Strona 9 z 11 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#1229202 - 17/05/2007 04:55 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: lapserdak1963]
lapserdak1963 Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2007
Postów: 25
tu zorro masz troszke racji ze moj temat troszke rozwadnia sprawe gieldy.
Za co troszke przepraszam osobe ktora ja poruszyla jednak zawsze bardziej jest dla kazdego swoj temat.
jesli chodzi o gielde tez jest to sprawa trudna co do oceny.
Nie znam dokladnie sprawy ale rozumiem ze przez pewien moment byl kurs na jakis mecz duzo wyzszy niz powinien byc.
Tzn np zamiast remis kolo 3 to wyskoczyl kurs cos kolo 30 .
Pisze teraz przykladowo a nie dokladnie .
Sam jestem za tym zeby umowa 2 stron byla respektowana.
Nawet w mojej sprawie przyznaje sie ze zlamalem regulamin i mysle ze firma betsson miala prawa wyciagnac w stosunku do mnie konsekwencje. Ja tylko dyskutuje o wysokosci kary:
Znoz zszedlem z tematu.
A wiec wracajac .
To fakt ze patrzac tylko z tej strony to firma betsson powinna nie anulowac zakladow.
Z 2 strony jest tez inny aspekt prawny.
Umowa zakladow jest zawarta nmiedzy 2 stronami.
Nie wiem czy kazdy wie ale jest prawo(mowie o przepisach prawa cywilnego w Polsce a nie znam prawa jakie panujecego w kraju w ktorym firma jest zarejestrowana ,ze jesli umowa jest razaca nisprawiedliwa dla 1 ze stron to sad moze ja uniewaznic)
Oczywiscie to sa sprawy dosc skomplikowane i sady bardzo zadko decyduja sie na anulowanie umow ze wzgledu na ten przepis.
Ja sam prowadze firme i zdarzylo sie mi zawrzec ustna umowe ze swoim kontrachentem ktora nie byla dla mnie zbyt korzystna gdyz po prostu pomylilem sie.
Oczywiscie moglem powiedziec kotrachetowi pocaluj mnie w dupe ale ja dbam o wizerunek swojej firmy.
Wole nie raz stracic niz miec klijenta ktory nie bedzie zbyt zadowolony.
Nie wiem oczywiscie czy umialbym sie tak zachowac jesli by to byly ogromne kwoty.
Zdarzylo sie tak ze moj klijent z premydatcja klamal ze obiecalem mu taka i taka cene.
Towar mu sprzedalem .Mniej zarobilem ale wiecej z nim juz nie wspolpracowalem.
Mysle wiec ze kazda firma bukmacherska jesli sie pomylila na gieldzie i wystawila zbyt duzy kurs powinna zaplacic gracza .
Oczywiscie w swietle prawa ma prawo (przynajmniej w Polsce ma zadac uniewaznienia umowy na podtstawie ze umowa nie moze byc jawnie razaca dla ktorej ze stron) wystapic o uniewaznienie umowy.
Mam nadzieje ze moja wypowiedz ktora poniekad broni firme betsson nie bedzie odebrana przez was ze jestem pracownikiem firmy betsson.
Po prostu staram sie byc obiektywnym w ocenie poszczegolnych zdazen.
Ja ze swej strony mysle ze wyplacilbym te pieniadze ktore ludzie wygrali na gieldzie.
Oczywiscie trzba sobie zadac pytanie co jest warte wiecej dobre imie czy strata wynuka z pomylki moich pracownikow.
Powtarzam ze moje przemyslenia sa na gruncie prawa w Polsce .
Nie znam przpisow prawa w kraju pod ktorego jurysdykcja jest firma betsson.
Chce tez zanaczyc ze dobre imie firmy jest czesto bardziej wazne niz zysk w postaci anulowania zawartyuch zakladow nawet jeslianulowanie tychzakladow w swietle prawa jest mozliwe a wydaje mi sie ze jesli sprawa oparla by sie o sad to strona skarzaca betsson by byla na z gory straconej pozycji.
Oczywiscie jesli przykladowo remis bylby postawiony npp 3,3 to sad by nie dal wiary tlumaczmia ze umowa jest razaca nierown,ale np juz 33 na mecz gdzie wiekszosc bukow kurs ma kolo3 to sad by mial podstawy do anulacji takiej umowy .
oczywiscie margines kursu kiedy kurs jest razaca nie rowny dla ktorej ze stron to jzu ocena sadu.
Oczywiscie chetnie podyskutuje na tym forum ale bardzo prosze zebysmy prowadzilidyskusje a nie ublizanie sobie nawzajem

Do góry
Bonus: Unibet
#1229209 - 17/05/2007 05:04 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: BAHmVIP]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Czegoś nie rozumiem!
Z tego co piszecie co poniektórzy ,wydawac by się mogło ze jesteście pracownikami Betssona, ale Ci przeciez mieli okazje na żywo sie dowiedzieć kim jest Łapserdak i poznac ze ma kolegów i koleżanek kilka tysięcy i to akurat tych , na których Betssonowi by bardzo zależało.
Ale bardzo szybko betssonowicze wychwycili problem, a mianowicie że nie tylko łapserdak został oszukany w ten sam sposób i próbują ten fakt ośmieszyć oszustwem. Ja wiem i oni wiedzą że nie jest to ta sama osoba , maja nicki w betssonie i zostali tam zapewne zweryfikowani. Ja jestem w stanie załozyć się o 10000 z każdym debilem , który temu zaprzeczy. A Jak nie umie poprzeć swoich racji pieniązkiem , to żaden z niego hazardzista tylko po prostu opłacony pracownik betssona i niech się zamknie.

Do góry
#1229269 - 17/05/2007 05:52 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: lodzerman]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Łapserdak, giełdę już wałkowaliśmy. Sprawa nie sprowadza się bynajmniej do tego, że bukmacher wystawił zły kurs. Po pierwsze oficjalnie (czytaj zgodnie z regulaminem) Betsson nie jest stroną w zakładach, także już samo wystawianie ofert przez firmę na giełdzie jest dosyć kontrowersyjne. Dla porównania wyobraź sobie, że pracownicy grają w pokera mając pewne dane dające im przewagę nad zwykłymi graczami - i do tego jeszcze anulują partię, w której się pomylili (tłumacząc złe zagranie błędem technicznym). Betsson na razie nie przyznał się do nieoficjalnej gry na swojej giełdzie a to mogłoby posunąć sprawę do przodu. Po drugie tłumaczenie anulowania zakładów dobrem pokrzywdzonych graczy to ze strony Betssona czysta hipokryzja. Mnie też zdarzyło się wystawić omyłkowo za wysoki kurs. Po 3 minutach całość znalazła nabywcę (mimo, że nie był to mecz na żywo) i jakoś szczera troska Betssona o pokrzywdzonych przez własne roztargnienie graczy w tym przypadku się nie uzewnętrzniła.

Do góry
#1229290 - 17/05/2007 06:04 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Jeszcze w piątek Banik był taki chętny do rozmów.......i od tego czasu słuch o nim zaginął a już mija cały tydzień.....można powoli przychylać się do wniosku,że jednak się dogadali, ba nawet gallardo18 zamilkł co może oznaczać,że albo jest zadowolony albo postawił na tym krzyżyk.

Do góry
#1229295 - 17/05/2007 06:08 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: lodzerman]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: lodzerman
Czegoś nie rozumiem!
Z tego co piszecie co poniektórzy ,wydawac by się mogło ze jesteście pracownikami Betssona, ale Ci przeciez mieli okazje na żywo sie dowiedzieć kim jest Łapserdak i poznac ze ma kolegów i koleżanek kilka tysięcy i to akurat tych , na których Betssonowi by bardzo zależało.
Ale bardzo szybko betssonowicze wychwycili problem, a mianowicie że nie tylko łapserdak został oszukany w ten sam sposób i próbują ten fakt ośmieszyć oszustwem. Ja wiem i oni wiedzą że nie jest to ta sama osoba , maja nicki w betssonie i zostali tam zapewne zweryfikowani. Ja jestem w stanie załozyć się o 10000 z każdym debilem , który temu zaprzeczy. A Jak nie umie poprzeć swoich racji pieniązkiem , to żaden z niego hazardzista tylko po prostu opłacony pracownik betssona i niech się zamknie.


Szczerze mówiąc albo niewiele rozumiesz albo udajesz.

To, że w Betssonie sa dwa niki i były dwa konta niczego tu nie dowiedzie. Chcesz sie zakładać o problemy które sam wymyślasz.

Zarzucono Ci, że zarejestrowałeś się jako katrine999 i napisałeś
wiadomość w środku nocy.

Ostatnie zdanie jasno pokazuje, że tego z którym chcesz się założyc zobaczysz w lustrze.

Wbrew temu co sądzisz świat nie dzieli się na hazardzistów i pracownikółw Betssona.

Do góry
#1229365 - 17/05/2007 06:54 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: BAHmVIP]
katrine999 Offline
stranger

Meldunek: 16/05/2007
Postów: 5
Czuje się niesamowicie poniżona ,nawet ktoś znalazł moje konto na allegro \:\( !

Nie zamierzam nikomu nic udowadniac choć coraz bardziej mnie prowokujecie swoimi naprawde dennymi wypowiedziami .

Jesli ktos chce sie założyć że taka sytuacja miała miejsce (betsson ukradł 4500 zł ) mogę sie założyć o każde pieniądze i to udowodnię .

Czekam na odpowiedź od pracownika betssona czy moje pieniadze zostaną wypłacone i dlaczego jednym blokuja pieniadze tylko z chipdumpingu a innym calosc pieniedzy.
Czy doczekam się odpowiedzi ? Bo coś supporcie milczycie w mojej sprawie !


PS Nie jestem w żaden sposób powiązana z osobami (osobą) które zostały oszukane !!!

Do góry
#1229374 - 17/05/2007 06:59 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: katrine999]
katrine999 Offline
stranger

Meldunek: 16/05/2007
Postów: 5
do pracownika betssona

mój login na koncie betsson to : katrine999

Do góry
#1229392 - 17/05/2007 07:23 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: katrine999]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
To ze betsson akurat ma taka polityke... Slyszalem od innych graczy, podobno zero szans na odzyskanie pieniedzy w takim przypadku. Coz moge powiedziec kazdy powinien sprawdzic buka zanim wplaci do niego pieniadze, aby wiedzial czego moze sie spodziewac.

Co do katrine to pewnie kobiety rzadko graja u bukow, wiec betsson podejrzewa ze tak naprawde jestes facetem.

Do góry
#1229404 - 17/05/2007 07:38 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: connor]
katrine999 Offline
stranger

Meldunek: 16/05/2007
Postów: 5
Ale bukmacher był naprawde ok ,do tego czasu gdy nie zablokował mi około 4500 zł nie pamiętam dokładnie bo kilka zakładów miałam w trakcie .

Mają taki tupet że nawet jak do mnie dzwonili a ja byłam na zajęciach w szkole pytali się mnie kto jest koło mnie w pobliżu ! Jakby coś to wogóle miało znaczyć ? Skany dostali wszystkiego czego chcieli ,dzownili do mnie kilka razy obeciali się kontaktowac ja cały czas czekałam i nikt się nie odezwał ,na maile oczywiście 0 odpowiedzi.

Licze że ktoś w końcu z supportu odpowie .

Jeśli nie odpowie sprawę opisuje na wszystkich większych forach zagranicznych oraz europejskich ,założe temat na SBR jak również całą sprawę opisze i wyśle listem poleconym do IBASU -nie mam nic do stracenia.

to tyle z mojej strony nie mam nic więcej do powiedzenia ,czekam na odpowiedź od supportu

Do góry
#1229418 - 17/05/2007 08:12 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: connor]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Originally Posted By: Experto
To ze betsson akurat ma taka polityke... Slyszalem od innych graczy, podobno zero szans na odzyskanie pieniedzy w takim przypadku. Coz moge powiedziec kazdy powinien sprawdzic buka zanim wplaci do niego pieniadze, aby wiedzial czego moze sie spodziewac.

Co do katrine to pewnie kobiety rzadko graja u bukow, wiec betsson podejrzewa ze tak naprawde jestes facetem.




Niedługo "pracownicy supportowi" zostaną wysłani w teren i będą sprawdzać, czy użytkowniczka Władzia to naprawdę Władzia, a nie jakiś Władek, i czy użytkownik Władek to naprawdę Władek, a nie jakaś Władzia, nigdy nie wiadomo co im przyjdzie do... chciałem napisać głowy, ale to by było zbyt... pompatycznie w stosunku do bettsona

ps. ja tam dziękuje, nie chcę by ktoś z jakiegoś supportu sprawdzał namacalnie czy jestem K, czy M, i powstrzymam się od logowania na betsson.pl

Do góry
#1229437 - 17/05/2007 09:19 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: Master.com back]
lapserdak1963 Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2007
Postów: 25
jak wszedlem na ten czat betsson tez stwierdzil ze skontaktuja sie z mna n priv ale widocznie obiecanki cacanki:)
po prostu mysle ze jest tyle bukow ze mozna grac u innych
A to fakt ze betson ma juz paranoje ze kazdy chce ich oszukiwac.
chyba ze to jes jdnak metoda na kase .Cos zawsze da sie wymyslic zeby komus zamknac konto.
Niektorzy bukmacherzy przed wyplata tez prsza o skany ale na tym sie konczy dostaja skan dowodu i to im wystarcza.
betsonowi nie dzwonia prosza o rozne smieszne zaswiadczenia

Do góry
#1229504 - 17/05/2007 15:42 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: Master.com back]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Master.com back
[quote=Experto]
Niedługo "pracownicy supportowi" zostaną wysłani w teren i będą sprawdzać, czy użytkowniczka Władzia to naprawdę Władzia, a nie jakiś Władek, i czy użytkownik Władek to naprawdę Władek, a nie jakaś Władzia, nigdy nie wiadomo co im przyjdzie do... chciałem napisać głowy, ale to by było zbyt... pompatycznie w stosunku do bettsona
Trudno się temu niestety dziwić. Skoro przeciętny czytelnik forum widzi, że posty lodzermana i Katrine są pisane tą samą ręką, to tym bardziej powinien wyczulony na takie niuanse człowiek z betsson. Domyslam sie ze chipdumping byl rownie nieudolny, jak proby oszukania nas na forum. Takze pretensje lodzerman mozesz miec tylko do siebie. Oczywiscie jak zawsze w takich przypadkach bedziesz szedl w zaparte, ze Ty i Katrine to dwie rozne osoby. Nikt nie watpi, ze tak jest. Byc moze nawet rozmawiala z betsson telefonicznie po uprzednim przeszkoleniu na te okolicznosc. Chodzi jedynie o to, ze piszesz w jej imieniu posty na forum oraz najprawdopodobniej jej konta w betsson uzywales tylko Ty.

Do góry
#1229514 - 17/05/2007 15:56 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: katrine999]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: katrine999
Ale bukmacher był naprawde ok ,do tego czasu gdy nie zablokował mi około 4500 zł nie pamiętam dokładnie bo kilka zakładów miałam w trakcie .

Mają taki tupet że nawet jak do mnie dzwonili a ja byłam na zajęciach w szkole pytali się mnie kto jest koło mnie w pobliżu ! Jakby coś to wogóle miało znaczyć ? Skany dostali wszystkiego czego chcieli ,dzownili do mnie kilka razy obeciali się kontaktowac ja cały czas czekałam i nikt się nie odezwał ,na maile oczywiście 0 odpowiedzi.

Licze że ktoś w końcu z supportu odpowie .

Jeśli nie odpowie sprawę opisuje na wszystkich większych forach zagranicznych oraz europejskich ,założe temat na SBR jak również całą sprawę opisze i wyśle listem poleconym do IBASU -nie mam nic do stracenia.

to tyle z mojej strony nie mam nic więcej do powiedzenia ,czekam na odpowiedź od supportu
.......super,że tak jesteś zmotywowana,hehe.A tak na poważnie to nigdzie nic nie napiszesz i na żadnym anglojęzycznym forum nawet nie zaistniejesz.Spytasz czemu,to ja się spytam dlaczego jeszcze tego nie zrobiłaś ups i to od kilku miesięcy.I jeszcze mam małą prośbę.Oświeć mnie na jakie fora azjatyckie albo amerykańskie będziesz "pisać" bo europejskie to sam moge sobie poszukać.

Do góry
#1229561 - 17/05/2007 17:03 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: AGASSI]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ludzie po co dalej to ciagniecie, my "pracownicy Betsson" wiemy swoje, oni(on) beda isc w zaparte i tyle. Szkoda nerwow. Zlamali zaakceptowany przez siebie regulamin. Koniec

Do góry
#1229609 - 17/05/2007 17:19 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: Logan]
lapserdak1963 Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2007
Postów: 25
Logan a czy ja ide w zaparte?
czy ja pisze ze nie wiedzialem ze lamie regulamin?
Ale na razie moi przeciwnicy pisza caly czas ze zrobilem zle i trzeba mnie karac. A ja caly czas zadaje pytanie na ktore nikt nie potrafi mi odpowiedziec .
Czy narazilem firme betsson na strate?
Czy osiagnalem korzysci finansowe?

Do góry
#1229766 - 17/05/2007 17:53 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: katrine999]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Originally Posted By: katrine999
Mają taki tupet że nawet jak do mnie dzwonili a ja byłam na zajęciach w szkole pytali się mnie kto jest koło mnie w pobliżu ! Jakby coś to wogóle miało znaczyć ? Skany dostali wszystkiego czego chcieli ,dzownili do mnie kilka razy obeciali się kontaktowac ja cały czas czekałam i nikt się nie odezwał ,na maile oczywiście 0 odpowiedzi.


Do mnie też dzwonili w wakacje jak zacząłem grać u nich. Zapewne to się zdarza, jak się dorobi tam co nie co kasy.

Współczuje \:\(

Do góry
#1229882 - 17/05/2007 18:32 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: lapserdak1963]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
Originally Posted By: lapserdak1963
Logan a czy ja ide w zaparte?
czy ja pisze ze nie wiedzialem ze lamie regulamin?
Ale na razie moi przeciwnicy pisza caly czas ze zrobilem zle i trzeba mnie karac. A ja caly czas zadaje pytanie na ktore nikt nie potrafi mi odpowiedziec .
Czy narazilem firme betsson na strate?
Czy osiagnalem korzysci finansowe?



Przeglądałem ten wątek, pierwsza myśl była aby nie zabierać głosu. Jednak gdy przeczytałem powyższe nie mogłem się powstrzymać.

Posłuchaj Lapserdak1963, firma Betsson, jako firma bukmacherska podlega autydom, zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym. Więc jeśli złamałeś regulamin, który uprzednio zaakceptowałeś,zachowali się naturalnie. Nikogo wtedy nie interesują Twoje intencję, regulamin jest regulaminem i jeśli go akceptujesz to znaczy,że się z nim zapoznałeś i zgadzasz.

Pozdrawiam.

Do góry
#1229920 - 17/05/2007 18:53 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: rcsade]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
betsson jest OK, nie robi problemów jak expekt czy Bwin, nie oszukuje wyników i nie sprawdza życiorysu przy wypłacaniu wiekszej kwoty. Jedyny ich żenujący problem to niskie limity pokroju Bwin !!

Do góry
#1230297 - 17/05/2007 20:42 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: papa_smerf]
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
na poczatku bylo ciekawie, pozniej smiesznie, a teraz jest zalosnie jesli chodzi o sprawe lodzermana

gdzie byles 5 miesiecy temu jak ci ta kase zabierali? nie wiedziales o mecz.pl?
pytania retoryczne, nie odpowiadaj, po prostu pogodz sie ze strata kasy co juz chyba zdazyles zrobic w ciagu 5 miesiecy, a jak naprawde chcesz ta sprawa zaszkodzic to przenies sie na wieksze forum (moge ci nawet pare adresow podeslac)

Do góry
#1230372 - 17/05/2007 21:03 Re: Betsson [14] - afera na giełdzie [Re: papa_smerf]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: papa_smerf
betsson jest OK, nie robi problemów jak expekt czy bwin, nie oszukuje wyników i nie sprawdza życiorysu przy wypłacaniu wiekszej kwoty. Jedyny ich żenujący problem to niskie limity pokroju Bwin !!


Akurat z bwinem i expektem nie mialem zadnych problemow. Zwlaszcza expekt. A jak napiszesz do betssona to na odpowiedz mozesz sie nie doczekac...

Do góry
Strona 9 z 11 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, forty, Sensei, Zaixi, akagi, igea23, pacyfista, kemp), 3948 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586822 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14