Strona 13 z 13 < 1 2 ... 11 12 13
Opcje tematu
#1514770 - 23/08/2007 05:50 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: moonlight]
_Todd Offline
member

Meldunek: 25/07/2005
Postów: 167
i tu nie masz racji nie ma czegos takeigo jak automat w MB....to banda pajacó która potrafi tylko blokować konta.Znajomy miał i konto i adres i wszystko...No i czyta weryfikacja bankowa nawer 2-3 dni...mija 5 dzień i echo.Cały profesjonalizm firmy...To firma gdzie dzeici mogą ciupac Bwin z bonusów na lewe konta Profesjonalni gracze nie maja co tui szukac.

Do góry
Bonus: Unibet
#1515045 - 23/08/2007 07:37 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: _Todd]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
czy jest jakiś e-mail, na który można napisać do mb? najlepiej taki, który prowadzi korespondencje w języku polski ;\) ba tak przeglądam tą stronę i nic poza nr telefonów nie znalazłem

Do góry
#1515062 - 23/08/2007 07:44 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: _Korver_]
Bosman_ Offline
veteran

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 1542
Skąd: Wrocław/Poznań
tez szukałem i nie ma kiedys był servie@moneybookers.com napisałem im po nagielsku ale przyszedł zwrot ;/ tragedia po prostu... ;/ koles mi dał kase zebym wpłacił do jednego pokera a ja mam umoczone pieniadze ;/ ani ich ruszyc ale ku-rwa wpłacic to mozna
!! chamstwo !!

Do góry
#1515223 - 23/08/2007 10:04 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: Bosman_]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Mi co prawda nic jeszcze nie zablokowali, ale sledze ten caly watek i pare przemyslen nasuwa mi sie po przeczytaniu tego wszystkiego.
Piszecie, ze ludzie kantuja i dlatego Moneybookers blokuje im konta. A co z tymi, ktorzy maja zweryfikowany rachunek bankowy i adres i tez im zablokowali konto? MB tez nie ma pewnosci, ze oni istnieja i dlatego prosi o zweryfikowany dowod? Przeciez konto bankowe jest wystarczajacym dowodem "istnienia" danej osoby. Po to chyba sa te elementy weryfikacji, zeby juz nie truc osobom i nie zmuszac ich do chodzenia po notariuszach. Najlepiej od razu napisac, ze konto MB mozna uzywac po przeslaniu potwierdzonej kopii dowodu a nie pozniej blokuje sie ludziom kase na 2 tygodnie. Troszke to wyglada na zmienianie regul gry w trakcie jej trwania...
Poza tym co do wymian to nie do uzytkownika nalezy weryfikowanie osoby, z ktora sie wymienia tylko do MB. MB zostalo stworzone m.in. do przesylania kasy miedzy uzytkownikami, a mam wrazenie, ze teraz karze sie za to ludzi. Skoro Pan Malinowski ma wszystkie sposoby weryfikacji to proszenie o jakies potwierdzone kopie dowodu nie ma sensu. Tylko utrudnia sie w ten sposob klientowi dostep do uslug i zniecheca do korzystania z serwisu.
Poza tym argument, ze MB przeciwdziala praniu brudnych pieniedzy jest tez chybiony. W Polsce grajac u buka w necie nie da sie wyprac kasy. Czy po wyplacie od bwina mozemy isc do Urzedu Skarbowego z informacja, ze kasa pochodzi z wygranej? Zeby wyprac kase trzeba udokumentowac jej pochodzenie, a tego grajac w necie zrobic sie nie da...

Do góry
#1515253 - 23/08/2007 14:26 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: CarlosMarc]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Originally Posted By: CarlosMarc
Mi co prawda nic jeszcze nie zablokowali, ale sledze ten caly watek i pare przemyslen nasuwa mi sie po przeczytaniu tego wszystkiego.
Piszecie, ze ludzie kantuja i dlatego Moneybookers blokuje im konta. A co z tymi, ktorzy maja zweryfikowany rachunek bankowy i adres i tez im zablokowali konto? MB tez nie ma pewnosci, ze oni istnieja i dlatego prosi o zweryfikowany dowod? Przeciez konto bankowe jest wystarczajacym dowodem "istnienia" danej osoby. Po to chyba sa te elementy weryfikacji, zeby juz nie truc osobom i nie zmuszac ich do chodzenia po notariuszach. Najlepiej od razu napisac, ze konto MB mozna uzywac po przeslaniu potwierdzonej kopii dowodu a nie pozniej blokuje sie ludziom kase na 2 tygodnie. Troszke to wyglada na zmienianie regul gry w trakcie jej trwania...
Poza tym co do wymian to nie do uzytkownika nalezy weryfikowanie osoby, z ktora sie wymienia tylko do MB. MB zostalo stworzone m.in. do przesylania kasy miedzy uzytkownikami, a mam wrazenie, ze teraz karze sie za to ludzi. Skoro Pan Malinowski ma wszystkie sposoby weryfikacji to proszenie o jakies potwierdzone kopie dowodu nie ma sensu. Tylko utrudnia sie w ten sposob klientowi dostep do uslug i zniecheca do korzystania z serwisu.
Poza tym argument, ze MB przeciwdziala praniu brudnych pieniedzy jest tez chybiony. W Polsce grajac u buka w necie nie da sie wyprac kasy. Czy po wyplacie od bwina mozemy isc do Urzedu Skarbowego z informacja, ze kasa pochodzi z wygranej? Zeby wyprac kase trzeba udokumentowac jej pochodzenie, a tego grajac w necie zrobic sie nie da...

Oni chyba losowo blokują bo ja mam mase wymian za sobą i nigdy mi nie zablokowali, co prawda mam zweryfikowane na wszystkie możliwe sposoby ale słyszałem że były i przypadki blokad kont zweryfikowanych. Pewnie to tylko fart

Do góry
#1515311 - 23/08/2007 15:30 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: pascal123]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
Bosman.
1. Przez maila to możesz sobie pisać ile chcesz, oni nie akceptują takiej formy kontaktu. Jak już to albo telefon, albo przez Centrum wiadomości (które jest dostępne po zalogowaniu się na konto) uprzedzam,że tam też trzeba często poczekać na odpowiedź kilka dni (kilka to lekko w moim przypadku)

Pascal122
Chyba tak, należysz do tych szczęśliwców. Gdyż ja miałem na wszystkie sposoby zweryfikowane konto i zostało mi one zablokowane.
Jako wyjaśnienia,podali tylko pkt z regulaminu,który mówi że MB ma prawo zamknąć konto bez podania przyczyn.
Na całe szczęście odzyskałem kasę (uprzejmie pozwolili mi ją wypłacić ale tylko na rachunek bankowy)


Reasumując. Od tamtej pory dałem sobie spokój z tą formą płatności. Jak mam ochotę zaryzykować i ponieść to ryzyko z umoczeniem kasy to wolę zagrać w kasynie \:\)
Pozdrawiam.

Do góry
#1515317 - 23/08/2007 15:44 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: CarlosMarc]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: CarlosMarc
Mi co prawda nic jeszcze nie zablokowali, ale sledze ten caly watek i pare przemyslen nasuwa mi sie po przeczytaniu tego wszystkiego.
Piszecie, ze ludzie kantuja i dlatego Moneybookers blokuje im konta. A co z tymi, ktorzy maja zweryfikowany rachunek bankowy i adres i tez im zablokowali konto? MB tez nie ma pewnosci, ze oni istnieja i dlatego prosi o zweryfikowany dowod? Przeciez konto bankowe jest wystarczajacym dowodem "istnienia" danej osoby. Po to chyba sa te elementy weryfikacji, zeby juz nie truc osobom i nie zmuszac ich do chodzenia po notariuszach. Najlepiej od razu napisac, ze konto MB mozna uzywac po przeslaniu potwierdzonej kopii dowodu a nie pozniej blokuje sie ludziom kase na 2 tygodnie. Troszke to wyglada na zmienianie regul gry w trakcie jej trwania...
Poza tym co do wymian to nie do uzytkownika nalezy weryfikowanie osoby, z ktora sie wymienia tylko do MB. MB zostalo stworzone m.in. do przesylania kasy miedzy uzytkownikami, a mam wrazenie, ze teraz karze sie za to ludzi. Skoro Pan Malinowski ma wszystkie sposoby weryfikacji to proszenie o jakies potwierdzone kopie dowodu nie ma sensu. Tylko utrudnia sie w ten sposob klientowi dostep do uslug i zniecheca do korzystania z serwisu.
Poza tym argument, ze MB przeciwdziala praniu brudnych pieniedzy jest tez chybiony. W Polsce grajac u buka w necie nie da sie wyprac kasy. Czy po wyplacie od bwina mozemy isc do Urzedu Skarbowego z informacja, ze kasa pochodzi z wygranej? Zeby wyprac kase trzeba udokumentowac jej pochodzenie, a tego grajac w necie zrobic sie nie da...
troche kiepskie te Twoje przemyślenia........potwierdzenie dowodu przez notariusza gwarantuje,że dana osoba w ogóle żyje a nie tylko istnieje i to ona autoryzuje wszystkie operacje na swoim koncie w MB a nie ktoś kto ukradł ten dowód,dalej idąc jeśli uważasz...że MB ma weryfikować osoby z którymi Ty się wymieniasz to jesteś zabawny inaczej....a gadka o US to już jest "porażająca" tzn. wygląda to tak jakby każdy z nas po wypłacie od buka leciał do skarbówki by zalegalizować ten szmalec....musisz jeszcze troche pomyśleć \:D

Do góry
#1515333 - 23/08/2007 16:02 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: AGASSI]
_Todd Offline
member

Meldunek: 25/07/2005
Postów: 167
AGASSI trochę nie masz racji....kupujesz płyte na allegro,płacisz na konto wskazane przez sprzedajacego, po chwili np allegro i mbank blokuje Ci konto bo brałeś udział w nielegalnej transakcji? Gdzie tu sens?skąd ty zwykły śmiertelnik możesz wiedziec ze ten po 2 stronie to wałkarz?internet miał przyspieszyć płatności internetowe a nie je spowalniać i robić prbolemy...kupno i aukcja wtedy by zajmowalo 3 minuty a weryfikacja sprzedających tydzien,już pomijam sposoby weryfikacji w MB,list,konto...które działają losowo jak cała ta firma...swojego się dorobili sprzedali marke różnym firmą (onet) i teraz mają w dupie klientów taka prawda

Do góry
#1515367 - 23/08/2007 16:22 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: _Todd]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Oczywiście,że masz prawo nie wiedzieć,że akurat ten towar był trefny ale postaw się na Ich miejscu,na pewno zablokowałbyś wszystkie konta biorące udział w takiej transakcji bo takie są procedury......inna sprawa to udowodnienie,że Ty jesteś niewinny.......co do całokształtu tych blokad cały czas nigdzie na żadnym zagranicznym forum nie znalazłem podobnego problemu i to jest zastanawiające tak samo jak blokady kont u buków,limity itd. tzn.jeden gra za tysiące i jest okey drugi raz coś wygrał i już limit 100 zeta....pozdrawiam

Do góry
#1515577 - 23/08/2007 17:35 Re: Moneybookers [7] - WAZNE DLA WSZYSTKICH KTORZY SIE WYMIENIAJA! [Re: AGASSI]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: AGASSI
troche kiepskie te Twoje przemyślenia........potwierdzenie dowodu przez notariusza gwarantuje,że dana osoba w ogóle żyje a nie tylko istnieje i to ona autoryzuje wszystkie operacje na swoim koncie w MB a nie ktoś kto ukradł ten dowód,dalej idąc jeśli uważasz...że MB ma weryfikować osoby z którymi Ty się wymieniasz to jesteś zabawny inaczej....a gadka o US to już jest "porażająca" tzn. wygląda to tak jakby każdy z nas po wypłacie od buka leciał do skarbówki by zalegalizować ten szmalec....musisz jeszcze troche pomyśleć \:D

Wiesz sa osoby, ktore biora zaswiadczenia do skarbowki z Profka po kazdej wygranej. Czy ja napisalem, ze kazdy lata do skarbowki? Chodzi o to, ze grajac w Profku mozna udokumentowac wygrana, a w necie nie, wiec dzialania MB sa bezzasadne w tym temacie. Dopoki transakcji dokonuja osoby na terenie naszego kraju. Bo jakby kasa wyplywala ze granice to bym mogl to jeszcze zrozumiec.
Poza tym nie widze wiekszych bledow w moich przemysleniach. Widze, ze bardzo lubisz krytykowac ludzi, nie wnoszac wiele w ten sposob do dyskusji merytorycznej.

Do góry
Strona 13 z 13 < 1 2 ... 11 12 13

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, buko69, wHiTe_StAr, burbon, igea23), 3999 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45072 Tematów
5587830 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14