Betandwin [6]

Posted by: [g]um[p]

Betandwin [6] - 17/05/2004 19:18

kontynuacja tematu, z przeniesionym ostatnim postem z poprzedniego

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tasia_79:
moze mi ktos powiedziec jak wplacic ekarta mbanku kase do b&w na stronie b&w w zakladce wplaty co mam wybrac i ak dalej postepowac[/QUOTE]

[ 17-05-2004, 15:19: Wiadomość edytowana przez: [g]um[p] ]
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 20:02

widze ze to nie lada wyczyn wplacic im kase na konto...nie tylko ja mam z tym problem...moze znajdzie sie jakas dobra doswiadczona dusza i udzieli odpowiedzi...blagam!!

1. Przy wplacie z banku w euro jest ogromna prowizja, czy moge wplacic w zlotowkach?
2. Jesli tak to jak wyliczyc ile to bedzie 30euro, kursy zmieniaja sie z dnia na dzien a na stronie baw pisze zeby kwota byla identyczna z taka jak sie wpisalo, inaczej pieniadze do nas wroca...czyli nie moge sobie wplacic z malym "haczykiem" na wszelki wypadek?
3. Numer konta ma miec 26 cyfr a numer podany na stronie baw ma ich tylko 12 czy 13:>
4. (mniej wazne) gdzie na druczku wpisac swift, kod banku, numer odniesienia i cholera wie co jeszcze? ale w tym mi juz kasjerka pomoze wiec spoko...

please help us!!

przydalby sie taki tutorial jaki ktos kiedys napisal co do wplady w expekt...
Posted by: davccio

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 20:13

gosciu zrezygnuj z przelewu bo to nie ma sensu bedzie szedl z miesiac jesli wogl ebank go dokona lepiej karta lun na netelera
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 20:43

polxx: wplac kaske do moneybookers a stamtad do betandwin i bedzie luzz.

Tasia: a ty dalej sie meczysz z wplata chlopie?
Posted by: davccio

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 21:03

no nikt nie chce powiedziec
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 21:08

uau dzieki za odpowiedz szybka, to jeszcze jedno: neteller czy mbookers? co wygodniejsze, gdzie mniej prowizji itp?
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 21:14

Moneybookers zalozysz w 5 minut a do netellera bedziesz slal skany dowodu, prawka i jakiegos rachunku. Jak jest z oplatami w netellerze to nie wiem bo przez to powyzsze zniego nie korzystam. Do moneybookers mozesz wplacic karta (5 sekund) ale stracisz 3% a przelewem masz za darmo (tylko koszt przelewy w twoim banku) bo do polskiego banku ale poczekasz 3 dni.
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 21:16

A zamierzasz korzystac z promocji? Jesli tak to ile i czego wplacasz? Wtej materii jestem obeznany baaaardzo...
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 22:56

tak zamierzam wplacic 30euro i zalapac sie na bonusowe 30E ew.15E...jutro wplacam do MB, w ktorym polu na druczku wpisac moj reference code? ("tytulem"?)...reszta chyba jasna..kod banku nie bardzo wiem gdzie ale kasjerka na pewno wyjasni...dzieki wielkie za pomoc, jakbym mial klopoty z transferem MB-->BAW to jeszcze sie zglosze:)

aaaa w MB wybralem walute zlotowki, wplace jakies 160zl, potem moge to w MB sobie zmienic na euro i przeslac do BAW tak? taka jest procedura?
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 23:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał polxx:
[qb]tak zamierzam wplacic 30euro i zalapac sie na bonusowe 30E ew.15E...jutro wplacam do MB, w ktorym polu na druczku wpisac moj reference code? ("tytulem"?)...reszta chyba jasna..kod banku nie bardzo wiem gdzie ale kasjerka na pewno wyjasni...dzieki wielkie za pomoc, jakbym mial klopoty z transferem MB-->BAW to jeszcze sie zglosze:)

aaaa w MB wybralem walute zlotowki, wplace jakies 160zl, potem moge to w MB sobie zmienic na euro i przeslac do BAW tak? taka jest procedura?[/qb][/QUOTE]tak w polu "tytulem". Bank code nie bedziesz wpisywal, on jest zawarty w numerze ich rachunku: 86188000090000001150226018 Wplac 150 zeta a wplacajac do betandwin wpisz 30 euro. Przewaluują i nie zedra z ciebie. Bonus dostaniesz 30 euro jesli o niego poprosisz. Nie zadowalaj sie 15 euro. Ja dzisiaj dostalem 30.
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 17/05/2004 23:52

ok wielkie dzieki, poprosze o 30 euro ale decyzja ostateczna raczej nalezy do nich:) pozdro
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 18/05/2004 02:26

LuNo nie moge ci odpowiedziec na prv bo masz pelna skrzynke private (tak pisze)..gg to 1092279, daj tez twoj, michauek twoj tez prosze jesli moze, przyda sie na pewno
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 18/05/2004 18:24

Chcialem przed chwila zagrac surebeta pomiedzy B&W a Betfair- 20%. Postawilem 30$ w betfair na Labadze a 50 euro chcialem w B&W na Knowle a tu co? Lipa. Mam limit, taki ze max wygrana to 5 euro! nie byloby to taki dziwne gdyby nie fakt ze w B&W nie zagralem do tej pory jezszce zadnego meczu! Jak Knowle wygra to ja nie wiem co zrobie...
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 18/05/2004 23:07

...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...
Posted by: ermol

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 13:21

ile wynosi minimalny depozyt w B&W ?
Posted by: woytass

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 13:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ermol:
[qb]ile wynosi minimalny depozyt w B&W ?[/qb][/QUOTE]Po ostatnich zmianach bodajże 15 ojro. Ale ręki nie dam sobie uciąć
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 14:03

Witam
Mógłby mi ktoś pomóc?
Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie?
prosze o POMOC
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 14:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał uudo:
[qb]Witam
Mógłby mi ktoś pomóc?
Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie?
prosze o POMOC[/qb][/QUOTE]w osobnej kopercie powinni przeslac ten kod
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 14:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał uudo:
[qb]Witam
Mógłby mi ktoś pomóc?
Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie?
prosze o POMOC[/qb][/QUOTE]uudo : daj znac czy Ci sie udało
Ja próbowałem ale niestety kartą mBanku nie wpłaciłem, dopiero po przelaniu kasy na Inteligo - kartą Visa-Electron Inteligo poszło bez problemu..

Kiedys ktos pisał ze aby wplacic kartą mBanku do buka trzeba dzwonic do MBanku i zrobic autoryzacje czy cos w tym stylu ..

Jesli ktos tez mial problemy z karta mBanku to niech napisze.
pozdr
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 14:53

Ten kod o ktory pytasz to są 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty !
czyli jesli masz nr : 4080 xxxx xxxx xxxx 189 - to ten kod CV to 189 - jest on na odwrocie karty.
pozdr
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 15:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Ten kod o ktory pytasz to są 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty !
czyli jesli masz nr : 4080 xxxx xxxx xxxx 189 - to ten kod CV to 189 - jest on na odwrocie karty.
pozdr[/qb][/QUOTE]taaa..ale nie w przypadku ekarty, ktora jest przezroczysta i takowy kod przesylaja osobno w kopercie...
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 18:41

Hejka dziękuje wszystkim:)
Cała operacja zakońćzyła się sukcesem i trwała okolo 2 minut;) Kasa jest na koncie:)
pozdrawiam
Posted by: tom1ak

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 22:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...[/qb][/QUOTE]kazdy kto chcial zagrac knowla mial ograniczenie ze moze wygrac 10 euro na tym zakladzie ale gdybys zagral szybciej a nie gdy wszegdzie to wycofywali bys zagral i za 100euro.
pozdrawiam przykro mi
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 22:59

przelalem do b&w 30E z moneybookers i od razu w tym samym momencie na koncie pojawilo sie 60E...tez tak mieliscie? nie musze chyba nic do nich pisac juz?
Posted by: kp

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 23:03

Witam...
Mam pytnaie, do podobnych jak ja "banitow" , ktorym baw zalozylo blokade na konto... Dostalem juz maila, ze moje konto zostalo zablokowane przez Dzial Bezpiecznstwa i nie moze byc otwarte ponownie, wyslalem wszystkie dane potrzebne do wyplaty, za co mi podziekowali i kazali czekac... na razie kasa jest caly czas na koncie, przypuszczam wiec, ze nie zrobili mi jeszcze wyplaty...trwa to juz czwarty dzien... Czy ktos z Was mial tez taka sytuacje i po jakim czasie otrzymaliscie kase??
I drugie: czy ktos z zablokowanych probowal pozniej grac w www.playit.com ? Mam tam konto i niby wszystko wyglada normalnie (ale jeszcze nie wplacalem do nich kasy), tylko nie wiem, czy jak wplace i bede chcial obstawic zaklad, to mi nie krzykna, ze tez mam blok...
Pozdrawiam...
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [6] - 19/05/2004 23:25

Witam po raz pierwszy.

Nie wydaje sie wam, ze betandwin pomylil sie co do meczu Philippoussis z Schalken? Na wszystkich livescore jest podana informacja, ze Filipek wygral 2-1 (4-6, 7-6, 7-5), natomiast oni potraktowali to jako wygrana Schalkena :rolleyes:

Gram tam dopiero od kilku dni i mam pytanie, czy takie cuda zdarzaja sie czesto?

pozdrawiam
opa
Posted by: Maestro

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 00:42

Ile dni trwa realizacja wypłaty z BAW?, konto w mBanku.
Posted by: gruda

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 01:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał polxx:
[qb]przelalem do b&w 30E z moneybookers i od razu w tym samym momencie na koncie pojawilo sie 60E...tez tak mieliscie? nie musze chyba nic do nich pisac juz?[/qb][/QUOTE]a konto kiedy otworzyles?zapewne jak jeszcze w warunkach bylo po staremu 30eu a wplate dokonales dopiero teraz?
Posted by: rzepek

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 02:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kp:
[qb]Witam...
Mam pytnaie, do podobnych jak ja "banitow" , ktorym baw zalozylo blokade na konto... Dostalem juz maila, ze moje konto zostalo zablokowane przez Dzial Bezpiecznstwa i nie moze byc otwarte ponownie, wyslalem wszystkie dane potrzebne do wyplaty, za co mi podziekowali i kazali czekac... na razie kasa jest caly czas na koncie, przypuszczam wiec, ze nie zrobili mi jeszcze wyplaty...trwa to juz czwarty dzien... Czy ktos z Was mial tez taka sytuacje i po jakim czasie otrzymaliscie kase??
I drugie: czy ktos z zablokowanych probowal pozniej grac w www.playit.com ? Mam tam konto i niby wszystko wyglada normalnie (ale jeszcze nie wplacalem do nich kasy), tylko nie wiem, czy jak wplace i bede chcial obstawic zaklad, to mi nie krzykna, ze tez mam blok...
Pozdrawiam...[/qb][/QUOTE]masz priv

pozdrawiam
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 02:59

[/qb][/QUOTE]a konto kiedy otworzyles?zapewne jak jeszcze w warunkach bylo po staremu 30eu a wplate dokonales dopiero teraz?[/QB][/QUOTE]

konto zalozylem wczoraj:)
Posted by: gruda

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 05:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał polxx:

konto zalozylem wczoraj:)[/QUOTE]z jakiegos specjalnego linka czy tez zwyklego banera ktorych to pelno na roznych stronach traktujacych o bukmacherce?

przy okazji pytanie do zorientowanych: w jaki sposob wyplacic z baw kase na moneybookers (depozyt dokonany ta sama droga)? czy trzeba z poziomu konta mb wziasc opcje "request money" , czy moze wyplata na mb w ogole nie jest mozliwa?
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 06:04

z zadnego linka, wszedlem na ich stronie "manualnie" i sie zarejestrowalem:)
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 13:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tom1ak:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...[/qb][/QUOTE]kazdy kto chcial zagrac knowla mial ograniczenie ze moze wygrac 10 euro na tym zakladzie ale gdybys zagral szybciej a nie gdy wszegdzie to wycofywali bys zagral i za 100euro.
pozdrawiam przykro mi[/qb][/QUOTE]primo: ja mialem limit na wygraną 5 ojro
secundo: Knowle baaardzo sie meczyl i malo brakowalo zebym trafil Labadze po kursie 3.9
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 13:30

Wyplacajac kaske na konto bankowe musze podac odpowiedz na pytanie osobiste, ale ja zapomnialem co tam wpisywalem przy rejestracji.
1.Czy B&W bedzie robil problem?
2. Czy przy wyplacie na Netellera tez o to pytają (jeszcze w nim nie zalozylem konta wiec nie moge sprawdzic)
Z gory dzieki za szybka odpowiedz
Posted by: kaiser

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 13:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Wyplacajac kaske na konto bankowe musze podac odpowiedz na pytanie osobiste, ale ja zapomnialem co tam wpisywalem przy rejestracji.
1.Czy B&W bedzie robil problem?
[/qb][/QUOTE]Napisz do nich maila ze zapomniales odpowiedzi na pytanie i napisz im swoje :Imie i nazwisko,Adres zamieszkania,Data urodzenia,adress email.
Wtedy przyslą ci odpowiedz
Posted by: kino

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 15:50

Jak to jest z tym proszeniem obonus, zarejestrowalem sie jakis czas temu(z miesiac) i teraz chce wplacic 40? to czy mam szanse ze cos dostane
a jesli mialbym kogos prosic to kogo i w ktorym momencie?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 20/05/2004 17:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kino:
[qb]Jak to jest z tym proszeniem obonus, zarejestrowalem sie jakis czas temu(z miesiac) i teraz chce wplacic 40? to czy mam szanse ze cos dostane
a jesli mialbym kogos prosic to kogo i w ktorym momencie?[/qb][/QUOTE]hmm nie musisz nikogo prosic..po prostu wplac kaske a zaraz stan konta automatycznie sie dopisze....
Posted by: gruda

Re: Betandwin [6] - 21/05/2004 21:48

wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [6] - 21/05/2004 22:32

Chce dokonać wplaty do B&W ekarta MBANKU. Nie moge!

Wyskakuje komunikat:
Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

CO ROBIC? HELP!
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 21/05/2004 23:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Chce dokonać wplaty do B&W ekarta MBANKU. Nie moge!

Wyskakuje komunikat:
Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

CO ROBIC? HELP![/qb][/QUOTE]Hmmm, moze skontaktuj sie z nią...
Posted by: Maestro

Re: Betandwin [6] - 21/05/2004 23:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb]Ile dni trwa realizacja wypłaty z BAW?, konto w mBanku.[/qb][/QUOTE]Czy ja pierwszy wypłacam kasę z BAW na konto bankowe??? Czekam już od poniedziałku i nadal nic, czy to u nich normalne?,
Posted by: gruda

Re: Betandwin [6] - 22/05/2004 00:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja [/qb][/QUOTE]
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 22/05/2004 16:08

Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [6] - 22/05/2004 16:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb][/QUOTE]zaloz konto w Inteligo i wplac karta
Posted by: marjo65

Re: Betandwin [6] - 22/05/2004 16:21

Wczoraj zagralem miedzy innymi na kuponie mecz siatki Polska- Wenezuela. O ile dobrze pamietam to spotkanie skonczylo sie kilka minut po 20. Niestety teraz jest 12.17 a do BW wynik z tego meczu jeszcze nie dotarl i moj kupon jest z tego tytulu nie rozliczony. Nie moge jak narzie nic zagrac na dzisiaj.
Nie ma co ukrywac sa zaj.... szybcy, tylko pozazdroscic
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 22/05/2004 16:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb][/QUOTE]zaloz konto w Inteligo i wplac karta[/qb][/QUOTE]O to chodzi ze mi konto w inteligo nie potrzebne. Mam juz dwa konta jedno w BZWBK a drugie w Lukas Banku, wiec trzecie mi jest nie potrzebne. Chcialbym wplacic jakims sposobem ktory pozwoli uniknac prowizji, czy wogole taki istnieje?
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 22/05/2004 17:23

Jaka jest prowizja w B&W na wyplacie? Jaka najmnijsza stawka?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 22/05/2004 23:19

Jesli ktos ma w planach zalozenie konta w Betandwin i skorzystanie z tej promocji 30 euro gratis zapraszam na GG: 1452180 lub na priva - chetnie pomoge, gram tam od dluzszego czasu wiec nie bedzie problemu...
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 23/05/2004 04:51

CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?
Posted by: Legol

Re: Betandwin [6] - 23/05/2004 12:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?[/qb][/QUOTE]W live nie under/over- za to masz przedzialy bramek ile uwazasz ze padnie w meczu np: 1-2, 3, 4 lub wiecej
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [6] - 23/05/2004 14:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Legol:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?[/qb][/QUOTE]W live nie under/over- za to masz przedzialy bramek ile uwazasz ze padnie w meczu np: 1-2, 3, 4 lub wiecej[/qb][/QUOTE]czasami (z regułu rzadko i nie wiem od czego to zależy) b&w oferuje typowy under/over 2.5 na live. Jednak zdecydowanie częściej jest to, jak napisał Legol ilość bramek np. Under 2, 2, 3, 4 or more.
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 23/05/2004 14:22

Jaka jest prowizja w B&W na wyplacie? Czy ktos juz wyplacal pieniadze? Dalej obowiazuje promocja ze przy wplacie dostaje sie 15 albo 30 Euro?
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 24/05/2004 00:19

Widze ze nikt nie wyplacal jeszcze kasy:)
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 24/05/2004 00:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Widze ze nikt nie wyplacal jeszcze kasy:)[/qb][/QUOTE]Jedno wyplate w miesiacu masz a friko.
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 24/05/2004 00:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb][/QUOTE]zaloz konto w Inteligo i wplac karta[/qb][/QUOTE]O to chodzi ze mi konto w inteligo nie potrzebne. Mam juz dwa konta jedno w BZWBK a drugie w Lukas Banku, wiec trzecie mi jest nie potrzebne. Chcialbym wplacic jakims sposobem ktory pozwoli uniknac prowizji, czy wogole taki istnieje?[/qb][/QUOTE]Ja tez mam BZWBK (darmowe konto "student" ) Zaloz sobie netellera i po sprawie...
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 24/05/2004 06:51

o co chodzi z ta ich strona? tez tak macie? klikam np "pilka nozna" na najblizsze 24 godziny i wyswietla kilka jakis lewych lig pomimo ze jest duzo wiecej meczy...w tenisie nie ma zadnych kursow na roland garros mimo ze kilka godzin temu byly...teraz sa tylko dlugoterminowe na wimbledon i us.open....nie rozumiem zupelnie
Posted by: langak

Re: Betandwin [6] - 24/05/2004 19:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb] Czekam już od poniedziałku i nadal nic, czy to u nich normalne?,[/qb][/QUOTE]I jak Maestro doszła kasa do Ciebie?
Zazwyczaj szła około 4-5 dni; ale ja wypłacałem w poprzednią niedzielę wieczorem i do dzis nie mam. Nigdy tyle dni nie czekałem na wypłatę od buka.
Posted by: Maestro

Re: Betandwin [6] - 24/05/2004 20:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał langak:
QUOTE]I jak Maestro doszła kasa do Ciebie?
Zazwyczaj szła około 4-5 dni; ale ja wypłacałem w poprzednią niedzielę wieczorem i do dzis nie mam. Nigdy tyle dni nie czekałem na wypłatę od buka. [/QB][/QUOTE]Dziś w końcu doszła, wypłatę też zrobiłem w ubiegłą niedzielę, ale w poniedziałek jeszcze chcieli scan dokunetu tożsamości(pomimo tego, że już im go wysłałem w niedzielę), poza tym to ta procedura pierwszej wypłaty jest "chora", po co im dowód tożsamości?, przecież nie mógłbym wypłacić kasy na konto kogoś innego. No i jeszcze moneybookers, bardzo ciekawe, że wpłacać to i można oowszem, ale wypłacać na MB to już nie. Ja równiez nigdy tyle nie czekałem na wypłacona kasę.
Mam wrażenie, że BAW zależy tylko na tym aby klienci jak najszybciej przegrywali swoją kasę i nie żądali żadnej wypłaty(śmieszne limity + długi czas oczekiwania na wypłatę)
Posted by: gruda

Re: Betandwin [6] - 24/05/2004 20:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maestro:
No i jeszcze moneybookers, bardzo ciekawe, że wpłacać to i można oowszem, ale wypłacać na MB to już nie. [/QUOTE]jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw

wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? jaki koszt minuty dzwoniac ze stacjonarnego? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja
Posted by: langak

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 05:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb]Dziś w końcu doszła, wypłatę też zrobiłem w ubiegłą niedzielę[/qb][/QUOTE]Do mnie tez dzisiaj, ale to troche przegięcie zeby tyle czekac. Na kase z CB czekam 1-2 dni, a tu ponad tydzień. :eek:
Posted by: langak

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 05:52

Gruda moze trzeba jeszcze jakis kierunkowy numer po tym +35
Posted by: Maestro

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 06:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw [/QUOTE]Wnioskuję tak po opcji "wypłaty", ale faktycznie, można sprubować z tym request. Wyśle też zapytanie w tej sprawie do BAW, jak do tej pory na moje maile odpowiadają
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 15:32

Witam szanowne towarzystwo.

Ja rowniez chcialem wyplacic kase z BAW. Wyplate wykonalem juz z tydzien temu, a do dzis nie widze pieniedzy. Niezla firma z tego BAW.

Pozdrawiam
opa
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 17:06

U mnie podobnie.... (
Posted by: PAWi

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 17:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Gruda moze trzeba jeszcze jakis kierunkowy numer po tym +35 [/qb][/QUOTE]~
wykrecilem wlasnie numer 0035 i to wszystko co tam dalej i jest polaczenie nie wiem w czym problem Panowie
Posted by: rzepek

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 18:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw [/QUOTE]Wnioskuję tak po opcji "wypłaty", ale faktycznie, można sprubować z tym request. Wyśle też zapytanie w tej sprawie do BAW, jak do tej pory na moje maile odpowiadają [/qb][/QUOTE]Ja juz ich o to pytalem. Odpisali mi ze w niedalekiej przyszlosci rozszerza formy wyplat o wyplate na moneybookers.
Posted by: kino

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 20:18

po jakim czasie dostaliscie promocje w betandwin, jesli wogle dostlaiscie bo wplacilem wlasnie 30e i niewiem czy mam grac czy czekac na cos?
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 25/05/2004 20:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kino:
[qb]po jakim czasie dostaliscie promocje w betandwin, jesli wogle dostlaiscie bo wplacilem wlasnie 30e i niewiem czy mam grac czy czekac na cos?[/qb][/QUOTE]Ja 2 dni, wystarczy troche cierpliwosci. Grac depozytem mozesz smaialo. Ja zdazylem obrocic nim dwa razy anim dopisali mi bonus.
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 26/05/2004 05:31

ja dostalem bonus z miejsca, 30E w ogole nie bylo na koncie, od razu 60E:) ale wciaz mnie ciekawi czemu zawsze na noc sciagaja kursy na tenisa a zostawiaja tylko na zwyciezce calego turnieju...
Posted by: davccio

Re: Betandwin [6] - 26/05/2004 16:35

pewno najpierw sprawdzaja jak w innych bvukach stoja kursy bo te z B&w troche sie roznia od innych firm ,ja osobiscie nie obstawiam tenisa w B&w bo kursy sa gorsze niz w innych bukach osobiscie polecam unibet jesli chodzi o tenis ,np ostatnio nalbadian na B&w stal 1,09 a na unibet 1.18 a te kursy za 1,01 to juz przesada
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 26/05/2004 18:23

Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"

czy ktos wie co jest do qrwy grane ?
Posted by: szerra

Re: Betandwin [6] - 27/05/2004 03:15

Czy da sie anulowac zaklad w B&W?
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 27/05/2004 18:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał szerra:
[qb]Czy da sie anulowac zaklad w B&W?[/qb][/QUOTE]Raczej nie
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 27/05/2004 18:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"

czy ktos wie co jest do qrwy grane ?[/qb][/QUOTE]15 dni???? A w jakim banku masz konto? Ja czekam 4 dni i juz zaczynam sie niecierpliwic ale 15... Jejku...
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [6] - 27/05/2004 23:12

Witam
Przenosze sie do B&W,
pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:

-->> Tytuł przelewu -

-->> Rachunek odbiorcy -

-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -

-->> Adres odbiorcy (ulica) -

-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -

Za choroby nie wiem jak numerki wpisac
Bardzo zalezy mi na czasie zaraz weekend
Z gory wielkie iwo:
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 27/05/2004 23:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"

czy ktos wie co jest do qrwy grane ?[/qb][/QUOTE]15 dni???? A w jakim banku masz konto? Ja czekam 4 dni i juz zaczynam sie niecierpliwic ale 15... Jejku...[/qb][/QUOTE]multibank...

ktos moze sie pochwalic jak dlugo idzie na inteligo ?
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [6] - 27/05/2004 23:27

Witam
Przenosze sie do B&W,
pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:

-->> Tytuł przelewu -

-->> Rachunek odbiorcy -

-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -

-->> Adres odbiorcy (ulica) -

-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -

Zapomniale spytac
==> czy mi sami przelicza zlotowki na dolary i jak to obliczyc ?


Za choroby nie wiem jak numerki wpisac
Bardzo zalezy mi na czasie zaraz weekend
Z gory wielkie iwo:
Posted by: kino

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 00:30

kurcze drugi dzien prawie mianl a bonusu ani sladu :
Posted by: vibe

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 01:55

Qrwa! czekam na kase juz 7 dni - oni sobie chyba w kulki lecą!

Jak dostane kase to zamykam tam konto - nie grajcie ta ludzie! Odradzam

Szkoda czasu na tych lamusów!!!!!!!!!!!! uke:
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 02:29

Czy nikt nie robi przelewow z mBanku do B&W ?

Przenosze sie do B&W,
pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:

-->> Tytuł przelewu -
-->> Rachunek odbiorcy -
-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -
-->> Adres odbiorcy (ulica) -
-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -

==> czy mi sami przelicza zlotowki na dolary i jak to obliczyc ?
Posted by: spidzio

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 02:31

Ja tez chcialem wyplacic kase z B&W. Napisali mi, ze najpierw musze wyslac im skana strony dowodu (tam gdzie zdjecie) i wtedy transakcja zostanie zreakizowana. Wyplacam poraz pierwszy, jak juz dostane kase (mam nadzieje ) , to napisze ile idzie.
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 05:16

czy ktos zna 26 cyfrowy numer konta B&W
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 11:40

W jaki sposob wplacacie pieniadze do B&W
eKarta odpada.
Dzieki za odpowiedz.
Posted by: brian_molko

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 15:19

czy przez western union opłaca sie wplacic kase do betandwinu...??
Posted by: woytass

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 17:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vibe:
[qb]Qrwa! czekam na kase juz 7 dni - oni sobie chyba w kulki lecą!

Jak dostane kase to zamykam tam konto - nie grajcie ta ludzie! Odradzam

Szkoda czasu na tych lamusów!!!!!!!!!!!! uke: [/qb][/QUOTE]Wypłacałem od nich kilka razy pieniadze na konto w MBanku i całość trwała zawsze ok 3-4 dni robocze.

Czyżby pogorszenie jakości usług ?? :rolleyes:

Pozdrawiam
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 18:13

Jak wyplacacie pieniadze z B&W? czy wyplacajac na konto do BZWBK dlugo bede czekal?
Posted by: _Romo_

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 22:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]W jaki sposob wplacacie pieniadze do B&W
eKarta odpada.
Dzieki za odpowiedz.[/qb][/QUOTE]Przez moneybookers, wpłaty już od 1 Euro, prowizji brak, transakcja online.. PozdrOO
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 28/05/2004 22:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał vibe:
[qb]Qrwa! czekam na kase juz 7 dni - oni sobie chyba w kulki lecą!

Jak dostane kase to zamykam tam konto - nie grajcie ta ludzie! Odradzam

Szkoda czasu na tych lamusów!!!!!!!!!!!! uke: [/qb][/QUOTE]Wypłacałem od nich kilka razy pieniadze na konto w MBanku i całość trwała zawsze ok 3-4 dni robocze.

Czyżby pogorszenie jakości usług ?? :rolleyes:

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]taaa...zdecydowanie, a kolega ktory czeka na kase sobie poczeka pewnie do wtorku,srody...
Posted by: main

Re: Betandwin [6] - 29/05/2004 01:25

czy ja was laczy do b&w to wyskakuja wan runtime errory a pozniej to:
SORRY - due to connection problems, the requested page is currently not available.

Attention: If you tried to place a ******ease check your account to see whether your bet has been accepted before trying to place the bet again.

?

cos maja chyba za duzy ruch na nowej stronce i serwer pada. ech..
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 29/05/2004 06:18

prosze o pomoc, chce wyplacic czesc kasy z b&w na netellera, zalozylem tam wlasnie konto bo wczesniej nie mialem, na stronie buka daje wyplate, wpisuje nr konta neteller, kwote itd, i po kliknieciu w "Wyplata" pojawia sie tekst: "obecnie nie posiadasz waznego konta w neteller na ktore mozna by dokonac wyplaty"

o co chodzi?? czy mam cos jeszcze zrobic z netellerem?

i przy okazji, nie ma zadnej prowizji przy takiej wyplacie..?
Posted by: kino

Re: Betandwin [6] - 29/05/2004 14:24

kurcze we wtorek wplacilem pieniadze a jest sobota i nic nie dostalem
moze trzeba im przypomniec jakos czy cos??
Posted by: Stach

Re: Betandwin [6] - 29/05/2004 15:07

polxx nie da się wypłacić do Netellera od żadnego buka, jeśli wcześniej nie zasilałeś tą drogą konta.
A co do BW, to po zmianie ich softu nie można nawet dokonać wpłaty z Netellera (przynajmniej tak miałem kilka tygodni temu - wyskakiwał ciągle jakiś błąd).
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 29/05/2004 17:38

czyli pozostaje tylko bank transfer? jesli wplacilem do nich z moneybookers to nie moge na MB wyplacic? w opcjach tego nie ma, mozna sie z nimi co do tego dogadac?
Posted by: _acidphase_

Re: Betandwin [6] - 29/05/2004 18:40

nie wiecie czy maja jescze ta promocje 30 euro czy tylko bonus rejestracyjny 15e ??
swoja droga chcilbym wybrac buka gdzie bylyby dobre kursy na tenis!! (b&w kiepski pod tym wzgledem)zeby byl europejski kosz, mozliwosc obstawiania recznej i siatki. Co byscie polecili?? b&w zainteresowal mnie przede wszystkim pod wzgledem szerokiej oferty no i tam jakieis ciekawej promocji. Za opinie bede wdzieczny
Posted by: pobik

Re: Betandwin [6] - 29/05/2004 18:46

Witam
Mam pytanie czy jezeli wplace do B&W kase karta to pozniejsze wyplaty wyplaca mi na karte???
Posted by: kino

Re: Betandwin [6] - 30/05/2004 00:13

ja zarekjestrowalem sie jakis miesiac temu w piniedzae wplaclem niedawno, 40e i nic nie dostalem
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 30/05/2004 13:52

trzeba poprosic:)
Posted by: _Romo_

Re: Betandwin [6] - 30/05/2004 14:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał pobik:
[qb]Witam
Mam pytanie czy jezeli wplace do B&W kase karta to pozniejsze wyplaty wyplaca mi na karte???[/qb][/QUOTE]Nie, wyplaty jedynie na konto bankowe lub Netteler.
Posted by: _Romo_

Re: Betandwin [6] - 30/05/2004 14:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]nie wiecie czy maja jescze ta promocje 30 euro czy tylko bonus rejestracyjny 15e ??
swoja droga chcilbym wybrac buka gdzie bylyby dobre kursy na tenis!! (b&w kiepski pod tym wzgledem)zeby byl europejski kosz, mozliwosc obstawiania recznej i siatki. Co byscie polecili?? ...[/qb][/QUOTE]jest tylko bonus rejestracyjny, tamta promocja skonczyla sie miesiac temu. Jezeli chodzi o innego buka to polecam gamebookers - oferta bogata, jest europejski kosz, tenisek i siatkowka np. chyba jako jedyny (expekt, unibet, B&W) mial w swojej ofercie tuniej siatkowki w portugalii, buk w jezyku angielskim, ale gra sie prosto i obsługuje moneybookers - wpłaty jak i wypłaty.
Posted by: polxx

Re: Betandwin [6] - 31/05/2004 18:13

chce wyplacic czesc kasy, wypelnilem formularz na stronie i po kliknieciu "wyplata" hmm...nic sie nie dzieje...tzn na nowo otwiera sie strona wyplat z wszystkimi polami wyczyszczonymi....nie powinno byc jakiegos potwierdzenia czy czegos takiego? teraz mam tylko czekac?

i co wpisac w "kod banku", czy to jest ten -uniwersalny- fragment mojego numeru konta? ten ktory kazdy ma zawarty w swoim numerze? bank to ING Slaski
Posted by: SM-TANCERZ

Re: Betandwin [6] - 31/05/2004 22:04

i co wpisac w "kod banku", czy to jest ten -uniwersalny- fragment mojego numeru konta? ten ktory kazdy ma zawarty w swoim numerze? bank to ING Slaski[/QB][/QUOTE]

jak rozmawialem z pania z Inteligo to powiedziala ze kod banku sa to dwie pierwsze cyfry 26 cyfrowego nr. rachunku
np.50 1111 2222 3333 4444 5555 6666
to kad w tym wypadku jest 50
Posted by: Aandja

Re: Betandwin [6] - 31/05/2004 23:05

czy promocja 30/60 jeszcze obowiazuje???

chce zalozyc kumplowi konto i dobrze by bylo zeby troche dostal.

moze rejstrowac sie przez jakis link???
Posted by: _acidphase_

Re: Betandwin [6] - 01/06/2004 01:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Romo_:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]nie wiecie czy maja jescze ta promocje 30 euro czy tylko bonus rejestracyjny 15e ??
swoja droga chcilbym wybrac buka gdzie bylyby dobre kursy na tenis!! (b&w kiepski pod tym wzgledem)zeby byl europejski kosz, mozliwosc obstawiania recznej i siatki. Co byscie polecili?? ...[/qb][/QUOTE]jest tylko bonus rejestracyjny, tamta promocja skonczyla sie miesiac temu.[/qb][/QUOTE]mylisz sie przedluzyli ja dostalem od nich maila ze wplacajac 30 euro drugie tyle dostaje no chyba w c***a nie tna
Posted by: kino

Re: Betandwin [6] - 01/06/2004 10:52

chyba jednak tna bo nawet po wyslaniu meila do suportu z prosba o bonus nic nie dostalema wplacilem 30euro, albo sie skonczyla
Posted by: kino

Re: Betandwin [6] - 01/06/2004 20:27

dopisali bonus
fajny dzien, jeszcze do bonusa weszla mi myskina
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [6] - 01/06/2004 21:09

Dla tych co maja jakies watpliwosci co do promocji Betandwin:

[QUOTE] Promocja rejestracyjna aktualna jest do 15.07.2004

Aby byc uprawnionym do otrzymania 15 euro nalezy dokonac wplaty na konto zakladów w wysokosci minimum 15 euro.
(W przypadku jesli wplata wynosi 30 euro i powyzej – na konto zakladów zostanie zapisany bonus w wysokosci 30 euro).

Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w
betandwin.com. Nastepnie na nowo otwarte konto nalezy wplacic co najmniej EUR 15,- i oddac typ(y). Bonus sign-up przyznawany
jest jedynie tym osobom, które nie posiadaja konta w betandwin.com i od 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) po raz pierwszy
zarejestruja sie w betandwin.com.

** Bonus w wysokosci EUR 15,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 2003-10-13 09:00(GMT + 1) i
2004-12-31 23:59(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 15,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji
nie wyniesie co najmniej EUR 15,-, prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

*** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wplat karta kredytowa jak i wplat dokonanych w systemie paybox, paypal, karta
paysafecard, a takze wplat przelewem bankowym. W akcji uwzglednione beda tylko te wplaty, które do betandwin.com trafia
pomiedzy 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) i 2004-12-31 23:59 (GMT + 1). W przypadku wplat przelewem bankowym bonus sign-up
zostanie przyznany, jesli data przelewu bedzie sie miescic w czasie trwania akcji.

**** Na jedno konto betandwin.com moze zostac zapisany bonus sign-up wynoszacy maksymalnie EUR 30,-. Bonus zostanie
zapisany na konto uzytownika w przeciagu 24 godzin po otrzymaniu wplaty.

***** Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka
zakladów tylko i wylacznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co
najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakladów tylko i wylacznie w betandwin.com – zarówno w przypadku wplaty jak i wyplaty
najpózniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc
[/QUOTE]
Posted by: Naszek

Re: Betandwin [6] - 02/06/2004 02:31

Czy betandwin akceptuje karty VISA Electron ?? i jak możecie to wymiencie buki które akceptują "Electrony" . thx
Posted by: _acidphase_

Re: Betandwin [6] - 02/06/2004 20:13

LuNo priv
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [6] - 02/06/2004 20:56

Witam
Na jaki adres maila, mam wyslac pieniadze z MooneyBookers, jesli konto w B&W jest w dolarach
Czy z B&W samo mi pijdzie
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 02/06/2004 23:25

cholera co jest z tymi wyplatami od nich...czy Wam takze tak dlugo ida wplaty od nich na konto ?
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 03/06/2004 00:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]Dla tych co maja jakies watpliwosci co do promocji Betandwin:

[QUOTE] Promocja rejestracyjna aktualna jest do 15.07.2004

Aby byc uprawnionym do otrzymania 15 euro nalezy dokonac wplaty na konto zakladów w wysokosci minimum 15 euro.
(W przypadku jesli wplata wynosi 30 euro i powyzej – na konto zakladów zostanie zapisany bonus w wysokosci 30 euro).

Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w
betandwin.com. Nastepnie na nowo otwarte konto nalezy wplacic co najmniej EUR 15,- i oddac typ(y). Bonus sign-up przyznawany
jest jedynie tym osobom, które nie posiadaja konta w betandwin.com i od 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) po raz pierwszy
zarejestruja sie w betandwin.com.

** Bonus w wysokosci EUR 15,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 2003-10-13 09:00(GMT + 1) i
2004-12-31 23:59(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 15,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji
nie wyniesie co najmniej EUR 15,-, prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

*** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wplat karta kredytowa jak i wplat dokonanych w systemie paybox, paypal, karta
paysafecard, a takze wplat przelewem bankowym. W akcji uwzglednione beda tylko te wplaty, które do betandwin.com trafia
pomiedzy 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) i 2004-12-31 23:59 (GMT + 1). W przypadku wplat przelewem bankowym bonus sign-up
zostanie przyznany, jesli data przelewu bedzie sie miescic w czasie trwania akcji.

**** Na jedno konto betandwin.com moze zostac zapisany bonus sign-up wynoszacy maksymalnie EUR 30,-. Bonus zostanie
zapisany na konto uzytownika w przeciagu 24 godzin po otrzymaniu wplaty.

***** Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka
zakladów tylko i wylacznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co
najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakladów tylko i wylacznie w betandwin.com – zarówno w przypadku wplaty jak i wyplaty
najpózniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc
[/QUOTE][/qb][/QUOTE]Mi odpisali ze musze wplacic 30 a nie 15 euro
Posted by: Leon Zawodowiec

Re: Betandwin [6] - 03/06/2004 00:19

Korzysta ktoś z programu partnerskiego BetAndWin ? Ja mam kilkanaście osób zapisanych w maju i ciągle 0 Euro. Oni to na bieżąco aktualizują ?
Posted by: Grzecho18

Re: Betandwin [6] - 03/06/2004 00:19

Dziala wam B&W?? Wyskakuje mi

"SORRY - due to connection problems, the requested page is currently not available."
Posted by: gary

Re: Betandwin [6] - 03/06/2004 00:29

kurde mi tez nie dziela B&W
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 03/06/2004 01:05

Maja jakies klopoty bo mi raz dziala raz nie
Posted by: Udko

Re: Betandwin [6] - 03/06/2004 01:40

Witam
Gram w B&W od dłuższego czasu ale po raz pierwszy spotkałem się z podobną sytuacją
W dniu dzisiejszym puściłem kuponik na którym min. było spotkanie Rosja - Armenia, które zostało odwołane.
Wszystkie mecze weszły a kupon jest dalej otwarty.
Jak zareaguje sie B&W?
CZy ktoś miał podobne doświadczenia? jak się zakończyły?

pozdrawiam
Udko
Posted by: kiwka

Re: Betandwin [6] - 06/06/2004 21:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb][/QUOTE]zaloz konto w Inteligo i wplac karta[/qb][/QUOTE]witam !!!
przejżałem cały temat "b&w" i kurde nic nie wiem.....
Poproszę o prostą odpowiedż ( jak dla kompletnego
gupka!)
mam konto w inteligo,chciałbym wpłacić przy pomocy
Visy Elektron ok ! numery, wypełaniane z tym sobie poradzę ,ale
ja przecież mam złotówki ,a takiej waluty nie zauważyłemw ofercie "B&W"

co mam począć???????
bardzo ,ale to bardzo proszę o jasną odpowiedź!!!

wielkie dzięxxxx!!!!
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [6] - 06/06/2004 21:50

Kiwka oni odrazu ci przelicza ze zlotowek na euro.
Posted by: suli0

Re: Betandwin [6] - 06/06/2004 21:54

Witam wszystkich, to moj pierwszy post. Mam pare pytan odnosnie BAW. No wiec mam zamiar zalozyc tam konto. Czy mozna zaplacic przelewem z banku PEKAO, po ilu dniach mniej wiecej mialbym kase? Chce wplacic 15 euro, zeby zalapac sie na promocje i wlasnie jak to jest w tych przelewach w euro czy bank pobiera za to jakies dodatkowe oplaty czy jest tak samo jak w PLN? I ile wynosilyby koszta przelewu?
Plz help!
Posted by: kiwka

Re: Betandwin [6] - 06/06/2004 22:09

lucAs
bardzo dziękuje za odpowiedź!!! iwo:

jeszcze jedno pytananko i all będzie jasne:
minimalna wpłata to 30Euro czyli minimalna wpłata
w plnach to coś about 150 zł ,
dobrze kombinuje......??????

dziex i sory za, może naiwne dla niektórych pytania!!!!!!!!
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [6] - 06/06/2004 23:00

tak to bedzie about ok 150zl bo biora jeszcze prowizje 2% z karty ale to jest 0,6E wiec nie duzo jesli wplacasz 30 euro.
Posted by: tralali

Re: Betandwin [6] - 07/06/2004 01:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał suli0:
[qb]Witam wszystkich, to moj pierwszy post. Mam pare pytan odnosnie BAW. No wiec mam zamiar zalozyc tam konto. Czy mozna zaplacic przelewem z banku PEKAO, po ilu dniach mniej wiecej mialbym kase? Chce wplacic 15 euro, zeby zalapac sie na promocje i wlasnie jak to jest w tych przelewach w euro czy bank pobiera za to jakies dodatkowe oplaty czy jest tak samo jak w PLN? I ile wynosilyby koszta przelewu?
Plz help![/qb][/QUOTE]to daj sobie bobu bo zapłacisz około 50 złza przelew a kasa pewnie pojawi się na koncie po 2 tygodniach najwczesniej.
Posted by: tralali

Re: Betandwin [6] - 07/06/2004 01:24

Grał ktoś mecze towarzyskie, 2 i 3 lige norwegi za więcej niż 25 euro bo ja nie mogłem za więcej zagrać i nie wiem czy to jest limit dla wszystkich czy tylko dla mnie .prosze o odpowiedz.
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [6] - 07/06/2004 02:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tralali:
[qb]Grał ktoś mecze towarzyskie, 2 i 3 lige norwegi za więcej niż 25 euro bo ja nie mogłem za więcej zagrać i nie wiem czy to jest limit dla wszystkich czy tylko dla mnie .prosze o odpowiedz.[/qb][/QUOTE]Masz limit na stawkę na 25 euro. Ja jeszcze dziś zagrałem grubo handicapa 0:1 i Węgry w meczu z Niemcami. Kursy były od 2.30 do 4.80. Od jutra też pewnie będę miał limit - oby nie niższy niż 25 euro bo to byłaby już tragedia.
Posted by: tralali

Re: Betandwin [6] - 07/06/2004 03:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tralali:
[qb]Grał ktoś mecze towarzyskie, 2 i 3 lige norwegi za więcej niż 25 euro bo ja nie mogłem za więcej zagrać i nie wiem czy to jest limit dla wszystkich czy tylko dla mnie .prosze o odpowiedz.[/qb][/QUOTE]Masz limit na stawkę na 25 euro. Ja jeszcze dziś zagrałem grubo handicapa 0:1 i Węgry w meczu z Niemcami. Kursy były od 2.30 do 4.80. Od jutra też pewnie będę miał limit - oby nie niższy niż 25 euro bo to byłaby już tragedia.[/qb][/QUOTE]To oni są naprawde śmieszni wypłaciłem od nich 400e na czysto z zasady noie gram więcej jak około 300 zł na kupon a pomimo tego dostałem limit to wychodzi na to ze jak ktoś na poważnie zajmuje się graniem to już na pewno sobie nie pogra.
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [6] - 07/06/2004 03:38

Ja nic od nich jeszcze nie wypłaciłem, ale wiem, że to nie obroni mnie przed limitem. Gram za podobne stawki co Ty, ale dzisiaj niestety wszystko mi weszło, a już najgorsze te Węgry, bo kursy mieli przed meczem na X2 gigantyczne.
Posted by: davccio

Re: Betandwin [6] - 07/06/2004 16:23

moze mi ktos powiedziec jak z wyplata na konto bo w polu numer konta nie ma miejsca raczej na 24 luub 26 cyfr ,co tam sie wpisuje ostatnie 8cyfr rachunku?( konto w mBanku)
Posted by: tralali

Re: Betandwin [6] - 08/06/2004 00:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tasia_79:
[qb]moze mi ktos powiedziec jak z wyplata na konto bo w polu numer konta nie ma miejsca raczej na 24 luub 26 cyfr ,co tam sie wpisuje ostatnie 8cyfr rachunku?( konto w mBanku)[/qb][/QUOTE]Tasia nie bądż blondi (wybacz moje poczucie humoru jeśli jesteś kobietą )
Wypłacałem na konto w mbanku i zapewniam cię że numer się mieści.
Posted by: Gedzo

Re: Betandwin [6] - 08/06/2004 01:19

Witam.

B&w.com rozdaje bonusy marketingowe.Ale chyba nie kazdemu.

Zapisaliśmy na twoim koncie EUR 5,-, które możesz do 22 czerwca wykorzystać. Wnieś zakład z tą sumą, a wygrana należy do ciebie.

Pozdr.
Posted by: verseau

Re: Betandwin [6] - 08/06/2004 01:21

W Betandwin jest chyba jakas promocja.
Jeszcze nie gralem u nich,kiedys sie zarejestrowalem i dzis dostalem od nich 5 € do wykorzystania.
Posted by: davccio

Re: Betandwin [6] - 08/06/2004 02:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tralali:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tasia_79:
[qb]moze mi ktos powiedziec jak z wyplata na konto bo w polu numer konta nie ma miejsca raczej na 24 luub 26 cyfr ,co tam sie wpisuje ostatnie 8cyfr rachunku?( konto w mBanku)[/qb][/QUOTE]Tasia nie bądż blondi (wybacz moje poczucie humoru jeśli jesteś kobietą )
Wypłacałem na konto w mbanku i zapewniam cię że numer się mieści.[/qb][/QUOTE]nie jestem wpisywales 24 czy26 cyfr bo na poczatku jako kod banku sie podaje pierwsze 2 cyfry z rachunku?
Posted by: bojako5

Re: Betandwin [6] - 08/06/2004 19:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]W Betandwin jest chyba jakas promocja.
Jeszcze nie gralem u nich,kiedys sie zarejestrowalem i dzis dostalem od nich 5 € do wykorzystania.[/qb][/QUOTE]Witam.
Ja też własnie dostałem te 5 euro.Zdziwiło mnie to bo ostatnio grałem u nich z rok temu.
Wie ktoś może coś więcej o tej promocji ??
Czy trzeba od razu zagrać za całe ?
Co się stanie po tym 22 czerwca ? Czy odejmą te 5 e czy jak ?
Napiszcie jak coś wiecie.
Posted by: żyła

Re: Betandwin [6] - 08/06/2004 19:57

Jak nie dokonywałem dotąd żadnych wpłat promocja mnie obejmuje czy nie
Posted by: pobik

Re: Betandwin [6] - 09/06/2004 00:04

Obejmie Cie ja tez nie wplacalem do nich nigdy kasy i dostałem te 5€
Posted by: maverick

Re: Betandwin [6] - 09/06/2004 00:44

Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 09/06/2004 03:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro[/qb][/QUOTE]nie, dla wszystkich - tylko dla osob, ktore dosc dlugo nie graly tam..albo mialy konta, ale nie graly..
Posted by: joker111

Re: Betandwin [6] - 09/06/2004 19:36

chcialem wyplacic kase z betandwin co mam wpisac w dane pola:
1.numer konta:(czy wystarczy podac 26 cyfr nr konta)
2.kod SWIFT: to chyba dla mojego banku bph jest BPHKPLPK)
3.kod banku: (z tym mam problem, czy ten numer mozna odczytac z nr konta?)
Posted by: ygryy

Re: Betandwin [6] - 09/06/2004 22:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał joker111:
[qb]chcialem wyplacic kase z betandwin co mam wpisac w dane pola:
[...]
3.kod banku: (z tym mam problem, czy ten numer mozna odczytac z nr konta?)[/qb][/QUOTE]Tez nie wiem co tu wpisac :rolleyes:

A przy wyplacie:

Co oznacza pole "kod banku" przy wyplacie przelewem bankowym? Rozumiem
kod swift w polu 3, ale pola 1 ("kod banku") nie rozumiem....
Posted by: ygryy

Re: Betandwin [6] - 09/06/2004 22:34

Przepraszam... troche zamieszalem w poscie powyzej...
Chodzilo mi o:

Co oznacza w przypadku zlozenia depozytu karta Visa pole do wypelnienia
"wysokosc platnosci" w punkcie 2? Rozumiem, ze kwota np. 20$ jest
wprowadzana w pozycji 1 w punkcie 2. Pozycja 2 wpunkcie 2 to prowizja, ale pozycji 3 w punkcie 2 "wysokosc platnosci" nie rozumiem...
Posted by: ygryy

Re: Betandwin [6] - 10/06/2004 02:00

Sorry za kolejny post, ale zalezy mi na szybkiej informacji bo zastanawiam sie nad przelaniem do b&w kasy:

1) Co oznacza w przypadku zlozenia depozytu karta Visa pole do wypelnienia
"wysokosc platnosci" w punkcie 2? Rozumiem, ze kwota np. 20$ jest
wprowadzana w pozycji 1 w punkcie 2. Pozycja 2 wpunkcie 2 to prowizja, ale pozycji 3 w punkcie 2 "wysokosc platnosci" nie rozumiem...

2) Co oznacza pole "kod banku" przy wyplacie przelewem bankowym? Rozumiem
kod swift w polu 3, ale pola 1 ("kod banku") nie rozumiem....

3) Pierwsza wyplata przelewem w danym miesiacu jest bezplatna. A kolejne ile kosztuja - na jakich zasadach naliczana jest prowizja?
Posted by: wladi

Re: Betandwin [6] - 10/06/2004 02:10

Czy ktos moze jest zorientowany.bo wygralem i nie mam jeszcze kasy na koncie ,jak dlugo bede musial czekac w betamdwin?
Posted by: gruda

Re: Betandwin [6] - 10/06/2004 02:17

ygryy -->
1. po co sie tyle rozwodzic skoro wplate i tak zrobisz. wysokosc platnosci to bedzie kwota ktora chcesz wplacic+prowizja. dla 20$ prowizja to 0.4$ wiec z karty odciagna Ci 20.4$
2.kod banku to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta
3.dla ok 65$ chcieli mi zabrac ok 8 $ prowizji. jesli wykorzystasz 1-sza wyplata za free, to przy probie kolejnych wyswietli ile wyniesie prowizja.
Posted by: ygryy

Re: Betandwin [6] - 10/06/2004 02:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]ygryy -->
1. po co sie tyle rozwodzic skoro wplate i tak zrobisz. wysokosc platnosci to bedzie kwota ktora chcesz wplacic+prowizja. dla 20$ prowizja to 0.4$ wiec z karty odciagna Ci 20.4$
2.kod banku to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta
3.dla ok 65$ chcieli mi zabrac ok 8 $ prowizji. jesli wykorzystasz 1-sza wyplata za free, to przy probie kolejnych wyswietli ile wyniesie prowizja.[/qb][/QUOTE]gruda wielkie dzieki iwo:

Rozkladam teraz na czynniki pierwsze strone b&w i co do 1 punktu to juz zajarzylem.
Co do 3 to jak z 65$ chcieli 8$ prowizji to jest ok. 12,3%. Czyzby tyle brali prowizji?

I jeszcze taka kwestia. Gdy pierwszy raz wyplacasz pieniadze to zadaja przeslania skanu dowodu osobistego. A co zrobia w moim przypadku: w profilu mam podany adres warszawski gdzie mieszkam, a w dowodzie mam adres zameldowania miejscowosci z woj. zachodniopomorskiego. Beda w to wnikac i ew. uznaja mnie za oszusta czy bedzie to dla nich normalne (w moim banku jestem zarejestrowany na adres warszawski)?
Posted by: jacku2

Re: Betandwin [6] - 10/06/2004 02:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]Jak nie dokonywałem dotąd żadnych wpłat promocja mnie obejmuje czy nie[/qb][/QUOTE]mysle ze tak ,Ja tez nie gralem (nie liczac areny) i dostalem bonus
chociaz nie doczytalem ile razy trzeba to obrocic etc. aha jesli chcesz zagrac z tego bonusa supertoto to nie mozna
Posted by: Jacooob

Re: Betandwin [6] - 10/06/2004 19:52

Halo chce zalozyc konta w betandwin i chciałem sie dowiedziec o co chodzi z tym 30 e=60 e "wygrywasz juz przy pierwszej wplacie" tzn jak zaloze konto i wplace min 30 jeuro to dostane od nich 30 na gre, pewnie bedzie full warunkow z tymi gratisowymi 30 euro wiec chialem wiedziec od kogos kto siedzi w temacie na czym to polega
Posted by: -FoX-

Re: Betandwin [6] - 10/06/2004 21:41

Mozna miec z jednego kompa 2 konta ? Na mnie i na brata ? przykladowo ?
Posted by: maverick

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 03:00

Czy można przy użyciu jednej karty wpłacić na dwa konta?
Posted by: Qcz

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 15:40

Mam pytanie o ten bonus w baw. Klikajac w ten
link
Otwiera sie okno z informacja o bonusie. Caly czas pisze, ze jak zalozy sie konto i wplaci 15E do dostaje sie 15E bonusu. A w regulaminie ponizej jest zdanie,ze:
Na jedno konto betandwin.com może zostać zapisany bonus sign-up wynoszący maksymalnie EUR 30.
Czyli jak jest w koncu? 30E czy 15E? Jak wplaci sie 30E to bedzie 30E?
Posted by: maverick

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 17:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]Mam pytanie o ten bonus w baw. Klikajac w ten
link
Otwiera sie okno z informacja o bonusie. Caly czas pisze, ze jak zalozy sie konto i wplaci 15E do dostaje sie 15E bonusu. A w regulaminie ponizej jest zdanie,ze:
Na jedno konto betandwin.com może zostać zapisany bonus sign-up wynoszący maksymalnie EUR 30.
Czyli jak jest w koncu? 30E czy 15E? Jak wplaci sie 30E to bedzie 30E?[/qb][/QUOTE]Żeby dostać bonusa musisz wpłacić minimum 15 euro, bonus to jest 100% wpłaty (15+15,20+20, itd)
Maksymalna kwota bonusa wynosi 30 euro (30+30,100+30, itd)
Posted by: maverick

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 17:28

Co zrobić jeśli nie pamiętam podpowiedzi (wymagane przy wypłacie)? Jakiego maila trzeba do nich wysłać, bo tak chyba trzeba zrobić? Na jaki adres?
Proszę o pomoc
Posted by: Grzecho18

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 19:07

Czesc. Mam problem. Chcialem przelac kase z Moneybookers do B&W. Przelewalem tam juz kilka razy. Dzisiaj zrobilem wszystko tak jak wczesniej. Pokazal sie komunikat, ze kwota zostanie za chwile zaksiegowana. Mija juz 6 godzin, a kasy jak nie bylo tak nie ma.

Wyslalem juz do polskiego supportu pare e-maili, ale nie odpowiadaja.

Moglby mi ktos pomoc w napisaniu maila do angielskiego supportu (angielski u mnie slabiutki)
Posted by: kaiser

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 19:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Co zrobić jeśli nie pamiętam podpowiedzi (wymagane przy wypłacie)? Jakiego maila trzeba do nich wysłać, bo tak chyba trzeba zrobić? Na jaki adres?
Proszę o pomoc[/qb][/QUOTE]Wysylasz maila na adres support.pl@betandwin.com w ktorym piszesz ze zapomniales odpowiedzi, podajesz swoje imie i nazwisko,adres zamieszkania,date urodzenia,adress email i przysla ci odpowiedz.
Posted by: Grzecho18

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 19:51

Czesc. Mam problem. Chcialem przelac kase z Moneybookers do B&W. Przelewalem tam juz kilka razy. Dzisiaj zrobilem wszystko tak jak wczesniej. Pokazal sie komunikat, ze kwota zostanie za chwile zaksiegowana. Mija juz 6 godzin, a kasy jak nie bylo tak nie ma.

Wyslalem juz do polskiego supportu pare e-maili, ale nie odpowiadaja.

Moglby mi ktos pomoc w napisaniu maila do angielskiego supportu (angielski u mnie slabiutki)
Posted by: TaMaR

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 21:10

ale jaja dostalem 5 euro,a raczej 6.2 usd za friko iwo:
zupelnie nie wiem dlaczego bo urodziny mialem juz dawno,ktos jeszcze dostal taki bonus
oki jak daja to trzeba to pomnozyc
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Betandwin [6] - 11/06/2004 21:31

Dostałeś, bo założyłeś u nich konto i nie grałeś. albo grałeś ale bardzo dawno i chcą Ci się przypomnieć. Było juz o tym w tym temacie.
Posted by: Naszek

Re: Betandwin [6] - 12/06/2004 17:33

Ile może iść przelew w B&W , bo w niedziele zażądałem wypłacenie kaski, a dzis juz sobota a na moim koncie dalej pusto. Pisze do nich maile a oni nie odpowiadają ... co jest, normalnie mnie ignorują, a myslałem ze betandwin to porządny buk.
Posted by: rzepek

Re: Betandwin [6] - 13/06/2004 03:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]Ile może iść przelew w B&W , bo w niedziele zażądałem wypłacenie kaski, a dzis juz sobota a na moim koncie dalej pusto. Pisze do nich maile a oni nie odpowiadają ... co jest, normalnie mnie ignorują, a myslałem ze betandwin to porządny buk.[/qb][/QUOTE]ja zlecilem wyplate 2 czerwca i do tej pory jej jeszcze nie przyklepali. oni dzialaja tak, ze gracz robi wyplate na stronie, potem oni przysylaja maila ze wlasnie zlecili swojemu bankowi przelanie kasy na konto bankowe gracza i dopiero wtedy mozna byc pewnym ze pieniadze za 3-5 dni pojawia sie na koncie. Napisalem im dzisiaj ze to trwa juz troche za dlugo, a oni przeprosili i napisali ze jeszcze nie skonczyli procesu zatwierdzania wyplaty. nie sa zbyt szybcy ale nie slyszalem o przypadku zeby nie wyplacili kasy.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 13/06/2004 03:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rzepek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]Ile może iść przelew w B&W , bo w niedziele zażądałem wypłacenie kaski, a dzis juz sobota a na moim koncie dalej pusto. Pisze do nich maile a oni nie odpowiadają ... co jest, normalnie mnie ignorują, a myslałem ze betandwin to porządny buk.[/qb][/QUOTE]ja zlecilem wyplate 2 czerwca i do tej pory jej jeszcze nie przyklepali. oni dzialaja tak, ze gracz robi wyplate na stronie, potem oni przysylaja maila ze wlasnie zlecili swojemu bankowi przelanie kasy na konto bankowe gracza i dopiero wtedy mozna byc pewnym ze pieniadze za 3-5 dni pojawia sie na koncie. Napisalem im dzisiaj ze to trwa juz troche za dlugo, a oni przeprosili i napisali ze jeszcze nie skonczyli procesu zatwierdzania wyplaty. nie sa zbyt szybcy ale nie slyszalem o przypadku zeby nie wyplacili kasy.[/qb][/QUOTE]Guzik prawda rzepek - ja niejednokrotnie wyplacalem i takiego info nie przesylalil, pomimo wplaty wynoszacej u nich z reguly 3-5 dni
Posted by: Naszek

Re: Betandwin [6] - 13/06/2004 17:13

No trudno, jeszcze troche poczekam. Może nie są za szybcy ale grunt, że są solidni (jak mówicie) i mam nadzieje, że kaska w końcu do mnie dojdzie.
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [6] - 14/06/2004 00:00

Czy ktoś zna jakiś sposób aby przegrać u tego buka? Ja nie potrafie
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 14/06/2004 00:22

Ta postawic 40 euro na Corie w finale Franch open
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 14/06/2004 02:39

Albo Anglie w j***. 3 minuty i bylbym 50 E do przodu a tak 50 w tyl fuck
Posted by: Aksamitny Sen

Re: Betandwin [6] - 14/06/2004 02:49

Hmm to jak obecnie jest : mozna miec te 30E za 30E depozytu czy tylko 15E ?
Posted by: davccio

Re: Betandwin [6] - 14/06/2004 15:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Czy ktoś zna jakiś sposób aby przegrać u tego buka? Ja nie potrafie [/qb][/QUOTE]no mi rowniez ciezko cos tam przegrac, to chyba jakis szczesliwy buk aprzy okazji jesli wplacalem kase ekarta to czy wyplata tez musze zrobic na karte czy normalnie przelewem do banku,
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 14/06/2004 15:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tasia_79:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Czy ktoś zna jakiś sposób aby przegrać u tego buka? Ja nie potrafie [/qb][/QUOTE]no mi rowniez ciezko cos tam przegrac, to chyba jakis szczesliwy buk aprzy okazji jesli wplacalem kase ekarta to czy wyplata tez musze zrobic na karte czy normalnie przelewem do banku,[/qb][/QUOTE]nie maja wyplaty na ekarte...tylko przelew, neteller i zdaje sie moneybookers...
Posted by: gwozdecki

Re: Betandwin [6] - 15/06/2004 00:00

Czesc.
Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 15/06/2004 03:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czesc.
Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?[/qb][/QUOTE]wpisz tam ponownie SWIFT - ponoc dziala
Posted by: davccio

Re: Betandwin [6] - 15/06/2004 16:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czesc.
Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?[/qb][/QUOTE]wpisz tam ponownie SWIFT - ponoc dziala[/qb][/QUOTE]kod banku to syfry od 3 do 11 w numerze twojego konta
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 15/06/2004 21:40

Witam, ile bylo autow w meczu Danii oraz Italii ???????
Gdzie to mozna wyczytac ?
Posted by: Franky

Re: Betandwin [6] - 15/06/2004 21:51

Czy jest pobierana jakaś prowizja przy wypłacie z B&W?
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 15/06/2004 23:02

Pierwsza wyplata w miesiacu jest darmowa
Posted by: Legol

Re: Betandwin [6] - 16/06/2004 01:36

Jak Wam dziala Baw na mniej wiecej godzine przed rozpoczeciem meczu Euro? U mnie tragicznie- czasem sie po prostu nie da postawic tak dlugo stronka sie laduje a jak jest u Was? Chyba najbogatsza oferta na Euro robi swoje....
Posted by: joker111

Re: Betandwin [6] - 16/06/2004 23:22

zlecilem wyplate 60 euro a na moim koncie bankowym pojawilo sie 222zł. Była to moja pierwsza wypłata wiec chyba powinna byc darmowa. Wiec albo przeliczyli kase po kursie 3,7 albo wziel z 50 zł prowizji za ten przelew.
Miał tak ktos bo nie wiem czy powinienem interweniowac?
Posted by: joker111

Re: Betandwin [6] - 17/06/2004 03:04

moj bank to BPH moze oni biora jakas prowizje wypłacał ktos do banku BPH?
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 17/06/2004 16:42

To wyglada tak jakby wyplacili ci 60$. A obrocona miales ladnie wszysciutko? Jak tak to pisz do supportu B&W, ja sie na ich supporcie nie zawodze.
Posted by: joker111

Re: Betandwin [6] - 17/06/2004 20:11

własnie dostalem odpowiedz od ich suportu:
Przeslalismy na Pana konto dokladnie 60,67 euro- bylo to pierwsza wyplata w miesiacu, dlatego koszty zwiazane z jej dokonaniem zostaly pokryte przez nas.

Prosimy skontaktowac Pana bank w celu wyjasnienia tej sytuacji.
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 17/06/2004 20:34

No to "skontaktuj bank"
Posted by: Aksamitny Sen

Re: Betandwin [6] - 23/06/2004 05:54

Pewnie wiele razy było, ale takie krótkie pytanie : można wpłacać i wypłacać w B&W e-kartą mBanku? Z góry thx za odpowiedź
Posted by: kurson

Re: Betandwin [6] - 23/06/2004 16:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał AksamitnySen:
[qb]Pewnie wiele razy było, ale takie krótkie pytanie : można wpłacać i wypłacać w B&W e-kartą mBanku? Z góry thx za odpowiedź [/qb][/QUOTE]Tak - można
Posted by: galernik

Re: Betandwin [6] - 25/06/2004 14:59

jakis miesiac temu gralem w b@w i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 25/06/2004 16:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]jakis miesiac temu gralem w b@w i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???[/qb][/QUOTE]Skad dowodu tozsamosci jest wymogiem przy pierwszej wyplacie.
Posted by: maxima

Re: Betandwin [6] - 26/06/2004 13:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]jakis miesiac temu gralem w b@w i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???[/qb][/QUOTE]Skad dowodu tozsamosci jest wymogiem przy pierwszej wyplacie.[/qb][/QUO
wystarczy strona ze zdjeciem i wszystkimi danymi czy tez strna z miejscem zameldowania chodzi mi oczywiscie o stary dowód??
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [6] - 26/06/2004 20:41

Dokonalem przelewu kasy z MB do B&W.

1. Jak dlugo trzeba czekac na przelew?
2. Czy mam im wyslac maila z podanym numerem przelewu?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 26/06/2004 22:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maxima:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]jakis miesiac temu gralem w b@w i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???[/qb][/QUOTE]Skad dowodu tozsamosci jest wymogiem przy pierwszej wyplacie.[/qb][/QUO
wystarczy strona ze zdjeciem i wszystkimi danymi czy tez strna z miejscem zameldowania chodzi mi oczywiscie o stary dowód??[/qb][/QUOTE]no siemanko maxima....mysle, ze support nie bedzie robil problemow jesli przeslesz strone ze zdjeciem, choc nie daje 100% gwarancji..
Posted by: galernik

Re: Betandwin [6] - 27/06/2004 01:47

nadal nie otrzymalem odpowiedzi z b@w o mojej wyplacie ktora zrealizowalem we wtorek ,wczesniej przysyali od razu maila gdzie mam poslac skan a teraz wogole nic ,support tez nie odpowiada na moje maile ,ile najdluzej musieliscie czekac na wyplate kaski z tego buka bo mi zalezy na czasie bo chce to kaska dalej obracac a b@w uniemozliwia mi to
Posted by: galernik

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 13:49

witam czy nr tel do polskiego supportu jest to ten za granice co jest u nich podany na stronce ???
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 17:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]nadal nie otrzymalem odpowiedzi z b@w o mojej wyplacie ktora zrealizowalem we wtorek ,wczesniej przysyali od razu maila gdzie mam poslac skan a teraz wogole nic ,support tez nie odpowiada na moje maile ,ile najdluzej musieliscie czekac na wyplate kaski z tego buka bo mi zalezy na czasie bo chce to kaska dalej obracac a b@w uniemozliwia mi to[/qb][/QUOTE]a po co ci maja pisac o co ..potwierdzac wyplate ?? Skoro dokonales wyplaty to lada moment bedzie kasa na koncie i sie nie przejmuj czlowieku..jesli chcesz dalej obracac to po jaki c*** wyplacales ja..? Ehhh
Posted by: galernik

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 17:45

luno ja wyplate zlecilem tydzien temu do tej pory nie ma kaski na koncie a nawet jeszcze nie dostalem maila zeby przeslac im skan dowodu ,a na moje maile ktore sle od 4 dni nadal zero odpowiedzi ,a kaska potrzebna do obracania ale na nowych uzytkownikow ,z kaska mogl bym poczekac ale w czwartek wyjezdzam i jest mi potrzebna
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 18:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]luno ja wyplate zlecilem tydzien temu do tej pory nie ma kaski na koncie a nawet jeszcze nie dostalem maila zeby przeslac im skan dowodu ,a na moje maile ktore sle od 4 dni nadal zero odpowiedzi ,a kaska potrzebna do obracania ale na nowych uzytkownikow ,z kaska mogl bym poczekac ale w czwartek wyjezdzam i jest mi potrzebna[/qb][/QUOTE]no to smialo ich w takim ukladzie zalewaj mailami..
Posted by: Animal

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 20:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro[/qb][/QUOTE]Czesc Wam , ta promocja z tymi darmiwymi 5E jest jesczze aktualna?? Nie wiecie przypadkiem, bo zarejestrowalem sie dzisiaj i narazie nie mam tej kaski za friko.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 21:54

Czy w ciagu ostatnich kilku dni ktos dostal odpowiedz na jakiegokolwiek maial od supportu??
Posted by: heymen

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 22:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Czy w ciagu ostatnich kilku dni ktos dostal odpowiedz na jakiegokolwiek maial od supportu??[/qb][/QUOTE]jezeli Cie interesuje to ja tydzien temu
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 28/06/2004 22:39

No nie, raczej dni takie jak ostatni czwartek, piatek, dzisiaj, weekend...
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 01:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał barrney:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro[/qb][/QUOTE]Czesc Wam , ta promocja z tymi darmiwymi 5E jest jesczze aktualna?? Nie wiecie przypadkiem, bo zarejestrowalem sie dzisiaj i narazie nie mam tej kaski za friko.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz. [/qb][/QUOTE]Oj nie chyba juz tego nie ma...byla to czasowa promocja z tymi 5 euro i z tego co mi wiadomo wysylali info z dodaniem tej kasy do konta gracza - ludziom, ktorzy albo nie grali tam wogole albo tez stosunkowo dawno...

a tak btw dostal ktos info o cashbacku z betandwin do kwoty 50 euro ???
Posted by: Animal

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 15:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał barrney:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro[/qb][/QUOTE]Czesc Wam , ta promocja z tymi darmiwymi 5E jest jesczze aktualna?? Nie wiecie przypadkiem, bo zarejestrowalem sie dzisiaj i narazie nie mam tej kaski za friko.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz. [/qb][/QUOTE]Oj nie chyba juz tego nie ma...byla to czasowa promocja z tymi 5 euro i z tego co mi wiadomo wysylali info z dodaniem tej kasy do konta gracza - ludziom, ktorzy albo nie grali tam wogole albo tez stosunkowo dawno...

a tak btw dostal ktos info o cashbacku z betandwin do kwoty 50 euro ???[/qb][/QUOTE]dzieki za info i pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 15:52

ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 16:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb][/QUOTE]Dodają 50E/62$ ? Co to za promocja? Jakie sa jej zasady?

Prosze o info.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 16:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb][/QUOTE]Cyfron napisz cos wiecej bo nie kumam...za 60 dolarow dostales drugie 60 $ wiecej ?
Przeciez jest 20% cashback (w zwiazku z informacja od nich).

Czekam na odpowiedz,
Posted by: Roger06

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 18:55

panowie mam problem .mianowicie wczoraj wplacilem symboliczna sumke przez moneybookers na betandwin , bylo to tylko 10 zł bo tyle mi zostalo na koncie w moneybookers , chcialem sprobowac sil u innego buka i przelalem te 10 zł wczoraj w nocy.pisalo ze pienaidze sa zaksiegowane.a tak naprawde nic nie ma , jest 0.00 PLN !!!!!!!!!!! pomozcie czemu nie ma tam pieniedzy??
Posted by: Pitersson

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 19:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Czy w ciagu ostatnich kilku dni ktos dostal odpowiedz na jakiegokolwiek maial od supportu??[/qb][/QUOTE]Ja od 16 czerwca kiedy to nie uznali mojego wygranego kuponu wysłałem 4 maile do supportu (polskiego i anglojęzycznego) i nic.
Posted by: Roger06

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 19:06

ile wynosi minimalna wpłata do B&W przez Moneybookers ??
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 19:21

1 ojro
Posted by: Roger06

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 20:27

skoro 1 ojro jest wplata minimalna a ja wplacilem 10 zł to co jest nie tak ??!!
ludzie pomocy !!!!!!!
Posted by: Marcin

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 20:45

Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 29/06/2004 22:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Roger06:
[qb]skoro 1 ojro jest wplata minimalna a ja wplacilem 10 zł to co jest nie tak ??!!
ludzie pomocy !!!!!!![/qb][/QUOTE]Czlowieku, ni trzes sie ak o 10 zlociszy. Niektorzy czekaja na wyplaty zedy kilku tysiecy (ja na przyklad) a w B&W maja jakies problemy widocznie. Cos mi sie wydaje ze te problemy sa zwiazane z pewnym remisem 2-2 ...
Posted by: galernik

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 00:30

spoko michauek kase mam nadzieje ze sie odzyska a propo tych 10 zl ja wczesniej wplacilem przez moneybookers 30 euro i czekalem na nie az 3 dni
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 00:42

Ja zauzylem ze wplacajac przez MB kasa jest dodawana automatycznie. Czy dien cz noc, czy wtorek czy niedziela, kasa jest zawsze od razu...
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 02:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb][/QUOTE]@cyfron
Możesz coś więcej napisać o tej promocji...
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 02:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb][/QUOTE]@cyfron
Możesz coś więcej napisać o tej promocji...[/qb][/QUOTE]Dokładnie, też o to pytałem, poprosze info....
Posted by: muppet

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 04:48

Juz sie skrajnie pogubilem

Jakie promocje oferuje betandwin?
Jakis cashback/% od bonusu/ coś w tym stylu?

pozdrawiam
Posted by: Marcin

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 11:14

Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 12:21

A ja dostalem info o bonusie 20% od depozytu
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 13:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment[/qb][/QUOTE]30$ wpłacił i 30$ dostał ?
Posted by: kurson

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 13:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment[/qb][/QUOTE]30$ wpłacił i 30$ dostał ?[/qb][/QUOTE]Kolega wpłacił 50 Euro i dostał bonusa 30 Euro, czyli wynika z tego, że 30 Euro to maksymalny bonus.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 13:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kurson:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment[/qb][/QUOTE]30$ wpłacił i 30$ dostał ?[/qb][/QUOTE]Kolega wpłacił 50 Euro i dostał bonusa 30 Euro, czyli wynika z tego, że 30 Euro to maksymalny bonus.[/qb][/QUOTE]czyli to jasno wynika z promocji, ktora jest juz kupe czasu...ktos tu faktycznie robi zamiszanie o nic....
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 14:18

--> Betandwin [7]
Posted by: Marcin

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 14:48

30$ wpłacił i 30$ dostał ?

Wplacil wiecej ale dostal tylko 30$. Wplata przez MB, bonus automatyczny
Posted by: galernik

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 14:53

ze przez moneybookers automatycznie to wiem bo wczesniej tak mialem ,tylko raz mi sie zdarzylo ze przez ich jakies problemy dopiero na moim koncie pojawil sie po 3 dniach po interwencji w supporcie
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [6] - 30/06/2004 15:09

okularki kupić

--> Betandwin [7]