Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1857208 - 15/12/2007 04:50 Re: Ligue1 [Re: mura]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Paris SG - Toulouse

Paryżanie dokonali czegoś wydawałoby się niesamowitego, po ubiegło tygodniowym zwycięstwie z Auxerre wygramolili się ze strefy spadkowej. Niestety nikła przewaga nad znajdującym się w tejże strefie Lille wynosi zaledwie 1 pkt. Toteż podopieczni Le Guena spokojni być nie mogą i muszą stale powiększać konto punktowe by z powrotem tam nie spaść. Zadanie to nie łatwe, bo o ile gospodarze dobrze radzą sobie poza stolicą to na Parc des Princes nie odnieśli jeszcze zwycięstwa w ligowych potyczkach. Na 9 meczy przegrali aż 5 i zanotowali zaledwie 4 remisy. Wypadałoby, aby zaczęli grać w końcu na miarę oczekiwań i możliwości. Przeciwnicy też nie lepsi. Goście także od początku rozgrywek tylko zawodzą, po drużynie z ubiegłego roku nie ma śladu. Słaba postawa w rozgrywkach europejskich, by nie powiedzieć gorzej. Zaledwie 2 pkt przewagi nad PSG i przeciętna gra na wyjazdach tylko 1 pkt zdobyty na 3 wyjazdy(ogólnie lepiej bo 2-2-4). Niemniej duży wpływ na postawę gości ma ich sytuacja kadrowa, szpital jednym słowem. W nadchodzącej konfrontacji zabraknie w szeregach Toulouse Paulo Cesara, Daniel Congre'a, Pierre-Alain Gignaca, Jeremy Mathieu and Jon Jonssona a zawieszeni pozostają Achille Emana, Fode Mansare, Laurent Batlles i Cheikh M'Bengue. Zdobycie choćby 1 pkt może być bardzo trudne, mimo że goście to drużyna z charakterem. Ubytki kadrowe to z kolei przewaga dla gospodarzy, którzy gają w kratkę, lecz tym razem powinni być górą. Oby tylko zbytnia pewność siebie ich nie zgubiła. Czas się przełamać allez PSG !!

Typ: PSG



Monaco - RC Lens

Ubiegłotygodniowymi porażkami obie drużyny zakończyły passę 5 kolejnych meczy bez porażki. Rożnica punktowa pomiędzy sobotnimi rywalami jest niewielka. Monaco ma 2 pkt przewagi nad gośćmi, którzy mają zaledwie 2 pkt przewagi nad strefą spadkową. Porażką z Le Mans mocno skomplikowali sobie życie. W nadchodzącym meczu nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, gdyż w razie niepomyślnych wyników znów mogą osunąć się do strefy spadkowej. Jest o co się bić. Faworytem jest zespół gospodarzy, nie ma co ukrywać stosunkowo dobrze grają u siebie w dotychczasowych pojedynkach z Lens na Stade Louis II przegrali tylko raz notując 4 zwycięstwa i 4 remisy. Ogólnie więcej przemawia za nimi dodatkowo są w lepszej sytuacji kadrowej. Z powodu różnych absencji wracają Bernardi, Perez, Gakpe i Cufre brak tylko Leko. W składzie Lens zabraknie Keity i Kovacevica niepewny gry jest Hilton. Zapowiada się trudny ale i emocjonujący zarazem mecz. Osobiście uważam, że kurs na zwycięstwo na Monaco powinien być wyższy, mnie nie satysfakcjonuje, więc odpuszczam ale zagram sobie na over. Monaco miało ostatnio problemy ze zdobywaniem goli zaledwie 1 2 3 meczach, ale w końcu muszą się przełamać strzelecko. Lens też nie zachwyca pod tym względem, ale jeśli obrona zagra jak z Le Mans to over będzie jak nic.

Typ: over 2.5

Do góry
Bonus: Unibet
#1857337 - 15/12/2007 05:17 Re: Ligue1 [Re: vindom]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: vindom
W nadchodzącej konfrontacji zabraknie w szeregach Toulouse Paulo Cesara, Daniel Congre'a, Pierre-Alain Gignaca, Jeremy Mathieu and Jon Jonssona a zawieszeni pozostają Achille Emana, Fode Mansare, Laurent Batlles i Cheikh M'Bengue.


Dobrze że vindom umieszcza na forum takie info. ale żeby ktoś przypadkiem nie "przeszarżował" ze stawką to dodam że ze wspomnianej grupy zawodników tylko Achille Emana (MID 17/3) i Fode Mansare (FOR 15/0) grali w ostatnim meczu z Lille (1-0). Skład Toulouse na Parc des Princes będzie niemalże identyczny jak przed tygodniem czyli:

Tolouse: Riou (Douchez) - Cetto, Arribage, Ilunga Ebondo - Dieuze, Sirieix, Sissoko, Capoue (Fabinho) - Elmander, Bergougnoux.

Trzeba jednak przyznać że ławka rezerwowych wyraźnie "ucierpiała" ze względu na dyskutowane tutaj absencje: Fabinho 7/0, Capoue 1/0, Fofana 7/0, Makalou 0/0, Santos 2/0, Dupuis 0/0.

Ostatni meczu PSG w tym roku i ostatnia szansa w tej rundzie aby wreszcie wygrać u siebie (0-4-5). Mam nadzieję że Paryżanie wykorzystają ją.

Do góry
#1857447 - 15/12/2007 05:40 Re: Ligue1 [Re: DJ SOSNA]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

hm hehe

znów ja

dobrze DJ ze nieco to sprostowałeś ale myśle że poprzednią stronę też czytałeś \:p a więc w uzupełnieniu Twoich informacji dotyczących ważnych absencji dodam, że poza wspomnianymi przez Ciebie Emaną i Mansare, istotną postacią w zespole jest także napastnik Gignac [13meczy / 2 gole] oraz Battlles [pomocnik, 11meczy].

pozostali jak wspomnialem już ja :] Ty, jak i Vindom to głównie gracze drugiego planu bądź też zawodnicy którzy pauzują już troszkę dłużej niż tydzień. ale i tak trener gości ma nie lada ból głowy - właśnie czytam że kadra na ten wyjazd liczy 17 grajków.

skład Tuluzy już w poprzednim meczu był mocno przetrzebiony.

ja podtrzymuję swój typ. allezz PSG

Do góry
#1857559 - 15/12/2007 06:01 Re: Ligue1 [Re: mura]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
żeby była jasność...ja też gram w ten weekend na PSG. Powiedzmy że daje im ostatnią szansę

Powodzenia chłopaki

Do góry
#1857764 - 15/12/2007 07:28 Re: Ligue1 [Re: DJ SOSNA]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Już od jakiegoś czasu dałem sobie spokoj na granie PSG w domu.
Na własnym boisku ten zespoł jest bardzo spięty,
nie jest taki sam jak na obcych boiskach gdzie nie wymaga się od nich wygrywania z każdym rywalem.
Natomiast w domu wszyscy, niezależnie od tego czy przyjeżdża Caen czy Lyon żadają od nich zwycięstwa.
Myslę, że to piłkarzy bardzo obciąża i stad tak mizerny dorobek na własnym placu.

Będąc w Paryzu na każdym kroku, szczególnie przed startem rozgrywek mówiło się o miejscu pucharowym,
że przede wszystkim u siebie muszą swietnie grać i wygrywać. Jak jest doskonale wiemy..
Wg mnie drużyna z Paryża spokojnie się utrzyma w lidze jednak jutrzejszego meczu na pewno nie zagram
choć oczywiście chciałbym aby to nastąpiło.
Kibice już nie wytrzymują, jesli jutro jeszcze PSG dorzuciłoby kolejną porażke to nawet nie chce myślec co by się działo.

Może się skusze na zagranie na Over 2.5
Liczę, że Pedro coś strzeli a u gości też ma kto strzelać w dodatku z obroną gospodarzy nie najlepiej.

@vindom - o jakiej pewności siebie Ty piszesz?
Z pewnością u siebie paryżanie z meczu na mecz czują sie coraz mniej pewnie ..

Do góry
#1858132 - 15/12/2007 17:52 Re: Ligue1 [Re: Platini]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Originally Posted By: platynowy007


@vindom - o jakiej pewności siebie Ty piszesz?
Z pewnością u siebie paryżanie z meczu na mecz czują sie coraz mniej pewnie ..


Czepiasz się Platyn zostałeś "Zielonym" i już się czepiasz ;\)

Chodzi o to, że w przed meczowych wypowiedziach gracze PSG bardzo pewnie wypowiadają się o zdobyciu 3 pkt w dzisiejszym meczu, trochę lekceważąc przeciwników głównie ze względu na ich sytuację kadrową. Są bardzo pewni, że w końcu wygrają. Więc jeśli nie zlekceważą przeciwników, Toulousa zapewne postawi twarde warunki, to moim zdaniem powinni wygrać gospodarze.

Zagranie over 2.5 w tym meczu to też dobre rozwiązanie sam chciałem grac taki typ, ale jednak wybrałem granie na gospodarzy. Obym tylko potem nie żałował, że źle wybrałem.

Do góry
#1859529 - 16/12/2007 02:15 Re: Ligue1 [Re: vindom]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
To, ze zostałem jak to nazywasz 'Zielonym' niczego nie zmienia ;\)

Gracze PSG przed kazdym meczem u siebie mówia, ze są pewni siebie, że 3 ptk w koncu beda ich.
To nie jest pierwszy raz kiedy spotykamy sie z taką sytuacja
Daltego nie widze tutaj znaczenia w tych slowach a dzis presja będzie jeszcze wieksza ;\)

Do góry
#1873099 - 21/12/2007 19:01 Re: Ligue1 [Re: Platini]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
19 kolejka 22-23 grudnia


17.10 Nancy - Lyon

20.00 Auxerre - AS Monaco

20.00 Caen - Strasbourg

20.00 Lorient - FC Metz

20.00 Marseille - Le Mans

20.00 Nice - Valenciennes

20.00 Sochaux - Bordeaux

18.00 Lens - Lille

18.00 Toulouse - Rennes

21.00 St.Etienne - Paris SG

Do góry
#1873120 - 21/12/2007 19:14 Re: Ligue1 [Re: vindom]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Nancy - Lyon ---> 2

sobota. godz.17:10

hit kolejki ale dla mnie zwycięzca może być tylko jeden. OL to wciąż drużyna poza zasiegiem reszty klubów we Francji. w sytuacji gdy ''muszą'', lub by ładniej brzmiało - ''bardzo chca'' w kraju moga pokonać każdego i wszędzie. ostatnia wpadka u siebie z Nice /0;0/ nie ma znaczenia. trochę pewnie opoczywali po sukcesie w Glasgow. jako że do meczu w Szkocji również ostro się przygotowywali /wtopka w Cean/ to mamy sytuacje że Lyon w ostatnich 2ligowych meczach zdobył 1punkt i nie strzelił żadnej bramki. załamanie formy? nie ma mowy. wg mnie Nancy za wiele sobie nie pogra. Lyon ma ''tylko'' 4pkt przewagi, myśle że wrócą na swoje tory i będą trzymać bezpieczniejszą przewagę.
wprawdzie Nancy w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrało ale ostatnio traci gorme - ledwie 1punkt w czterech zeszłym meczach. OL pełna mobilka, pojadą wygrać a już nie raz udowodnili że potrafią się spinać na wielkie mecze, mają w tym doświadczenie. rzadko możemy złapać takie kursy na zwycięstwo Lyonu. kadrowo przerastaja gospodarzy o kilka głów. moim zdaniem potwierdzą to na boisku i bez zbędenych wątpliwości kto jest najlepszy w kraju po prostu wygrają.

Do góry
#1874471 - 22/12/2007 04:37 Re: Ligue1 [Re: mura]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Odnośnie meczu Nancy - Lyon zgadzam się ze zdaniem mury. Lyon powinien ten mecz wygrać a kurs ponad 2 na nich rzadki i piechotą nie chodzi;)



Auxerre - AS Monaco

Znów widmo strefy spadkowej krąży nad Auxerre. Gospodarze przegrali dwa kolejne mecze w lidze i nie potrafili skutecznie powiększyć przewagi nad sąsiadami w tabeli i strefą spadkową. Gracze zespołu prowadzonego przez Jeana Fernandeza mają zaledwie 1 pkt przewagi nad Paris SG. Przed nimi trudny mecz, w którym o punkty może być niełatwo. Monaco do potentatów ligi się nie zalicza pozostaje przeciwnikiem niewygodnym, choć w meczach wyjazdowych gra słabo. Niewiele lepiej gra Auxerre u siebie, lecz to oni pozostają faworytem spotkania. W sumie chyba bardziej z powodu historii spotkań niż aktualnej dyspozycji. Monaco ostatni raz wygrało na Stade de l'Abbe Deschamps w sezonie 1999/2000 od tego czasu zdołało zremisować trzy razy i pięć razy przegrać. Zarówno Auxerre i Monaco grają w kratkę raz wygrają raz przegrają prawie jak na karuzeli. Moim zdaniem mecz nie ma faworyta i najbardziej właściwy były by podział punktów. Idą Święta może Jeleń zamieni się w renifera i coś ustrzeli, kto wie, ale byłby to miły akcent.

Typ: over 2.5



Sochaux - Bordeaux


Nie mają dobrej passy w Ligue 1 piłkarze trenera Blanca nie mają. A już bardzo źle jest w meczach wyjazdowych. Ostatnie zwycięstwo Bordeaux w meczu poza Stade Jacques Chaban-Delmas odnieśli we wrześniu w Paryżu nad PSG od tego czasu nie potrafili zdobyć kompletu punktów. W tym okresie przegrali z Nancy i Caen oraz tylko zremisowali z Niceą i Strasbourgiem. Lecz nie jest znowu tak źle do drugiego Nancy tracą tylko cztery punkty i przy pomyślnych wynikach mogą dystans ten zmniejszyć. Z kolei dla gospodarzy tj. Sochaux obecny sezon to pasmo rozczarowań. Miała być walka o europejskie puchary a jest walka o zachowanie ligowego bytu co raz trudniejsza. W sobotnim spotkaniu gospodarzy po raz drugi poprowadzi Jean-Luc Ruty, lecz tylko dla tego, że ciągle nie znaleziono trenera po odejściu Hantza. Sochaux w meczach u siebie prezentuje się, że tak to ujmę żałośnie słabo, za pewne nie radzi sobie z presją podobny casus co PSG. O wiele lepiej idzie im na wyjazdach. Wracając do Bordeaux to drużyna tak ma przeciwników w lidze, z którymi zupełnie nie potrafi grać i notuje bardzo słabe wyniki. Podobna sytuacja ma miejsce w pojedynkach na Stade Auguste Bonal z Sochaux. Na siedem wizyt Bordeaux wygrało zaledwie raz przegrywając pięć meczów, raz padł remis. Na plus gościom trzeba zaliczyć to, iż do meczu przystąpią wypoczęci kluczowi gracze Bordeaux, którzy nie brali udziału w meczu w ramach Pucharu UEFA z Panioniosem. No cóż liczę tu na swoiste przełamanie gości i zdobycie trzech punktów oraz zakończenie niemocy w grach wyjazdowych i z sobotnim rywalem. Nie spodziewam by wygrana Sochaux z Metz była zwiastunem poprawy ich gry i formy piłkarzy tego zespołu. Kurs na zwycięstwo gości to ponad 2.5, więc aż się prosi by skorzystać i zagrać.


Typ: Bordeaux

Do góry
#1874694 - 22/12/2007 06:45 Re: Ligue1 [Re: vindom]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Lyon przerasta Nancy kadrowo o kilka glow? bez przesady - owszem, sklad maja lepszy, ale nie przesadzajmy z tymi paroma klasami \:\)

Gdyby nie Benzema i wyrachowanie Juninho, nie wiem czy zabki wyszly by z grupy w LM, gdzie graly, nie bojmy sie tego powiedziec, co najwyzej przecietnie \:o W lidze porazka z Caen(ok, oszczedzanie gwiazdek na LM), ale przegranej na Stade Gerland z OM z pewnoscia juz tym nie wytlumaczymy.

Bilans Nancy na wlasnych smieciach: 7-2-0 bramki 15-3, musi budzic respekt nawet u zawodnikow Perrina - co lepsze, statystycznie Nancy stracilo az o 5 goli mniej(niestety a moze i stety strzelajac az o 13 mniej), no ale nie przesadzajmy z tym hurraoptymizmem[3 wyjazdowe porazki Lyonu to raczej nie przypadek].Z pewnoscia przyjada powalczyc o zwyciestwo, ale nie liczmy na to, ze to bedzie lekki sparing z "ogorkami" \:D

O doswiadczeniu to mozna bylo mowic[moja subiektywna opinia], gdy Lyon prowadzil Houllier, w zespole grali Molouda, Abidal, Tiago czy Wiltord, pilkarze niemal "znali sie na pamiec" a na Santiago Bernabeu demolowali "Galacticos".Niestety aktualnie Juninho potrafi przeplatac mecz swietny, wystepem srednim,Benzemie nie zawsze jeszcze wszystko wychodzi a Kallstrom czy tez Toulalan wciaz notuja glupie straty i sporo niedokladnych podan.

O skladach jeszcze nic nie wiem, ale z pewnoscia radze z nalezyta ostroznoscia podejsc do tego meczu(niestety murek, z twojego przekazu wynika, ze to praktycznie pewniak - wyczulem lekkie lekcewazenie rywala ze wzgledu na wyrobiona w Europie marke Lyonu[czyt. poprzednie edycje LM]) \:\)

Ja uwazam, ze Lyon przyjedzie z glownym celem "nie przegrac" - czyli zachowac 4 pkt przewagi nad wiceliderem, a nieco dalszym celem bedzie walka o cala pule. \:\)

Jesli gospodarze zagraja pierwsze 20-30 minut na spokojnie i nie straca bramki, uwazam, ze beda spore szanse na ugranie chocby minimalnej wygranej w postaci 1-0, ewentualnie 2-1 \:\)

Zdecydowanie bardziej polecalbym od "dwojki", under 2.5 po kursie @1.7

Ogolnie, w weekend sa z pewnoscia ciekawsze mecze - no ale ze lubie dyskusje, wtracilem i tutaj swoje marne 3 grosze.

murek, ja tak to widze - czekam na ostra fale krytyki[takze innych userow] \:\)

Do góry
#1874756 - 22/12/2007 07:09 Re: Ligue1 [Re: bitnap]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Originally Posted By: bitnap


O składach jeszcze nic nie wiem, ale z pewnością radze z należyta ostrożnością podejść do tego meczu(


w składzie Lyonu zabraknie kontuzjowanych od dłuższego czasu Coupeta i Crisa a także Freda i Juninho

Do góry
#1874803 - 22/12/2007 07:45 Re: Ligue1 [Re: vindom]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
A na czym bitnap opierasz przekonanie o underze w meczu Nancy-Lyon z chęcią zapoznam się z twoją opinią co do liczby goli w tym meczu?

Nancy u siebie zanotowało bodaj tylko jeden wynik overowy, jest bardzo underową drużyną. Dodatkowo obie drużyny od dwóch kolejek nie zdobyły gola. W czterech kolejnych meczach w Nancy padały undery. Dodatkowo Lyon pozbawiony swego rozgrywającego.

Generalnie ja upatruję wynik overowego w tym meczu. Niby under wydaje się być, o ile można tak powiedzieć, typem najpewniejszym do gry w tym meczu. Jednakże wskazane przeze mnie fakty wyglądają aż za dobrze, ten under jest aż za bardzo oczywisty. Odnoszę wrażenie, że pierwszego gola w tym meczu zdobędą gospodarze, goście nie chcąc przegrać rzucą się do odrabiania strat bo ich celem w końcu "nie przegrać" i zakończą piękną passę Nancy. Ta niemoc strzelecka i jednych i drugich jest nieco myląca i przesłania obraz. Grać po takim kursie moim zdaniem się nie opłaca.

Fakt obecny Lyon to nie to co kiedyś, widać że i forma słabsza i styl gry nie co inny. Może sentyment do tego co było nieco może przesłaniać mankamenty w grze podopiecznych Perrina. No ale z drugiej strony Nancy nie jest na tyle doświadczonym zespołem i może stosunkowo łatwiej ulec presji. Oni też nie chcą przegrać, co więcej wygrana może pozwolić im na zmniejszenie dystansu do jednego punkta i jeszcze powalczyć o tytuł.

Z całą pewnością są ciekawsze mecze niż ten, ale po co wałkować w kółko temat o derbach Mediolanu czy spotkaniu Barca-Real.

Do góry
#1874892 - 22/12/2007 12:12 Re: Ligue1 [Re: vindom]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

witam Cię njitap


no masz szczęście że murek w tym tygodniu ma na rozkładzie kilka imperez lokalnych bo inaczej już dawno stlamsiłbym Cie argumetami \:D

jako że dziś było 'tak sobie'' bo wracam szybko i w dodatku sam \:D to nie omieszkam skorzystać z Twojego wyzwania:]

ciężko mi porównać czym jest Lyon dla Francji. myśle że nie przesadzę gdy dam za przykład Rosenborg, Spartak, Wisłę, Spartę Praga czy IKF Goeteborg za najlepszych czasów \:p

porównując budżet , ławę, kadrę, aspiracje i znaczenie kluczowych zawodników myślę że Nancy w ogóle nie powinno wychodzić na murawę bo są skazani na klęskę :]

przyznam że poza urywkami z meczów nie miałem okazji w tym seoznie przyjrzeć się bliżej gospodarzom. z kolei OL widziałem niejdnokrotnie i odważnie dzielę skórę na Niedźwiedziu - goście nie mają prawa przegrać tego meczu. jesli nie zdarzy się kataklizm typu czerwo, karny etc to goście powinni zainksawoać trzy punkcicki

przegrana z OM drogi Bitnapku miała już miejsee 1,5 miesiąca temu, a sporawdzanie wartości zespołu jedynie do Benzemy i Juninho świadczy moim zdaniem albo o płytkim podejściu /tu wykluczam w Twoim wypadku/ albo w lekceważeniu umiejęstności Lyonu ktory jest wylergarnią kadrowiczów a gloryfikowaniu umiejęstności Nancy, którego przeciętny kibic nie jest w stanie wymienić nawet dwóch nazwisk.

graly przeciętnie w LM? powiedzmy sobie szczerze - miejsce za Baarcą jak najbardziej zaslużone i niepodlegające dyskusji.

Nancy - owszem, u siebie bilans mają. ale nie mieli przed sobą jeszcze ta ktrudnego pojedynku. czy budzi respekt wśród OL? proszę Cię... prześledźmy kadry obu zespołów, krajowe i międzynarodowe doświadczenie i wtedy można osądzić kto przed kim powinien czuć respekt

zresztą niue wiem czego powinien obawiać się Lyon - wqszakze Nancy w 4ostatnich meczaqch chlubi się bilansem 2 zdobytych goli i 3 punktów. .. shit... słabo


Lyon jest dużo bardziej doświadczonym zespołem, lepszym, ma w swoich szeregach dużo lepszych graczy i potrsfią grać pod ciśnieniem, w co powatpiewam w przypadku gospodarzy

poddaleś krytyce Kima i Toulalana - hm piewrszy to etatopy repr. Trzech Koron, drugi przebojem wywalczył miejsce w kadrze ''trójkolorowych''. podaj oponentow to może postaram się wywróżyć która druga linia będzie silniejsza.

hm lekceważenie? znasz mnie - wiesz że dla mnie zawsze każdy wynik jest możliwy \:D może czasem moje analizy przesiąknięte są zbyt nadmierna dawką optymizmu i arogancji ale nie zmienia to faktu że Lyon ma duzo mocniejsż kadrę i jest fawoyrtem tego meczu, mało tego - miespodzianką będzie jeśli tego meczu nie wygrają.

czy przyjedzie wygrać czy nie przegrać jak to ująleś to nei ma znaczenia. OL t ofensywny zespół i na remis grać nie potrafi. a jeśli wyjdzie z nastawieniem zwyciciśetawa to kto powstrzyma kombinacyjne ataki gości?

no.. mniej więcej tyle ode mnie Bitnap \:p spotkkanie może op latwych należeć nie będzie ale spójrz na kurs i szanse.. nie wydaje Ci się że warto pochwycić gości?

życze powodzenia co do undera /np.0-1 czy 0-2 \:D / i licze na opis Twoich ''pewniejszych'' spotkań na przewigilijne potycczki

Do góry
#1874972 - 22/12/2007 18:10 Re: Ligue1 [Re: mura]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Lyon ma kadre duzo lepsza[ale nie o pare glow ], zgadzam sie, ale ciekawe dlaczego tyle bukow daje gosci po kursach ponad @2 ... dlaczego nie @1.5 ?

analitycy czegos nie wiedza ? \:\)

brak Juninho bedzie z korzyscia dla OL ? \:\)

tak, gosci po takim kursie mozna probowac, ale mecz na gruba kase to napewno nie jest[ja z pewnoscia jestem daleki od grubego faworyzowania podopiecznych Perrina] \:\)

Do góry
#1877370 - 23/12/2007 07:37 Re: Ligue1 [Re: bitnap]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
Czy ktos zauwazyl ze dzis same undery były ? Jutro do rozpisu 2 x over.

Do góry
#1877409 - 23/12/2007 07:49 Re: Ligue1 [Re: Innamorato]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Azji chyba swoim postem nie odkryłes

Moze byś jakoś to uzasadnił, bo takie zdanie nic tu nie wnosi.

Moj i kolegi wyzej post do kasacji.

Do góry
#1877448 - 23/12/2007 08:12 Re: Ligue1 [Re: Platini]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
Originally Posted By: platynowy007
Azji chyba swoim postem nie odkryłes

Moze byś jakoś to uzasadnił, bo takie zdanie nic tu nie wnosi.

Moj i kolegi wyzej post do kasacji.

zdziwilbys sie, bo wielu tego niedostrzegło, a co do uzasadnien to co mam uzasadniac, przeciez kazdy widzi, a jak zobaczy wyniki ligi francuskiej 3 lata do tyłu to sie przekona ze nie bylo kolejki full-underowej, od Ciebie zalezy jak wykorzystasz to info,

ludzie myslenie nie boli...

Do góry
#1877455 - 23/12/2007 08:14 Re: Ligue1 [Re: Platini]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
[

Do góry
#1877536 - 23/12/2007 09:13 Re: Ligue1 [Re: Innamorato]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Może właśnie nadszedł czas na kolejkę "full-underową"? Prawie równo 3 lata mijają...

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Sensei), 4449 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586606 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Wczoraj o 08:14