Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#139223 - 01/08/2002 02:12 Re: Terminarz Spotkań
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał d.daro:
[qb]Nie chodzi o podpalanie Savika, w trakcie meczu rzucal sie zapalniczka z tyskimi kibicami na lodowisku w Tychach. A byli w sile az dwoch osob :eek: [/qb][/QUOTE]Wiem, wiem wspominał mi o tym. Oszczędzajcie go w następnej kolejce bo to dobry chłopaczyna.

Do góry
Bonus: Unibet
#139224 - 05/08/2002 20:10 Re: Terminarz Spotkań
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
No i sparingi pokazały ze jeszcze nam troszeczke a moze wiecej niz troszeczke brakuje do Pepików.
Ale przyznam ze mecz z Trincem stał na bardzo dobrym poziomie jak na ten okres przygotowan.
Wyglada na to ze Dalibor jeszcze nie jest do konca wkomponowany w ta druzyne ale jak to u nas mawiaja Rzymianin na pewno zacznie dawac sie we znaki obroncom druzyn przeciwnych.
Darek co tam u ciebie w ogóle słychowac .
Ja na pewno bede przyjezdzał na mecze do was zreszta do Katowic czy Nowego Targu tez ebde sie fatygował .
Nie wiem nawet czy do Torunia na pierwszy meczyk sie nie wybiore.
Adolf wracaj na chat albo wysle listy goncze.
A oto sparingi Unii dotychczasowe:
Trinec-Unia 7-0
Unia-Trinec 2-3
Unia-Opava 0-3
Unia-Dukla Trencin ?-? graja jutro tj wtorek

Do góry
#139225 - 06/08/2002 20:26 Re: Terminarz Spotkań
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Cze Savio....

Trzyniec-Oswiecim 7:0 :zobacz: hehhehee
czytalem i slyszalem recensje z tego spotkania....i raczej nie bede powtarzal...
Na pytanie "Jaka jest roznica miedzy Polskim i Czeskim hokejem " trener Oswiecimia/ten czlowiek pomogl razem z Hadamczikiem dostac Trzyniec do ligi/ powiedzial ze straszliwa PRZEPASC..hehehe...
mysle ze Trzyniec bedzie w tym sezonie nalezal do slabszych druzyn w lidze.Jezeli im sie uda dostac do play off to bedzie ich sukces./ jezeli Oswiecim by kupil cala te druzyne to i bez specjalnego treningu by byli mistrzami Polski/

Savio jezeli mi sie uda to moze wpadne na jakis ciekawy mecz do Oswiecimia i wypijemy iwo: (przywioze cos porzadnego ...nie bede przywozil tylko w tym przypadku jezeli kanion pojdzie takze i przywiezie PALMa....w tym przypadku nic lepszego u nas nie znajde )

Do góry
#139226 - 07/08/2002 14:04 Re: Terminarz Spotkań
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Drak> i bez kupna druzyny Trzynca Oswiecim z tym co ma zostanie mistrzem bez specjalnego wysilku.
Savio>u mnie nic specjalnego za to u Ciebie... (slyszalem od Pabla) sezon nie dlugo pewnie tez nie dlugo sie spotkamy przy okazji jakiegos meczu i wypijemy jakies piwo?

Do góry
#139227 - 07/08/2002 16:24 Re: Terminarz Spotkań
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Witam Drak nie bede komentowal twojego wpisu bo w drugim meczu przegranym 2-3 takiej przepasci nie było.

Wczoraj Unia rozegrała kolejny sparing przegrywajac ze słowacka druzyna Dukla Trencin
3-4 ale widac było podczas spotkania ze przygotowania i dawka treningowa w tym momencie nie sprzyjaja dobremu graniu w hokeja i momentami brakuje sił naszym zawodnikom.
Mecz jednak nie był na strasznym poziomie.
Wczoraj znów były mecze Tipsport Cupu i znów swietne wyniki szkoda tylko ze nie było gdzie tego zagrac u nas.
Pozdrowiam wszystkich fanów hokeja.

Do góry
#139228 - 09/08/2002 19:41 Re: Terminarz Spotkań
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Pozdrowiam wszystkich fanów hokeja.[/qb][/QUOTE]Savik mnie też kopnął ten zaszczyt???
A co do listów gończych to jest taka fundacja co Ci powinna pomóc w ściaganiu mojej osoby

Do góry
#139229 - 09/08/2002 20:38 Re: Terminarz Spotkań
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
hehe Adik ale wróciłbys na chata tesknia za toba wszyscy .
Dzisiaj Unia gra sparing na wyjezdzie .

Do góry
#139230 - 11/08/2002 16:30 Re: Terminarz Spotkań
Anonymous
Unregistered


Witam wszystkich ładnie jako nowy

A teraz juz konkrety! Savik pytanko.
Niedawno wróciłem do domciu (sidzialem pare tygodni w Łodzi) i pierwsze co zrobiłem, to popytałem o naszych i co sie dowiedzialem? Ano to, ze takie granie podczas sparingów jest formą protestu za opóźnienia w wypłacaniu kasy. Czy cos Ci wiadomo na ten temat, czy jest to zwykla plota?

Aha jeszcze jedno. Wydaje mi sie, ze prawdziwy stan przygotowania naszej druzyny, bedzie widoczny podczas sparingów z NT (16.08 u nas i 18.08 w NT). Moze nawet kasy nie byc, ale mecze z Nt zawsze byly super - taka święta wojna! he he

Do góry
#139231 - 12/08/2002 20:52 Re: Terminarz Spotkań
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Po pierwsze to w piatek Unia pokonała na wyjezdzie Slezsky Opava 4-3 rewanzujac sie za porazke u siebie 0-3.
Druga sprawa to temat poruszony przez kamyka , którego zreszta witam na forum.Mianowicie masz racje co do tego ze nie dostaja kasy i maja zaległosci .Za mistrza wszyscy dostali pieniadze wiec poprzedni sezon został zamkniety całkowicie.
Jednak nie jest prawda ze graja tak bo protestuja , gdyz oni wiedza ze nie ma narazie kasy i nie wiadomo czy bedzie jeszcze w sierpniu.
We wrzesniu jak ruszy sezon pieniadze beda wypłacane na bierzaco ( tj premie za mecze kadrowe i pieniadze z kontraktów) Tylko ze aktualnie jeszcze nie wszyscy maja juz kompletne umowy z działaczami.
Daro a u was to w ogóle kolorowo hehehe chłopaki niektórzy łyżewek nie maja nawet do trenowania i biegaja w okół lodowiska.A tak na serio to juz dostali łyzwy , ale była na poczatku taka sytuacja.

Do góry
#139232 - 13/08/2002 03:17 Re: Terminarz Spotkań
Anonymous
Unregistered


Dzieki Savik za info(gratulki dla chlopaków za udany rewanz). Czyli tak jak sie spodziewalem - ten niby strajk, to zwykla plota!
Ale jesli juz chodzi do kase, to niestety (dowiedzialem sie z jednego źródla), iz Unia nie zobaczyła jej od 3 mcy, ale co to jest w porównaniu Katowic, Tychów, czy Sosnowca (tu akurat slyszałem, ze Sosnowiec chce sprzedac ekstraklase Opolu). No ale czego mozemy sie spodziewac, skoro kasy wszedzie brakuje , nawet w pilce! (apropo pilki - Savik jak tam twoja druzyna w porównaniu do mojej? he he - moze znowu jakis zakladzik o iwo: ?)

Do góry
#139233 - 13/08/2002 17:45 Re: Terminarz Spotkań
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Kamyk zwróc uwage na terminaz matołku.
Legia dwa ciezkie wyjazdy na poczatek do Groclinu i Amici a Wisła jeden wyjazd a drugi u siebie z Ruchem grajacym dennie.
Wiec 2 remisy na wyjezdzie na poczatek majac w perspektywie mecze z Barca to bardzo dobre wyniki.
A wisła na Szczakowej ?????? buhahahahhaha żenada.
Co do tych pieniedzy ze niby od 3 miesiecy nie dostaja to tez nie jest prawda ale jak jest mówic nie bede bo to juz zbyt poufne hehe

Do góry
#139234 - 14/08/2002 02:03 Re: Terminarz Spotkań
Anonymous
Unregistered


he he matołku, co za miłe określenie
Jakby tu powiedziec, ale Cie podpusilem i sprowokowalem (bo doskonale zdaje sobie sprawe z "ciezaru gatunkowego" przeciwników obu druzyn). No to co z tym zakladem? Dasz sie odegrac?

No ale dobra odchodzimy od wątku tego tematu!
Nie musisz nic mówic na temat kasy w Unii (ale jestes tajemniczy he he) ale i tak wiem, ze nie jest tak różowo jak kiedys. Ale i tak o niebo lepiej niz w innych klubach (co jest akurat smutne)

Do góry
#139235 - 14/08/2002 02:53 Re: Terminarz Spotkań
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Ja ci nie mowie ze jest kolorowo ale nie jest tak zle jak wczesniej pisałes.

Do góry
#139236 - 14/08/2002 02:59 Re: Terminarz Spotkań
Anonymous
Unregistered


dobra, juz dobra - ale co z tym zakładem?

Ps. A pozatym Unia przegrała ostani sparing (co pewnie juz wiesz) z Duklą Trenczyn 2:9 (1:4, 1:2, 0:3).

Do góry
#139237 - 14/08/2002 06:27 Re: Terminarz Spotkań
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Kamyk wiem i strasznie cienki wynik a co do zakładu to jaki masz na mysli?
Kto bedzie wyzej w tabeli Legia czy Wisła?

Do góry
#139238 - 17/08/2002 14:39 Re: Terminarz Spotkań
Anonymous
Unregistered


dokładnie Savik - zakladzik o to, która z tych drużyn będzie wyzej na koniec sezonu! Stawke ustalimy kiedy indziej (osobiscie )

aha, a Unia w kolejnym sparingu pokonala Podhale 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23), 3766 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592280 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42