Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2376449 - 28/05/2008 15:59 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: bebik]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: bebik

Dlaczego Arka skoro ma lepszy stosunek bramkowy i bezpośredni bilans spotkań z Piastem, została zweryfikowana niżej od Piasta i nie gra w barażach?


lepszy bezpośredni bilans z Piastem ? z tego co wiem było 3:1 w gliwicach dla gospodarzy i 2:0 w Gdyni dla gospodarzy, a stosunek bramkowy z tego co wiem się nie liczy.

Do góry
Bonus: Unibet
#2376498 - 28/05/2008 16:43 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Wow , dobre pytanie bebik , tez bym chciał zeby mnie ktos oswiecil co zadecydowało ze Piast jest wyzej niz Arka .

Do góry
#2376517 - 28/05/2008 17:02 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: bolo_lacznik]
Abarth Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2005
Postów: 223
Skąd: Gdańsk
3 drużyny mialy po 62 pkt.

Znicz, Piast, Arka. Została stworzona mała tabela uwzględniająca wszystkie wyniki pomiedzy tymi 3 drużynami.

W tej tabeli wygrywa Piast, druga jest Arka, a trzeci Znicz. Z tąd ta kolejność.

Do góry
#2376526 - 28/05/2008 17:10 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Abarth]
Skarszewiak Offline
newbie

Meldunek: 02/04/2007
Postów: 49
Skąd: Gdańsk
To co robi PZPN to już nie kabaret. W Gdyni już sprzedawane były bilety a Jagielonia juz wczoraj jechała na mecz do Trójmiasta a tu tylko wycieczka.
Piast złożył odwołanie oj długie lato bedzie w ekstraklasie.
Ale za kilka dni nasze mądre głowy ;-) z PZPN jada na Mistrzostwa Europy ach szkoda pisać

Do góry
#2376579 - 28/05/2008 17:41 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: bolo_lacznik]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: bolo_lacznik
Wow , dobre pytanie bebik , tez bym chciał zeby mnie ktos oswiecil co zadecydowało ze Piast jest wyzej niz Arka .


Bo to jest system rodem z PZPN'u. Z tego co czytałem to w przypadku gdy trzy drużyny mają tyle samo punktów jest to liczone zupełnie inaczej i tylko PZPN wie jak \:\)

Do góry
#2376592 - 28/05/2008 17:46 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Kameleon]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Liczone grubością koperty?

Do góry
#2376597 - 28/05/2008 17:46 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: zombi]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: zombi
Pamiętaj że ankieta była przeprowadzona na oficjalnej stronie Śląska na śląsknet jest tylko link, a wiadomo jak to jest z tego typu ankietami i sondażami esemesowymi \:D , szkoda że takiej ankiety nie przeprowadzono na nieoficjalnych stronach jak np. fanslask,gwarantuje ci że wynik byłby odwrotny i to zdecydowanie.Jeśli o mnie chodzi to mam nadzieje że do fuzji nie dojdzie a Drzymała jak chce to niech przyjdzie jako sponsor a nie robi śmieszne fuzje.Zresztą macie tu linki do dokumentów i sami oceńcie jaka drużyna by grała w ekstraklasie i w pucharze uefa.
http://www.slasknet.com/temp/fuzja.jpg
http://www.slasknet.com/temp/fuzja1.jpg


jeszcze odnośnie tych dokumentów

Podczas spotkania jeden z dziennikarzy rozdawał wszystkim ksero pisma kancelarii prawnej z Poznania, która zajmuje się fuzją Ślaska i Groclinu. Zaskoczenie Zielińskiego i Jarosa wywołały niektóre punkty w piśmie. W jednym z nich było napisane, że Śląsk przeniesie sekcję piłki nożnej do Groclin-Dyskobolia S.S.A. oraz przeniesie na Groclin prawo własności do stadionu przy Oporowskiej. W tym samym tekście informowano równocześnie, że walne zgromadzenie Groclin-Dyskobolii S.S.A. podejmie decyzję o zmianie nazwie spółki na WKS Śląsk Wrocław oraz zmianie siedziby spółki z Grodziska Wielkopolskiego na Wrocław. Dlaczego pojawiły się takie zapisy?

- Przede wszystkim pismo kancelarii prawnej jest wyjęte z kontekstu i dotyczy wyłącznie jednego elementu fuzji, czyli prawa piłkarskiego i tego, gdzie i pod jaką nazwą w nowym sezonie będzie grał Groclin-Dyskobolia - tłumaczy Janicki. - Dla zrozumienia skomplikowanej fuzji Ślaska i Groclinu konieczne jest pokazanie całego procesu. Fuzja dotyczy dwóch klubów - wyodrębnionych przedsiębiorstw: Śląska i Groclinu. Wycenione wartości Śląska - zawodnicy, znaki firmowe oraz prawo do gry w ekstraklasie - zostaną po wycenie wniesione do spółki będącej właścicielem Groclinu-Dyskobolii, gdzie również dokonują się te same wyceny. Wówczas dojdzie do fuzji przedsiębiorstw i natychmiastowej zmiany nazwy nowej spółki na WKS Śląsk Wrocław SA. Dla zrozumienia sprawy bardzo ważne jest to, że obecny Śląsk (spółka akcyjna) docelowo będzie właścicielem 80 proc. akcji klubu, który po fuzji będzie grał w ekstraklasie. Stadion śląska nie zostanie przekazany Groclinowi, bo jego właścicielem jest miasto, a nie Śląsk - kończy Janicki.

Do góry
#2376659 - 28/05/2008 18:14 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
"Wszystko wskazuje bowiem na to, że Śląsk i Groclin jeszcze w tym tygodniu się połączą i tym samym zwolnią miejsce w ekstraklasie. Ponadto w najbliższych tygodniach przesądzona powinna być także degradacja za udział w korupcji Zagłębia Lubin i zwolni się kolejne miejsce w pierwszej lidze."

cytat z Gazety Wyborczej.
Mam nadzieje że za taki coś ktoś zostanie SOLIDNIE ukarany \:o

Aha ciekawi mnie jeszcze kto zwróci Jadze pieniądze za wczorajszą "wycieczkę"...

Do góry
#2376710 - 28/05/2008 18:26 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Chaoz]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: Chaoz
"Wszystko wskazuje bowiem na to, że Śląsk i Groclin jeszcze w tym tygodniu się połączą i tym samym zwolnią miejsce w ekstraklasie. Ponadto w najbliższych tygodniach przesądzona powinna być także degradacja za udział w korupcji Zagłębia Lubin i zwolni się kolejne miejsce w pierwszej lidze."

cytat z Gazety Wyborczej.
Mam nadzieje że za taki coś ktoś zostanie SOLIDNIE ukarany \:o

Aha ciekawi mnie jeszcze kto zwróci Jadze pieniądze za wczorajszą "wycieczkę"...


Piłkarze połazili po bulwarze, powdychali jodu. Samo zdrowie.



Szef Wydziału Dyscypliny PZPN Adam Gilarski spotkał się we wtorek z pracownikami wrocławskiej prokuratury, którzy prowadzą śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej. W najbliższych tygodniach WD oczekuje dokumentów dotyczących kolejnych klubów zamieszanych w aferę korupcyjną.

"Udałem się do Wrocławia na zaproszenie prokuratury. Przez ponad dwie godziny rozmawialiśmy o bieżących sprawach związanych z postępowaniami prowadzonym i zarówno przez prokuraturę, jak i Wydział Dyscypliny. Zapewniono mnie, że w najbliższych tygodniach otrzymamy dokumenty dotyczące kolejnych 'kilku' klubów pierwszej ligi. Proszono mnie o dyskrecję i nie podawanie ilu i jakich" - wyjaśnił w rozmowie z PAP Gilarski.

"Nie sądzę, by dotarły one przed czwartkowym posiedzeniem WD, ale prosiłem, by było to jak najszybciej. Chcemy bowiem zakończyć kolejne postępowania przed rozpoczęciem nowego sezonu. Spotkało się to ze zrozumieniem prokuratorów" - dodał.

W czwartek WD kontynuować będzie postępowanie wobec Kolportera Korony Kielce. Do Warszawy przyjadą przedstawiciele klubu, którzy już wcześniej mogli zapoznać się z dokumentami zgromadzonymi przez Wydział.

"Nie spodziewam się jeszcze decyzji w sprawie Korony. Ze względu na informacje otrzymane we Wrocławiu będziemy chcieli przełożyć ewentualne decyzje" - wyjaśnił Gilarski.

Wątek kieleckiego klubu został wyodrębniony z ogromnego postępowania dotyczącego korupcji w polskiej piłce nożnej. W marcu i kwietniu zarzuty korupcyjne usłyszało kilka osób związanych z Kolporterem Koroną, gdy w sezonie 2003/04 walczył o awans do drugiej ligi. Najbardziej znaną z zatrzymanych osób był ówczesny trener tego zespołu, były reprezentacyjny piłkarz Dariusz W.

Do góry
#2379110 - 29/05/2008 03:18 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Kameleon]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Mysle ze najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji byloby spuszczenie wszystkich druzyn zamieszanych w korupcje np. do 3-ciej ligi i bez wzgledu na to czy to byl epizod czy mialo to charakter ciagly! nadarza sie w tej sytuacji swietna okazja do zmniejszenia naszej i tak juz przepaslej ligi np. do 8-miu druzyn i wzorem innych krajow zupelnie zmienic system rozgrywek na wzor Szkocji Wegier itp

Do góry
#2379118 - 29/05/2008 03:22 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: gremlin]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: gremlin
Mysle ze najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji byloby spuszczenie wszystkich druzyn zamieszanych w korupcje np. do 3-ciej ligi i bez wzgledu na to czy to byl epizod czy mialo to charakter ciagly! nadarza sie w tej sytuacji swietna okazja do zmniejszenia naszej i tak juz przepaslej ligi np. do 8-miu druzyn i wzorem innych krajow zupelnie zmienic system rozgrywek na wzor Szkocji Wegier itp

a czemu nie na wzór Anglii gdzie podobno jest najlepsza liga świata?
Chyba im więcej drużyn tym chyba lepiej?
Albo najlepiej zlikwidować tą całą ekstraklasę po co ona komu \:D

Do góry
#2379121 - 29/05/2008 03:22 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Chaoz]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Aha gremlin licz się z tym że skoro piszesz zdegradować wszystkich to by chyba została sama Wisła \:D

Do góry
#2379124 - 29/05/2008 03:26 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Chaoz]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a taki jestes peny??! ja jade na wzor Twojego slynnego ziomka " zeby nic nie bylo"-
ale moze w tej sytuacji byloby to optymalne rozwiazanie? mala liga !

Do góry
#2379137 - 29/05/2008 03:29 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: gremlin]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
jak ten "ziomek" to dla ciebie jakikolwiek wzór to gratuluję ;\)
tak jak napisałem - co Ci zmieni mała liga? Tu kupował KAŻDY (no może poza Wisłą) więc co zrobisz lige? z kogo? Wisła, Tur Turek i jeszcze parę drużyn pokroju tej drugiej? Bombowy pomysł

Ot. Baraże w Białymstoku z udziałem publiczności. Zdjęli karę dziś. Fajnie, będzie można zobaczyć dodatkowy sparing \:D

Do góry
#2379154 - 29/05/2008 03:34 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Chaoz]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Wisła też swego czasu miała dużo kontrowesyjnych karnych więc "nie byłoby niczego" w pierwszej lidze \:D

Do góry
#2379174 - 29/05/2008 03:46 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Chaoz]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: Chaoz
jak ten "ziomek" to dla ciebie jakikolwiek wzór to gratuluję ;\)
tak jak napisałem - co Ci zmieni mała liga? Tu kupował KAŻDY (no może poza Wisłą) więc co zrobisz lige? z kogo? Wisła, Tur Turek i jeszcze parę drużyn pokroju tej drugiej? Bombowy pomysł

Ot. Baraże w Białymstoku z udziałem publiczności. Zdjęli karę dziś. Fajnie, będzie można zobaczyć dodatkowy sparing \:D

jakie "wzory" taka i druzyna - ale tak zupelnie bez zlosliwosci - skoro ten model sprawdza sie w ielu bardziej "cywilizowanych pilkarsko " panstwach to dlaczego nie sprobowac w Polsce? oczywiscie bedziesz zaraz rzucal inwektywami bo niestety dla Ciebie odbylo by sie to kasztem Jagielonii!

Do góry
#2380315 - 29/05/2008 20:14 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: gremlin]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5256634,Dyskobolia_Grodzisk_zrezygnowala_z_Pucharu_UEFA!.html

jak widać po linku, włodarze Śląska Wrocław zrezygnowali z gry w Pucharze UEFA !

co z tego wynika ?
-> wygrali jednak kibole
-> antydrzymałowy portal slasket juz snuje wizje po co nam Drzymała we wroclawiu ( sic ! )
-> w UEFA zagra Lech Poznań

informacja nie jest jeszcze na 100% potwierdzona

Do góry
#2380347 - 29/05/2008 20:22 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Pogubiłem się w tym wszystkim

Kiedy decyzja o degradacji Zagłębia Lubin?

Na jakiej licencji zagra Śląsk?

Mimo wszystko brawa dla Drzymały \:\)

Do góry
#2380358 - 29/05/2008 20:23 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Ciekawe kto zagra w Intertoto. Bo Zagłębie spada, Korona może też

Do góry
#2380489 - 29/05/2008 20:49 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: podstawek]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
fragment z artykulu na onet.pl

(...)Jeśli nie przygotujemy odpowiednich dokumentów to miejsce w Pucharze UEFA oddamy Lechowi Poznań. Jednak jeśli klub z Poznania nie zdecyduje się na występ, to nie będzie drugiego polskiego klubu w pucharze - mówił Drzymała(...)

nie bardzo rozumiem, dlaczego Lech mialby sie nie zdecydowac na wystep w PUEFA
Chyba duzo lepsze to niz Puchar Intertoto, w ktorym nota bene gra sie o prawo wystepu w...PUEFA.
O ile sie nie myle PUEFA zaczyna sie pozniej, anizeli Intertoto, co za tym idzie jest wiecej czasu na przygotowania zespolu.

Podobnie jak podstawek jestem ciekaw kto, jezeli Lech zagra w PUEFA, wystapi w Intertoto. Byleby nie bylo sytuacji typu, ze zgloszone zostanie Zaglebie, ktore pozniej zdegraduja i z Intertoto wycofaja, wrzucajac kogos innego. Chociaz sobie w Europie nie robmy wstydu, wystarczjaco juz go mamy.

Do góry
Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, igea23, VVega, akagi, Sensei, alfa), 3932 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586817 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14