Opcje tematu
#1933654 - 11/01/2008 18:40 Primera Division - 19 kolejka [12/13.01.08]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
12 stycznia 2008
20:00 FC Barcelona - Real Murcia
22:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC

13 stycznia 2008
17:00 Osasuna Pampeluna - Racing Santander
17:00 Villarreal - Deportivo La Coruna
17:00 Real Betis Sewilla - Getafe
17:00 Real Saragossa - Real Mallorca
17:00 Almeria - Espanyol Barcelona
17:00 Real Valladolid - Recreativo Huelva
19:00 Levante UD - Real Madryt
21:00 Atletico Madryt - Valencia CF

Do góry
Bonus: Unibet
#1937004 - 12/01/2008 19:06 Re: Primera Division - 19 kolejka [12/13.01.08] [Re: Platini]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
BILBAO-SEVILLA

1-2,80 7,5/10
1X-1,42 9/10
Bilbao strzeli 1-1,35 9,5/10
- kursy STS



Skład Sevilli:De Sanctis, Vargas, Lolo, Crespo, Daniel, Escudé, Fazio, Mosquera, Maresca, Adriano, Duda, Renato, Martí, Poulsen, Capel, Jesús Navas, De Mul, Chevantón oraz Juanjo.

Wśród powołanych na to spotkanie zabrakło Kanouté, Koné oraz Keity, którzy przebywają na PNA oraz Luisa Fabiano i Ivicy Dragutinovica.


Ostatnie lata były dla graczy Sevilli łaskawe w konfrontacji z Baskami, lecz patrząc na historie ligową spotkań u siebie(od sezonu 1935/36) tych drużyn to 39 razy wygrywali gospodarze - było 10 remisów - 14razy przegrywało Bilbao - gole to 148strzelone do 64 straconych.W tym roku wiele czynników spowodowało że Sevilla nie gra tak dobrze są to m.in.tragiczna śmierć Puerty, odejście trenera Ramosa. W tym sezonie goście grają na wyjeździe źle W 1- R 2-P 5 bramki 9-13. Dlaczego ma dziś być inaczej skoro wyżej wymienionych podstawowych graczy nie zobaczymy dziś na boisku.
Co do Bilbao to o ile mi wiadomo skład jest pełny(nie znam kadry meczowej). Żeby nie było tak różowo to trzeba napisać że gospodarze w tym roku nie grają zbyt skutecznie, na swoim boisku odnotowali tylko 1 wygraną !!, aż 6 razy remisowali !! i doznali dwóch porażek, bramki 7-8.
Według mnie kurs zachęca do grania na Athletic, czas w końcu na wygraną u siebie z tytułowanym przeciwnikiem(osłabionym kadrowo). \:p

Do góry
#1937182 - 12/01/2008 21:13 Re: Primera Division - 19 kolejka [12/13.01.08] [Re: dAnTeCh]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: dAnTeCh
BILBAO-SEVILLA

1-2,80 7,5/10
1X-1,42 9/10
Bilbao strzeli 1-1,35 9,5/10
- kursy STS






Własnie przed chwila dałem typna Bilbao do kuponu w EPP,a w realu mam zagrany wczoraj - uprzedziłes mnie \:\)

To moze zabrzmi głupio ,ale dla mnie to typ tygodnia.
Juz dawno nie czułem tak jakiejś predykcji ,to wejdzie

Nie mam duzo czasu,wiec króciutko.

Nie gram tylko dlatego,ze Sevilla bedzie osłabiona ,nie lubie typów "na hienę" , chociazwczoraj widziałem owczy ped na Seville
Nazwa tu chyn=ba działa na nieswiadomych.

Powód jest jeszcze inny.

Mentalnie Sevilla dziś nie istnieje
,przedmówca wspomniał o casus Puerta i odejściu trenera.

Wielokrotnie pisałem tu "nie grajcie na Seville" ,bo tam tyka bomba.
Już wybucha ,choc to jeszcze nie wszystko.
W zarzadzie jest powazny kryzys, stołek prezesa-głąba chwieje sie mocno i wszystko wskazuje na to, że pożegna sie z funkcją.

Odejscie Ramosa ma podwójne dno ,poniekad musiał odejść (nie bede sie nad tym rozpisywał ,ale ma to zwiazek z Puertą).

Jakdo tego dodamy ,że dzis nie gra połowa podstawowego składu to wystarczy, ale...

Grałbym dzis na Bilbao nawet gdyby Sevilla nie miała osłabień.

Baskowie sa maksymalnie zmobilizowani.
Im grozi pierwszy w historii spadek do Segunda.
Takie mecze muszą wygrywać !
Bardzo dobrze zagrali w Copa del Rey z Espanyolem ,mam nadzieje ,ze dzis nie zagraja gorzej.
Wspomagany przez fanatycznych bereciarzy na trybunach Athletic dzis inkasuje 3 punkty ,niemniej jednak lepszym rozwiazaniem wydaje się typować 1X lub 1(DNB).

Moze sie zbłaźnie, ale ....polecam typ na Bilbao ,a sam gram go za bardzo wysoka stawkę.

Bilbao - niech sie stanie \:\)

Bilbao - Sevilla 1X

Kurs: 1,51 /Bwin/

Stawka : 30/10 (triiiiiiiiiiple )

Do góry
#1937200 - 12/01/2008 21:27 Re: Primera Division - 19 kolejka [12/13.01.08] [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Barcelona - Murcia

Dzis o 20:00 zasiadam na Camp Nou ,aby zobaczyć....wymeczone zwyciestwo Barcy.

W zespole fatalna atmosfera ,ponownie jezyk rozwiazał sie Xaviemu.
Skrytykował Ronaldinho i Deco ,dajac do zrozumienia ,ze obu lepiej bedzie w nowym klubie.
Co prawda dodał ,ze maja lekkie urazy ,ale to nie usprawiedliwia tego ,ze mentalnie są ,jak okreslił ,poza zespołem.

Ryj schował swój głupi łeb w piasek i milczy.
Mozna rzec ,ze mysli ,ale...on tego nie potrafi,wiec pewnie w kacie trzesie portkami o posade i cieszy sie,ze Xavi załatwia pewne sprawy za niego.

Do "mal ambiente" dodajmy nieobecność Toure i Eto'o i otrzymujemy równanie z jedna tylko niewiadomą - czy Murcia uwierzy ,ze moze wywieźć punkt z Camp Nou.

Usmiecham sie ,jak widze napisane "Barca musi wygrać" ,bo Real ucieka"
Dokońca 20 kolejek i nikt nie ucieka i nikt nie musi juz dzis doganiać.

Barca dzis ma kilka problemów :

1)Atmosfera w ekipie

2)Beznadziejny ,trzymajacy się kurczowo stołka trener

3)Kontuzja Messiego

4)Nieobecność Toure i Eto'o

Jak dla mnie starczy ,aby zagrać

Barcelona - Murcia 2(+2,0)

W składzie na dzis awizowany Edmilson ,Pujol wraca na srodek i zagra z Milito ,a role Yaya ma pełnić Marquez (bez jaj :D).
Na boku Zambrotts i Abidal.

W pomocy Iniesta (jedyny kreatywny grajek na dziś wsrodku pola) ,Xavi,Eidur i...."zastepca"Toure.

Z przodu heniek i pewnie od poczatku maskotka Ryja ,czyli dos Santos ,który do piet nie dorasta Bojanowi.
Chociaz ,czujac presjeRyj moze wystawic Bojana od poczatku ,bo Henry preferuje grac z Serbem.

Ide na mecz pełen obaw o wynik i spodzsiewam się wielkich meczarni Blaugrany.
Wygrana jedna bramka badź remis.
Dlatego 2-bramkowe handi na Murcie biorę bez wahania,w dodatku kurs (1,73 w Pinnacle) bardzo mi odpowiada.

Przepraszam ,ze oba posty dość chaotycznie ,ale...troche dzis kuleje z czasem.

Do góry
#1937528 - 13/01/2008 00:08 Re: Primera Division - 19 kolejka [12/13.01.08] [Re: Amkwish]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
czytajac to co pisze amkwish przyszlo mi do glowy ze zawodnicy "prawdziwej Barcy" ( Xavi, Iniesta, Puyol) beda chcieli pokazac ze potrafia grac swietnie bez R10, Deco ktorych moim zdaniem dni w Dumie Katalonii sa policzone (tak samo jak Ryjka). Jesli dodac do tego mlodych orlow Barcy (Bojan, Dos Santos), plus niespelniony Henry na ktorym pod nieobecnosc Eto'o ciązy jeszcze wieksza presja. taka luzna intepretacja meczu z mojej strony \:\)

Barca - Murcia
Typ: Barca(-2) @ ~~2.10
Typ: 3:0

VeB

Do góry
#1939101 - 13/01/2008 06:42 Re: Primera Division - 19 kolejka [12/13.01.08] [Re: Dziabor]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Dziabor
czytajac to co pisze amkwish przyszlo mi do glowy...


Dziabor, mam rozumiec,ze bedziesz stawiał na Barce odwrotnie niz ja ?

Szacuneczek, ja to widziałem, ale Ty przewidziałeś

Szkoda tylko, ze Barca wygrała tak wyraźnie z bardzo zestresowaną Murcią.
Ryj ma powody do uciechy ,ale to długo nie potrwa.

Do góry
#1939287 - 13/01/2008 08:36 Re: Primera Division - 19 kolejka [12/13.01.08] [Re: Amkwish]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Levante-Real

Levante, poki co "najmocniejszy" zespol La Ligi z 8 pkt po 18 kolejkach podejmuje Real, ktory opromieniony wygrana na Cam Nou, ogral po ciezkim i dosc szczesliwym meczu Zaraze.

Levante:

Doswiadczony Savio odszedl z klubu, pierwszy bramkarz Storari wrocil do Cagliari a obronca Cirillo do Regginy.

Kontuzje wykluczaja z gry: najaskuteczniejszego snajpera Riganò[4br.], Castedo, Fuego oraz Ettiena.

W Realu chyba najbardziej odczuwalny bedzie brak zdecydowanie najrowniej grajacego Sergio Ramosa[kartki], pod znakiem zapytania stoi wystep Raula[opcjonalnie Higuain], Diarra polecial na PNA, a kontuzje wykluczaja z gry Robbena, Heinze, Soldado i Metzeldera.Glosno jest o zatruciu pokarmowym Ikera, ale sadze, ze mimo wszystko bedzie gotowy do gry.

prawdopodobne "11" :

Kujovic, Descarga, Alvaro, Serrano, Rubiales, Juanma, Berson, Tomassi, Courtois, Riga, Geijo

Casillas, Torres, Pepe, Cannavaro, Marcelo, Sneijder, Gago, Baptista, Raúl, van Nistelrooy, Robinho

Mysle, ze nawet w perspektywie gry naszego Jurka w wyjsciowym skladzie, brak Ikera, ktory w mojej opinii uratowal Realowi 3 pkt. w meczu z Zaraza, nie bedzie az taka bolaczka[dobry mecz z Mallorca].Levante z pewnoscia po wywiezieniu punktu z Estadio Mestalla w derbach z Valencia bedzie chcialo ugrac jaki(e)s punkt(y) w starciu z liderem ... ale czy naprawde stac ich na to ?

Mysle, ze nie ... Real pokaze biednym chlopakom Koemana jak sie gra z Levante - ponadto wypada wziac rewanz za zeszloroczna porazke na Santiago Bernabeu jesli Krolewscy szybko strzela bramke, mysle, ze wynik w okolicach 0-3,1-3 jest bardzo realny

odwaznie \:\) :

Real(-1) @2.05 6/10
over 2.5 @1.77 4/10

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
18 zarejestrowanych użytkowników (VVega, akagi, wHiTe_StAr, 11kera11, Zaixi, Sensei, alfa, igea23, Lukasz111, rymoholik, Górnik_Wałbrzych, Akhu, ANZELMO, burbon, Emilio, kamil#15, rafal08, buko69), 3547 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585122 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07