco. dla mnie świat się nie zawalił, po prostu kolejny nietrafiony typ i tyle.

Inter mam zagrane w awansach i myślę że to całkiem realne, więc polecam też X2 lub Inter strzeli.
kurs na MU zaniżony. euforia w granie na Diabły trochę mnie dziwi.
troszkę sprawę komplikują kłopoty Jose ze składem. szkoda, bo na pewno przy optymalnych zestawieniach ewentualna wygrana MU byłaby bardziej miarodajna. nie szukam jednak usprawiedliwień. Jose to czołówka trenerska świata, nieważne czy jego arogancja się komuś podoba czy nie, ale to skuteczny trener i piłkarze cenią sobie współpracę z nim. jeśli on jest słaby to co powiedzieć o zastępie tych którzy "wiecznie mają pecha" i nigdy nic nie wygrali?
typowałem Inter na finał LM kilka miesięcy temu i się z tego nie wycofuję. Inter ma potencjał, kilka gwiazdeczek i są w stanie sobie dziś poradzić na OT. jednak nie będę pisał jak jakiś oszołom, że na pewno tak będzie bo moja prawda jest najmojsza, jesteś taki pewny jeden z drugim MU to pokaż jak bardzo są dla Ciebie cenni, postaw wartość swojego życia na MU, przecież to peffka.
jeśli nie trafię, świat mi się nie zawali. płacenie za mieszkanie, rachunki czy wypelnienie żołądka nie uzależniam od tego czy jakiś nażelowany pajac z grubym potrfelem i słomą w butach poradzi sobie w sytuacji, w której poradziłbym sobie nawet ja:)

co do Arsenalu. wg mnie awans izi. Wenger od jakiegoś czasu chyba zmienił priorytety. chce jak najdalej dojść w LM. właściwie dopiero ostatnia kolejka dała mu na nowo nadzieje na LM z ligi w przyszłym sezonie. Spaletti podobne problemy ma u siebie. nie wiem czy zmiana lokalizacji aż tak bardzo wpłynie na obraz gry, w Londynie różnica była ogromna. Arsenal jest oczywiście dużo słabszy niż sezon temu ale wówczas z silniejszym rywalem na wyjeździe poradził sobie izi (San Siro). wraca Walcott, nawet jeśli po kontuzji, to chyba najszybszy piłkarz więc taki jedną akcją może rozstrzygnąć. podobnie Eduardo, nie doceniałem jak przychodził z Dynama, ale to świetny technik, świetny piłkarz. Arsenal jest mocny z przodu. Roma ma dużo ubytków, zbyt mało atutów ofensywnych, gorszego trenera, będę bardzo zdziwiony jak Romulusy odrobią straty z nawiązką.

Do góry
#2967791 - 11/03/2009 20:47 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
wczoraj padły same overy nie zdziwie sie jak dzisiaj bedzie to samo przynajmniej w Rzymie i Hiszpani

Do góry
#2967818 - 11/03/2009 21:07 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
śledż ulik Offline
enthusiast

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 219
Skąd: łono wszechświata
Witam
Pozwolę sobie na jedną uwagę związaną z charyzmatyczną osobą trenera Interu .
Przyglądając się nieraz na tym i innych forach analizom meczy przy udziale Interu , bardzo często grający na mediolańczyków używają jako priorytetowego argumentu właśnie osobę trenera .
Wygląda to tak - Inter musi , bo Jose to gwarant sukcesu .[ inni nie ]
Inter musi , bo Jose to czołówka światowa .[ inni to zaledwie jej przedsionek ]
Inter musi , bo Jose wygrał LM z Porto .[ inni nic nie wygrali ]
Inter musi bo zasuwał u Abramowicza w czasie gdy The Blues byli uważani za najdroższy [ najlepszy ? ] klubowy zespół świata . [ wszyscy pamiętamy jakie święcili triumfy w LM .
Nie żywię animozji do żadnego zespołu czy to klubowego , czy to narodowego tym bardziej do ich trenerów , po prostu jestem zwolennikiem dobrego futbolu dlatego nigdy przy typowaniu danego spotkania nie opieram się tylko na osobie trenera zaciemniając tym samym tysiące innych czynników które wpływają na ostateczny sukces .

Do góry
#2967869 - 11/03/2009 21:48 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: śledż ulik]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Nad Realem Madryt nie ma sie nawet co rozdrabniac, oni nie mieli zadnych ale to zdanych szans, roznica dwoch klas. Komentatorzy angielscy tylko sie smiali z Realu, zreszta w brytyjskiej prasie dzis szydza non stop z Realu, nie bede cytowal aby nie denerwowac fanow krolewskich laugh

Dzisiaj widze sporo osob grajacych Inter, ten sam Inter ma strzelic bramke na poczatku meczu ktory nie oddal celnego strzalu w pierwszym meczu? Byc moze i strzeli, nic nie jest pewne, ale MU dawno juz zagralem i mysle ze da sporo zarobic jak wczoraj Liverpool ktory pokryl -1,5. Grajacy Inter tak jak napisal sledz wierza w magie trenera, wiara jest laska grin
Obawialem sie ze MU bedzie gral kazdy 2zlotowkowicz oraz amator pewek, ale zauwazylem ze trend jest w druga strone(na kilku forach), ci ktorzy zazwyczaj graja pewniaki w ligowych potyczkach sawiaja na Inter, nie powiem to mnie troche uspokoilo, bo obawialem sie ze rzuca sie na MU laugh

Ciekawi mnie natomiast mecz Roma - Arsenal, gdzie obawiam sie o druzyne z Londynu. Jak dla mnie najslabsze ogniwo z angielskich druzyn.

Mecz Barcelony, tu chyba kazdy stawia na Barce. Pewnie Barca musialaby sprzedac ten mecz tak jak sprzedala go Espaniolowi aby odpasc z LM. Wlasciwie ten smieszny kurs na Barcelone jest dosc dobrze oszacowany.

Do góry
#2967917 - 11/03/2009 22:23 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: bolektp
Co za wieczor... Normalnie tragedia..

Zeby na tym poziomie byl taki poziom sedziowania... toz to skandal w jasny wieczor smile Mowa o meczu Liverpoolu
Pierwsza polowa to popis sedziow : glownego ktory pozwala Torresowi faulowac ostatniego obronce zeby potem strzelic gola i liniowego ktory dal karnego z kapelusza (bo o rece Heinze nie moglo byc mowy). A na dodatek w jednej akcji po faulu bodajze Alonso sedzia daje zolta kartke dla... Maszczerano tongue
Parodia


LOL laugh

Kalectwo Pepe nie trafiło w piłke i przewróciło sie samo.
Torres nawet go nie dotknął.

Heinze wykonał zdecydowany ruch w kierunku piłki.

Marszcze-rano dostał żółtko za wykopniecie piłki po gwizdku.

Sedzia był poza tym wyjatkowo pobłazliwy dla Pepe, który po 4 kolejnych faulach dopiero zobaczył zółtą kartkę.

Bez urazy, ale tragedia to Twoje oczy, zrób cos z tym.
Amk, z całym szacunkiem, ale przemawia przez Ciebie antypatia do Realu i przeginasz przez to w drugą stronę.

Torres nie dotknął Pepe? No wolne żarty. Z tym, że takich fauli się nie gwiżdże, więc w moim odczuciu jest to błąd defensora Realu, ale na pewno kontakt był, więc nie pisz, że się Pepe sam przewrócił.

Heinze wykonał zdecydowany ruch w kierunku piłki? No i co z tego, skoro nie dotknął piłki ręką? Jak ja kopnę piłkę, to też wykonuję zdecydowany ruch. I co? Karny się należy?

Trochę obiektywizmu by się przydało.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, Akhu, poozon), 3962 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586886 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14