Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2286955 - 23/04/2008 04:14 Re: LM Półfinał [Re: Baqu]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Mam pytanie bo kiedys cos takiego było przed ważnymi meczami. Otóż chodzi mi o to czy któryś z buków wystwaił zakłady na to kto więcej utrzyma się przy piłce?

Do góry
Bonus: Unibet
#2287742 - 23/04/2008 14:11 Re: LM Półfinał [Re: Maxi]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Unibet regularnie ma posiadanie piłki

Do góry
#2287947 - 23/04/2008 17:24 Re: LM Półfinał [Re: Sturmwind]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Co w dzisiejszym pojedynku powiecie na over 2.5 po 2.30 w Sportingbet?

Jak wiadomo, defensywa Barcelony dzisiaj bez Puyola, kapitana i bez dyskusyjnie dyrygenta formacji obronnej Katalonczykow. A sam Hiszpan jest w zasadzie jedynym defensorem, szczegolnie srodkowym, ktory prezentuje forme na gre w Lidze Mistrzow. Ani Milito, ani Marquez nie siegaja mu ostatnio do piet i Tarzan wykonywac musi prace za 1.5, czy nawet dwoch...

Z drugiej strony blok defensywny bardzo mocny. Ferdinand z Vidicem w srodku oraz P. Evra i Brown po bokach. Tym pierwszym ostatnio, w lidze przytrafil sie maly kiks - nie dogadali sie, co do krycia i tym samym stracili bramke w wyniku nieporozumienia tych dwoch panow.
Barca zeby myslec o awansie musi dzisiaj atakowac i cos strzelic. W innym wypadku, jadac na Old Trafford beda juz w bardzo ciezkiej sytuacji. Nie da sie ukryc, ze atakowac jest kim - powrocil Messi, gral co prawda niewiele, ale to juz zawodnik na tyle dojrzaly, ze z pewnoscia da dzis z siebie wszystko, zostawiajac wiele zdrowia na murawie. Do tego bedacy w niezlej ostatnio formie kolejny mlodzian, Bojan, ktorych uzupelniac bedzie z pewnoscia Eto'o. W obwodzie jest jeszcze przeciez Henry.

Atakowac maja tez kim przyjezdni. Cristiano Ronaldo. Nic chyba nie trzeba dodawac, poza tym ze niezwykle ciekawie zapowiada sie konfrontacja wlasnie tych dwoch zawodnikow mlodego pokolenia - CR oraz Messiego. Poza tym Carlos Tevez, potrafiacy sie bardzo dobrze znalezc w polu karnym, wykorzystujac dogrania, czy do Ronaldo wlasnie, czy innego partnera. Nie wiadomo, czy Ferguson nie postawi jednak na Rooneya, a caly zespol ustawi dosc defensywnie - 4-5-1 z Anglikiem na szpicy wlasnie.

W moich oczach spotkanie wyglada dosc overowo. Brak Puyola w skladzie FCB to duza luka, a tacy pilkarze jak Ronaldo, Tevez, Giggs, czy Rooney zrobia wszystko by to wykorzystac.
Z drugiej strony zespol, ktory musi atakowac i szukac swojej szansy na uratowanie sezonu wlasnie w Lidze Mistrzow, a do tego droga wiedzie wlasnie przez dobry mecz dzisiejszego wieczoru.
Kurs wlasnie na wiecej niz 2 bramki dzisiejszego wieczora wyglada dosc apetycznie i chyba warto sprobowac...

Niezle wyglada tez wspomnianay przez innego kolege w wczesniejszych postach, typ na bramkowy remis. Po kursie 4.0 mozna zagrac wlasnie na zabezpieczenie dla overa, bo wynik 1:1 wcale nie taki nieprawdopodobny.



Do góry
#2287988 - 23/04/2008 17:39 Re: LM Półfinał [Re: juancarlos]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: juancarlos
Co w dzisiejszym pojedynku powiecie na over 2.5 po 2.30 w Sportingbet?


Z drugiej strony blok defensywny bardzo mocny. Brown po bokach.

Do tego bedacy w niezlej ostatnio formie kolejny mlodzian, Bojan, ktorych uzupelniac bedzie z pewnoscia Eto'o. W obwodzie jest jeszcze przeciez Henry.

Atakowac maja tez kim przyjezdni. Cristiano Ronaldo.




wg mnie:

over - jak najbardziej

Brown i mocny - potraktuję to zdanie jako groteskę. w tym sezonie (zresztą nie tylko) to chyba największa pokraka defensywy Diabłów. jakież było moje zdziwienie gdy kilka dni temu dali mu na tacy nowy kontrakt - ufff to dobrze bo interesowały się nim Sroki \:\)
gdy nie było Vidica i grywał obok O'Shita (nomen omen też niezła zapchajdziura) to wjeżdżali jego stroną jak w masło rywale.

Bojan za bardzo chce. potrzebuje doświadczenia. nei boi sie fakt- ale wynika z tego niewiele ostatnio. nie jest Messim, troszkę bym go pokory nauczył bo gra za mało zespołowo. i jeśli już to właśnie on może być uzupełnieniem bo niestety Henryk gra tragedię okrutną. Etoo uzupełnieniem? hm, chyba rzadko oglądasz mecze Barcy. to ścisła światowa czołówka wśród napastników i mam nadzieje że dziś to potwierdzi (o ile oczywiscie genialny Ryj nei zrobi czegoś na kształt meczu w Gelsenkirchen czyli Bojan na szpicy a Eto na prawej LOL)

i na deser CR. czyli piękny piłkarz małych meczów. w najważniejszych zawodzi. tyle z mojej strony, bo na razie ten gość ani w Portugalii ani w Manchesterze nie zagrał wielkiego meczu z wielkim przeciwnikiem, póki co chełpi się piętkami z Aston Villą, wolnymi z Boltonami, Wiganami, Dynamo Kijów czy Azebrejdżanem.

dużo bardziej cenię Messiego i mam nadzieję że Leo przyćmi żelusia w dwumeczu

pozdrawiam

Do góry
#2288025 - 23/04/2008 17:56 Re: LM Półfinał [Re: mura]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Podpisuje sie pod zdaniem Mury o Cristiano "Alfonsie" Ronaldo.

Mecz sie zapowiada ciekawy, Barcelona gra okrutna padake, az zal ogladac ostatnio to, co robia w lidze. Chyba nie taka forma miala przyjsc na koniec sezonu. Dzis ciekawy rywal. MU sie nie schowa tak jak Getafe czy Espanyol i to moze byc szansa Barcelony. Ja tam nie jestem przekonany do tego pewnego awansu MU. Pewnie, ze to moja subiektywna opinia, ale MU nie przekonuje, to fajna, przereklamowana ekipa i zdania swojego nie zmienie, ze Sir Alex powinien stamtad odejsc kilka lat temu, bo sezony uciekaja, a trofeow wiele nie przybywa. Caly swiat gra dzis MU w roznych kombinacjach, caly swiat gra awans MU...pozyjemy, zobaczymy. Champions League rzadzi sie swoimi prawami.

Pewnie znowu wyszukam jakiegos specjala, bo te mi najlepiej w gale wychodza. Fajnie wyglada over 10,5 w shotach, licze na otwarty mecz, over 2,5 tez smakowicie. Przede wszystkim Tevez moze nasiac sporo zamieszania w szeregach Katalonczykow. Brak Puyola, czy to oslabienie? Sam nie wiem, na pewno Carles to mentalny przywodca, ale na boisku w tym sezonie chyba juz takim przywodca nie byl. Wszystko bedzie zalezalo od Xaviego i Iniesty. Jesli zagraja dobry mecz, to Barcelona wygra. Jesli zawioda, to Barca nie ruszy i odpadka juz po I meczu. Szanse, ze dobrze zagraja sa spore, bo z takimi "drewniakami" w srodku jak Brytole rzadko maja szanse sie mierzyc ;\)

4 zoltka, to mysle padna izzi. Kazdy obronca i Toure w Barcelonie, czy kazdy zawodnik w MU to potencjalny zdobywca karteczki, do tego zawsze gra na czas w koncowce bramkarzy.

over 10,5 shots 1.85 UB
over 35,5 points za kartki (10-zoltko, 25-czerwo) 1.67 UB

Mysle o tym, ze Samuel ukasi w koncu. To, co ostatnio w lidze marnuje, to wlos sie jezy na glowie

Nie moge znalezc zakladu na posiadanie galy, bo moim zdaniem Katalonczycy izzi.

Do góry
#2288096 - 23/04/2008 18:31 Re: LM Półfinał [Re: polskignom]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Po pierwsze to na takie spotkania czeka się cały sezon.
Kurs na Barcelone to w tej chwili ok. 2,5. Dużo, w zasadzie to nie pamiętam kiedy był na nich tak duży kurs kiedy grali u siebie. Forma po stronie United ale bez przesady, ostatnio tez raczej rozczarowują aniżeli oczarowują. Barcelona wygra dzisiejszy mecz indywidualnościami, których w składzie ma kilka, Manchester z kolei ma jednego geniusza, ale reszta składu to w moich oczach wyrobnicy którzy wiedzą co mają grać i tyle. Dlatego tak długo w pierwszym składzie jest miejsce dla Giggsa i Scholesa, mimo że najlepsze lata gry minęły i już nie powrócą. Brak w Barcelonie Puyola jest dużym osłabieniem ale mysle że nie decydującym w tym meczu. Xavi, Iniesta, Henry, Eto'o, Messi to zawodnicy którzy mogą w pojedynkę wygrać mecz. Henry może nie być w super formie, ale na czym polega jego geniusz pokazał w pierwszym meczu z Celticiem kiedy ładnym strzałem pokonał Boruca. Brown czy Ferdinand będą dzisiaj kręceni przez zwrotnych napastników Barcy.
Podsumowując Barcelona jest stworzona do takich meczów, oni się na takie spotkania nakręcają. Mecze z Celticiem czy Schalke to był pewien etap który trzeba przejść i tyle, nic więcej. MU uratować może geniusz Ronaldo, ale przecież jak nie on to kto no bo chyba nie Tevez czy Rooney, który z meczu na mecz bardzo przeciętnieje.


Barca 5/10


Prawdopodobne składy:

Barcelona: Valdés; Abidal, Márquez, Milito, Zambrotta; Toure, Xavi, Iniesta; Henry, Eto'o, Messi.

Manchester: Van der Sar; Brown, Vidic, Ferdinand, Evra; Giggs, Scholes, Carrick/Hargreaves, C.Ronaldo, Tevez, Rooney.

Do góry
#2288138 - 23/04/2008 18:51 Re: LM Półfinał [Re: M4CI3K]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
M4CI3K ostro pojechałeś. ManU nie ma wcale gorszych piłkarzy od Barcelony. Ja tam nie postawie nawet złotówki licząc na to że któryś z geniusz się przebudzi. Z tych piłkarzy, których wymieniłeś nie pamiętam kiedy któryś zagrał dobry mecz. Messi jest genialnym piłkarzem ale po kontuzji wydaje mi się, że nie da rady pociągnąć gry drużyny, która się nie układa. Brakuje chemi między piłkarzami i każdy gra po swojemu bez ładu i składu. Atak pozycyjny polega na klapaniu piłki w środku boisko od lewej do prawej i z powrotem. Brakuje kogoś kto by grał zdecydowanie do przodu. Dzisiaj będą mieli więcej miejsca na akcje ofensywne bo ManU nie zagra jak Getafe czy Espanyola ale też i Barcelona będzie musiała lepiej zagrać zespołowo obronnie. A jakoś nie widzi mi się by Xavi, Iniesta, Messi byli w stanie wygrać walkę w środku pola z Carrickem/Hargreavesem czy Scholsem.
ManU to nie tylko Ronaldo bo tacy piłkarze jak Rooney, Tevez strzelają regularnie bramki czego nie można powiedzieć o piłkarzach Barcelony. Czerwone Diabły mają bardziej wyrównany skład i nie ma aż takich różnic jak w Barcelonie między obroną i atakiem. Dzisiaj goście będą całą drużyną atakować i bronić, a wydaje mi się że Barcelonie zabraknie zawodników, którzy podejmą walkę na boisku.

Do góry
#2288151 - 23/04/2008 18:54 Re: LM Półfinał [Re: pescar]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Tak...w 1/2 LM zabraknie pilkarzy, ktorzy podejma walke na boisku...bez zartow.

Do góry
#2288169 - 23/04/2008 18:59 Re: LM Półfinał [Re: polskignom]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Nie chodzi mi że nie będą chcieli wygrać tylko, że nie widzę w Barcelonie piłkarzy, którzy będą w stanie siłowo podjąć walkę w drugiej lini z piłkarzami z ManU. Nie będą mogli sobie pykać na połowie rywali typu ja do ciebie ty do mnie i czekamy na szansę. Goście nie cofnął się w pole karne i nie będą się bronić tylko podejmą zdecydowaną, ostrą walkę w środku boiska i po za Toure nie widzę, zawonika, który by był w stanie odpowiedzieć tym samym. Wydaje mi się że będzie sporo strat w środku pola i ManU będzie miał sporo sytuacji.

Do góry
#2288171 - 23/04/2008 19:00 Re: LM Półfinał [Re: M4CI3K]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
troszkę przesadasz Maciek, ja również kibicuję Barcy, MU nie lubie ale staram się obiektywnie oceniać sytuacje

MU jest faworytem, gra dobrze, ale ich problemem jest to że to co najlepsze w tym sezonie już zaoferowali, lepiej już być nie może. by jednak ostatecznie oceniać trzeba rozegrać sezon od a do z. rok temu też Milan miał paść jak kłoda a na San Siro ( i na Old Trafford zresztą też:)Kaka pokazał kto ma prawdziwą klasę. na dziś dzień więcej ludzi z charakterem mogących zdecydować o wyniku widzę u Katalończyków

rozumiem że hurraoptymizm na Diabłów wynika w dużej mierze z betexplorer. com. jednak jak już o tym wspominalem, MU miał w tym sezonie dużo szczęścia, bardzo dobry terminarz połaczony w dziwną (nie doszukuje się żadnych podtekstów, po prostu sportowa forma) tendencją ze rywale w kolejnych kolejkach mieli obniżki formy. sporo punktów MU zdobywało w ostatnich minutach, ostatnie mecze jednak pokazują że ten pazur z Machesteru lekko się stępił i nie ma się czego bać

Barca może i gra słabo ale słabiej się już nie da. czasem klasa zobowiązuje. to jest LM, inny ciężar gatunkowy meczu.
nie zgadzam się z AMKIEM że Barca nie będzie dziś mogła liczyć na żywiołowy doping swoich fanatyków. na te 90min zapomną o tym jak lokowany mieszaniec słabym jest trenerem.


Manchester jako kolektyw jest mocny ale indywidualnosci większe ma Barca. bo niby Yaya Toure jest gorszy od ktoregos z DMC Brytoli? Xavi potrafi dzielic piłki jak mało kto na świecie, Iniesta to niedoceniany zawodnik wielkiej klasy.
o Eto i Messim juz wspominalem, to zawodnicy jakich MU w składzie po prostu nie ma. Messi potrafił już strzelić np. hattricka Realowi, co gra Ronaldo przeciw Chelsea, Arsenalowi czy L'poolowi? gra bardzo przeciętnie.

bardzo boję się o obrone Barcy bo MU potrafi zagrac mocno kombinacyjnie i jest groźne w ataku... a defensywa taka sobie, bez Puyola to zawsze olbrzymia strata (tarzan będzie pilnował na Old T. dobrego wyniku z Hiszpanii:)) tym bardziej że taki Zambrotta czy Marquez najprawdopodobniej odejdą po seznoie więc i motywacja nie ta. Abidal i Milito potrafią zagrać wielkie mecze.

Giggs i Rudy rzeczywiście do zatrzymania (może dziś kolejny rudzielec załatwi swoich \:D )
o Henryku wspominalem, nie wiem czy lepiej żeby zaczął na ławie czy w jedenastce i zszedł. bo z Bojanem pewnie będzie wymiana. obaj mogązaskoczyc ale i totalnie zawieść. przykład Henryka z Celtikiem niezbyt trafny, Szkoci to drewno absolutne, mimo że Barca nie była w formie to się po nich przejechała.

i nie będzie wjeżdżania w masło. Vidic i Rio to środkowa światowa czołowka, może nie to co Terry ale pisanie że łatwo ich wkrecic traktuje jako żart. szansa to jak pisalem oczywiscie Brown.
bardzo groźny będzie nieszablonowy Tevez. rooney przecietnie? on ma swój styl, chłop z biednych dzielnic, krewki charakter, nigdy sie nei poddaje, nie kazdy mecz mu wychodzi ale zawodnikiem jest wielkim.
oby Valdes nie puścił dziś kapelusza.
wydaje mi sie że Barca ma szansę opanować dziś środek - a to klucz do sukcesu!

Do góry
#2288172 - 23/04/2008 19:00 Re: LM Półfinał [Re: pescar]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
ja wcale nie uważam że Barca ten mecz wygra bez większych problemów , ale mnie przesadne faworyzowanie ManU się nie widzi. Barca zawsze jest groźna bo i ma kim postraszyć. Ty uważasz tak ja inaczej. Zobaczymy wieczorem ;\)


Originally Posted By: pescar
A jakoś nie widzi mi się by Xavi, Iniesta, Messi byli w stanie wygrać walkę w środku pola z Carrickem/Hargreavesem czy Scholsem.


Mówisz że ja ostro pojechałem. To i tak nie równa się z tym zdaniem. Iniesta to w moich oczach czołówka na swojej pozycji i najbardziej niedoceniany zawodnik przynajmniej w Barcelonie. Ile razy oglądam mecze Barcy, tyle razy widzę świetne zagrania Iniesty. Wymienianie Hiszpana w jednym zdaniu z Carrickiem czy Scholsem to nieporozumienie

Do góry
#2288191 - 23/04/2008 19:05 Re: LM Półfinał [Re: M4CI3K]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
i tu sie zgadzamy Maciek.

Pescar - no moim zdaniem grubo przesadzasz. zobaczymy wieczorem ale środek pola dziś dla Barcy moim zdaniem \:\)

"A jakoś nie widzi mi się by Xavi, Iniesta, Messi byli w stanie wygrać walkę w środku pola z Carrickem/Hargreavesem czy Scholsem."

porównanie tego tripelka w taki sposób pokazuje że nie oglądasz meczów, a sugerujesz się może tym co piszą pismaki???

Do góry
#2288206 - 23/04/2008 19:08 Re: LM Półfinał [Re: M4CI3K]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Ale ja się oczywiście zgadzam, że Iniesta czy Xavi jeżeli chodzi o ofensywę to czołówka na świecie. W ofensywie są bardzo dobrzy ale już w defensywie gigantami nie są i raczej nie będą. Sam Toure zabezpieczjący środekpola i do tego jeszcze z problemami zdrowotnymi to trochę dla mnie może być za mało jak na środek pomocy ManU.

Do góry
#2288224 - 23/04/2008 19:15 Re: LM Półfinał [Re: pescar]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Originally Posted By: pescar
Ale ja się oczywiście zgadzam, że Iniesta czy Xavi jeżeli chodzi o ofensywę to czołówka na świecie. W ofensywie są bardzo dobrzy ale już w defensywie gigantami nie są i raczej nie będą. Sam Toure zabezpieczjący środekpola i do tego jeszcze z problemami zdrowotnymi to trochę dla mnie może być za mało jak na środek pomocy ManU.

tu tez sie nie zgadzam
Xavi słaby w defensywie??

Do góry
#2288247 - 23/04/2008 19:21 Re: LM Półfinał [Re: M4CI3K]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Xavi nie jest słaby w defensywie ale do najlepszych w tej akurat dziedzinie trochę mu brakuje. Nie ma co więcej się przeszucać i łapać za słówka bo wszystko wyjdzie na boisku dzisiaj o 20:45. Dla mnie EOT.

Do góry
#2289031 - 23/04/2008 22:59 Re: LM Półfinał [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Baqu

sam mam bardzo podobną opinię do użytkownika tomo, aczkolwiek czy półfinały będą aż tak przewidywalne ? nie wydaje mi się, dlatego zaczynam małą progresję na remisy w tych parach.




dzięki bombardierowi z norwergii, miało nosa Beni żeby go wpuścić

najlepszy trailerek do dzisiejszego spotkania jaki znalazłem...

Barcelona V Man Utd Trailer (Nou Camp)

pozdr,

Do góry
#2289064 - 23/04/2008 23:16 Re: LM Półfinał [Re: Baqu]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
to może ja też dorzuce swoje 3 grosze. Moim zdaniem najlepszym typem na dzisiaj jest BTS (obie drużyny strzelą) 1.90 w Bet365.

Z jednej strony Eto'o, Messi oraz Henry, który w formie nie jest ale angielską piłke zna chyba wśród katalończyków najlepiej. Z drugiej strony Tevez, Rooney, czy płaczek. Obie drużyny potencjał w ofensywie mają ogromny. Bramkarz zdecydwoanie lepszy wśród diabłów i do tego para rosłych stoperów Vidic i Rio. Na rodzimą lige są idealni, ale grając z Barcą na Camp Nou już takiego miodu może nie być, gdzie Barca będzie zagrywała prostopadłe piłki lub starała się grać 1 na 1, a takich pojedynków gospodarze będą wygrywali duuużo. Natomiast wśród Katalończyków na bramce Valdes \:\( - nawet nie chce mi się o nim pisać. Obrona też przeciętna, a jeszcze będzie osłabiona gdyż nie zagra Puyol. Wszelkie rogi, i wolne to też będzie spore zagrożenie dla gospodarzy przy świetnie grających głową stoperach Man U.

Typ: BTS 1.90 Bet365 8/10

Do góry
#2289065 - 23/04/2008 23:17 Re: LM Półfinał [Re: Baqu]
quiet82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2903
Skąd: Dublin
"Mas Que En Club"
Visca Barca Visca Catalunya

na przekor wszystkim i wszystkiemu co zlego otacza w tej chwili ten jeden z najwiekszych klubow swiata Barca po zwyciestwo dlaczego

-sa mecze ktore trzeba wygrac, w ktorych trzeba pokazac wiecej niz zwykle,nie wazne co za nami ale co przed nami a droga do finalu jest bliska
-sa mecze ktorych nie mozna przegrac nie mozna zremisowac trzeba tylko i wylacznie wygrac, kto jak kto ale Barca wie jak to robic niech pokaze to dzisiaj , udowodni . mowia o nas zle, pluja na nas, nie wierza, co z tego bedziemy wielcy tego wieczoru
-nie wazne kto zagra wazne co pokaze
-Blaugrana Vamos
-sklad na dzisiejszym wieczor
VALDES -
ZAMBROTTA MARQUEZ MILITO SILVINHO -
TOURE -
XAVI DECO -
MESSI ETO INIESTA-

TYP1 W HANDI \:\)

Do góry
#2289066 - 23/04/2008 23:17 Re: LM Półfinał [Re: M4CI3K]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: M4CI3K
Originally Posted By: pescar
Ale ja się oczywiście zgadzam, że Iniesta czy Xavi jeżeli chodzi o ofensywę to czołówka na świecie. W ofensywie są bardzo dobrzy ale już w defensywie gigantami nie są i raczej nie będą. Sam Toure zabezpieczjący środekpola i do tego jeszcze z problemami zdrowotnymi to trochę dla mnie może być za mało jak na środek pomocy ManU.

tu tez sie nie zgadzam
Xavi słaby w defensywie??


Nie jest to jego mocna strona.

Pomocnikiem ,który wie na czym polega defensywa jest w FCB Yaya
I kto jeszcze ?

Bedziecie się śmiać...a prosze bardzo

Messi ,panowie ,Messi.

Leo haruje od jednej linii końcowej do drugiej, ma bardzo duzo odbiorów.
Zawsze wraca po stracie i za "swoim" obrońcą.
Tej gry defensywnej Messiego moze tak bardzo nie widać ,bo wszyscy patrzą na jego akcje w ataku ,ale polecam przyjrzeć się temu ,jak gra Messi ,gdy Barca sie broni ,gdy traci piłkę.
Może w TV widać to gorzej niż z perspektywy trybun ,ale jednak widać \:\)

Ale...nie przeceniam roli Messiego w dzisiejszym meczu.

Facet po 2 kontuzjach nie ma tej dynamiki ,jaką prezentował ubiegłej wiosny i na początku ostatniej jesieni.

Poza tym nie ma wsparcia i regularnie podwajany (a Fergusson juz o to zadba) nie będzie tak duzym zagrożeniem dla MU.

O wiele wieksze zagrożenie czeka Barce ze strony Ronaldo ,bo ja nie widzę defensora ,który byłby w stanie go powstrzymać.
Nawet jak Ryj wyśle Puyola do Ronaldo ,to nie zostanie mu żaden obrońca ,taka prawda \:\)

MU jest faworytem w dzisiejszym spotkaniu.

Co jeszcze warto zagrać ?

Hmm...osmielam sie polecić over 2,5 po bardzo dobrym kursie (mozna złapać 2,25 - 2,30).

Barca ,dla której to jest mecz ostatniej szansy ,by w sezonie nie przegrac wszystkiego ,jakąś bramkę wklepie.

Mam wrażenie ,ze goście strzelą o tę jedna wiecej.

PS. Na plus MU w środku pola policzcie tez to ,ze w wyjściowej jedenastce Barcy zobaczymy dziś Eidura ,wszystko na to wskazuje.

Do góry
#2289076 - 23/04/2008 23:20 Re: LM Półfinał [Re: quiet82]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: quiet82
-sklad na dzisiejszym wieczor
VALDES -
ZAMBROTTA MARQUEZ MILITO SILVINHO -
TOURE -
XAVI DECO -
MESSI ETO INIESTA-

TYP1 W HANDI \:\)


Quiet ,absencja Puyola nie jest jeszcze przesądzona.

A Deco ?

To chyba jakis żart.

Gdyby bez Puyola to czysta "dwójka" ,niestety ,takie realia.

Do góry
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, ANZELMO, VVega, Sony, rymoholik, akagi, 11kera11, Akhu, alfa), 3466 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592368 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42