Strona 4 z 20 < 1 2 3 4 5 6 ... 19 20 >
Opcje tematu
#1696187 - 20/10/2007 04:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
To ja shane skomentuje;) Nie zgadzam sie co od jednego typu moim zdaneim Czarni nie rpzegraja u siebie z Turowem:) Nigdy nie bylem sympatykiem filipowvskiego i jego Turowa. Teren w Slupsku nalzey do samowicie trudnych tymbardziej teraz gdzie czarni maja naprawde bardzo mocny sklad i ja w tym spotkaniu zdecydowanie skaldalbym sie ku Czarnym.

Co do innych meczy to Stalowka(tutaj wszystko zosatlo juz napisane) no i Kotwa ktor awydaje sie mocniejsza o najslabszej w historii wystwepow w ekstraklasie polfarmy. przewaga pod koszem + wlasny parkiet wystarcza do pierwszej wygranej Kotwicy w tym sezonie do tego zagralem Polpak. te trzy mecze jednak zagrane byly wczoraj po godnych kursach bo dzis to juz nie warto ruszac;) PZDR

Do góry
Bonus: Unibet
#1696525 - 20/10/2007 07:28 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: shane
Nie "pije do Ciebie", tylko czekam, aż skomentujesz moje typy, bo zawsze to robiłeś \:\)


niejestem "godzien" by komentowac twoje typy \:\)
sam zagralem stalowke ( 2.4 w bandytwinie ) kotwice z aptekarzami ( widzialem oba zespoly w meczu ze stalowka i kotwa bardziej mi sie podobala :D) i polpak z basketem ( az 1.25 dawal bandytwin )
pozatym widze under slaska ( koszalin jakos mnie nieprzekonuje problemy na 1 )a slask w ataku to "drewno" ( nowy prezes to jakis "figurant " czuje ciezkie czasy dla slaska czuje ze uleb da zarobic :))
w meczu czarnych chyba under choc w ostrowie na turnieju przed sezonem filipowski ogral griszczuka na luzie \:\) wiec 2 mozliwa
ale to slowa laika

Do góry
#1696909 - 20/10/2007 19:15 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański
TYP: Kotwica Kołobrzeg -6
KURS: 1,90
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 6/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 20.10.2007 (sobota), godz. 18:00


Czytam i czytam sobie o tym meczu i ostatecznie zdecyduję się postawić na Kotwicę, chociaż we wcześniejszych planach w ogóle nie miałem takiego zamiaru. jarko33 i krycha84 ten typ polecają (żeby była jasność - chodzi o Kotwicę ML) to coś w tym musi być.

Oba zespoły w lidze jeszcze nie wygrały, więc dzisiaj któryś z zespołów wzbogaci się o pierwsze dwa punkty w tabeli. Pod względem personalnym o wiele lepiej wygląda Kotwica i jakoś Polpharma nie ma chyba wystarczającej ilości argumentów, by dzisiaj pokonać ekipę z Kołobrzegu. Przewaga podopiecznych Arkadiusza Konieckiego będzie zapewne bardzo wyraźna pod koszem: Daniel jest w bardzo dobrej formie, Bigus swoje punkty rzuci a zarazem coś zbierze, a na dodatek do zespołu dołączył Tomek Cielebąk, który opuścił ekipę Vikinga Gdynia, po tym jak ten zespól wycofał się z rozgrywek. Taka "moc deski" daje pewnego rodzaju handicap nad ekipą Polpharmy, bo w jej szeregach postrachem mogą być tylko Hall i Copeland...którego w tym meczu się nie boję, mimo iż obecnie jest jednym z najlepszych strzelców całej ligi. Złotym środkiem na zatrzymanie Copelanda można bez chwili namysłu nazwać Michaela Bree. Z tego co czytałem i opowiadali mi koledzy z Kołobrzegu, koleś jest po prostu masakrycznym obrońcą i niczym plaster przykleja się do swojej ofiary. Pod taką presją ciężko jest nawrzucać 25 pkt w meczu. Do tego w Kotwicy dochodzą Mrożek (zawsze groźny szczególnie w swojej hali), Machowski, Barrett (spisuje się o wiele lepiej niż w sparingach i zamiast grzać ławę daje bardzo dobre, wartościowe zmiany) i Armstrong, który mimo iż rozegrał w NBA ponad 100 meczy to nie błyszczy, ale w końcu przełamać się musi, na co i ja i kibice "Kotwy" z pewnością liczą.

Polpharma nie ma czym postraszyć Kotwicy, bo skład mają bardzo, ale to bardzo przeciętny. Jedno co dobre, że dużo jest tam Polaków, a ich punktów coś w DBE ostatnimi czasy bardzo mało.

Handicap do przekroczenia, więc trzeba zaryzykować.


Do góry
#1696985 - 20/10/2007 19:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
J Antony mil$ man Offline
journeyman

Meldunek: 07/10/2007
Postów: 62
Panowie a co myslicie o lini 159,5 na mecz Kotwicy.Mysle ze jest realny do przekroczenia. Widac ze Arek ustawil ten zespol bardzo ofensywnie i mecz ze stala to pokazal 104:94 nie czesto spotyka sie takie wyniki w polskiej lidze. Slynne tranz off w wykonaniu zespolu Konia mysle ze da przekroczenie tej granicy.
Ja gram.....
over 159,5 oraz -6,5

Do góry
#1711047 - 24/10/2007 21:00 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: J Antony mil$ man]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Harry powrocil do ostrowa wiec chyba problem na 1 zostal rozwiazany \:\)
Zmiana rozgrywającego w Atlasie Stali. Do zespołu trenera Andrzeja Kowalczyka wraca Greg Harrington. Drużynę opuszczają natomiast Sasa Stefanović i Kenny Grant, z którymi rozwiązano kontrakty za porozumieniem stron.

Do góry
#1716693 - 26/10/2007 22:40 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
No to jedziemy dalej z naszym DBE;)

Dzis PTS "walczyc" bedzie u siebie z wroclawskim slaskiem. Typ jaki wybralem na to spotkanie i wydaje mi sie godny zagrania to wygrana Prokomu w 1kwarcie po 1,4 w unibecie. Slaska slabiutki nie powinien

Do góry
#1716699 - 26/10/2007 22:45 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
No to jedziemy dalej z naszym DBE;)

Dzis PTS "walczyc" bedzie u siebie z wroclawskim slaskiem. Typ jaki wybralem na to spotkanie i wydaje mi sie godny zagrania to wygrana Prokomu w 1kwarcie po 1,4 w unibecie. Slabitki slask nei jest chyba wstanie satwic oporu grajacym nawet na jakeis 60% graczom Prokomu dlatego wybralem opcje zagrnia na peirwsza kwarte;)

Do góry
#1717546 - 27/10/2007 03:19 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
No to czas na sobote

Kotwica podejmuję u siebie Górnik i nie widzę zbyt wielu szans na wygraną beniaminka. Kotwica dysponuję dość dużą siłą podkoszową, czego nie można powiedzieć o beniaminku. Na obwodzie bryluje Chris Daniels i myślę, że sam Clarkson to będzie zamało na bardzej wyrównaną i posiadającą atut własnego parkietu Kotwicę. W ekipie z Wałbrzycha kontuzjowany jest Czerwonka, którego brak napewno będzie dość mocno odczuwalny w drużynie gości.

Do góry
#1718295 - 27/10/2007 05:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
krycha84 z typem na kotwice sie zgodze \:\)
ale z tym ze daniels bryluje na obwodzie to nie
pozatym over stalowki mi sie widzi
"harry" pouklada troche gre i "strzelby" zza 6.25 odpala i Oden jakis wsad zaprezentuje \:\)

Do góry
#1718316 - 27/10/2007 06:05 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
A ja tak widzę, tą kolejkę ;\)

ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - Bank BPS BASKET Kwidzyn
TYP: Polpharma Starogard Gdański
KURS: 1,40
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 5/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 27.10.2007 (sobota), godz. 17:00


Już jutro do Starogardu Gdańskiego przyjeżdża sprawca chyba największej sensacji ubiegłej kolejki, beniaminek Basket Kwidzyn. Drużyna prowadzona przez Mariusza Karola pokonała bowiem na wyjeździe Polpak Świecie, który przed tym meczem legitymował się zerowym bilansem porażek. I teraz należy się zastanowić, czy to Basket był tego dnia taki mocny, czy Polpak taki słaby. Odpowiedź prosta nie jest, ale wydaję mi się, że tego dnia oba te zdarzenia miały miejsce. Basket doskonale rzucał i niemal każdy oddany rzut znajdował drogę do kosza. Zupełnie odwrotnie natomiast było w drużynie Polpaku. Co rzut to niecelny i miło, że udało się zespołowi ze Świecia dojść Basket na tylko -3 pkt to jednak z całego pojedynku obronną ręką wyszli kwidzynianie. Do czego zmierzam...

...ano do tego, że bardzo wątpię, by taka znakomita gra powtórzyła się ze strony Basketu Kwidzyn. Ekipy prowadzone przez Mariusza Karola nigdy tak naprawdę nie mogły ustabilizować formy i dobre mecze przeplatały z totalnymi klapami.
Zarówno Polpharma jak i Basket są podobne kadrowo i nie ma się co oszukiwać, że raczej w lidze szału nie robią i zapewne też go nie narobią... Zespół ze Starogardu według mnie jest faworytem tego spotkania, chociaż nie aż tak dużym jakby się mogło wydawać. Mają solidnego lidera, którego nie zatrzymał nawet mistrz obrony z Kotwicy Kołobrzeg - Michael Bree. Copeland to lider "Aptekarzy" i wspólnie z będącym w coraz lepszej formie Dawidem Witosem powinni poprowadzić Polpharmę do pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach. Nie mają nic do stracenia, muszą wszystko postawić na jedną kartę. Chudeusz potrafi wygrywać z Karolem, a ponadto do zespołu Polpharmy przyjechał Jeremy Hunt, który może okazać się w tym zespole bardzo przydatny i wniesie do niego, jakże potrzebną świeżość.

---

ZDARZENIE: AZS Koszalin - Polpak Świecie
TYP: Polpak Świecie
KURS: 2,35
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 3/10

&


ZDARZENIE: AZS Koszalin - Polpak Świecie
TYP: poniżej 157,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 5/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 27.10.2007 (sobota), godz. 18:00


W Koszalinie zapowiada się szalenie fajny mecz. Kibice AZS-u już dawno czekali, aby w końcu móc zobaczyć swoich pupili w akcji. Biletów na to spotkanie już dawno nie ma, każdy w Koszalinie żyje już tylko pojedynkiem z Polpakiem Świecie.

Dlaczego takie, a nie inne typy...

Zacznę od tego, że jeżeli bukmacherka polega na tym, by znajdować zawyżone kursy, to typ na zwycięstwo Polpaku @ 2,35 idealnie do tego pasuje. Dla porównaniu w STS-ie na Polpak jest całe 1,80 ;\) Dla mnie to zdecydowanie przeszacowany kurs, a jutro będziemy świadkami wyrównanego pojedynku, a dokładając do tego odrobinkę szczęścia, typ jaki zaproponowałem absolutnie nie jest z góry skreślony.

Zdaję sobie sprawę, że własne ściany będą sprzyjały gospodarzom i Polpakowi będzie bardzo trudno wywieźć z Koszalina 2 pkt, ale nie możemy z góry przekreślać ich szans, wszak koszykówka to sport nieprzewidywalny. AZS gra ostatnio dobry, skuteczny basket. Skład jest całkiem ciekawy, a niektóre nazwiska budzą respekt już przed meczem wśród rywali. Tacy gracze jak Ibrahim, Nordgaard, Swanson, Bacik to nie są "świeżaki" w DBE i zawsze będą groźni. Dokładając do tego kilku naprawdę groźnych graczy z USA, których sprowadził Szczubiał, możemy zauważyć, że w tym roku w Koszalinie jest zbudowany całkiem solidny zespół. No, ale tak jak mówiłem, Polpak wcale nie stoi na straconej pozycji. Owszem, w poprzedniej kolejce przegrali po fatalnym meczu z beniaminkiem z Kwidzyna, ale szczerzę wątpię, by po raz drugi z rzędu przytrafił im się tak słaby mecz. Uvalin to nie jest głupi człowiek, potrafi wyciągać wnioski i chyba nie pozwoli Polpakowi na taką padlinę jaką prezentowali chociażby w II kwarcie meczu z Basketem tydzień temu. Jeśli tylko Polpak będzie potrafił zatrzymać D.J. Thompson'a, to widzę szansę na zwycięstwo. Ale podkreślam - typ jest ryzykowany, a gram go raczej ze względu na, moim zdaniem, zawyżony kurs. Do odważnych Świat należy.

A co do drugiego zakładu na under 157,5 pkt w meczu. Polpak może szałowo nie broni, ale ponoć po ostatnim meczu z Basketem kiedy to dali sobie rzucić 83 pkt, dostali od trenera PORZĄDNĄ reprymendę. Uvalin to twardy gość, potrafi postawić na swoim i wyciągać konsekwencje. Moim zdaniem dobrze broniący Polpak + Koszalin, który z tego co mówią moi kumple, w tym sezonie naprawdę dobrze broni, może wyjść nam całkiem fajny typ na under w tym meczu, a linia ustawiona dość wysoko.

---

ZDARZENIE: Atlas Stal Ostrów Wlkp. - SPEC Polonia Warszawa
TYP: powyżej 163,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 3/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 28.10.2007 (niedziela), godz. 19:00


No co ja tu będę dużo pisał. każdy kto chociaż odrobinę śledzi DBE wie, że zarówno Stal jak i Polonia nigdy nie należały do zbytnio defensywnych zespołów. "Stalówka" lubi sobie porzucać u siebie w Ostrowie Wlkp, biorąc pod uwagę fakt, że do ekipy Kowalczyka dołączył Greg Harrington, to ich gra powinna wyglądać jeszcze lepiej. W Stali mamy kilku szaleńców, którzy potrafią "ciskać" z obwodu aż miło, co już kilkakrotnie pokazywali. Tak samo w Polonii Warszawa jest kilku snajperów, którzy mogą być bezcenni do ustrzelenia overka w tym meczu.

A co mi tam. Niech sobie chłopaki porzucają w niedzielę. Na zdrowie

Do góry
#1718318 - 27/10/2007 06:05 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
No faktycznei z Danielsem "troszku" sie zagalopowalem ale zdarza sie;) Co do Stalowki to racja ale to dopiero w niedziele.

Do góry
#1718942 - 27/10/2007 20:04 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Anwil - Energa godz.18:00 transmisja Polsat Sport
typ:2 @3.25
typ:+7.5 @1.85
typ: over 141.5 @1.85



Gram dzis na Czarnych licząc przedewszystkim na ich przelamanie. ostatnie dwie porazki troszke pokrzyzowaly plany o dobrym miejscu w tabeli na poczatku sezonu. Anwil mnie nie przekonuje w grze, nawet ostatnia wygrana z Polonia nie zamazuje mi obrazu sredniej gry Anwilu. Czarni tez nie zachwycaja bo ich przestoje są wręcz denerwujace ale liczę na to ze jako goście przyjadą do Wloclawka i skopia tylki Anwilowi \:D

Do góry
#1718956 - 27/10/2007 20:09 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Czarni są w kiepskiej formie i mimo iż zespół trenera Griszczuka - legendy włocławskiej koszykówki - zawsze mobilizuje się na spotkania z Anwilem to bedzie bardzo cięzko Czarnym na nawiązanie walki w tym spotkaniu. Z rotacji wypada Kikerpill .który nie pojechał do Włocławka i to znacznie zawęża możliwości ofensywne gości i mimo ,iż Słupszczanie w obronie spisują się przyzwoicie to w ataku jak o tej pory grają bardzo przeciętnie i bedą mieli kłopoty z przekroczeniem granicy 60 pkt z dobrze zoorganizowaną ekipą trenera Pipana.
Anwil -6.5
wiecej typów na http://www.basbetball.pl w dziale "Nowości"

Do góry
#1718974 - 27/10/2007 20:26 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: zw1]
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem co do zakładów bukmacherskich w meczu Anwil - Czarni jest gra na under 140,5. Od pierwszej kolejki widać, że Czarni bardzo dobrze radzą sobie w obronie, punktów zbyt wielu nie zdobywają. Jeśli Prokom był w stanie tylko nieznacznie przekroczyć 60 pkt w swojej hali grając z Czarnymi to nie widzę możliwości przekroczenia granicy 70 pkt przez obie dziś grające drużyny. Spodziewam się dość równego meczu i wyniku ok 68-63 dla Anwilu :-)

Do góry
#1719962 - 27/10/2007 23:46 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: ryf]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Ja uważam że mecz anwilu z czarnymi to standardowy NO BET. Wydaje mi się że anwil poradzi sobie i wygra, ale kursy 1.2-1.25 to w takim meczu nic dobrego.

Podoba mi się linia na spotkanie AZS-Polpak, uważam że w tak wyrównanym spotkaniu kluczem będzie obrona i w związku z tym linia 160pkt nie zostanie przekroczona. 8/10 under 160pkt

Natomiast drugi ciekawy zakład wg mnie to handi na spotkanie Polpharmy z Basketem. Wydaje mi się że o te 7.5pkt z Profa spokojnie Polpharma wygra. Dlaczego? Wystarczy popatrzyć na spotkanie przedsezonowe tych zespołów z września (chyba 23.09). Wtedy Polpharma wygrała bardzo zdecydowanie około 30 punktami, więc teraz 7.5pkt powinna przeskoczyć. No a taki dzień konia jaki mieli zawodnicy Basketu w spotkaniu z Polpakiem to się pewnie już nie powtórzy. zatem 7/10 na Polpharme -7,5pkt.

pozdro!

Do góry
#1720129 - 28/10/2007 00:25 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Czas na pierwszą wygraną Polpharmy. Nadarza się dobra okazja bo oto przyjeżdża beniaminek z Kwidzyna. 3 porażki z rzędu wystarczą (@Ostrów, Polpak, @Kotwica).
Tak jak już zostało napisane wyjazdowa wygrana Basketu z Polpakiem była skutkiem niezwykle skutecznej gry beniaminka i wątpię by dwa mecze z rzędu wszystko im wpadało
Mam nadzieję, że Copeland z Witosem poprowadzą Polpharmę do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie!

Typ na ten mecz:
Polpharma-Basket @1,35

________________________________________


AZS Koszalin rozegra dopiero pierwszy mecz na własnym parkiecie w tym sezonie, przeciwnikiem będzie Polpak Świecie. W dotychczasowych meczach AZS doznał nieznacznej porażki w Słupsku z Czarnymi 58:65 oraz pokonał Śląsk we Wrocławiu 79:77.
Polpak ma w tym sezonie zupełnie nowy skład, a domowa porażka z Basketem ukazuje, że jeszcze nie wszystko pracuje tak jakby sobie tego życzyli (choć tam Basket wykazał się świetną i skutecznością i odrobiną szczęścia ;\) )
Zgadzam się, że mecz będzie wyrównany jednak uważam, że własny parkiet okaże się tu decydujący, a pomogą w tym na pewno tak doświadczeni gracze jak Swanson, Nordgaard czy Bacik \:\)

Typ na ten mecz:
AZS Koszalin- Polpak @1,75 (wczoraj jeszcze @2,05)

___________________________________


Trzecim meczem wybranym przeze mnie na dziś jest spotkanie Kotwica Kołobrzeg-Górnik Wałbrzych.
Po rewelacyjnym początku beniaminka czas na powrót do ligowej rzeczywistości. Kotwica u siebie zawsze była groźna nawet dla potentatów, więc takie mecze jak ten powinna wygrywać.

Typ na ten mecz:
Kotwica-Górnik @1,45



Tyle ode mnie.(dopiero teraz zauważyłem że jeden z meczów już się zaczął )
Trochę chaotycznie napisałem, ale chciałem po prostu podzielić się moimi przemyśleniami na dzisiejsze mecze

Życzę powodzenia
Pozdrawiam Big Ben
c.d.n.

Do góry
#1720857 - 28/10/2007 02:58 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Big Ben]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
over w meczu Anwilu wpadl jak noż w maselko \:\) natomiast szkoda handicapu bo Czarni mieli jeszcze 7 sekund do konca meczu i mogli uratowac handi ale juz nie grali tylko wyrzucili pilke do sedziego. Ech wlasnie przez takie koncowki wypatrzaja nam wyniki.No coż zrobic trza liczyc ze wlasnie przez to ze jest to koszykowka zawodnika na koniec ju znie zalezy czy przegraja 8 pkt czy 6 a szkoda.

Do góry
#1721587 - 28/10/2007 07:39 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Vit a]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
witam, jutro dojdzie w Ostrowie Wlkp do ciekawego pojedynku, gospodarze podejma jeszcze bez zwyciestwa druzyne ze stolicy, chcialbym sie przyjrzezc linii jaka wystawili bukmacherzy, Unibet 165.5 pkt, wydaje mi sie linia jest mocno przeszacowana, biore pod uwage ze Ostrowianie to przede wszystkim mocna ofensywa duzo graczy szybko oddajacych rzuty ale.... no wlasnie ale jest jedno ale, mam takie zdanie i po cichu bede liczyl na zwyciestwo polonii w tym meczu a jesli tak to taka linia napewno nie zostanie przekroczona, nie sadze aby polonisci wdali sie w tzw "strzelaninke" kto szybciej i celniej, przy takiej lini jak latwo obliczyc wychodzi okolo 41 na kwarte, kluczem do odniesienia 1 zwyciestwa bedzie zatrzymanie superstrzelcow gospodarzy, czy tak sie stanie zobaczymy jutro w polsacie sport moje typy:
UNDER 165.5
POLONIA + 10.5
pozdrawiam

Do góry
#1722544 - 28/10/2007 22:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Originally Posted By: - c1amak -
Ja uważam że mecz anwilu z czarnymi to standardowy NO BET. Wydaje mi się że anwil poradzi sobie i wygra, ale kursy 1.2-1.25 to w takim meczu nic dobrego.

Podoba mi się linia na spotkanie AZS-Polpak, uważam że w tak wyrównanym spotkaniu kluczem będzie obrona i w związku z tym linia 160pkt nie zostanie przekroczona. 8/10 under 160pkt

Natomiast drugi ciekawy zakład wg mnie to handi na spotkanie Polpharmy z Basketem. Wydaje mi się że o te 7.5pkt z Profa spokojnie Polpharma wygra. Dlaczego? Wystarczy popatrzyć na spotkanie przedsezonowe tych zespołów z września (chyba 23.09). Wtedy Polpharma wygrała bardzo zdecydowanie około 30 punktami, więc teraz 7.5pkt powinna przeskoczyć. No a taki dzień konia jaki mieli zawodnicy Basketu w spotkaniu z Polpakiem to się pewnie już nie powtórzy. zatem 7/10 na Polpharme -7,5pkt.

pozdro!


no bet w meczu anwilu się sprawdził \:\)
linia 160pkt nie została przekroczona więc 8/10 weszło \:D
do pełni szczęścia zabrakło 1pkt polpharmie \:\(

ogólnie to ta kolejka bardzo underowa, średnia punktów drużyn wynosi około 66pkt - naprawdę kiepsko

dzisiaj 8/10 na to że padnie minus (under) w meczu Stali z Polonią, granica wynosi 164pkt

pozdro

Do góry
#1722591 - 28/10/2007 22:23 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
kto wie dlaczego expect oferuje na under/over w meczu stali z polonia 1.0/1.0 ??

Do góry
Strona 4 z 20 < 1 2 3 4 5 6 ... 19 20 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23), 3766 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592280 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42