Strona 11 z 28 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 27 28 >
Opcje tematu
#1865366 - 18/12/2007 21:43 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
W przeciwieństwie do Ciebie znam realia życia tam i mam
relacje z samego pieca bezpośrednio od zawodników Dynama Kijów-
Ty zaś jesteś tu jedynie polemistą nic nie wnoszącym do tematu w poruszonej przeze mnie sprawie wpływu mafii na wyniki..

Mylisz nawet Ukrainę z Rosją a to światy lekko odmienne nie tylko na gruncie języka.

To Ty autorytatywnie stwierdziłeś,że mafię tworzy Denko z żoną i bratem-widocznie znasz FAKTY...

Ja jedynie przedstawiłem możliwą i prawdopodobną wersję wydarzeń w oparciu o wyniesiene z rocznego tam życia doświadczenie.

Pzdr.edi8

Do góry
Bonus: Unibet
#1865371 - 18/12/2007 21:50 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: edi8]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
jakie fakty mylę? denko urodził się w zsrr na ukrainie, mieszkał w niemczech, a teraz żyje w wołgogradzie. reprezentuje rosję.

moją teorię wyniosłem z obserwacji kilkunastu spotkań jakie miałem 'przyjemność' oglądać.

nasze spekulacje są równie prawdopodobne, bo ten zakład może być jedynie dwu drogowy.

Do góry
#1865381 - 18/12/2007 22:04 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Riverside
w przypadku Denki, mafię tworzy on sam z rodziną (bratem i żoną). po tamtej stronie kurtyny zostali rodzice. cała reszta się wyniosła. jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego, że ruska mafia porywa rodziców braci.


Fakty które mylisz to to,że mieszkających w Kijowie

(a to jest stolica Ukrainy..) rodziców Denki może nękać mafia

nie ruska a ukraińska.

Pzdr.edi8

Do góry
#1865386 - 18/12/2007 22:12 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: edi8]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
hm, ok. masz rację.

lata doświadczeń pokazują, że sowiecki sport jest skażony.
dziwne występy kafielnikowa, safina (marata i dinary), denko, czakwetadze, andrejewa. tych ostatnich widziało się wiele przedziwnych spotkań, naprawdę przedziwnych.

czy jednak można ich wyskoki nazwać średnią ważoną gorszej formy przeciętnego sportowca?

ATP podjęło pewne działania na rzecz marginalizacji ustawek. co z tego wyjdzie?

mam wrażenie, że sowieci we krwi mają ustawkę. a kto jest ich prowodyrem, hm.

Do góry
#1865398 - 18/12/2007 22:24 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Powiem Ci tylko tak,że obecnie DEPARTAMENT SPORTU w "kryszy"-w

tym kasa od sportowców za Zachodzie oraz zakłady bukmacherskie-

oceniany jest przez miejscowych czyli zaprzyjaźnionych Ukraińców

jako 3 z najważniejszych żrodeł dochodów mafii...

Do góry
#1865404 - 18/12/2007 22:32 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
edi8 to co piszesz jest troche śmieszne taka sytuacja mogła by wystąpic ale jest praktycznie nierealna. Co innego piłkarze dynama którzy mieszkają na ukrainie a co innego davidenko.
Ten człowiek ma tyle pieniędzy że mógł by kupic 10 willi dla rodziców w Nowym Yorku, jeśli rzeczywiście groziło by im jakieś niebezpieczeństwo. Teraz powiesz że jego rodzice są więzieni i nie mogą przekroczyc granicy kraju ?

Do góry
#1865405 - 18/12/2007 22:33 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: edi8]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
jeśli porządnie przeanalizować ostatnie występy denki, może coś w tym jest co piszesz. chłopak, naprawdę stracił radość z gry, jego forma jest dramatyczna, gra jakby za karę. może faktycznie postawiono go pod ścianą. mh, nie wiem.

Do góry
#1865409 - 18/12/2007 22:41 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Originally Posted By: Riverside
jeśli porządnie przeanalizować ostatnie występy denki, może coś w tym jest co piszesz. chłopak, naprawdę stracił radość z gry, jego forma jest dramatyczna, gra jakby za karę. może faktycznie postawiono go pod ścianą. mh, nie wiem.

myśle że poprostu wymiękł jest słaby psychicznie poczuł się zagrożony i sobie z tym nie poradził.

Do góry
#1865412 - 18/12/2007 22:45 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: premium]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
zagrożony? czym? co on nr1 jest? jakaś giga gwiazda? ponad przeciętny grajek, jakich wielu w tourze. co do słabej psychiki, to się zgodzę.

Do góry
#1865415 - 18/12/2007 22:47 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
zagrożony dyskwalifikacją

Do góry
#1865417 - 18/12/2007 22:52 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Originally Posted By: Riverside
zagrożony? czym? co on nr1 jest? jakaś giga gwiazda? ponad przeciętny grajek, jakich wielu w tourze. co do słabej psychiki, to się zgodzę.



Wielu w turze jest takich graczy jak Denko ?
Nie badz smieszny bo Kolia to gracz nietuzinkowy , niesamowicie
regularny , ktory przewaznie nie schodzi ponizej 1/2 Szlema.

Do góry
#1865422 - 18/12/2007 22:56 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: premium]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: premium
edi8 to co piszesz jest troche śmieszne taka sytuacja mogła by wystąpic ale jest praktycznie nierealna. Co innego piłkarze dynama którzy mieszkają na ukrainie a co innego davidenko.
Ten człowiek ma tyle pieniędzy że mógł by kupic 10 willi dla rodziców w Nowym Yorku, jeśli rzeczywiście groziło by im jakieś niebezpieczeństwo. Teraz powiesz że jego rodzice są więzieni i nie mogą przekroczyc granicy kraju ?




Naiwne(żeby nie powiedzieć:śmieszne)jest Twoje przypuszczenie,że

obecnie mafia zarówno rosyjska jak i ukraińska nie ma znaczenia

i siły poza granicami państw,w których wyrosła...

To nie jest problem zmiany miejsca zamieszkania bo to już jest

odległa historia aby przeprowadzka pozwalała na oderwanie się

od tej struktury rakiem toczącej zarówno np.życie w USA czy

W.Brytanii a obecnie atakującej Skandynawię...

Dziś wszystko idzie w kierunku już znanym:zrodzona we Włoszech

struktura mafijna jest znacznie silniejsza w krajach włoskiej

diaspory jak np.w USA niż w swej ojczyźnie.

To samo za parę lat będzie z mafią z europy wschodniej-bo stosuje

niespotykaną brutalność w swych dzialaniach a tym samym krwią

swych ofiar toruje sobie drogę na sam szczyt stuktury tego

światka jednocześnie rzucając blady strach na potencjalne ofiary.

Do góry
#1865429 - 18/12/2007 23:01 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AL_Capone]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
musisz się jeszcze nauczyć znaczenia słowa przeważnie. na 23 turnieje, zaliczył 4 półfinały.

ponadprzeciętni są: nalbandian, hewitt, djokovic, ferrer, federer, nadal, safin, gasget, santoro, murray, blake. jak widać, WIELU.

denko jest jeden, ale ponadprzeciętnych wielu.

twoją granicę śmieszności na forum nikt nie jest w stanie przekroczyć, więc daruj sobie.

Do góry
#1865481 - 18/12/2007 23:49 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Dyskusja z toba nie ma sensu , jezeli nie potrafisz docenic
wynikow czolowego tenisisty swiata jakim bez watpienia jest
Davydienko.
On w przeciwienstwie do wielu nie mial drogi na szczyt uslanej
rozami , wszystko co osiagnal zawdziecza tylko i wylacznie sobie
i ciezkiej pracy ktora osiagnal tak wiele.

Abstrachujac od jego dziwnych wynikow , jest graczem znakomitym
czy to sie tobie podoba czy nie.
Po za tym kogo obchodzi zdanie kogos takiego jak ty ? na pewno
nie Kolie.

Do góry
#1865487 - 18/12/2007 23:54 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AL_Capone]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: AL_Capone
Originally Posted By: Riverside
zagrożony? czym? co on nr1 jest? jakaś giga gwiazda? ponad przeciętny grajek, jakich wielu w tourze. co do słabej psychiki, to się zgodzę.



Wielu w turze jest takich graczy jak Denko ?
Nie badz smieszny bo Kolia to gracz nietuzinkowy , niesamowicie
regularny , ktory przewaznie nie schodzi ponizej 1/2 Szlema.


faktycznie - nikt nie potrafi tak kręcić wałków jak on

Do góry
#1865490 - 18/12/2007 23:56 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AL_Capone]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
jakaś chora nadinterpretacja, standardowa w twoim stylu.
gdzie ja go nie doceniłem, w którym słowie?
podaj mi tych wielu, którzy mieli drogę usłaną różami i swój sukces zawdzięczają NIE dzięki swojej ciężkiej pracy.

a ostatnie zdanie \:D na poziomie \:\) jak zawsze.

Do góry
#1865510 - 19/12/2007 00:21 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Llama]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
o widze dyskusja się rozwineła ;>

\:D \:D

Al przeczytał kolejną biografie znanego tenisisty i się forum kręci.

Davydenko jest tenisistą, sportowcem? On z tenisa zrobił szambo. Z jednej strony dobrze, że przez tego grajka władze ATP wreszcie zobaczyły problem, ale z drugiej nie powinno go być.

W Sopocie Davydenko przeszedł samego siebie.

Muppet: Czy wiedziałeś o kontuzji przed meczem?

Davy: Noł.

Davydenko w wywiadzenia na konferencji "przed meczem odczuwałem bół" czy jakoś tak \:D \:D

Chyba tylko kolarstwo ma większe problemy w tej chwili, ale oni coś robią w tej sprawie. ATP jak dziecko we mgle. Tu zatrzymają, tam zatrzymają, ale żadnych dowodów i śmieszne kary.

Do góry
#1865534 - 19/12/2007 00:49 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Kameleon]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Pisanie o tym co się złego dzieje w sporcie tylko w kategoriach

personalnych typu:"DENKO WAŁKARZ" itd. jest naiwne,bo to co my

widzimy w postaci wyników jest tylko efektem finalnym działania

tych ciemnych i w cieniu pozostających mafijnych sił za

sznurki pociągających...

I to w lwiej części oni są za tę sytuację winni-bo to oni kreują

tę chorą rzeczywistość i rozpisują super dokładne scenariusze na

długo przed wyjściem zawodników na kort czy boisko...

Zbyt duże pieniądze są do zarobienia na sporcie w dość lekki

sposób aby tego mafia nie wykorzystywała-tu nie ma obawy wpadki

towaru jak przy przemycie czy póżniejszym nim handlu.

Wystarczy przedstawić "argumenty nie do odrzucenia"....

Nie znając realiów nie rzucajcie zbyt pochopnie oskarżeń!

Do góry
#1865591 - 19/12/2007 01:24 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: edi8]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Safin, Andreev, Youzhny, Davydenko, Turusnov, Gabashvili.

Może to oni tworzą "mafie" tenisową, która z chęcią współpracuje z prawdziwą mafią. ;] Rosjanie to mają we krwi \:D Zresztą Włosi też...co z nimi? Mafia Sycylijska? ;> Ustawiają się w swoich kręgach, raz ten wyjdzie i przegra, raz inny. Inni wiedzą i dorobią sobie na boku. izi money

Do góry
#1865909 - 19/12/2007 02:54 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: premium]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: premium

Ten człowiek ma tyle pieniędzy że mógł by kupic 10 willi dla rodziców w Nowym Yorku, jeśli rzeczywiście groziło by im jakieś niebezpieczeństwo. Teraz powiesz że jego rodzice są więzieni i nie mogą przekroczyc granicy kraju ?



bardzo kiepska argumentacja - poczytaj o Trockim ile mial willi i ochrony a i tak bez wiekszego problemu wbili mi w głowe młotek alpinistyczny, jak beda chciali to wszedzie dopadna
Wszscy gracze moga zrobic jednego psikusa mafii - nie grac tenisa. Jesli gracze wiedza jaki ma byc wynik to w dluzszej perspektywie nie ma nikogo kogo nie wydoiliby na dluzsza mete i kto twierdzi ze osiaga i bedzie osiagal zyski w takich warunkach jest oszustem/niepoprawnym romantykiem/kłamcą/nie wie co mowi

Do góry
Strona 11 z 28 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 27 28 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, VVega, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, burbon, ANZELMO), 4028 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586766 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14