Neteller

Posted by: connor

Neteller - 15/10/2005 22:32

Poprzedni TEMAT przekroczyl 200 postow.
Posted by: dadycool

Re: Neteller - 19/10/2005 07:39

Witam kupie 30$ na netellerze.Place przelewem z mbanku. Ktos chetny to prosze na priv albo GG:2213038
Dzieki
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 19/10/2005 09:03

co jest z Neteller? wie kto od kiedy nie dziala i kiedy zacznie dzialac? Prosze podajcie mi mail do neteller.

Pozdro

bez przeklenstw
Posted by: dymeczek

Re: Neteller - 19/10/2005 11:57

czy dziala Wam normalnie wszystko bo nie wiem czemu nie moge przelac kasy z nettelera na moje konto w banku... a wszedzie indziej moge
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Neteller - 19/10/2005 12:07

Quote:

co jest z Neteller? wie kto od kiedy nie dziala i kiedy zacznie dzialac? Prosze podajcie mi mail do neteller.

Pozdro

bez przeklenstw




mi działa bez żadnych problemów
jak coś masz tu maile
support@neteller.com (for general questions about your account or transactions)
debitcards@neteller.com (for questions about NETELLER Debit Cards)
admin@neteller.com (for questions about closed accounts or privacy and security)
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Neteller - 19/10/2005 12:08

Quote:

czy dziala Wam normalnie wszystko bo nie wiem czemu nie moge przelac kasy z nettelera na moje konto w banku... a wszedzie indziej moge




a masz autoryzowane konto bankowe?
Posted by: dymeczek

Re: Neteller - 19/10/2005 12:18

dzieki wlasnie przed chwila doszedlem do tego... i nie mam :P
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 19/10/2005 21:43

Quote:

Quote:

co jest z Neteller? wie kto od kiedy nie dziala i kiedy zacznie dzialac? Prosze podajcie mi mail do neteller.

Pozdro

bez przeklenstw




mi działa bez żadnych problemów
jak coś masz tu maile
support@neteller.com (for general questions about your account or transactions)
debitcards@neteller.com (for questions about NETELLER Debit Cards)
admin@neteller.com (for questions about closed accounts or privacy and security)





To nie dostałes takiego komunikatu na ich głównej stronie?


The Open Account, Sign In, and Transaction Processing portions of the NETELLER site are temporarily unavailable due to routine system maintenance and enhancements.


napisalem majle nie jednego, odpisali ze najwczesniej zacznie dzialas kolo 17 wiec jakim CUDEM u Ciebie dzialała ta strona????? Jest jakis inny link niz www.neteller.com?

Pozdro
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 28/10/2005 07:47

Witam

Przelwam sobie wczoraj kase z Neteleer do Expekt, zawsze byla prowizja j$ a wczoraj stalo si cos niesamowitego, Wchodze na Neteleer a tam widnieje opłata za przelew....300$!!!!!!!! Jezu o co biega, zaplacilem prowizje 80% stawki ktora przelalem???? Przeciez to jest chore. Moze ktos wie o co tu biega?
Posted by: rafalrz

Re: Neteller - 28/10/2005 08:47

pogadaj z nimi na LIVE CHATcie, mi tam wczoraj konto zablokowali, bo mam Neo i zmienne IP, uznali, ze ktos mi sie wlamuje do konta i blokada, kazali mi zadzwonic do siebie, powiedzialem, ze nie mam kasy na dzwonienie za granice i ze oni maja do mnie zadzwonic, teraz czekam na telefon...
Posted by: Ojro

Re: Neteller - 28/10/2005 09:28

Dzień dobry,
Mam tylko jedno pytanko:
Czy jest ktoś zorientowany ? czy istnieje możliwość transfery środków (czyt. pieniędzy $) z konta w Neteller do Moneybookers ?
Osobiście uważam, że MB jest o wiele lepsze niż Neteller.

pozdrawiam,
życząc udanego
długiegoooo weekendu

ojro
Posted by: dyrma

Re: Neteller - 28/10/2005 10:18

Tez preferuje MB. Niestety nie ma zadnego prostego sposobu na taki przelwe. Co prawda mozna kombinowac z przelewami z Netellera do bukow/poker roomow i pozniej na MB ale po pierwsze czesto wogole nie mozna tego zrobic, a po drugie mozna miec zablokowane konto przez takie oiperacje. Oficjalnie nie ma mozliwosci przelania kasy N-->MB
Posted by: rafalrz

Re: Neteller - 28/10/2005 12:04

najlepszym chyba wyjsciem jest przelac kase z Netellera do gamebookers, tam obrocic przynajmniej raz cala kwote i wyplacic na moneybookers
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 02/11/2005 14:24

Wie ktos na jaki numer dzwonic zeby potweirdzic deposyt karta?
Posted by: rafalrz

Re: Neteller - 02/11/2005 14:54

napisz do nich na LIVE CHATcie i sie spytaj, a najlepiej to powiedz im, zeby sami do Ciebie zadzwonili, dzwonia bez problemow, a zaoszczedzisz duzo
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 02/11/2005 17:02

Quote:

napisz do nich na LIVE CHATcie i sie spytaj, a najlepiej to powiedz im, zeby sami do Ciebie zadzwonili, dzwonia bez problemow, a zaoszczedzisz duzo




dzięki, tak zrobilem i nic wchodze na live chat to pisza ze nie moga sie do mnei dodzwonic a przeciez podalem dwa numery domowy i kom. kaza mi dzownic na 00-800-77676343 polski support darmowy ale w sluchawce sygnal ze nie istnieje taki numer . Pomocy:(
Posted by: rafalrz

Re: Neteller - 02/11/2005 17:06

a podales numer telefonu z kierunkowym do polski?
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 02/11/2005 17:09

Quote:

a podales numer telefonu z kierunkowym do polski?




Tak komorka to +48 a krajowy 048 tak? Tak podalem im..i pisza ze nie moga sie dodzwonic a ja dzwonie na ich numer i nie ma takiego numeru:-/
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 02/11/2005 17:23

OK w koncu se dodzwonili nawet byl polski tlumacz wiec maja plusa szkoda ze tyle zamieszania i czekania bylo
Posted by: grzeHo

Re: Neteller - 04/11/2005 21:37

Potrzebuje ok 100 - 200 $ na Netellerze oddaje na mBank (opłace koszty manipulacyjne przelewu).
Proszę o kontakt na moje GG: 3852260 (siedze na niewidocznym).
PILNE !!!
Posted by: wojkrk

Re: Neteller - 06/11/2005 14:35

wlasnie sie rejestruje i nie wiem co wpisac w polu "Value from above" (wartosc z gory???) o co dokladnie chodzi?, nie chce popelnic jakiegos bledu zebym potem nie musial wydzwaniac
z gory dzieki za odp
Posted by: wojkrk

Re: Neteller - 06/11/2005 16:08

ok juz nie trzeba, poradzilem sobie
Posted by: Kofnyt

Re: Neteller - 07/11/2005 18:28

Witam

Czy zamawiał ktoś ostatnio kartę Netellera ? Właśnie ją otrzymałem i mam strasznie nieczytelny kod PIN. Dzwoniłem do nich i mieli mnie połączyć z jakimś departamentem od tych kart. Niestety departament był niedostępny i kazali mi czekać na kontakt.

Pytanie moje czy ktoś miał taką sytuację i jak się to potoczyło dalej? Czy przysłali nowy kod PIN czy podali telefonicznie?

Nie znam się na bankomatach ale próbowałem wypłacić w WBK. Włożyłem kartę, wstukałem PIN i podałem kwotę. Maszyna mieliła, a następnie pojawiła się informacja, że karta nie jest autoryzowana. Co to znaczy ??? Może dobrze odczytałem kod PIN tylko trzeba czekać pewien okres aż karta się uaktywni.

Będe bardzo wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam
Posted by: rafalrz

Re: Neteller - 07/11/2005 19:16

jakie sa oplaty zwiazane z utrzymaniem karty, tez planuje sobie zamowic taka, ale nie wiem czy jest to oplacalne
Posted by: thxluk

Re: Neteller - 07/11/2005 20:01

witam.Mam pytanko do tych ktorzy nie maja paszportu a ni prawka co wpisac w polu Identification Type no i o co chodzi z tym Value from above!!
z góry thx
Posted by: wojkrk

Re: Neteller - 07/11/2005 20:18

nic innego tam nie wpiszesz bo masz do wybory tylko paszport albo prawko, "value from above" - chca od razu zeby wpisac numer dokumentu jaki podales (paszport albo prawko)
Posted by: thxluk

Re: Neteller - 07/11/2005 20:32

czyli konta w netellerze osoba nie majac tych dokumentów nie założy????
Posted by: kanciasty

Re: Neteller - 08/11/2005 23:39

Witam
Mam konto w Netellerze, niestety nie mam tam jak przeslac kasy, bo mam konto w mBanku, ktory nie obsluguje przelkewow zagranicznych, choc mam zweryfikowane konto w Netellerze. Jedynym wyjsciem jest przelanie kasy od innego uzytkownika na moje konto. I odnosnie tego mam pytania:

1) Mam konto w Netellerze w Euro czy da rade przeslac kase z konto dolarowego na moje konto?
2) Ile kosztuje taka operacja,przeslania kasy z konta na konto.
3) Pytanie bardziej o mBank. Czy jesli przyjdzie mi na konto w mBanku kasa w dolarach badz Euro to zostana one zaksiegowane? Nie bedzie zadnego problemu z przewalutowaniem?

Dziekuje wszystkim za pomoc.
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 10/11/2005 09:08



1) Mam konto w Netellerze w Euro czy da rade przeslac kase z konto dolarowego na moje konto?

Da rade. koszt transakcji miedzy takimi samymi walutami to 1,9%. Gdy rozne to byc moze dojdzie kolejne 1,9% za przewalutowanie (tyle pobieraja przy wyplacie na karte na przyklad). Pamietam ze przy jednej z nielicznych wymian w dokladnie takiej sytuacji koszty byly jednak mneijsze.

2) Ile kosztuje taka operacja,przeslania kasy z konta na konto.

jw

3) Pytanie bardziej o mBank. Czy jesli przyjdzie mi na konto w mBanku kasa w dolarach badz Euro to zostana one zaksiegowane? Nie bedzie zadnego problemu z przewalutowaniem?

Nie bedzie. Raz jedyny wyplacalem na bank zamiast karta i okazalo sie ze oni wcale nie wyslali mi USD tylko na cos przeliczali gdyz kwota USD ktora wplynela na konto byla znacznie mniejsza niz zlecona do wyplaty.

Jesli potrzebujesz jakas kase to daj znac.
Posted by: kanciasty

Re: Neteller - 10/11/2005 14:51

Marcin wielkie dzieki za odpowiedzi! Zajrzyj przy okazji na priva.
Posted by: BiZkiT

Re: Neteller - 11/11/2005 09:46

Quote:

Witam

Czy zamawiał ktoś ostatnio kartę Netellera ? Właśnie ją otrzymałem i mam strasznie nieczytelny kod PIN. Dzwoniłem do nich i mieli mnie połączyć z jakimś departamentem od tych kart. Niestety departament był niedostępny i kazali mi czekać na kontakt.

Pytanie moje czy ktoś miał taką sytuację i jak się to potoczyło dalej? Czy przysłali nowy kod PIN czy podali telefonicznie?

Nie znam się na bankomatach ale próbowałem wypłacić w WBK. Włożyłem kartę, wstukałem PIN i podałem kwotę. Maszyna mieliła, a następnie pojawiła się informacja, że karta nie jest autoryzowana. Co to znaczy ??? Może dobrze odczytałem kod PIN tylko trzeba czekać pewien okres aż karta się uaktywni.

Będe bardzo wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam




No wlasnie ja mam identyczny problem.
Pin jest praktycznie nieczytelny dwoch pierwszych liczb jestem na 90% pewien a pozostale dwie na zasadzie przypuszczen;)
zagadalem do nich na czacie to chcieli zebym dzwonil.
Ale jakos sie nie odwazylem;-))
Teraz sie zastanawiam w ktorych bankomatach w polsce sa obslugiwane te karty od NT??
Posted by: petre11

Re: Neteller - 11/11/2005 22:10

Ile kosztuje wydanie takiej karty i czy kto z posiadaczy mogl by napisac jakie sa prowizje i jakie bankomaty ja obsluguja??
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 12/11/2005 11:32

Wszystkie ktore osbluguja Maestro wiec mniemam ze 99,99%.
Realny koszt wyplaty okolo 4-5%
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 12/11/2005 13:40

Quote:

Wszystkie ktore osbluguja Maestro wiec mniemam ze 99,99%.
Realny koszt wyplaty okolo 4-5%




a sa jakies miesieczne koszty utrzymania karty?
Posted by: woad

Re: Neteller - 14/11/2005 16:51

Czy to celowe, że otrzymujemy ostatnio małoczytelne pin-kody do karty Neteller?
Komu udało się ten problem rozwiązać(w jaki sposób)?
Proszę o odpowiedź.
pozdrawiam
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 14/11/2005 20:31


a sa jakies miesieczne koszty utrzymania karty?




http://www.neteller.com/ab/learn/?about=debitcard

Jesli nie uzywales jej w danym miesiacu to 2,95 (chyba w walucie konta). Czasem ciezko sie polapac czy zabrali bo przy 1001 przewalutowan stan karty zmienia sie z dnia na dzien
Posted by: nowy WK

Re: Neteller - 15/11/2005 08:47

Czy sprawdzenie stanu karty na stronie netellera jest platne? Na razie i tak nie chce dzialac ale jakby dzialalo to placi sie czy jest za darmo?

W tabeli oplat jest oplata za sprawdzenie stanu konta ale nie wiem czy dotyczy to sprawdzania na stronie czy tylko w bankomatach?

Wojtek
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 15/11/2005 11:43

Bylo za darmo ale cos ostatnio kombinuja bo Service Curently Unavailable.
Posted by: donic

Re: Neteller - 15/11/2005 14:59

Czy jest możliwa wpłata na Neteller przelewem z mBanku ?


Chętnie wymienię się środkami , mam bowiem problemy z wpłata karta na Nettler. Potrzebuje 100$ na Neteller, ja wpłacam do mBanku osobie zainteresowanej. Dosyć pilna sprawa.
Posted by: donic

Re: Neteller - 15/11/2005 16:12

Quote:




Chętnie wymienię się środkami , mam bowiem problemy z wpłata karta na Nettler. Potrzebuje 100$ na Neteller, ja wpłacam do mBanku osobie zainteresowanej. Dosyć pilna sprawa.





Nieaktualne. Sprawa w toku.
Posted by: piotrekk

Re: Neteller - 16/11/2005 08:15

Value from above: *


co tam wpisac przy rejestracji bo nie rozumie tego ;/
Posted by: piotrekk

Re: Neteller - 16/11/2005 08:17

ok juz wiem
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 16/11/2005 11:16

mam pytanie. robie weryfikacje konta i onia mi wyslali pena sume to ja mam wpisac to co do mnie doszlo w PLN czy mam to przeliczac na $(bo mam konto w netelerze w $)
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 16/11/2005 12:45

Nic nie trzeba przeliczć, wpisać otrzymaną kwotę i zatwierdzić. Za chwile konto ma status premier.
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 16/11/2005 13:00

zeby przelac jakas kase do netellera trzeba robic transfer zagraniczny czy maja jakies konto w polsce. bo przy weryfikacji konta przyslali mi ta drobna sumke z jakiegos polskiego banku
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 16/11/2005 15:23

Quote:

zeby przelac jakas kase do netellera trzeba robic transfer zagraniczny czy maja jakies konto w polsce. bo przy weryfikacji konta przyslali mi ta drobna sumke z jakiegos polskiego banku




najlepszym wyjsciem jest depozyt karta, wplaty tylko na konta zagraniczne:/ ewentualnie mozesz sie z kims wymienic
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 16/11/2005 17:22

na stronie jest "NETELLER will cover the cost of receiving a bank wire from your financial institution. Your bank or financial institution may charge a fee to send a bank wire to NETELLER. You will have to inquire at your financial institution what the fees may be for sending a bank wire."
Czyli oni pokrywaja koszty mojego przelewu na ich konto ??
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 16/11/2005 19:15

napisalem do supportu i odpisali ze zadnych kosztow nie pokrywaja:| wie ktos co wpisac w przelewie w polu odbiorca, adres i kod pocztowy odbiorcy?
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 16/11/2005 19:16

Quote:

napisalem do supportu i odpisali ze zadnych kosztow nie pokrywaja:| wie ktos co wpisac w przelewie w polu odbiorca, adres i kod pocztowy odbiorcy?



chodzi mi o wyslanie kasy do netellera
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 16/11/2005 19:31

Quote:

napisalem do supportu i odpisali ze zadnych kosztow nie pokrywaja:| wie ktos co wpisac w przelewie w polu odbiorca, adres i kod pocztowy odbiorcy?




z jakiego konta chcesz wyslac kase na zagraniczne konto?
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 16/11/2005 20:21

z konta bankowego Millennium bank, mam dostep przez neta
Posted by: th0mas

Re: Neteller - 16/11/2005 20:32

Witam.
Niedawno założyłem konto w Neteller. Moja waluta jest euro.

Pytanie 1:
Jeżeli mam konto u kukmachera w dolarach i zlece ywpłate na Neteller to przewalutuja mi te dolary na euro ? I podobnie jezeli wyśle z Netellera na konto w banku (BGŻ).

Pytanie 2:
Jekaie pobierane sa prowizje przy tego typu operacjach ?

Proszę o szybka odpowiedź.

Pozdrawiam th0mas

Posted by: yaaho

Re: Neteller - 16/11/2005 21:30

Quote:

Witam.
Niedawno założyłem konto w Neteller. Moja waluta jest euro.

Pytanie 1:
Jeżeli mam konto u kukmachera w dolarach i zlece ywpłate na Neteller to przewalutuja mi te dolary na euro ? I podobnie jezeli wyśle z Netellera na konto w banku (BGŻ).

Pytanie 2:
Jekaie pobierane sa prowizje przy tego typu operacjach ?

Proszę o szybka odpowiedź.

Pozdrawiam th0mas






1. tak, przewalutuja Ci to
2. prowizji nie ma, ale przewalutuja po nie korzystnych stawkach
Posted by: rafik99

Re: Neteller - 17/11/2005 08:37

witam.mam pytanie do was.
zalozylem w netellerze konto juz jakis czas temu.a teraz chcialbym z tego konta skorzystac tzn chce wplacic 100$ na konto pewnego buka w netellerze mam walute euro.jak to bedzie z prowizjami jezeli wplace w złotówkach w moim banku na netllera i potem z netllera gdzie mam walute euro przeleje do buka ktory w dolarach ma walute.ile bedzie mnie kosztowalo takie przewalutowanie z PLN na Euro i potem na dolce,czy moze nic nie kosztuje tylko po kursie euro i dolara kasa przewalutowana zostanie.
a drugie pytanie czy trzeba cos wysylac do netellera zeby aktywowac konto jakies scanu paszportu i karty kredytowej faksem?? czy po zarejestrowaniu mozna śmialo korzystac z usług netellera.
pozdrawiam i czekam na info od was.
Posted by: hbr

Re: Neteller - 17/11/2005 18:21

gdzie sie sprawdza czy mam konto zweryfikowane. z gory dziekuje za odpowiedz.
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 17/11/2005 18:25

Quote:

gdzie sie sprawdza czy mam konto zweryfikowane. z gory dziekuje za odpowiedz.




teraz juz nie ma podzialu na zwerysfikowane / nie zweryfikowane, sa poziomy konta, jak masz PREMIUM to jest tak jakys mial zweryfikowane w starym systemie
Posted by: hbr

Re: Neteller - 17/11/2005 18:30

aha, a jak mam te początkowe stadium |Enhanced| to co moge na nim wykonywać? Moge dostać kase np. z kasyna? Albo czy moge wpłacać gdzieś? Dziekuje za odpowiedz.
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 17/11/2005 18:40

Quote:

aha, a jak mam te początkowe stadium |Enhanced| to co moge na nim wykonywać? Moge dostać kase np. z kasyna? Albo czy moge wpłacać gdzieś? Dziekuje za odpowiedz.




mozesz wplacac i dostawac kase, masz tylko limity na to wieksze niz w konice PREMIUM i nie mozesz wymieniac kasy z innymi uzytkownikami (ta opcja dostepna tylko w PREMIUM)
Posted by: hbr

Re: Neteller - 17/11/2005 18:48

wielkie dzieki za pomoc yaaho, a jak zdobyć konto PREMIUM? Trzeba do nich dzwonić, czy oni sami zadzwonią? Dziś założyłem konto w Netellerze wiec nie wiem co i jak.
Posted by: Don

Re: Neteller - 18/11/2005 08:33

Dawno nie korzystałem z Netellera i mam pare pytań
1) mam konto u buka w euro i chciałem wypłacić na Neteller (konto dolarowe), jest to możliwe ??
2) analogicznie odwrotna sytuacja, chcę wpłacić z Netellera do buka gdzie mam inną walutę niż dolar, da rade ?
3) czy przelewy peer to peer są możliwe jeśli są różne waluty na obu kontach ??
4) czy można zmienić walutę na koncie w Neteller ?
z góry dzieki za odpowiedź
Posted by: domin

Re: Neteller - 18/11/2005 09:33

1) w 90% przypadkach jest to możliwe w 9% możesz zagadać na supporcie i puszczą manualne przewalutowanie. Z 1% buków nie idzie się dogadać i musisz mieć zgodność walut
2) 95% przypadków auomatycznie przewalutowuje
3) oczywiście są możliwe
4)Nie można, możesz natomiast poprosić o zamknięcie rachunku i założenie nowego
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 18/11/2005 13:20

Quote:

Dawno nie korzystałem z Netellera i mam pare pytań
1) mam konto u buka w euro i chciałem wypłacić na Neteller (konto dolarowe), jest to możliwe ??

TAK

2) analogicznie odwrotna sytuacja, chcę wpłacić z Netellera do buka gdzie mam inną walutę niż dolar, da rade ?

W normalnych bukach tak, w 5dimes chyba nie (na 100% pewny nie jestem)

3) czy przelewy peer to peer są możliwe jeśli są różne waluty na obu kontach ??

TAK - dodatkowy koszt 1,9%

4) czy można zmienić walutę na koncie w Neteller ?
z góry dzieki za odpowiedź




Zdaje sie ze nowe konto
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 18/11/2005 13:33

Sorry - przeoczylem ze jest juz odpowiedz
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 18/11/2005 15:01

Quote:

wielkie dzieki za pomoc yaaho, a jak zdobyć konto PREMIUM? Trzeba do nich dzwonić, czy oni sami zadzwonią? Dziś założyłem konto w Netellerze wiec nie wiem co i jak.




musisz zweryfikowac swoje konto bankowe, wysylaja Ci mikro przelew i wpisujesz jaka kwote Ci przyslali
Posted by: The Boss

Re: Neteller - 21/11/2005 12:46

czy jest mozliwosc zarejestrowania konta gdy nie ma sie paszportu ani prawka???
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 21/11/2005 15:45

Quote:

czy jest mozliwosc zarejestrowania konta gdy nie ma sie paszportu ani prawka???




z tego co wiem nie ma takiej mozliwosci, ale pogadaj z nimi na LIVIe, to wyjasnia Ci co masz zrobic
Posted by: Don

Re: Neteller - 22/11/2005 04:00

z tego co pamietam to ja wpisywalem nr seryjny z dowodu osobistego
Posted by: petre11

Re: Neteller - 24/11/2005 11:09

Własnie chce aktywiowac swoje oknto bankowe ale mam problem z wypelnieniem paru rzeczy

Bank Code/Sort Code-co mam tu wpisac??
Branch Code-w polscie nie obowiazuje?? czy tez trzeba cos wpisac??
Check Digit-??? liczba kontrolna co to jest??
Z gory dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
Posted by: petre11

Re: Neteller - 29/11/2005 11:53

Quote:

Własnie chce aktywiowac swoje oknto bankowe ale mam problem z wypelnieniem paru rzeczy

Bank Code/Sort Code-co mam tu wpisac??
Branch Code-w polscie nie obowiazuje?? czy tez trzeba cos wpisac??
Check Digit-??? liczba kontrolna co to jest??
Z gory dziekuje za pomoc
Pozdrawiam


Juz nie aktualne. Cos chyba zle klinalem ze mi takie rzeczy kazali wpisac
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Neteller - 06/12/2005 16:44

mam pytanie odnosnie tego microprzelewu, mianowicie mam konto na nettelerze w $ a bankowe w pln jak mam sprawdzic na jaka kwote przyszedl przelew jezeli mam z niego 0.38gr? po jakim kursie mam go liczyc?
dzieki za odpowiedz. pozdr!!!
Posted by: hbr

Re: Neteller - 06/12/2005 17:15

Quote:

mam pytanie odnosnie tego microprzelewu, mianowicie mam konto na nettelerze w $ a bankowe w pln jak mam sprawdzic na jaka kwote przyszedl przelew jezeli mam z niego 0.38gr? po jakim kursie mam go liczyc?
dzieki za odpowiedz. pozdr!!!




Wpisujesz to co doszło na konto. Ja dostałem 0,11 to wpisałem 11 (bo zero jest podane) i wszystko było ok. Pozdro
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 06/12/2005 18:13

a ja przeliczylem PLN na $ i mi sie zablokowalo:) musialem dzwonic na infolinie:) naszczescie za darmo
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Neteller - 06/12/2005 18:26

niestety ale zoblokowalo sie nie bedzie jak wpisze to co dostaelem, andrzejek_84 jak mozesz to podaj mi nr tel bo nie moge go nigdzi znalesc oczywiscie podaj ten na polski support bo niestety z angielskim to nie najlepiej chociaz sie dogaduje :d z gory dzieki
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 06/12/2005 19:51

nie ma polskiego supportu. ja dzwonilem na takie cos 8001114711
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 06/12/2005 20:19

ludzie, co wy angileskiego nie znacie i sie za buki bierzecie, przeciez przy mikroprzelewie, wybiera sie walute swojego konta bankowego i oni wtedy wysylaja z polskiego banku, gdzie maja konto w zlotowkach kwote mikroprzelewem w zlotowkach i na stonce od nich przy wpisywaniu tej kwoty, tez jest napisane, ze w zlotowkach
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Neteller - 07/12/2005 15:13

yaaho nie powiedzialem ze nie znam angielskiego jak chcesz komentowac i pisac zlosliwe uwagi to czytaj najpierw post-y kilka razy a poznie pisz cokolwiek.

Mam jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwe przesylanie pieniedzy pomiedzy uzytkownikami netellera? chodzi mi o to czy mozna wyslac kase z netellera na netellera innego uzytkownika?. dzieki za odp!!! op
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 07/12/2005 17:16

Quote:

yaaho nie powiedzialem ze nie znam angielskiego jak chcesz komentowac i pisac zlosliwe uwagi to czytaj najpierw post-y kilka razy a poznie pisz cokolwiek.

Mam jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwe przesylanie pieniedzy pomiedzy uzytkownikami netellera? chodzi mi o to czy mozna wyslac kase z netellera na netellera innego uzytkownika?. dzieki za odp!!! op




mozna, ale tylko pod warunkiem, ze obie osoby beda mialy konto PREMIUM, czyli po zweryfikowaniu mikroprzelewem, a jesli znasz angielski to naucz sie czytac...bo to wszystko napsiane jest na ich stronce:)
Posted by: kazow

Re: Neteller - 08/12/2005 08:22

mam takie pytanko, przelewalem kase z Netellera na konto w BPH

oczywiscie Neteller wzial swoje 1 Euro, ale na kotno dotarlo jeszcze o 7 Euro mniej, BPH przysiega ze nic nie wzial i moga to byc koszty banku posredniczacego

czy spotkaliscie sie z tym? to standard przy przelewach czy mam sie klocic?
Posted by: SyKo

Re: Neteller - 08/12/2005 10:54

Quote:

mam takie pytanko, przelewalem kase z Netellera na konto w BPH

oczywiscie Neteller wzial swoje 1 Euro, ale na kotno dotarlo jeszcze o 7 Euro mniej, BPH przysiega ze nic nie wzial i moga to byc koszty banku posredniczacego

czy spotkaliscie sie z tym? to standard przy przelewach czy mam sie klocic?




to raczej bank posrendiczacy. Jak pytalem sie supportu to nie bardzo wiedzieli o co chodzi. Dla nich to wyglada w ten sposob ze wysylaja pieniadze, zabieraja 1 EUR i to juz nie ich sprawa. Wiec raczej nic nie wskorasz, bo to ani nie BPH, ani Neteller tych pieniedzy Ci nie wzial.
Nie wiem czy w kanadzie obsluguja SWIFT, jesli nie, byc moze stad sie to wzielo...
To tak jak z przelewami do USA - wyslesz 100 EUR a dojdzie polowa z tego
Ale mozesz zapytac supportu czy nie wiedza dlaczego przyszlo do Ciebie mniej pieniedzy niz oni wyslali - jakbys Ci powiedzieli cos ciekawego to podziel sie refleksjami, bo tez jestem ciekaw Pozdr.
Posted by: kazow

Re: Neteller - 08/12/2005 11:09

moja diagnoza jest podobna, ale dla rozwiania watpliwosci poslaleem emila do supportu po wiesci
Posted by: jarsza

Re: Neteller - 08/12/2005 18:54

moze jest ktos chetny na sprzedaz EURO/$ z netellera na mojego netellera, pierwszy wplacam zlotowki na wskazane konto, potrzebuje ok 40-45euro lub 50-55$. Kupilem ostatnio karte Visa przedplacana ING ale niestety jej nie przyjmuje.
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 08/12/2005 19:08

Pisz na priv. O ile masz konto Premium bo tak to nie ma semsu
Posted by: W.A.Rebel

Re: Neteller - 09/12/2005 16:45

ja mam konto PREMIUM i chetnie zakupie 150PLN do bet24, o ile przysluguje promocja na 100% przy wplacie z NETELLERa. place z mbank
Posted by: W.A.Rebel

Re: Neteller - 12/12/2005 12:48

mam kilka pytan do posiadajacych karte NETELLERA:

1. ile sie czeka czasu na karte, PINy itd? czy to wszystko przychodzi w jednej przesylce?
2. czy jest oplata za wydanie karty?
3. przy wyplacie ta karta w bankomacie jaki jest realnie pobierany % od wyplaty i w jakich bankomatach najlepiej wyplacac?
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 12/12/2005 13:29

1. Od 2 do 3 tygodni, wszytko w jednej przesyłce
2. Nie ma
3. Aby wypłacic tą kartą w bankomacie musimy najpierw ja
załadować to kosztuje 2$, przy ładowaniu karty
następuje przewalutowanie na CAD (dolary kanadyjskie)
wg kursu na dany dzień i pobierane jest 1.9% kwoty
załadowanej, wtedy mozemy wybrac z bankomatu PLN
wg aktualnego kursu walut oraz pobierane jest 2.83$ za
wypłatę w bankomacie.
Dlatego korzystniej jest wybierac duże kwoty (max 1000$
dziennie)
Kursy walutowe wg których jest przewalutowanie mozna
znalezc na stronie www.oanda.com
Informacje, ktore podalem pochodzą z półgodzinnej
rozmowy z serwisem netellera
Nie ma znaczenia z którego bankomatu sie korzysta
karta jest w standarcie MasterCard, więc praktycznie
wszystkie powinny obsługiwać te kartę.
Posted by: W.A.Rebel

Re: Neteller - 12/12/2005 13:40

serdeczne dzieki za wyczerpujaca odpowiedz na moje pytania. a jak mam konto w euro, to tez jest przewalutowanie z EU na CAD?
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 12/12/2005 13:54

Tak.
Nie ma przewalutowania jedynie w przypadku pobytu w
USA i posiadaniu konta w USD oraz korzystania w tamtejszych
bankomatów
Posted by: simon-n

Re: Neteller - 12/12/2005 14:11

Ja mam takie pytanie! O co chodzi z tym kontem Premium ? Czy jak sie nie ma konta Premium to nie mozna robic przelewów na inne konto w netellerze? I jak zdobyc te konto Premium ?
Posted by: W.A.Rebel

Re: Neteller - 12/12/2005 14:18

a jeszcze jedno pytanie:) przesylka przychodzi normalnym listem czy poleconym??
Posted by: W.A.Rebel

Re: Neteller - 12/12/2005 14:21

Quote:

Ja mam takie pytanie! O co chodzi z tym kontem Premium ? Czy jak sie nie ma konta Premium to nie mozna robic przelewów na inne konto w netellerze? I jak zdobyc te konto Premium ?




tak, jak nie masz PREMIUM to nie dasz nikomu kasy P2P. musisz zarejestrowac swoja karte albo bank i zweryfikowac to. oni wplaca ci kase na konto i po tym jak doleci to wpisujesz ile przeslali i juz masz konto PREMIUM
Posted by: SyKo

Re: Neteller - 12/12/2005 17:42

Quote:

a jeszcze jedno pytanie:) przesylka przychodzi normalnym listem czy poleconym??



Zwyklym
Posted by: didi

Re: Neteller - 12/12/2005 18:11

Czy znacie stronkę z której można się dowiedzieć jakie kursy walut stosuje Neteller coś a la "daily references rate" w moneybooekrs gdzie możemy sobie sprawdzić jaki jest np stosunek Dolara do Euro. Pytam bo wczoraj wpłacałem z netellera (konto w Euro) pieniądze do Bodoga (konto w dolarach) i wyszło mi 1,158 dolara za euro natomiast dzisiaj kiedy wypłacałem z 5Dimes było już 1,2
pozdrawiam
Posted by: simon-n

Re: Neteller - 12/12/2005 19:21

Mam jeszcze jedno pytanko :-) A jakie warunki należy spelnic aby wyplacic pieniazki z Netellera. To znaczy nalezy im wyslac dowod czy coś takiego? I jak dlugo idą pieniazki z Netellera na konto w polskim banku? Z góry dziekuje :-)?
Posted by: kristoskristof

Re: Neteller - 13/12/2005 22:44

witam, potrzebuje 40 euro na neteller, oddaje na mBank. Konto w netellerze mam konto Premier, więc nie będzie problemu.
kontakt -> priv lub gg:578716
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 14/12/2005 06:34

Quote:

Czy znacie stronkę z której można się dowiedzieć jakie kursy walut stosuje Neteller coś a la "daily references rate" w moneybooekrs gdzie możemy sobie sprawdzić jaki jest np stosunek Dolara do Euro. Pytam bo wczoraj wpłacałem z netellera (konto w Euro) pieniądze do Bodoga (konto w dolarach) i wyszło mi 1,158 dolara za euro natomiast dzisiaj kiedy wypłacałem z 5Dimes było już 1,2
pozdrawiam




Tak znaczna roznica wynika z obciazenia prowizja za przewalutowanie, 1,9%.
Posted by: didi

Re: Neteller - 14/12/2005 12:29

Tak, to prawda, prowizję 1.9% brałem pod uwagę, po rozmowie na live czacie dowiedziałem się że strona nazywa się www.xe.com
Posted by: W.A.Rebel

Re: Neteller - 14/12/2005 15:04

posiadam 80 EURO na NETELLER, chetnie sprzedam. MBANK lub VW BANK wchodzi w gre. oczywiscie tylko osoba z kontem PREMIUM moze dokonywac przelewow P2P na netellerze.
Posted by: simon-n

Re: Neteller - 14/12/2005 16:25

Jak dlugo trwa wyplata z Netellera na konto PKO ? Dzieki za info !
Posted by: W.A.Rebel

Re: Neteller - 14/12/2005 23:40

Quote:

posiadam 80 EURO na NETELLER, chetnie sprzedam. MBANK lub VW BANK wchodzi w gre. oczywiscie tylko osoba z kontem PREMIUM moze dokonywac przelewow P2P na netellerze.





40 euro poszlo do kristoskristof. wszystko szybko i sprawnie. polecam na przyszlosc, uczciwy forumowicz

PS. dostepne mam jeszcze 40 euro od jutra
Posted by: kristoskristof

Re: Neteller - 15/12/2005 19:06

Quote:

Quote:

posiadam 80 EURO na NETELLER, chetnie sprzedam. MBANK lub VW BANK wchodzi w gre. oczywiscie tylko osoba z kontem PREMIUM moze dokonywac przelewow P2P na netellerze.





40 euro poszlo do kristoskristof. wszystko szybko i sprawnie. polecam na przyszlosc, uczciwy forumowicz

PS. dostepne mam jeszcze 40 euro od jutra




to ja polecem Rebel'a gdyż wpłacałem pierwszy. Pozdrawiam
Posted by: dadycool

Re: Neteller - 15/12/2005 19:18

Witam. Potzrebuje na nasze 150zl na neteller (50$ lub 40 euro jak sie nie myle ) . Place mbankiem. gg: 2213038
Dzieki
Posted by: simon-n

Re: Neteller - 15/12/2005 19:48

Quote:

Jak dlugo trwa wyplata z Netellera na konto PKO ? Dzieki za info !





Ponawiam pytanko
Posted by: HRABIA_JOHN

Re: Neteller - 16/12/2005 14:29

Potrzebuje okolo 120$ na netellera jesli jest ktos chetny to bardzo prosze o wiadomosc na priv lub gg 2927907. Oddam na konto w mbanku. z gory dzieki
Posted by: dadycool

Re: Neteller - 18/12/2005 14:09

Kurcze nikt z was nie ma kasy na neteller
Posted by: kristoskristof

Re: Neteller - 18/12/2005 14:25

ja będe miał jutro 110 euro więc bede mógł sie wymienic
Posted by: kristoskristof

Re: Neteller - 20/12/2005 06:42

mam już na koncie tą kase, pilnie wymienie ją na kase w mBanku lub MB, kontakt -> priv
Posted by: Marcin787878

Re: Neteller - 21/12/2005 19:48

Właśnie wpłaciłem do netellera po raz pierwszy pieniądze kartą.Wyświetlił się napis że przy pierwszej wpłacie oni muszą do mnie zadzwonić.Będą gadać po angielsku czy mają jakiś polski support.A jeśli po angielsku to o co będą pytać?
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 21/12/2005 20:04

po angielsku tylko gadaja:) pewnie beda pytac o jakies twoje dane osobowe
Posted by: igorynka

Re: Neteller - 27/12/2005 18:24

jest mozliwosc przelewania kasy z jednego konta netellerowskiego na drugie?(coś jak w moneybookers)
Posted by: igorynka

Re: Neteller - 27/12/2005 18:31

Quote:

jest mozliwosc przelewania kasy z jednego konta netellerowskiego na drugie?(coś jak w moneybookers)




ok..juz wiem

dla nie wiedzących,a chcących sie dowiedziec : da sie
Posted by: igorynka

Re: Neteller - 27/12/2005 18:49

Quote:

jest mozliwosc przelewania kasy z jednego konta netellerowskiego na drugie?(coś jak w moneybookers)




ok..juz wiem

dla nie wiedzących,a chcących sie dowiedziec : jest taka możliwość
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 27/12/2005 19:04

da sie, ale trzeba miec konto PREMIUM i wysylajacy i ten co odbiera ta kase
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 04/01/2006 13:20

neteller pobiera prowizje przy wyplacie na konto 1 dolara, wyplacilem 100 dolarow a na konto w inteligo trafilo 250PLN.....wcielo gdzies ok. 70zł, nie wiem cy to inteligo pobiera jakas mega prowizje czy to przy przewalutowaniu?
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 04/01/2006 13:32

a w histori rachunku na Inteligo jaka masz kwote podana, ze ile przyszlo? (tam zawsze przy nadawcy przelewu jest podana kwota w zagranicznej walucie jak przelew idzie z zagranicy) sprawdz to i proponuje pogadac na LIVE CHAT'cie
Posted by: domin

Re: Neteller - 04/01/2006 13:46

Przewalutowanie opłata za przelew oraz koszt przelewu z zagranicznego banku, ale mimo wszystko nie powinno wyjść więcej niż 40
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 04/01/2006 16:27

Quote:

a w histori rachunku na Inteligo jaka masz kwote podana, ze ile przyszlo? (tam zawsze przy nadawcy przelewu jest podana kwota w zagranicznej walucie jak przelew idzie z zagranicy) sprawdz to i proponuje pogadac na LIVE CHAT'cie




pisze 80usd czyli 20 wcialo na prowizjach, na live zcacie powiedzieli ze to moj bank tyle prowizji pobral:-/ 70zł za przelew to ja dziekuje , to MB duzo lepsze pod tym względem jest
Posted by: djmuskla

Re: Neteller - 05/01/2006 19:37

Witam

Potrzebuję pilnie 60-70 $ na neteller. Oddaję na mbank. Sprawdzonym userom wpłacam pierwszy.
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 05/01/2006 22:22

Quote:

Witam

Potrzebuję pilnie 60-70 $ na neteller. Oddaję na mbank. Sprawdzonym userom wpłacam pierwszy.




Moge sprzedac $
Prosze o kontakt GG:7622231
Posted by: simon-n

Re: Neteller - 07/01/2006 09:31

Jak dlugo trwa wyplata za netellera na konto bankowe i jakie trzeba przeslac dokumenty?
Posted by: Jaroslav

Re: Neteller - 07/01/2006 17:04

Tyle tu czytam o kosmicznych prowizjach...
czyli można wnioskować że jesli chciałbym wypłacić z Netellera do mBanku 20$ to mi sie to nawet nie opłaca?
prosze o odpowiedź
Posted by: crans

Re: Neteller - 07/01/2006 17:29

Quote:

Tyle tu czytam o kosmicznych prowizjach...
czyli można wnioskować że jesli chciałbym wypłacić z Netellera do mBanku 20$ to mi sie to nawet nie opłaca?
prosze o odpowiedź




Pare miesiecy temu dokonalem probnej wyplaty z Netellera na moje konto w mBanku. Kwota wyplaty to $50 z czego Neteller od razu pobral prowizje $1. Z pozostalych $49 mBank rowniez pobral prowizje w wysokosci $5.45. Z tego wynika ze wyplata z Neteller nie ma sensu. Lepiej kasiorke przelac do jakiegos buka tam zrobic obrot i wyplacic bez zadnych prowizji. Jakis czas temu czesto korzystalem z betinternet tam z wyplata na karte nie ma zadnych problemow. Jesli dobrze pamietam to wyplaty do 100GBP realizowane sa automatycznie i wczesniej nie trzeba robic zadnego obrotu.
Posted by: jaix

Re: Neteller - 12/01/2006 14:20

Potrzebuje 30$ na Neteller, oddaje na mbank.
kontakt gg: 2075309
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 13/01/2006 22:52

Quote:

Tyle tu czytam o kosmicznych prowizjach...
czyli można wnioskować że jesli chciałbym wypłacić z Netellera do mBanku 20$ to mi sie to nawet nie opłaca?
prosze o odpowiedź




Nawet o tym niemysl, zeżrą ta kwote prowizje z obu bankow i watpie zebys polowe z tego dostał na konto:)
Posted by: Johny_Jo

Re: Neteller - 15/01/2006 20:48

Jak dostać do Netellera karte debetową tak aby wypłacać pieniądze w bankomatach w Polsce?
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 15/01/2006 21:41

zamowic ja na Netellerze po zalogowaniu sie na swoje konto...
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 16/01/2006 10:09

Quote:

zamowic ja na Netellerze po zalogowaniu sie na swoje konto...




Yaaho a orientujesz się może :
1)ile kosztuje zamowienie takiej karty

2) czy mozna wyplacac kase z kazdego bankomatu?jesli mam konto w Neteller w $ to automatycznie przeliczają po aktualnym kursie dolara?

3) najważniejeze - jaką prowizję pobieraja bankomaty za tego typu operacje i czy wszędzie prowizja jest jednakowa czy też może niektóre banki mają "promocyjne" prowizje

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 16/01/2006 11:22

1. Zamówienie karty nic nie kosztuje
2. Tak można z kazdego bankomatu,
koszt wyplaty jest nastepujacy:
a) załadowanie karty kosztuje 2$
kwota załadowana przeliczona jest na CAD (dolary
kanadyjskie) - prowizja za przewalutowanie 1.9%
b) przy wypłacie z bankomatu pobierane jest 2.83$
i nastepuje kolejne przewalutowanie.
c) kursy walutowe stosowane przez neteller zblizone sa
do tabel kursowych z www.oanda.com
3 Ogolny koszt wypłaty to 4.83$ plus prowizja 1.9%
wypłacone kwoty
Sredni kurs wypłaty $ -> PLN jest ok 10gr nizszy od
kursu w danym dniu
Nie istnieje cos takiego jak prowizja zalezna od banku
wlasciciela bankomatu.
Przedstawione powyzej koszty sa jednakowe dla wszystkich
bankmatow

Pozdrawiam
Posted by: comp

Help me plz - 16/01/2006 16:18

Potrzebuje konta neteller,zalozylem juz konto zmienilem na ''Enhanced level'' zapytałem sie jak zweryfikowac konto okazuje sie ze musze wyslac skan dowodu lub prawa jazdy oraz obie strony karty kredytowej,byc moze sie powtarzam ale nie wydaje mi sie to zbyt bezpieczne,ewentualnie jesli mam zrobic ten skan to co powinienem zasłonic itd.
2 sprawa to to czy może mi przelać ktoś powiedzmy 50$ na konto neteller jesli mam ten sredni level czyli nie zweryfikowany.
3.Jakie jest minimum transferu z konta neteller na konto neteller,prosze o jak najszybszą odpowiedź,z góry dziekuje.

ps.czemu wszyscy mowią o telefonowaniu ze strony neteller jako weryfikacja?skoro wystarczą tylko skany,w ktorejś sesji live chat z supportem dostałem nr. telefonu niby bezplatny przez ktory sie moge zweryfikowac wszak skaner nie chce działac to moglbym to zrobic gdyby nie to ze ten numer z komorki mi po prostu nei dziala prosze o pomoc...chce jak najszybciej korzystac z tego systemu bo MB jak widać nie jest zbyt lubiany
Posted by: comp

Re: Help me plz - 16/01/2006 16:23

numer telefonu który mi podał support Neteller do weryfikacji konta to 00800-776-763-43 naturalnie te numery z początkiem 00800 to sa nr. bezpłatne zagraniczne ale ja po wykreceniu numeru,slysze tylko PYP,PYK,PYK,po czym sie rozłacza[jesli mozna powiedziec ze polaczenie,bylo a stan konta komorki nie zmniejszyl się]jesli ktos by byl tak dobry i sprawdził ten numer,albo wytlumaczyl dlaczego mi ten numer nei działa...
Posted by: buster

Re: Neteller - 16/01/2006 17:48

Quote:

1. Od 2 do 3 tygodni, wszytko w jednej przesyłce
2. Nie ma
3. Aby wypłacic tą kartą w bankomacie musimy najpierw ja
załadować to kosztuje 2$, przy ładowaniu karty
następuje przewalutowanie na CAD (dolary kanadyjskie)
wg kursu na dany dzień i pobierane jest 1.9% kwoty
załadowanej, wtedy mozemy wybrac z bankomatu PLN
wg aktualnego kursu walut oraz pobierane jest 2.83$ za
wypłatę w bankomacie.
Dlatego korzystniej jest wybierac duże kwoty (max 1000$
dziennie)
Kursy walutowe wg których jest przewalutowanie mozna
znalezc na stronie www.oanda.com
Informacje, ktore podalem pochodzą z półgodzinnej
rozmowy z serwisem netellera
Nie ma znaczenia z którego bankomatu sie korzysta
karta jest w standarcie MasterCard, więc praktycznie
wszystkie powinny obsługiwać te kartę.




czy ktos z Was zastosowal juz ich kartę w praktyce

tzn czy wypłacał z bankomatu i ile go wyniosły te wszelkie prowizje - wychodzi na to, że sporo: 2xprowizja i 2xprzewalutowanie
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 16/01/2006 19:46

Prowizja jest tylko raz przy zamianie USD na CAD
pozostałe opłaty jak wyzej czyli 2 USD za załadowanie plus
2.83 USD za wypłate w bankomacie.
Kase wypłacalem w bankomacie PKO BP.
Maksymalnie mozna wypłacic 1000 USD na dzien, przy małych
kwotach te opłaty stanowia stosunkowo duzy procent i dlatego
nie polecam wypłat małych ok 100 USD, lepiej rzadziej
a wiekszą kwotę
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 16/01/2006 19:55

[Potrzebuje konta neteller,zalozylem juz konto zmienilem na ''Enhanced level'' zapytałem sie jak zweryfikowac konto okazuje sie ze musze wyslac skan dowodu lub prawa jazdy oraz obie strony karty kredytowej,byc moze sie powtarzam ale nie wydaje mi sie to zbyt bezpieczne,ewentualnie jesli mam zrobic ten skan to co powinienem zasłonic itd.
2 sprawa to to czy może mi przelać ktoś powiedzmy 50$ na konto neteller jesli mam ten sredni level czyli nie zweryfikowany.
3.Jakie jest minimum transferu z konta neteller na konto neteller,prosze o jak najszybszą odpowiedź,z góry dziekuje.

ps.czemu wszyscy mowią o telefonowaniu ze strony neteller jako weryfikacja?skoro wystarczą tylko skany,w ktorejś sesji live chat z supportem dostałem nr. telefonu niby bezplatny przez ktory sie moge zweryfikowac wszak skaner nie chce działac to moglbym to zrobic gdyby nie to ze ten numer z komorki mi po prostu nei dziala prosze o pomoc...chce jak najszybciej korzystac z tego systemu bo MB jak widać nie jest zbyt lubiany]



Aby uzyskac poziom premier nie trzeba wysyłac zadnych skanow
trzeba zarejestrowac swoje konto bankowe, po ok 5 dniach roboczych otrzymamy na swoje konto bankowe mikroprzelew
(mniej niz 1 zl) rejestrujemy te kwote w neteller i otrzymujemy poziom premier.
Jezeli mamy jakis problem to dzwonimy na bezpłatny
(1 impuls) nr 00 800 111 4711 prosimy tlumacza i po polsku
rozmawiamy z ich biurem obslugi klienta.
Posted by: comp

Re: Neteller - 16/01/2006 20:17

szkoda ze nie wiedzialem tego wczesniej:(
napisales tego posta wlasnie po mojej rozmowie na chacie netellera w ktorej sie dowiedzialem o tym...Mam jedno pytanie mam nadzieje ze odpowiesz,Czy moge pozniej zarejerstrowac drugie konto bankowe,jesli teraz zarejestruje inteligo to pozniej powiedzmy za 2 tyg. moge dodac Mbank i czy wtedy znowu bedą mi przesyłac ta symboliczną kwote jako ''weryfikacje''??
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 16/01/2006 20:24

Tylko 1 konto bankowe.
Posted by: buster

Re: Neteller - 17/01/2006 16:27

asolt2 wielkie dzięki za pomoc

jeszcze takie pytania

1. czy rozładowanie karty jest gratis?
2. czy ta karta działa też jako płatnicza tzn czy mozna robic nią zakupy( ewentualne prowizje?)?
3. 1000 usd to ponad 3000 zł. czy mozna tyle wypłacić jednorazowo w bankomacie?
4. jesli ktos zamierza korzystac często z karty to chyba oplaca się mieć konto w dolarach kanadyjskich - wtedy odpada ta prowizja 1.9%?
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 17/01/2006 17:03

Quote:

asolt2 wielkie dzięki za pomoc

jeszcze takie pytania

1. czy rozładowanie karty jest gratis?
2. czy ta karta działa też jako płatnicza tzn czy mozna robic nią zakupy( ewentualne prowizje?)?
3. 1000 usd to ponad 3000 zł. czy mozna tyle wypłacić jednorazowo w bankomacie?
4. jesli ktos zamierza korzystac często z karty to chyba oplaca się mieć konto w dolarach kanadyjskich - wtedy odpada ta prowizja 1.9%?




Ad 4) Na pewno sie nie oplaca. Zosczedzisz na wyplatach a przy o wiele liczniejszcyh operacjach miedzy bukami bedziesz w plecy
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 18/01/2006 10:48

Quote:

asolt2 wielkie dzięki za pomoc

jeszcze takie pytania

1. czy rozładowanie karty jest gratis?
2. czy ta karta działa też jako płatnicza tzn czy mozna robic nią zakupy( ewentualne prowizje?)?
3. 1000 usd to ponad 3000 zł. czy mozna tyle wypłacić jednorazowo w bankomacie?
4. jesli ktos zamierza korzystac często z karty to chyba oplaca się mieć konto w dolarach kanadyjskich - wtedy odpada ta prowizja 1.9%?





1. Nie mozna (na razie) rozładowac karty
2. Mozna robic zakupy ale jeszcze tego nie robilem
(opłata 2.75 USD od 1 zaplaty)
3. Mozna tyle wypłacic (np. bankomat PKO BP)
4. Najlepiej miec walute w bukach i neteller tylko USD,
unikamy przewalutowan przy wyplatach/wpłatach do bukow
a wyplacac na karte neteller tylko duze kwoty
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 19/01/2006 17:18

Strona chyba padla ale co gorsza karta w tym czasie nie mozna placic co mnie dzis niemile zaskoczylo
Posted by: petre11

Re: Neteller - 19/01/2006 17:25

Quote:

Strona chyba padla ale co gorsza karta w tym czasie nie mozna placic co mnie dzis niemile zaskoczylo


No wlasnie mialem sie spytac czy dziala wam stronka
Posted by: Marcin

Re: Neteller - 19/01/2006 17:49

No to sie zagatowalem. Uzywalem tej karty dziesiatki razy, dzis zrobilem wyplate na karte a kase wcielo, twierdza ze ja pobralem - probolwame ale sie nie udawalo
Posted by: sikort

Re: Neteller - 19/01/2006 20:02

witam,

Potrzebuje 400zl na Neteller. Wplacam na konto do mbanku. GG: 9506457
Posted by: th0mas

Re: Neteller - 20/01/2006 10:46

Witam.

Mam takie pytanie. Założyłem kiedyś konto w Neteller i najwudoczniej źle zweryfikowałem swoje konto. Na moje konto w banku nie przyszedł mikro przelew w wysokości 1$. Czy w tym momencie moge na Netellera wybierać pieniądze od bukmachera i wpłacić do innego ? Pomijając oczywiście wypłate na moje konto w banku. Chyba, że ktoś powie mi jak powtórnie mogę podać dane do konta i jeszcze raz zwerykikować wszystko. Za szybko odpowiedź z góry dziękuję.
Posted by: Stach

Re: Neteller - 20/01/2006 16:38

Widze ze nie jestem sam. Do mnie tez do tej pory (od czerwca 2005 ) nie dotarł ten mikroprzelew. A co do pytania, to między bukami możesz dowolnie możesz robić transfery używając Netellera. Do tego nie trzeba mieć zweryfikowanego konta bankowego.
Posted by: pulamc

Re: Neteller - 21/01/2006 12:54

Hej mam pytanie, bo właśnie otworzyłem konto w netellerze, i zrobiłem upgrade tego konta. Ile będe musiał czekać na wpłate tej małej kwoty niezbędnej do weryfikacji konta? Ile wam to zajęło?
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 21/01/2006 13:15

z tydzien
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 21/01/2006 23:46

ja czekalem 10 dni roboczych, bylo to w lipcu 2005
Posted by: skrzypek

Re: Neteller - 22/01/2006 21:08

Witam .
Mam pytanie dot.wplaty na Neteller
W jaki sposob najlepiej dokanac pierwszej wplaty czy mozna zrobic przelew na konto z ktorego przyszedl mikroprzelew czy tez ze strony netellera zrobic depozyt placac karta,konto w inteligo.

dzieki i pozdrawiam
Posted by: mielone

Re: Neteller - 22/01/2006 23:41

ja mam pytanie male: jak to jest z netellera wyplacam na konto w mBanQ netellera mam w ojro a w banQ PLN. Czy wystepuje automatyczna zmiana waluty po kursie jaki jest obecnie czy jak to jest ??
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 22/01/2006 23:48

Quote:

Hej mam pytanie, bo właśnie otworzyłem konto w netellerze, i zrobiłem upgrade tego konta. Ile będe musiał czekać na wpłate tej małej kwoty niezbędnej do weryfikacji konta? Ile wam to zajęło?




min 7 dni max 10
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 22/01/2006 23:52

Quote:

Witam .
Mam pytanie dot.wplaty na Neteller
W jaki sposob najlepiej dokanac pierwszej wplaty czy mozna zrobic przelew na konto z ktorego przyszedl mikroprzelew czy tez ze strony netellera zrobic depozyt placac karta,konto w inteligo.

dzieki i pozdrawiam




Kaskę wplacasz kartą Inteligo, tylko pamiętaj ze po tym czynie, konto zostanie Ci zamkniete do czasu weryfikacji, wejdz na live czata i powiedz zeby do Ciebie zadzwonili w sprawie weryfikacji konta, popros o polskiego tlumacza. podaj nr tel domowy i kom. bo z kom. sa czasem problemy z polaczeniem.
Zadzwoni w tym samym dniu babka i bedzie tlumaczyc ,pytac o Twoje dane i mozesz korzystac z konta.
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 22/01/2006 23:54

Quote:

ja mam pytanie male: jak to jest z netellera wyplacam na konto w mBanQ netellera mam w ojro a w banQ PLN. Czy wystepuje automatyczna zmiana waluty po kursie jaki jest obecnie czy jak to jest ??




Dokładnie tak jak piszesz, automatycznie Ci przelicza na PLN po aktualnym kursie ojro:)kaska idzie ok 2-4 dni na mbank:)
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 22/01/2006 23:56

Quote:

Quote:

ja mam pytanie male: jak to jest z netellera wyplacam na konto w mBanQ netellera mam w ojro a w banQ PLN. Czy wystepuje automatyczna zmiana waluty po kursie jaki jest obecnie czy jak to jest ??




Dokładnie tak jak piszesz, automatycznie Ci przelicza na PLN po aktualnym kursie ojro:)kaska idzie ok 2-4 dni na mbank:)




aha zapomnailem dodac...jak wyplacasz z Neteller to tylko większe kwoty , bo koszt przelewu wyniesie Cie ok. 40zł wiec malych sum nie ma sensu wyplacac
Posted by: mielone

Re: Neteller - 23/01/2006 00:02

ok dzieki wielkie
Posted by: zwierzu

Re: Neteller - 23/01/2006 11:01

Pewnie bylo to juz poruszane, ale zapytam sie, bo nie moge tego znalesc: Czy placi sie cos za samo zalozenie(tzn. posiadanie) konta na Netellerze?

Pozdro
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 23/01/2006 13:05

nie, zalozenie i prowadzenie konta jest bezplatne, placisz tylko za operacje na tym koncie
Posted by: zwierzu

Re: Neteller - 23/01/2006 14:26

Wielkie dzieki Yaaho;)
Posted by: skrzypek

Re: Neteller - 23/01/2006 21:29

wielkie dzieki za pomoc Loony25,Mysle ze z reszta sobie poradze .
Pzdr.
Posted by: Lipi

Re: Neteller - 24/01/2006 20:40

pewnie to pytanie juz gdzieś padło ale setki postów przeszukiwać wole łatwiejszy sposób...
wypłata z netellera na konto w banku kosztuje?
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 24/01/2006 21:54

zalezy od twojego banku czy pobiera prowizje, neteller tez chyba cos bierze, dochodza to tego jescze przewalutowania
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 25/01/2006 14:24

Quote:

pewnie to pytanie juz gdzieś padło ale setki postów przeszukiwać wole łatwiejszy sposób...
wypłata z netellera na konto w banku kosztuje?




Penie ze kosztuje, w Neteller potracaja niby 1$ , ale to tylko mydlenie oczu, koszt takiego przelewu to w zaleznosci od Twojego banku 30-50PLN
Posted by: Lipi

Re: Neteller - 25/01/2006 14:29

Dzięki za odpo
z tego co słysze o net. i MB to moneyB wygląda chyba lepiej?
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 25/01/2006 14:57

Quote:

Dzięki za odpo
z tego co słysze o net. i MB to moneyB wygląda chyba lepiej?




Pod wzgledem wyplat to oczywiscie ze lepiej i taniej, tzn pod wzgledem kosztu przelewow, mi potracili ok 8PLN, neteller za ta sama kwote 40PLN
Posted by: nacomitenbekon

Re: Neteller - 25/01/2006 15:15

Quote:

Dzięki za odpo
z tego co słysze o net. i MB to moneyB wygląda chyba lepiej?



Osobiście używam tylko MB (no i jeszcze mBank ), bo gdy zobaczyłem jakie opłaty obowiązują w Netellerze to po prostu im podziękowałem A po za tym to chyba nawet stronki w PL nie mają
Posted by: Lipi

Re: Neteller - 25/01/2006 17:22

Quote:

Quote:

Dzięki za odpo
z tego co słysze o net. i MB to moneyB wygląda chyba lepiej?



Osobiście używam tylko MB (no i jeszcze mBank ), bo gdy zobaczyłem jakie opłaty obowiązują w Netellerze to po prostu im podziękowałem A po za tym to chyba nawet stronki w PL nie mają




obojętnie który bank 8pln? mam inteligo...

założyłem i tu i tu konto
zawsze sie może przydać
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 25/01/2006 18:12

a ja mam pyutanie o karte bo wlasnie dostalem, jak nie bede jej uzywal pare miesiecy to potem bedzie dzialala?
Posted by: Mruzu

Re: Neteller - 30/01/2006 20:52

chcialem sobie zalozyc konto i napotkalem okienko z Value from above i niewiem co tam mam wpisac :/ a wyzej zaznaczylem ze cos z prawkiem, to czy tam moze mam wpisac nr prawka?
Posted by: tmieszko

Re: Neteller - 30/01/2006 21:11

Co mam zrobic jak podczas autoryzacji konta bankowego nie doszedl do mnie ten ich 'mikro przelew'??
...potrzebuje neteller zeby wplacic do bodog'a
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 30/01/2006 21:22

Quote:

chcialem sobie zalozyc konto i napotkalem okienko z Value from above i niewiem co tam mam wpisac :/ a wyzej zaznaczylem ze cos z prawkiem, to czy tam moze mam wpisac nr prawka?



tak
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 30/01/2006 22:18

Quote:

Co mam zrobic jak podczas autoryzacji konta bankowego nie doszedl do mnie ten ich 'mikro przelew'??
...potrzebuje neteller zeby wplacic do bodog'a




czekac, mi doszedl po 10 dniach roboczych
Posted by: tmieszko

Re: Neteller - 30/01/2006 22:24

U mnie jak na razie trwa to 11dni roboczych
no ale nic poczekam dalej...
yaaho ...ile od nich dostales??
zebym wiedzial czego sie spodziewac hehe
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 30/01/2006 22:32

24 grosze w lipcu to bylo
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 31/01/2006 08:21

ja dostalem 45gr:)
Posted by: yaaho

Re: Neteller - 31/01/2006 12:39

Quote:

ja dostalem 45gr:)




kurde, napisze do nich skarge na maila, tak nie moze byc, czuje sie oszukany
Posted by: dyrma

Re: Neteller - 31/01/2006 12:55

Kupie 50$ na nettelera. Place z mBanku. Zainteresowanych prosze o kontakt na prv.
Posted by: Johny_Jo

Re: Neteller - 31/01/2006 13:02

Quote:

Quote:

ja dostalem 45gr:)




kurde, napisze do nich skarge na maila, tak nie moze byc, czuje sie oszukany




Ja kiedyś dostałem 34 grosze więc tak pośrodku
Posted by: dadycool

Re: Neteller - 31/01/2006 14:23

Nie wiem czy to dobry temat ale jak nie to prosze o pzreneisienie:
SPRZEDAM 40$ na netellerze. Wzamian mbank. Zalezy mi na czasie wiec kurs okazyjny 3.0 prosze o kontakt na gg: 2213038 albo na priiva!!!
Posted by: thxluk

Re: Neteller - 01/02/2006 09:44

witam.,wiem ze na nie zweryfikowane konto w netellerze nakładane sa ograniczenia!czy ktos mogłby przypomnieć jakie?

thx
Posted by: Czesiek41

Re: Neteller - 01/02/2006 13:56

hejka mam pytanie dzwonił ktoś na ich numer telefonu??? Może mi ktoś powiedzieć jakie są koszty połączenia z naszego kraju bo potrzebuje do nich zadzwonić
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 01/02/2006 14:10

ja dzownilem z komorki i nic mi nie policzylo
Posted by: Czesiek41

Re: Neteller - 01/02/2006 14:12

hmmm a jak pan wpisał numer dokładnie z kreskami czy łącznie bo ja próbuje ale nie wiem czemu nie moge
Posted by: asolt2

Re: Neteller - 01/02/2006 14:22

Quote:

ja dzownilem z komorki i nic mi nie policzylo





z jakiej sieci dzwoniłes i na jaki numer ?
z tpsa 008001114711 kosztuje 1 impuls niezaleznie
od czasu trwania rozmowy
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 01/02/2006 15:21

ja dzownilem od pomaranczow:) (orange - tel na abonament), a numeru nie pamietam, rachunku tel tez nie moge znalezc, zaczynalo sie chyba jakos 00800...
Posted by: skrzypek

Re: Neteller - 01/02/2006 17:01

Mam pytanie :
Dostalem mikro przelew ale jeszze nie dzwonilem do nich aby sprawdzili moje dane,a tu dzisiaj w skrzynce list od Netellera a w srodku karta ,piny itd.Problem w tym ze ja tej karty nie zamawialem.
Czy w dalszym ciagu musze dzwonic do nich i potwierdzic dane.

Pozrawiam wszystkich
Posted by: dadycool

Re: Neteller - 01/02/2006 17:27

WItam.
Ponownie mam dospzredanai dolarki na netellerze. Wzamian mbank kurs 3,1 pozdrawiam/
Kontakt priv albo gg: 2213038
Posted by: woad

Re: Neteller - 01/02/2006 18:03

Odnośnie karty - wystarczyło klikniecie na zdjecie karty i już wysyłają.
Ciekawi mnie czy możesz odczytać pinkod, u mnie jest bardzo nieczytelny.
pozdrawiam
Posted by: skrzypek

Re: Neteller - 01/02/2006 19:08

Quote:

Odnośnie karty - wystarczyło klikniecie na zdjecie karty i już wysyłają.
Ciekawi mnie czy możesz odczytać pinkod, u mnie jest bardzo nieczytelny.
pozdrawiam




tak kod pin bardzo czytelny!
Pzdr.
Posted by: dadycool

Re: Neteller - 02/02/2006 07:58

HIHI nikt nie potzrebuje zadnej kaski na netellerze? Dobra jako ze znowu mi troszke na czasie zalezy sprzedam po 3,0 kursie
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 02/02/2006 10:42

Quote:

hejka mam pytanie dzwonił ktoś na ich numer telefonu??? Może mi ktoś powiedzieć jakie są koszty połączenia z naszego kraju bo potrzebuje do nich zadzwonić




To wejdz na live czata do nich i powiedz zeby do Ciebie zadzwonili, ja etz nie moglem sie polaczyc wiec wybralem taki sposob
Posted by: dadycool

Re: Neteller - 03/02/2006 09:27

kurna nikt nie poitrzebuje $$$ na neteller? hehe bo ja potzrebuje na mbank heheh a ta karta od netellera idzie juz z 2 tygodnie!!!! zeby ja :P
jakby ktos mialchec na pare zielonych na netellerze to z checia oddam. Nawet pokryje koszt transportu (1$) i po kursie 3.0 !!
Posted by: buster

Re: Neteller - 05/02/2006 17:20

co wpisywaliscie w okienku City: przy weryfikacji konta:


miejsce zamieszkania czy miasto, w którym siedzibę ma bank??
Posted by: TomHas

Re: Neteller - 06/02/2006 21:37

Mam do sprzedania 30$ na Netellerze.Sprzedam po kursie 3zł za 1$.kto chce kupic prosze o wiadomość na GG 5624970 . Mam konto w mBanku.
Posted by: Lipi

Re: Neteller - 07/02/2006 22:03

proste pytanie myśle dla tych co siedzą dłużej w tym temacie
NETPoints <=== co to jest i do czego służy?
wczodze dopiero w netka i chciałbym wiedzieć co do czego słuzy
THX za odpo
Posted by: andrzejek_84

Re: Neteller - 07/02/2006 22:32

za te punkty mozesz brac udzial w loterii. masz nawet napisane na stronie "What can I do with my NETPoints?
NETPoints will be used to participate in promotions and giveaways sponsored by NETeller. You can currently use your NETPoints to enter the Weekly, Bi-Weekly and Monthly NETeller Cash Giveaways. Check back here often to find out about the newest ways that you will be able to use your NETPoints. If you have any additional questions about NETPoints please email our Support Staff. "
Posted by: th0mas

Re: Neteller - 12/02/2006 01:49

A ja takie pytanko mam, nigdy tego nie robiłem więc musze mieć pewność:

Jak krok po kroku przeprowadzić transfer pieniędzy z jednego konta Neteller na drugie konto w Neteller ?

Proszę o szczegółowy opis.

Posted by: krzyszt0f

Re: Neteller - 12/02/2006 11:34

na jaki numer trzeba zadzwonic zeby sprawdzili moje dane przy pierwszej wplacie karta?
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 12/02/2006 15:31

Quote:

na jaki numer trzeba zadzwonic zeby sprawdzili moje dane przy pierwszej wplacie karta?




wejdz tm nalive czata i powiedz zeby zadzwonili w sprawie weryfikacji konta, podaj nr tel. to zadzwonia, bo tam dzwonic to bardzo ciezko.
Posted by: mati55

Re: Neteller - 14/02/2006 08:59

jakos sie uchowalem dotychczas bez netellera,ale musze tam wplacic-chcialbym zapytac jaki numer konta sie wpisuje przy wplacie z inteligo,bona stronie netellera mam tylko 8-cyfrowy
Posted by: raul17

Re: Neteller - 21/02/2006 08:11

Ile idzie kasa z Poker do Neteller ??Jeśli dzisiaj, z godzine temu wysłałem kase to kiedy moge sie jej spodziewac na koncie w Netellerze ??A i jeszcze jedno pytanie...czy jak bym wpłacił pieniadze z Netellera do Sportinbeta i obrócił je tam raz lub dwa razy to czy mółgbym odrazu ze sportingbetu wypłacic je na konto bankowe czy musze ze z powrotem odesłac do Netellera ????????????/





Z góry dzieki za odpowiedz !!


Pozdrawiam
Posted by: Bzyku

Re: Neteller - 21/02/2006 13:58

mam pytanko


zakładam właśnie konto w neteller i przy rejestracji obok daty urodzenia itp. jest "identification type"

do wyboru "passport" lub "drive license"

Prawa jazdy nie posiadam, a passport ... nie wiem czy on jest jeszcze wazny :/ Nie ma jakiegos sposobu żeby podać im np. numer dowodu?

Czy może wybierając passport, będę mógł podać swój numer dowodów.


Proszę o odpowiedź
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 21/02/2006 22:40

Quote:

mam pytanko


zakładam właśnie konto w neteller i przy rejestracji obok daty urodzenia itp. jest "identification type"

do wyboru "passport" lub "drive license"

Prawa jazdy nie posiadam, a passport ... nie wiem czy on jest jeszcze wazny :/ Nie ma jakiegos sposobu żeby podać im np. numer dowodu?

Czy może wybierając passport, będę mógł podać swój numer dowodów.


Proszę o odpowiedź




mozesz wpisac nr paszportu i powinno byc ok, to chyba tylko dla bezpieczenstwa jest wprowadzone
Posted by: Loony25

Re: Neteller - 21/02/2006 22:42

mam Pilne pytanie
Czy z bukow takich jak Pinnacle , CB, Expekt, itp. moge wyplacic kase na NETELLER , jesli z Neteller wczesniej tam nie wplacalem? Kiedys tak mozna bylo robic a teraz jak to wyglada?

Z gory dzieki za odpowiedz!