Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2301480 - 29/04/2008 06:36 Re: LM Półfinał [Re: Bullet]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Moim zdaniem , choć jestem wielkim fanem pięknej gry , Barcelony futbolu ofensywnego to jednak nie widzę jutro innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo Manu 2-3 bramkami . Po 1 drużyny Angielska fantastycznie prezentuje się u siebie gdzie prezentuje u siebie ofensywny futbol oparty na świetnym pressingu . Nie wydaje mi się możliwe by średnia obrona Barcelony była w stanie powstrzymać tak świetnie dysponowanych zawodników jak Rooney Czy C.Ronaldo czy nawet nie obliczalny Tevez . Atut własnego boiska jest ogromnym atutem Manu gdzie w ostatnim okresie poległy takie firmy włoskie jak Milan ,czy Roma dwukrotnie. Osobiście widzę ogromną przewage Manu w każdym rzucie rożnym wolnym stałym fragmencie gry których będzie bardzo dużo i które będą powodowały ogromny kocioł pod bramką Valdesa. Przypominam że w 1 meczu przy ogromnej przewadze Barcelony , gospodarze nie byli w stanie ani razu poważnie zagrozić po stałym fragmencie gry drużynie Angielskiej , nie miał kto uderzyć brakowało Ronniego a z główkowych pojedynkach gracze Barcelony byli bez szans !!!
Każdy kto intersuje się piłką widział co prezentuje obecnie Barcelona . Napastnicy rażą nie skutecznością a gra jest schematyczna oparta na długim utrzymywaniu przy piłce które tak naprawdę nie daje żadnych efektów punktowych . Uważam że era tej Barcelony się skończyła ,Ronnie skonfliktowany z trenerem już nie gra w tej drużynie , Etoo myśli o nowych wyzwaniach , Deco jest bez formy, Mesii ciągle łapie kontuzje które uniemożliwiają mu dojście do pełni formy ,Henry niby wielki piłkarz ale moim zdaniem wielki to on był 2-3 sezony temu obecnie dużo słabszy. złota ofensywna gra Barcelony oparta na 3 napastnikach przeminęła. Jest to przykre ale tak jak kiedyś wielki Real się skończył tak kończy się dziś Barcelona i prawdopodobnie jutro na Old Traford zostanie to potwierdzone wynikiem.
Barcelona w latach największej świetności 2-3 sezony temu miała ogromne problemy by poradzić sobie z Angielską drużyną . Wystarczyć przypomnieć 2 mecze z Chelsea , czy nawet finał z Arsenalem gdzie grająca z przewagą 1 zawodnika Barcelona do 70 minuty nie potrafiła strzelić choćby 1 bramki !!! Statystyki są też nie ubłagane w fazie pucharowej Barcelona na 3 próby w ostatnich 3 sezonach tylko 1 raz wyeliminowała w 2006 roku drużyne Angielską . Dodatkowym argumentem dla mnie są wspomnienia z meczu z Celticiem który prezentuje się obecnie jak 13-15 drużyna premiership a Barcelona straciła tam 2 bramki po zaledwie 2 strzałach drużyny Celticu . Oczywiście udało im się odwrócić losy meczu ale jaką obrone ma Manchester a jaką Celtic ??
Jakie argumenty ma zatem Barcelona ??? ja nie widzę ich za dużo może liczyć na słabszy dzień Manu łut szczęscią tylko tyle.

Mój typ jest jeden Manchester utd po 2,04 w Betfair.

Do góry
Bonus: Unibet
#2301495 - 29/04/2008 06:47 Re: LM Półfinał [Re: garate_cepa]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: garate_cepa
Na Old Trafford Barca rozjedzie MU i wszelkie gadanie o tym, że Junajted coś tam może jest pozbawione podstaw.
To tak w skrócie ,szkoda sięrozpisywać.
We wtorek pełna stawka na "iks dwójkę" i długo oczekiwane przeze mnie fanfary dla Ryja za .....swietny mecz.

a czemu niby Barca rozjedzie United ?
po cholere pisać tak głupie posty ?
następny raz proponuję czymś poprzeć swoją 'obszerną' wypowiedź ... może jakieś konkrety i fakty ?
mnie osobiście mało obchodzi co Ty obstawisz, spodziewałem się tu bardziej konstruktywnej dyskusji.
'szkoda się rozpisywać'
pierwszy minus United - brak Rooneya
drugi minus United- brak Vidica
będzie ciężko... i teraz / wszystko wydawało się łątwe i proste do konca sezonu (szczególnie pod względem PL) a tu sprawa się komplikuje- wyprzedzamy Chelsea tylko pod względem lepszego bilansu; w LM gramy z 'niby słabą' Barcą która zdominowała pierwszy mecz.
Coraz bardziej dziwi mnie postawa Fergusona, który za każdy przegrany mecz w lidze obwinia sędziów (drugi Mourinho się z Niego robi na starość? )
W składzie Barcelony zabraknie Rafaela Márqueza oraz Giovaniego Dos Santosa, którzy zostali zastąpieni przez Carlesa Puyola i Edmílsona.
W LM Manchester nie przegrał od 14 spotkań (tj. 3 lat)
Barca niepokonana od 11 spotkań.
Zaczęło się to co zawsze dzieje się z Manchesterem pod koniec sezonu- fatalny spadek formy...
Prawda jest taka, że gdybyśmy podejmowali na OT Barce chociażby rok temu to United zniszczyłoby ją jak tylko chciało.
W ostatnim meczu na duże brawa jak dla mnie zasłużyła defensywa Manchesteru i warto na to zwrócić uwagę podczas obstawiania tego meczu (under ?). Ale z drugiej strony takie postaci jak Messi czy Henry ...
Jutrzejszy mecz będzie meczem walki o każdą piłkę, o każdy metr boiska, co pewnie przyniesie sporą ilość żółtych kartek (szczególnie gdy któraś z drużyn szybko strzeli bramkę).
Jeśli chodzi o wynik - będzie kurewsko ciężko bez Rooneya (wg mnie to większe osłabienie od Ronaldo) 0 jeśli chodzi o Vidica to skoro w pierwszym meczu sobie poradzili teraz też dadzą rade. Moim zdaniem 1 lub 2 :0 dla United. under bramkowy oraz over żółtych kartek.
Follow follow follow, cause United are going to Moscow!!

Do góry
#2301511 - 29/04/2008 06:56 Re: LM Półfinał [Re: przemekwn]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Nie wiem skad informacje kolegi powyzej ze Rooney i Vidic maja nie zagrac. Zarowno dla MU i Barcy to mecz sezonu, w takich meczach ryzykuje sie zdrowie aby tylko wygrac. Zreszta sam Sir Alex Ferguson mowi ze Wayne Rooney i Nemanja Vidic zdążą wyleczyć kontuzje na jutrzejsze starcie z Barceloną w Lidze Mistrzów. A wiec jak na moje Diably jutro na 90% w najsilniejszym zestawieniu.
Glory Glory Man United!!!

Do góry
#2301528 - 29/04/2008 07:06 Re: LM Półfinał [Re: przyborro]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Zarówno Wayne Rooney jak i Nemanja Vidic opuścili dzisiejszy trening.
Vidic ostatnio nie wystąpił (w meczu z Barcą z powodu problemów żołądkowych) a w meczu z Chelsea zagrał tylko kilka minut (zderzenie z Drgobą)
Rooney zaś w spotkaniu z Chelsea doznał urazu biodra i został zmieniony przez Ronaldo (Wayne doznał kontuzji biodra już we wcześniejszym meczu w PL ale zdążył się wykurować na mecz z Barcą - teraz nie wiadomo jak to będzie (wolałbym, żeby wszedł około 70 min na podmęczonych obrońców Barcy)

Do góry
#2301549 - 29/04/2008 07:29 Re: LM Półfinał [Re: przemekwn]
DELMARCO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 2518
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: przemekwn
Zarówno Wayne Rooney jak i Nemanja Vidic opuścili dzisiejszy trening.
Vidic ostatnio nie wystąpił (w meczu z Barcą z powodu problemów żołądkowych) a w meczu z Chelsea zagrał tylko kilka minut (zderzenie z Drgobą)
Rooney zaś w spotkaniu z Chelsea doznał urazu biodra i został zmieniony przez Ronaldo (Wayne doznał kontuzji biodra już we wcześniejszym meczu w PL ale zdążył się wykurować na mecz z Barcą - teraz nie wiadomo jak to będzie (wolałbym, żeby wszedł około 70 min na podmęczonych obrońców Barcy)


Rooney ma chyba jakies naciagniecie, ale gadanie ze nie zagra to tylko sciema, Vidic z Chelsea stracil zeba i ma zszyta warge, kontuazja bolesna ale nie sadze zeby wyeliinowala go z meczu. Poza tym dla takich meczy gra sie cale zycie w pilke i tych dwoch jak dla mnie napewno jutro zagra. troche martwi mnie taka euforia na MU ale sam i tak do zagram za sednia stawke \:\)

Do góry
#2301550 - 29/04/2008 07:30 Re: LM Półfinał [Re: Borinho]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Rooney swietnie dysponowany ?

a to mi dopiero swietny zart - z tego co sie orientuje ostatnimi czasy jest dosc przecietny \:\)

inna sprawa, ze w meczu z Czelski nabawil sie kontuzji i musial opuscic boisko, podobnie jak ostoja defensywy Vidic, ktory dostal strzala od Didiera - ich wystep stoi pod znakiem zapytania \:\)

chyba jednak dzisiaj [tuz po meczu z przyszlym mistrzem Anglii(daj Boze)] bedzie najodpowiedniejszy moment by udowodnic, ze Manchester to na te chwile mocno przereklamowana marka i gdyby nie nadmiar szczescia, byc moze juz dawno byliby za burta LM

ja osobiscie trzymam kciuki za Barcelone, nie chce juz patrzec jak CR lata po boisku i przy kazdym kontakcie z rywalem, pada komicznie na ziemie, proszac blagalnym wzrokiem sedziego o kolejny wolny badz karny(bylem w szoku, ze za 2 takie marne proby wymuszenia nie dostal zoltka w pierwszym meczu) \:D

wraca szeryf Puyol, najwieksze dziala mialy w weekend wolne - z pewnoscia gorzej nie bedzie

cs 1-1 i koniec przygody dla diabelkow \:\)


PS: ten sezon bedzie nalezal do "samograjow" z Londynu \:\)

Do góry
#2301553 - 29/04/2008 07:33 Re: LM Półfinał [Re: przemekwn]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Widze, ze wszyscy(prawie) nie widza innej opcji niz wygrana MU \:\) Niektorzy nawet pisza o wygranej 2-3 bramkami \:D Nie zebym kogos obrazal albo krytykowal, bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania i kazdy moze pisac to co mysli, ale jezeli ktos dokladnie ogladal mecz w Barcelonie i patrzyl na to wszystko co sie dzialo na boisku obiektywnie - a nie przez pryzmat kibicowania MU to powinien zauwazyc przewage Barcy, ale taka przewage, ktora powinna sie skonczyc wygrana wlasnie tymi 2-3 bramkami, wiec nie sadze zeby zmeczeni anglicy walczacy o mistrzoswo kraju i final ligi mistrzow w ciagu tygodnia rozegrali 3 tak trudne mecze na wysokim poziomie(mimo zmian w wyjsciowej 11) - tak na dobra sprawe to w pierwszym meczu z Barca byli druzyna o wiele, wiele gorsza, duzo biegali za pilka, bo hiszpanie mieli gigantyczna przewage w posiadaniu pilki i gracze MU praktycznie caly mecz biegali w kolko probujac odebrac futbolowke mimo wszystko skladnie grajacej Barcelonie, ktora pomimo problemow kadrowych i konfiktow w klubie pokazuje, ze na takie mecze nie brak im motywacji, a potencjal i umiejetnosci zawodnikow maja bez watpienia najwiekszy na swiecie.. szkoda, ze na mecze ligowe tej motywacji brak \:D

Pozdrawiam i zycze trafnych typow

Do góry
#2301563 - 29/04/2008 07:43 Re: LM Półfinał [Re: Qurek]
DELMARCO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 2518
Skąd: Wrocław
ja powiem tak.... na tym szczeblu to motywacji nie brakuje chyba nikomu!!! ale sama motywacja to troche za malo. na chwile obecna barcelona jest 1 - bez formy 2 - bez trenera (bo Frank to obecnie figurant w protokole) 3 - bez pomyslu na gre. nie jestem kibicem MU, nawet bardziej lubie Barce ale skoro u siebie nic nie zdzalali z defensywnie istawionym MU to na Old Trafford zbytnio MU nie skrzywdza. wg mnie w ciagu tygodnia MU zagra 1 dobry mecz, i to dzis bo te dwa wczesniiejsze byly poprostu poprawne i podporzadkowane dzisiejszemu. oprocz formy, wlasnego boiska MU ma tez przewage bo ma trenera. \:\) pozdrawiam

Do góry
#2301566 - 29/04/2008 07:44 Re: LM Półfinał [Re: bitnap]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: bitnap
Rooney swietnie dysponowany ?

a to mi dopiero swietny zart - z tego co sie orientuje ostatnimi czasy jest dosc przecietny \:\)


Nie zgodzę się. Gdyby w piłce nożnej przyznawano tak jak w NBA, nagrodę MVP (Most Valuable Pleyer), to Rooney w Man Utd powinien ją dostawać w 70% meczów "Czerwonych Diabłów". Ten napastnik odwala całą czarną robotę i CR przede wszystkich korzysta z tej pracy Anglika. To było doskonale widoczne podczas jednej z akcji w czasie meczu Chelsea-MU, kiedy Rooney ściągnął na siebie dwóch obrońców rywala a "płaczek" dzięki temu miał czyste pole karne przeciwnika.

Originally Posted By: bitnap


ja osobiscie trzymam kciuki za Barcelone, nie chce juz patrzec jak CR lata po boisku i przy kazdym kontakcie z rywalem, pada komicznie na ziemie, proszac blagalnym wzrokiem sedziego o kolejny wolny badz karny


Podczas każdego meczu MU czuję dokładnie to samo
CR jest zdecydowanie przereklamowany. Na dowód podam dwa krótkie fakty: 1) podajcie z pamięci mecz na szczycie EPL w który CR wziął na swoje barki ciężar gry i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 2) mecze CR w Reprezentacji Portugalii. Żenua.

W dzisiejszym meczu stawiam na 1-1.

Do góry
#2301573 - 29/04/2008 07:52 Re: LM Półfinał [Re: Qurek]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Qurek na tym poziomie w 70% przypadków gospodarz ma przewagę w 1 meczu ale co z tego wynikało nic bo skończyło się 0-0. Dodatkowo z tego co widziałem to najlepszą sytuacje miało Manu które zmarnowało karnego . |Gdyby go strzeliło Barcelona nic by nie strzeliła to byś mówił o inaczej o 180 stopni. Pozatym ty co prawisz to jest głupota że biegali jakoś w hiszpańskiej lidze wszyscy biegają za piłką Barcelony tylko nic z tego nie wynika mają 60-40 w wszystkich meczach prawie ale są popełniają katastrofalne błedy w obronie i przegrywają tyczy się to zwłaszcza meczów wyjazdowych w ostatnim czasie.
Barcelona jest za słaba na Manu tylko cud może ich uratować. Co do zmęczenia to bym w wypadku angielskich drużyn ostatnią rzeczą jest jaką bym myślał . Ja jestem fanem Barcelony ale jestem obiektywny w tym co widział przez pryzmat całego sezonu i było by to mega niespodzianką gdyby Barcelona w Moskwie była w finale. Poprostu czas Barcy się skończył ta drużyna po sezonie musi być przebudowana bo ten trener i niektórzy piłkarze już z tej drużyny więcej nie wyciągną . Gdyby Barcelona była w takiej formie jak 2 lata temu i miała Ronniego w super formie to by było 3-0 Na camp nou i po zawodach , bo tam były takie pozycje z wolnych że grzechem było nie zdobyć choć 1 gola , ale jak widać w Barcelonie nie ma kto teraz dobrze nawet z stałego fragmentu uderzyć

Do góry
#2301610 - 29/04/2008 08:32 Re: LM Półfinał [Re: bitnap]
dado Offline
stranger

Meldunek: 28/03/2008
Postów: 6
[quote=bitnap]Rooney swietnie dysponowany ?

a to mi dopiero swietny zart - z tego co sie orientuje ostatnimi czasy jest dosc przecietny \:\)

Kompletna bzdura. Praca Rooneya dla Manchesteru United jest nieobliczalna. Jest to piłkarz, który haruje od 1 do ostatniej minuty na całej szerokosci i długosci boiska. Moze nie odpala fajerwerków zbyt czesto, ale to wlasnie Rooney decyduje o grze, obliczu i zwyciestwach MU. Z reszta te cale 28 bramek CR w Premiership reklamowane jako skrzydlowego:) jest taka sama bzdura. Rooney dla obecnego sposobu gry MU jest nieoceniony, czesto wlasnie pelni role skrzydlowego, dogrywajacego, skupiajacego na sobie uwage obronców przeciwników (czesto niejednego). Nie wspomne juz o grze Rooneya w defensywie \:o


A co do dzisiejszego meczu. Tydzien temu Barcelona atakowała, a Manchester umiejętnie się bronił. Mowa o kryzysie w przypadku Barcelony jest jak najbardziej na miejscu, bo chociaż Barcelona utrzymywala sie przy pilce, atakowała to robiła to bardzo statecznie, wolno, „z bólem”. Nie było też gry, która przynosiła jej przewagę bramkową. Mianowicie szybkiego rozegrania piłki z błyskawicznymi zmianami pozycji. Co prawda Barcelona próbowała, ale robiła to nieudolnie.
Dla mnie końcowy rezultat (0-0)jak i obecna gra obydwu zespołow wskazuje na Manchester. Chociaz mimo wszystko MU nie bedzie miał łatwego zadania.

Reasumując: to pólfinał Ligi Mistrzów. Dla mnie jest to szczebel rozgrywek, gdzie po prostu lepiej pokibicowac przed telewizorem i jedynie martwic sie o to czy mecz bedzie ładny NO BET

Do góry
#2301621 - 29/04/2008 08:56 Re: LM Półfinał [Re: dado]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
co do gry w defensywie mozna sie zgodzic, ale wybaczcie ... napastnika rozlicza sie z czego innego \:\)

jak dla mnie Rooney jest bardzo daleki od swojej optymalnej formy \:\)

Do góry
#2301748 - 29/04/2008 14:43 Re: LM Półfinał [Re: bitnap]
Qurek Offline
member

Meldunek: 12/02/2008
Postów: 141
Borinhno - jak juz pisalem kazdy ma prawo do wlasnego zdania.. chociaz dyskusja na poziomie zawsze jest wskazana, a ja chetnie skorzystam ze wskazowek pewnych "typerow", tylko niestety nie tym razem ;\) Moze po prostu mimo tylu lat zainteresowania sportem, a w szczegolnosci pilka nozna i tennisem nie wyostrzylem sobie takiego oka fachowego \:p Gdybac o tym, ze MU by strzelila gola z karnego to sobie mozna, tak samo moge gdybac i mowic, ze Barca powinna wykorzystac chociaz 2 z tych kilku swietnych sytuacji w polu karnym i byloby 2:1 dla Barcelony \:D Aspekt boiska moim zdaniem nie bedzie mial dzisiaj zadnego znaczenia, sadze nawet, ze Barca zagra dzisiaj o wiele lepiej, bo Deco i Messi beda w troche lepszej dyspozycji. Jezeli MU awansuje to napewno Ci pogratuluje..

Pozdrawiam

Do góry
#2301760 - 29/04/2008 15:05 Re: LM Półfinał [Re: Qurek]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Nie rozumiem jednej rzeczy. MU zagrał dwa słabsze mecze i już przez większość ludzi jest skreślany. Wszyscy ci, którzy punktują słabe strony Czerwonych Diabłów, zgrabnie pomijają słabą formę Barcelony praktycznie przez CAŁY sezon. Ja rozumiem, że można dla własnej teorii pomijać pewne fakty, ale bądźmy obiektywni. Jeżeli ktoś po jednym meczu w Barcelonie twierdzi, że Blaugrana jest faworytem na Old Trafford, to ja nie mam pytań

Ktoś wyżej ładnie przedstawił sytuację kadrową Barcy w ofensywie (ja też chyba wcześniej o tym pisałem): słaby i niegrający Ronaldinho, Deco - będący cieniem samego siebie z poprzednich sezonów, niewyraźny Henry, pudłujący w najważniejszych momentach Eto'o, niewidoczny Iniesta. O tym się zapomina. Zostaje tylko Messi - przywoływany jako koronny argument mający pogrążyć MU. Jednak nie zapominajmy, że nawet tak genialny piłkarz nie wygra meczu w pojedynkę. Jest jeszcze Bojan, ale to jeszcze dzieciak, który będzie miał problem z udźwignięciem tak niesamowitego ciężaru na własnych barkach.

Jeszcze wrócę do MU i oceny ich formy na podstawie dwóch meczów. Pragnę tylko przypomnieć, że oba te mecze zostały rozegrane na wyjeździe. Dzisiaj na pewno zobaczymy inną drużynę, drużynę ustawioną ofensywnie, odpowiednio umotywowaną (nie odmawiam oczywiście tej motywacji Barcelonie) i niesioną dopingiem kibiców.

Ja biorę kurs w okolicach 2.00 na gospodarzy bez pytania \:\)

Do góry
#2301768 - 29/04/2008 15:18 Re: LM Półfinał [Re: Qurek]
zicoo Offline
addict

Meldunek: 18/08/2007
Postów: 674
Skąd: Wieluń
Panowie nie przekreślajcie tak szybko Barcy, wszak Barca to Barca. Może forma nie stoi na najwyższym poziomie, ale LM rządzi się swoimi prawami. Odnośnie składów można przeczytać posty wyżej. Moje zdanie jest takie, że mimo iz w Barcelonie zarówno forma jak i nastroje nie stoja na najwyższym poziomie to mimo wszystko Blaugrana wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

polecam lekturę:
http://www.uefa.com/printoutfiles/competitions/ucl/2008/e/e_301914_pk.pdf

Z tego co widzę idzie niezła masowka na awans MU, a ja jednak sercem i rozumem za FCB.
Mój typ :
1:1 --> 6,5
under 2,5 --> 1,65
awans : fcb --> 2,1
x2 --> 1,85

---------------------
myślę, że warto spróbować:
Czy S Eto'o strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? TAK -->3,75

Do góry
#2301809 - 29/04/2008 16:18 Re: LM Półfinał [Re: Borinho]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
Moim zdaniem, w Barcelonie Manchester wcale sie nie bronil, tylko niemial pomyslu na to zeby wyjsc z pilka. Ogladalem to spotkanie i czasami smialem sie z nieporadnosci Angoli. Tym bardziej karny niestrzelony przez płaczącego Ronaldo rozbawil mnie kompletnie. Barcelona..hym no pokazala sie z bardzo dobrej strony, ciagle atakowala, zabraklo jej szczescia. Jak juz ktos napisal, to ze Man gra u siebie niema zadnego znaczenia, to nie jest Polska ligfa, gdzie 12 zawodnik (kibice) maja czasami duze znaczenie. Ja mimo wszystko zastanwaim sie na zagaranie za wieksza kase na zwyciestwo Barcy. Przegrala wszystko w tyms ezonie, widac ze po ostatnim meczu w La Coruni grala w raczej rezerwowym skladzie, czyli odpuszcza walke nawet o 2 pozycje i stawia wszystko na zdobycie LM. W GB 4.0 na zwyciestwo Barcy, hmm tak z 200 zeta az sie prosi zeby dac.

Do góry
#2301847 - 29/04/2008 16:51 Re: LM Półfinał [Re: _Goldi_]
garate_cepa Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2007
Postów: 1922
Skąd: Wrocław
Po prostu Barca przegrala mistrza wiec interesuje ja tylko LM. Podstawowi gracze odpoczywali w ost meczu podczas gdy MU meczyl sie z Chelsea i walczyc bedzie dalej o 1 miejsce w lidze.Na pewno zmeczenie daje o sobie znac. Barca nie ma nic do straceniam i jesli strzela bramke to MU moze miec problemy z odrabianiem strat.

Do góry
#2301883 - 29/04/2008 17:20 Re: LM Półfinał [Re: garate_cepa]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Widzę, że z 'masówki' na United robi się 'masówka' na Katalończyków

W moim mniemaniu Sir Alex Ferguson celowo ustawił zespół w ustawieniu dość defensywnym na spotkanie w Barcelonie. Świadczy o tym chociażby pozycja Rooney`a, który odpowiadał za więcej zadań destrukcyjnych niż prowadzanie ataku. Wierzę w fach Szkota i jestem w stanie zaufać w to co robi. Bezradna Barcelona po pierwszym spotkaniu uwierzy w swoje szanse. Być może spróbują prowadzić grę pozycyjną, tak jak u siebie, co niczego, poza imponującym wskaźnikiem posiadanie piłki, im nie przyniosło. Manchester ma kim 'użądlić' i myślę, że stanie się to dzisiejszego wieczoru co najmniej dwa razy.

'Czerwone Diabły' na swoim terenie to zupełnie inny zespół. Nieraz się o tym przekonałem i dzisiaj czuję zwycięstwo

Z drugiej strony, Barcelonie w jakimś stopniu porażka w dzisiejszym spotkaniu byłaby na rękę. Ryj odejdzie, przyjdzie ktoś nowy, co jest szansą na wznowienie potęgi Dumy Katalonii. Rijkard nie jest już w stanie nic więcej osiągnąć z tą drużyną i tego nie zmieni nawet jednorazowy sukces, jakim byłoby wyeliminowanie Man United.


C`MON RED DEVILS !!

Do góry
#2301897 - 29/04/2008 17:29 Re: LM Półfinał [Re: _Korver_]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
Po dluzszym zastanowieniu szanse sa 50/50. I mysle ze w wyborze zwyciezacy zadecyduje sympatia do danego klubu niz aktualny sklad czy tez forma.

Do góry
#2302212 - 29/04/2008 19:56 Re: LM Półfinał [Re: dado]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: dado

Reasumując: to pólfinał Ligi Mistrzów. Dla mnie jest to szczebel rozgrywek, gdzie po prostu lepiej pokibicowac przed telewizorem i jedynie martwic sie o to czy mecz bedzie ładny NO BET


Dobrze powiedziane jak dla mnie \:\)

Tak też zrobię.

Tak więc na dziś: + GLORY GLORY MAN UNITED!

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, Akhu, alfa, VVega, ElNinho[mmdea], burbon, 11kera11, rymoholik, akagi, Sony, igea23, Zaixi), 4077 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586935 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14