Strona 16 z 20 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 >
Opcje tematu
#1860149 - 16/12/2007 05:26 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: jarko 33

ja zagram prokom kurs 2 w exp \:\)
do prokomu jutro wroca milan masulis harisis van der spiegel i "ratlerki " z Wloclawka niebeda mieli nic do powiedzenia \:\)
a Pipa( n) zawsze bedzie p...

brawo dla anvilu
wygrali zasluzenie a co do prokomu mec pokazal ze kryzys w zespole jest bardzo duzy
harisis wygladal jakby gral za kare shakur to porazka a bez rozgrywajacego niema gry \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1860155 - 16/12/2007 05:28 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: ]
Offline
newbie

Meldunek: 09/12/2007
Postów: 48
Originally Posted By: Vitam_a
Oby Ci ten Turow na dokladke nie wywinal przedswiatecznej suprise.
Polfarma nie taka slaba jak sie wydawalo a Turow napewno bedzie chcial do swiat jak najmniej sil wkladac w mecze ligowe.Mowie nie po takim kursie na Turow


no i wiedzialem Turow polegl. Czulem to .... \:p

Do góry
#1860157 - 16/12/2007 05:28 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: ]
Offline
newbie

Meldunek: 09/12/2007
Postów: 48
Originally Posted By: Vitam_a
Originally Posted By: Vitam_a
Oby Ci ten Turow na dokladke nie wywinal przedswiatecznej suprise.
Polfarma nie taka slaba jak sie wydawalo a Turow napewno bedzie chcial do swiat jak najmniej sil wkladac w mecze ligowe.Mowie nie po takim kursie na Turow


no i wiedzialem Turow polegl. Czulem to .... \:p


oczywiscie zart joke hehe

Do góry
#1860216 - 16/12/2007 05:51 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: ]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
fajowy weekend z kosza 4 tpy weszly 2 z polskiej 2 z fransukiej ale to nie koniec naszych zmagan
Kotwicy - Kwidzyn 1(-8,5) @ 1.8
Zespol z Kwidzynie w moim miemaniu to obok Sksu najslabsza druzyna ligi , nie poznaja rozgrywajacego Kwidzynia zalicza coraz gorsze wystepy a jutro napewno Snow i Amstron nie dzadza m usie wyszalec. Wiekowi Gracze z Kwidzynia raczej tez nie wroza zbyt dobrze , bo ile moze zagrac Dziadek Ansley ? Gora 1 kwarte w ktore gra z dobra skutecznoscia a potem oddycha renkawami , dzidek Zurawski tak samo , a z Bigusem Danielsem Cielbakiem Szlayem ( choc wegra uwazam za slabe ogniwo - powinnien troche przepakowac bo nawet Copeland go przepchnie ) nie beda mieli latwo . Tulikowic tez nie gra jakos wpsanila w Kwidzyniu a naprzeciwko siebie bedzie mial bardzo zywiolowego Kandayjczka ktorego nazwisko zapomnialem. jedynem plusem zespolu z Kwidzynia to m King ktory gra praktycznie 40 minut i pod koniec 3 kwart ju nie ma sil , przy szerokiej lawce kotwicy moga go troche pomeczyc kryciem od pilki , ja ciagle wierze ze Machowski sie przelamie bo ten gosciu ma dobry rzut z dystansu i zawsze pokazuje jak przyjezdza telewizja na co go stac.Licze tez na dobry wystep 4 Polaka czyli Mrozka tez juz doswiadczony gracz ale pokazuje na co go stac .Jedynym slabym ogniwem wydaje mi sie Irlandczyk ( po co mu ta kita na glowie ?:|) takie drewno troche naszczescie malo gra w meczu i przeciwnika tez nie bedzie mial wmyagajacego bo Curtnej jest wzrostu Copeland przy tym lubi zagrac faul. Dodam do tego ze wiekowi podkoszowi gracze Basketu duzo Fauluja a w tym meczu mysle ze glownie deska przesadzi o wygranej Kotwicy . Czy Kotwica zatopi Baskek a ja wyciagne kase z Buka ?

P.S oo ten kanadyjczyk ma Baret na nawisko dobrze ze pod koniec moich wypocin sobie przyponmialem ( szkoda ze nie Beret :D)

Do góry
#1860389 - 16/12/2007 06:46 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125


'
Dwa ostatnie mecze wygrane AZS-u,i dwie porazki Atlasu....... raczej nie zmienia faworyta

Do góry
#1861920 - 16/12/2007 23:24 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: medivall]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Kotwica Kołobrzeg - Basket Kwidzyn
TYP: Kotwica Kołobrzeg -3,5 pkt (połowa meczu)
KURS: 1.90
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 6/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 16.12.2007 (niedziela), godz. 18:20 (mecz na żywo na Polsacie Sport)


Zacznijmy może od tego, że kursy jakie zaproponowali nam bukmacherzy w obecnej chwili wołają o pomstę do nieba. Wszelkim typerom odradzam granie Kotwicy @ ~ 1.30, bo nie ma to najmniejszego sensu, mimo, że Kotwica w tym meczu jest zdecydowanym faworytem. Mało tego - mecz obędzie się przed kamerami Polsatu Sport, a Kotwica już kilka razy pokazała, że grać lubi i potrafi, przy blasku reflektorów. Basket drużyna, która sprawiła już kilka psikusów w tej lidze, a z zespołami z wyższej półki już nie raz pokazywała, że odpuszczać nie będzie. No tylko, że Kotwica z tej najwyższej półki na pewno nie jest ;\) Ale przejdźmy do rzeczy. Co najważniejsze to to, że do zespołu z Kołobrzegu powracają liderzy, a jeśli nie liderzy to gracze, którzy ostatnio są w dobrej formie - mowa tu o C. Danielsie i B. Armstrongu. Kotwica zanotowała ostatnio dwie porażki z silniejszymi rywalami, ale grali w mocnym osłabieniu, a mimo to walczyli do pewnego momentu jak równy z równym. We własnej hali prezentują się wyśmienicie i zapewne będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo po ostatnim nieudanym runie 0-2. Kluczem do zwycięstwa będzie zatrzymanie Kinga, ale jeśli zajmie się nim Bree to o to jestem spokojny, bo mimo, że Irlandczyk jest bezproduktywny w ataku to broni bardzo dobrze. Pod koszem Kwidzynowi też łatwo nie będzie, bo w zasadzie poza Żurawskim to nie widzę osoby, która byłaby w stanie zagrozić Bigusowi, a choćby nawet Szalay'owi, który nie błyszczy, ale wzrost ma. Ansley ostatnio grał bardzo dużo na bardzo dużych obrotach, a przy jego wieku taka eksploatacja nie jest wskazana, bo zanika w nim świeżość. Ja w Baskecie super obrońców nie widzę, a na pewno nie takich jakich ma Turów, który wyłączył z gry A. Snow. Snow gałę ma, w formie też jest i zaledwie odrobina luzu w obronie Basketu będzie przez niego umiejętnie wykorzystywana. Kotwica ma więcej ludzi od czarnej roboty, którzy seriami potrafią zdobywać punkty. Daniels powinien poradzić sobie z Ansleyem i pokazać, że wyczyn w Świeciu był tylko głupim wypadkiem przy pracy. Jeśli Kotwica zagra w pełnym skupieniu i zależy im na wygranej (a zależy i to bardzo) to wynik nie powinien być niespodzianką. Jeszcze może parę słów dlaczego taki, a nie inny bet. Otóż wygrana I połowy 4 pkt dla drużyny, która jest raczej nastawiona na atak i zdobywa dużo pkt, nie jest czymś nieosiągalnym. Nie mam ochoty stresować się do końca meczu, gdy to Basket zacznie gonić być może rywali. Ja po prostu zauważyłem, że Kotwica ma o wiele lepszą I połowę spotkania, gdzie wyrabia sobie przewagę, a potem broni ją do końca. I tak jest już od kilku ładnych spotkań. Niech i dzisiaj tak będzie, czego i sobie i Wam życzę.

Do góry
#1862376 - 17/12/2007 00:58 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Tylko ze z druzyna Basketu moze byc troszke inaczej bo druzyna Basketu pierwsza polowe tez gra we miare kiedy Ansale Zurawki maja jeszcze siely a potem to tylko king rzuca pkt . Ale zycze ci aby weszlo i sobie tak samo.

Do góry
#1871471 - 21/12/2007 04:29 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Polpak Świecie - Polonia Warszawa
TYP: powyżej 152,5 pkt w meczu
KURS: 1.85
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 6/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 21.12.2007 (piątek), godz. 18:00


To będzie ostatnie spotkanie obydwóch drużyn w tym roku, a do Świecia przyjeżdża Polonii Warszawa. W stołecznej drużynie jeszcze nie tak dawno temu brylowało trzech Amerykanów - Norman Richardson, Carlos Rivera i Tyrone Riley. Sęk w tym, że tych dwóch ostatnich już w niej nie ma i na placu boju pozostał praktycznie tylko Richardson wraz ze środkowym Paulem Millerem. Gdy tylko okazało się, że Riviera i Riley są kontuzjowani działacze postanowili ściągnąć do zespołu J. Hunta, który słabo spisywał się w Polpharmie Starogard Gdański. Jeremy Hunt to dobry strzelec, lecz nikt nie myślał, że po przejściu do Polonii nagle się odrodzi i zacznie grać lepiej. Jak się okazało stało się zupełnie inaczej. Hunt zagrał całkiem nieźle i w obecnej sytuacji kadrowej jest niewątpliwie wzmocnieniem. Ciekawostką jest fakt, że na stare śmieci wraca Szubarga, który grał w Polpaku dwa sezonu temu. Może i by zagrał nawet w tym sezonie, ale działacze świeckiej drużyny ostatecznie postanowili zrezygnować z tego gracza. Może Krzysiu pokaże im, że to nie była właściwa decyzja? Do czego zmierzam. Polonii nie wolno lekceważyć, bo mogą sprawić niespodziankę i granie Polpaku bo mizernych kursach totalnie się nie opłaca. Mimo, że Polpak gra obecnie coraz lepiej i chyba wychodzi powoli z dołka to ta drużyna ma straszne wahania formy i nie wiadomo kiedy przyjdzie ich słabszy dzień. W swojej hali grają szybki basket, a dzięki temu, że Dixon ma w końcu zmiennika może grać na większych obrotach. Ostatnio dużo rzucają i nie zdziwi mnie jak wdadzą się w pojedynki strzeleckie z zespołem "Czarnych Koszul". Polonia potrzebuje tego zwycięstwa, więc łatwo skóry nie sprzeda, co powinno mieć odzwierciedlenie w zdobyczy punktowej. No, ale w końcu gra się tak jak przeciwnik pozwala, więc jak to w baskecie bywa - wszystko się może zdarzyć. Niemniej jednak linia 152,5 pkt jest do przeskoczenia, szczególnie, że spotkanie odbędzie się w Świeciu, gdzie Polpak lubi zdobywać punkty \:\)

Do góry
#1872327 - 21/12/2007 06:26 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek

Jedno slowo dla Polsatu ZENADA !!!!

To nie do wybaczenia ze tego spotkania nie pokaze Polsat SPort !!!!!!! Jaja sobie robia czy wolne od plk w piatki?????? Panowie bojkotujemy tycvh durniów meilami

Do góry
#1872583 - 21/12/2007 07:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: RiKi]
Nycek Offline
enthusiast

Meldunek: 25/05/2004
Postów: 250
Skąd: Londyn, UK
To nie wina Polsatu Sport tylko Anwilu, ktory zabukowal bilety swoim graczom na swieta na sobote i jak twierdzi prezes, zamiast promocji i mozliwosci pokazania sie w tv wola by gracze szybciej pojechali do domow... wiec mailami mozecie zasypywac zarzad wloclawski, a nie polsatowski \:\)

Do góry
#1872631 - 21/12/2007 08:20 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Nycek]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Polpak - Polonia
Typ Polpak -6,5
Wedlug mnie peffka tej koleji , do Swiecia przyjezdza oslabiona druzyna z Warszawy w ktorej to szeregach jest tylko 8 zawodnikow ( w sklad ich wchodzi Szybilski ktory gra po 5-7 minut w meczu).
Polpak to druzyna bardzo mocna u siebie dobrze grajaca w obronie , zdazyl sie im narazie tylko jeden wypadek przy pracy w meczu z Basketem , i slaby mecz z Anwilem . Polonia na wyjazdach ograla tylko Gornik Walbrzych i nikogo poza tym. Wedlug mnie o sile Polpaku w jutrzejszym meczy bedzie stanowil obwod Dixon Dion Hariss nowy rozgrywajek calkiem ciekawy STefanovic i Brki ktory umie ciepnac za 3 . POd koszem Hicks zmierzy sie z Paulem Millerem i to zawodnik Polpaku jest ostatnio w wyzszej formie .
Nie widze tutaj mocnych punktow Poloni wiec dlatego Stawiam na Polpak a taki hendi pokryja juz w pierwszej polowie.
Obstawiam 18 punktowa wygrana gospodarzy.

Slask Wroclaw - CZarni Slupsk 1 @ 1.22 badz 1(-9,5) @ 1.8

CZarni w tym sezonie to tylk cien zespolu z ubieglego roku , choc po kontuzji do zespol wrocil juz Cesnauskis to moim zdaniem nic nie mozemy pwoeidziec czy CZarni wyszli z tego dolka czy nie. Slask po porazce Uleb napewno bedzie chcial szybko zapomniec , i mysle ze juz to zrobil ( sam widzialem usmiechnietych graczy Slask w srode , chyba odpoczywali po ciezkim meczyku \:D Do rzeczy CZarni nie maja zbyt wielu graczy w swoim skladzie , jest ich 8
Cesnauskis Kudriawcew Kikerpil Barlett Frasunkiewicz Huges Szczotka Bozeman .CZemu w takiej kolejnosci ? ano proste Cesnauski i Kudriwacew to wlasnie na nich spoczywa glowne brzemie w ataku , Kikerpil potrafi cos tam ciepnac ale przy Tomczyku i agresywnym Hyzym w obronie duzo do powiedzenia miec nie bedzie. Frasunkiewicz jest w slabej formie i 8 punktow Frasunkiewicza nie robi na mnie wrazenia , na dodatek jak Stanie przy nim Kiausas ( ktory w obronie jest bardzo dobrym graczem , ale w ataku jest gorszy od mojej Babci ) to boje sie czy Frasunkiewicz z 5 pkt wyjdzie. Jak powstrzymac obwod graczy z Czarnych ano nic prostszego , Cesnauskic i Kudriawcew graja po 35-38 minut w meczu , postawic nacisk na nich i tyle , a Salsk ma kim naciskac Diduszko to typowy zadaniowiec ktry pewnie bedzie naciskal obydwuch niskich gracz do tego takze Dewan robinson i Atkins ktorzy w obronie sa bardzo dobzi . Pod koszem szykuje sie bardzo ciekawa walka ( dla kogo ciekawa dlatego cieawa \:D ) Hoomman wraz ze Steviciem powinni sobie dawac rade ze slabo grajacym Hugsem w obronie , tego zawodniko mozna bardzo latwo przepchnac a ze Hooman chlop jak mur nie bedzie mial z tym problemow. CZarni maja za krotka lawke bo w 8 to raczej we Wroclawiu nic nie zdzialaja.

Turow - Anwil 1 @ 1.5
Niewątpliwie hit kolejki ,drużyna Saso Filipowskiegowe wtorek odniosła cenne zwyciestwo z druzyna Zadaru ktora jest ostatnio w formie i posiada naprawdę bardzo dobrych gracz ( na pewno lepszych niz Anwil). Cieszy mnie bardzo dobra Gra Dragissy Drobniaka ktory w dzisiejszym meczu będzie musiał stawić Alexowi Danowi i Patrickowi Okaforowi wspomagany bedzie przez Scekica Ljubotine i Witke , szanse na deskach moim zdaniem przedstawiają sie wyrównanie. Mam nadzieje ze Saso da szanse Hardingowi a ten pokarze na co go stac bo ten gracz ma potencjał którego na razie nie wykorzystuje. W dobrej formie jest Rodrigez który bardzo dobrze asystuje swoim kolegom a ci grają bardzo skutecznie z obwodu , Logan Keltai nadal sa w formie i mysle od nich w głównej mierze będzie zależała gra Turowa w ataku. W Anwilu Glowne skrzypce będzie grał Henderson wraz z Pluta , wraca Zbigniew Bialek po kontuzji ale czy bedzie wstanie gracz 25 minut na pelnych obrotach przy tak doskonalej obronie Tuorw , śmiem wątpić.Moje przewidywania to Logan + Kelati = 45 pkt + reszta druzyny 25 - 35 pkt i wygrana Turowa. Anwil wedlug mnie to druzyna wlasnego parkietu ktora lepiej czuje domowe obręcze , choc maja dobry bilans wyjazdowy. Duzym Hendicapem jest wlasnie wlasna hala Turowa w ktorej jest dosyc glosno. w Anwilu gra zalezy od Hendersona gdy temu koncza sie pomysly Anwil ma problemy a Henderson moze miec spor problemy z dobrze broniacym Rodrigezem. w Anwilu ni ma kto zdobywac tych pkt bo Henderson Pluta i ostatnio Okafor to moim daniem za malo na tak dysponoany Turow. Alan Daniels nie moge sie w ogole przekonac do tego gracza jest tak chudy ze masakrator , i jakims wybitnym snajperem to on nie jest.

Do góry
#1872643 - 21/12/2007 08:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: RiKi]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: RiKi
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek

Jedno slowo dla Polsatu ZENADA !!!!

To nie do wybaczenia ze tego spotkania nie pokaze Polsat SPort !!!!!!! Jaja sobie robia czy wolne od plk w piatki?????? Panowie bojkotujemy tycvh durniów meilami

pomysl 2 razy zanim napiszesz kolejny durny post na forum
plk jest tak slabe ze "prawie"nikt niechce ogladac zenady gdzie biega 8 z usa + 2 "nieznajomych" polakow
polsatowi bardziej oplaca sie pokazac siatkowke niz plk wiec daruj sobie \:\)

Do góry
#1872658 - 21/12/2007 08:44 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
no nic na jutro jedyne co mi sie widzi po kursach Unibetowskich to tylko Czarni +8,5 w slasku. Widizalem slask w Wawie i chyba maja kryzys chlopaki jakis bo nic ciekawego nie graja , nastpnei porazka w Ulebie. A Czarni w koncu z roozgrywajacym mieli czas na zagrnie sie no i jest Bozeman ktory powinien byc gwiazda naszej ligi. Spodziewam sie jutro rownego meczu i nawet jesli slask wygra to nei pwoinein lini 8,5 przekroczyc.

Do góry
#1872665 - 21/12/2007 08:46 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
a i jeszce do Wer polonia miala 6 graczy do grania (choc Sarzalo to polowa gracza) i nawiazala walke wiec 8 spokojnie powinno wystarczyc tymbardziej ze sa to bardoz rowni i moim zdaneim lepsi zawodnicy niz w Polonii.

Do góry
#1873043 - 21/12/2007 17:22 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Bozeman gwiazda ligi cos ci sie pomylilo chlopie , bo to nie ten zawodnik mial byyc gwiazda tylko Jamal jakis srodkowy . Polonia ma Tylko Szubarge Richardsona Hunta Millera Szarzalo Szybilskiego , wiec 7 graczy , moj blad w tym Szybilski gra po 5 minut wiec jest ich w 6 nie daje im najmniejszyxch szans i nie wmawiaj mi ze Ci gracze Poloni sa lepsi od Brkicia Dixona Hiksa czy Harisa bo nie uwierze. Co do meczu Slaska to ze przwegralismy w Ulebie zaledwie 2 pkt i to tak mocna ekipa jak Panionios o niczym nie siwadczy a Slask nie ma zadnego dolka w Warszawie chlopacy sie rozrozii , mysle ze jak by byli cialge skoncetrowani bylo by spokojnie + 15.
Gornik Stal Polfarma tez mieli czas na przygotowania i jak to sie skonczylo kazdy wie , CZarni maja za krotka lawke zeby cos zdzialac bo Bozeman pewnie pogra z 7-10 minut a reszta Bedzie gral Cesnauskik ktory pod koniec bedzie lekko zmeeczony.
Dzis w hali Orbita nie widzie innego rozwiazania jak wgrana Slaska 8-15 pkt

Do góry
#1873074 - 21/12/2007 18:26 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Przeczytałem w lokalnej gazecie, że ponoć absencja C. Rivery (Polonia) nie jest taka pewna... \:\) Dla mnie to tylko lepiej, bo zawsze kolejny snajper więcej, a to mi się przyda do overa.

wer890 - Ty jesteś kibicem Śląska, nie? ;\)

Do góry
#1873077 - 21/12/2007 18:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
tak jestem Rivera ma naciagniety miesien wiec w dwa tygodnie raczej sie z tym nie upora , moze grac ze specjalnym sciagaczem ale i tak ni zagra na 100 % swoich mozliwosci.

Do góry
#1873118 - 21/12/2007 19:13 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: wer890]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
ja pisalem ci o poloni odnosnie meczu ze Slaskiem , bo piszesz ze Czarni maja za krtoka lawke i ze nei nawiaza przez to walki, a Polonia miala jeszcze krotsza a o malo meczu nei wygrala ( dwa bledy sedziowskie przy stanei +1 dla slaska)

Do góry
#1873141 - 21/12/2007 19:37 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Jesli gdzies ma byl niespodzianka dzis to raczej w Swieniu, Polpak niczym szczegolnym nie zachwyca - kontuzjowany jest Seid Hajric. Polonia nie jest taka zla, jesli bedzie siedzial rzut moga nawet wygrac, 1.25 na Polpak to najglupszy piatkowy kurs.

Do góry
#1873157 - 21/12/2007 19:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: RoccoRunner]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Nie wiem ale jesli zawdonicy sami nei wierza w wygana to ja ceizko widze ta Polonie dzis....

Do góry
Strona 16 z 20 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3842 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592280 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42