Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#2937538 - 24/02/2009 18:27 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: arturek68]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
witam, Panowie mam pytanie: gdzie znajde informacje dotyczaca ile dany sedzie rozdal kartek w meczu: interesuja mnie oczywiscie arbitrzy ktorzy poprowadza dzisiejsze spotkania, a wiec:
Luis Medina Cantalejo
Claus Bo Larsen
Howard Webb
Wolfgang Stark

bo planuje zzagrac z 3 z tych 4 meczy w formie over 3,5 tylko musze jeden odrzucic a do tego pomocna bylaby strona o ktora mi chodzi wink sprawdzalem na uefa.com ale cholera nie moge tam znalezc frown

Do góry
Bonus: Unibet
#2937542 - 24/02/2009 18:30 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Marian]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
ok juz znalazlem smile

Do góry
#2937618 - 24/02/2009 19:19 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Marian]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
jesli ktos chce stawiac overy kartkowe(ja sie nad tym wlasnie zastanawiam) to moze sie takie cos przydac odnosnie dzisiejszych meczy:

Inter-Man Utd

srednia kartek Interu:1
srednia kartek Man Utd:0.83
sedzia:Luis Medina Cantalejo
mecze ktore sedziowal ilosc kartek
Staua-Fioretnina zolte (7-2) czerwone (1-0)
Roma-Chelsea 1-2 0-1
Dynamo-Arsenal 4-1 -

Arsenal-Roma

srednia kartek Arsenalu:1.5
srednia kartek Romy:1.83
sedzia:Claus Bo Larsen
mecze ktore sedziowal ilosc kartek
Zenit-Juventus zolte (2-3) czerwone -
Atletico-Liverpool 1-2 -
Steaua-Bayern 2-1 -

Atletico-Porto

srednia kartek Atletico:2.17
srednia kartek Porto:1.67
sedzia:Howard Webb
mecze ktore sedziowal ilosc kartek
Lyon-Bayern zolte (2-4) czerwone -
Inter-Anartorsis 0-1 -
Shahtar-Barcelona 4-4 -

Lyon-Barcelona

srednia karetk Lyonu:2
srednia kartek Barcelony:1.33
sedzia:Wolfgang Stark
mecze ktore sedziowal ilosc kartek
Marsylia-Atletico zolte (1-4) czerwone -
Juventus-Real 1-0 -
Man Utd-Villarreal 1-3 -

Do góry
#2937685 - 24/02/2009 19:52 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Marian]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Jakbym się miał bawić w kartki do w meczu Inter - Man Utd.

Adriano czerwona.

Materazzi czerwona.

Vieira czerwona.

Tak dla zabawy ktoś z tej trójki powinien dostać jak dostanie, wiadomo nerowowi gracze może bez Vieiry ale w mecz z Milanem przebywał kilka minut mi mógł wylecieć.A Vieira jest szykowany na mecze z United.
Adriano nerwus czasami może uderzyć rywala, czuję że C.Ronado będzie jego celem w końcówce meczu przy stanie 0:2 dla Manu.

Materazzi jak zagra to wjedzie z butem na Berbatova i będzie po ptakach.

Do góry
#2937741 - 24/02/2009 20:14 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
po przemysleniu z overow na kartki (zolte) zagram:
over 3,5 w meczy inter-man utd --->niby w fazie grupowej tracili srednio najmniej no ale :
1) to juz nie jest ta faza
2) mecz z podtekstem Jose-sir Alex a wiec jedni i drudzy beda checili udowodnic swoja wyzszosc-co za tym idzie ich pilkarze beda grali na maksa
3) na samej Krsytynie przewiduje 2 kartki wink
4) sedzia meczu: a wiec Pan ktory lubi rozdawac karteczki

do tego zdecydowalem sie dolozyc over 3,5 kartki z meczu Arsenal-Roma

Do góry
#2937782 - 24/02/2009 20:35 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
A więc wracamy na boiska Europy, jak to zleciało zacznie się teraz gra o wszystko, moją propozycją jest :

A.Madryt - FC Porto (2) 4,8 BAH

-Po kolei od gospodarzy.Madrytczycy są w nieciekawej sytuacji, forma z początku sezonu jakby gdzieś poszła, przemineła z wiatrem , zaledwie 7 miejsce w tabeli i 5 punktowa strata do miejsca premiowanego eliminacje LM.Nasuwa się teraz pytanie, mistrzostwo już nie zdobędziemy w lidze to może jesteśmy tak mocni i powalczymy w LM ? jedyna nasza szansa na puchar w tym sezonie albo po prostu bierzemy sie w kupę i walczymy w lidze o miejsca premiowane start w EL do LM.Takiemu Atletico grającemu w tak silnej lidze jak Hiszpańska wystarczy te 6 grupowych meczy, pieniądze zrobili mogą myśleć o przyszłym sezonie by znowu grać 6 meczy i bić kasę.
W Marcu mają 3 ciekawe z rzędu naprawdę trudne mecze : Barcelona (H) , Real Madryt (A) , Villareal (H), nie widzę tu jakiś fajerwerków dlatego ten sezon może być kompletnie spalony w końcówce.Chyba że wygrają LM w co wątpię.

Zaś nasze Porto lider w Portugalskiej ale liga Portugalska jest słabsza zdecydowanie od Hiszpańskiej.I co ? i to że Porto może sobie pozwolić na długie gry w pucharach, w lidze pewne nie pewne miejsce ale napewno lepsza sytuacja niż Atletico.
W lidze dość ciekawe wyniki ostatnio także to na pawia optymizmem przed meczem.Czuje tak po cichu taki wyniczek 1:2 Porto win.
Powaołąnie A.Madryt :

Coupet , Leo Franco
Seitaridis , Antonio Lopez , Pernia , Heitinga , Ujfalusi , Pablo Ibanez
Raul Garcia , Maxi Rodrigez , Paulo Asunccao , Ever banega , Maniche , Miguel de las Cuevas , Simao , Ignacio Camacho
Forlan , Aguero , Sinama Pongole

Powołani gracze FC Porto :

Bruno Alves, Cissokho, Farías, Fernando, Fucile, Helton, Hulk, Lisandro, Lucho González, Mariano, Nuno, Pedro Emanuel, Raul Meireles, Rodríguez, Rolando, Sapunaru, Stepanov, Tarik Sektioui and Tomás Costa.

Początek 20:45 Vamos Porto !

Do góry
#2937788 - 24/02/2009 20:36 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Marian]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Marian


do tego zdecydowalem sie dolozyc over 3,5 kartki z meczu Arsenal-Roma


Gdzie grałeś taką linie i z jakim kursem?

Do góry
#2937834 - 24/02/2009 21:08 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Biszop]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Marian


do tego zdecydowalem sie dolozyc over 3,5 kartki z meczu Arsenal-Roma


Gdzie grałeś taką linie i z jakim kursem?
niestety kurs jest maly 1,60 (Fortuna) ale mimo wszystko do dubla jak najbardziej wink

Do góry
#2937839 - 24/02/2009 21:09 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Biszop]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Biszop ja odpowiem na twoje pytanie

Fortuna także wystawiła kursy na takie zdarzenia

kurs na over3.5 kartek @ 1.60

Do góry
#2937894 - 24/02/2009 21:42 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Biszop]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Pojawiły się składy na mecz w Londynie, tzn na tą chwilę skład gości.
Doni &#8211; Cicinho, Juan, Mexes, Riise &#8211; Taddei/Perrotta, De Rossi, Brighi &#8211; Pizarro/Perrotta/Vucinic, Totti, Baptista.

Juan nie zagra, zamiast niego zagra prawdopodobnie ktoś z dwójki Loria/Diamoutene, oby grał ten drugi bo pierwszy raczej będzie wzmocnieniem gospodarzy...
Totti wczoraj na lotnisku ściemniał dziennikarzy że raczej nie zagra...bla bla bla, na moje oko to tylko taka gierka, zresztą komplementowali się z Wegnerem na zmianę przez ostatnie dni, Totti jak to Totti, a nie jest tajemnicą że Francuz był zawsze zwolennikiem Włocha więc cóż innego miał mówić pismakom.

Co do typów kolegi, niemampojęciajaknapisaćzpamięci, under w dzisiejszym meczu jest bardzo mało prawdopodobny wbrew temu co twierdzą bukmacherzy i ani trochę się nie "emocjonowałem" tylko stwierdzałem fakty, Twoje wyliczenie średniej ilosci bramek jest o kant dupy rozbić o tyle że wyliczenie z całego dotychczasowego sezonu ma się do obecenej sytuacji jak... już sam wiesz jak co;-)
2,7 bramek w meczach Rzymian, to średnia z ostatnich meczy (mowa o bramkach w meczach Romy, a nie strzelonych przez nich), to jest dokładny przekrój od początku biezacego roku i tym powinniśmy się sugerować w kwestii dzisiejszego meczu bo o początkach sezonu w Rzymie nie ma chyba co wspominać.
Oczywiście po 2 stronie Arsenal ktory ma ledwo polowe tych bramek, niniejszym nie zmiemiam typu ponieważ Arsenal dziś będzie gral inaczej niz do tej pory i jestem do tego swięcie przekonany, a do tego mimo wielu teoretycznych oslabien maja oni calkiem sporą kadre, nie dosc ze spora to jeszcze calkiem godziwą, Roma przy takich absencjach wygladalaby duzo gorzej, smutna ale prawda.
Roma nie przyjeżdza się bronić tak jak napisałeś "we włoskim stylu" bo Roma to drużyna zupełnie nie z włoskiej bajki, ale tu Cię nie będę przekonywał, musisz sobie sam zobaczyć jeden czy drugi mecz.
Bynajmniej też nie twierdzę że są super drużyną, po prostu są drużyną która chce grać w piłkę i od kilku sezonó to skutecznie czynią bo o ile np. Interu prawie nie da się oglądać to Romę można z przyjemnością, i nie chcę tu powodować dyskusji na temat kto gra ładniej, dla mnie ladnie oznacza że graja w piłkę, chcą strzelać bramki, a nie latać z pełnymi spodenkami po boisku modląc się żeby nie dostać zjebki w szatni za puszczoną bramkę co paraliżuje ich poczynania ofensywne i po strzeleniu jednej bramki zaczyna się odliczanie do konca meczu nie wazne w ktorej minucie ona padla
Liczę na mecz godny tego etapu rozgrywek, Wegner wie ze też musi atakować, a nie siedzieć za linią środkową i spoglądać na zegar kiedy koniec meczu tym bardziej że wiadomo że Romie relatywnie łatwo strzelić bramkę.



Po za overem zagram sobie zwycięstwo Rzymian, znalazłem 4,34 i mnie to satysfakcjonuje na stawkę 2/10.
*** moża było rano jeszcze zagrać over za 2,33 co również uczyniłem za 5/10.

Rozpatrywałem over 1,5 w 1 połowie ale odpuszczam bo przy takiej wycenie overa 2,5 kurs na 1,5 w 1 polowie powinien byc duzo wyzszy niz ten ktory jest oferowany.

Podoba mi się typ Wafla na Porto, nie na tyle zeby zagrac ale na pewno nie zagram na zawodnikow z Madrytu.
Zastanawiałem się nad meczem w Lyonie i jakoś nie widzę zeby Barcelona mogła przegrac, choc jestem przekonany ze stracą bramkę, może nawet nie jedną, poszukam sobie jakiejś ciekawej opcji bo to gospodarze muszą zagrać ofensywnie, goscie raczej nie potrafią inaczej, jeśli Lyon nie odpuscił już przed meczem to muszą pójsc na całosć u sibie bo tylko to daje im cien szans na pozytywne myslenie przed rewanzem, over wydaje mi się dość naturalnym typem 1,90 wygląda calkiem milo,
jeszcze ciekawiej wygląda over 2,5 w 1 połowie kurs 7,75 i delikatnie pozwolę sobie postawić staweczkę;-).

Do góry
#2937917 - 24/02/2009 21:53 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Originally Posted By: pawel Wafel
Jakbym się miał bawić w kartki do w meczu Inter - Man Utd.

Adriano czerwona.

Materazzi czerwona.

Vieira czerwona.

Tak dla zabawy ktoś z tej trójki powinien dostać jak dostanie, wiadomo nerowowi gracze może bez Vieiry ale w mecz z Milanem przebywał kilka minut mi mógł wylecieć.A Vieira jest szykowany na mecze z United.
Adriano nerwus czasami może uderzyć rywala, czuję że C.Ronado będzie jego celem w końcówce meczu przy stanie 0:2 dla Manu.

Materazzi jak zagra to wjedzie z butem na Berbatova i będzie po ptakach.


I Zidane czerwona dorzuc jeszcze. Albo wejdź z butem na jakąś stronę sprawdzic listę powołanych zanim zaczniesz wypisywac bzdury.

Do góry
#2938030 - 24/02/2009 22:54 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: di.canio]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Zagrane w Fortunie : 4 mecze suma goli wszystkich 12 + kurs 4,0.

Myślę że całkiem realne boję się jedynie o mecz w Mediolanie że może być mała ilość goli.

Jakieś opinie ??

Do góry
#2938066 - 24/02/2009 23:07 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Tak na szybkiego typem godnym uwagi jest over w meczu Viillareal Panata. Pozostawiająca wiele do życzenia formacja defensywna Żółtej Łodzi Podwodnej plus zaczajeni na kontry Grecy, którzy w grupie udowodnili, że potrafią ukłuć, może skończyć się zatoniecięm gospodarzy, którzy nie grają nafink speszjal. Villareal Mankamenty w obronie, nadrabia ofensywą, więc z ich strony także spodziewam się conajmniej jednego gola.

2.07 na over, kursy na Panatę także godne uwagi

Do góry
#2938116 - 24/02/2009 23:29 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Hakan]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Zgadzam sie z Biszopem co do picku na Rome, mysle ze awansuja do cwiercfinalu, a to dlatego ze teraz mam za friko bilety na mecze Arsenalu u siebie a wiec jakby awansowali to bym sobie obejrzal na zywo cwiercfinal LM. Dlatego radze grac grubo Rome na awans.

Oprocz tego dzis INTER i Barcelona, Barca po pieknie sprzedanym meczu teraz sie podniesie laugh a Inter z Murinio pewka.

Do góry
#2938136 - 24/02/2009 23:43 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Hakan]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Doni - Motta, Mexes, Loria, Riise; - Taddei, De Rossi, Brighi - Perrotta/Pizarro - Baptista, Totti

Najnowszy skład, Totti ściemniał ale Loria to osłabienie i to dość znaczne, straszne drewno, typ na over nabiera mocy na 6/10:)
Vucinic i Cicinho z ławki, a i to nie jest pewne.
Brighi to score również zaczyna wyglądać lepiej w świetle takiego skłądu, Totti może strzelić jedynie ze stałego fragmentu, po za nimi będzie dość ścisle kryty.
Ew któryś z pomocników, normalnie stawiał bym na "Pankracego" ale on nie gra, Taddei strzelał ostatnio...
w sumie tu każdy z nich może to zrobić, osobiście poddaje pod rozwagę Risse i De Rossiego, pierwszy nawet nie wiem czy w ogole dla Romy cos juz strzelil, a drugi juz dawno tego nie zrobil, obaj mają pierd.olnięcie porządne tylko coś czesto problem z czystym trafieniem;-)

Cos sobie wybiore, jak sie zdecyduję to postaram sie wrzucic.

Do góry
#2938154 - 24/02/2009 23:59 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Biszop]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
John niestety jeszcze dla Nas nie trafił, Brighi to score? Może coś z tego faktycznie być, z Mirko do tej pory najczęściej trafiali do siatki rywala w LM ( tj 3 gole);)

Do góry
#2938174 - 25/02/2009 00:14 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Hakan]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Bestia strzeli @5.9 wink

ktoz inny dzis mialby strzelac Kanonierom jak nie ten, ktory bedac na wyp. w Arsenalu zupelnie nie przypadl do gustu Wengerowi ?

Real zrobil wielkie frajerstwo sprzedajac go do Romy - nie kumam do tej pory, jak mozna bylo sprzedac uniwersalnego Baptiste a kupic mocno przereklamowanego slabeusza VdV?

co do Lorii, zgadza sie - jego gra w pierwszej 11 zwieksza szanse na overa do 99%

Do góry
#2938185 - 25/02/2009 00:20 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Gdzie wyniuchałeś kurs 5.9??

Do góry
#2938189 - 25/02/2009 00:21 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Sięgając pamięcią wstecz, przypomina mi się spotkanie Chelsea z Romą. The Blues zdecydowany faworyt ( mimo osłabień jakie wtedy miały miejsce w szeregach Chelsea) w konfrontacji z przeżywającą kryzys Romą. Mimo iż Chelsea wygrała 1-0, to mam wiele pretensji do Giallorossich, gdyż tamto spotkanie było do wygrania ! Problem polegał na tym, że Rzymianie byli zbyt cofnięci i odnosiłem wrażenie, że zbyt przestraszeni ( może ta niepewność wynikała z poprzednich słabszych spotkań). Teraz konfrontacja z innym angielskim teamem, także umówmy się osłabionym i na dodatek odnotowywującym w słabszej formie. Do czego zmierzam? Otóż skoro Roma była w stanie przeciwstawić się dobrze grającej w tamtym okresie Chelsea, będąc w dołku, to teraz sznsa na wywalczenie korzystnego rezultatu w Anglii, wydaje się być zdecydowanie większa, bo forma znacznie lepsza niż wtedy, a rywal wydaje się być słabszy niż The Blues. Oczywiście mecz meczowi nierówny, ale jakoś taka analogia się "narodziła" we mnie, gdy spoglądałem na to starcie;)

Do góry
#2938194 - 25/02/2009 00:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Hakan]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
bf wink

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, rafal08, szuwi1), 3978 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587096 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14