Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >
Opcje tematu
#3396162 - 12/09/2009 06:27 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Szypii]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Jakiś czas temu zadawałem pytanie odnośnie do jak najtańszego wykombinowania C+Sport, C+Sport2 i OS. Zadzwoniłem do Cyfry i okazuje się, że jest możliwość dobrania samego Orange Sport do Multipakietu. Dodając do tego promocje, w praktyce wygląda to tak:
- mam umowę na rok (albo 13 miesięcy - nie pamiętam już teraz)
- pierwsze sześć miesięcy płacę 30 zł, później 50 zł.

I mi się coś takiego bardzo podoba.

Do góry
Bonus: Unibet
#3396288 - 12/09/2009 17:16 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Radek_89]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Do osob majacych Canal+ - dziala Wam Eurosport2 ???

Do góry
#3396781 - 12/09/2009 22:43 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Ludwiczek]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
działa

Do góry
#3480792 - 28/10/2009 01:49 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: pescar]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
sie podepne bo nie moge cos znalezc innego tematu, a wiem, ze tam by pasowalo bardziej. ale do rzeczy:

mam stary talerz i ten sprytny plastik ktory zbiera sygnal (konwerter czy jak mu tam) tongue planuje wziac Nke - o tym za chwile.
Teraz pytanko.. jak najlepiej zakrecic przy podpisywaniu umowy zeby zaplacic jak najmniej ? Chodzi mi o to, ze mozna chyba wziac np sam dekoder i konwerter bez talerza czy jakos tak..

Druga sprawa, Nka, warto ? W sumie nie weim co chce ogladac bo dopiero to jest moja pierwsza tv cyfrowa. Na pewno sport, do tego lubie kanalay typu how it's made, top gear, jakies zwierzatka i lasy tropikalne ;]
obejrzalem ostatnio oferte Polsatu no i sie zalamalem ogolnie.
Slyszalem ostatnio w radiu ze promocja Nki - 6m-cy za 38zl sie konczy w najblizszych dniach, moze ktos to potwierdzic ? ja bylem w roboc=ie i moze sie przeslyszalem.

Do góry
#3480837 - 28/10/2009 02:07 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Jeżeli interesuje Cię sport to n-ka to może być nie najlepszy wybór. Z kanałów sportowych mają nsport (liga mistrzów i kompletne zero. Żadych innych transmisji nie mają. Dwa dni na dwa tygodnie oglądania po za tym powtórki albo jakieś programy), EuroSport 1 i 2 (u wszystkich operatorów są), SportKlub (2 kanały) - 1 liga angielska, FA CUP, Puchar Hiszpani, chyba Belgijska. ESPN America ( sporty amerykańskie NHL, NFL, itd. bez NBA).
Jeżeli chodzi o sport oczywiście najlepsza jest cyfra ze swoimi dwoma kanałami sportowymi C+S i C+S2. w weekendy na brak wydarzeń sportowych szczególnie piłkarskich narzekać nie można. Do tego NBA dwa razy w tygodniu, Żużel, lekkoatletyka, jeździectwo i poker.
Jeżeli interesuje Cię siatkówka to na pewno bierz polsat bo tam mają bogatą ofertę. Do tego F1, LE, liga holenderska, część włoskiej.
Jeżeli chodzi o cyfrę do od 2 listopada ma być podobno świąteczna promocja.Jeżeli interesuje Cię sport to n-ka to może być nie najlepszy wybór. Z kanałów sportowych mają nsport (liga mistrzów i kompletne zero. Żadych innych transmisji nie mają. Dwa dni na dwa tygodnie oglądania po za tym powtórki albo jakieś programy), EuroSport 1 i 2 (u wszystkich operatorów są), SportKlub (2 kanały) - 1 liga angielska, FA CUP, Puchar Hiszpani, chyba Belgijska. ESPN America ( sporty amerykańskie NHL, NFL, itd. bez NBA).
Jeżeli chodzi o sport oczywiście najlepsza jest cyfra ze swoimi dwoma kanałami sportowymi C+S i C+S2. w weekendy na brak wydarzeń sportowych szczególnie piłkarskich narzekać nie można. Do tego NBA dwa razy w tygodniu, Żużel, lekkoatletyka, jeździectwo i poker.
Jeżeli interesuje Cię siatkówka to na pewno bierz polsat bo tam mają bogatą ofertę. Do tego F1, LE, liga holenderska, część włoskiej.
Do tego Polsat ma kanały BBC i tam dają Top Gear.
Jeżeli chodzi o cyfrę do od 2 listopada ma być podobno świąteczna promocja. i chyba warto na nią zaczekać. Na lepszą ofertę w cyfrze będzie trzeba czekać cały rok do następnych świąt. i chyba warto na nią zaczekać. Na lepszą ofertę w cyfrze będzie trzeba czekać cały rok do następnych świąt.

Do góry
#3481192 - 28/10/2009 03:45 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: pescar]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
hmm ok.. co do cyfry, maja Lige mistrzow ? polsat jakos nie zacheca, drogo i te kanaly takie troche nijakie ale przyjrze sie jeszcze.
i co do abo w cyfrze.. troche sie pogubilem w Twoim poscie. Moglbys jeszcze raz napisac ta kwestie "Jeżeli chodzi o cyfrę do od 2 listopada ma być podobno świąteczna promocja. i chyba warto na nią zaczekać. Na lepszą ofertę w cyfrze będzie trzeba czekać cały rok do następnych świąt. i chyba warto na nią zaczekać. Na lepszą ofertę w cyfrze będzie trzeba czekać cały rok do następnych świąt." bo zabrzmialo to tak jakby najlepszym wyjsciem byloby czekac az do 2010 listopada/grudnia wink

Do góry
#3481276 - 28/10/2009 04:03 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Nka ma lige mistrzów ( wykupione prawa na 3-4 lata z góry chyba ) dają 4 spotkania LIVE w HD we wtorek i w środe a w tygodniu retransmisje wszystkich spotkań niestety nie mają zadnej ligi .

Na Sportklub jest , liga argentyńska ,brazylijska ,belkijska i jakies tam puchary

ESPN america to NFL,NHL ,MLB dużo spotkan live i retransmisji

na eurosporcie masz niemiecką 1 ligę live

i to wszystko masz za 32zl miesięcznie dużo ?
Mam Nke od 2 lat i jestem bardzo zadowolony .

Ale jesli interesują cie inne ligi np anglia ,hiszpania to bierz cyfrę ale cenowo wychodzi dużo drożej

Polsat dno nie ma tam nic ciekawego ,mam tą TV na dole jako rodzinna i nie ma ta co oglądać ( jak dla mnie )

Do góry
#3481329 - 28/10/2009 04:19 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: raiders_]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
dobrze raiders prawi, lelu zauwaz ze eurosport2 to na cyfrze i polsacie drozszy pakiet a tu sie zamyka w 38pln/sam mam nke i multipakiet z c+ za calosc place ok 75pln bo mi sie wlasnie promo na multi skonczylo wiec musze rozwiazac umowe i wziac znowu w promocji za 19.9pln i sie zamykam w niecałych 6dyszkach
nka ma jeszcze TVPsport.

wszystko w sumie mozesz pociagnac na jednym kablu jak dekoder od cyfry bedziesz mial z "przelotka" lub podwojny konwerter i wtedy 2kabelki

tansza wersja tv to telewizja na karte (nsport i tvp sport) + multipakiet cyfry i sie zamykasz w kwocie 30pln miesiecznie

Do góry
#3481345 - 28/10/2009 04:23 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: raiders_]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
No wlasnie nka teraz za 38zl mam full pakiet przez 6 miesiecy + opcje dodatkowe tj hbo, nfilm, filmbox i cinemax od 2 do 4 miesiecy az free.. pozniej msuze wybrac 3 pakiety minimum co daje minimum 48zl abo.

w cyfrze znowu mam 50% znizki na 8 miesiecy i 5miesiecy normalnego abo + 50% na dodatkowe opcje przez kilka miesiecy.


Nka nie ma w ofercie nawet retransmisji meczy z lig, tak ? troche lipa ;/ nawet na eurosporcie, espn'ie nie ma ?

Do góry
#3481360 - 28/10/2009 04:26 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Cytat:
Nka nie ma w ofercie nawet retransmisji meczy z lig, tak ? troche lipa ;/ nawet na eurosporcie, espn'ie nie ma ?
tzn o jakie ligi chodzi bo na sportklubie leca powtorki tego co pokazuja +czasem jakies starocie z angielskiej a na eurosporcie wałkuja niemiecka

Do góry
#3481363 - 28/10/2009 04:27 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: bolo_lacznik]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
najchetniej to angielska + hiszpanska, ew wloska ale to mniej istotna

nie musze miec w nich komentarzu polskiego, po prostu chcialbym czasem obejrzec zeby obejrzec bez wymagan ogromnych

Do góry
#3481370 - 28/10/2009 04:29 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
jak takie ligi to sie nie zastanawiaj tylko bierz mutipakiet od cyfry + cos do ogladania tvp1/2/tvn itp bo muti to tak naprawde tylko 4kanały nie liczac fta

Do góry
#3481376 - 28/10/2009 04:33 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: bolo_lacznik]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
sam nie wiem.. bardziej jakos Nka mnie kusi mimo wszystko.
Jeszcze takie mpytanie.. jak mamy kanaly X i kanal X HD. To leca te same programy na obu czy calkiem rozne ? Z roznica oczywiscie ze jedno nadaje w HD a drugie nie.
Dokladniej to np na X leci sobie mecz LM w normalnej jakosci, a na X HD ten sam mecz LM tylko, ze w HD itd itp

Do góry
#3481386 - 28/10/2009 04:36 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
generalnie te same, wyjatki to chyba TVPhd i cos z niekodowanych/
to bierz nke +multipakiet , nie pozałujesz ze wydasz te 20pln wiecej ;-))

Do góry
#3481451 - 28/10/2009 04:55 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: bolo_lacznik]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Chodziło mi że jak chcesz brać cyfrę to najkorzystniejsza oferta będzie ta świąteczna. Na lepszych warunkach przez najbliższy rok nie będzie. Dopiero na kolejne święta. I to prawda, że co roku są lepsze oferty świąteczne ale tak można odkładać zakup co rok. Jeżeli masz zamiar brać to bierz w ofercie świątecznej a nie czekaj do stycznia czy później.
Jest jeszcze opcja wzięcia cyfry i dokupienia TNK do tego. Ale musisz zaopatrzyć się we własny tuner, który ma 2 czytniki kart uniwersalne. koszt tnk to 10zł miesięcznie jeżeli wykupujesz na rok z góry. Jak co miesiąc to chyba 14 zł. Tam jest nsport tylko nie hd, a sd. I jest tylko jeden mecz we wtorek i środę. Nie tak jak w n, że można sobie wybrać jaki chcesz.
Jeżeli weźmiesz n-ke i multipakiet c+ to też będzie Ci potrzebny nowy tuner do obsługi tego multipakietu.

Do góry
#3481470 - 28/10/2009 05:03 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: pescar]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Cytat:
Jeżeli weźmiesz n-ke i multipakiet c+ to też będzie Ci potrzebny nowy tuner do obsługi tego multipakietu.
a znajac promocje cyfry to wezmiesz za zlotowke jakiegos szmelca typu strong jak ja ale spoko da rade ogladac tyle ze nie hd ;-))

Do góry
#3482365 - 28/10/2009 21:37 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: lelu

Nka nie ma w ofercie nawet retransmisji meczy z lig, tak ? troche lipa ;/ nawet na eurosporcie, espn'ie nie ma ?

Nsport ma lIgę mistrzów i tej ligi masz powtórki kazdego meczu i 8 spotkan LVIE w każdej kolejce

na TVP sport masz puchar polski + powtórki

Sport kubie jak już pisałem belgia,brazylia ,argentyna .

Originally Posted By: lelu
najchetniej to angielska + hiszpanska, ew wloska ale to mniej istotna

nie musze miec w nich komentarzu polskiego, po prostu chcialbym czasem obejrzec zeby obejrzec bez wymagan ogromnych

Bierz Nke za 38zl i zainwestuj w dobre łącze internetowe i masz Angielska ,właską ,hiszpanska w necie i po problemie smile

Do góry
#3482479 - 28/10/2009 22:54 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: raiders_]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
No bardziej mnie kusi Nka, chociaz poczekam jeszcze kilka dni. Oferta Nki podobno sie konczy w tym miesiacu. Zobacze co oferuja w nowej i jak bedzie gorsza od tej teraz to biore 'terazniejsza' wink
pozdro i dzieki za info

Do góry
#3490613 - 03/11/2009 03:21 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
ok- wybralem Nke wink

Mam takie dwa pytanka:

Bardzo wazne - umowe podpisalem dzisiaj tj 2.11.2009, umowa na 12 miesiecy dekoder z nagrywarka.
Na stronie N jest ttaka informacja (aczkolwiek nie wiem czy to dotyczy obu umow- 12 i 24 miesiecznych ?)

* nFilmHD + HBO do 4 miesięcy w prezencie
* kolekcja nSeriale w wypożyczalni filmów VOD do 4 miesięcy w prezencie
* Cinemax i Filmbox do 2 miesięcy w prezencie


To 'do 4 miesiecy' to tak naprawde 3 miesiace ? np listopad, grudzien, styczen a za luty juz zaplace ? czy luty rowniez sie wlicza ?

Ogolnie kiedy zaczac dzwonic zeby wylaczac poszczegolne pakiety ? Pytanie moze byc dosc tendecyjne, ale jak to umowy zawsze sa jakies haczyki wiec wole zapytac zeby pewnego pieknego wiosennego dnia nie dostac 150zl rachunku wink

Do góry
#3490728 - 03/11/2009 04:19 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: lelu]
pijanica Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 331
Przypuszczam, że chodzi o promocję Rewolucja. Wszystko masz ładnie napisane i narysowane w warunkach tej promocji:
http://n.pl/fileadmin/pdf/WarunkiPromRewolucja%20.pdf

4 miesiące oznacza, że powinieneś zrezygnować z pakietów pod koniec lutego (bieżący miesiąc + 3 miesiące następujące po miesiącu w którym dokonano aktywacji).

Do góry
Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], phenomenon, Huberthg, rymoholik, alfa, Sensei, burbon, Akhu, rafal08, VVega), 4386 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586627 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Wczoraj o 08:14