Klub STS - główna wygrana

Posted by: Globi

Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:22

Zaciekawiły mnie zasady wg. jakich STS chce wybrać najlepszego gracza w Polsce
cyt.
" W konkursie na najlepszego uczestnika gry w całej Polsce-Zwycięzca konkursu otrzymuje samochód TOYOTA AVENSIS
Zasady gry:
Zwycięzcą zostaje uczestnik gry, który podczas trwania konkursu uzyska najwyższy łączny kurs, będący sumą kursów ogólnych wynikających z zawartych przez niego wygranych zakładów.
Rywalizacja dotyczy wszystkich punktów Star-Typ Sport w całej Polsce. Pierwsza edycja konkursu kończy się z dniem 12.12.2004. "

Uważam iż nie jest to najlepszy sposób na wyłonienie gracza nr 1. Sysytem ten premiuje przypadkowych zwycięzców grających za 2 zł z wysokim AKO którym raz na 100 kuponów uda się trafić jakis wysoki kurs ale stat. często są na duzym minusie. Natomiast lepsi gracze grający na niskie AKo i wygraywający 60-70% są tutaj dyskryminowani.
Uczciwym rozwiązaniem byłoby zliczanie wszystkich AKO z wygranych i przegranych kuponów! (takie możliwości daje zastosowanie karty chipowej którą grający dostaje za darmo przystępując do gry -każdy kupon przy obstawianiu i tak będzie wprowadzany do bazy i przyp.danej karcie)
np. Kowalski postawił 10 kuponów - 6 wygrał (Ako 3-5) co dało mu całkowite ako ok.25 ale też 4 przegrał co po odjęciu dało AKO np. 9
a nie tak że grający za 2zł 100 kuponów liczący na fuksa wygrywa 1 kupon z ako 200 i przegrywa 99 a ma w konkursie AKo +200
Innym uczciwym sposobem byłoby liczenie %wygranej kaski w stosunku do postawionej ( mniej mi się to podoba z tego powodu iż STS planuje ogłaszanie rankingów a po kiego licha ktoś obcy ma wiedzieć ile kto wygrał, no chyba że podawano by to w %)

PS. Ciekawe co STS zrobi z inf. dotyczacymi tych najlepszych( bo takowe dzięki temu konkursowi posiądą...)- zabroni im wstępu? ;-)
Posted by: nazir69

Re: Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:33

czy to wazne co oni zrobią , jest sezon ogórkowy obroty im spadły i dlatego to wymyslili
Posted by: barister

Re: Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:34

Tu nie chodzi o to, żeby wyłonic gracza nr 1 w Polsce. Naziemni zachęcają w ten sposób do puszczania pociagów za 2 zł, bo z tego mają największy zysk. Wszyscy będą mysleć tylko o tym autku puszczając 16 meczy na kuponie...... a sts będzie liczył kaske.
Posted by: Globi

Re: Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:43

Ok. Barister - zgodzę się z Tobą, ale ja np. grywam za większe stawki i nie zmienię systemu gry dla tych moim zdaniem chorych zasad.
W interesie STS jest przyciągnięcie także tych klientów, którzy grają za duża gotówkę ( ja tak gram ale przemieszczam sie pomiędzy Profkiem STSem i czymś tam jeszcze okazjonalnie). Mogliby to osiągnąć dodając np. dodatkowy konkurs(są już 3 konkursy - na najlepszego gracza danej kolektury, na najwyższe AKO i ten na pseudo-najlepszego gracza w Polsce) na gracza #1 ale wg. podanych powyżej przeze mnie zasad i w ten sposób zasadzić się także na tych z większymi pieniązkami...
W mojej syt. ten cały klub STSu jest do D - nie ma tam dla mnie żadnego wabika
Posted by: kiwka

Re: Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:46

to chyba jasne ,że estees pragnie w ten sposób zachęcić do grania pociągów..
do niedawna można chyba grać tylko 16 pozycji a teraz chyba 32....

takie pociągniecie ,uatrakcyjniło grę w sts!!!!!
.....P o w a g a!!!! (opinia przed estesowych dziadków dwu złotowych)

i taka modyfikacja to "niby rozszezenie oferty" to jawna zachęta do grania większej ilości pozycji
na kuponie
32 pozycje z kursem 1,2 nawet ponożone przez 0,9 daje kurs 307,64!!!!!!!!!!

no jak to mecz z kursem 1,2 nie wejdzie ,toż to pewniak!!!!!!!!

za 2 zł wygrana ponad 600zł i Toyota wow to jest systmem nad systemy!!!!!

z drugiej strony to w Profie wiekszą(ile nie wiem) ilość meczy można było grać zawsze,a ciemniaki
z Sts-u dopiero do tego doszli??????
w mixie też jest chyba ograniczona liczba pozycji na kuponie.

Panowie z totomixa ,proponuje akcję reklamową pt" jako jedyni przyjmujmy do 1000-ąca zakładów na jednym kuponie"

nie stracicie na tym - GWARANTUJE!!!!

a dwuzłotówki popłyną szerokim strumieniem!!!!
Posted by: piil

Re: Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:49

suma kursow z wygranych kuponow?? hmm...

to mozna sie zgadac w stu chlopa i jeden pojdzie z kuponami wszystkich Toyota pewna czy moze zaczeli przy wysylaniu legitymowac?
Posted by: Globi

Re: Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:55

Pil napisałem już że przy wysyłaniu twój kupon będzie jakby podpisany twoimi inicjałami- Panienka z okienka poprosi CIę o kartę chipową i dopiero wtedy możesz wysyłać kupony biorące udział w grze...
Tak więc z pomysłu lączenia ...nici
Myślę ze Sts przy okazji rozwiązał także inne problemy- np kupczenia zaświadczeniami, bo zakładam że większość przystąpi do konkursu a jak póżniej odebrać zaś. na wygraną na X jeśli kupon wygrany był wysłąny na Y i jest wszystko w ich bazie...
Z czasem dojdą pewnie i inne pozytywy (dla Orwell-STS)
Posted by: rafałek

Re: Klub STS - główna wygrana - 02/07/2004 23:59

[QUOTE]
[qb]Zwycięzcą zostaje uczestnik gry, który podczas trwania konkursu uzyska najwyższy łączny kurs, będący sumą kursów ogólnych wynikających z zawartych przez niego wygranych zakładów.
[/qb][/QUOTE]Od kiedy to wysokość trafionych kursów decyduje o poziomie graczy? :rolleyes:
Żeby wyłonić najlepszych musieliby przyjrzeć się przede wszystkim ich nietrafionym zakładom a nie tylko i wyłącznie trafionym. :zobacz:

Mogliby się wreszcie wziąć do roboty ,przysiąść trochę,policzyć i wybrać najlepszego który mimo podatku miałby tam regularnie 15 -20 % od obrotu .
Posted by: gregorrr

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 00:00

ilez to roboty, zeby kupony wszystkich, nadawane przez reprezentanta byly rejestrowane tylko na
jego karte?!...

btw,
to chyba oczywiste, ze robia to dla wlasnej korzysci wiec spodziewanie sie super atrakcji mija sie z celem raczej
Posted by: Globi

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 00:03

Tyle że reprezentant musiłby wziąć całotygodniowy dużur w STSie i siedzieć tam na okrągło wysyłając na siebie kupony chętnych.
Poza tym polacy to nieufny naród - wolą mieć swoje włąsne karty głęboko schowane pod poduszką... :-)
Inny powód dla nie to te durne punkciki za postawione złotówki wymieniane na nagrody
itd itp - same bzdety jak np ta głowna wygrana w konkursie dla najlepszego gracza danej kolektury - kupon na 75zł BUHAHAHA
Tyle to ja czasem puszczam dla jaj na tasiemca 16 drużyn z kursem koło 10.000
Posted by: gregorrr

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 00:07

to byl zart zreszta jest ograniczenie do max 202 punktow dziennie.
Posted by: Globi

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 00:14

No właśnie 202 pnkt... następna głupota na maxa
Grając nawet codziennie po 200 zł ( miast sobie np zagrać raz w tyg spokojnie za 1000 lub więcej) przez rok postawimy ok 60 tys.zł. i co z tego mamy??? W rubryce nagrody znajdujemy że kalkulator będzie nas kosztował 6 tys pnkt. czyli wymienimy całe punkty na 10 kalkulatorów wartości w sumie pewnie całych 100 (stu) złotych!!!
Czy to jest ten wabik na klientów grających za większą gotówkę??? (pyt. retoryczne)
To już lepsze warunki ma KFC gdzie żrąc przez cały rok dzień w dzień starczy nam pożniej na postawienie wykwintnej kolacyji dla Prezesa STSa heh
Posted by: Globi

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 15:35

Właśnie wpadłem na ciekawy pomysł...
Mam zamiar zagrać jak zawsze za stawkę ok 1500zł ale aby mieć szansę na główną wygraną w konkursie na najlepszego gracza -Toyotę Avensis mam zamiar podzielić kupony na 2-złotowe i wysłać ich 750! Ako będzie w przedziale 3-4 czyli rozumując tak jak to podano w zasadach gry jeżeli wejdzie mi kupon będę miał Ako 3-4 x750 kuponów.
I tak będę od dzisiaj właśnie obstawiał.
500-1000 kuponów na raz miast 4-10 jak dotychczas

Oczywiście skutek uboczny czyli zablokowanie kasy sts na cały dzień to efekt pożądany przez STS więc czym się martwić?
Czy ktoś widzi jakieś słabe strony tego pomysłu?
Posted by: phantom

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 15:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Globi:
[qb]Właśnie wpadłem na ciekawy pomysł...
Mam zamiar zagrać jak zawsze za stawkę ok 1500zł ale aby mieć szansę na główną wygraną w konkursie na najlepszego gracza -Toyotę Avensis mam zamiar podzielić kupony na 2-złotowe i wysłać ich 750! Ako będzie w przedziale 3-4 czyli rozumując tak jak to podano w zasadach gry jeżeli wejdzie mi kupon będę miał Ako 3-4 x750 kuponów.
I tak będę od dzisiaj właśnie obstawiał.
500-1000 kuponów na raz miast 4-10 jak dotychczas

Oczywiście skutek uboczny czyli zablokowanie kasy sts na cały dzień to efekt pożądany przez STS więc czym się martwić?
Czy ktoś widzi jakieś słabe strony tego pomysłu?[/qb][/QUOTE]jesli tego samego dnia wyslesz tych 750 kuponow dostaniesz za nie i tak te 202 punkty,
jesli wszystkie kupony bedziesz trafial czego zycze kazdemu typerowi-niepotrzebny ci bedzie udzial w konkursie i przebywanie w kolekturze sts przez pol dnia.samemu trafiajac kupony zarobisz na 2-3 toyoty.
slyszalem,ze toyote te jedna i tak ma "wygrac" prezes sts-ludwik
jesli nie bedziesz trafial ich policz ile wyniosa twoje wygrane w przeliczeniu na godziny puszczania kuponow -wtedy moze sie okazac ,ze lepiej pojsc sprzedawac na targu pietruszke.
Posted by: kiwka

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 16:00

750 kuponów??? - OK pomysł!!!! :5gw:

wrazie nie trafienia -częściowy zwrot kosztów w
makulaturze!!!!!
Posted by: Globi

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 16:03

Phantom, przeczytaj zasady dot. konkursu na najlepszego gracza o Toyotkę - tam nie idzie o punkty tylko o AKO które ma być sumowane z wszystkich wygranych kuponów w okresie do końca roku!
Zakładając że będę trafiał 50% to i tak te 375kuponów x AKO np. 3 da mi w sumie do konkursu AKO 1100!

Ps. Właśnie wróciłem z punktu - Panienka dostała cholery a ja zapowiedziałem jutro replay i tak w miarę często o ile będzie ta skut. na poziomie min 50%
ps2. Wysłanie 750 kuponów to czas ok 3h- dziś miałem mniej ale jutro mam zamiar wyrobić cały plan!
Posted by: Listek

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 19:23

sory za off topic ale czy ktos moze mi podac stronki z oferta w necie stsu i toto-mixa ?
Posted by: Blazzz

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 19:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Listek:
[qb]sory za off topic ale czy ktos moze mi podac stronki z oferta w necie stsu i toto-mixa ?[/qb][/QUOTE]www.sts.pl
Posted by: pyk

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 19:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Globi:
[qb]
Ps. Właśnie wróciłem z punktu - Panienka dostała cholery a ja zapowiedziałem jutro replay i tak w miarę często o ile będzie ta skut. na poziomie min 50%
ps2. Wysłanie 750 kuponów to czas ok 3h- dziś miałem mniej ale jutro mam zamiar wyrobić cały plan![/qb][/QUOTE]A ciekawi mnie co na to inni klienci, jak tak bedziesz robil to predzej czy pozniej dostaniesz w czape.
Posted by: Bzyku

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 19:43

[QUOTE]ps2. Wysłanie 750 kuponów to czas ok 3h- dziś miałem mniej ale jutro mam zamiar wyrobić cały plan![/QUOTE]
Jak widać blokady to juz nie tylko dróg i torów kolejowych
Posted by: Morfus

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 20:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb] [QUOTE]ps2. Wysłanie 750 kuponów to czas ok 3h- dziś miałem mniej ale jutro mam zamiar wyrobić cały plan![/QUOTE]
Jak widać blokady to juz nie tylko dróg i torów kolejowych [/qb][/QUOTE]Czekać aż STS wprowadzi ograniczenie ilości przyjmowanych kuponów U mnie w niedziel nie ma szans na nadanie wiecej jak 50 ... sam wiadzialem jak chetnym do tego typu rzeczy WYPERSWADOWANO to z glowy .. swoja droga obsługa STSu moze odmówić takiej ilości i finał ..
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 20:32

Sorki ja nie w temacie jestem...prosze mi powiedziec gdzie jest jakas stronka o tym konkursie? zeby zapoznac sie z zasadami? jakas www? kto sprzedaje te karty chipowe?
Posted by: Marcin

Re: Klub STS - główna wygrana - 03/07/2004 20:45

Ponoc Tomek Edison byl Polakiem..... Sa jeszcze dwa szkopuly 1) Zdaje sie ze te kupony trzeba jeszcze wygrac 2) Toyota ponoc ma byc w czesciach, prawdziwe Construction Kit
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 03:38

O CZYM WY W OGÓLE PISZECIE? JAKI KLUB STS? GDZIE JEST JAKIEŚ INFO W NECIE?
Posted by: mrofka_zet

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 03:41

wejdz na sts.pl tam jest link - Klub STS
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 03:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]wejdz na sts.pl tam jest link - Klub STS[/qb][/QUOTE]gdzie jest taki link?

wchodze na ta stronke i gdzie? na gorze w menu?

nic nie widze...
Posted by: Ramzy

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 04:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]wejdz na sts.pl tam jest link - Klub STS[/qb][/QUOTE]gdzie jest taki link?

wchodze na ta stronke i gdzie? na gorze w menu?

nic nie widze...[/qb][/QUOTE]ja sie postaram Ci pomoc usiadz spokojnie wez okulary i po prawej stronie ponizej tam gdzie pisze bukmacherskie zaklady sportowe jest ten Klub STS obok jest wspolpraca mam nadzieje ze Ci juz wszystko wyjasnilem pozdroo
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 14:25

TAM NIC TAKIEGO NIE MA - PROSZE O TO DOWOD - GDZIE JEST TEN "KLUB STS" ???
:zobacz:
Posted by: Pi3tr3k

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 14:31

To się zapisujesz w kolekturach. Narazie otrzmasz tylko 'tymczasową kartę kluboweicza", która zrobiona jest z kuponu, a później dostaniesz prawdziwą kartę ze Swoim nickiem i hasłem =]

52 pkt narazie i suma: 14.00 ;D

Narazie tyle mam punktów =]
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 14:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pi3tr3k:
[qb]To się zapisujesz w kolekturach. Narazie otrzmasz tylko 'tymczasową kartę kluboweicza", która zrobiona jest z kuponu, a później dostaniesz prawdziwą kartę ze Swoim nickiem i hasłem =]

52 pkt narazie i suma: 14.00 ;D

Narazie tyle mam punktów =][/qb][/QUOTE]a jak sie rozlicza te pkt??
ile pkt daja za ile postawione?
i jak to potem rozliczaja?
Posted by: Pi3tr3k

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 14:43

Dają punkty za :

1 punkt za 1 zł włożoną w kupon:
3 punkty za gazetkę

A kurs ogólny wygranej np: wygrałem 28 zł, a kurs mialem 14 zł to mam 14.00 w moim koncie. Jak wygram znowu 28 zł i bede miał kurs ogólny 14 to się wszystko dodaje ;] Chyba wyraziłem się dokładnie =]
Posted by: Scout_

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 14:43

Klub STS

Pozdrawiam.
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 15:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pi3tr3k:
[qb]Dają punkty za :

1 punkt za 1 zł włożoną w kupon:
3 punkty za gazetkę

A kurs ogólny wygranej np: wygrałem 28 zł, a kurs mialem 14 zł to mam 14.00 w moim koncie. Jak wygram znowu 28 zł i bede miał kurs ogólny 14 to się wszystko dodaje ;] Chyba wyraziłem się dokładnie =][/qb][/QUOTE]Czyli punkty dostaje za postawiona kase OK. 1zl = 1 pkt.
A za wygrane tez dostaje punkty?

Czy to jakby co innego te punkty za kursy? Czyli jak zagram za 5zl po kursie 2 i wygram to mam na koncie 5pkt za postawione 5zl i 2 pkt za kurs czy te 2 to oddzielna klasyfikacja?
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 15:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Scout_:
[qb]Klub STS

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Dzieki, dziala. Rowniez pozdrawiam.
Posted by: Anonymous

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 15:06

I jeszcze jedno...bo skoro sumuja sie kursy wygrane tylko nie wiem czy razem z tymi punktami za postawiona kase ale to inna sprawa...to jesli mam kurs 3 i chce zagrac za 100zl to dostane 3 pkt za wygrany kurs jesli zaklad wejdzie a jesli bym to puscil jako 50 kuponow po 2 zl to czy bede mial sume kursu wygranego 150 ???
Posted by: Pi3tr3k

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 15:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]I jeszcze jedno...bo skoro sumuja sie kursy wygrane tylko nie wiem czy razem z tymi punktami za postawiona kase ale to inna sprawa...cpkt za wygrany kurs jesli zaklad wejdzie a jesli bym to puscil jako 50 kuponow po 2 zl to czy bede mial sume kursu wygranego 150 ???[/qb][/QUOTE]Nie rozumiem trochę, ale:

to jesli mam kurs 3 i chce zagrac za 100zl to dostane 3 - dostaniesz 100 punktów

Za wygrane się nie dostaje punktów

Za każdą złotówkę, obojętnie czy to będzie na jednym 100, na drugim 50 dostajesz 1 punkt. Wszystko się sumuje.
Posted by: KeeYou

Re: Klub STS - główna wygrana - 04/07/2004 16:06

Długopis, 250pkt = 250zł - najdroższa jednorazówka Świata
Posted by: Adam PL

Re: Klub STS - główna wygrana - 19/01/2005 19:24

i kto wygrał ten długopis od stsu, no i czy pisze
Posted by: fifiel

Re: Klub STS - główna wygrana *DELETED* - 20/01/2005 11:33

Post deleted by [g]um[p]
Posted by: hubcio

Re: Klub STS - główna wygrana - 20/01/2005 12:23

Fifiel , zobacz date wyslania ich wypowiedzi , Oni pisali o zeszłorocznej edycji a Ty dajesz regulamin z tegorocznej.Regulamin do tego czasu zmienili zeby nie bylo wlasnie takich przypadkow jak wczesniej ,ze ludzie puszczali te same kupony w duzych ilosciach (np.750). Pozdriawiam
Posted by: fifiel

Re: Klub STS - główna wygrana - 20/01/2005 13:33

oja sorry mój błąd
Posted by: Adam PL

Re: Klub STS - główna wygrana - 20/01/2005 20:21

fifiel zedytuj post z regulaminem, bo to niepotrzebna reklama, a w dodatku sts nie dał żadnego długopisu zwycięzcy, w każdym razie coś cicho o tym.
Posted by: fifiel

Re: Klub STS - główna wygrana - 20/01/2005 22:50

Adaś nie moge czas upłynął czy coś sorki all
Posted by: awoke

Re: Klub STS - główna wygrana - 22/01/2005 19:33

czy ktos mi powie czy jutro bedzie juz zwrot np za mecz carlise ktory jest przełozony tylko on jest u mnei na kuponie, a kaska niezla
Posted by: padik

Re: Klub STS - główna wygrana - 20/02/2005 17:25

Mam kilka pytan do bawiacych sie w Klub STS

1. Czy do wyniku gracza (sredniego trafionego kursu) licza sie wszystkie wygrane kupony czy tez tylko 5 najwyzszych kursow z danego kwartalu ??
2. Czy jesli nie trafie grajac z karta zadnego kuponu przez 21 dni to moj sredni kurs zostanie skasowany i bede musial zaczynac od nowa ??