Strona 9 z 16 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1792830 - 20/11/2007 01:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
"Jak to się ma w ogóle do sportu" czyli o kibolach Wisły

... Nagle kibole wrzucają na boisko jakieś race czy inne gów** i mecz jest przerwany. Później cały (prawie...) stadion skanduje: "Legia to stara k****" i inne epitety, też na inne kluby. A prasa rozpisuje się o "fantastycznej atmosferze na stadionie"...

Całość tutaj:
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,4641322.html

Do góry
Bonus: Unibet
#1792896 - 20/11/2007 02:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
jackm Offline
pewny piniądz

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 13217
Skąd: Braszowice/Kłodzko
Originally Posted By: Stalion

Jednakze mozna sobie latwo policzyc jakie jest prawdopodobienstwo ze Krzynowek, reprezentant Polski, zagra w Krakowie \:D
jak dla mnie to wcale nie male... Jak dalej nie bedzie mial pewnego miejsca w skladzie Wilkow to mysle ze bedzie szukal nowego pracodawcy i Wisła ma szanse go pozyskac... juz w styczniu planuja solidne wzmocnienia[jak bedzie to sie okaze]...

Do góry
#1792914 - 20/11/2007 02:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Originally Posted By: rene
"Jak to się ma w ogóle do sportu" czyli o kibolach Wisły

... Nagle kibole wrzucają na boisko jakieś race czy inne gów** i mecz jest przerwany. Później cały (prawie...) stadion skanduje: "Legia to stara k****" i inne epitety, też na inne kluby. A prasa rozpisuje się o "fantastycznej atmosferze na stadionie"...

Całość tutaj:
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,4641322.html



I własnie dlatego wolę mecz oglądać w TV.

Do góry
#1796890 - 21/11/2007 21:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
Originally Posted By: Ignorator
Originally Posted By: Mr_Andrew


O części meczy wiedziałem. Jednak nie zostały poruszone jeszcze kilka spotkań. Chodzi mi zwłaszcza o konfrontacje Zagłębia Lubin w drugiej lidze. Z tego co widziałem nie były poruszane mecze z Polarem Wrocław i oczywiście z RKS Radomsko.

.::Think Twice::. Ignorator.



http://sport.onet.pl/0,1248675,1644903,wiadomosc.html

Do góry
#1796968 - 21/11/2007 23:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Mr_Andrew]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska


A to by bylo cos...hmm..."ciekawego".
Mistrz Polski, bogaty klub - zdegradowany

Do góry
#1817997 - 30/11/2007 00:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Ponad 27 milionów złotych - tyle pieniędzy na transfery zamierza wydać zimą 11 klubów ekstraklasy. Sporymi środkami dysponują: Lech, Wisła, Górnik, Kolporter i Bełchatów. W pięciu zespołach nie należy spodziewać się wzmocnień, chyba że będą to zakupy wolnych lub bardzo niedrogich piłkarzy. Największym problemem jest oszacowanie możliwości finansowych lidera, Wisły Kraków - pisze "Przegląd Sportowy"

Najwięcej na transfery zamierza przeznaczyć Lech Poznań. Być może spora część tej sumy trafi do kasy Zagłębia Lubin, ponieważ "Kolejorz" zainteresowany jest pozyskaniem obrońcy mistrzów Polski - Manuela Arboledy. Ewentualny transfer miałby się zamknąć w kwocie 1,5 miliona złotych. Niewykluczone, że kwotę z transferu Arboledy Zagłębie wykorzysta na kupno Kamila Kosowskiego - pisze gazeta. Nie jest to jednak przesądzone, gdyż piłkarz Wisły negocjuje jeszcze kontrakt z krakowskim klubem.

Legia z 20 milionów, jakie zarobiła na transferach, wyda tylko 2,5. - Zamierzamy zainwestować w budowę stadionu. Potrzebne są nam dobre obiekty do treningów. Przecież nie wydamy na jakiegoś piłkarza 5 milionów, a on podczas treningu na nierównym boisku złamie sobie nogę - tłumaczy dyrektor sportowy "wojskowych" Mirosław Trzeciak.

Najbardziej zadowoleni z zimowych wzmocnień mogą być kibice zabrzańskiego Górnika, nie przyzwyczajeni ostatnimi czasy do wielkich transferów. Tym razem ma się to zmienić, bowiem dzięki nowemu sponsorowi, firmie ubezpieczeniowej Allianz, górnicy wydadzą blisko 4 miliony złotych.

Podobnie ma być w Widzewie. Tam klub chce na wzmocnienia przeznaczyć 2,8 miliona zł. Łódzki klub na transfery zaoszczędzi m.in. na odejściu Grzegorza Piechny, którego miesięczne pobory wynoszą 25 tysięcy złotych.

Do góry
#1818178 - 30/11/2007 01:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Zimowe okienko transferowe zapowiada sie niezwykle ciekawie. Po tym jak z Zaglebia Lubin odszedl Czeslaw Michniewicz, teraz moze odejsc kilku zawodnikow. Bynajmniej teraz bedzie to decyzja samych zainteresowanych, a nie zarzadu. Zawodnicy, jak chocby Arboleda, wprost mowili, ze odejscie Michniewicza burzy koncepcje klubu i beda chcieli odejsc. Arboleda akurat jest jednym z najlepszych defensowrow naszej Ekstraklasy, to i chetnych na pozyskanie Kolumbijczyka brakowac nie powinno. Najblizej mu do poznanskiego Lecha i duza role odgrywa tu osoba Franciszka Smudy, terenera Kolejorza. Jak bedzie w rzeczywistosci? Mysle, ze juz niedlugo sie dowiemy.
Co wiecej, nie jednokrotnie wspominano jakoby Maciej Iwanski oraz Wojciech Lobodzinski mieli takze opuscic zespol. Przymierzano ich m.in. do Lecha, Wisly oraz kilku zespol spoza granic naszego kraju.

Z Lechem Poznan pozegnac sie moze Henry Quinteros. Poki co na ten temat spekulowala tylko prasa, sugerujac ze Peruwianczyk w oczach kibicow i sztabu szkoleniowego Kolejorza gra ponizej oczekiwan i moze bez problemow opuscic zespol. Nastepca ma byc jego rodak, Anderson Cueto, ktory trenuje juz w Poznaniu i czeka na zgloszenie go do rozgrywek I ligi.
Jako fan LP w odejscie Quinterosa nie bardzo wierze i na dzien dzisiejszy jestem temu przeciwny.

Mowi sie takze o zmianie klubowych barw przez Boguslawa Wyparle. Jego osoba zainteresowany jest wicemistrz Polski, GKS Belchatow.


Przechodzac z migracji wewnetrznych, warto poruszyc temat migracji zewnetrznych. Czyli kto moze nasza Ekstraklase opuscic, a kto zza granic do niej zawitac? Na pierwsze pytanie nie mam za bardzo odpowiedzi \:p Co sie zas tyczy zawitania w OE to mozemy miec kilka ciekawych powrotow. Spekuluje sie jakoby do polskiej ligi mial powrocic Damian Gorawski, zwiazany niegdys z Wisla Krakow. Przymierzano go do Lecha, czy wlasnie Wisly. Druga postacia jest Jerzy Dudek. Tryumfator Ligi Mistrzow planuje powalczyc o znalezienie sie w kadrze na Euro 2008. Musi jednak spelnic jeden bardzo wazny warunek - regularnie grac w klubie. Na to wiekszych szans nie ma w swoim obecnym zespole, Realu Madryt i zima za pewne opusci stolice Hiszpanii. Jedna z opcji jest ponoc Gornik Zabrze. Nie wiadomo tez czy na powrot do polskiej ligi nie zdecyduje sie Maciej Zurawski. W Celticu okazji do gry ma bardzo niewiele, a oferty z zagranicznych zespolow sa malo konkretne.


Okienko zapowiada sie ciekawie. Powroty Dudka, czy Zurawskiego powinny dodac naszej lidze kolorytu. Warto sledzic informacje, kto, gdzie i za ile. A co najwazniejsze, oby wyszlo to na dobre calej Ekstraklasie i jej poziomowi moze ktorys z zespolow w koncu zbuduje na tyle silny zespol, ze juz w sezonie 2008/2009 znow bedziemy ogladac polski klub w rozgrywkach elitarnej Ligi Mistrzow...?


Pozdrawiam

Do góry
#1819025 - 30/11/2007 03:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: juancarlos]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do Dudka to Jurek zdementował inforamcje jakoby wrócił do Polski jeszcze tej zimy więc temat zamknięty. Dudek powiedział że jest to możliwe za 2,3 lata. Jeśli chodzi o Żurawskiego to też zapomnijmy o tym, że wróci do Polski.

Jeśli chodzi o to co napisał Stalion to najbardziej zaskoczyła mnie akapit odnośnie Widzewa, który planuje wydają na wzmocnienia więcej niż Legia!!

Jeśli chodzi o Korone to nazwisk przewija się mnóstwo:
Kowalewski, Arboleda, Żewłakow Marcin, Peszko. Jeśli Gibon rozwiąze kontrakt to kto wie może zobaczymy go w Kielcach i wtedy wydaje się że Korona wreszcie nie bedzie miała problemu z bramkarzami lecz osobiście szanse na ten transfer to ok 25%

Dość pewne wydaje się odejście Hernaniego \:\( . Zieliński raczej za nim nie przepada i już od dłuższego czasu mówi się o sprzedaży tego stopera \:\( . Dziwna sprawa jest z Boninem, zaerówno Klicki jak i Janas i Zeliński nie chcą go puszczać, ale niestety wode z mózgu mu robi jego manager. Innym faktem, który może wpłynąć na odejście Bonina jest to że przez większość pobytu kumplował się z Golańskim, który teraz zarabia ładne pieniążki w Rumunii. Czy odejdzie do Legii jak pisze PS?? Raczej wątpie choc już nie jestem tego tak pewien jak latem.

Aha i jeszce co do Gibona, to Janas mówi, ze by go bardzo chciał w Koronie

Do góry
#1819035 - 30/11/2007 03:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
rene masz już zdjętego bana więc wracaj do pisania w dziale. Musze przyznać, że rzeczywiście brakuje twoich wypowiedzi w temacie. I na przyszłość nie przejmuj się innymi userami tylko rób swoje

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1825708 - 02/12/2007 06:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
lopatka Offline
journeyman

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 56
Jesli chodzi o Dudka to dobrze zdementowal plotki...
hm...ale sam przyznaje:
" Jestem strasznie głodny grania. Czuję sie jeszce na tyle dobrze, ze siedzenie na lawce rezerwowych, nawet w slynnym Realu, mnie specjalnie nie podnieca."

Źródło: Magazyn Futbol
hah jak widac Dudek nie zamierza dluzej czekac!Ciekawe kto go raczy wogóle wziąć, skoro juz tak dlugo grzeje lawkę...
Myslę, ze powinien zakonczyc kariere.
Ciagle lapie kontuzje, chyba sie wypalil..

Do góry
#1831256 - 04/12/2007 21:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: lopatka]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
"Zagłębie Sosnowiec może nie być jedyną drużyną, która ze względu na udział w aferze korupcyjnej zostanie po sezonie karnie zdegradowana z ekstraklasy.

Na pierwszy ogień mają pójść Zagłębie Lubin oraz Cracovia. Niedługo potem z podejrzanych w oskarżonych mogą zamienić się Widzew Łódź i Jagiellonia Białystok - których działacze, współwłaściciel Wojciech Sz. i były prezes Wojciech S., przyznali się do ustawiania spotkań."



Osobiście mega wkurza mnie to, iz piłkarze,działacze i sztab szkoleniowy pokutuje przez wybryki byłych działaczy w poprzednich latach.
Druzyna ciezko pracuje na awans, po czym odrazu po dostaniu się do Ekstraklasy dostaje zarzut ustawiania meczy.
Ciekawy jestem waszego zdania, bo ja nie będe "czcił" tych opóźnionych zarzutów w momencie gdy druzyna odnosi sukces.

Zagłębie Sosnowiec dopiero co do dostało się do Ekstraklasy a już ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczył zarzut.
Zagłębie Lubin, tuz po sezonie mistrzowskim także otrzymało zarzut.
Jagiellonia po kilku świetnych meczach w OE, a także awansie do niej rowniez otrzymuje zarzut po rozegraniu rundy jesiennej.


Jakis czas temu pokazana była lista rzekomo ustawionych mecz, ja podchodze to tej listy z poprawką-poniewaz głowni zamieszani mogli kłamać, pleść głupoty etc.
Wkróce nasza liga ograniczy się do 10 klubów czy tam 12 i będziemy grać tak jak w Szkocji.Byc moze PZPN zaproponuje nam "lige hokejową" z miejscem na 6 najlepszych i "najczystszych" druzyn.Nie wiem jak wy, lecz ja marze od zawsze by nasza liga była postrzegana przez Polaków i równiez osoby zza granicy nie ze względu na poziom, bo ten z biegiem czasu z pewnością będzie piął się ku górze-lecz by postrzegali naszę ligę jako schludną porządną i poukładaną.

Do góry
#1831272 - 04/12/2007 21:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: b3str]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: b3str

Zagłębie Sosnowiec dopiero co do dostało się do Ekstraklasy a już ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczył zarzut.


Jaja sobie robisz?
Przecież o Sosnowcu od dawna wiadomo, że kupczyli meczami
Twierdzenie, że "ni z gruszki, ni z pietruszki wyskoczył zarzut" brzmi tak samo komicznie jak to, że "Lampard zagral swietny mecz w reprezentacji Anglii" \:D

Rozbawiłeś mnie po pachy

Przecież Sosnowiec zamiast awansu powinien być zdegradowany do 3 ligi w trybie natychmiastowym i ja to wielokrotnie pisałem
Przecież oni nawet nie wywalczyli awansu, a do pomarańczy dostali się dlatego, że inne kluby, uwikłane w korupcje, zostały zdegradowane
Parodia polega na tym, że w miejsce jednych przestępców awansowali kolejni

Sosnowiec pokazał, ze do ekstraklasy pasuje, jak kalosz do garnituru
Ja osobiście cieszę się, ze za rok zajmą właściwe im miejsce, czyli trafą do trojki i nie bedą zajmować miejsca klubom, które graja czysto i są lepsze

Wtedy zabrakło odważnego, by ich spuścić od razu
Tak samo jak zabrakło odważnych, bądź decydowala polityka, by spuścić Lubin czy Craxę

Sądzę, że ramię sprawiedliwosci sięgnie po oba te kluby i pomarańcza będzie coraz bardziej czysta
Chciałbym, by nastąpiło to szybko, by po tym sezonie wyczyścić wszystko i móc skupic się na grze

Do góry
#1833476 - 05/12/2007 06:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
Ok, nie jestem specjalistą od spraw ustawiania meczy.Wydalo się ze nie mam pojęcia o tej sprawie, rene mnie poprawił za co serdeczne dzięki.

Aj, Widzewowi dzisiaj nie dał rady dowieźć do końca 2:1 po bramie w 81` \:\(

Do góry
#1836902 - 07/12/2007 00:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: b3str]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
No to się zaczyna:

"Najważniejsza z naszego punktu widzenia jest budowa nowego stadionu. To podstawowy warunek przejęcia klubu przez naszą firmę - mówił Michael Mueller, wiceprezes Allianz Polska. - Czekamy na to, co powiedzą władze Zabrza..."

Czyli miasto ma wybudować stadion, a później te cwaniaczki kupią to za grosze i będą udawać sponsora \:D
Coś podobnego dzieje się w Legii

Teraz Górnik parę punktów uciułał, więc jest cisza
Ale ubezpieczyciel sponsorem?
Pomyłka, pomyłka i jeszcze raz pomyłka

Prędzej zobaczę Górnika w II lidze, niż walczącego o puchary \:D

Do góry
#1837732 - 07/12/2007 04:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Piłkarze Zagłębia Lubin zatrzymani za posiadanie narkotyków.

http://sport.onet.pl/0,1248675,1654183,wiadomosc.html

PS. Większość z Nas to narkomani..

Do góry
#1847086 - 10/12/2007 09:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: kfjatek]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
Wysnułem kilka wniosków na zakończenie rundy jesiennej.
Uważam bowiem że sprawa mistrza Polski nie jest do końca przesądzona.Wielu typerów, kibiców etc. już ubrało Wisłe w korone-czyli można powiedziec ze wielu "zaksięgowało" już zwycięstwo Wisły, która fakt-zachwyca świetną grą i w dodatku dopisuje jej nieco szczęścia co w kilku meczach zostało potwierdzone.Z drugiej strony przewaga 10 punktów nad Legią wcale nie oznacza bezpiecznej drogi po mistrzostwo.Szkoda tutaj trochę Lecha Poznań, który ze swoim potencjałem mógł by z powodzeniem gonić druzyne z Krakowa.
Juz w pierwszym meczu po przerwie, Wisła pojedzie na z pewnością ciężki bój do Kielc, o komplet punktów będzie ciężko-zatem gdybyśmy teoretycznie przypisali 1pkt. za ten mecz Wiśle-dla Legii i Lecha otwiera się dość fajna droga.Legia de facto pojedzie do Grodziska na również trudny mecz, Lech zaś zagra z Górnikiem Zabrze i myśle że któraś z tych dwóch drużyn zmniejszy przewage Wisły o 2 punkty.
Zaglębie Lubin naprawde w dzisiejszym meczu otworzyło oczy dla wielu trenerów, goście atakowali i to z dużym animuszem.Próbuje tutaj nieco odbiec od założonej i w 3/4 potwierdzonej tezy któa brzmi "Wisła mistrzem Polski".
Dla mnie jest to osobistą porażką, że już na półmetku ligi znany jest mistrz, bo przecież o to się toczy walka podczas całego sezonu.W momencie gdy Wisła ma taką przewagę nad Koroną i Lechem, druzyny te tracą 12 zawodnika na boisku.Nie jest to odczuwalne, lecz myśle że zawodnicy czują tę niemoc i w pewnym sensie dominacje druzyny z Krakowa.
Wątpie również że któryś z filarów Wisły odejdzie w przerwie zimowej, nic nie wskazuje na to by druzyna ta wypuściła Brożka lub Zieńczuka chociażby przed końcem sezonu.Mało tego, być może i Jacek Krzynówek-który siał by postrach jeszcze większy niż obecnie Zieńczuk, dojdzie do formacji Wisły.Wspominając o tych któzy opuścili drużyne za przykład podam Radosława Matusiaka, który praktycznie swoim odejściem o kilkadziesiąt procent zawalił początkowy plan Oresta Lenczyka, BOT był kandydatem na mistrza Polski ale niestety klub nie pozwolił zatrzymać tegoż oto napastnika.Suma sumarum w Wiśle zapewne do tego nie dojrze, klub jest poukładany a pieniądze są.Wystarczy porównać ile osób przychodzi na mecze pozostałych klubów, 1.000, 5.000 czy nawet 8.000-na Wisłe przychodz ich 15.000.
Chciałbym by coś się jeszcze w OE działo i nie chodzi mi tu o sprawy łapówek i ustawiania meczy.Mam cichą nadzieję że wiosna z którą wraz przyjdzie słońce, wniesie nieco chęci rywalizacji i pozwoli drużynom z pierwszej piątki w utrzymaniu nadzieji i chęci podjęcia walki o mistrzostwo Polski.

Do góry
#1847155 - 10/12/2007 15:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: b3str]
Jendyk Offline
enthusiast

Meldunek: 01/06/2006
Postów: 392
Skąd: Kraków

Do góry
#1847193 - 10/12/2007 16:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Jendyk]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Brał grzybki i flaszkę, ruszał w Polskę na spotkania i zdobywał nowych znajomych.

te zdanie mnie strasznie rozbawiło \:D Widać, że nie wiele w Polsce trzeba aby znaleźć przyjaciół...grzybki, flaszka a potem cały świat jest nasz \:D

Do góry
#1847204 - 10/12/2007 17:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: b3str]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: b3str
Wysnułem kilka wniosków na zakończenie rundy jesiennej.
Uważam bowiem że sprawa mistrza Polski nie jest do końca przesądzona...


Teoretycznie Wisłę może ktoś dogonić, ale w praktyce jest to mało prawdopodobne, bo zostało 13 kolejek, a przewaga Białej Gwiazdy jest duża. Gdyby było tak jak na zachodzie, gdzie w lidze jest więcej zespołów, a poziom jest wyższy, to szansa by była. U nas zaledwie kilka drużyn jest w stanie nawiązać z Wisłą walkę, co nie oznacza odebrać jej punkty. Wisła jakieś punkty straci na wiosnę, ale inni też je potracą. Szykuje się nudna wiosna, bo większość drużyn nie ma o co walczyć.

Na drugim biegunie Sosnowiec też test poza zasięgiem rywali \:D
Poziom jaki oni prezentują jest nieosiągalny dla pozostałych, nawet dla ŁKS-u czy Cracovii
"Co się odwlecze, to nie uciecze" - III liga należała im się już teraz, ale ich nie ominie i bardzo dobrze.

Mnie bardziej interesuje, jak polskie drużyny zagrają w pucharach. Tu zdaje się straciliśmy jedno miejce ( w UEFA )
i będziemy mieć 2 reprezentantów - wicka i zdobywcę PP.
( choć nie sprawdzałem )

Cienko to widzę, bo w obecnym składzie Wisła szans wielkich nie ma. Dla innych w UEFA jedna / dwie rundy eliminacji to też max.
Potrzebne są wzmocnienia i to już w okienku zimowym

Tak jak patrzę na nasze drużyny, to nie widzę ani jednej takiej budowanej na przyszłość
Wszędzie jest to łatanie dziur pod ligę

Liga jest już bardziej czysta, choć na wiosnę kilka drużyn pójdzie do fryzjera dać się ogolić :D, szczególnie na dole tabeli, bo spaść nikt nie będzie chciał

Do góry
#1847230 - 10/12/2007 18:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
Happy Birthday 19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Moim zdaniem Wisła już nie odda tytułu i Majster trafi pod Wawel. Nic nie wskazuje na to by ktoś nawiązał równą walkę z ''Białą Gwiazdą''. Ogromna przewaga Wisły nad Legią, tu jest Polska i tak jak pisał rene gdyby był to zachód to jeszcze sytuacja nie byłaby tak klarowna. Chciałbym,żeby Legia jeszcze powalczyła z Wisłą ale moim zdaniem jest to mało prawdopodobne.

Co do Łódzkiego Klubu Sportowego to zima będzie tak ważna jak żadna inna. Pojawili się dość konkretni ludzi z Holandii którzy chcą zainwestować w klub, tylko czy do tego dojdzie? Nie wiadomo z tego względu,że Goszczyński jest nieprzewidywalny i nie wiadomo czy odda co jego. Druga sprawa to niezbędna jest także pomoc miasta ale niestety Łódź jest chyba jednym miastem z niewielu które robi wszystko by nie pomóc klubom. Byli także sponsorzy z Dubaju ale po pierwszych rozmowach z Miastem szybko wrócili tam gdzie ich miejsce.
Holendrzy postawili warunek,że ŁKS musi wygrać w Chorzowie z Polonią Bytom, piłkarze ku zdziwieniu sprostali zadaniu i wygrali 1-0 po szczęśliwej końcówce.

Co będzie dalej? Tego chyba sam Goszczyński nie wie.
Bardzo miło wczoraj wypowiedział się w C+ Tomasz Wieszczycki:

''"kończę z telewizją zeby robić coś bardziej pożytecznego,jestem jakąś małą częścia Łódzkiego Klubu Sportowego i nie mogę pozwolić żeby ten klub upadł"



Czekamy na dalszy rozwój sytuacji, po rundzie jesiennej trzeba liczyć ,że ''Rycerze Wiosny'' się odrodzą. 3 punktu straty do Polonii i Widzewa to nie aż tak dużo wiec trzeba walczyć.

Do góry
Strona 9 z 16 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23), 3766 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592280 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42