Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3143739 - 19/05/2009 02:43 Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
kosz pogodnie kosz hura

Konferencja Wschodnia

Cavs VS. Magic



Konferecja Zachodnia

Lakers VS. Denver



Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3146016 - 20/05/2009 08:26 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Platini]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
na każdym zebraniu jest taka sytuacja że ktoś musi zacząc pierwszy ...


A więc już od dziś jedziemy z finałem konferencji zachodniej. Kursiwo na awans Lakersów to marne 1.37, ale jak mawia klasyk lepiej zarobic na marnym niż stracic na wysokim smile Wielu skuszonych zapewne widmem godnych profitów widzi tu ładny upset i końcowy triumf Denver, i w sumie im się nie dziwię bo Bryłki na razie wymiatają w tych playoffach, w zasadzie żaden gracz tam nie zawodzi, a rozmiary ich zwycięstw na pewno imponują. Z tym że, pomimo kłopotów drużyny z Miasta Aniołów z Houston, ja tu 'dalej' widzę awans faworytów, czyli La Lakers i wymarzony przez szefów ligi finał Kobe - LeBron.
Dlaczego?
Otóż z powodu dwóch bardzo korzystnych match-up'ów dla Lake Show: nr 1 czyli pytanie kto kryje Kobe'go Bryanta? Na to pytanie póki co w sieci nikt mi odpowiedzi nie udzielił, i nie mówcie że Dahntay Jones, bo żart jest dobry, ale po co go powtarzac. Ten cały Jones, w sezonie zasadniczym jak próbował kryc Kobego, to złapał na nim 13 fauli w 3 spotkaniach co pozwoliło mu wytrzymac na placu gry łącznie 45 minut gry. Z ławki wejdzie pewnie za niego JR Smith, fajny zawodnik ofensywny, niezwykle utalentowany, ale w obronie to sobie jeszcze renomy nie wyrobił (byc może ta seria to zmieni). Myslałem cos jeszcze wspomniec o Kleizie, bo on tu może byc takim fajnym zadaniowym zawodnikiem, tylko nie wiem co z nim do końca, bo w tym playoffie bywa niemalże zakopywany na ławce (czy też niezauważany przez partnerów na placu gry) przez George'a Karla, notując juz 5 meczy z '0' w rubryce zdobywanych punktów. Sam Kobe w tym roku przeciwko Denver notuje średnio 31p/mecz przy skuteczności 47% i prawie 10 rzutach wolnych na mecz - tak więc jesli mają plan jak go zatrzymac, to póki co trzymają go w głębokiej tajemnicy.

A match-up nr 2, to Trevor Ariza na Carmelo Anthonym. Co prawda nie licze na to, że 'Melo powtórzy swe popisy z regular season przeciw LAL i że znowu będzie rzucał całe 14.5p na 33% skutecznosci, ale znikąd się te liczby nie wzięły; poza tym Ariza pewnie zostanie trochę odciążony z ataku by móc bardziej się poświęcic obronie - a czegoś analogicznego już o żadnym z podstawowych graczy Nuggets nie możemy powiedziec.

Patrząc na resztę aspektów - pod koszem lekka przewaga ofensywna Lakers, tzn. Gasol (świetne playoffy póki co w jego wykonaniu)/Bynum/Odom vs Nene/Birdman/K-Mart, zwłaszcza że Martin nie jest typowym graczej urzędującym w pomalowanym (Odom w sumie też nie, ale w jego przypadku 'historia' jest trochę inna). Ławka lekka przewaga Denver (choc LAL ma tu delikatną przewagę liczebną), trenerzy na remis z uwagi na to co dotychczas Jax w playoffach wyrabia.
H2h sezon zasadniczy 3-1 dla LAL (1 porażka DEN bez Billupsa), mecze raczej 'bliskie' nie były.
Tak więc ja tu widzę jakies 4-2 dla Lakers, choc 4-1 też bym specjalnie zdziwiony nie był.

Do góry
#3146597 - 20/05/2009 21:01 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Skiper]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Nie można się nie zgodzić ze Skiperem w większości poglądów powyżej.

Dziwi mnie jedynie fakt, że przemilczany został aspekt PG w tej rywalizacji.
W końcu prawdziwym Szefem Nuggets jest Mr Big Shot smile
Jego dobra postawa będzie niezbędna i kluczowa w ewentualnych sukcesach drużyny z Denver.
Przewaga nad Fisherem nie ulega wątpliwości, póki co świetne PO w jego wykonaniu. Jeśli nadal będzie grał na tym poziomie to Nuggets sprawią mnóstwo problemów Jeziorowcom.

PS: w trakcie pisania tego posta dotarło do mnie, że Skiper nie poruszał sprawy PG, ponieważ pisał o LAL "na tak", a jak widać akurat na tej pozycji zawiele w tym świetle nie mógłby napisać grin

Do góry
#3146967 - 21/05/2009 00:06 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Big Ben]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Nie pisałem o pojedynku na pozycji PG, bo wcale nie uważam że Nuggets mają tutaj taką ogromną przewagę jak większośc zapewne sądzi. Owszem, dokonania i forma Billupsa oraz Fishera w tych playoffach to niebo i ziemia, i długo możnaby pisac jak świetnie gra ten pierwszy i jak mizernie ten drugi. Z tym że, przy ich bezpośrednich pojedynkach, Fisher nie będzie tak niszczony jak w serii z Rockets przez Brooksa i Lowry'ego z tej prozaicznej przyczyny, że Billups nie bazuje swojej gry na szybkości i niezliczonych cross-dribblach. A że do tego Fisher czysto fizycznie (siłowo i wzrostowo) prezentuje się na tle Billupsa całkiem nieźle, to ten drugi nie będzie mógł, jak to robił choćby z Chrisem Paulem, brac go na plecy tyłem do kosza i wbijac się tym sposobem w rejony pomalowane. A poza tym, ale to już się okazało podczas samego meczu nr 1, Phil Jackson mixuje krycie Billupsa, przez co przez pewne okresy mieli go wczoraj także Bryant i Ariza (jak choćby podczas tego kluczowego przechwytu w końcówce).
Poniżej wklejam shot-chart Billupsa, który chyba dobitnie pokazuje, że łatwych punktów to on wczoraj nie zdobywał (na tym się opieram bo samego meczu nie oglądałem - może ktoś ma cos do dodania):

Do góry
#3148782 - 21/05/2009 22:06 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Skiper]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Kolejny moim zdaniem rodzynek z oferty na zawodników wBETAKO

Kleiza UNDER 5,5 pkt @1,80

W każdej kolejnej rundzie Linas gra coraz mniej:
- 1.runda 17min i 10pkt na mecz
- 2.runda 12min i 2,8pkt na mecz
- 1.mecz @LAL 7min i 0pkt

Ponadto skrzydłowy Nuggets zmaga się z urazem kciuka: "Linas Kleiza played seven minutes despite dealing with a fracture on the tip of his right thumb."

Powodzenia kosz

Pozdrawiam smile

Do góry
#3148896 - 21/05/2009 23:15 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Big Ben]
mihal Offline
addict

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 519
Polecane na innym forum:
Nene <13 zbiórek z oferty Boylesports @1.67
http://sports.yahoo.com/nba/players/3605/gamelog;_ylt=AiHuqrBeBCnxA1qPVuBhxd2vPKB4 - suche statsy niech robią za komentarz.

Do góry
#3149472 - 22/05/2009 03:49 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: mihal]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Polecam na dzis over Billups 18,5 Tobet
nie wiem gdzie mozna jeszcze grac takie cos ale dla mnie izii;]
Powodzenia;)

Do góry
#3149500 - 22/05/2009 04:03 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Kieras]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
czemu izi?

Do góry
#3149526 - 22/05/2009 04:12 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
zobacz sobie staty z ostatniego meczu Billupsa nie mial za ciekawych a i tak rzucil sporo punktow a pozatym Anthony juz nie rzuci moim zdaniem tylu punktow co w poprzednim meczu .Zwoc jeszcze uwage w meczach przed playoofami Billups zawsze gra ok 36min w meczu i oddaje sporo tych rzutow dlatego mysle ze w tym spotkaniu powienien rzucic ponad 20pkt.
Powodzenia:)

Do góry
#3149793 - 22/05/2009 05:57 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Big Ben]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Osobiście mam trochę inne zdanie. Co prawda szanse na to że Billups będzie grał dośc agresywnie i klepnie te 19p są powyżej 50%, ALE Billups jak narazie, czyli w meczu nr 1, znajduje się pod specjalnym nadzorem graczy Lakers i LAL poświęca mu o wiele więcej uwagi w defensywie aniżeli Carmelo Anthonemu. Oprócz zmiennego krycia (Fisher - najmniej, Kobe, Ariza, S.Brown) Phil Jackson chocby praktycznie zrezygnował z wpuszczania na parkiet Farmera gdy na placu jest Billups, z uwagi na jego wątłą posturę i defensywne braki. Moim daniem plan dobry, tzn. spróbujmy wyłączyc Billupsa i niech jego kumple próbuja nas pokonac.
LA zagrało słaby mecz 1 i tego się trzymajmy. Fatalny początek jak zawsze ostatnio wyszli śpiący, i tylko dzięki swojej ławce i słabemu oprócz 2 trójek JR Smithowi zawdzięczali to że jakos udało im się trzymac wynik na uwięzi. Jak to powiedział Phil:
[quotPhil Jackson]"I think they outplayed us and we won the game."[/quote]

Jeśli biega o dzisiejszy mecz nr 2, to widzę ponowny win LA, i to raczej większych rozmiarów. LA dobrze zobaczyło że Denver jest super-utalentowane i groźne, ale również to dzięki wielu błędom taktycznym (mówili o tym komentatorzy ESPN) wcale to się tak na wynik nie musi przekładac. Do tego jak się okazuje, urazy mają nie tylko gracze LAL, bo też: Kenyon Martin (fractured left ring finger), JR Smith (sprained right knee), Kleiza (fracture on the tip of his right thumb) oraz Balkman (sprained right ankle). Do tego Birfman też się w czasie mecz za cos pod kolanem łapał. Urazy nie bardzo groźne, ale..są, tak jak w Lakers.
A że LAL już kiepski mecz zagrało, to może dziś na odmianę, tak jak w serii z Rockets, zagrają dobry?





Originally Posted By: Big Ben

Kleiza UNDER 5,5 pkt @1,80


Jeśli chodzi o mecz nr 1 to ja tam Kleizy w ogóle na parkiecie nie widziałem laugh a niby grał te 7 minut., ale piłki w ataku to chyba autentycznie ani razu nie miał. Jedyny moment kiedy tam się Kleiza przewija to gdy dziennikarze cisną (juz po meczu) Karlowi że aut ten w końcówce co przejął Ariza to wybijał mały Carter a nie np. Kleiza.

Do góry
#3149835 - 22/05/2009 06:38 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Skiper]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Hmm...ponoc tego meczu nie ogladales grin , to skad wiesz, ze Lal zagralo slabo?

Dzis to raczej Den zrobi adjustments, a nie Lal. Nie bez powodu w wielu watkach odnosnie tej serii przewijalo sie stosunkowo latwe zwyciestwo Lalek w I meczu i o wiele trudniejszy mecz no. 2...a jak bylo w meczu no. 1, to chyba wszyscy wiemy...

Nigdy nie bylem zwolennikiem Karla, ale ta obecna kampania przeciwko niemu przybiera tak zenujaco-karykaturalny obraz, ze szkoda gadac. Czepiaja sie goscia bardziej jak jest w WCF niz jak odpadal rok po roku w I rundzie badz RS...

Den zagralo slabo I mecz, slaby byl Smith, slaby byl Chauncey, fatalnie rzucali wolne. Melo nie byl leckewazony/odpuszczany, on po prostu tlamsil swoich vis-a-vis. To nie ten Melo kilka lat wstecz, dojrzal, ogarnal sie i narezcie zaczal wykorzystywac swoj talent...wezmie sie jeszcze za obrone (jesli to zrobi), to LeCrab James bedzie mogl byc co najwyzej jego mlodszym bratem.

Osobiscie kusi mnie zagrac over zbiorek Nene, bo ten gosc, mimo, ze Bynum mu do piet nie dorasta musi zagrac lepiej, musi lepiej zastawiac i sadze, ze odrobi lekcje...linia 6,5 w ub, jesli nie bedzie foul trouble powinna peknac w III kw., jesli bedzie, to bedzie na styku...

Oczywiscie Bryly tez zagram, kursy co prawda nizsze, ale taka sila rzeczy, to Den bylo zardzewiale, to Den gralo wyjazd i to Den ten I mecz przegralo...buki to widzialy i dzis jest nizej...

Warto chyba sie skusic na overek Kobasa...mismatch i tyle...Jones to zart, JR tez sobie nie radzi, Carter to cfaniak, ale za wolny. Jest opcja z podwajaniem w wykonaniu Melo badz Billupsa i odcinaniem od pilki, ale 2 takie akcje w koncowce I meczu poskutkowaly trojami z czystych pozycji Fisha i Arizy. Mozna sprobowac Kleizy czy Balkmana. Balkman zardzewial na lawce, ale gorzej od kolegow by Kobiego na pewno nie bronil. A Kleiza? Na oko i za wolny, i za drewniany.

Do góry
#3149845 - 22/05/2009 06:41 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: polskignom]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Obejrzałem sobie dziś smile

Do góry
#3149860 - 22/05/2009 06:49 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Szczerze sadze ze Lalki dzis wygraja wysoko moim zdaniem ANthony zagra o wiele slabszy mecz od pierwszego meczu Kobiego bym nie dalal overka poniewaz mysle ze w tym spotkaniu liczba punktow bedzie sie rozkladala na poszczegolnych graczy LA i zagraja bardziej zespolowo a Kobe bedzie jak na moje troszke mniej dzis rzucal.Dlatego sadze tak jak podalem bardzo dobrym rozwaiazaniem jest zagranie Billupsa over zobaczymy rano co z tego bedzie.
Pozdro Powodzenia smile

Do góry
#3149909 - 22/05/2009 07:43 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Kieras]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Kobe over 30.5pkt wygląda na dobre rozwiązanie. Po męczarniach z Houston z drogi Bryanta zniknęli w końcu Battier z Artestem i Kobe - wobec braku odpowiedniego krycia - w końcu rozwinął skrzydła rzucając 40 pkt w 35 minut. Dzisiaj powinno być podobnie. Nie uważam, żeby rozkład punktów u Lakersów mial się jakoś diametralnie zmienić w porównaniu z poprzednim meczem. Gasol nagle przebłysku nie dostanie, bo pod koszem jest Martin, Nene oraz Birdman, więc cholernie ciężko będzie tamtędy grać. Większość buków ma over 32.5, a Unibet 30.5, więc specjalnie tam kasę wpłaciłem, by to zagrać. Myślę, że warto.
Co do samego meczu to nie mam pojęcia. Po wczorajszym comebacku Orlando (po pierwszej połowie już księgowałem Cavs -5 puke ) widać wyraźnie, że wszystko się może zdarzyć, a że Denver ma wszelkie podstawy, by wygrać z Lakers, wszyscy wiemy. Jak Carmelo zagra tak jak w poprzednim meczu, Billups podobnie, a Nene z Martinem będą rządzić w trumnie to sam Kobe może nie wystarczyć. Osobiście zagram chyba Denver za drobne, tylko ze względu na ładny kurs. Ktokolwiek widział pierwszy mecz wie, że szanse są zdecydowanie bardziej wyrównane, niż wskazywały by na to szacowania buków.

Ciekawi mnie tylko jaki będzie kurs ML na Nuggets u siebie. Czy buki popatrzą na kursy przez pryzmat obecnej formy (wtedy dałbym jakiś 1.60 na Denver), czy może dadzą niższy kurs na Lakers z racji... że to Lakers?

Do góry
#3149925 - 22/05/2009 08:08 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Big Ben]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Originally Posted By: Big Ben
Kolejny moim zdaniem rodzynek z oferty na zawodników wBETAKO

Kleiza UNDER 5,5 pkt @1,80

W każdej kolejnej rundzie Linas gra coraz mniej:
- 1.runda 17min i 10pkt na mecz
- 2.runda 12min i 2,8pkt na mecz
- 1.mecz @LAL 7min i 0pkt

Ponadto skrzydłowy Nuggets zmaga się z urazem kciuka: "Linas Kleiza played seven minutes despite dealing with a fracture on the tip of his right thumb."

Powodzenia kosz

Pozdrawiam smile


zapewne wiesz, że by zakład zostal zaliczony Kleinza musi wyjść na parkiet, co wobec jego perypetii z kciukiem może nie być takie pewne. Poza tym on lubi rzucać za 3, więc nie daj Boże, żeby mu tak 2 razy siadło. Tak czy siak nie wariowałbym tutaj ze stawką

A tak poza tym to wszystkiego najlepszego piwo

Do góry
#3149942 - 22/05/2009 08:31 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Master Flamaster]
dd Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2009
Postów: 3352
Cytat:
Nigdy nie bylem zwolennikiem Karla, ale ta obecna kampania przeciwko niemu przybiera tak zenujaco-karykaturalny obraz, ze szkoda gadac. Czepiaja sie goscia bardziej jak jest w WCF niz jak odpadal rok po roku w I rundzie badz RS..
Dziwisz się ? bo ja nie, koleś jest słabym trenerem, fakt ma długi staż ale nic znaczącego w tej lidze nie osiągnął jeśli się nie myle, chyba tylko raz był w finale i przegrał a miał mocna druzyne, pamiętam jak rok temu grali z Lakers i TNT go podsłuchało podczas TO kiedy przegrywali i powiedział on tylko coś w stylu, "dobra obrona i szybkie przejście do ataku" już dokładnie nie pamiętam ale kilka osób się z tego śmiało. Teraz przyszedł Billups, druzyna zaczęła bronic, Melo dojrzał, zaczął bronić i to akurat w pierwszym sezonie jak przyszedł Billups a Karl... nic nie daję tej drużynie, nie chce tu wywyższać za bardzo Billupsa ale tegoroczny sukces to głównie jego zasługa.
Nie mówiac już o tym ze w ogole nie korzysta z wspomnianego Balkmana... a z Jonesa widac jaki dobry obrońca... na początku Kobe trafiał wszystko na nim...

Co do dzisiejszego meczu sam bym dał na Denver ale jedna rzecz mnie niepokoi... Phil Jackson po wygraniu pierwszego meczu w serii w drugim ma ponoc bilans 42-0 choć wiadomo każda seria się kiedyś kończy... ale czy dziś...

Do góry
#3150892 - 22/05/2009 21:36 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: dd]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Niestety Linas rozegrał najlepszy mecz w PO, w końcu Karl dał mu pograc ponad 20minut a i trójki nieźle mu siedziały.
Ale nic to, gramy dalej smile

kosz

Na pewno znajdą się tacy, którzy choćby ze względu na kurs będą dziś szukać kolejnej niespodzianki w postaci zwycięstwa Magic. Ja się do nich nie zaliczam grin

Jedyne co mnie zastanawia to rozmiary dzisiejszego zwycięstwa Cavs.
Handi wystawione prze buki w granicach 9 punktów małe nie jest, ale myślę, że jak najbardziej do przeskoczenia przez gospodarzy.
Sytuacja wydaję się byc podobna do tej z rywalizacji Magików z Celtami. Tam również drużyna z Florydy wygrała pierwszy wyjazdowy pojedynek by w kolejnym polec już zdecydownie różnicą 18 pkt (94:112).

Nie wierzę, że Orlando zagra znowu na skuteczności 55% z gry na takim terenie jak Cleveland. A trzeba zauważyć, że również trójki im nieźle siedziały (9/20-45%) no i osobiste (12/14-86%).

Liczę na większą pomoc ze strony kolegów dla LeBrona, zarówno w obronie jak i w ataku, bo o postawę samego LBJ'a jestem spokojny (mimo kłopotów zdrowotnych jakie miał po meczu -"LeBron James was suffering from dehydration and cramps near the end of Wednesday's Game 1 loss, in addition to suffering a cut on his left knee."

CLE Cavaliers (-9)

Tak to widzę smile (ale z chęcią poznam Wasze opinie)

Powodzenia kosz

Pozdrawiam

Do góry
#3150960 - 22/05/2009 22:05 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Big Ben]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Zgadzam sie z Toba Big Ben, tez uwazam, ze dzisiaj sie Cavsi zmobilizuja i rozgromia Orlando. Byla to ich dopiero 3 porazka we wlasnej hali. Mysle, ze dzisiaj troche odpusci Orlando. Mowili ze chca wygrac chociaz raz w tych pierwszych dwoch spotkaniach w Cavs i im sie to udalo. Mysle, ze Cleveland z handi warte ryzyka. Pozdrawiam

Do góry
#3151160 - 22/05/2009 23:21 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: olopatronat]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Ja sie z Wami niestety nie zgodze jak na moje dla Clevland bedzie to ciezki mecz a czy wygraja raczej tak ale czy az 9pkt jak dla mnie to za duza roznica punktow .Raczej napewno Orlando zagra gorszy mecz niz poprzedni ,dlatego mam ciekawsze rozwiazanie a czy wejdzie zobaczymy nad ranem;]
Turkoglu over 14,5 mysle ze jest dobrym rozwiazaniem:)
Powodzenia Panowie;)

Do góry
#3151450 - 23/05/2009 01:44 Re: Playoffs NBA 2009 - Finały Konferencji [Re: Kieras]
GreyTiger Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2007
Postów: 4425
Skąd: Poznan / ZetGie
To i ja dodam swoje trzy grosze wink

Uważam że Cavsi wygrają pewnie, co niekoniecznie musi się przełożyć na pokrycie dosc wysokiego 9 punktowego handi.
Osobiscie zagram na Cleveland -5,5 na polowe i -3 na 1qw wink
Mysle że będa kontrolować mecz od poczatku, i to moze sie
przyczynic do tego że 4 qw "poluzują" (wejda rezerwy) a kazdy wie jak latwo stracic kilkunasto- punktowa przewage i jak szybko moze ona stopniec do kilku punktowej na koniec meczu wink
To na tyle cool ode mnie smile

Cavs do boju boks smile

Pozdrawiam wink

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3197 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584105 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07