Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >
Opcje tematu
#1466012 - 06/08/2007 17:49 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Dziabor]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Moze zostac

Do góry
#1468355 - 07/08/2007 14:33 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Witam , włąsnie przymierzam sie do typowania ,ale jest problem , duza liczba uczestnikow powoduje ze trzeba najpierw namozolic sie czy ktos juz tego typa nie podał , to zabija całą zabawe Panowie , proponuje generalna zmiane regulaminu : podzielic sie na 4 grupy (zasady gry takie same jak w regulaminie ) , po ilus tam kolejkach czterech najlepszych awansuje , w nastepnym etapie po dwoch najlepszych awansuje , powstanie na koncu ostatnia 4 osobowa grupa i ona wyłoni zwyciezce /wyniki po kazdym etapie sa od zera/ --- rzucam to pod dyskusje jeszcze przed pierwsza kolejką ,raz uprosci to sytuacje w powtarzaniu typow : typy nie mogą sie 3 krotnie powtarzac w obrebie 8-9 osobowej grupy , a nie w obrebie trzydziestokilkuosobowej ,dwa uatrakcyjni rozgrywki , wariant drugi - kazdy z kazdym , a potem system pucharowy , oczywiscie jesli nie bedzie na moj post odzewu zostaje tak jak jest

POZDRO
ELDO

Do góry
#1468507 - 07/08/2007 16:56 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: ELDORADO]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Eldo ma swoje rację i widzę tutaj duży plus. Przypomina mi to zmagania kiedyś z Orange Ekstraklasy. Pamiętamy dobrze jak została stworzona grupa mistrzowska i spadkowa. Można by zrobić podział na grupy. Być może stworzyć małą Ligę Mistrzów. Po pewnym określonym czasie najlepsi awansowali by wyżej a słabsi by odpadli. Naprawdę ja wczoraj nie źle musiałem się na głowić do dać przed tą kolejką a był dopiero Poniedziałek. Warto o tym pomyśleć i uważam pomysł Eldo za bardzo dobry. Naprawdę wielką frajdą była by rywaliazacja w mniejszje grupie i tryb awansów a'la Liga Mistrzów.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1468546 - 07/08/2007 17:15 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Ignorator]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
tez uwazam, ze podzielenie nas na miejszcze grupki bylo by duzym ulatwieniem
przeciez niebedziemy sie zabijac co poniedzialek o lepsze typy
taka gra byla by bez sensu bo wiemy ze tez wazne sa info z roznych zrodel,
ktore zazwyczaj pojawiaja sie na gora dzien przed spotkaniem
jesli pozostanie jak jest bedzie naprawde duze zamieszanie
mysle tez ze niemusimy wprowadzac sys pucharowego, bo kazdy by chcial sie sprawdzic i dotrwac tu do konca
wystarcza 3-4 grupy, w ktorych typy niebeda mogly sie powtarzac
a jesli ktos zauwazy notoryczne kopiowanie swoich pickow przez gracza z innej grupy
to wtedy juz decyzja konstruktora pewnie taka ze ktos wyleci..

pozdrawiam

Do góry
#1468580 - 07/08/2007 17:24 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: citizen]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Niby duzo lig do typowania mamy lecz ja rowniez popieram przedmowcow. Jak na tylu graczy zasada z podaniem typu tylko dwa razy strasznie ogranicza.

Ja mysle, ze mozna by zrobic cos na zasadach LIGI 7R. Jedna liga, co kolejke kazdy gra z innym uczestnikiem i miedzy nimi nie moze dojsc do podania takiego samego spotkania itp. tylko tu bylby problem czy uda sie rozegrac tyle kolejek bo jest spora liczba uczestnikow.

Warto sie nad tym zastanowic.

Pozdrawiam

Do góry
#1468618 - 07/08/2007 17:43 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Túlio]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Zdecydowanie przeciwny.
Była masa czasu na proponowanie zmian, poprawek czy udoskonaleń w tym konkursie.
Poza tym, po to zdecydowaliśmy się na wprowadzenie aż tylu opcji do gry [1x2, ht, u/o i masę innych] - by zróżnicować typy w konkursie.
A dzielenie się teraz na grupy, podgrupy, jakieś ligi mistrzów, wymianay, zamiany co pare kolejek to jakieś nieporozumienie ...

Do góry
#1468754 - 07/08/2007 19:02 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: [T]-error]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Terror zgoda , ale życie przerosło wasze wczesniejsze założenia , bo do konkursu zgłosiło się zbyt wiele osob jak na taką formę rywalizacji i moze sie zrobić kaszana , proponuje żeby konstruktor jako obecnie główny prowadzący zadecydował czy coś zmieniamy czy nie , jesli nie ,to wszelkie reformy odkladamy na przyszły sezon

POZDRO
ELDO

Do góry
#1468778 - 07/08/2007 19:14 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: ELDORADO]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Po pierwsze nie wierze, że wszyscy dotrwają do końca sezonu i za kilka kolejek będzie luźniej, po drugie po dwóch, trzech kolejkach trzeba będzie być może przestawić się z typowania 1X2 na inne [całkiem niezłe opcje] - wszystkim to może wyjść na dobre.

Do góry
#1469106 - 07/08/2007 22:15 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: [T]-error]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Fakt, ciężko już teraz coś wybrać, ale po sobie wiem, że z czasem będę typował u/o, połówki itp. Po prostu czekam na serie.

No może dwukrotne podanie jednego typu, to ciut za mało (może 3, jak było w poprzedniej edycji ?)

Również podzielam zdanie terrora, że nie wszyscy dotrwają do końca. Śmiem twierdzić, że jeśli po Nowym Roku zostanie nas 15, to będzie bardzo dobrze.

Do góry
#1469708 - 08/08/2007 01:47 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: [T]-error]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: [T
-error]Zdecydowanie przeciwny.
Była masa czasu na proponowanie zmian, poprawek czy udoskonaleń w tym konkursie.
Poza tym, po to zdecydowaliśmy się na wprowadzenie aż tylu opcji do gry [1x2, ht, u/o i masę innych] - by zróżnicować typy w konkursie.
A dzielenie się teraz na grupy, podgrupy, jakieś ligi mistrzów, wymianay, zamiany co pare kolejek to jakieś nieporozumienie ...


...a tu mamy prawdziwa odpowiedz dlaczego jest przeciw :
Quote:

Kto wygra Puchar Anglii ?
West Ham United 40,00 - Bwin
Kto wygra Puchar Ligi ?
West Ham United 30,00 - bwin


na braku mozliwosci podawania tych samych typow , duzej ilosci graczy , wszyscy sie "wykrwawia" (same minusowe salda ) , a [T]-error bedzie triumfowal na koncu zabawy \:D ;\)

powaznie natomiast mowiac , na zmiany w tej edycji chyba juz minimalnie zapozno , gramy jak jest zycie pokaze co i jak i od nastepnej edycji ewentualne poprawki , az powstanie konkurs doskonaly (beda placic zeby sie tu dostac) ;\)

Do góry
#1470318 - 08/08/2007 03:43 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: SOUDAL]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witajcie,

Widze ze sie zrobil ruch w temacie. Dopiero wrocilem z pracy wiec wczesniej nie moglem zabrac glosu. Ja tez myslalem o tym, o czym piszecie ale nie widze problemu szczerze mowiac.
Po 1 zgadzam sie z [T]- errorem, ze na zmiany i tworzenie lig i podgrup za pozno
Po 2 wybor jest bardzo duzy, okolo 500 czy 600 propozycji co tydzien, a ze ludzie sie rzucaja w poniedzialek na te "najpewniejsze" to juz inna sprawa. Ja mam swoje mecze upatrzone i one pozostaja nietkniete.
Po 3 jak mozna typowac i nie musiec sie bac o to czy braknie typow pokazali Killa Boom i Valverde, ktorzy ladnie wykorzystali nowe opcje,

Im prostsze zasady tym konkurs czytelniejszy. Grupy i grupki zaciemnilyby obraz moim zdaniem.

Proponuje poki co nic nie zmieniac, ale jesli problemy beda sie powtarzac mozna bedzie rozwazyc zwiekszenie limitu powtarzania typow.

Pozdrawiam

PS: Panowie, troche szkoda, ze ciekawa dyskusja rozgorzala 3 dni przed rozpoczeciem rozgrywek. W kazdym razie ja caly czas czekam na opinie i uwagi co do prowadzenia konkursu,.

Do góry
#1470388 - 08/08/2007 03:58 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Aha, i byc moze nie wszyscy zauwazyli. Na samej gorze tematu 1 kolejka, w drugim poscie wypisane sa mecze i opcje, ktorych juz nie mozna typowac. Mam nadzieje, ze to troszke ulatwi zycie osobom typujacym pod koniec tygodnia. Postaram sie to robic w czasie kazdej kolejki.

Pozdrawiam

Do góry
#1470468 - 08/08/2007 04:12 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: SOUDAL]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: SOUDAL
[quote=[T]-error]

...a tu mamy prawdziwa odpowiedz dlaczego jest przeciw :
Quote:

Kto wygra Puchar Anglii ?
West Ham United 40,00 - Bwin
Kto wygra Puchar Ligi ?
West Ham United 30,00 - bwin


na braku mozliwosci podawania tych samych typow , duzej ilosci graczy , wszyscy sie "wykrwawia" (same minusowe salda ) , a [T]-error bedzie triumfowal na koncu zabawy \:D ;\)

powaznie natomiast mowiac , na zmiany w tej edycji chyba juz minimalnie zapozno , gramy jak jest zycie pokaze co i jak i od nastepnej edycji ewentualne poprawki , az powstanie konkurs doskonaly (beda placic zeby sie tu dostac) ;\)


Hehe ... to nie tak, brak możliowści powtórzeń typu, dotyczy kolejek ligowych [max 2 takie same typy] natomiast przy typowaniu długoterminowym z tego co widzę, każdy typuje tak jak mu wygodnie i tak ma być.
Nic nie stoi na prtzeszkodzie, żeby podać WHU jako winnersów w Pucharach ... \:\)

pzdr))

Do góry
#1470470 - 08/08/2007 04:13 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
Happy Birthday Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Ta aktualizacja , tego czego nie można już typować według mojej oceny jest bardzo dobrym posunięciem i sie na pewno przyda

Do góry
#1470508 - 08/08/2007 04:25 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Piecia]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Konstruktor oczywiście, że można dać typy z różnych lig angielskich, ale będąc w Polsce dobry dostęp będziesz miał góra do Premiership lub Champions League niższe klasy rozgrywkowe to już problem. Na początku myślałem, że wygląda to zupełnie inaczej. Teraz widzę, że będzie bardzo ciężko. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale zwycięscą zostanie na pewno ktoś kto zna dobrze niższe ligi. Ja ze swojej strony mam wielkie obawy, bo zawsze jak brałem coś z Anglii to najczęściej w piątek. Tutaj takiego komfortu mieć nie będę. Chyba, że wprowadzimy możliwość podawania typów dopiero od piątku np po godzinie 22. Wtedy wszyscy będzimy mierli odpowiednie info na ręku, bo typy, które mamy opieramy na przeczuci czy też ostratni sezonie ligowym.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1470536 - 08/08/2007 04:32 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Ignorator]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Ignorator - w piątek między 22:00 a 22:03 pojawi się nagle dwadzieścia klika postów z mecze np MU v AV 1 po 1,5 ;\) ... kto to potem będzie korygował, kontrolował i uważał na całość \:\)
Dasz radę ... jak i my wszyscy, ewentualnie zwiększy się do 3 możliwość podania tego samego typu, jeśli będzie taka potrzeba ...

Do góry
#1470586 - 08/08/2007 04:51 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: [T]-error]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Sa jeszcze opcje do wyboru takie, jak ktos strzeli pierwsza bramke, zawodnik strzeli bramke, praktycznie nikt dotychczas nie gral U/O czy wynik 1 polowy.

Zgadzam sie Ignorator, ze na wyczucie nie ma sensu grac. Dlatego czekam do piatku, a moze i soboty. Jezeli 35 osob zagra to jest to max 175 typow, a tak naprawde z powodu powtarzania ilosc typow bedzie blizsza 150 albo i mniej. Dlatego nawet ten typujacy jako ostatni bedzie mial duzy wybor.

Szczerze mowiac, to, ze niektore " oczywiste" typy beda zablokowane to moze czesto sie okazac blogoslawienstem bo one uwielbiaja nie wchodzic.

Czekam na typy Jonathana Sarkosa, ktory gra tylko Premiership i Championship ale juz w zeszlym roku zanim sie wycofal pokazal probke niezlych mozliwosci grajac te malo popularne. Do dzis pamietam jak mu weszlo, ze West ham strzeli pierwszy bramkie na wyjezdzie z Newcastle przy kursie ponad 3. Zaimponowalo mi to wtedy, a pisze o tym, zeby pokazac, ze mozna powalczyc bazujac tylko na dwoch najwyzszych ligach.

Moim wielkim pragnieniem jest by typy podawane w tym konkursie mozna bylo grac w realu izarabiac i mysle, ze co najmniej kilku typerow pokaze swoja klase w nadchodzacych rozgrywkach.

Tak jak pisalem wczesniej na razie zostawmy regulamin w takiej postaci jak jest. Jezeli problemy beda sie powtarzac to nie mam watpliwosci, ze [T]-error czy ja nie bedziemy oponowac przeciwko wprowadzeniu sensownych zmian.

Do góry
#1470632 - 08/08/2007 05:11 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Problem polega na tym, że każdy będzie szedł w swoją stronę. Dla mnie najważniejsza jest wiedza, która pojawia się w piątek dopiero. Z resztą najwcześniej info można znaleźć w czwartek. Dlatego będziemy bardziej wróżyć niż typować.

Przykładowo na dzień dzisiejszy mam trzy propozycje z Polski, ale nie zagram żadnej dopóki nie poznam konkretów odnośnie składów personalnych co jest oczywiste.

Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, ale już na stracie wiele osób nie ma szans. Takie jest moje zdanie.

Konstruktor ty znasz bardzo dobrze niższe ligi. Takich osób jest tu nie wiele. Na pewno jesteś ty, jinx i być może [T-error] reszta jakoś nie wpadła mi w oko. A jeszcze można nadmienić kobo, który kochał niższe szkockie, ale gdzieś znikł.

Tyle ode mnie.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1470667 - 08/08/2007 05:24 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: Ignorator]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
...a maleo, Feel - Tsu ? Swietni eksperci moim zdaniem. I zajmuja sie glownie niskimi ligami.

Ja osobiscie jestem tez ciekaw jak bedzie grac Lord Devastator. Zawsze z przyjemnoscia czytam jego spiskowe teorie, i musze przyznac, ze czesto sie sprawdzaja.

Ezquerro korzysta z wiedzy lokalnej jesli chodzi o Szkocje.

Jest Valverde czy Killa Boom, ktorzy sa bardziej wszechstronni i typuja nie tylko pilke, tez swietni typerzy.

Poza tym cala grupa konkursowych wyjadaczy, ktorzy maja bardzo znane nicki na forum i w niejednym konkursie odgrywali czolowe role.

Eldorado czy Citizen, ktorzy niejednego zarazili pasja do angielskiej pilki.

Ty czy VanTheMan oraz Maxi lub wspomniany Jonathan Sarkos to czolowka jesli chodzi o Premiership.

A byc wymienianym w towarzystwie [T]-errora czy jinxa to zawsze komplement bo to niezrownani znawcy.

Naprawde o poziom sie absolutnie nie obawiam i mysle, ze biorac pod uwage jak wytrawne grono sie nam tu zebralo to poszczegolni gracze poradza sobie swietnie.

Pozdrawiam

Do góry
#1470686 - 08/08/2007 05:29 Re: BRITISH CLUB - II EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy... [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Jezeli chodzi o nicki, ktorych tu nie ma to brakuje mi Experto, DJ Sosny, Zabielanego, nertiego, kefira70, Prema i uwazalbym, ze ten konkurs ze 100 % pewnoscia wyloni najlepszego na mecz.pl fachowca od angielskiej pilki.

Jesli kogos opuscilem to przepraszam ale ta lista pokazuje jak wielkie zasoby jesli chodzi o dobrych typerow mamy na forum.


Edited by konstruktor1 (08/08/2007 05:30)

Do góry
Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, igea23, VVega, akagi, Sensei, alfa), 3932 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586817 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14