Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >
Opcje tematu
#1845052 - 09/12/2007 22:34 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Jeśli dobrze zrozumiałem, to nertiemu chodziło o konkurs British Club, bo mój typ podany tutaj (nie licząc underu w meczu Brighton-Nottingham) poszedł w cholerę w 90 minucie (Oldham-Doncaster). Nic to, ja zadowolony jestem z tej kolejki, myślę jak większość z Was

Do góry
Bonus: Unibet
#1846387 - 10/12/2007 04:59 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: jinx]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
Czy ktos orientuje sie kiedy zostanie rozegrany mecz Bristol - Swansea ???

Do góry
#1846915 - 10/12/2007 07:27 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Innamorato]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Na razie nigdzie nie znalazłem takiej informacji. Poprzedni mecz (też przełożony) podobno ma się odbyć w Nowy Rok (lub około).

Do góry
#1846972 - 10/12/2007 07:52 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Innamorato]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Podziekowania dla Kefira za typy. Szczególnie argument z kredytem pod hipoteke do mnie trafil \:D Naprawde nalezy sie Generalnie zgadzam sie, ze w nizszych ligach absencja podstawowego gracza to duzy handicap. Jako przyklad podam przypadek z mojej ulubionej Conference. Otoz bardzo wdzieczny obiekt do stawiania przeciwko niemu, Northwich Victoria gral u siebie z badz co badz solidna jak na te lige ekipa Oxford United. Juz sie szykowalem na zarobek, ale mysle sobie - sprawdze rzetelnie, to i moze cos napisze, podziele sie, niech i inni skorzystaja finansowo. Z mojej analizy wyszlo, ze wygra Northwich, bo po pierwsze wyszli z klopotow finansowych, a po drugie to w Oxford nie zagra dwoch podstawowych pomocnikow i do skladu dobrano dwoch juniorow. Wydawalo mi sie, ze mlodziezowiec klubu piatoligowego, normalnie nie mieszczacy sie w skladzie to musi byc padlina... Nie zagralem tego meczu, bo wydalo mi sie nieprawdopodobne, ze klubik, ktory do tej pory wygral tylko raz, zrobi to ponownie w nastepnej kolejce. Jednak stalo sie, Oxford bez dwoch podstawowych graczy zagral piach. Taki wlasnie wplyw moga miec personalne oslabienia w nizszych ligach. Aha, no nie dalem tego na forum wychodzac z zalozenia, ze skoro sam czegos nie gram, to nie bede namawial do tego innych. Okazalo sie, iz popelnilem blad, szczegolnie, ze kursik byl ponad 3. Obiecuje poprawe. \:D Pozdrawiam.

Do góry
#1847614 - 11/12/2007 00:37 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Innamorato]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
na razie kluby nie mogą się dogadać co do terminu. Bristol chce jak najszybciej a Swansea ze względu na FA oraz ciężki okreś świąteczny chce to mocno przesunąć..
realnie to połowa - końcówka stycznie. a kluby nie chcą się zdawać na arbitraż, bo pewnie wtedy nikomu nie będzie pasować..

Do góry
#1847842 - 11/12/2007 02:54 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: swansea]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
Originally Posted By: swansea
na razie kluby nie mogą się dogadać co do terminu. Bristol chce jak najszybciej a Swansea ze względu na FA oraz ciężki okreś świąteczny chce to mocno przesunąć..
realnie to połowa - końcówka stycznie. a kluby nie chcą się zdawać na arbitraż, bo pewnie wtedy nikomu nie będzie pasować..

no to ladnie mi kase zamrozili..

Do góry
#1848207 - 11/12/2007 05:26 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Innamorato]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Niczego ci nie zamrozili. Mecz zostanie policzony po kursie 1.

Do góry
#1848411 - 11/12/2007 06:47 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: grucha]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
NEW DATE FOR SWANSEA MATCH
Posted on: Mon 10 Dec 2007

The League One clash between Rovers and Swansea City has been rearranged for early 2008.

The fixture was called off at the weekend due to a waterlogged Memorial Stadium pitch.

It will now take place on Tuesday 26th February, with a 7:45pm kick-off.

All existing tickets for the match remain valid.


tez tak mysle bo kto bedzie czekał tyle czasu..

Do góry
#1851553 - 13/12/2007 00:27 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Innamorato]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
League One


Piatek, 14 grudnia

20:45


Cheltenham - Luton 2.37 3.15 2.65



Sobota 15 grudnia

16:00


Bournemouth - Gillingham 2.42 3.16 2.60

Carlisle - Leyton Orient 1.96 3.22 3.46

Hartlepool - Crewe 1.86 3.26 3.63

Huddersfield - Bristol Rovers 1.97 3.21 3.32

Millwall - Oldham 2.11 3.20 3.08

Nottingham - Northampton 1.49 3.64 6.01

Port Vale - Tranmere 2.52 3.15 2.50

Swansea - Southend 1.89 3.24 3.64

Swindon - Brighton 2.27 3.20 2.77

Walsall - Leeds 3.22 3.20 2.05



Niedziela 16 grudnia,

16:00


Doncaster - Yeovil 1.90 3.19 3.48




League Two


Piatek, 14 grudnia

20:30

Wycombe - Morecambe 1.99 3.22 3.35


Sobota, 15 grudnia

16:00

Accrington Stanley - Chesterfield 2.62 3.13 2.37

Bradford - Rotherham 2.50 3.11 2.49

Bury - Hereford 2.47 3.11 2.51

Darlington - Chester 1.79 3.24 3.86

Grimsby - Mansfield 1.99 3.18 3.25

Lincoln - Barnet 2.34 3.12 2.64

Macclesfield - Stockport 2.27 3.12 2.73

Peterborough - Milton Keynes 2.20 3.10 2.79

Rochdale - Notts County 1.77 3.26 4.08

Shrewsbury - Dagenham & Redbridge 1.68 3.37 4.47

Wrexham - Brentford 2.11 3.15 3.00

Do góry
#1855357 - 14/12/2007 05:42 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: konstruktor1]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Po ostatnich mistrzostwach wtorkowych jeszcze mam zgage, wiec nie bede sie rozpisywal.
Na ta kolejke cisne same underdogi :
Morecambe 2 lub x2
Chester 2 lub x2
Mansfield x2 lub 1 bramka
Notts County x2 lub 2
Charlton x2 lub 2
Z mistrzostw pewnie pojdzie kolejna masowka na Traktory bo widac ze im w domu "sprzyja/ją" jak to ladnie dal do zrozumienia konstruktor, ale ja sie nie skusze. Jesli chodzi o Darlo i Nottingham to moga sie wydawac niepewne, ale pewnie wejda. Aha jest jeszce Fa trophy jesli Stevenage obroncy tytulu pojada normalnym skladem to zapewne skusze sie na jakies 1.6
Tak na marginesie Ryan ladna robota tez mialem przeczucie co do QPR ale zeby taka lipe odstawic.
Ps Dlaczego przed piatkowym BBC tu nikt nic nie pisze przeciez chodzi o spekulacje i wymiane zdan ?

Do góry
#1855800 - 14/12/2007 08:37 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: nerti]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
cóż można napisać, gracze Luton dostali częsci zaległych poborów (bodajże od pazdziernika ! o zgrozo), pytanie czy i jak to wpłynie na ich dyspozycję. Luton to taki zespol który powinien byc spokojnie w górnej polowce tabeli albe gdyby posiadał atak... a tak to biega tam 40 letni staruszek Furlong, McVeigh to nie wiem czy on pamieta jeszcze czasy kiedy błyszczał w Norwich, plus dwójka 21latków. Czołowi gracze jak Spring czy Coyne chcą sie jak najszybciej wyrwać stamtąd...wiec mecze Lutonu to wielka niewiadoma. Kiedyś bez pieniedzy szczecińska Pogoń walczyła w czubie naszej ligi dziwiąc wszystkich, tutaj Luton ostatnio świetnie gra pytanie tylko do kiedy. Cheltenham ograli ostatnio Leeds... są równie nieprzewidywalni. No bet, jesli musiałbym grać to na remis... o jakiś innych spotkaniach moze pozniej bo zabawiłem sie w poznawanie Scottish Division 3 i 2 w tym sezonie \:p hehe. to wracam do lektury.

Do góry
#1856106 - 14/12/2007 18:30 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Ryan20]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

WYCOMBE - MORECAMBE

Tak sobie myślę, że goście wcale nie muszą tego meczu przegrać. Patrząc na dokonania obu drużyn w ostatnim czasie, to Morecambe znajduje się w lepszej dyspozycji.
3 ligowe zwycięstwa z rzędu, z czego 2 wyjazdowe (co prawda klasa rywali na kolana nie powala) na pewno dodadzą im pewności siebie.

Gospodarze zaś najpierw stracili prowadzenie 2:0 u siebie z Hereford, by tydzień temu przegrać 0:6 ze Stockport. W dzisiejszym meczu wiele będzie zależało od umiejętności motywatorskich ich menago Paula Lamberta.

Expekt na 02 daje kurs 1.75, na Betfair w chwili obecnej na +0.5 jest 1.84 i ja się raczej skuszę na takie rozwiązanie.

Do góry
#1856125 - 14/12/2007 18:58 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: jinx]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Wlasciwie to w obozie Wycombe mowi sie o motywacji i o tym ze juz nie jedna druzyna sie podnosila po takich porazkach jak 6-0 i tego sie wlasnie teraz od Wycombe oczekuje. Z drugiej strony Morecambe ktore bardzo dobrze sie spisuje w trasie i tak sobie pomyslalem czy czasem bardzo zmotywowane Wycombe, nie zakonczych ich dobrej passy. Mecz na przelamanie dla gospodarzy, zobaczymy czy im wyjdzie.

Do góry
#1856336 - 14/12/2007 22:35 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: nerti]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Zdaję sobie sprawę, że taki mecz jak Stockport-Wycombe dla obu drużyn zdarza się raz na sezon, bądź rzadziej, ale wydaje mi się, że w ekipie gospodarzy dzisiejszego meczu nie ma parcia na wynik w skali całego sezonu.

Drużyna co prawda gra dobrze, co roku plasuje się za strefą barażową, ale o awansie chyba nikt nie myśli. Gdyby było inaczej, nie pozbywano by się co roku sukcesywnie swych najlepszych graczy. W ostatnich latach (lub miesiącach) byli to Easter, Betsy, Mooney, Tyson, nie postarano się o wypożyczonego w ubiegłym sezonie bramkarza Ricardo Batistę.
Drużyna to typowy średniak. Nikt nie ma do nich pretensji, gdy stracą punkty, jest dobrze, gdy je zdobędą.

Morecambe nadal jest doskonałym przykładem beniaminka po awansie. Chcą się pokazać wszędzie. Dość powiedzieć, że w pucharach w pierwszej rundzie odpadli tylko w FA Cup. W League Cup dotarli do 3 rundy (wyeliminowali Preston i Wolves na ich boiskach, odpadli z SUtd również na wyjeździe), w JP Trophy są w półfinale sekcji. Dobrze idzie im także w lidze.

I w ten oto sposób odbiegłem trochę od dzisiejszego meczu spoglądając na niego przez pryzmat całego sezonu.

Do góry
#1857050 - 15/12/2007 03:46 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Dziń dybry \:\)
ja moje przemyślenia zaprezentuję późnym wieczorem.
natomiast pytanie do Nertiego i sugestia do wszystkich :

Nerti czy TY grasz swoje typy...? bo wybacz ale wydaje mi się , że są to tylko takie luźne przemyślenia. A jeśli ktoś nie gra swoich typów to prośba aby to zaznaczał .

Do góry
#1857090 - 15/12/2007 04:07 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Kefir70]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Gram swoje typy, tylko ze nie wszystkie ktore tu opisuje poniewaz czasem zmieniam zdanie jesli mnie przekona jakies info. Podaje typy ktore rozwazam do gry a pozniej wybieram najbardzie prawdoodobne(wg mnie). Jesli chodzi o twoja prosbe to nie wydaje mi sie zebys pomimo swoich dobrych wynikow na forum mogl sobie uzurpowac prawo do ustalania jakis regol w tym temacie. Zaczyna mnie juz denerwowac twoje czepianie sie szczegolnie do mojej osoby. Juz chyba zapomniales jak tydzien temu kilka razy prosiles mnie o wybaczenie. Daj sobie spokoj, to jest forum na ktorym mozna sie wypowiedziec...rozumiesz ?

Do góry
#1857138 - 15/12/2007 04:24 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: nerti]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Czy Ty nie widzisz , że użyłem słowa prośba...a poprosiłem o umieszczanie dodatkowej uwagi co do grania lub nie bo to dużo mówi jeśli ktoś pisze o typie którego sam nie gra.
Nie przypominam sobie żebym kilka razy prosił o wybaczenie , chociaż uważam że grzecznościowych zwrotów nigdy nie za dużo.
Nerti wyluzuj , jak dla mnie jesteś strasznie spięty ..:)

Do góry
#1857145 - 15/12/2007 04:27 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: nerti]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
mysle ze nawet jak ktos luzne słowa rzuci to dobrze bo o to chodzi żeby była jakas deyskusja w temacie i by zainteresowanie angielską piłką rosło \:p

Wrexham - Brentford. Ostatnie wyniki Brentford: 0-1, 0-2, 0-7, 0-1, 0-1, nie mają oni managera z prawdziwego zdarzenia, teraz ich dyrektor sportowy złożył dymisję, klubik się sypie pomału, za kartki pauzuje ich kapitan J.Mackie, we Wrexham brak dwójki podstawowych pomocników, jednakże sa i Roberts z Proctorem w ataku i lewoskrzydłowy Llewelyn, czyli najważniejsi gracze zagrają. Ostatnie zwycięstwo Walijczyków u siebie to 29.09. Myśle ze stać ich na przełamanie w końcu z rozbitym rywalem. HW za 2,10.

Dwa kolejne spotkania to mecze Lincolnu i NC w L2. Obie drużyny zawodzą mnie w tym sezonie, a kilku graczy mają naprawde solidnych, Barnet ostatnio beznadziejna forma, grają bez swego kapitana Yakubu a dodatkowo i manager został na 2 mecze wysłany na trybuny. Troche hamują mój rozpęd absencje Stallarda i Crofta. Mecz dla Lincolnu bardzo ważny - na ustabilizowanie się w końcu bo grają koszmarnie w kratke. Za drobne można spróbować. HW za 2.35.
NC to zespół który szacowałem spokojnie na miejsce w srodku tabeli. w ataku solidni Dudfield, Lee, Sam, w pomocy dobry sezon Butchera, grają taktyką az 5 obrońców, ostatnio w końcu ostatnio zagraneli 3 pkty z Shrewsbury, Rochdale to drużyna która wystrzeliła nie wiadomo skąd do czołówki, jednakże bardziej to jest team na kontry na wyjazdach - tam 4-4-1, a jako że kurs na x2 bardzo ciekawy 1,87. to (patrz wyżej jak Lincoln za drobne) \:\)

L1
Nottingham-Northampton
Forrest podrażnieni porażką w FA cup, do skłądu powraca ich snajper Agogo, Northampton wciąż bez swej strzelby Kirka, nie ma też ich kapitana śr.obrońcy Szkota Doiga, ich GK M.Bunn podczas ostatniej wizyty w Nottingham miał super dzien bronił setka za setką, czy dwa razy pod rząd dzień konia sie zdarza? HW, ale jako że stawka licha, spróbuje z Handi -1 czyli po 2.20

Swansea i Leeds również chcę ruszyć, ale może poczekam do 15.30 jutro do składów \:\)

przy okazji wrzuce może jeszcze 2 typy ze Szkocji. Stranrear - Stenhousemuir 1 za 1,60. Czyli głowny faworyt mający baaardzo dużą startę juz w tabeli ligi kontra przeciętniak, team własnego boiska, drugi mecz Patrick-Dunfermline 1 za 1,95. Druzyna Patrick strasznie wzmocniona przed sezonem i beda bić się o Premier League - mają młodą gwiazdkę szkockiej piłki Liama Buchanana, bardzo dobra pomoc. Crawford i Burchill to jedyni solidni w Dunferm,. HW.

Do góry
#1857830 - 15/12/2007 07:59 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Ryan20]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Oto parę słów ode mnie :

WALSALL - LEEDS 2 2,0 Unibet - moim zdaniem bardzo interesujący kurs na niekwestionowanego faworyta do wygrania League One. Leeds w tym sezonie w zasadzie wszystkich bije na głowę. Jeden jedyny Carlisle był w stanie z nimi w równym pojedynku wygrać , bo przegraną z Cheltenham traktuję jako klasyczny przypadek - ot Cheltenham wyczerpało swój rezerwuar szczęścia na cały sezon. Co więcej dla Leeds mecz ma bardzo duże psychologiczne znaczenie gdyż zwycięstwo pozwoli być może im wreszcie znaleźć się na pozycji dającej bezpośrednio awans. Niesamowitą formę prezentuje Jermaine Backford(już 13 bramek) , ostatnio dzielnie w ataku wspierany przez Tore Andre Flo(3 bramki - ale wszystko wchodząc jako rezerwowy). Teraz Flo pod nieobecność Tresora Kandola zapewne zagra od początku.
Walsall ostatnio co prawda grają nieżle , ale osobiście nie wierzę , że są w stanie wygrać z Leeds. . Kurs nie jest zły.

NOTTINGHAM - NORTHAMPTON 1 1,53 Unibet - wiem , że wszyscy chcieli by prezentować i czytać takie bardziej "wypasione" typy. No ale dlaczego mam robić coś "na siłę" a równocześnie nie zaprezentować propozycji która "musi wejść".
Nottingham juz od bardzo długo dobija się do Championship.O tradycjach tego klubu nie trzeba mówić. Każdy kojarzy tę nazwę. Na mecze przychodzi nadal po 20-25.000 kibiców i presja na awans jest ogromna. Ale i konkurencja w tym roku niesamowicie silna. W takiej sytuacji nie można sobie po prostu pozwolić na stratę punktów z drużyną , która w 6 ostatnich meczach zdobyła ...1 kpt. Dodatkowo nie zagra najlepszy napastnik Northampton Andy Kirk (19/8 bramek) a także Andy Holt(D-13/2/1), Chris Doig (D-11/-/1).Kurs nie jest powalający...no ale jaki ma być ...")

CARLISLE - LEYTON ORIENT 1 1,95 Unibet - osobiście przed sezonem typowałem Leyton Orient jako jednego z głównych kandydatów do spadku. Bukmacherzy zresztą też. Ale niespodziewanie tuż przed sezonu rozpoczęciem sezonu przybył do zespołu Adam Boyd - który chciał po prostu grac w Londynie. I o dziwo Leyton było (i po trochu jest) rewelacją sezonu. Ale w mojej ocenie to nie jest zespół z potencjałem na awans i wpadki będą coraz częstsze , aż wreszcie Leyton znajdzie sobie w najlepszym wypadku miejsce w środkowej części tabeli - przed sezonem szczyt marzeń. W jutrzejszym meczu z Carlisle mają zdecydowanie aby ten "długi marsz" rozpocząć duże szanse. W obu zespołach absencji wielkich nie ma , choć Boyd wobec absencji Wayne'a Gray'a (F-16/3/3) będzie z lekka osamotniony.
Carlisle ostatnio bardzo solidne. Kurs do zaakceptowania.

ACCRINGTON - CHESTERFIELD 2 2,4 Unibet - przed sezonem w komentarzach fachowców podkreślano , że z 3 spadkowiczów Chesterfield właśnie jest najlepiej poukładane. I sprawdza się. Ostatnio zespół co prawda spizywał się słabiej .. ale cóż kontuzję leczył mega -strzelec - Jack Lester. (16/-/13 bramek!) Zgodnie z zapowiedziami przedmeczowymi ma zagrać. Jeśli tak to wierzę , że jest w stanie poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Tym bardziej , żę ewentualna strata punktów spowoduje że Chesterfield spadnie nawet poza strefę barażową.

SHREWSBURY - DAG & RED - 1 1,7 Unibet - gospodarz gra ostatnio w regularną kratkę - już od od 6 kolejek. Teraz akurat wypada wygrana. I jest ona tym bardziej prawdopodobna , że przyjeżdża moim zdaniem najsłabszy beniaminek , który primo po pierwsze w ostatnich 7 meczach zdobył raptem 4 punkty i to tylko z Wrexham i Macclesfield . A primo po drugie \:\) kontuzje w D&R - zaczynamy :
Danny Foster(D-17/-/-)Scott Griffiths (D-17/-/-)Ross Smith(D-11/-/-)David Rainford (M-11/-/2)Sam Saunders (M-10/-/-)
Richard Graham (M-4/3/-). W mojej ocenie jak na League One są to absencje , że tak nowomodnie powiem "porażające" i tym bardziej uwiarygadniające szanse na zwycięstwo Shrewsbury

Ot i. Dużo mi tego wyszło , choć jeszcze 1-2 tygodnie temu kiedy przeglądałem kalendarz to z niesmakiem patrzyłem na układ par w tej kolejce.
Wszystkie te mecze gram oczywiście osobiście. Jako single , ale pewnie parę dubelków czy cóż też puszczę.
No i tradycyjnie gram progresję MK Dons + Leeds - znowu jestem na 1 poziomie \:\)

Pozdrowienia i zyczenia miłego obstawiania

Do góry
#1858173 - 15/12/2007 18:40 Re: LEAUGE ONE&TWO sezon 2007/08 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Wracajac do pytania kefira70 to ja wszystkie typy, ktore tu podaje gram w "realu". Wydaje mi sie, ze byloby nie fair pisac ot tak sobie, a typowac co innego.

Druga rzecz, to strasznie osobiscie nie lubie jesli napisze analize jakiegos meczu, a ktos w kolejnym poscie pisze o tym samym spotkaniu te same rzeczy. Mam wtedy wrazenie, ze owa osoba nie zadala sobie trudu przeczytania czegokolwiek w temacie. Dlatego panowie odberaliscie mi szanse napisania czegokolwiek \:\) . Moje typy na ten tydzien: Chesterfield , Wrexham i Lincoln zostaly juz opisane wiec nie bede powielac tych samych uwag.

Natomiast zupelnie nie zgadzam sie co do Leeds. jak dla mnie to ta druzyna gra z ogromnym szczescie, ktorego zabraklo im wlasnie w Cheltenham. Bramkarz Ankegren + Kandol z Beckfordem tydzien po tygodniu sa najlepszymi zawodnikami druzyny. Nawet ostatnie 2 zdecydowane zwyciestwa nad Port Vale i Huddersfield zupelnie nie oddaja przebiegu wydarzen na boisku. Nie mam jednak przekonania na tyle mocnego, ze Walsall bedzie w stanie dzisiejszy mecz wygrac zeby ten mecz obstawiac. Dla mnie to NO BET ale trzymam kciuki aby tym, ktorzy zagraja Leeds weszlo.

W sumie, 2 mecze, o ktorych dotychczas nie bylo mowy, a ktore przykuly moja uwage :

Tydzien temu Gillingham podejmowal Port Vale, natomiast Tranmere gralo z Bournemouth.

W meczu Gills doszlo do sensacji i zwyciestwa Port Vale. Jednak dobre wrazenie pozostawili po sobie pilkarze druzyny ze Stoke szybko zostalo zatarte haniebna porazka z non-ligowcami z Chasetown w Pucharze Anglii. Czytajac fora kibicow Vale po tym drugim meczu nietrudno bylo zauwazyc minorowe nastroje i totalny pesymizm. Jednak czytajac przebieg wydarzen na boisku wcale nie bylo tak zle. Gdyby najlepszy zawodnik druzyny Rogders mial lepiej nastawiony celownik to mecz ten rozstrzygniety bylby juz tuz po przerwie kiedy to nie wykorzystal 2 karnych. Wracajac do ligi to nie tylko w meczu z Gillingham PV prezentowala sie przywoicie, juz poprzednie pojedynki wskazywaly na zwyzke formy, nie szlo to jednak w parze z wynikami. Dlatego uwazam, ze w meczu przeciwko Tranmere, ktore nie zachwyca forma i poza meczem z Bournemouth nie wygralo od dawna pilkarze Port Vale maja szanse choc w czesci nareperowac swoja reputacje. Zraniona profesjonalna duma nie pozwoli im zagrac z zaangazowaniem mniejszym niz 100 %, a jak uczy doswiadczenie gdy przeciwko sobie staja dwie druzyny o podobnych umiejetnosciach zwycieza ta, ktora bardziej chce.

Port Vale - Tranmere, typ: 1, kurs: 2.60, buk: Expekt, stawka: 2/10

Horror show w Bournemouth trwa. Klub na skraju bankructwa, kontuzje szerza sie jak zaraza, forma zdrowych zawodnikow beznadziejna. Na dodatek kibice "na krawedzi" nie mogacy pogodzic sie z fatalnymi wynikami zespolu. Jesli bylbym menedzerem Gillingham to przed tym meczem moja rada dla zespolu bylaby nastepujaca:" przetrzymajcie pierwsze 20 minut i bedzie dobrze. Kibice gospodarzy zaczna buczec, okazywac niezadowolenie i jezeli w pilkarzach Bournemouth pozostaly jeszcze resztki pewnosci siebie znikna one bardzo predko jesli mecz nie bedzie sie ukladac tak jakby sobie wymarzyli". Gillingham w meczu z Crewe pokazali przyslowiowego " zeba" odnoszac dlugo oczekiwane wyjazdowe zwyciestwo i beda chcieli kontynuowac dobra passe, a przy okazji jak najszybciej zapomniec o fatalnym pojedynku przeciwko Port Vale.

Bournemouth - Gillingham typ: 2, kurs: 2.75, Buk: Expekt, stawka: 2/10

Na zakonczenie tradycynie przypomnienie mojego dotychczasowego bilansu z zaliczeniem trafionego typu na Luton przeciwko Nottingham Forrest.

Moj bilans 07/08:

Typow podanych: 23
Typow trafionych: 12
Typow nietrafionych:10
Zwrot:1
Zainwestowane jednostki: 82
Wygrane jednostki: 71.3
Zysk/strata: -10.7 j.
Yield: - 13.1 %

Do góry
Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa), 4102 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5587060 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14