Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1759097 - 08/11/2007 23:49 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: santiago]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Nie wiem na pewno, ale raczej wszędzie jest under 18.5.Na betfair jest 19.5, ale tam kursy w okolicach 1.50, a więc nie do grania.Unibet ma under 19 po 1.75 i to sobie zagram.

Do góry
Bonus: Unibet
#1759102 - 08/11/2007 23:53 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Randall]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Maria Sharapova - Svetlana Kuznetsova 1 (6/10)
I dla Sharapovej, i dla Kuznetsovej będzie to drugi mecz rundy grupowej. Sharapova w pierwszym pojedynku pokonała Danielę Hantuchovą 2:0 w setach. Kuznetsova po trzysetowej walce przegrała z Aną Ivanovic. Ja rozumiem, Sharapova po kontuzji, nie w optymalnej formie, ale obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Miałem tą nieprzyjemność oglądać Kuznetsovą w akcji. Od kilku tygodni gra bardzo nierówno. W Stuttgart'cie i Zurichu grała taką padakę, że aż szkoda było to oglądać. Sharapova w US Open przegrała z Agą Radwańską, ale Kuznetsova tak sprytna jak Polka nie jest. Poza tym starsza z Rosjanek ciężko biega, bo jak tu lekko biegać, skoro ma się kilka kilogramów nadwagi. Dla "Kuzy" ten turniej skończy się praktycznie już dziś. Przynajmniej według mnie.

Do góry
#1761177 - 09/11/2007 15:11 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Radek_89]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Szkoda wczoraj Kuzy ale za to Czaki po ładnym kursie księgujemy \:\) Randall gratuluje underka, Bartoli odjechała na rowerze

Na dzisiaj proponuje granie na Marie. Zarówno Ana jak i Maria mają pewny awans i dzisiaj moim zdaniem Ivanovic odpuści ze względu na swoją kondycję, której braki były widoczne w końcach spotkań z Kuzą i Hanti.

Sharapova @1,96 BF

To tyle, moze potem coś jeszcze napiszę, powodzenia!

Do góry
#1761191 - 09/11/2007 15:50 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: darkoo]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Sharapova - Ivanovic 1 1,90

No cóż, dwa razy przeciwko Marii i dwa razy wtopka. Wczoraj miałem w końcu przyjemność obejrzeć jej występ i byłem bardzo zaskoczony. Ile było w niej waleczności, ile agresji, ile wiary we własne siły. Naprawdę gdyby nie awaria w pierwszym secie skończyłoby się 2-0 dla Marii.

Świetny serwis, zajebiaszczo płaskie mocne piłki pod linię i po liniach, nawet próby ataków do siatki kończyły się sukcesem. Oglądałem też Ivanovic w tym turnieju i w jej grze da się zauważyć następujacą tendencje. Fantastyczny początek i wraz z upływem czasu coraz gorzej. Po pierwszych setach pojawiają się ogromne kłopoty i tylko dzięki Kuzie i Danieli udało się Anie doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

W dzisiejszym spotkaniu nawet nie przewiduje takiego początku, gdyż po drugiej stronie siatki stanie zawodniczka która jej się przeciwstawi. W najgorszym wypadku zmiażdzy w drugim i trzecim secie \:\)

Pozostałe mecze chyba nie do grania. Naprawdę ciężko przewidziec jak zagra Bartoli po wczorajszym rowerze, ale nie nastawiałbym się na taką kolejną gładką porażkę.
Z kolei w meczu Kuza - Daniela większe szanse dawałbym Słowaczce. Chyba bardziej z sympatii i własnego widzimisie ;\)

Do góry
#1761288 - 09/11/2007 18:25 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: darkoo]
Predox Offline
old hand

Meldunek: 18/07/2007
Postów: 719
Originally Posted By: darkoo
Na dzisiaj proponuje granie na Marie. Zarówno Ana jak i Maria mają pewny awans i dzisiaj moim zdaniem Ivanovic odpuści ze względu na swoją kondycję, której braki były widoczne w końcach spotkań z Kuzą i Hanti.

Wedlug mnie nikt tutaj nie bedzie odpuszczal, obie walcza przeciez o to by nie grac w polfinale z Henin.

Do góry
#1761296 - 09/11/2007 18:29 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Predox]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Ba, ja pójdę jeszcze dalej.

Uważam, że obie w tym meczu grają o występ w finale. Szczerze mówiąc nie widzę takiej możliwości aby Chakvetadze była w stanie coś zdziałać przeciwko Marii lub Anie.

Liczę tylko, że kurs na mecz półfinałowy będzie w miarę do gry. Osobiście wolałbym aby w finale wystąpiła Rosjanka, gdyż to może być naprawdę super widowisko na zakończenie sezonu.

Do góry
#1761399 - 09/11/2007 19:14 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Piostar]
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
Originally Posted By: Piostar
Ba, ja pójdę jeszcze dalej.

Uważam, że obie w tym meczu grają o występ w finale. Szczerze mówiąc nie widzę takiej możliwości aby Chakvetadze była w stanie coś zdziałać przeciwko Marii lub Anie.


Powiem szczerze, że też tak myślałem ale teraz mam wątpliwości. Chakvetadze jest bardzo nierówna i jeśli zacznie trafiać to w pojedynku z Ivanovic może być różnie. Rosjanka mogłaby zamęczyć Ivanovic kątowymi, mocno wyrzucającymi uderzeniami co zresztą stało się w pojedynku z Jankovic. Przy takiej grze Rosjanki Ana musiałaby dużo biegać co mogłoby odbić się na jej kondycji w drugiej części meczu. Chakvetadze wczoraj w 3 secie nie wyglądała na zmęczoną i w przeciwieństwie do Jankovic dość lekko poruszała się po korcie. Moim zdaniem u Chakvetadze problem tkwi w psychice. Od US Open zanotowała ona kilka wręcz fatalnych występów (w jednym z niedawnych turniejów ugrała w meczu zaledwie jednego gema). Wystarczy jednak spojrzeć na jej reakcje kiedy mecz nie układa się po jej myśli. Zresztą podobną sytuację mieliśmy w meczu z Jankovic gdzie Chakvetadze w drugim secie przestała trafiać i gdyby nie pomoc Jankovic w 2 gemie decydującego seta to wydaje mi się, że Chakvetadze mogłaby równie gładko przegrać także trzeciego seta. Warto jednak zwrócić uwagę, że Chakvetadze całkowicie zdominowała Jankovic w 3 secie. Jankovic mimo, iż starała się grać mocno i rozrzucać Anne po korcie to jednak Rosjanka dobiegała do większości piłek i mocnymi kontrującymi głebokimi zagraniami przejmowała inicjatywę na korcie. Pytanie jednak czy Chakvetadze będzie w stanie grać na takim poziomie w półfinale. Jeśli tak to może być ciekawie.
Dziś wydaje mi się, że Szarapova ma szanse wygrać z Ivanovic w 3 setach. Ana odczuwa trudy ciężkiego sezonu i ma problemy kondycyjne. Na początku meczów Ana gra jednak znakomicie i póki nie jest zmęczona trafia nawet najtrudniejsze uderzenia. Przy tym w pierwszym secie Ana nieźle porusza się po korcie i gra z dużym ryzykiem co jeśli będzie tak regularna jak w pierwszych setach poprzednich meczów może dać jej pierwszego seta. Maria nie rozpoczynała spotkań rewelacyjnie i dała się w pierwszym secie przełymywać zarówno Hantuchowej jak i Kuzniecovej. Dla mnie najlepiej grać ten mecz na żywo i jeśli Ivanovic wygra pierwszego seta można grać na wygraną Szarapovej, kurs na bf powinien być wtedy w okolicach 4.

Do góry
#1761420 - 09/11/2007 19:21 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Piostar]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
No tak, mnie wczoraj tez zaskoczyła bardzo dobra gra Marysia. Dzisiaj mozna spodziewac sie swietnego meczu, z wieloma winnersami bo obie lubia i umieja strzelac takie piłki. Czy Ivanovic odpusci? Raczej watpie bo kto by chciał grac z Henin w półfinale.
Zagram dzisiaj na Sharapova. Dlaczego? Bo ma chyba jednak lepszy serwis i latwiej bedzie jej utrzymac swoje podanie.
Bo nagły spadek kondycji albo koncentracji Anny Rosjanka moze wykorzystac. Bo kto wie ale moze sie okazac ze przerwa w rozgrywkach WTA dla Sharapovej to było błogosławienstwo:) i bedzie poprostu swiezsza.

Tak wiec: Sharapova-Ivanovic 1 1,87


Co do pozostałych meczy napewno odpuszczam Jankovic-Bartoli, a wmeczu Kuzniecova-Hantuchova delikatnie chyba spróbuje na Słowaczke. Chyba wieksza chec wygrania po stronie Danieli. Tylko czy ona nie przestraszy sie wygranej, hahaha

pozdrawiam

Do góry
#1761432 - 09/11/2007 19:27 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: santiago]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Ja sobie nie odpuszczę Jankovic-Bartoli, kurs na 2:0 w setach - 1,909 , po prostu nie do niezagrania. Jankovic zawodniczka która ostatnią rzeczą w życiu jaką mogłaby zrobić to byłoby odpuszczenie meczu. I ma coś do udowodnienia za tegoroczny Wimbledon, jak JuJu :).

Do góry
#1761649 - 09/11/2007 21:05 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Fro_Lech]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Coz jesli chodzi o turniej Masters WTA w Madrycie to widze dzisiaj dwa typy. po pierwsze pewne zwycistwo Jankovic nad Baroli. Bartoli dla mnie z tym swoim oburecznym forhendem i beckhendem nic tutaj nie ugra. wystarczy jej wyrzucic pilke po wiekszym katem i ona do niej nie zdazy. Wlasnie na to dzisiaj licze ze strony Serbki.
Jankovic to win 1.33
Jankovic to win 2-0 1.85


Po drugie chyba w 'meczu na szczycie' pomiedzy Shrapova a Ivanovic jak dla mnie niespodzianki nie ebdzie. Mowa tu o wygranej Rosjanki. Ogladalem obydwa mecze Marii i mozna stwierdzic ze gra ona o udowodnien ie sobie czegos. Po kazdym jednym punkcie cieszy sie,przzywa wygrane punkty i nie zalamuje sie przegranymi pilkami np. w postaci niewymuszonych wlasnych bledow. Ana w meczu z Kuza miala spore przestoje. Mogla gladko wygrac 2-0 jednak prowadzac 3*-0 dala sie dwa razy przelamac nie grajac praktycznie nic. Kursy znow na Marie w granicach 1.8 jak dla mnie przeszacowane. dla odwazniejszych 2-0.

Maria to win 1.80

Do góry
#1761678 - 09/11/2007 21:22 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: $port]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Dziwna sytuacja \:\) Na forum wszyscy się rzucają na Marysie, a u buków ludzie grają na Ivanovic \:\) W Pinnacle ciągle kursy spadają na Ivanovic i tak samo w betfair.Na początku to Maria była faworytką, a teraz jest Ivanovic.I komu tutaj wierzyć ? \:\)

Do góry
#1761691 - 09/11/2007 21:28 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Randall]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
No przeciez ze nam \:\)

ja sie utweirdzam w swoich typach. Ana ma braki kondycyjne o czym wspomnial darkoo. w 10 gemie 3 seta z kuza ledwo nogami przebierala. to jest morderczy turniej. I dla nie jakby 'polowa konca' bedzie dzis porazaka z Rosjanka, jutro dziela zniszczenia dopelni Justine.

Do góry
#1761695 - 09/11/2007 21:30 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Randall]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Originally Posted By: Randall
Dziwna sytuacja \:\) Na forum wszyscy się rzucają na Marysie, a u buków ludzie grają na Ivanovic \:\) W Pinnacle ciągle kursy spadają na Ivanovic i tak samo w betfair.Na początku to Maria była faworytką, a teraz jest Ivanovic.I komu tutaj wierzyć ? \:\)


Sobie Randall, trzeba wierzyc sobie. Ja zagrałem Marie i naprawde jestem przekonany ze zrobiłem dobrze, hahaha.
Zastanawiam sie czy nie posłuchac paru osób z forum i zagrac
JANKOVIC 2-0. Moze rzeczywiscie to dobry typ

Do góry
#1761848 - 09/11/2007 22:54 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Randall]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Originally Posted By: Randall
Dziwna sytuacja \:\) Na forum wszyscy się rzucają na Marysie, a u buków ludzie grają na Ivanovic \:\) W Pinnacle ciągle kursy spadają na Ivanovic i tak samo w betfair.Na początku to Maria była faworytką, a teraz jest Ivanovic.I komu tutaj wierzyć ? \:\)


Mnie osobiście się wydaje, że jednak większe szanse na zwycięstwo ma MAria Sharapova. Nie spodziewałem się po niej, że tak dobrze będzie prezentowała się w tym turnieju. Myślę, że tylko ona będzie miała szanse pokonać bądź urwać seta Justin Henin. A więc dzisiaj stawiam na nić i dorzuce jeszcze Janković 2:0...

Do góry
#1761869 - 09/11/2007 23:02 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: mateusz2201]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Co wy z tą Jankovic.Przecież ona jest strasznie słaba w tym turnieju.To nie ta sama Jankovic co przez cały rok, kiedy to grała wspaniałe mecze.Do tego jeszcze mówi, że ma lekkie przeziębienie i przez zapchany nos jest jej trudno na korcie oddychać \:D To, że Bartoli przegrała 0:6 0:6 to nie wynik tego, że ona grała tak tragicznie.To Henin grała po prostu wspaniały tenis.Wszystko jej wychodziło.Wspaniałe backhandowe i forehandowe winnersy.Ta porażka na wimbledonie podziałała na nią jak płachta na byka i zmiotła Bartoli z kortu.Dzisiaj będzie już zupełnie inny mecz i takiego łomotu jak wczoraj się nie spodziewam.Bartoli na pewno będzie chciała zmazać wczorajszą plamę.Jak dla mnie to Bartoli +1.5 set hc po 2.09 jak najbardziej do grania.Może nawet wygra cały mecz \:p Nie wiem czemu buki tak faworyzują Jelene...Chyba wczorajsza porażka Bartoli podziałała na wyobraźnię.

Do góry
#1761872 - 09/11/2007 23:03 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Randall]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
aha jeszcze gram Sahrapovą +1.5 set hc za 1.377 \:\) bezpieczniejsze to niż czysty win \:p

Do góry
#1761887 - 09/11/2007 23:08 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Randall]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Ja spróbuję jeszcze Kuzniecową, która ma świetny bilans w bezpośrednich meczach z Danielą ;\)

Do góry
#1761940 - 09/11/2007 23:23 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Fro_Lech]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Fro_Lech
Ja sobie nie odpuszczę Jankovic-Bartoli, kurs na 2:0 w setach - 1,909 , po prostu nie do niezagrania. Jankovic zawodniczka która ostatnią rzeczą w życiu jaką mogłaby zrobić to byłoby odpuszczenie meczu. I ma coś do udowodnienia za tegoroczny Wimbledon, jak JuJu :).

Oooo, Fro poczuł bluesa WTa ;\)

Jelena była bardzo zawiedziona po porazce na Wimbie z Bartoli. Jej mecz z Francuzką trwał trzy dni, był wielokrotnie przerywany deszczem i to była właśnie zdaniem Serbki jej jedyna przyczyna porażki. Nie liczę na jakiekolwiek załamanie przegraniem 0-6 0-6 Bartoli bo ona zdaje się nawet nie zdawać sobie sprawy z tego co się stało, ale Jankovic na pewno nie chce w swoim debiucie Mastersowym skończyć z 0-3 ;\)

Do góry
#1762081 - 10/11/2007 00:38 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: PioKing]
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
Cóż...mecz Bartoli z Jankovic będzie pojedynkiem dwóch najbardziej zmęczonych sezonem zawodniczek. Obie grały na potęgę i obie w ostatnim czasie miały kłopoty z kondycją i kontuzjami. Bardziej dramatycznie wyglądało to zazwyczaj u Bartoli, która w większości meczów w ostatnim czasie gasła w oczach w drugim secie. Jednak i Jankovic w ostatnim czasie miała problemy kondycyjne. Zresztą wczoraj w trzecim secie z Chakvetadze poruszała się dość ciężko i miała problemy z dobieganiem do większości piłek Anny.
Trudno przewidzieć jak będzie przebiegał ten mecz, wydaje mi się, że faworytką mimo wszystko Jankovic.

Do góry
#1763302 - 10/11/2007 05:23 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: vicek]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Fantastyczna Sharapova!!! Cóz za gra. Naprawde jest w świetnej formie. Szykuje sie wielki finał Henin-Sharapova. Radze zbierać fundusze i grać na Rosjanke:) Ja napewno ją zagram.

pozdrawiam

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, forty, Sensei, Zaixi, akagi, igea23, pacyfista, kemp), 3948 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586822 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14