Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2745361 - 25/11/2008 04:24 Re: Premiership - Listopad [Re: laser]
zenek_z_kulu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 1841
Skąd: Mielec/Lublin
No to ja sprobuje zagrac Everton to score 2 goals or more @ 2.5 - stawka 5/10 (Paddy Power)
patrzac na forme w meczach wyjazdowych Evertonu to nie wyglada to najgorzej 4-4-1 bramki 12:9, do tego 2 ostatnie wyjazdy do wigan wygrane odpowiednio 2-1 i 2-0. dodam jeszcze ze w nastepnej kolejce Everton gra na wyjezdzie z rozpedzajacym sie Tottenhamem wiec zgarnac 3 punkty na wyjezdzie ze slabym Wigan aplikujac przy tym kilka bramek to jakas tam zaliczka biorac pod uwage na pewno ciezko przeprawe na WHL w nastepnej kolejce. typ warty zagrania mysle \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2745366 - 25/11/2008 04:25 Re: Premiership - Listopad [Re: laser]
zenek_z_kulu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 1841
Skąd: Mielec/Lublin
No to ja sprobuje zagrac Everton to score 2 goals or more @ 2.5 - stawka 4/10 (Paddy Power)
patrzac na forme w meczach wyjazdowych Evertonu to nie wyglada to najgorzej 4-4-1 bramki 12:9, do tego 2 ostatnie wyjazdy do wigan wygrane odpowiednio 2-1 i 2-0. dodam jeszcze ze w nastepnej kolejce Everton gra na wyjezdzie z rozpedzajacym sie Tottenhamem wiec zgarnac 3 punkty na wyjezdzie ze slabym Wigan aplikujac przy tym kilka bramek to jakas tam zaliczka biorac pod uwage na pewno ciezko przeprawe na WHL w nastepnej kolejce. typ warty zagrania mysle \:\)

Do góry
#2745371 - 25/11/2008 04:26 Re: Premiership - Listopad [Re: zenek_z_kulu]
zenek_z_kulu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 1841
Skąd: Mielec/Lublin
sorki za post pod postem, nastapil blad, stawka to 4/10

Do góry
#2745390 - 25/11/2008 04:37 Re: Premiership - Listopad [Re: zenek_z_kulu]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Moim skromnym zdaniem kurs na to zdarzenie nie jest wcale taki ciekawy.

Eve to nie jest szczególnie bramkostrzelna ekipa, mimo, że mają ludzi potrafiących zagrać z przodu ciekawie (Cahill, Arteta, Yakubu, Saha).

W tym sezonie 2 bramek nie potrafili zaaplikować Latics grającym u sibie między innymi Chelsea, Man City i Boro czyli ekipy o porównywalnym lub większym potencjale ofensywnym. Sztuka ukłucia Eve dwukrotnie lub więcej udała się tylko AV i Man U.

Z kolei Eve strzelał w meczach wyjazdowych 2 bramki i więcej,ale popatrzmy komu:
Stoke,WBA,WHU i Hull ... Na mnie osobiście to zestawienie nie robi wrażenia.

I tak na marginesie jeszcze: osobiście nie trawię motywacji w stylu, że kogoś czeka trudny mecz w następnej kolejce, więc tu tym bardziej powinien wygrać. Piłkarze po wejściu na boisku nie rozumują w ten sposób, liczy się tu i teraz \:\)

Do góry
#2745399 - 25/11/2008 04:43 Re: Premiership - Listopad [Re: Mindman]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Mnie ciekawi jedno: w zeszlych sezonach zauwazylem, ze akurat grajac przeciwko Evertonowi Titus Bramble ma czesto swoje momenty, ktore sprawiaja, ze jest posmiewiskiem w lidze. Titus to nie jest zly obronca, niestety ma tendencje do spektakularnych wpadek od czasu do czasu, ktore potem sa pokazywane do znudzenia w skrotach kolejek i stad jego reputacja jako najgorszego obroncy w lidze. Nie zdziwie sie jak dzis cos wymodzi i wtedy typ zenka z kulu bedzie mial duze szanse wejscia.

Do góry
#2749294 - 27/11/2008 08:29 Re: Premiership - Listopad [Re: konstruktor1]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ostatnio sporo pudeł, więc zastanawiałem się czy pisać,
do weekendu daleko a i pewnie okoliczności i otoczenie jeszcze zmienią punkt widzenia na niejeden mecz,
wstępnie widzę zwycięstwo AV (trochę jednak mały kurs), Boro (tu kurs powienien się utrzymać, wszakże to derby, no i wydaje mi się że będą dla gospodarzy) i przede wszystkim United

dziś kurs, który oferuje Unibet uważam za bardzo dobry @1,95
tym razem się chyba nie pomylę, więc napiszę że do weekendu spadnie,
obym się również nie pomylił co do wyniku bo przewiduję win United i to ze stawką 8/10

było pisane ostatnio o obu ekipach, więc postaram się coś świeżego napisać z ostatniego weekendu,
City wygrało aż 3-0 ale czy zagrali aż tak wspaniale? to Arsenal był słaby (i osłabiony) i jak zwykle swoje w meczu zaprzepaścił, ale to nie był ich mecz, City głównie konterki. odnosze wrażenie że wiele drużyn, pomnych tego co się działo w zeszłym sezonie, nastawiają się wybitnie na kontry z Kanonierami a że ci są z tyłu i przodu gorsi niż rok temu to łatwiej im odebrać punkty.
Citizens bez rewelki, Robinho na pewno nie jest w szczytowej formie, bardziej zachwycał Ireland,
ogólnie wciąż jest tam wielki kisiel i chyba lekko zagubiony Hughues (no właśnie - to kolejny smaczek tego meczu, ale czy aby na pewno uczeń może przerosnąć mistrza?)

personalnie United biją rywala na głowę, City ma Robinho i kilku wartościowych graczy (SWP, Richards, obecnie Ireland), poza tym zastęp przecietnych piłkarzy, którym raz wiedzie sie lepiej raz gorzej (czesc z nich mocno wiekowa),
nie wiem czy znów dadza rade udzwignac ciezar gry w derbach,
na tle United wyglada to naprawde blado,

w zeszłym sezonie City chyba jako jedyny klub ograł United 2 razy, co było ogromną niespodzianką (zwlaszcza podczas uroczystosci na OT), ale wtedy trenerem był Sven, który chyba ma patent na Alexa

United wciąż kontynuują mizerię na wyjazdach (7 meczów - 7 goli strzelonych, do tego w srodku tygodnia przecietny mecz w Hiszpanii), no ale to pewne że oni wreszcie się wstrzelą, pytanie czy już w niedzielę,
moze akurat te 2 dni odpoczynku więcej zrobią swoje (City graja jutro w Gelsenkirchen, choć bez Robinho, Elano, Fernandesa i Zabalety).

w takich meczach ciężko napisać coś nowego, wiadomo jak ważny to mecz dla obu drużyn, ja w dużo lepszej sytuacji na dziś dzień widzę United. myślę że nie pozwolą gospodarzom zbytnio rozwinąc skrzydeł, a ta klepka w ataku która tak zawodzi ostatnio, powinna się wreszcie zakończyć golami
City traci dużo goli i to nie jest przypadek, często się gubią i mylą, United zbyt doświadczone by tego nie wykorzystać,
Diabły w mieście zostały ostatnio upokorzone i myślę że w tym sezonie 2 razy sprowadzą Citizens na ziemię, no chyba że w rewanżu z błękicie zagrają już Buffon, Kaka i jeszcze kilka haremowych wynalazków \:D

przeczucie, tylko ono zostało - sumarycznie myślę że goście strzelą o przynajmniej jedną bramkę więcej ;\)

Do góry
#2751352 - 28/11/2008 22:13 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław



Temat się rozpłynął nieco na dwa działy, ale skoro już Mura napisał coś konkretnego, to skoro jest listopad to kontynuujmy temat. Wklejka 15 kolejki, aby nieco to ogarnąć


Sobotnie spotkania na szybciutko

Aston Villa - Fulham

W zeszłej kolejce oba zespoły powstrzymały faworytów. Gospodarze dołek formy mają za sobą, mecze z Arsenalem i MU na pewno podbudowały ich morale i pozwoliły z większą wiarą spojrzeć na główny cel tego sezonu czyli awans do pucharów. Goście w ostatnich trzech meczach bez porażki i z dwoma zwycięstwami, a Fulham nie jest zespołem który jest w stanie kontynuować i tak dobrą passę jeszcze dłużej.
Typ: 1 @1.66

Wigan - West Bromwich
Gospodarze w formie. Cztery mecze, dwa zwycięstwa. Goście w odwrocie zupełny brak formy. Wigan i cztery dobre mecze? Wystarczy. Wba bez zwycięstwa, czas wreszcie na nich.
Typ: x2 @2.17

Sunderland - Bolton
Bolton trzy zwycięstwa wyjazdowe w tym dwa w ostatnich meczach poza własnym stadionem. Pora na trzecie? Nie ma takiej możliwosci, The Trotters to nie Chelsea. Pora na domowe punkty gospodarzy.
Typ: 1x @1.40

Stoke - Hull
Ponoć goście nie w formie, ale czy dwa remisy z będącym jak widać w kolejnych meczach wreszcie w formie Man City i zespołem Portsmouth, w którym nieco ogarnięto sytuacje po dezercji Redknappa to złe wyniki? Jak na beniaminka na pewno nie. Wszyscy utożsamiają ich z wcześniej osiąganymi rezultatami, a tak nikt nie może grać na dłuższa metę, tym bardziej beniaminek. W pojedynku z City kulała strasznie defensywa, ale gospodarze nie dysponują tak wielką siłą ognia. Licze na zwycięstwo Tygrysów.
Typ: 2@3.05

Middlesboroug - Newcastle
Wiele osób zawiodło się w zeszłej kolejce na Boro w tym również ja. Seria piłkarzy Southgata została przerwana. Po porażce na własnym boisku moim zdaniem morale nie będzie najwyższe. Newcastle osiągnęło w ostatnim meczu swoje, czyli remis oddając praktycznie jeden strzał na bramke, a Kinnear przyznawał że mecz ten był rewelacyjnym występem jego podopiecznych. To nieco dziwi, ale na pewno, zdobyty punkt w Londynie pozwala mieć nadzieje w piłkarzach Srok przed następnym meczem. Moim zdaniem Boro nie wygra.
Typ: 2+0.5 @1.77

Do góry
#2752035 - 29/11/2008 05:20 Re: Premiership - Listopad [Re: Szczypior]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Typowi na WBA powinien sprzyjać fakt, że w ekipie Wigan zabraknie jej najlepszego strzelca ( Zaki)

Jeżeli chodzi o Hull to ja może zdecyduje się na opcję 2DNB, Stoke 5 wygranych z rzędu u siebie, trzeba spróbować zagrać na przełamanie

Fulham "groźne" przede wszystkim u siebie, na wyjazdach po za remisem w ostaniej kolejce z The Reds nędza. Aston po urwaniu punktów Arsenalowi i Chelsea powinna się z łatwością uporać z Fulham. Szykuje się niezła masufka.

Do góry
#2752756 - 29/11/2008 21:19 Re: Premiership - Listopad [Re: Hakan]
syndykat Offline
member

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 104
Skąd: Warsaw
Tottenham Hotspur vs. Everton FC

Dla mnie najlepszym typem tej kolejki będzie Tottenham. Gospodarze są w dobrej formie, w ostatnich meczach same zwycięstwa (6 zwycięstw na 7 ostatnich meczy). Sam bilans meczy z The Toffees jest świetny - tylko 4 porażki i aż 17 zwycięstw w historii całej Premiership.
Natomiast w Everton mamy plagę kontuzji - byc moze zacznął grac ustawieniem 4-5-1, bo jedynym dostępnym napastnikiem będzie Yakubu. Mieszane rezultaty w ostatnich meczach gości potwierdzają problemy.

Gamebookers utrzymuje jeszcze kurs 2.00, co daje value dla tego typu. Do jutra kurs pewnie spadnie.

Typ: Tottenham 2.00 @ Gamebookers

Do góry
#2756800 - 01/12/2008 22:01 Re: Premiership - Listopad [Re: syndykat]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

długo zastanawiałem się jak ugryźć dzisiejszy mecz i wyszło mi, że chwytem HW w handi po 2.05

kurs ładny do gry, w mojej ocenie z większym prawdopodobieństwem zaistnienia aniżeli predykcje oddsmakerów.

na Anfield Liverpool bardzo mało traci a w tym sezonie w lidze 2 bramkami lub więcej zwyciężył tylko raz.

nie zrażają mnie ani lekkie wzrosty na Czerwonych ani absencja Torresa.
wydaje mi się że znajdą się inni egzekutorzy i że padnie szybko bramka - a wtedy droga do trafionego typu otwarta.

chyba nie trzeba pisać jaką wagę ma dzisiejszy mecz dla gospodarzy - samodzielne liderowanie i przewaga psychologiczna.

Liverpool ma szczęście, ładny rozkład przed meczem na Emirates jadą jeszcze do Blackburn i mają Hull u siebie.

Młoty zupełnie co innego, zadziwiają mnie ostatnio rezultatami i mnogością underów.
dziś gram troszkę przeciw trendowi, myslę że pompka w WHU właśnie pęknie, kolejne stacje Młotów to Tottenham, Chelsea, Aston Villa i Portsmouth, także ciężkie czasy przed nimi.

dziś też wielki spradzian mentalności zwycięzcy i liderowania dla the Reds, ja myślę że zdadzą ten egzamin.

stawka: 3/10

Do góry
#2756814 - 01/12/2008 22:16 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
witam

Mialem okazje mieszkac prawie dwa lata bardzo blisko Liverpool ostatnimi czasy i wiem jaka wage ma dla nich a takze ich kibicow czolowe miejsce w Premier, i dzis beda mieli okazje wreszcie obijac miejsce na samym czubie tabeli i z pewnoscia doloza wszwlkich staran by to uczynic .Ja tez myslalem dlugo nad handi na to spotkanie ale zdecydowalem sie na azjana -0.5/-1.5 @1,83 co zawsze daje polowe stawki zwrotu przy wygranej roznica tylko jednej bramki.Zycze wysokoich wygranych.

Do góry
#2756936 - 02/12/2008 00:45 Re: Premiership - Listopad [Re: mefistofeles]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
\:\)

Premiership to swiety Graal. Troche przedziwny ten sezon bo Liverpool wciaz nie zaczal grac dobrze, Torres jest kontuzjowany przez ponad polowe dotychczasowego sezonu a mimo to Liverpool blisko czuba i z szansa na pozycje lidera. Normalnie o tej porze roku Liverpool mial 10 punktow straty do MU, Chelsea badz Arsenalu i tylko niepoprawni romantycy wierzyli w szanse odrobienia strat. jamie Carragher swego czasu powiedzial, ze w pierwszych 10 meczach nie mozna wygrac Premiership ale mozna ja przegrac. Tym razem udalo sie tego nie zrobic.

Co dalej? Z LM spokoj do lutego, tym razem nie ma problemu z meczem w Pucharze Ligi, ktory zawsze rozpraszal w okolicach Swiat. Sklad silniejszy niz kiedykolwiek za kadencji Beniteza, nawet szczescie i decyzje sedziowskie po stronie The Reds. Jedyne czego potrzeba to zdecydowanego zwyciestwa, pogromienia kogos i potem mozna trzymac kciuki, ze tak juz bezdzie do konca sezonu. Oczywiscie mam nadzieje, ze stanie sie to juz dzisiaj \:\) . Wy panowie zarobicie, a ja zaczne wierzyc, ze moze sie stac w tym sezonie cos o czym trudno bylo nawet snic w sierpniu.

Do góry
#2756961 - 02/12/2008 01:06 Re: Premiership - Listopad [Re: konstruktor1]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Obawiam się konstruktor, że Man Utd i Chelsea apogeum formy mają jeszcze przed sobą więc łatwo nie będzie \:\)

Faktem jednak jest, że Liverpool FC w tym sezonie poprawił to co w zeszłym roku im nie wychodziło: nie gubi punktów ze słabeuszami

Kto będzie mistrzem?

Chelsea 2.50
Man Utd 3.30
LFC 4.20
(kurs na dzień 1.XII.2008)

Do góry
#2756980 - 02/12/2008 01:17 Re: Premiership - Listopad [Re: DJ SOSNA]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Originally Posted By: DJ SOSNA
Obawiam się konstruktor, że Man Utd i Chelsea apogeum formy mają jeszcze przed sobą więc łatwo nie będzie \:\)

Faktem jednak jest, że Liverpool FC w tym sezonie poprawił to co w zeszłym roku im nie wychodziło: nie gubi punktów ze słabeuszami

Kto będzie mistrzem?

Chelsea 2.50
Man Utd 3.30
LFC 4.20
(kurs na dzień 1.XII.2008)
że przypomnę nie tak dawny wynik Liverpool - Stoke 0:0 u siebie, który położył mi kupon na dużą kasę

Do góry
#2757110 - 02/12/2008 02:26 Re: Premiership - Listopad [Re: Geremi]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
wszystkiego nie moge wygrywać ;-)

Do góry
#2757135 - 02/12/2008 02:31 Re: Premiership - Listopad [Re: DJ SOSNA]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: DJ SOSNA
wszystkiego nie moge wygrywać ;-)


Kwestia numer jeden do wszystkich grających: czytanie opinii ludzi, którzy mają jakieś powiązania z firmami bukmacherskimi to tylko wasza strata czasu i pieniędzy. Te ich typy, pewniaki itp. to tylko prowokacja by wpaść na tzw. miny i przegrać kasę. To oczywiście normalne, bo każda firma planuje zawsze tylko możliwe zyski w każdy możliwy sposób. Także patrzcie kto co pisze....

Do góry
#2757145 - 02/12/2008 02:33 Re: Premiership - Listopad [Re: Geremi]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
no właśnie,
a kolejne 0:0 miało miejsce u siebie ze sparaliżowanym na wyjazdach Fulham.

klucz jest gdzie indziej, chodzi o ujemne bilanse między big four, bo w ostatnich sezonach Liverpool po prostu miał problemy z wygrywaniem z czołówką (Arsenal, Manchester, Chelsea)
-wziąłem pod uwagę dla przykładu ostatnie 6 sezonów, oto co wyszło:

z Arsenalem 3W, 4D, 5L
z MU 1W, 1D, 10L
z Chelsea 3W, 2D, 7L

w tym to się zmieniło (zwycięstwo u siebie z MU i wyjazd na Stamford)
wkrótce ważny mecz na Emirates \:\)

Do góry
#2757177 - 02/12/2008 02:43 Re: Premiership - Listopad [Re: DJ SOSNA]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Na tą chwilę ciężko cokolwiek przewidzieć w Prem.

Prawda jest taka, że każdy z faworytów miał już w minionej części sezonu swoje ups&downs i trudno nawet określić, kto na tą chwilę jest w najlepszej formie.

Liverpool faktycznie wygląda na razie nieźle i chyba poza pojedynczymi wpadkami, z resztą nielicznymi, gra najrówniej dotychczas. Mam wrażenie, że Benitez to taki trener, który potrzebuje czasu żeby przekazać swoje spojrzenie na futbol zawodnikom. No i faktycznie kadrę ma w tym sezonie mocną.

Arsenal - wiadomo, tyleż uzdolniona, co chimeryczna młodzież.Duży potencjał, ale moim zdaniem gdzieś zagubił się taktyczny ład w tym zespole. Jak ma dzień, wygrać może z każdym (Man U i Chel), a jak nie ma to i z każdym może przegrać (Hull,Stoke).

Chelsea - mój faworyt przedsezonowy do zwycięstwa zaczął pewnie, ale ostatnimi czasy nie jest już tak różowo. Bije po oczach brak alternatywy dla Anelki z przodu (Drogba kontuzje, kary etc. a poza tym wydaje mi się, że naprawdę jest na wylocie z Londynu).

Manchester United - Diabły grają póki co nierówno, nad czym mocno ubolewam ;\) jako ich kibic. Przykładem choćby weekendowe derby. Świetna 1 połowa z absolutną dominacją nad City, po czym niepotrzebne nerwy w drugiej odsłonie spowodowane oddaniem pola nie najlepiej tego dnia dysponowanemu rywalowi.

Motywacja jest na pewno największa po stronie Liv, potencjał kadrowy, tu chyba wygrywają Chelsea i Man U, a patrząc na graczy z ławki, to chyba jednak Diabły \:\) Oby udało się zatrzymać Teveza (SAF - przejrzyj na oczy!), a szeroka kadra może nam jeszcze przynieść upragniony sukces.

PS dobrze powiedziane @konstruktor z tym Św. Graalem \:\)

Do góry
#2757192 - 02/12/2008 02:46 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Idąc tropem Mura'y to Arsenal jest głównym kandydatem do mistrzostwa \:\) ostatnio w przeciągu miesiąca ograli Man Utd (2-1) i Chelsea (2-1).

Ciekawy jestem jak Liverpool FC dzisiaj sie zaprezentuje. Presja!? Gdyby udało im się wygrać w przekonywujący sposób to tak jak pisał konstruktor, wielu by uwierzyło że może w tym sezonie...

Do góry
#2757234 - 02/12/2008 02:54 Re: Premiership - Listopad [Re: DJ SOSNA]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: DJ SOSNA
Idąc tropem Mura'y to Arsenal jest głównym kandydatem do mistrzostwa \:\) ostatnio w przeciągu miesiąca ograli Man Utd (2-1) i Chelsea (2-1).


naucz się czytać ze zrozumieniem.

przykłady dotyczyły wyników LIVERPOOLU, bo w końcu wygrywają z big four
wyobraź sobie co by było gdyby historia się powtórzyła, zweryfikuj wyniki Chelsea-Liverpool 0:1 i Liverpool-MU 2:1 i zrób tabelę

doceniam klasę Liverpoolu w tym sezonie, pisałem o tym niejednokrotnie, więc nie wiem po co te osobiste wycieczki

P.S. mój typ długoterminowy nie ulega zmianie, Chelsea mistrz

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, VVega), 3686 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592284 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42