Strona 17 z 24 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 23 24 >
Opcje tematu
#2627478 - 30/09/2008 20:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
listek raczej juz dawno polozyl lache na fotel prezesa i nowa kadencje

kogo by nie wybrali w nowych wyborach, lesne dziadki dalej by rzadzily - wiadomo, ze rywali zmiotlby Krecina, ktory ma poparcie ludzi z "terenu" a to wystarcza do wygranej ... \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2627524 - 30/09/2008 21:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: bitnap]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Krecina, Kolator, Engel, Listkiewicz, Boniek przeciesz to kolesie kolesi....jeżeli znów by wybrali któregoś z nich przez pare lat było to samo - czyli stagnacja i kostnienie starych dobrych układów. To co trzeba zrobić to wypieprzyć wszystkich bez wyjatku i stworzyć zupłnie nową strukture na zdrowych fundamentach...tylko czy to możliwe? Wszak jak widać BETON trzyma się pazurami stołków jak tylko może...

Do góry
#2627608 - 30/09/2008 22:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) i Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) nie uznają nowego administratora Polskiego Związku Piłki Nożnej - poinformowały obie federacje piłkarskie we wspólnym oświadczeniu.
FIFA i UEFA oceniły zawieszenie dotychczasowych władz PZPN za nielegalne.

/pap/

Do góry
#2627609 - 30/09/2008 22:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
jedyne wyjście że teraz FIFA i UEFA nas zawieszają i następuje oczyszczenie. (w co ja wierzę? \:D )

Do góry
#2627679 - 30/09/2008 23:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Chaoz]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Aparatczyki z UEFA bronią aparatczyków z PZPN...jak w MAFII...szefowie nigdy nie zostawiają swych zołnierzy na pastwe losu...

Do góry
#2629380 - 01/10/2008 22:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
neoximek Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 723
Skąd: Warszawa / Wilanowska
co myślicie o typie górnik Zabrze - Wisla K typ. 2 ?

Do góry
#2629767 - 02/10/2008 01:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: neoximek]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Witam serdecznie kolegów ,

obejrzałem konferencje prasową zawieszonych ( według prawa polskiego ) - śmiertelnie poważnych ( sic!)podtatusiałych ( tłustych i starawych ) członków prezydium + rzecznik PZPN .
Niejaki Blatter wysłał ultimatum i wywołał histerię przepełnioną qrwską hipokryzją przede wszystkim w naszych chorych mediach i półmózgach ex-członków PZPN-u .

Jeżeli chodzi o moja skromną opinię to powiem tak :
Pierd...ć FIFA i pierd...ć PZPN !

Jeszcze tylko qrwa brakuje ,żeby Bin Laden ( albo jego kolesie ) mówili rządom państw , którego kolegę przepuścić przez granicę z pełnym plecaczkiem a którego nie.............

Rzewne jaja - jeżeli Drzewiecki , o którym nie miałem nigdy dobrego zdania - zdzierży - to piepr...ć te eliminacje i MŚ w RPA . Piszę to z pełnym przekonaniem - po cholerę znowu jechać na 3 x badziew ( dwa pierwsze w dupe - trzeci o nic jak BÓG da - ale w sumie najwyższa instancja jakos dla nas od Korei cholera nie życzliwa............... ) .

Jak usłyszałem debila Koźmińskiego jak powiedział ,że piłka nożna to 60 % całego polskiego sportu to szlag mnie trafił .
No do skromnych to ten palant nie należy ...
Dla mnie w takim wykonaniu to ten beznadziejny poziom nie oddaje nawet 3 % polskiego sportu - qrwa na olimpiadzie 30-te miejsca ( chyba coś koło tego oscylujemy w chorym rankingu FIFA ? ) naszych sportowców były odbierane jako kompromitacja ( no i słusznie ) - a to kalectwo czuje sie pępkiem świata .........

Dajmy sobie spokój z piłka międzynarodową na 2 lata .
Trza zaorać ten beznadziejny klub kolesi ( wcześniej podkładając ogień i czekając aż wypali wszystko ) .

Albo zrobić jak Putin - zaprosić grzecznie na rozmowę starych i zramolałych kacyków i dać propozycję nie do odrzucenie ( czytaj : wypierd...ć i nic wam sie nie stanie.......... )

Trudno przewidzieć co będzie - wczoraj ramole pyskowały - dzisiaj zagrały na konferencji przerażonych działaczy , których największą troską jest dobro polskiej piłki ( rzewne jaja ...).

No żesz qrwa - mam 45 lat - naoglądałem się sporo - ale takich sqrwesynów obłudnych to trzeba by szukać w naszej historii w osobie chyba rzecznika Urbana ( któren jednak inteligencją całą dzisiaj obecną trójkę na konferencji , mimo całego sqrwysyństwa w sobie , przewyższał o lata świetlne )

Panowie - nie chcę więcej oglądać beznadziejnej ligowej piłki i pogromów + kompromitacji w Europejskich pucharach .
Kreowanych gwiazd przez rodzime media - które są tak beznadziejne ,że aż strach myśleć o IQ polskich dziennikarzy sportowych , którzy o tych kalekach wypisują elaboraty na całe strony .

Prawdziwy kibic włączy sobie TV albo odpali komputer i zobaczy co to znaczy piłka nożna na określonym poziomie .

Pozdrawiam normalnych

Do góry
#2629770 - 02/10/2008 01:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: neoximek]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Witam serdecznie kolegów ,

obejrzałem konferencje prasową zawieszonych ( według prawa polskiego ) - śmiertelnie poważnych ( sic!)podtatusiałych ( tłustych i starawych ) członków prezydium + rzecznik PZPN .
Niejaki Blatter wysłał ultimatum i wywołał histerię przepełnioną qrwską hipokryzją przede wszystkim w naszych chorych mediach i półmózgach ex-członków PZPN-u .

Jeżeli chodzi o moja skromną opinię to powiem tak :
Pierd...ć FIFA i pierd...ć PZPN !

Jeszcze tylko qrwa brakuje ,żeby Bin Laden ( albo jego kolesie ) mówili rządom państw , którego kolegę przepuścić przez granicę z pełnym plecaczkiem a którego nie.............

Rzewne jaja - jeżeli Drzewiecki , o którym nie miałem nigdy dobrego zdania - zdzierży - to piepr...ć te eliminacje i MŚ w RPA . Piszę to z pełnym przekonaniem - po cholerę znowu jechać na 3 x badziew ( dwa pierwsze w dupe - trzeci o nic jak BÓG da - ale w sumie najwyższa instancja jakos dla nas od Korei cholera nie życzliwa............... ) .

Jak usłyszałem debila Koźmińskiego jak powiedział ,że piłka nożna to 60 % całego polskiego sportu to szlag mnie trafił .
No do skromnych to ten palant nie należy ...
Dla mnie w takim wykonaniu to ten beznadziejny poziom nie oddaje nawet 3 % polskiego sportu - qrwa na olimpiadzie 30-te miejsca ( chyba coś koło tego oscylujemy w chorym rankingu FIFA ? ) naszych sportowców były odbierane jako kompromitacja ( no i słusznie ) - a to kalectwo czuje sie pępkiem świata .........

Dajmy sobie spokój z piłka międzynarodową na 2 lata .
Trza zaorać ten beznadziejny klub kolesi ( wcześniej podkładając ogień i czekając aż wypali wszystko ) .

Albo zrobić jak Putin - zaprosić grzecznie na rozmowę starych i zramolałych kacyków i dać propozycję nie do odrzucenie ( czytaj : wypierd...ć i nic wam sie nie stanie.......... )

Trudno przewidzieć co będzie - wczoraj ramole pyskowały - dzisiaj zagrały na konferencji przerażonych działaczy , których największą troską jest dobro polskiej piłki ( rzewne jaja ...).

No żesz qrwa - mam 45 lat - naoglądałem się sporo - ale takich sqrwesynów obłudnych to trzeba by szukać w naszej historii w osobie chyba rzecznika Urbana ( któren jednak inteligencją całą dzisiaj obecną trójkę na konferencji , mimo całego sqrwysyństwa w sobie , przewyższał o lata świetlne )

Panowie - nie chcę więcej oglądać beznadziejnej ligowej piłki i pogromów + kompromitacji w Europejskich pucharach .
Kreowanych gwiazd przez rodzime media - które są tak beznadziejne ,że aż strach myśleć o IQ polskich dziennikarzy sportowych , którzy o tych kalekach wypisują elaboraty na całe strony .

Prawdziwy kibic włączy sobie TV albo odpali komputer i zobaczy co to znaczy piłka nożna na określonym poziomie .

Pozdrawiam normalnych

Do góry
#2629843 - 02/10/2008 02:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: onda]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
zgadzam sie z przedmowcami, tylko sie boje (pewnie niepotrzebnie), zeby nam nie zabrali euro2012. Chrzanie samo euro2012 (jak zwykle zanotujemy jeden remisik w grupie), jesli za cene jego utraty nastapi cos cenniejszego- wypier....nie tej betonowej kliki z pzpn (choc uwazam, ze sa niesmiertleni/przyspawani do stolkow),

Jedyne czego mi zal, to kilku super stadionow i dobrych drog, ktore mialy szanse byc wybudowane....

Do góry
#2629891 - 02/10/2008 02:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Bombej22]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Bombej22
zgadzam sie z przedmowcami, tylko sie boje (pewnie niepotrzebnie), zeby nam nie zabrali euro2012. Chrzanie samo euro2012 (jak zwykle zanotujemy jeden remisik w grupie), jesli za cene jego utraty nastapi cos cenniejszego- wypier....nie tej betonowej kliki z pzpn (choc uwazam, ze sa niesmiertleni/przyspawani do stolkow),

Jedyne czego mi zal, to kilku super stadionow i dobrych drog, ktore mialy szanse byc wybudowane....


nie dramatyzujmy
primo - jeszcze nam nie zabrali
secundo - dopiero we Wrocławiu i Warszawie parę łopat wbili w ziemię , w Gdańsku nawet tego nie dało rady przeprowadzić - spokojnie ...mamy czas...

Do góry
#2637719 - 05/10/2008 18:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: onda]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Czy zauwazyliscie jak te aparatczyki sie nawzajem lansują? co wiecej w tym lansowaniu sie uczestniczy tez częśc środowiska dziennikarzy...
Czy zauwazyliscie co np w takiej TV POLSAT SPORT wyprawiaja dziennikarzyny KOŁTOŃ I BOREK ???

W programie CAFE FUTBOL Kołtoń stwierdził ze najlepszym kandydatem na objecie fotele prezesa PZPN bedzie KRECINA....

Myslałem ze szlak mnie trafi jak to usłyszałem.
Zrówno Kręcina jak i BOniek to ludzie umoczeni po pachy w tym starym układzie ( PZPN-owskim betonioe ) jaki od lat trwa w PZPN-ie od dawna. ... Kręcina, Boniek. Listkiewicz, Strejlau...to koledzy kolegów sami wzajemnie sie wspierający. Słowem brak jakiegoś sensownego człowieka który byłby w stanie stanąc na czele tej organizacji i zmienić jej działanie......Ja przynajmniej kogos takiego nie widzę.

Co do UEFA I FIFA to ich działanie jest po części inspirowane po części przez LISTKIEWICZA..pamiętajcie ze zarówno BLatter jak i Platini to znajomi Listka.....poprosił ich grzecznie...pogroźcie paluszkiem ministrowi, moze rura mu zmieknie....Ja mam nadzieje ze nikt sie przez APARATCZYKAMI Z UEFA nie zegnie...

Do góry
#2637753 - 05/10/2008 19:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: ___On
kandydatem na objecie fotele prezesa PZPN bedzie KRECINA....


no way!

To jest prawda. Beton z OZPN, o którym tyle się mówi to nie jest po prostu zepsuta komórka funkcjonująca w oderwaniu od reszty świata. To działacze pracujący na różnych stanowiskach po kilkanaście lat. Znający sędziów, piłkarzy, obserwatorów, działaczy klubowych i dziennikarzy właśnie. Tych ważniejszych, ale i tych lokalnych. I to właśnie w tych małych, lokalnych społecznościach często jest tak, że cały ten "układ" ma ciche przyzwolenie wszystkich związanych z futbolem ... Każdy wie, że żeby zdobyć to, trzeba iść do pana X, a żeby myśleć o tym, trzeba zagadać z panem Y.

Siła tego układu polega właśnie na tym, że wiele osób związanych ze środowiskiem piłkarskim w jakikolwiek sposób wymieniony wyżej, ma usta pełne pięknych sloganów, a tak naprawdę - obecny stan rzeczy jest im na rękę. A jeżeli nie na rękę, to przynajmniej obawiają się oni zmian, które mogłyby oznaczać dla nich utratę stołka/posady/splendoru (?)/lokalnego znaczenia. Niepotrzebne skreślić.

Do góry
#2638660 - 06/10/2008 01:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Mindman]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Świat finansów, polityki i świat piłki często wzajemnie sie przeplatają.Dla mnie decyzja o przyznaniu POLSCE oraz UKRAINIE była typową decyzją polityczną a nie czysto sportową czy mającą na celu rozwój piłki na świecie czy w regionie...

My ( czyli Polska ) od dawna jestesmy w strefie wpływów "tzw świata zachodniego ". W tej decyzji chodziło nie o POLSKA tylko o UKRAINĘ - a bardiej o mocniejsze związanie jej z zachodem...( taka mała nagroda za ostatnie przemiany w tym kraju ).

Wobec tej sytuacji i poczynionych już inwestycjach zarówno w jednym jak i drugim kraju myślę że pogróżki o odebraniu obu krajom organizacji EURO 2012 to takie strachy na lachy i przysłowiowe bicie piany

"Beton" udaje przestraszonych i przejętych losem polskiej piłki.
Tylko niech się nasi politycy tego szczekania z PZPN-u i FIFA nie przestraszą...

Przesyłam Tobie pozdrowienia MIDMAN, a pozdrawia... fan CZARNYCH KOSZUL: )))

Do góry
#2640324 - 07/10/2008 02:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: ___On

pozdrawia... fan CZARNYCH KOSZUL: )))




http://sport.wp.pl/wid,10433617,kat,37154,title,90-procent-szans-na-sukces,wiadomosc.html

\:\(

G... się zmieni. Kilku dziadków z OZPN-u może zaliczyło stany przedzawałowe po ostatnich newsach, ale wygląda na to, że jednak spokojnie będą mogli dożyć na ciepłych posadkach swoich ostatnich dni. A później schedę przejmie ktoś z rodziny :/ już teraz ostrożnie wprowadzany w arkana piłkarskiej (?) k(l)asy. Smutne, ale prawdziwe.

Czy byłbym gotów poświęcić Euro w zamian za PRAWDZIWE ZMIANY? Takie od podszewki, z wyplenieniem wszystkich pierdzistołków, z zaoraniem tego ugoru i posadzeniem, świeżej, młodej trawy?

Oczywiście, że TAK, bo w dłuższej perspektywie przyniosłoby to więcej zysków niż Euro.

Do góry
#2640549 - 07/10/2008 03:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Mindman]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields


:-D

Do góry
#2640809 - 07/10/2008 06:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Baqu]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
No i kupa roku -

Drzewiecki okazał sie pajacem , któremu napluto z ponad 30 ryjków w twarz a ten pożal się Boże minister gadał cały czas o deszczu ... Ale przy okazji parę dziennikarzyn ( szczególnie debil Szczepłek ) pokazało prawdziwe oblicze .
Hipokryzja i obłuda ( i to nie tylko na znienawidzonej i nerwowo gadającej gębie seniora Koźmińskiego ... ) .
I ta banda rozhisteryzowanych (z nie wieloma niestety wyjątkami ) dziennikarzy - co za debile piszą o tej piłce - przecież qrwa , gdyby miało się coś poważnego stać to Listkiewicz na pewno by trzymał rękę na pulsie a nie jeździł po zadupiu i chlał z Łukaszenkami ..........
Bez jaj ............
Żałosny tydzień w polskim sporcie . Niestety , nie rozumiem z czego tak cieszył się Benhaker po dzisiejszej decyzji ( chyba ,że w kontrakcie ma klauzulę , że jak nas zawieszą to wyp...a albo na bezpłatnym jest........ ) - patrząc na jego powołania , stan emocjonalny , zapaści umysłowe ( patrz zmiany ze Słowenią ) , to tylko Cud uratuje remis na Śląskim - no ale Opatrzności trzeba by pomóc - a tu kandydatów brak !

Nie chcę mi się pisać - za komentarz niech wystarczą twarze Koźmińskich , Kręcin i całej reszty bandy .....

Qrwa Jakie Bagno !!!

Do góry
#2641046 - 07/10/2008 17:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: onda]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
przeciez ci z PO to jaja zostawili w domu jak weszli do rzadu. Ulegaja wszystkim naciskom z zagranicy to ulegli Blatterowi.

Do góry
#2647674 - 10/10/2008 09:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Baqu]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: Baqu


:-D

A skąd wziąłeś takie zdjęcie piękny kawalerze?

Do góry
#2647758 - 10/10/2008 16:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: grucha]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
z teledysku Reda czy jakoś tak mu. Był ekspertem na Polsacie jeżeli chodzi o Chorwację.

Do góry
#2648272 - 10/10/2008 20:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: pescar]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
już pół roku temu Soloż wymieniany był jako główny pretendent do objęcia sterów w Śląsku Wrocław... jak widać temat jest nadal i zdaje się co raz bardziej konkretny...

Piłkarski Wrocław chce pieniędzy Solorza

Do góry
Strona 17 z 24 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 23 24 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Tyka1125, szuwi1, rafal08, wHiTe_StAr), 4027 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587095 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14