Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10
Opcje tematu
#2497619 - 23/07/2008 02:04 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: PioKing]
matiks2 Offline
newbie

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 27
Originally Posted By: PioKing
Dwie rzeczy:

Originally Posted By: matiks2
na pewnym blogu znalazłem informację jakieś psychopatki, że świat pełen jest wampirów pijących ludzką krew a ich "najwyższą kapłanką" jest Brytyjska Królowa Elżbieta II.


Po pierwsze:
Czemu psychopatki ? Psychopaci to w takie rzeczy nie wierzą. Jest, była i będzie tak działać złowroga masoneria. Gnoje nawet teraz u nas są obecnie u władzy \:o

Po drugie: Przeczytałem tylko pierwsze dwa zdania i za włam na cudze konto banan \:\)



ZADEN WŁAM!!! DOSTAŁEM HASŁO I LINK OD ZNANEJ MO OSOBY!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#2497627 - 23/07/2008 02:06 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: matiks2]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
nie krzycz bo Ci żyłka pęknie

Do góry
#2497638 - 23/07/2008 02:08 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: matiks2]
Chorwat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2007
Postów: 2869
Naprawdę koleś jest bezczelny. Ciekaw jestem co p.Albert ma do powiedzenia w sprawie systemów LOTTO szeroko reklamowanych na TELEGAZECIE TVP1 i W Internecie. Tutaj też oczywiście powie że ma sposób na wygrane i jego klienci wygrywają regularnie i odbieraja wygrane 8 razy w tygodniu w kolekturach LOTTO blablabla itp itd. Dotarłem do audycji Janusza Weissa w Radiu Zet na temat p.Alberta i jego działalności, może nie koniecznie o nim ale na pewno w jakimś stopniu jest tam napomniane o nim. Reszty nie mam sił komentować, może wogóle trzeba zamknąć ten temat i potraktować go z uśmiechem na twarzy jak PioKing ;\)

Do góry
#2497670 - 23/07/2008 02:17 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: matiks2]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: matiks2

Przede wszystkim, co by o nich nie mówić, bukmacherzy nie są nieuczciwi! Czy ktos zna przyklad "nieuczciwosci bukmachera"??? /oczywiscie pomijajac przypadek LEMGO :/ szeroko tu swego czasu komentowany i znany dobrze zwlaszcza starszym forumowiczom/


te pare zdan pokazalo mi tylko jak mala wiedze ma pan na temat bukmacherstwa na swiecie (albo, ze ma pan ja zerowa)...pisze pan niby o forach zagranicznych, czyta je pan czasem wogole, czy tylko je zna? \:\)

chwalenie sie znowu trafionym kuponem na samych faworytow i to jeszcze sprzed miesiaca mnie tylko rozbawilo \:\) dobry chwyt marketingowy dla poczatkujacych \:\) brawo

z tym kursem 1.03 troche za duzo tych zdan...ze nigdy sie takiego nie podalo, po co powtarzac jedo zdanie 4-5 razy? az taki wielki to wstyd podac typ po 1.03? \:D

co do grania "najlepszych" (czy jak tam pan je nazwal) kuponow w łikend to tez troche smieszne \:\) chyba sie pan zatrzymal na tym 93 roku, bo w tygodniu to sa nie raz duzo lepsze zdarzenia do gry

aaa i prosze nie porownywac siebie do analitykow gieldowych \:D \:D \:D \:D gielda i buki to dwie rozne rzeczy dzialajace na calkowicie innych warunkach


jakbym zaczynal grac to tekst nawet dobry, uwierzylbym nawet w pare rzeczy \:\) ale, ze lekkie doswiadczenie juz mam to tylko mialem pare chwil smiechu czekajac na wznowienie gier w Toronto, czekamy na kolejne posty \:\) pozdrawiam

Do góry
Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 4696 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591514 Postów

Najwięcej online: 4809 @ Wczoraj o 03:24