Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >
Opcje tematu
#2449222 - 26/06/2008 22:54 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Szewa]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
echhhhhhhhhh, na glownej stronie gazeta.pl mu taka reklame zrobili...szczesciaz...ciekawe kto i ile za to zaplacil...

Do góry
Bonus: Unibet
#2449281 - 26/06/2008 23:11 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: ELDORADO]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: ELDORADO



Który to z Was ?, Biszop znasz go ? ;\)
Polsce rodzi się nowy zawód. To doradca sportowy, "typer[/url]


Jasne, czas sie przyznac, wyszlo szydlo z worka ale w koncu po to zaplacilismy troszke kapusty za ten medialny szum.

Fakt, zysku wczesniej nie moglismy wypracowac bo wiecie, to jest, jakis pie..lony Milan czy inna Barca grzebala kupona

Zalozylismy stronke, ja privy na forum rozsylam i zachecam swoja droga sporo poznaniakow sie zlapalo, az strach nicki wymieniac, ostatnio mielismy promo dla najdluzszych stazem, 3 godzinki w fajnej agencji u zaprzyjaznionego Gruzina, troche nie wypalilo bo sie nie wygadal ze agencja nazywala sie...nie wiem, cos z ostrygą, w kazdym razie kilku obdarowanych nie bylo zbyt szczesliwych, nie wiem o co tam poszlo.
W kazdym razie interes idzie elegancko,

teraz sie zdziwicie ale naprawde zapraszam do wykupienia abonamentu, nabilismy juz sporo kabzy, nie traktujemy tego krotkoterminowo i w zwiazku z tym zaczelismy kupowac typączki od fachowcow z Singapuru, teraz beda wchodzic elegancko i wszyscy beda szczesliwi, wczoraj mialem typ bombe z Islandii, kto sledzi tamtejszy rynek ten wie o co chodzi.

Zmienilismy juz KRS i teraz jestesmy zarejestrowani jako "pośrednicy" tak wiec wiecie, rozumiecie

Zapraszamy serdecznie,
Albercik juz jakies promo szykuje, ponoc ma byc extra.

p.s.

Dajcie znac zona, dziewczyna, kochanka, mamy swietne korespondencyjne kursy szydelkowania, ida jak cieple bulki, aaaa włóczka gratis!!!

Do góry
#2449347 - 26/06/2008 23:37 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Biszop]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Mam gajer i ładnie wychodzę na fotkach.... znajdzie sie dla mnie jakaś robota u pana Alberta w biurze?

Do góry
#2449500 - 27/06/2008 00:26 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: gryzonko]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Niech mi ktos wytlumaczy czym sie rozni sprzedawanie typow od doradztwa gieldowego i dlaczego jedno jest "be" a drugie "ok"?

A moze doradcy gieldowi to tez ch... i zlodzieje?

Do góry
#2449526 - 27/06/2008 00:41 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Nie ma zadnej roznicy...ale jestesmy na forum bukmacherskim, na ktorym moga byc wszyscy, na forum maklerskim juz nie kazdy sie zarejestruje, bo po co?

Zeby pograc na gieldzie musisz miec jakis kapital, w sts-ie za 2 zl juz tasme puscisz.

Dlatego tez kazdy sprzedawca typow (doradca bukmacherski) tutaj zostanie zjechany, bo wszyscy tu sie na tym znaja. ;\)

W koncu znikad slawa mecz.pl sie nie wziela.

No offence w stosunku do nikogo.

Do góry
#2449610 - 27/06/2008 01:05 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: polskignom]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Gosci porazka \:\) pewne typy a sam gra pociaggi po kursie 1,03 \:D \:D \:D jestem ciekaw ile ma przeranych kuponow po 10zl zeby wygrac ten jeden \:D .Mysle 10:1 lub nawet wiecej.
Ale nie sadze zeby kolo byl do przodu na takiej gzre .

Z 2 strony jak by troche myslal to z tych pociagow co gra zlozyl by np 4 kupony z AKO 2 i po 100zl wtedy szanse wieksze izysk wiekszy :).. no ale coz

znajdzie kilku dzieciakow ktore kupia jego mega pewne typy i ma na czysto $$$ \:\)

Do góry
#2449737 - 27/06/2008 01:45 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Niech mi ktos wytlumaczy czym sie rozni sprzedawanie typow od doradztwa gieldowego i dlaczego jedno jest "be" a drugie "ok"?

A moze doradcy gieldowi to tez ch... i zlodzieje?


Wszystko sprowadza sie do poziomu usług jakie sobą prezentuje taki doradca. W wymienionym wyżej przykładzie, mówimy o osobie która określa siebie mianem doradcy bukmacherskiego, który gra po zaniżonych względem rynku kursach (pewniaki u naziemnych) i na dodatek dyskwalifikuje go sposób gry czyli ako, bo nie doszedł jeszcze do tego, że tylko single mogą mu przynieść zysk.

To są 2 poważne zarzuty które go dyskwalifikują a on gdyby tak jak pisze zajmował sie tym profesjonalnie to chyba dawno by już do tego doszedł... Może ktoś mu to uświadomi za te 199zł?? ;\)

Temat płatnych typów zawsze będzie dyskusyjny. Ja nie mam nic przeciwko takim serwisom pod warunkiem że byłyby one chociaż bardziej profesjonalne. Popyt=podaż ale czy naprawde jest aż tylu naiwnych ludzi którzy korzystają z takiego jak ten pseudo serwisu? Większość serwisów jakie istnieją w Polsce jest podobnego typu, słaby wygląd serwisu, manipulowanie w archiwum. Widziałem już osoby które legitymują sie 80-90% skutecznością kursu 2.0 \:D

Dla mnie to powinno wyglądać tak, że można korzystać z tego typu serwisów, ale pod warunkiem, że specjalizują sie one w rynkach o których my nie mamy bladego pojęcia czyli np. ligi azjatyckie itp. tylko wtedy miałoby to jakiś sens.
Tylko, że większość to oszuści dla przykładu sbo....insiders legitymują sie yieldem 60% grając płaską stawką, przecież to jest nie realne...

A jeśli chodzi o doradztwo giełdowe czy chociażby finansowe to możnaby też dużo na ten temat napisać... Ja podsumuje to tylko tak, że firmy typu OpenFinance itp tak naprawde z profesjonalnym doradztwem finansowym nie mają wiele wspólnego. Wystarczy zobaczyć na standardy i zakres takich usług na zachodzie a rezultat będzie szokujący.

Do góry
#2449821 - 27/06/2008 02:06 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Niech mi ktos wytlumaczy czym sie rozni sprzedawanie typow od doradztwa gieldowego i dlaczego jedno jest "be" a drugie "ok"?

A moze doradcy gieldowi to tez ch... i zlodzieje?


Ten od giełdy nie zajmuje się klockami lego, jak ten od zakładów. Zakłady bukmacherskie to zabawa dla każdego, nawet dla dzieci. Gdzie sprzedajesz typy i powiedż czy są tacy idioci którzy to od ciebie kupują

Do góry
#2449868 - 27/06/2008 02:26 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: polskignom]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: mako_tychy
Czy dobry gracz gra w bukach... naziemnych?


kurcze...ja gram w naziemnych \:\(

a mówili że jestem niezły \:\(

Do góry
#2449930 - 27/06/2008 02:56 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: dimes]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: dimes
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Niech mi ktos wytlumaczy czym sie rozni sprzedawanie typow od doradztwa gieldowego i dlaczego jedno jest "be" a drugie "ok"?

A moze doradcy gieldowi to tez ch... i zlodzieje?


Ten od giełdy nie zajmuje się klockami lego, jak ten od zakładów. Zakłady bukmacherskie to zabawa dla każdego, nawet dla dzieci. Gdzie sprzedajesz typy i powiedż czy są tacy idioci którzy to od ciebie kupują


Dzieki, ze podzieliles sie ze mna swoimi "madrosciami". Zaklady bukmacherskie na plaszczyznie inwestycja/zwrot w zasadzie maja sie do gieldy jak 1 do 1. Mozne je tez traktowac jako zabawe, ale tak samo jest z gielda - mozesz kupowac pojedyncze jednostki funduszy czy bawic sie na forexie. Poza tym zaklady bukmacherskie to nie zabawa dla dzieci gdyz sa dozwolone od 18 lat. Nie napisales, wiec nic sensownego - cbdo

Tak, sprzedaje typy. Mozesz je znalezc TUTAJ

Do góry
#2449958 - 27/06/2008 03:01 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
\:D

Do góry
#2449962 - 27/06/2008 03:02 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Jak to mawiają pierdo**sz jak potłuczony. Zakłady bukmacherskie to nie ta półka inwestycyjna co giełda, giełda nie jest dostępna dla byle kogo i potrzebny jest kapitał startowy, również są to inwestycje długoterminowe, a zakłady bukmacherskie można rozpatrzywać w kategoriach zarówno krótkoterminowych jak i długoterminowych gdzie ryzyko wystąpienia porażki jest dużo większe niż w znanych inwestycjach finansowych. Dlatego uważam, że tak - bukmacherka to zabawa i dla dzieci.

Do góry
#2449997 - 27/06/2008 03:10 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce

Dzieki, ze podzieliles sie ze mna swoimi "madrosciami". Zaklady bukmacherskie na plaszczyznie inwestycja/zwrot w zasadzie maja sie do gieldy jak 1 do 1. Mozne je tez traktowac jako zabawe, ale tak samo jest z gielda - mozesz kupowac pojedyncze jednostki funduszy czy bawic sie na forexie. Poza tym zaklady bukmacherskie to nie zabawa dla dzieci gdyz sa dozwolone od 18 lat. Nie napisales, wiec nic sensownego - cbdo

Tak, sprzedaje typy. Mozesz je znalezc TUTAJ
W sumie zgoda, choć dodałbym 2 ważne rzeczy.

Po pierwsze: bukmacher to hiena - broker niekoniecznie, a jeśli już to w dużo mniejszym stopniu. Stąd limity u bukmachera i ich brak u brokera.

Po drugie: doradca inwestycyjny ma do tego jakieś przygotowanie; studia, kursy, szkolenia. Żeby zostać doradcą trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Za Wikipedią:

"Prawo wykonywania zawodu doradcy inwestycyjnego przysługuje osobom, które są wpisane na listę doradców.

Na listę doradców może być wpisana osoba fizyczna, która:
(...)
złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (dawniej Komisję Papierów Wartościowych i Giełd)
"

Tak więc sam fakt, że miałeś dobre pół roku na giełdzie nie upoważnia Cię do wykonywania tego zawodu. Tymczasem stronę z typami może założyć sobie prawie każdy a stałość jej zawartości jest zwykle poza jakąkolwiek kontrolą.

Do góry
#2449999 - 27/06/2008 03:10 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: dimes]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
No to pokaz mi te diametralne roznice, bo na razie to lejesz wode.

Czyzby na opcjach na gieldzie ryzyku porazki bylo radykalnie mniejsze niz grajac singla? \:D

W bukmacherce tez musisz miec chlopie kapital startowy, no chyba, ze jestes na etapie puszczania tasiemcow za 5 pln.

Do góry
#2450018 - 27/06/2008 03:14 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
no chyba, ze jestes na etapie puszczania tasiemcow za 5 pln.
Oj nie jest. Zdziwiłbyś się jak... inwestuje \:\)

Do góry
#2450048 - 27/06/2008 03:21 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: z o ® r o]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Na razie wyjaśniałem ci tylko dostępność danych rynków. Do rynku bukmacherskiego może mieć dostęp każdy, nawet dzieciak 12 letni zakładający konto na matkę. Jeśli ktoś chce inwestować na giełdzie, ten rynek nie jest dostępny dla byle kogo.

Kapitał startowy w zakładach bukmacherskich może sprowadzać się do marnych 100 złotych, inwestycje tego typu dają możliwość zarobienia w krótkim okresie znacznie większych pieniędzy niż tradycyjne metody inwestycyjne, jednak wiąże się to też z dużym ryzykiem inwestycyjnym.

Tak jak opisał zorro, różnica pomiędzy doradztwem bukmacherskim a finansowym sprowadza się też do kilku lat studiowania. W zakładach bukmachjerskich doradcą może być byle kto, nawet znani z tego forum Sphinx czy Artek bez żadnego przygotowania, a swoje swoje doświadczenei może opierać na uczestnictwie w konkursach.

Zorro, inwestuje tam gdzie stopa zwrotu mnie zadowala ;\)

Do góry
#2450073 - 27/06/2008 03:26 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: dimes]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Wracając do tematu to idę z kolegami policjantami \:D Oglądać mecz \:\) Mój pewniak na dziś, padnie przynajmniej jedna bramka, kurs 1.03, może Antoni mnie przyjmie do teamu.

Do góry
#2450078 - 27/06/2008 03:28 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: dimes]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
To przeciez jasne, ze roznica miedzy tymi rynkami, jesli chodzi o bariery wejscia jest spora...ale tu roznice miedzy rynkami sie koncza. Mozna tez dodac, ze w bukmacherce niekoniecznie trzeeba posiadac jakas strategie inwestycyjna ;\)

Nawet koniec jest ten sam:

Jak juz wejdziesz, to nie wyjdziesz ;\)

Do góry
#2450106 - 27/06/2008 03:34 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: polskignom]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: polskignom
To przeciez jasne, ze roznica miedzy tymi rynkami, jesli chodzi o bariery wejscia jest spora...ale tu roznice miedzy rynkami sie koncza.
Dokładnie. Dziś przegranie całości kapitału (w dowolnej wysokości) na 1 dziennej transakcji jest jak najbardziej możliwe. Jak i pomnożenie tego kapitału n-krotnie.

Do góry
#2458889 - 01/07/2008 17:20 Re: Zawodowy "typer" podpowie, jak obstawić u bukmachera [Re: z o ® r o]
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
http://www.betbank1x2.pl/

Facet pisze iż od roku dochody z bukmacherki stanowią jego źródło utrzymania a gdzie indziej pisze że ma jeszcze firmę...Bardzo ciekawe w jaki sposób się utrzymuje, przecież zakładając że w najgorszym przypadku na życie potrzebne jest mu kilka tys/miesiąć (dom, dzieci, żona, żarcie, samochód, prąd itp itd) to nawet grając w kilku buczkach po roku czasu ma murowane limity chyba że koleś kombinuje i zakłada konta na figurantów. A jeśli gra w naziemnych to to już jest wogóle bzdura z uwagi na śmieszną ofertę oraz oczywistą niewygodę (dojazd, stanie w kolejkach itp) Tak więc reasumując facet pisze równiez ze zajmuje się typowaniem od 23 lat czyli zaczał mając lat 10 - nie no to juz wogóle jest niezła bzdura - kolejny naciągacz i cholerny miejscowy "biznesmen" z "pomysłem" - paszoł won!!!

Do góry
Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3977 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42