Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2733137 - 18/11/2008 18:20 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Giertyszek

W Belchatowie musi wystapic regulaminowa ilosc zawodnikow z pierwszego skladu.


Może i musi, ale pytanie jakie będzie zaangazowanie takiego zawodnika w grę? ... Moim zdaniem - co najmniej wątpliwe ;\)

Ja bym radził te bananowe rozgrywki odpuścić.

Do góry
Bonus: Unibet
#2733145 - 18/11/2008 18:26 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Co mnie naszło by pisać o meczu PE?
Już mówie...
Po ostatnim meczu ligowym w wykonaniu ŁKSu jestem ''lekko'' zniesmaczony postawą kopaczy ŁKSu. N

Do góry
#2733147 - 18/11/2008 18:29 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
dużo lepiej prezentuje się typ na Legię w konfrontacji z ŁKSem!!!

ŁKS traktuje ten mecz jako zło konieczne !!! z ust trenera widać że najchętniej wolałby wystawić cały skład ME a cała uwaga skierowana jest na arcyważnych meczach ligowych ktore czekają łodzian.


"Trener Marek Chojnacki z dzisiejszego meczu z Legią zwolnił czterech zawodników: Marcina Adamskiego (uległ lekkiemu urazowi), Rafała Kujawę, Wahana Geworgjana i Labinota Halitiego. Reszta podstawowych zawodników musi wystąpić, bo taki jest przepis Ekstraklasy - w meczach o puchar musi grać ośmiu zawodników z kadry pierwszego zespołu.

Uzupełniłbym skład piłkarzami z Młodej Ekstraklasy, ale oni grali swój mecz z Ruchem - mówi trener Marek Chojnacki. - Na szczęście będę mógł dziś dokonać sześciu zmian, więc ponad połowa drużyny zagra najwyżej 45 minut.

Mecz Pucharu Ekstraklasy komplikuje trenerowi Markowi Chojnackiemu okres przygotowań do kolejnego ważnego meczu. Przecież już w piątek łodzianie zmierzą się w Bytomiu z Polonią. W Pucharze Ekstraklasy ełkaesiacy już niczego nie zwojują, słusznie zatem koncentrują się na lidze."

Łodzianie będą chcieli uniknąć przemęczenia i niepotrzebnych kontuzji.

Do góry
#2733148 - 18/11/2008 18:31 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Kadra Legii na ten mecz: Skaba, Machnowskij, Bronowicki, Astiz, Kumbev, Choto, Rzeźniczak, Wysocki, Radović, Tito, Ekwueme, Giza, Kiełbowicz, Borysiuk, Rocki, Arruabarrena, Grzelak.

Do góry
#2733149 - 18/11/2008 18:31 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Kadra Legii na ten mecz: Skaba, Machnowskij, Bronowicki, Astiz, Kumbev, Choto, Rzeźniczak, Wysocki, Radović, Tito, Ekwueme, Giza, Kiełbowicz, Borysiuk, Rocki, Arruabarrena, Grzelak.

Do góry
#2733150 - 18/11/2008 18:33 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
ŁKS podobnie jak Legia w rezerwowym składzie

Podopiecznym trenera Marka Chojnackiego nie wiedzie się w tym sezonie w żadnych rozgrywkach. Trudno przypuszczać, żeby przełamali się w spotkaniu Pucharu Ekstraklasy z Legią Warszawa. Trener ŁKS zapowiada, że da odpocząć podstawowym graczom. - W myśl regulaminu będzie musiało jednak zagrać ośmiu zawodników z kadry pierwszego zespołu - wyjaśnia trener.


tylko zobaczmy na składe "REZERW" LEGII

Bramkarze: Kostiantyn Machnowskyj, Jacek Skrzyński

Obrońcy: Piotr Bronowicki, Pance Kumbev, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz Ventura, Przemysław Wysocki, Jakub Rzeźniczak

Pomocnicy: Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Piotr Giza, Alberto Ortiz Moreno, Martins Nnabugwu Ekwueme,

Napastnicy: Mikel Arruabarrena Aranbide, Piotr Rocki, Bartłomiej Grzelak


Myślę że te "rezerwy" są o wiele lepsze od 1go składu ŁKSiakow co dopiero mowiac o ich rezerwach...

Do góry
#2733157 - 18/11/2008 18:37 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: 19marcin08]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Edit:

ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Co mnie naszło by pisać o meczu PE?
Już mówie...
Po ostatnim meczu ligowym w wykonaniu ŁKSu jestem ''lekko'' zniesmaczony postawą kopaczy ŁKSu. Na każdym froncie rozgrywek krajowych ŁKS odpada, ale w ogóle się nie liczy!
W lidzę po fatalnej grze przedostatnie miejsce. Bardzo słaba Cracovia wyelimonowała Nas z PP wygrywając bardzo spokojnie... 3:0.
Puchar Ekstraklasy zaś to kolejna totalna klapa w wykonaniu piłkarzy. ŁKS przegrał wszystkie mecze, strzelając zalediwe 3 bramki, przy 11 straconych.
Mimo, że w składzie musi zagrać 8 zawodników z pierwszego składuto o zwycięstwo Legii jestem spokojny, na uraz narzeka Adamski (czyli jeden z nielicznych którzy chcą, coś zrobić dla klubu), jak nie było Adamskiego to zawsze zastępował go Leszczyński który także dzisiaj nie moze zagrać \:D
Dziura w środku obrony? Nie, ''załata'' ją jeszcze dziurawszy niż ta dziura Mowlik

Legia w PE gra dobrze, mają 2 miejsce za Jagiellonią do której tracą 1 pkt, a mają tyle sama punktów co rywal zza miedzy Polonia.
Legia na pewno będzie walczyć o pierwsze miejsce w tabeli za która jest 75 tys zł. \:\)

Kurs 2,00 na Legie? \:o Biorę

Do góry
#2733160 - 18/11/2008 18:41 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Legioniści napewno nie odpuszczą i poważnie podejdą do meczu: część z nich przecież walczy o odzyskanie miejsca w składzie lub podniesienie notwań u trenera.

"...dla zmienników będzie to wyjątkowo ważny test. Chciałbym, byśmy grali jak najdłużej w rozgrywkach o Puchar Ekstraklasy. Te mecze są nam bardzo potrzebne, bo mamy szeroką kadrę i chcę, by wszyscy mieli szansę regularnych występów – mówi Jan Urban.
Trener potwierdził swoje słowa, ustalając siedemnastkę piłkarzy, którzy jadą do Łodzi. Oprócz przebywających na zgrupowaniach reprezentacji Jakuba Wawrzyniaka, Rogera, Macieja Rybusa i Jana Muchy przeciwko ŁKS nie zagrają także Maciej Iwański, Takesure Chinyama i Aleksandar Vuković.

Pod ich nieobecność zmiennicy będą walczyć o poprawienie swojej opinii u trenera Urbana. Kolejną szansę dostaną Hiszpanie. Mikel Arruabarrena zagra jako jedyny napastnik. Mocno krytykowany letni nabytek Legii strzelił dotąd jedyną bramkę – właśnie w meczu pucharowym z Polonią (4-0). Od tego czasu marnował jednak kolejne szanse. Jeśli w Łodzi znów nie trafi do siatki, jego sytuacja z fatalnej zamieni się w tragiczną.

Z kolei Tito wystąpi na pozycji defensywnego pomocnika. Spośród wszystkich przybyszów z Półwyspu Iberyjskiego zbiera najlepsze recenzje, więc jemu należy przyjrzeć się ze zdwojoną uwagą. Partnerami Tito w środku pola będą Ariel Borysiuk i Piotr Giza. O ile 17-letni rozgrywający czuje się dobrze i jest zadowolony ze swojej formy o tyle sytuacja Gizy jest znacznie gorsza.

– Piotrek nie poradził sobie z presją trybun w Warszawie. Stąd się biorą jego problemy – tak Urban usprawiedliwia wychowanka Cracovii."

Do góry
#2733164 - 18/11/2008 18:48 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: Giertyszek

W Belchatowie musi wystapic regulaminowa ilosc zawodnikow z pierwszego skladu.


Może i musi, ale pytanie jakie będzie zaangazowanie takiego zawodnika w grę? ... Moim zdaniem - co najmniej wątpliwe ;\)

Ja bym radził te bananowe rozgrywki odpuścić.



a moim zdaniem jeżeli został pominięty w tej drużynie, która ma się przygotowywać do ligi, to będzie zapi***alać, aż miło.
Jak dla mnie Bełchatów jak najbardziej do gry. Lech ma jeszcze szanse na wyjście z grupy, więc trzeba je jak najszybciej zaprzepaścić.

z pierwszego zespołu niby Kotor, który nie gra, Kucharski - drewno, powrót po kontuzji, grał końcówki w minionych meczach, Kikut - rekonwalestent, zagrał w Bytomiu - był najsłabszym graczem na boisku i mam nadzieje,że w meczu o punkty nie wystąpi w tej rundzie, Cueto - ociera się o 18tke meczową, ale wciąż zbyt słaby fizycznie.

GKS @ 2,0 jak najbardziej do gry

Co do Legii to jezeli chcą wyjść z grupy to wygrają, jeśli mają na to olew, nie muszą wygrywać.

Ładny kurs na PB w Chorzowie.

Do góry
#2733170 - 18/11/2008 18:54 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
chyba bukmacherzy też czytają te strony ;D radze łapać Legię po dobrym kursie jeszcze bo niedługo reszta bukow skoryguje Legię do nędznego mizernego kursu >> w Unibecie już 1.65 tylko ;\)

Do góry
#2733175 - 18/11/2008 18:57 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
McDziarz ty się ucz na kolosa, a nie za bukmacherkę się wziąłeś

Do góry
#2733197 - 18/11/2008 19:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: podstawek]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
ŁKS Łódź - Legia Warszawa NO BET
Powiem szczerze początkowo kurs na Legię był dla mnie promocją bo myślałem, że Urban wystawi dośc dobry skłąd ale jak patrzę na skład Legii to pożal się Boże, Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie. Kto tam nibyc jest wartościowym graczem Machnowsky, który chyba 1 raz stanie w bramce i nie wiadomo wogóle jak gra, w obronie też nie ma nikogo wartościowego w pomocy brakuje przede wszystkim Iwańskiego,a ten Ekwueme nie wiem co jeszcze robi w kadrze Legii,a już wogóle atak to miernota oprócz Grzelaka, który jeszcze jeszcze coś tam prezentuje chociaż jest dużo słabszy od Chinyamy, Arrunbarena czyli totalny drewniak koleś jest masakrycznie słąby, Rocki, który wogóle nie gra,a jak wejdzie to za wiele nie pokazuje jednak lata robią swoje. Dla mnie tego meczu lepiej nie grać z takim skłądem Legia może mieć naprawdę poważne problemy na walkę, a trener ŁKS-u w prowadzi młodych ambitnych do gry, którzy na pewno będą gryźć trawę,a niekoniecznie tak musi być w Legii bo jakoś tych młodych ambitnych nie widać \:\)

Do góry
#2733198 - 18/11/2008 19:18 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: podstawek87
McDziarz ty się ucz na kolosa, a nie za bukmacherkę się wziąłeś



w tym tygodniu mnie nie będzie na uczelni \:\) a Ty cwaniak nie masz teraz zajęć z rynku kapitałowego i pieniężnego ??? ;D

Do góry
#2733200 - 18/11/2008 19:20 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
na rynkach recesja więc podstawek się na buki przestawił \:\)

Do góry
#2733203 - 18/11/2008 19:23 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: grzesol]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: grzesol
ŁKS Łódź - Legia Warszawa NO BET
Powiem szczerze początkowo kurs na Legię był dla mnie promocją bo myślałem, że Urban wystawi dośc dobry skłąd ale jak patrzę na skład Legii to pożal się Boże, Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie. Kto tam nibyc jest wartościowym graczem Machnowsky, który chyba 1 raz stanie w bramce i nie wiadomo wogóle jak gra, w obronie też nie ma nikogo wartościowego w pomocy brakuje przede wszystkim Iwańskiego,a ten Ekwueme nie wiem co jeszcze robi w kadrze Legii,a już wogóle atak to miernota oprócz Grzelaka, który jeszcze jeszcze coś tam prezentuje chociaż jest dużo słabszy od Chinyamy, Arrunbarena czyli totalny drewniak koleś jest masakrycznie słąby, Rocki, który wogóle nie gra,a jak wejdzie to za wiele nie pokazuje jednak lata robią swoje. Dla mnie tego meczu lepiej nie grać z takim skłądem Legia może mieć naprawdę poważne problemy na walkę, a trener ŁKS-u w prowadzi młodych ambitnych do gry, którzy na pewno będą gryźć trawę,a niekoniecznie tak musi być w Legii bo jakoś tych młodych ambitnych nie widać \:\)



piszesz że w obronie nie ma nikogo wartościwego...???


Obrońcy: Piotr Bronowicki, Pance Kumbev, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz Ventura, Przemysław Wysocki, Jakub Rzeźniczak

ani jeden z nich się nie nadaje...??? żaden nie ma wartości ???

Do góry
#2733211 - 18/11/2008 19:41 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: grzesol]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: grzesol
Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie.


Powiem ci tak: to ty jesteś w błędzie i to dużym. Śmiesznie też wygląda jak nazywasz atak Legii "miernotą" w kontekście meczu z ŁKS, który ataku nie ma w ogóle

Do góry
#2733236 - 18/11/2008 20:11 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: DJ SOSNA]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
wracajac do Lecha. Wiekszosc w klubie sama powinna sie prosic o przegranie meczu w Belchatowie. Bo jeszcze nie daj Boze Lech awansuje do kolejnej rundy i bedzie musial wysylac kilku podstawowych graczy na te mecze - znow Ekstraklasa SA nie pozwoli na taki manewr jak teraz, gdzie wszyscy z mlodzikow moga sobie pojechac na te mecze.
Lech ma inne priorytety - liga, PP, PUEFA. A GKS? Czemu mieliby nie chciec wygrac? W PUEFA nie graja, w PP tez nie. Zostala im liga, gdzie moga sie co najwyzej bic o miejsce gwarantujace start w pucharach europejskich, a i tak szanse sa bardzo male. A co by nie bylo, smieszny PE to tez pieniadze i na pewno klubowi z Belchatowa zajsc jak najdalej nie zaszkodzi. Graja u siebie, troche graczy z podstawowego skladu wyjsc musi...



Originally Posted By: grzesol
Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie.


widziales te rezerwy? Choto, Astiz, Rzezniczak, Bronowicki, Radovic, Giza, Grzelak. Gdzie dwaj ostatni, ktorzy beda za pewne dzis mieli stanowic o ofensywnej sile Legii, musza sie pokazywac w kazdej okazji, jaka dostaja od Urbana, jezeli chca grac w 'normalnych' rozgrywkach, jak liga, bo PE to z pewnoscia nie ich szczyt mozliwosci.

Kursy na wygrane Belchatowa i Legii wygladaja bardzo ok, wiec grzech nie sprobowac, nawet jezeli to bananowy Puchar Ekstraklasy.

Do góry
#2733258 - 18/11/2008 20:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
bludek Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 1218
Originally Posted By: McDziarz
piszesz że w obronie nie ma nikogo wartościwego...???


Obrońcy: Piotr Bronowicki, Pance Kumbev, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz Ventura, Przemysław Wysocki, Jakub Rzeźniczak

ani jeden z nich się nie nadaje...??? żaden nie ma wartości ???


'Pance Kumbev poleciał do Macedonii, aby zobaczyć swojego nowonarodzonego potomka.'

Do góry
#2733259 - 18/11/2008 20:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: bludek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
pierwsza "11" Legii dziś?
Machnowskij – Bronowicki, Inaki Astiz, Kumbev, Wysocki – Radović, Tito, Giza, Borysiuk, Rocki – Arruabarrena

Do góry
#2733306 - 18/11/2008 21:28 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Widzę, że przymiotnik bananowy się przyjął, chociaż wyczuwam lekką ironię w przytoczonym określeniu przez @juanacarlosa ;\)

Nie chcę nikogo zachęcać/zniechęcać, ale przypomnijcie sobie niedawne spotkanie Legii z nomen omen nieco rezerwową Jagą w PP ... Okoliczności obu spotkań dosyć podobne, musicie przyznać.
Nie wiem czy przy kursach jakie teraz są albo jeszcze będą (bo raczej będą lecieć w dół jeszcze) warto się w takie coś bawić.

Każdy gra jak uważa i za swoją kasę, a ponieważ ja zrobiłem sobie przerwę, to mogę szczerze życzyć wszystkim powodzenia \:\)

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (VVega, akagi, poozon, Sensei, forty, Lukasz111, pacyfista, igea23, 11kera11, Zaixi, wHiTe_StAr), 3669 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585938 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07