Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1390053 - 12/07/2007 20:02 The Nutz Poker
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Jak pewnie niektórzy pamiętają jakiś czas temu wygralem we freerollu u nich konsolę Playstation 3.

Po tygodniu od dnia, gdy wysłałem im mój adres zapytałem supportu czy wysłali, okazało się, że nie.
Poprosiłem więc o równowartość w pieniądzach. Dali 500$ (trochę mało, ale dobre i to).

Pograłem tym troszkę i wtopiłem 50$. Zdarza się. Resztę miałem zamiar wypłacić.

Aby wypłacić trzeba było jednak mieć tzw. "PIN Code", który dostaje się JEDYNIE przy wpłacie pieniędzy.

Wpłaciłem więc 25$.

Wtedy mi napisało, że tym wpłaconym 25$ muszę obrócić raz żeby móc wypłacić.

Zagrałem więc i postawiłem łącznie ponad 30$ (liczyłem) i zleciłem wypłatę na moneybookers. Po 24h wypłata została anulowana.

Wbiłem więc na ich live chat.

Oto zapis tej rozmowy:



[i]Bzyku99: Hello


You are now speaking with Mona of Player Support.

Bzyku99: Hello I have question about withdrawal

Bzyku99: I tried to withdrawal founds yesterday via moneybookers but this
withdrawal was cancelled.

I have a PIN code who was needeed to withdrawal.
I roll-over one time amount of deposit.

Bzyku99: nd now I can't transfer money from cashier account to poker account
because i have information:

"The requested transfer could not be approved because your account status
has not been verified. Please contact a customer support agent to verify
your account status."

Mona: Hello Bzyku99. You have reached Player Support. How may I assist you?

Mona: May I have your username please?

Bzyku99: My question is: Why this withdrawal was cancelled?

And what must I make to verify my account status? Send a copy of my ID
documents? Now I send it in this mail. What more?

Bzyku99: My username is: Bzyku99

Mona: Just a moment while I locate your account.

Bzyku99: ok

Mona: thank you for holding

Bzyku99: \:\)

Mona: your withdrawal was cancelled due to does not meet WD requirements

Mona: you still needs to play 5,706.68 USD

Mona: in order to withdraw.


Mona: meanwhile your account has not been verified yet

Bzyku99: 5 tousend real dollars?

Mona: when did you send in the verification form?

Mona: to which email address?

Bzyku99: i send to support@thenutz.com

Mona: nope.

Mona: well do you mind to send in to

Mona: support.verification@gmail.com

Mona: support at nutz it's a general email address..

Bzyku99: ok i will send soon for this mail adress

Mona: thank you.

Bzyku99: what's mean: you still needs to play 5,706.68 USD? I must play 5 tousend real dollars?

Mona: yes

Bzyku99: Why? It's a joke?

Mona: no

Bzyku99: 5 tousend? It's unbelieavle...

Bzyku99: Please tell my WHY i must do it?

Mona: one moment let me get the details.

Bzyku99: This is unworkable

Bzyku99: I've won cash in freeroll and in order to pay out I must roll-over more than 10x? I will not exaggerate, if I will say that it scandal

Bzyku99: Has information of such necessity in no place on TheNutz site

Mona: I'm checking for you.

Bzyku99: and?

Mona: just give me some time..thanks.

Bzyku99: ?

Bzyku99: I'm sorry because I must going to work soon

Mona: sorry..


Edited by Haz$ (10/02/2008 09:16)

Do góry
Bonus: Unibet
#1390188 - 12/07/2007 20:21 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Bzyku]
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
jezeli dalej beda chcieli zebys obracal 5k $ o_O bo to naprawde przesada... to skoro oni tak oszukuja to my mozemy oszukac ich \:\) ten sam soft ma mayagaming do tego polski support i wyplacaja bez problemow... ja kase z wygranego freerolla wyplacilem bez problemow, nawet nie musialem robic wplaty zeby otrzymac pin poprostu odezwalem sie do kolesia na gg on mowi ze moglem mowic wczesniej podal mi pin i gra gitara... wiec nie wiem dlaczego oni tutaj robia takie problemy... ;x zal...

Do góry
#1390518 - 12/07/2007 21:25 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: mielone]
s3l3r Offline
journeyman

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 94
Siemanko po 1 szkoda ze zrobiles depozyt bo wcale nie musiales wystarczylo poprosic o PIN ( ja tak mialem u innego buka ale ten sam soft) po 2 widac ze te 500$ dali ci jako bonus ktory normalnie musisz obrucic :/ troche dziwne ale na twoim miejscu poprosil bym o konsole albo kase bezposrednio na money bookers. Napisz do suportu czy mozna wyplacic kase z freerolli bez obrotu jesli tak to nie ma bata i musza ci wyplacic to ;\) Takie jest moje zdanie. Powodzenia bzyku i nie poddawaj sie (tzn nie obracaj tym bo to moze zle sie skonczyc)

Do góry
#1390580 - 12/07/2007 21:39 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: mielone]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Originally Posted By: mielone
jezeli dalej beda chcieli zebys obracal 5k $ o_O bo to naprawde przesada... to skoro oni tak oszukuja to my mozemy oszukac ich \:\)


jednak w takim wypadku się nie wydyma wcale The Nutz Poker tylko... mayagaming, a oni w niczym nie zawinili... priorytetem jest aby Bzyku odzyskał swoje pieniądze, ale wskazane rownież by było, aby to The Nutz za to beknął. przy chip dumbing Nutz luzik na tym wyjdzie! dostali wpłate 25$, natomiast wypłaty 500$ dokona mayagaming? złodziejstwo. na takich zasadach to nawet ja bym mogl otworzyc wlasny room. przyjmuje wyplaty, a jesli ktos chce zrobic wyplatke to niech kombinuje z chip dumbing'iem, bo ode mnie kasy nie dostanie

jesli chodzi o sam "chip dumbing" to ja do tego nic nie mam. Sam 2 razy stosowałem, gdy brakowalo i jakichs groszy do progu wyplaty, a za diabła nie mogłem ich ugrac. jest to na pewno jakis sposob, na odzyskanie tej kaski, jednak wiąże się to z duzym ryzykiem. wazne jest, czy "takie rzeczy" sa sprawdzane przez dany pokerroom. bo jednak troche dziwnie by to wygladało, ze koles z 10$ na koncie siada do HU z kolesiem posiadajacym 500$ i w ciagu 20 min ten pierwszy ma 510$, a drugi jest bankrutem raczej cięzko byłoby się z czegoś takiego wytłumaczyc

ja bym proponowal Bzyku, abyś jeszcze zacisnął zęby i jeszcze popróbował się z nimi ugadać. Jesli juz nie będzie szans na wygranie sprawy to dopiero wowczas trzeba bedzie pomysleć o chip dumb'ingu. ale to w ostatecznosci. Mam nadzieje, że wszystko się jednak zakończy pomyślnie \:\)

Do góry
#1390644 - 12/07/2007 21:52 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: rockeman]
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
no fakt masz calkowita racje... nie pomyslalem... zanim napisalem ;/ no nic to trzeba 3mac kciukersy za Bzyka \:\)

Do góry
#1390855 - 12/07/2007 22:50 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: mielone]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
nie mayagaming byłaby stratna - są okresy rozliczeniowe, w których pokerrroomy wyrównują między sobą przepływy gotówki, pomniejszone o prowizje (rake i buy-in). Za to wszystko odpowiedzialny jest operator.
W tej sieci pokerroomów tak już jest, że wygrane z freerolli są dopisywane jako bonus i podlegają obrotowi:
"In order to cash out freeroll winnings player must generate X comp points (loyalty points) based on the following formula = winnings x 200."
wypłata przed dokonaniem tego wymogu, to tylko dobra wola szczególnego pokerroomu.
Zamieniłeś konsole na wygraną pieniężną - wszystko jest zgodnie z regulaminem, choć oczywistym jest, że leciutko Cię wydymali.
Życze pomnożenia tych pieniędzy przy pokerowych stolikach (nazbyt trudnych przeciwników w tej sieci nie ma, więc problemów większych na swojej drodze nie powinieneś napotkać :-) )

Do góry
#1392125 - 13/07/2007 04:00 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Originally Posted By: Virapl
nie mayagaming byłaby stratna - są okresy rozliczeniowe, w których pokerrroomy wyrównują między sobą przepływy gotówki, pomniejszone o prowizje (rake i buy-in). Za to wszystko odpowiedzialny jest operator.


skoro tak jest to luzik. chip dumbing (chyba jednak "dumping", ale mi od zawsze coś się urąbało w głowie przez "b" wiec juz będę tak pisal \:p ) wskazany. Byle zrobic to umiejętnie, aby siebie/kogos nie narazic na dodatkowe koszty w przypadku wsypy.

najprawdopodobniej macie racje z tym "bonusem od depozytu" . te ich systemy nie zawsze rozrozniaja takie rzeczy i wszystko podciagaja pod jedną kategorie - DEPOZYT. kiedys wygralem we free rollu na bet365 1$, a następnego dnia ku mojemu zdziwieniu dopisali mi do konta 15$ jako "bonus od pierwszego depozytu" to co mialem zrobic ?! nie przyjąć !? \:D

Do góry
#1392544 - 13/07/2007 05:39 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: rockeman]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Dzięki za odpowiedzi

Wbiłem znów na czat i idąc za radą zapytałem o to, czy wygrane we freerollach trzeba obracać.

Oto rozmowa:




You are now speaking with Joyce of Player Support.

Bzyku99: Hello

Bzyku99: I have a question. Prizes in freerolls is possible to withdrawal or must be roll-over?

Joyce: May I have your username please?

Bzyku99: Bzyku99

Joyce: No

Bzyku99: Good

Bzyku99: I won 2 weeks ago a "Playstation 3 freeroll" in which prize for 1st place was Playstation3.

I have asked The Nutz support about cash equivalent, and I've obtained it (500$)


Today morning I told with Mona in live chat and I've informed that I must roll-over this 500$ prize more than 10x.
I ask - why?

It's not bonus. And this 500$ it's not a deposit.


Joyce: When you win money in freeroll and you don't earn free money

Joyce: You'll be able to withdraw

Joyce: But if you have free money, and have deposited

Joyce: YOu will need to fulfill the withdrawal requirements in order to withdraw

Joyce: I see why

Bzyku99: Hmm I have 25$ free money but I did not want they

Joyce: Which is a manual comp

Joyce: Hence you need to fulfill the withdrawal requirements

Joyce: I see that you did earn a bit of the free money

Bzyku99: So How much points must I have to realized this 25$ free money?

Joyce: It's not the matter of the free money sir

Joyce: You can withdraw money with free money, but you haven't fulfill the withdrawal requirements

Bzyku99: It is possible to cancel it 25 $ free money?

Joyce: No

Joyce: You have already earned some

Bzyku99: I can;t withdrawal free money

Joyce: And it's too late to cancel it

Joyce: Yes you cannot withdraw free money

Joyce: But you still can withdraw with free money in your cashier account

Joyce: But you have not fulfilled your withdrawal requirements

Bzyku99: I understand Thank You





Czyli zasrane gnoje wkopały mnie w jakiś bonus, którego NIE DA się uniknąć (przy depozycie nie wypełniałem żadnego bonusowego kodu - zresztą nie ma takiej możliwości), ani nie wysyłałem żadnego maila z prośbą o niego.


I jeszcze przelicznik tego bonusa jest wyjątkowo skur.wysyń.ski.

Otóż w tej chwili mam na koncie:

REAL MONEY: 475.12$
FREE MONEY: 24.88$

A wczoraj pograłem i postawiłem łącznie ponad 30$ (po przeczytaniu informacji, że wpłacony depozyt tj. 25$ trzeba obrócić raz przed wypłatą).

Rake z tego pewnie dobrych kilka dolarów nabiłem. I wystarczyło to tylko do uwolnienia 0.12$.

Do góry
#1392616 - 13/07/2007 05:55 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Bzyku]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
Ja tam jakis czas temu wygralam jakiegos marnego freerolla, chyba 30$.. nic nie wplacalam, nic nie wyplacalam, z zadnego bonusa nie korzystalam, a wyplacic nie moglam, przed ugraniem 20 punktow za kazdego dolara...

Do góry
#1392634 - 13/07/2007 05:58 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ola_betrueQQ]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
A ja nawet jakbym chciał pograć, to ... nie mogę!


Bo tą kasę mam na CASHIER ACCOUNT i muszę przetransferować na POKER ACCOUNT.

A nie mogę, bo zablokowali mi tę możliwość i napisali, że moje konto jest niezweryfikowane.

Wysłałem im rano 2 razy maila ze skanami dowodu (dla pewności), a teraz jak poprosiłem o weryfikację na czacie, to udają, że nic do nich nie doszło.


Do góry
#1392682 - 13/07/2007 06:09 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Bzyku]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
to wyslij im skan podczas rozmowy na live chat i niech od razu potwierdza odbior!! Pechowo trafiles na tan soft akurat... szczescie w nieszczesciu ;/

Do góry
#1396814 - 14/07/2007 18:44 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ola_betrueQQ]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
After looking into your issue, we now understand why your cashout was cancelled. As stated in TheNutz policy, you must roll over your deposit at least one time before you can cashout. This means that you must wager equal or more than your deposit amount. You have played only a small amount, which is why they are not allowing this cashout.

To be able to cashout, you must first play your deposit amount of $500 at TheNutz. This is a site policy, as it is on most every other poker room online today. TheNutz is a great place to build a bankroll and win some money. You have a pretty substantial amount of funds, so you should find
it easy to match your deposit in the form of a rollover.

Cashouts run very smoothly here at TheNutz, and you will find once you meet all requirements, that it will be processed fast and easy. If you have any further questions, please don't hesitate to contact us. Best of luck at the tables.



Takiego maila spłodzili.

Czy ten pogrubiony tekst oznacza, że chcą bym obrócił te 500$ jeden raz?
Czy są na tyle żałośni i bezczelni, że chcą bym wpłacił tam 500$?

Bo tego fragmentu nie jestem pewien.

Do góry
#1396849 - 14/07/2007 18:57 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Bzyku]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
Originally Posted By: Bzyku
After looking into your issue, we now understand why your cashout was cancelled. As stated in TheNutz policy, you must roll over your deposit at least one time before you can cashout. This means that you must wager equal or more than your deposit amount. You have played only a small amount, which is why they are not allowing this cashout.

To be able to cashout, you must first play your deposit amount of $500 at TheNutz. This is a site policy, as it is on most every other poker room online today. TheNutz is a great place to build a bankroll and win some money. You have a pretty substantial amount of funds, so you should find
it easy to match your deposit in the form of a rollover.

Cashouts run very smoothly here at TheNutz, and you will find once you meet all requirements, that it will be processed fast and easy. If you have any further questions, please don't hesitate to contact us. Best of luck at the tables.



Takiego maila spłodzili.

Czy ten pogrubiony tekst oznacza, że chcą bym obrócił te 500$ jeden raz?
Czy są na tyle żałośni i bezczelni, że chcą bym wpłacił tam 500$?

Bo tego fragmentu nie jestem pewien.


chcą abys obrocil 500$ jeden raz, które przetransferowali na Twoje konto w formie depozytu.

Do góry
#1396870 - 14/07/2007 19:11 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: kadus]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
Ale to popiepszone....nie dosc ze nie chca wyplacic wygranego we freerollu hajsu, to wpierw kazali obrocic go 10krotnie... teraz w @ pisza (po udzieleniu wczesniej blednych informacji) ze wiedza dlaczego nie mozesz wyplacic HAHAHA. Co to fogle za zal...zeby wymagac obrotu pieniedzy z freerolla??? Ciekawe co by bylo gdybys zdecydowal sie na plejaka? Kazaliby Ci go sobie kupic, grac na nim 2 lata, potem przyslaliby Ci wygranego? :D:D

Do góry
#1398987 - 15/07/2007 05:51 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ola_betrueQQ]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
I jeszcze wciąż mam zablokowane konto (tj. nie mogę przenieść kasy z "cashier account" na "poker account").

W ciągu dwóch dni 4 razy wysyłałem im maile ze skanem dowodu (to chcieli) - wreszcie po tych dwóch dniach babka na czacie łaskawie stwierdziła, że wreszcie mail do nich dotarł (taaa, jasne).

Ale dodała, że jeszcze chce skan karty kredytowej i jakiegoś rachunku.

To K.U.R.W.A. nie mogła tak od razu?

I teraz pewnie znów ze 2-3 dni potrwa zanim ktoś łaskawie tam się tym zajmie i mi odblokuje to konto.

Żenada i żałosny ten poker.


Czemu jak udało mi się coś porządnego wygrać, to akurat w takim gównie? \:\(


No nic - będę dalej się z nimi szarpał bo jest o co. A jak mi się uda cokolwiek stamtąd wypłacić to chyba świeczkę zapalę w intencji dobrych bożków hazardzistów.

Do góry
#1399095 - 15/07/2007 06:21 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ola_betrueQQ]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
Originally Posted By: oopalona
Ale to popiepszone....nie dosc ze nie chca wyplacic wygranego we freerollu hajsu, to wpierw kazali obrocic go 10krotnie... teraz w @ pisza (po udzieleniu wczesniej blednych informacji) ze wiedza dlaczego nie mozesz wyplacic HAHAHA. Co to fogle za zal...zeby wymagac obrotu pieniedzy z freerolla??? Ciekawe co by bylo gdybys zdecydowal sie na plejaka? Kazaliby Ci go sobie kupic, grac na nim 2 lata, potem przyslaliby Ci wygranego? :D:D

nie rozumiem co to za "zal" w wymogu obracania wygranymi we freerollu pieniedzmi - to są ICH pieniądze i ich reguły. Nie chcesz, nie grasz...

Do góry
#1399104 - 15/07/2007 06:32 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
Niektorzy by chcieli zeby jeszcze im siano pod drzwi podwiezli..a jak ktos tak straszy support na live chacie (I must go now - I will try do finish this question tonight. If this information about this 5 tousend dollars is right, I am enforced to place information on this situation in every poker forums obeying before playing in TheNutz poker.) i texty type "this is a joke" to ja na miejscu supportu bym sie od razu rozlaczyl i olal pajaca.
Niektorzy jeszcze nie zrouzmieli ze chamstwem i straszeniem nic nie wskoraja.

Do góry
#1399119 - 15/07/2007 06:45 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Egzekutor]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111265
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Egzekutor
Niektorzy by chcieli zeby jeszcze im siano pod drzwi podwiezli..a jak ktos tak straszy support na live chacie (I must go now - I will try do finish this question tonight. If this information about this 5 tousend dollars is right, I am enforced to place information on this situation in every poker forums obeying before playing in TheNutz poker.) i texty type "this is a joke" to ja na miejscu supportu bym sie od razu rozlaczyl i olal pajaca.
Niektorzy jeszcze nie zrouzmieli ze chamstwem i straszeniem nic nie wskoraja.


To co oni napisali można określic słowem żart.Bzyku w uczciwy sposób wygrał PS3 i powinien je otrzymać.Olali to i dali mu kase ,która nie powinna podlegać żadnym ograniczeniom typu wpłata ,obrót itp bo kasa wygrana we frerolach jest normalnie dopisywana do kont i tyle.


Rozumiem,że tekst "olał pajaca " odnosi sie do autora tematu.

Licz sie ze słowami Egzekutor.

OSTRZEZENIE

Do góry
#1399174 - 15/07/2007 07:23 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: Virapl
Originally Posted By: oopalona
Ale to popiepszone....nie dosc ze nie chca wyplacic wygranego we freerollu hajsu, to wpierw kazali obrocic go 10krotnie... teraz w @ pisza (po udzieleniu wczesniej blednych informacji) ze wiedza dlaczego nie mozesz wyplacic HAHAHA. Co to fogle za zal...zeby wymagac obrotu pieniedzy z freerolla??? Ciekawe co by bylo gdybys zdecydowal sie na plejaka? Kazaliby Ci go sobie kupic, grac na nim 2 lata, potem przyslaliby Ci wygranego? :D:D

nie rozumiem co to za "zal" w wymogu obracania wygranymi we freerollu pieniedzmi - to są ICH pieniądze i ich reguły. Nie chcesz, nie grasz...


Co Ty gadasz? Jakie ich pieniadze? Byly ich dopoki bzyku ich nie wygral (nie mowiac juz o tym, ze ma juz je na koncie)!
A te ICH "reruly", nie zasluguja na nic wiecej niz kreytyke... oni sami ich nie znaja...
Freeroll jak nazwa wskazuje jest turkiem darmowym, w ktorym wygrywa sie darmowy hajs (tickety etc.) i nie wymaga on zadnege obrotu.
A teraz wytlumacze Ci co to za "zal"... wygrywasz $500 we freerollu... juz mega radosc... pierwsze co to myslisz 'zaraz sobie wyplace' zlecasz wyplate, a tu wal... Nie dosc, ze wyplata anulowana to jeszcze problemy z dogadaniem sie z supportem, udzielanie mylnych informacji (ktore nazywasz ICH regulami), nie mowiac o zablokowaniu konta... wlasnie to jest ten zal...
A co do "nie chcesz nie graj"... otoz chce i bede grac... ale nie uwazasz, ze fajnie np. byloby wiedziec, ze wygrana w danym freerollu podlega obrotowi po zakonczeniu turnieju... chociaz by dlatego, ze za wczesnie nie walic glowa w sufit z radosci?

Do góry
#1399178 - 15/07/2007 07:26 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: rafal08]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
Originally Posted By: rafal08

Olali to i dali mu kase ,która nie powinna podlegać żadnym ograniczeniom typu wpłata ,obrót itp bo kasa wygrana we frerolach jest normalnie dopisywana do kont i tyle.

błąd!
nie chciałbym się powtarzać, ale w tej sieci wygrane we freerollach SĄ obarczone restrykcjami co do obrotu
Bzyku zamiast konsoli, wziął pieniądze - to był jego wybór; zaakceptował przez to ich warunki wygranych pieniężnych we freerollu.
Ostatnia odpowiedź supportu to efekt zamieszania, jakie ta zamiana wywołała. Jest to pojedynczy przypadek i w tej sytuacji support, który ma wytyczone regułki jak odpowiadać w danej sytuacji nie daje rady. W takich sytuacjach jak ta, należałoby się skontaktować z managerem aby uzyskać dokładne informacje.

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, Akhu, VVega, wHiTe_StAr, akagi, burbon, poozon, 11kera11, igea23), 4033 gości oraz 21 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586724 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14