Strona 5 z 19 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 >
Opcje tematu
#2126072 - 03/03/2008 23:52 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Llama]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Już dosyć dawno temu poznałem kobitkę starszą ode mnie o 8 lat, poszliśmy do łóżka prawie od razu i przez następne 3 tygodnie nic oprócz dupczenia i imprezowania nie robiliśmy. Nie rozmawialiśmy zbyt wiele i właściwie mało co o sobie wiedzieliśmy. Po 3 tygodniach stwierdziłem, że mam dość i już nigdy więcej.
Obeciałem sobie, że następnym razem pójdę do łóżka z kobietą którą kocham. No i niestety moje miłości uczuć nie odwzajemniały, tak więc mój celibat trwa dosyć długo \:\)
A choć po drodze miałem kilka poważnych okazji to nie skorzystałem i nie żałuję!

Pech chciał, że zakochałem się w dziewczynie, która sypia z kim popadnie i ma na koncie więcej facetów niż Benhakker przetestowanych kadrowiczów
To się nazywa ironia losu...

Mimo wszystko wierzę, że o swoje marzenia trzeba walczyć na przekór wszystkim! Cuda się zdarzają \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2126081 - 03/03/2008 23:54 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Emrod]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Originally Posted By: Emrod
Już dosyć dawno temu poznałem kobitkę starszą ode mnie o 8 lat, poszliśmy do łóżka prawie od razu i przez następne 3 tygodnie nic oprócz dupczenia i imprezowania nie robiliśmy. Nie rozmawialiśmy zbyt wiele i właściwie mało co o sobie wiedzieliśmy. Po 3 tygodniach stwierdziłem, że mam dość i już nigdy więcej.
Obeciałem sobie, że następnym razem pójdę do łóżka z kobietą którą kocham. No i niestety moje miłości uczuć nie odwzajemniały, tak więc mój celibat trwa dosyć długo \:\)
A choć po drodze miałem kilka poważnych okazji to nie skorzystałem i nie żałuję!

Pech chciał, że zakochałem się w dziewczynie, która sypia z kim popadnie i ma na koncie więcej facetów niż Benhakker przetestowanych kadrowiczów
To się nazywa ironia losu...

Mimo wszystko wierzę, że o swoje marzenia trzeba walczyć na przekór wszystkim! Cuda się zdarzają \:\)


A najgorsze jest to, że całe moje środowisko za rzecz normalną uznaje to, że moja luba przespała się z moim znajomym. Ja zaś uparcie walczący o miłość uważany jestem teraz za jakiegoś dziwaka...
Ten świat jest z lekka popierdolony...

Do góry
#2126084 - 03/03/2008 23:55 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Llama]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław

Do góry
#2126097 - 03/03/2008 23:59 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Szczypior]
Katalonya Offline
old hand

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1020
Skąd: Krakow/Ateny
Emrod to nie swiat jest popierdolony ...

Swiat jest piekny tylko otaczajacy nas ludzie sa chu***

Mam dokladnie takie same zasady jak Ty i wiem ze jak ja strace to w pewnym sensie moje zycie straci sens...dlamnie inne kobiety nie istnieja...bede walczyl dopoki stwierdzez e to i tak juz nie ma sensu...

Do góry
#2126123 - 04/03/2008 00:05 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Emrod]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111265
Skąd: Las Vegas
A najgorsze jest to, że całe moje środowisko za rzecz normalną uznaje to, że moja luba przespała się z moim znajomym.
Ten świat jest z lekka popierdolony...


Sorry ale to chyba twoje srodowisko jest popierdolone a świat raczej normalny

Pozdro Emrod

Do góry
#2126149 - 04/03/2008 00:11 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: rafal08]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489

Kiedy z serca płyną słowa
Uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
Dając chętnym szczere złoto

I dlatego lubię mówić z Tobą
I dlatego lubię mówić z Tobą

Każdy myśli to co myśli
Myśli sobie moja głowa
Może w końcu mi się uda
Wypowiedzieć proste słowa

I dlatego lubię mówić z Tobą
I dlatego lubię mówić z Tobą

Do góry
#2126173 - 04/03/2008 00:16 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Llama]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Quote:
No i co? Jak wróci myślę, że będę próbował nadal, choć doskonale zdaje sobię sprawę, że powinien dziwce wygarnąć parę słów i olać całkowicie.
Nie chcę jednak budząc się za 20 lat u boku głupiej baby, która będzie moją przypadkową żoną żałować, że kiedyś tam czegoś nie zrobiłem dla własnego szczęścia.

Kiedyś już miałem tak, że przez prawie 5 lat uganiałem się za pewną dziewczyną i nic z tego nie wyszło. Mam przynajmniej satysfakcję, że zrobiłem wszystko co mogłem i teraz ze spokojem patrzę w przeszłość.

P.S Niestety mam jakiś defekt, ale nie pociągają mnie krótkie związki tylko dla seksu, zabawy, czy jakiejkolwiek innej krótkotrwałej przyjemności. Metoda szybkiego klina więc odpada
Emrod jakbym czytal samego siebie
dodam tylko jedno..czasem lepiej jednak odpuscic...

Wracajac do tematu Katalonya jezeli istnieje mozliwosc,ze Twoja dziewczyna jest w ciazy i kreci/kombinuje cos z innym w tym momencie...to jedyne co moge Ci powiedziec,ze bardzo Ci wspolczuje
Nawet jezeli ona wie,ze nie jest...a Ty jeszcze nie..to tez o niej za dobrze nie swiadczy...

Do góry
#2126182 - 04/03/2008 00:19 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: MagiK]
Katalonya Offline
old hand

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1020
Skąd: Krakow/Ateny
Marcin nie wiem ani ja ani ona...

Gdyby wiedziala wiem ze bylaby zemna i taka sytuacja by nie wynikla...

mowie tlyko o tym iz jeszcze jak bylo dobrze ( 5 days ago) zastanawialismy sie czy Julka (tak kiedys planowalismy ze nasza corka dostanie na imie) nie jest w drodze bo okres jej sie spoznia troskzu czasu...

Wiem ze jak sie okaze ze jest odrazu da mi znac...tego moge byc pewien znam ja ant yle...

Do góry
#2126190 - 04/03/2008 00:23 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Katalonya]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Ok,ale nie wydaje Ci sie,ze to conajmniej dziwne?! Jezeli Twoja dziewczyna moze spodziewac sie dziecka,jest w stalym zwiazku, a ona w tym czasu kreci z jakims innym gosciem?! Sorry czy tylko mi sie wydaje,ze tu jest cos 'nie hello'?!

Do góry
#2126192 - 04/03/2008 00:25 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Katalonya]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Z kobietą i z miłością jest jak z wiatrem, raz jest raz go nie ma ;\)
Jeszcze inną prawdą jest fakt że granice zaufania relacjach miedzy płcią przeciwną są ściśle określone, do pierwszego razu granicy nie widzimy, za każdym kolejnym granica jest coraz bliższa i wyrazniejsza ale granice są po to żeby je przekraczać bo czym byłby świat bez kobiet, miłości, pożądana, cierpienia, granic i facetów którzy chcą je koniecznie przekroczyć;-)

Powodzenia

Do góry
#2126194 - 04/03/2008 00:26 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: MagiK]
Katalonya Offline
old hand

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1020
Skąd: Krakow/Ateny
Marcin masz jak najbardzije racje...ona sie upiera ze ona go niezna tylko tyle co w pracy ze dopeior teraz jej zaproponowal mecz i pozniej cos zjesc...mi mowila ze hce isc tylko na mecz...pozniej ze musi wszystko przemyslec i ze mnie kocha niechce stracic...ku rwa ona sama nie wie co chce..

Wybaczcie jak nieraz klne pany moderatory ale nie mam juz sil \:\(

Do góry
#2126206 - 04/03/2008 00:30 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Katalonya]
fala Offline
?

Meldunek: 23/09/2006
Postów: 11543
Skąd: stawy PZW
Originally Posted By: Katalonya
musi wszystko przemyslec i ze mnie kocha niechce stracic...ku rwa ona sama nie wie co chce..


Katalonya, wybacz ale jak dla mnie niestety jedno zaprzecza drugiemu \:\(

Do góry
#2126211 - 04/03/2008 00:32 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Katalonya]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Katalonya
mowie tlyko o tym iz jeszcze jak bylo dobrze ( 5 days ago) zastanawialismy sie czy Julka (tak kiedys planowalismy ze nasza corka dostanie na imie) nie jest w drodze bo okres jej sie spoznia troskzu czasu...


Julka raczej do Seby bedzie mowila tato...

Do góry
#2126225 - 04/03/2008 00:38 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Katalonya]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Rozumiem. Na Twoim miejscu odpuscilbym teraz na kilka/kilkanascie dni..ale tak calkowicie zero dzwonienia z Twojej strony,spotkan,ustepstw itp. (chyba,ze pojawi sie sytuacja wyjatkowa - dziecko \:\) ) niech zobaczy co stracila. Nie moze byc tak,ze ona ma Cie jak juz to ktos napisal 'w obwodzie'. W ten sposob zalatwisz moze 'menago' (choc i to nie jest pewne),ale nie pozbedziesz sie problemu. Bo ona widzac,ze pozwoliles jej raz na takie zachowanie..zrobi to kiedys raz jeszcze. Jezeli bedziesz twardy i sie kochacie to wroci szybko,a jednoczesnie wybijesz jej takie pomysly raz na zawsze z glowy. (moze nie na zawsze,a na bardzo dlugo \:p ) Poza tym jezeli okaze sie,ze jest w ciazy to ostatnia okazja zebys pokazal kto tu 'rzadzi'.

Do góry
#2126263 - 04/03/2008 00:48 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Emrod]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Emrod
Pech chciał, że zakochałem się w dziewczynie, która sypia z kim popadnie i ma na koncie więcej facetów niż Benhakker przetestowanych kadrowiczów


LOL

PS: Emrod - z doświadczenia wiem że takie "powstrzymanie żądz", o czym piszesz, prędzej czy później się opłaci. Dobrze robisz i pamiętaj - konsekwencja.

Do góry
#2126534 - 04/03/2008 02:05 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: fala]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
Originally Posted By: f4ls0n
Originally Posted By: RiKi
zamieszkajcie razem z sebkiem niech sobie wybierze \:p a tak powaznie to na kilometr widac ze sprawdze cie ile jestes w stanie z siebie dac dla niej ( nie chodzi o konta ... ) udowodnij ze ja naprawde kochasz i zrobisz dla niej wszystko.


Nie mogę się z Tobą RiKi zgodzić. Kobity są jakoś tak dziwnie skonstruowane, że w momencie gdy pokażesz którejś, że Ci na niej zależy zaczynają sie jakieś gierki, zabawy, ch.uj wie jak to określić, w każdym bądź razie zaczynają się bawić facetem, bo zauważyły, że czego by nie zrobiły to on i tak będzie...
Jednocześnie usze przyznać, że czytając, teksty Pierniczka, wielokrotnie dochodziłem do wniosku, że ma bardzo duża wyobraźnie, ale do rzeczy, w jednym sie z Nim w 100% zgadam, kobiecie nie można za bardzo pokazać, że Ci choćby zaczyna zależeć, bo tedy zaczyna się to co nadmieniłem wyżej.
Niestety, najprawdopodobniej nigdy nie pojmiemy do końca toku rozumowania kobiet... a może to i lepiej ;\)


racja tez sie musze z tym zgodzic ja tak ogolnikowo pisalem bo swoja pania to trzymam wciaglej niepewnosci od 2 lat \:D cos juz slubie mi bąka hehe ale ja omijam ten temat nie piszac przez dzien potem \:D nie czuje powolania jeszcze do gprs \:D

Do góry
#2126594 - 04/03/2008 02:22 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: RiKi]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Widze, ze ja mam troche inne zasady...tego kwiatu jest pol swiatu i sa sytuacje, ktorych wybaczyc nie potrafie. Zdrady nigdy, przenigdy kobiecie nie wybacze.

A co do tej ciazy to sie niezle chlopie wjebaues, za przeproszeniem.

Do góry
#2126626 - 04/03/2008 02:34 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: polskignom]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: polskignom
Widze, ze ja mam troche inne zasady...tego kwiatu jest pol swiatu i sa sytuacje, ktorych wybaczyc nie potrafie. Zdrady nigdy, przenigdy kobiecie nie wybacze.

A co do tej ciazy to sie niezle chlopie wjebaues, za przeproszeniem.


Drina mu

Do góry
#2126787 - 04/03/2008 03:21 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: Biszop]
most7wanted Offline
addict

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 570
Popieram Experto,

bij w ryj a jak nie pomoze łam nóżki \:p

Do góry
#2126910 - 04/03/2008 03:51 Re: ...Docenilem Jak Stracilem...:(... [Re: DJ SOSNA]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Emrod
Pech chciał, że zakochałem się w dziewczynie, która sypia z kim popadnie i ma na koncie więcej facetów niż Benhakker przetestowanych kadrowiczów


LOL

PS: Emrod - z doświadczenia wiem że takie "powstrzymanie żądz", o czym piszesz, prędzej czy później się opłaci. Dobrze robisz i pamiętaj - konsekwencja.

a raczej krok po kroku

Do góry
Strona 5 z 19 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Valverde, Ojro, forty, alfa), 3829 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586817 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14