Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1718047 - 27/10/2007 04:54 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam wszystkich odwiedzających mój temat PP

Kolejne typy na najbliższą kolejkę DBE...


vs

ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - Bank BPS BASKET Kwidzyn
TYP: Polpharma Starogard Gdański
KURS: 1,40
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 5/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 27.10.2007 (sobota), godz. 17:00


Już jutro do Starogardu Gdańskiego przyjeżdża sprawca chyba największej sensacji ubiegłej kolejki, beniaminek Basket Kwidzyn. Drużyna prowadzona przez Mariusza Karola pokonała bowiem na wyjeździe Polpak Świecie, który przed tym meczem legitymował się zerowym bilansem porażek. I teraz należy się zastanowić, czy to Basket był tego dnia taki mocny, czy Polpak taki słaby. Odpowiedź prosta nie jest, ale wydaję mi się, że tego dnia oba te zdarzenia miały miejsce. Basket doskonale rzucał i niemal każdy oddany rzut znajdował drogę do kosza. Zupełnie odwrotnie natomiast było w drużynie Polpaku. Co rzut to niecelny i miło, że udało się zespołowi ze Świecia dojść Basket na tylko -3 pkt to jednak z całego pojedynku obronną ręką wyszli kwidzynianie. Do czego zmierzam...

...ano do tego, że bardzo wątpię, by taka znakomita gra powtórzyła się ze strony Basketu Kwidzyn. Ekipy prowadzone przez Mariusza Karola nigdy tak naprawdę nie mogły ustabilizować formy i dobre mecze przeplatały z totalnymi klapami.
Zarówno Polpharma jak i Basket są podobne kadrowo i nie ma się co oszukiwać, że raczej w lidze szału nie robią i zapewne też go nie narobią... Zespół ze Starogardu według mnie jest faworytem tego spotkania, chociaż nie aż tak dużym jakby się mogło wydawać. Mają solidnego lidera, którego nie zatrzymał nawet mistrz obrony z Kotwicy Kołobrzeg - Michael Bree. Copeland to lider "Aptekarzy" i wspólnie z będącym w coraz lepszej formie Dawidem Witosem powinni poprowadzić Polpharmę do pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach. Nie mają nic do stracenia, muszą wszystko postawić na jedną kartę. Chudeusz potrafi wygrywać z Karolem, a ponadto do zespołu Polpharmy przyjechał Jeremy Hunt, który może okazać się w tym zespole bardzo przydatny i wniesie do niego, jakże potrzebną świeżość.

---

vs

ZDARZENIE: AZS Koszalin - Polpak Świecie
TYP: Polpak Świecie
KURS: 2,35
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 3/10

&

ZDARZENIE: AZS Koszalin - Polpak Świecie
TYP: poniżej 157,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 5/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 27.10.2007 (sobota), godz. 18:00


W Koszalinie zapowiada się szalenie fajny mecz. Kibice AZS-u już dawno czekali, aby w końcu móc zobaczyć swoich pupili w akcji. Biletów na to spotkanie już dawno nie ma, każdy w Koszalinie żyje już tylko pojedynkiem z Polpakiem Świecie.

Dlaczego takie, a nie inne typy...

Zacznę od tego, że jeżeli bukmacherka polega na tym, by znajdować zawyżone kursy, to typ na zwycięstwo Polpaku @ 2,35 idealnie do tego pasuje. Dla porównaniu w STS-ie na Polpak jest całe 1,80 ;\) Dla mnie to zdecydowanie przeszacowany kurs, a jutro będziemy świadkami wyrównanego pojedynku, a dokładając do tego odrobinkę szczęścia, typ jaki zaproponowałem absolutnie nie jest z góry skreślony.

Zdaję sobie sprawę, że własne ściany będą sprzyjały gospodarzom i Polpakowi będzie bardzo trudno wywieźć z Koszalina 2 pkt, ale nie możemy z góry przekreślać ich szans, wszak koszykówka to sport nieprzewidywalny. AZS gra ostatnio dobry, skuteczny basket. Skład jest całkiem ciekawy, a niektóre nazwiska budzą respekt już przed meczem wśród rywali. Tacy gracze jak Ibrahim, Nordgaard, Swanson, Bacik to nie są "świeżaki" w DBE i zawsze będą groźni. Dokładając do tego kilku naprawdę groźnych graczy z USA, których sprowadził Szczubiał, możemy zauważyć, że w tym roku w Koszalinie jest zbudowany całkiem solidny zespół. No, ale tak jak mówiłem, Polpak wcale nie stoi na straconej pozycji. Owszem, w poprzedniej kolejce przegrali po fatalnym meczu z beniaminkiem z Kwidzyna, ale szczerzę wątpię, by po raz drugi z rzędu przytrafił im się tak słaby mecz. Uvalin to nie jest głupi człowiek, potrafi wyciągać wnioski i chyba nie pozwoli Polpakowi na taką padlinę jaką prezentowali chociażby w II kwarcie meczu z Basketem tydzień temu. Jeśli tylko Polpak będzie potrafił zatrzymać D.J. Thompson'a, to widzę szansę na zwycięstwo. Ale podkreślam - typ jest ryzykowany, a gram go raczej ze względu na, moim zdaniem, zawyżony kurs. Do odważnych Świat należy.

A co do drugiego zakładu na under 157,5 pkt w meczu. Polpak może szałowo nie broni, ale ponoć po ostatnim meczu z Basketem kiedy to dali sobie rzucić 83 pkt, dostali od trenera PORZĄDNĄ reprymendę. Uvalin to twardy gość, potrafi postawić na swoim i wyciągać konsekwencje. Moim zdaniem dobrze broniący Polpak + Koszalin, który z tego co mówią moi kumple, w tym sezonie naprawdę dobrze broni, może wyjść nam całkiem fajny typ na under w tym meczu, a linia ustawiona dość wysoko.

---

vs

ZDARZENIE: Atlas Stal Ostrów Wlkp. - SPEC Polonia Warszawa
TYP: powyżej 163,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 3/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 28.10.2007 (niedziela), godz. 19:00


No co ja tu będę dużo pisał. każdy kto chociaż odrobinę śledzi DBE wie, że zarówno Stal jak i Polonia nigdy nie należały do zbytnio defensywnych zespołów. "Stalówka" lubi sobie porzucać u siebie w Ostrowie Wlkp, biorąc pod uwagę fakt, że do ekipy Kowalczyka dołączył Greg Harrington, to ich gra powinna wyglądać jeszcze lepiej. W Stali mamy kilku szaleńców, którzy potrafią "ciskać" z obwodu aż miło, co już kilkakrotnie pokazywali. Tak samo w Polonii Warszawa jest kilku snajperów, którzy mogą być bezcenni do ustrzelenia overka w tym meczu.

A co mi tam. Niech sobie chłopaki porzucają w niedzielę. Na zdrowie

Do góry
Bonus: Unibet
#1721561 - 28/10/2007 07:09 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - Bank BPS BASKET Kwidzyn
TYP: Polpharma Starogard Gdański
KURS: 1,40
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 5/10


+2j.

Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: AZS Koszalin - Polpak Świecie
TYP: Polpak Świecie
KURS: 2,35
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 3/10


+4,05j.

Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: AZS Koszalin - Polpak Świecie
TYP: poniżej 157,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 5/10


+4,25j.

Cóż za dzień w DBE. Przekonanie do typów miałem już chyba od środy! Jak widać, nie zawiodłem się

Do góry
#1724463 - 29/10/2007 05:09 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Atlas Stal Ostrów Wlkp. - SPEC Polonia Warszawa
TYP: powyżej 163,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 3/10


-3j. \:\(

Zabrakło bardzo niewiele, bo 9 pkt. Stalówka sobie porzucała, szkoda tylko, że Polonia nie dotrzymała jej kroku. Cóż, bywa.

Weekend i tak uważam za udany

Do góry
#1724486 - 29/10/2007 05:15 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Podsumowanie ogólne:

1 kolejka: -23,5j.
2 kolejka: -21j.
3 kolejka: -1,71j.
4 kolejka: +7,3j.


---

SUMA: -38,91j.

Niestety minus jaki jest spowodowany dwoma pierwszymi kolejkami DBE ciągle się utrzymuje, ale bardzo małymi krokami myślę, że uda nam się go zniwelować i bądź co bądź wyjść w końcu na plus w typowaniu tej nieprzewidywalnej ligi jaką bez wątpienia jest DBE.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój temat.


Do góry
#1733704 - 01/11/2007 23:47 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska


ZDARZENIE: Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2007/2008?
TYP: Prokom Trefl Sopot
KURS: 1,35
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 10/10


Nigdy nie grałem zdarzeń długoterminowych, ale tutaj chyba zrobię wyjątek. Kurs 1,35 nadal utrzymuje się na takim samym poziomie jak przed rozpoczęciem sezonu. Nie pozostaje mi nic innego jak brać to 1,35 póki jeszcze jest, a potem policzyć zysk. Ja nie widzę nikogo kto mógłby zagrozić Prokomowi w walce o kolejny tytuł Mistrza Polski. Tyle.



vamos

Do góry
#1736416 - 02/11/2007 19:20 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: BOT Turów Zgorzelec
KURS: 1,55
BUKMACHER: Bet-at-home
STAWKA: 4/10

&

ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: BOT Turów Zgorzelec -4
KURS: 1,90
BUKMACHER: Pinnacle
STAWKA: 3/10

&

ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: poniżej 153 pkt w meczu
KURS: 1,95
BUKMACHER: Pinnacle
STAWKA: 5/10


Data i godzina rozpoczęcia meczu: 2.11.2007 (piątek), godz. 19:00

Już dzisiaj dojdzie do spotkania Śląska Wrocław z Turowem Zgorzelec. Na początku miałem tego spotkania raczej nie grać, ale po tym jakie kursy wystawili bukmacherzy postanowiłem zaryzykować. Nikt chyba z nas nie spodziewał się, że w dniu tego meczu Śląsk może zajmować 10. miejsce w ligowej tabeli, legitymując się bilansem 1-3. To co się dzieje w drużynie z Wrocławia jest bardzo, ale to bardzo niekorzystne i źle wpływa na drużynę. Nowy prezes zrobił wiele szumu, wprowadził wiele zmian i teraz widzimy tego efekty. Skład skompletowany w zasadzie "za pięć dwunasta", Urlep więcej czasu poświęcił grze Reprezentacji Polski i ME w Hiszpanii, a gracze sprowadzeni do Wrocławia cały czas nie mogą się ze sobą zgrać, tak jakby oczekiwali od nich tego zarówno działacze jak i kibice.

No, ale nigdy nie może być tak wesoło i fajowo... Spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami i daję sobie rękę uciąć, że Turów w tym spotkaniu nie będzie miał lekkiej i przyjemnej przeprawy z koszykarzami Śląska. Może być tak, że Wrocław postawi wszystko na jedną kartę, a przed meczem Urlep powie do swoich koszykarzy w szatni "Panowie, zapominamy o poprzednich wynikach, gramy na 150% możliwości, nie boimy się rywala i walczymy do upadłego, bo jak nie to każdy po meczu ma po klapsie" \:p

I troszeczkę właśnie takiej gry ze strony wrocławian oczekuję - walki do upadłego i gryzienia parkietu, co by się znowu nie skompromitować przed własną publicznością. Mogłoby się wydawać, że atutem Śląska może być własna hala, ale dotychczasowe wyniki niestety tego nie pokazują. ASCO Śląsk Wrocław przegrał bowiem u siebie zarówno mecz z Koszalinem jak i świeckim Polpakiem. To za dobrze jednak nie wróży... Przed tym spotkaniem skład ekipy Andreja Urlepa nieco się zmienił. Dołączył do drużyny bowiem znany z występów w Prokomie Trefl Sopot, Atkins jak również Homan. No, ale co oni mogą zrobić? Atkins po kontuzji ma zaległości treningowe w dodatku tak naprawdę do końca nie wiadomo czy zagra, a Homan zgrany z drużyną nie jest (zresztą Atkins też nie, co w jego sposobie gry jest bardzo ważne). Za dobrze to nie wygląda jak dla mnie co zresztą pokazują wyniki, więc moje słowa nie są wyssane z palca...

A w Turowie po staremu. Zmian nie ma, bo nie ma takiej potrzeby. Z meczu na meczu grają lepiej, udowadniając tym samym, że przegrana z Górnikiem była tylko wypadkiem przy pracy i zimnym prysznicem, który jak widzimy dobrze zadziałał na ekipę Filipovskiego. Z dystansu Turów ma kim postraszyć w porównaniu do Śląska i to tutaj upatruję klucza do zwycięstwa, stąd moje typy. Biorę zwycięstwo Turowa jak również zakład, że Turów wygra minimum 4 punktami, co jest w miarę dobrym handicapem i myślę, że prawdopodobieństwo wejścia zakładu jest dosyć spore.

Podobnie sprawa ma się co do betu na poniżej 153 punkty w meczu. Linia jaką wystawił Pinnacle jest wyjątkowo atrakcyjna dla grających i przez myśl mi nie przeszło, że w ogóle taką zobaczę gdziekolwiek. Gram oczywiście poniżej, bo w końcu to derby. Zobaczymy walkę o każdy centymetr parkietu, dobra obronę z jednej jak i drugiej strony i chyba pewną mobilizację w szeregach Śląska, która powinna zaowocować, że atak Turowa nie będzie tak mocny jak w poprzednich meczach (co nie znaczy, że będzie zły). Wyniki z poprzednich lat pokazują, że w spotkaniach Śląska i Turowa to zawsze defensywa odgrywała kluczową rolę, tak więc typuję poniżej 153 punktów w meczu.



Turów

Defence

Do góry
#1739356 - 03/11/2007 03:51 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: BOT Turów Zgorzelec
KURS: 1,55
BUKMACHER: Bet-at-home
STAWKA: 4/10


+2,2j.

Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: BOT Turów Zgorzelec -4
KURS: 1,90
BUKMACHER: Pinnacle
STAWKA: 3/10


+2,7j.

Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: poniżej 153 pkt w meczu
KURS: 1,95
BUKMACHER: Pinnacle
STAWKA: 5/10


-5j.


Grając linię 153 punkty myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi, a tymczasem stało się zupełnie inaczej. Urlep już nie stawiasz na twardą defensywę? Co się dzieje w tym Wrocławiu? \:o

Zamiast być na plus i poprawiać bilans to ja znowu na minusie.

Po takich wynikach i tak nikt nie będzie zaglądał w ten temat, więc muszę przemyśleć czy pisanie moich wypocin ma w ogóle jakikolwiek sens \:\(

Do góry
#1740258 - 03/11/2007 07:22 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: SPEC Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
TYP: SPEC Polonia Warszawa
KURS: 1,72
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 4/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 3.11.2007 (sobota), godz. 18:00


Nie mogłem przejść obojętnie obok kursu 1,72 na Polonię, bo uważam, że absolutnie jest on zawyżony. Mimo iż Polonia legitymuje się zerowym bilansem zwycięstw, to w jutrzejszym meczu nie jest wcale skazana na porażkę. Bilans 0-4 wynika raczej trochę z pechowego terminarza, a nie słabej gry Polonii. Warszawiacy przegrali jak do tej pory z takimi tuzami ligi jak Prokom, Turów, Anwil, Stal, więc pretendentami do medalu Mistrzostw Polski. By nie stracić kontaktu z ligową czołówka muszą po prostu jutro wygrab, bo ten mecz jest tym z gatunku być albo nie być w lidze. 1,72 jakie zaproponował nam Bwin.com to smakowity kąsek dla typerów.

Polonia zawsze nam się kojarzyła z zespołem overowym. I tak jest nadal. W meczach, które wymieniłem powyżej Polonia długo stawiała opór rywalom i dopiero w końcówkach musiała uznać ich wyższość. Swoje strzeleckie popisy pokazali w meczu u siebie z Prokomem. Co więcej, Polonia w tym roku dobrze broni, co na pewno nie jest na rękę takiej ekipie jak Kotwica Kołobrzeg... Kotwicy, która wygrała to co musiała, a grała powiedzmy sobie szczerze - z ligowymi średniakami. Skład mają niezły, ale ciągle niestety nie są ustabilizowani. Nie wiem jak mogli roztrwonić prawie 30-punktową przewagę w meczu u siebie z Polpharmą. To pokazuje, że w tym zespole nadal coś jest nie tak i szybko na nich nie postawię z jakaś mocniejszą drużyną.

Polonia to zespół własnej hali. Tu czują się najlepiej i tu walczą o każdą piłkę. Strzelców mają w tym roku bardzo solidnych i tak jak pisałem - po kursie 1,72 naprawdę warto zaryzykować stawiając na Polonię Warszawa. Trener Kamiński potrafi zmotywować graczy, a cóż może być lepszą motywacją jak odniesienie pierwszego zwycięstwa w lidze.

Do góry
#1741434 - 03/11/2007 21:10 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Czarni Słupsk - Stal Ostrów Wielkopolski
TYP: Stal Ostrów Wielkopolski
KURS: 2,35
BUKMACHER: bet365
STAWKA: 3/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 3.11.2007 (sobota), godz. 16:00 (mecz pokaże na żywo Polsat Sport Extra)


Mecz, po którym zobaczymy ile tak naprawdę jest warta Stal w tym sezonie. Dzisiejszy mecz na gorącym słupskim terenie do łatwych należeć nie będzie, bo Czarni u siebie zawsze są mocni. Z tym, że trzeba skorzystać z dwóch rzeczy:

1) z kursu jaki zaproponował nam bet365
2) z braku formy i absencji(???) niektórych zawodników słupskiej drużyny

Gracze Czarnych nie są w optymalnej formie i musimy wykorzystać to. Początkowo miałem nie grać tego meczu, ale po takim kursie warto spróbować.

Do góry
#1743838 - 04/11/2007 02:46 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: SPEC Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
TYP: SPEC Polonia Warszawa
KURS: 1,72
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 4/10


+2,88j.

Do góry
#1743855 - 04/11/2007 02:48 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Czarni Słupsk - Stal Ostrów Wielkopolski
TYP: Stal Ostrów Wielkopolski
KURS: 2,35
BUKMACHER: bet365
STAWKA: 3/10


+4,05j.

Do góry
#1743903 - 04/11/2007 03:01 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Podsumowanie ogólne:

1 kolejka: -23,5j.
2 kolejka: -21j.
3 kolejka: -1,71j.
4 kolejka: +7,3j.
5 kolejka: +6,83j.


---

SUMA: -32,07j.


Piąta kolejka równie udana co poprzednia. Mogło być jeszcze lepiej, ale niestety bardzo zawiodłem się na wczorajszej defensywie we Wrocławiu w wykonaniu Śląska i Turowa. Nie jest źle, bo liga staje się coraz bardziej klarowna i z każdą kolejką moja wiedza o niej poszerza się \:\)

Najważniejsze to powoli wychodzić z dołka!

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających temat! \:\)

PS. Jutro nie typuję Polpaku z Prokomem ;\)




Dzięki STALÓWKA!


Do góry
#1763012 - 10/11/2007 04:34 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Czas na moje propozycje na 6 kolejkę DBE

vs

ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin
TYP: powyżej 150,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 4/10

&

ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin
TYP: AZS Koszalin
KURS: 3,20
BUKMACHER: Bet-at-home
STAWKA: 2/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 10.11.2007 (sobota), godz. 17:00


No dobra. No to zaczynamy szóstą kolejkę spotkań DBE. Na pierwszy ogień mecz, który chodzi za mną już od poniedziałku, a co zagram miałem już w głowie jak nawet sam Bóg nie znał żadnych kursów na ten mecz. Do Starogardu Gdańskiego przyjeżdża AZS Koszalin. Oba zespoły w lidze jak do tej pory spisują się powiedzmy sobie szczerze średnio, chociaż na mnie większe wrażenie robi gra zawodników z Koszalina. I jeśli będę się trzymał tego, że czasami staram się poszukać ewidentnie zawyżonego kursu to właśnie chyba na taki smakowity kąsek trafiłem. To 3,20 jakie proponuje nam Bet-at-home to zdecydowanie za dużo. Nie oszukujmy się - jakie są atuty Polpharmy w tym meczu oprócz tego, że gra u siebie? Szukam... Szukam... I coś kurna znaleźć nie mogę. Copeland? Witos? Mało. Chudeusz? No proszę Was... Biorę to 3,20 i jutro ściskam kciuki za "dzikusów" z Koszalina \:\) Coś mi męska intuicja podpowiada, że jutro możemy obejrzeć w tym meczu małą niespodziankę - i tym samym ostrzegam przed szaleńczym graniem za wysokie stawki na Polpharmę, bo potem może być płacz i zgrzytanie zębów na QCZ. Ja tam daję na Koszalin za niziutką stawkę głównie dla emocji i tego, że ten kurs jest zdecydowanie przeszacowany. Koszalin w tym roku ma baaaardzo dobrą ekipę. Wygrywać w Starogardzie potrafią, sprawiać niespodzianki też, czegóż można chcieć więcej ;\) A no i do Koszalińskich strzelb doszedł George Reese Jak ja go kocham oglądać w akcji. W końcu dziecko i wynalazek Szczubiała \:p A tak odkładając żarty na bok to w moim mniemaniu AZS wcale nie stoi na straconej pozycji. Ekipa dobra, gra też i mimo, że w meczach poprzednich zabrakło skuteczności, bo w końcu rzutowo się chłopaki powinno odblokować, a kosze w Starogardzie proszę mi wierzyć temu sprzyjają. Sam Dariusz Szczubiał zapowiadaj, że kibice w tym meczu zobaczą zupełnie inni, odmieniony AZS. Czas w końcu przerwać serię porażek...

Co do overka jeszcze parę słów - Polpharma zawsze skuteczna u siebie, tam im się gra najlepiej, oba zespoły prezentują się raczej ofensywnie, mają odpowiednich strzelców do wykonania zadania (czyt. over 150,5 pkt \:\) ). Ja zaryzykuję, bo linia w miarę sensowna.

Do góry
#1763534 - 10/11/2007 06:08 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk
TYP: Kotwica Kołobrzeg
KURS: 2,15
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 2/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 11.11.2007 (niedziela), godz. 17:00 (mecz na żywo pokaże Polsat Sport)


W niedzielne popołudnie dojdzie do meczu Kotwicy Kołobrzeg z Czarnymi Słupsk. Kurs 2,15 na Kotwicę bardzo ładny i właśnie na taki typ się zdecyduję, zważywszy na to, że za Kotwicą przemawia kilka sensowych moim zdaniem argumentów. Zacznijmy od tego, że to mecz derbowy, dodatkowa mobilizacja, własna publika, swoja hala. Właśnie - swoja hala, w której Kotwica czuje się bardzo dobrze, a kołobrzeski teren dla każdego jest bardzo niewygodny. Takie mecze Kotwica musi wygrywać, mimo, że to teoretycznie Czarni są stawiani w roli faworyta. No, ale w Czarnych źle się dzieje co już pisałem zresztą niejeden raz. Wielu zawodników od formy dalekich, pojawiły się spekulacje jakoby Barlett miał opuścić Słupsk (raczej na pewno nie opuści, ale sama informacja nie jest wyssana z palca i coś musiało mieć na nią wpływ), Kikerpill i Kudriawcew O ILE W OGÓLE WYSTĄPIĄ to raczej po takich kontuzjach nie będą w stanie zagrać na 100% swoich możliwości, a to 100% w takim meczu jest bardzo potrzebne. Do ekipy Czarnych dołączyli Ubaka i Urbonas. Zgrani nie są z zespołem, zagrywek raczej nie znają, co przy graczach na pozycję 1 (Ubaka) jest szalenie ważne. Mało tego, muppet mi pisał, że podobno ten Ubaka szału nie robi... No, ale są to zawsze jakieś zmiany w zespole Czarnych, a jak wiadomo...Igor zmian nie lubi ;\) Czy wpłyną one korzystanie na grę zespołu, to ciężko na razie powiedzieć, ale sytuacja raczej nie jest za wesoła w obozie Słupska. Nie daję szaleńczych stawek na Kotwicę, bo to będzie bardzo ciężki mecz, ale uważam, że zagrać warto.

Do góry
#1766540 - 11/11/2007 02:59 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin
TYP: powyżej 150,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 4/10


+3,4j.

Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin
TYP: AZS Koszalin
KURS: 3,20
BUKMACHER: Bet-at-home
STAWKA: 2/10


+4,4j.

hyhyhy, no cóż tu dużo mogę napisać... Oby jutro Kotwica dokończyła dzieło \:\)

dla odwiedzających temat.

Do góry
#1770319 - 12/11/2007 02:47 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk
TYP: Kotwica Kołobrzeg
KURS: 2,15
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 2/10


+2,3j.

izi

Do góry
#1770393 - 12/11/2007 03:05 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Cóż to był za weekend z DBE

Strasznie się cieszę ze swojej pracy jaką wykonałem. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał i zarobił, bo w końcu o to w tym temacie chodzi - dzielić się typami i przemyśleniami z innymi

Oby dobra passa została podtrzymana, a głupie straty z początku sezonu odrobione \:\)











Duuuuuuuuuużo dla wszystkich odwiedzających temat \:\)

Do góry
#1770433 - 12/11/2007 03:15 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Podsumowanie ogólne:

1 kolejka: -23,5j.
2 kolejka: -21j.
3 kolejka: -1,71j.
4 kolejka: +7,3j.
5 kolejka: +6,83j.
6 kolejka: +10,1j.

---

RAZEM: -21,98j.


Powoli, ale najważniejsze, że odrabiamy straty

Do góry
#1783088 - 16/11/2007 08:48 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Śląsk Wrocław - Stal Ostrów Wielkopolski
TYP: Stal Ostrów Wielkopolski
KURS: 1,75
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 3/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 16.11.2007 (piątek), godz. 19:00


Zacznijmy od tego, że mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były zacięte i elektryzowały kibiców obydwóch drużyn. Nie inaczej będzie i tym razem, a pozycja w tabeli (Stal - 1, Śląsk - 13) nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia. Powiem tak - biorę to 1,75 w Bwin.com i cieszę się z tego co mam, bo powiedziałem sobie jasno: albo stawiam na Stal, albo nie stawiam na nikogo. No i jednak jak widać wybrałem wariant numer jeden... Śląsk jest cały czas bez formy mimo BARDZO DELIKATNEJ poprawy gry. Wrocław nie gra już tego piachu jak to miało miejsce na początku rozgrywek, jednak powiedzmy sobie szczerze, że cały czas coś jednak w drużynie kuleje. Źle się dzieje, bo odszedł Urlep. Ale nie w sensie, że drużyna straciła bardzo dobrego trenera tylko w sensie, że nastąpiło to na niecałe dwa dni przed pojedynkiem ze Stalą. Atuty po stronie Śląska w tym meczu? Hmmm - chęć przełamania złej serii w lidze i odbicie się od dna tabeli, własna hala, przewaga pod koszem. Mają i Homana i Ryżego, Domino też zawsze coś zbierze podobnie jak Gai. Tu przyznać trzeba, że Śląsk ma mega przewagę, bo jak wiemy Oden jest kontuzjowany, a Przybyszewski jest cieniem samego siebie. No tylko, że Stal ma też swoje atuty: piekielnie mocny obwód, wysoka forma, zbilansowany skład, dobrych zmienników i to, że osoba, która poprowadzi Śląsk w tym meczu zrobi to praktycznie na świeżo. A no i Hughes ma coś do udowodnienia w tym meczu.

Ogólnie mówię - do typu nie jestem przekonany w 100%, nie jest to żadna "peffka z DBE", mecz będzie wyrównany do ostatniej minuty moim zdaniem, ale to 1,75 skusiło mnie do ostatecznego zarania Stali - raz się żyję. I pewno głosy co do tego meczu będą podzielone, no ale to tylko jest moje zdanie w końcu.

Do góry
#1785084 - 17/11/2007 04:48 Re: Tylko DBE - typy shane'a [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: shane
ZDARZENIE: Śląsk Wrocław - Stal Ostrów Wielkopolski
TYP: Stal Ostrów Wielkopolski
KURS: 1,75
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 3/10


-3j.

Dno.


Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4402 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586364 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07