Opcje tematu
#2136087 - 06/03/2008 22:04 Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec)
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
27 kolejka




Do góry
Bonus: Unibet
#2140839 - 08/03/2008 06:08 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Platini]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Real - Espanyol

Typ : X2
Kurs : 2,40 /Miapuesta/
Stawka : 4/10

Typ : Los dos equipos marcan
Kurs : 1,70
Stawka : 6/10

Bardzo prestiżowy pojedynek na Santiago Bernabeu i bardzo ważny dla obu drużyn.
Real w kryzysie ?
Nic podobnego ,w takim stwierdzeniu jest spora doza przesady.
Moim zdaniem ,zmęczenie sezonem daje powoli znać o sobie ,a tyczy sie to szczególnie zawodników zaawansowanych wiekiem oraz tych ,którzy w niedawnym okresie czasu leczyli kontuzje.
Porażki w lidze ,odpadniecie z CL ,ze nie wspomne już o CdR to nie jest to ,co zakładano w Madrycie.
Po początkowym hurraoptymiźmie i ogłaszaniu ,kto jest mistrzem w tym sezonie ,przyszła pora na parę kubełków zimnej wody na zbyt rozentuzjamowane głowy madrilenos.
Jutrzejszy mecz ma pokazać czy Real rzeczywiście jest w stanie zostać bezapelacyjnym mistrzem Hiszpanii ,po raz drugiz rzędu,tym bardziej ,ze z wielu zakładanych celów został juz tylko jeden ,ale....ten najważniejszy.

Espanyol z kolei nie pojechał do Madrytu po to,by wracać z niczym.
Pisze "pojechał",bowiem ekipa Los Pericos udała sie do Madrytu...pociagiem.
AVE (alta velocidad) - szybka kolej hiszpańska 2 tygodnie temu zainagurowała nowe połaczenie Barcelona - Madryt.
Szybciej niz samolotem (liczęczas odpraw i dojazdu na i z lotniska),wygodna i bezstresowa podróż.
Stres zacznie się jutro.
Espanyol ,jezeli chce mysleć o CL,tego meczu nie moze przegrać ,bowiemw tej kolejce należy spodziewać sie pełnych trofeów dla Atletico i Sevilli ,rywali do miejsca w "czwórce".

Dobra ,koniec gadania ,do konkretów.

Real zagra bez Sergio Ramosa ,pauzujacego za czerwoną kartkę.
Jest to bardzo poważne osłabienie ,szczególnie jak sie weźmie pod uwagę ,ze lewa flanka gościjest bardzo silna.
Widzę dużą szansę ,dla będącego w kapitalnej dyspozycji Riery.
Ponadto w Realu nie wystąpią : Van Nistelrooy, Salgado, Metzelder i Robben.
Pod znakiem zapytania jest udział w meczu Cannavaro ,natomiast Sneijder ,jezeli powróci ,to z pewnością nie zagra przez 90 minut.

Gospodarze osłabieni ,za to do drużyny gości wraca ich duchowy przywódca i najlepszy strzelec - Raul Tamudo.
Nie trzeba pisać ,jakie to ma znaczenie dla Espanyolu.

Parę słów o trenerach ,bo bedzieto pojedynek dwóch znakomitych tecnicos.
Schuster ostatnio pokłócił sie z dziennikarzami ,już w Huelva wyszedł nagle z konferencji,po meczu z Romąrzuciłzdawkowe słowa.
Dziś wypowiedział się,że nie ineresuje go ,co dziennikarze o nim piszą i że żadnego konfliktu w zespole nie ma.
Podzielam tę opinię inie tu szukałbym przyczyn słabszej dyspozycji Realu (o tym juz pisałem wyzej).
Niemniej jednak nerwowość jak panuje ostatnio wokół Niemca z pewnością drużynie nie pomaga.
Od Schustera oczekuje sie teraz wygranej z Espanyolem ,wręcz mówi sie ,ze musi wygrać.
Hmm...jak się prowadzi zespół pod presją ?

Z kolei Valverde jest ,w odróżnieniu od swojego jutrzejszego przeciwnika ,w dość komfortowej sytuacji.
Ma do dyspozycji pełny skład ,nikt nie oczekuje od Niego zdobycia 3 punktów w Madrycie.
Jezeli trener Espanyolu znajdzie sposób na Robinho ,to jego druzyna tego meczu nie przegra.

Dodatkowym czynnikiem przemawiajacym za gośćmi jest to ,ze w środę Real zostawił sporo zdrowia na boisku i jestem przekonany ,ze efekt zmeczenia CL bedzie w grze gospodarzy widoczny.


Przewiduję zaciety mecz ,z przewagą akcentów ofensywnych z obu stron ,a typ ,że oba zespoły strzelą bramke uważam za bardzo prawdopodobny.

Dodam jeszcze tylko ,ze strata punktów przez Realnie powinna skutkować zmniejszeniem przewagi nad Barceloną ,ale.....o meczu Barcy później \:\)




Edited by amkwish (08/03/2008 06:12)

Do góry
#2141013 - 08/03/2008 07:22 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Zaragoza - Atletico

Typ : over 2,5
Kurs : 1,94 /Pinnacle/
Stawka : 6/10

Typ : 2
Kurs : 2,79
Stawka : 4/10

Ekipę gospodarzy poprowadzi dziś kolejny trener - Manuel Vilanova.
Od razu stanie przed bardzo trudnym zadaniem zdobycia punktów z silnym przeciwnikiem.
Atutów poswojej stronie nie ma.
W zespole sporo absencji i linia defensywna ,z konieczności wyjdzie w dość eksperymentalnym składzie.
w dodatku nowy szkoleniowiec nie widzi w pierwszej "11" Juan Frana.
Nadzieje gospodarzy w ofensywie i umiejetnościach strzeleckich Diego Milito.
Jednakże ,jeżeli napastnik gospodarzy otrzyma takie "wsparcie" jak z Levante ,to sam meczu nie wygra ani nie zremisuje.
Dla gospodarzy zaczyna sie "być albo nie być" w La Liga ,aczkolwiek porażka niczego tez nie przekreśla ,biorąc pod uwage ,ze bezposredni rywale w "walce" o 3 miejsce spadkowe nie powinni w tej kolejce zbyt wiele zarobić.

W odróżnieniu od gospodarzy ,Atletico zagra na La Romareda w pełnym składzie.
Druzyna Javiera Aguirre ,podbudowana rozgromieniem Barcy ,jest ,w mojej opinii ,faworytem tego spotkania.
Atletico walczy w lidze o pierwszą "czwórkę" ,cel jest wiadomy - Liga Mistrzów.
W obliczu spodziewanego zwycięstwa Sevilli nad Levante ,jak i straty punktów przez Espanyol i Villareal (wg mnie obie jednak zyskają \:\) )3 punkty w Zaragozie ma kapitalne znaczenie.

Obydwie ekipy mają słabe linie defensywne ,atutem obu jest atak.
Przewiduje szybki mecz i duzo sytuacji podbramkowych.
Powinnismy zobaczyć minimum 3 gole.

PS.
Jestem zdania ,ze jesli Zaragoza dzis przegra ,to z ligi i tak nie spadnie.
W 2008 mamy "Expo" w Zaragozie ,wiec spaść nie wypada \:\)
W przypadku dzisiejszej przegranej badź remisu gospodarzy ,progresja na ich wygraną w Primiera możesie wydać nienajgorszym pomysłem.


Edited by amkwish (09/03/2008 03:08)

Do góry
#2144670 - 09/03/2008 18:33 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
graty Amk, rzeczywiście zbieżne nasze typy wchodzą \:\)
cóż, czuję się zmuszoony przenieść tu moje wczorajsze wypociny z qc

Mallorca - Huelva

ładny kurs na gospodarzy, pozycja ligowa zbliżona ale potencjal różny.
na Balearach łatwo się nie gra, poza tym Majorka ma już 5remisów z rzędu a 7 w 8 ostatnich meczach, jeśli ma być przełamanie w którąś stronę to biorę ku gospodarzom
tą pogoń Majorki w Getafe odbieram pozytywnie
a Truskawki mają ostatnio niezłe wyniki ale w połowie tych meczów jechali na farcie
historycznie na korzysc Majorki
wśród gości większe osłabienia
Guiza
przeczucie

to wszystko jakoś tak mi się składa na HW

Do góry
#2145251 - 09/03/2008 22:11 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura
graty Amk, rzeczywiście zbieżne nasze typy wchodzą \:\)
cóż, czuję się zmuszoony przenieść tu moje wczorajsze wypociny z qc


Mura ,graty byłyby ,jakby Espanyolzremisował ,a Atletico wygrało ,a tak....marne grosze wpadły i tyle.

Ciekawostka !

Nie jest tajemnica,ze zarówno Real,jak i Barca otrzymujądziwne prezenty od drukarzy ,prawie w kazdej kolejce.

Wczoraj sedzia z Asturii najpierw daje karnego Realowi ,a po zakończeniu meczu pokazuje czerwonakartke Raulowi Tamudo !

Osłabia na 2 kolejki Espanyol ,walczący z inna ekipa z Madrytu o miejsce w CL.

Spisku sienie doszukuję ,aleuwaznie bede obserwował ,gdy sedzia z madryckiego kolegium bedzie gwizdał kolejny mecz dumy Asturii - Sportingu Gijon,walczącego o awans do Primiera Division.

I jeszcze jedno.

Podaje tylko fakty.

Dziś m.in. dwa mecze.

1)Valencia - Deportivo

Sędziuje :Delgado Ferreiro - Colegio: Vasco

2)Bilbao - Valladolid

Sędziuje : Ayza Gámez - Colegio : Valenciano

I mam ochote zagrać dubelka :

Bilbao + Valencia

Do góry
#2145294 - 09/03/2008 22:22 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Typ dnia : \:\)

Daily League Goals La Liga

Typ : under 20,0
Kurs : 2,10
Stawka : 8/10

Poprzednia kolejka była rekordowa ,jezeli chodzi o liczbe bramek ,aczkolwiek argument ,ze to sie nie powtórzy nie jest jedynym \:\)

W dniu dzisiejszym wiekszość meczów wyglada na underowe ,w tym również mecz na Camp Nou.
Mam nadzieje,ze nie przełamie się dzis Almeria ,licze takzena defensywną grę w Pampelunie i Santander.
Popsuc typ może Mallorca z Truskawkami,no i nie wiadomo czy Sevilla nie spusci manta spadkowiczowi z Walencji.
jakby nie patrzećpowinno sie skończyć na maksimum 19 bramkach

Do góry
#2145329 - 09/03/2008 22:30 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura
graty Amk, rzeczywiście zbieżne nasze typy wchodzą \:\)
cóż, czuję się zmuszoony przenieść tu moje wczorajsze wypociny z qc

Mallorca - Huelva

ładny kurs na gospodarzy, pozycja ligowa zbliżona ale potencjal różny.
na Balearach łatwo się nie gra, poza tym Majorka ma już 5remisów z rzędu a 7 w 8 ostatnich meczach, jeśli ma być przełamanie w którąś stronę to biorę ku gospodarzom
tą pogoń Majorki w Getafe odbieram pozytywnie
a Truskawki mają ostatnio niezłe wyniki ale w połowie tych meczów jechali na farcie
historycznie na korzysc Majorki
wśród gości większe osłabienia
Guiza
przeczucie

to wszystko jakoś tak mi się składa na HW


Zgoda ,trudno z tymi argumentami dyskutować,tylko....Mallorca to cholernie zakrecona ekipa i przełamać serie remisów moze w druga stronę \:\)

Ale...trzymajmy sie planu.

ja sobie jednak stawke na ten mecz rozłożę na dwa typy

Malorca - Huelva

Typ : 1
Kurs : 1,96 /Pinnacle/
Stawka : 3/10

Typ : Mallorca over 1,5
Kurs : 2,22 /Pinnacle/
Stawka : 3/10

Hmm...jak maja wygrać to wyraźnie ,bo wynik 1:0jakosmi wtym wzystkim nie pasuje.
Drugim typem próbuję "ubezpieczyć" ..niespodziankę ,jak również swój "pick of the day"

Do góry
#2145470 - 09/03/2008 23:06 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Barcelona - Villareal

Typ : 2(+1,0)AH
Kurs : 2,05
Stawka : 4/10

Idę na ten mecz,bo...chce zobaczyc Villereal(nigdy nie widziałem tej druzyny na zywo).
Nie spodziewam się ładnego meczu i wygranej Barcy.

Po wczorajszej wygranej Realu ,patrząc REALnie :),Barca powinna sie skupić na Lidze Mistrzów.
Pisanie o kryzysie to przesada ,ale w druzynie nie ma "mistrzowskiej" atmosfery.
"Fani" Rijkaarda coraz głosniej mówią o portugalskim trenerze, który chce powrócic do wielkiej piłki \:\)

Laporta ,który jezcze w ubiegłym tygodniu zapowiadał walke o 3 trofea ,wczoraj narzekał na pech ,jaki prześladuje jego zespół
(ciekawe ,czy wygrłby z Espanyolem ,wtakim osłabieniu ,jakie było udziałem Realu?raczej nie).

Dziś nie zobaczymy Messiego i nie wiadomo kiedy wróci.
W krótkim czasie 4(!) kontuzje miesni nie rokują dobrze ,a swoja droga tochyba warto sie zastanowić nad fachowością ludzi odpowiedzialnych za rehabilitacje i przygotowanie fizyczne.

Messi ,pogrudniowej kontuzji ,powrócił ,ale kazdy widział ,ze brak mu ,tej własciwej dla niego dynamiki.
Za wcześnie zaczął grać ?
Niewykluczone ,bo jest nie do pomyslenia ,aby co 5-6 tygodni uraz powracał ,to nie jest normalne.

Do Messiego dodajmy Puyola,którego nieobecność dziś stawia gre defensywna Barcy pod wielkim znakiem zapytania.
Z Puyolem było fatalnie (Zaragoza ,Madryt ) ,wiec jak może byc bez Niego ?
Gabi Milito na Camp Nou sie nie przyjąłi trudno wierzyć,by raptemrozegrał mecz zycia.
Zambrotta i Thuram to cienie mistrzów świata ,Marquez nadaje sie do rezerw ,Edmilsonna zmiany ,wiec jedynym obrońcą,grajacym na poziomie pozostaje jedynie Abidal.

Nie wiadomo równiez ,co bedzie z Toure.
Ryj odsunał go od meczu z Atletico ,jak to okreslił "z przyczyn personalnych".
Dziś sie przeproszą i ten znakomity gracz wyjdzie od poczatku ?
Chyba tak ,bonie ma innego wyjscia.

Nastepny problem.
Co z Ronaldinho ?

Bramka w Madrycie - stadiony świata ,ale gra...nadal przecietna.
Wolny ,uwikłany w nieudane zwody i dryblingi nie ma szans "rozklepać" dobrze zorganizowanej defensywy Villarealu.

Teraz o gosciach.
Przyjechali w komplecie ,maja ten luksus ,ze nawet w przypadku porażki zachowuja dystans nad rywalami do 3 miejsca.
Ale....kto powiedział ,ze nie moga powalczyc o wiecej ?!

Tak sie utarło ,ze wielka dwójka walczy o mistrza ,a za ich plecami 3-4 ekipy ubiegaja sieo miejsce w eliminacjach CL.

A co bedzie jak Villareal dzis wygra ? \:\)

Nie ma sprawy ,kibice Wisły obejrza Barcę na zywo

To wcale nie są zarty,bo patrzac na układ spotkań do konca rozgrywek ,to Villareal ma "z górki".

Jak moze wygladać dzisiejszy mecz ?

Śmiem twierdzic,ze bedzie nudnawe widowisko.
Barca pewnie bedzie bezproduktywnie klepać,a goscie czekać na kontrę ,a w tym sa naprawdę nieźli.
Biorac pod uwagę ,jak słaba bedzie obrona Barcy ,strzelenie przez Villareal bramki nie bedzie niespodzianką.
Potem niezawodny Xavi wyrówna i skończy sie remisem.
Under do rozwazenia i correct 1:1

Chciałbym siew swoich rozważaniach mylić ,ale bukmacherka nie znosi sentymentów.
Co prawda Barca najlepsze mecze gra z nozem na gardle ,a zawodzi jako murowany faworyt ,ale dokad można tłuc ten sam schemat.

Jezeli Villareal nie zachowa siępo głupiemu ,tak jak Sevilla czy Atletico w jesieni i nie da sobie strzelic szybko bramki ,to tego spotkania nie przegra ,a kto wie czy nie bedzie tu duzej niespodzianki.

Drugi typ na ten mecz gram w dublu z Sevillą.

Sevilla 1
Villareal - strzeli

AKO : 1,98 /Miapuesta/
Stawka :6/10

PS. To ,ze jestem zły na to ,co wyprawia sie ostatnio w FCB w zaden sposób nie wpływa na realną ocenę podanych typów \:\)

Do góry
#2145519 - 09/03/2008 23:12 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
amkwish - mozna postawci dzisiaj cale konto co mam w canbet na Seville? Wejdzie?

Do góry
#2145524 - 09/03/2008 23:13 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Kolejne typy :

Bilbao - Valladolid 1
Valencia - La Coruna 1

AKO : 4,11 /Pinnacle/
Stawka : 3/10

Sprawdzimy drukarzy \:\)

Osasuna - Almeria

Typ : 1
Kurs : 2,06 /Pinnacle/
Stawka : 3/10

Moze doczekam sie porażki druzyny ,która jest rewelacją tego sezonu.
Dla gospodarzy kolejny mecz o "być albo nie być".
Czerwona kartka bardzo możliwa w tym meczu.

To wszystko na dziś.

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2145542 - 09/03/2008 23:15 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No amkwish ja mam Almerie X2 - bo 3 razy pod rzad Osasuna u siebie wygrala - ta druzyna nie moze tyle wygrywac!!! Almeria dobra na wyjazdach - nie powinna przegrac. Mam to w kuponie z Wisla Krakow i dodatkowo z Sevilla

Do góry
#2145548 - 09/03/2008 23:16 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: encepence]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: encepence
amkwish - mozna postawci dzisiaj cale konto co mam w canbet na Seville? Wejdzie?


Radziłbym Ci raczej wypłacic pieniadze ,bo z taka "taktyką" ,predzej czy później pójdziesz z torbami.

Co do Sevilli to tez licze,ze wygra ,ale.....jest dzis kandydat na wiekszy wałek ? \:D

Przemysl to.

Do góry
#2145575 - 09/03/2008 23:19 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No wlasnie - o to chodzi. To jest najwiejszy kandydat na walek. A omnie sie nie boj - dostalem u buka bonus i z 100e zrobilo sie wlasnie 700e. Wlasnie taka glupia gra. Doszedlem do wniosku ze glupia gra jest najlepsza w bukmacherce.

Wracajac do sedna sprawy: sugerujesz ze Sevilla moze sprzedac mez? Czy ona moze sobie pozowlic na sprzedaz meczu? Jak to sie odbije na jej pozycji w tabeli i gre w pucharach w przyszlym roku?

Jaki bukmacher jest sposorem sevilli?

Do góry
#2146133 - 10/03/2008 01:09 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: amkwish
Wczoraj sedzia z Asturii najpierw daje karnego Realowi ,a po zakończeniu meczu pokazuje czerwonakartke Raulowi Tamudo !


amk - widziałeś to spotkanie ? bo piszesz jak potłuczony ;\)

karny jak najbardziej zasłużony... nie wiem kto uczył Jarque obrony i łapania na siłę uciekającego Raula, totalny kretynizm.

2:1 Raul - zapisz jako...

a Tamudo jedynie przez swoją głupotę dostał 2 zółciwo, przecież trzeba być idiotą, żeby po końcowym gwizdku sędziego jeszcze za nim łazić, krytykowac i nadal gestykulować.

Originally Posted By: amkwish
Nie wiadomo równiez ,co bedzie z Toure.
Ryj odsunał go od meczu z Atletico ,jak to okreslił "z przyczyn personalnych".
Dziś sie przeproszą i ten znakomity gracz wyjdzie od poczatku ?
Chyba tak ,bonie ma innego wyjscia.


Jaja już grał w spotkaniu ligi mistrzów, dziś też ma wyjść w pierwszym garniturze, tak samo jak Puziol :>

pozdr,

Do góry
#2147085 - 10/03/2008 03:53 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Baqu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: amkwish
Wczoraj sedzia z Asturii najpierw daje karnego Realowi ,a po zakończeniu meczu pokazuje czerwonakartke Raulowi Tamudo !


amk - widziałeś to spotkanie ? bo piszesz jak potłuczony ;\)


Widziałem i mam świadomość tego,co piszę.

Moze Ty napisałbys tutaj cos konkretnego,zamiast graniczać się do takich "analiz".

Pisać sie odechciewa ,tym bardziej ,ze później jeki sie podnosza ,ze temat umiera ,a tymczasem piszac ,tylko sie człowiek naraża na złośliwosci.

A co tam ,trzeba robic swoje.

Do góry
#2147092 - 10/03/2008 03:55 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Baqu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Baqu

Jaja już grał w spotkaniu ligi mistrzów, dziś też ma wyjść w pierwszym garniturze, tak samo jak Puziol :>


Toure został odsuniety od meczów ligowych ,taka była wypowiedź Ryja przed meczemz Atletico.

Ligowych,nie CL.

Choć przyznam ,ze tego nie rozumiem ,jakaś wybiórcza ta kara ?

Do góry
#2148097 - 10/03/2008 08:43 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Amkwish]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: amkwish


Widziałem i mam świadomość tego,co piszę.

Moze Ty napisałbys tutaj cos konkretnego,zamiast graniczać się do takich "analiz".

Pisać sie odechciewa ,tym bardziej ,ze później jeki sie podnosza ,ze temat umiera ,a tymczasem piszac ,tylko sie człowiek naraża na złośliwosci.

A co tam ,trzeba robic swoje.


szanuje to, że tutaj pisujesz, zawsze coś ciekawgo przeczytam, często podasz bardzo ciekawy typ, aczkolwiek jak z czymś się nie zgadzam to mam nie pisać, ze względu na to, że obrażasz się na krytykę i wyrażanie opinii przez innego użytkownika ? nie wiedziałem o tym, w takim wypadku już nie będę Cię nękał moimi postami w tym dziale, gdyż nie chcę żebyś zaprzestał tu pisać, tak samo jak kiedyś inny uzytkownik przestał pisać w dziale NHL po "ciepłych" słowach od lupusa.

pozdrawiam serdecznie

Do góry
#2149180 - 11/03/2008 02:40 Re: Primera Division - 27 kolejka (8/9 Marzec) [Re: Baqu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Baqu
nie chcę żebyś zaprzestał tu pisać, tak samo jak kiedyś inny uzytkownik przestał pisać w dziale NHL po "ciepłych" słowach od lupusa.

pozdrawiam serdecznie



Baqu ,nie o to chodzi ,ale "piszesz jak potluczony" to chyba przesada.

Nawiasem mowiac ,to wiadoma sytuacja byla wczoraj przedmiotem dyskusji ekspertow (w tym bylych pilkarzy) w "Club de Futbol" na TVE2 i glosy byly podzielone.

Tamudo daje slowo honoru ,ze nic obrazliwego do sedziego nie powiedzial i uwaza ,ze mial prawo poruszyc pewne kwestie z arbitrem po zakonczeniu meczu ,bo to chyba lepiej niz w czasie jego trwania.

Pisania tu raczej nie zaprzestane i zawsze przyda sie polemika ,wiec Ty tez sie nie wypinaj

Rowniez serdecznie pozdrawiam

amk

PS. Puyol nie zagral \:\)

I na marginesie.
Piszac fonetycznie "Puziol" \:\) popelniacie blad ,tak mozna by pisac ,jakby nazywal sie PUJOL ,przez "j" \:\)
Nawiasem mowiac oba nazwiska sa bardzo popularne w Katalonii ,ale ludzie je noszacy ponoc maja fobie ,jak sie je przekreca.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr), 3245 gości oraz 1 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07