Betsson [15]

Posted by: Biszop

Betsson [15] - 23/05/2007 19:17

Poprzedni temat

Zapraszam!
Posted by: punter UK

Re: Betsson [15] - 23/05/2007 21:25

Quote:
Ponadto wpłata kartą jest sama w sobie weryfikacją, bo przecież należy podać poprawne dane i one muszą pokrywać się z tymi w Betsson


i tutaj się mylisz i to bardzo. od kiedy to depozyt stanowi jednocześnie weryfikację?
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 23/05/2007 22:17

Witam po dluzszej przerwie.

rene zdaje sobie sprawe procedury o kotrych pisales sa uciazliwe dla gracza.
Wprowadzono je wlasnie po to zeby odizolowac uczciwych graczy od roznego rodzaju oszustow i bonus hunterow, ktorzy sa plaga wszystkich firm dzialajacych on-line.

Jednym z argumentow zwolennikow nowej ustawy zakazujacej szeroko rozumiany e-hazard jest wlasnie zagrozenie prania brudnych pieniedzy , wykorzystwywania kradzionych kart kredytowych itd.
Posted by: rene

Re: Betsson [15] - 23/05/2007 23:22

Originally Posted By: punter UK
Quote:
Ponadto wpłata kartą jest sama w sobie weryfikacją, bo przecież należy podać poprawne dane i one muszą pokrywać się z tymi w Betsson


i tutaj się mylisz i to bardzo. od kiedy to depozyt stanowi jednocześnie weryfikację?


No nie do końca się mylę, bo caly proces przebiega tak
Rejestruję się w Betsson i podaję prawdziwe dane
Potem przypisuję kartę do konta
Podaję imię i nazwisko, numer karty, datę ważności
Przy wpłacie jeszcze 3 cyfry z drugiej strony
Poprzez firmę Betsson dane te wędrują do instytucji "zawiadującej" kartami i odpowiedzialnej za bezpieczeństwo
Tam następuje weryfikacja zgodności i salda
Jak wszystko jest OK, to kasa wędruje na moje konto w Betsson

Przecież jak robię zakupy i płacę kartą, TO NIE ROBIĘ SCANU i NIKT TEGO ODE MNIE NIE ŻĄDA, bo najzwyczajniej nie ma takich uprawnień, a ja bym go wyśmiał
Dlaczego więc w przypadku Betsson ma być inaczej

Za pomocą wpłaty w wielu systemach weryfikuje się konto.
Bodaj w Moneybookers tak było
Oni pobrali ode mnie losowo kwotę z przedziału 0 - 2.5 $
Musialem potem spojrzeć na wyciąg i wpisać dokładnie kwotę
Ale to odwrotna sytuacja

Ja jeszcze raz powtarzam
Betsson nie ma prawa do takiej pseudoweryfikacji polegajacej na scanowaniu karty
Jest to nie tylko uciążliwe, ale - nade wszystko - niezgodne z prawem polskim, szwedzkim czy jakimkolwiek, więc tłumaczenia banika mnie nie przekonują

A to że z oszustami trzeba walczyć, to inna para kaloszy
Ale cywilizowanymi metodami

Druga sprawa to tzw. łowcy bonusów
Sorry, ale jak firma daje bonusa, to tym samym stwarza warunki
I musi się liczyć, że tacy będą, bo to jest naturalne
Ja za takiego się nie uważam, więc "uważanie" mnie za oszusta czy naciagacza juz na dzień dobry jest dla mnie uwalaczające
Nie tak powinno się traktować graczy

Z tego co czytam, to są i inne problemy
Giełda
Jeśli firma oferuje giełdę, to musi liczyć się z konsekwencjami
A widzę, ze jak gracz A wystawi kurs zawyżony, a drugi go przyjmie, to jeden i drugi stają się natychmiast oszustami, pomimo, że Betsson w tym przypadku jest tylko posrednikiem i wziął prowizję

Tak być nie moze, a jeśli już, to muszą byc stosowne i szczegółowe zapisy w regulaminie, limity, itp.

Na pokerze się nie znam, ale z tego co czytam, to z podobnym mechanizmem spotkali się gracze
Nawet jeśli nastąpił przelew kasy z konta na konto, to trzeba to udowodnić, iż było to dzialanie:
-świadome
-bezprawne
-niezgodne z regulaminem
Nie staję po żadnej stronie, ale z tego, co czytam, warunki te nie zostały spełnione
Tylko zasłanianie się nie regulaminem, ale ogólnikami i przypadkami gdzie indziej
Mnie te tłumaczenia Betsson akurat nie przekonują
Posted by: moonlight

Re: Betsson [15] - 23/05/2007 23:39

Te wszystkie skany i tak o kant rozbić... skan karty to nie problem zrobić - dowolnej marki, numerze, nawet o złoty statusie ...

I mnie również zawsze dziwiły wymagania skanów karty ... bez sensu...

Ciekaw jestem , czy na swoje konto u buka , wpłacę kartą kredytową kolegi ? Sprawdzę to, ale przypuszczam, że nie da rady ...
Posted by: CarlosMarc

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 00:08

Popieram. Nie betsson jest od weryfikowania karty. W sklepie internetowym nie wolaja skanu karty.
Posted by: HoMiK155

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 00:50

Witam, jako że skorzystałem niedawno z tego bonusu, postanowiłem za wczasu, żeby potem nie było nieprzyjemności, zapytać ich co muszę im przesłać, żeby nie było problemów z wypłatą i dostałem mejla tej treści:

"Widze, ze Pan wplacal za posrednictwem Przelewy24.
Nie powinno byc zadnych problemow. Dzial Finansowy wymaga przeslania kopii obu stron dowodu osobistego oraz kopii wyciagu bankowego z rachunku, na ktory Pan chce przelac pieniadze."

Niech mi ktoś wyjaśni co to jest ta kopia wyciągu z rachunku i skąd to wziąć, bo jestem w tym trochę zielony... Pozdrawiam
Posted by: punter UK

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 02:03

Originally Posted By: rene
Originally Posted By: punter UK
Quote:
Ponadto wpłata kartą jest sama w sobie weryfikacją, bo przecież należy podać poprawne dane i one muszą pokrywać się z tymi w Betsson


i tutaj się mylisz i to bardzo. od kiedy to depozyt stanowi jednocześnie weryfikację?


No nie do końca się mylę, bo caly proces przebiega tak
Rejestruję się w Betsson i podaję prawdziwe dane
Potem przypisuję kartę do konta
Podaję imię i nazwisko, numer karty, datę ważności
Przy wpłacie jeszcze 3 cyfry z drugiej strony
Poprzez firmę Betsson dane te wędrują do instytucji "zawiadującej" kartami i odpowiedzialnej za bezpieczeństwo
Tam następuje weryfikacja zgodności i salda
Jak wszystko jest OK, to kasa wędruje na moje konto w Betsson

Ja jeszcze raz powtarzam
Betsson nie ma prawa do takiej pseudoweryfikacji polegajacej na scanowaniu karty
Jest to nie tylko uciążliwe, ale - nade wszystko - niezgodne z prawem polskim, szwedzkim czy jakimkolwiek, więc tłumaczenia banika mnie nie przekonują


caly proces MOŻE przebiegać również tak:

Nowak 'znajduje/zabiera' kartę Jana Kowalskiego
Rejestruje się w firmie XXXXX i podaję prawdziwe dane tj. Jan Kowalski
Potem przypisuje kartę do konta zarejestrowanego oczywiście na J.Kowalskiego
Podaję imię i nazwisko, numer karty, datę ważności
Przy wpłacie jeszcze 3 cyfry z drugiej strony
Poprzez firmę XXXX dane te wędrują do instytucji "zawiadującej" kartami i odpowiedzialnej za bezpieczeństwo (zakładamy , ze ta firma nie wie o zaginieciu karty)
Tam następuje weryfikacja zgodności i salda ( ??? w jaki sposób weryfikują saldo? zazwyczaj karta poprawnie zarejestrowana jest od razu gotowa do uzytku)
Jak wszystko jest OK, to kasa wędruje na moje konto w XXXX ,


a potem kasa wędruje w świat...

nalezy zrozumiec, ze tego typu transakcje są standardem w firmach dbajacych o swoich klientów ponieważ mozesz znaleźć się po drugiej stronie - gdy zginie Ci karta - i zapewne chciałbys uniknać wyczyszenia Twojego stanu konta na karcie przez osobnika X
Posted by: rene

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 02:47

Originally Posted By: punter UK

caly proces MOŻE przebiegać również tak:

Nowak 'znajduje/zabiera' kartę Jana Kowalskiego
Rejestruje się w firmie XXXXX i podaję prawdziwe dane tj. Jan Kowalski
Potem przypisuje kartę do konta zarejestrowanego oczywiście na J.Kowalskiego
Podaję imię i nazwisko, numer karty, datę ważności
Przy wpłacie jeszcze 3 cyfry z drugiej strony
Poprzez firmę XXXX dane te wędrują do instytucji "zawiadującej" kartami i odpowiedzialnej za bezpieczeństwo (zakładamy , ze ta firma nie wie o zaginieciu karty)
Tam następuje weryfikacja zgodności i salda ( ??? w jaki sposób weryfikują saldo? zazwyczaj karta poprawnie zarejestrowana jest od razu gotowa do uzytku)
Jak wszystko jest OK, to kasa wędruje na moje konto w XXXX ,


a potem kasa wędruje w świat...


punter UK - widzę, ze ty od razu zakładasz oszustwo
Tak jak Betsson
Mozna iść tą drogę, tyle że ja na to nie mam ochoty i swoje zdanie wyraziłem

Poza tym, co co napisałeś to jest totalny absurd
Załóżmy, że ja znajdę kartę Jana Kowalskiego
Mogę zrobić, tak jak opisałeś, tylko po co

Wytłumacz mi po kiego grzyba miałbym zakładać konto w Betsson na Kowalskiego
Wpłacę - i co dalej?
W jaki sposób będę miał dostęp do tej kasy?
Przecież muszę obrócić tą kasę - to po pierwsze, bo buki płacą wygrane
Po drugie - buk wypłaci tę kasę, ale na konto Kowalskiego ( bankowe, moneybookers, neteller, itp )
Dalej nie mam do niej dostępu !

Kasa poszła w świat - jak piszesz
... ale tak to będzie wygladalo od strony Kowalskiego

Ja z tego nie odniosę żadnej korzyści

Więc jak znajdę kartę Kowalskiego, to po prostu mu ją oddam, a on postawi mi piwo

Są jednak tacy, co myśla inaczej
Posted by: punter UK

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 02:53

to co napisałem nie jest absurdem, po prostu z wiem doświadcznia.

to że nie wiesz jak tego typu środki wypłacić jedynie dobrze o Tobie świadczy. fakt, ze oddałbys tę kartę prawowitemu właścicielowi - także.

ale pewien % osób wie, stąd takie a nie inne obostrzenia ze strony firm w sektorze e-gaming.
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 03:10

Co Ty za bzdury piszesz? Betsson dba o klientów? to chyba jakis żart.Nie ma możliwości wypłacenia pieniędzu jeśli wpłaciło sie lewą kartą, zresztą jakby betsson chciłby naprawdę być fair, to by to sprawdzał przy wpłacie.Betsson kombinuje jak może żeby pieniedzy nie wypłacać i to jest jedyny powód.Jedyny!!!!!!! Po to sa te wszystkie utrudnienia.Każą przysyłać dokumenty trudne do zdobycia by gość sie złapał na jeden z kilku haczyków.
Haczyk a) spróbuje w międzyczasie coś zagrać i to przegra
Haczyk b) widząc utrudnienienie w normalnej wypłacie ,spróbuje
przegrać te pieniądze w pokera nie wiedzac że jest cos takiego jak chipdumping.
Haczyk c) próba przerzucenioa pieniędzy na giełdzie ( tez zakończy sie blokada konta i zagarnięciem prze betssona funduszy) A jak gracz nie połknie żadnej przynęty to jeszcze bettson ma parę możliwosci w zanadrzu a to rozmowa z pania magda , nie mówiac już o petrze a to kolejne dziwne dokumenty,a zresztą czasem jak komuś wypłacą ti i tak sa per saldo dużo do przodu.
Aco do łowców bonusów to jeszcze raz wszystkim wyjasniam , żeby wypłacić bonus , trzeba tyle razy obrócić pieniędzmi że jego wartośc spada do 15 % przy kuponach ako tyle daje bez łaski gamebookers za każdy zakład.
Betsson to poprostu nie bukmacherzy , a cwaniacy po prawie i ekonomii ,którzy próbują wyciągnac z nas kasę przy pomocy bukmacherki
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 03:41

Originally Posted By: lodzerman
...
Aco do łowców bonusów to jeszcze raz wszystkim wyjasniam , żeby wypłacić bonus , trzeba tyle razy obrócić pieniędzmi że jego wartośc spada do 15 % ...


a niektórzy mieli Cię za inteligentnego człowieka \:D
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 04:44

A cibie wszyscy maja za człowieka Betssona
Posted by: Hajzel

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 05:17

smutne jest to że wpłacając swoje pieniadze i wygrywając można być zablokowanym(okradzionym) bo taki jest regulamin... Praktycznie nie ma szans na wygranie w takiej sytuacji..
Posted by: Lord Devastator

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 05:58

Originally Posted By: punter UK


No nie do końca się mylę, bo caly proces przebiega tak
Rejestruję się w Betsson i podaję prawdziwe dane
Potem przypisuję kartę do konta
Podaję imię i nazwisko, numer karty, datę ważności
Przy wpłacie jeszcze 3 cyfry z drugiej strony
Poprzez firmę Betsson dane te wędrują do instytucji "zawiadującej" kartami i odpowiedzialnej za bezpieczeństwo
Tam następuje weryfikacja zgodności i salda
Jak wszystko jest OK, to kasa wędruje na moje konto w Betsson

Ja jeszcze raz powtarzam
Betsson nie ma prawa do takiej pseudoweryfikacji polegajacej na scanowaniu karty
Jest to nie tylko uciążliwe, ale - nade wszystko - niezgodne z prawem polskim, szwedzkim czy jakimkolwiek, więc tłumaczenia banika mnie nie przekonują


caly proces MOŻE przebiegać również tak:

Nowak 'znajduje/zabiera' kartę Jana Kowalskiego
Rejestruje się w firmie XXXXX i podaję prawdziwe dane tj. Jan Kowalski
Potem przypisuje kartę do konta zarejestrowanego oczywiście na J.Kowalskiego
Podaję imię i nazwisko, numer karty, datę ważności
Przy wpłacie jeszcze 3 cyfry z drugiej strony
Poprzez firmę XXXX dane te wędrują do instytucji "zawiadującej" kartami i odpowiedzialnej za bezpieczeństwo (zakładamy , ze ta firma nie wie o zaginieciu karty)
Tam następuje weryfikacja zgodności i salda ( ??? w jaki sposób weryfikują saldo? zazwyczaj karta poprawnie zarejestrowana jest od razu gotowa do uzytku)
Jak wszystko jest OK, to kasa wędruje na moje konto w XXXX ,


a potem kasa wędruje w świat...


[/quote]
To w koncu kto znajduje te karte - Ty czy Nowak bo siem pogubiłem...
poza tym jak karte znajdzie Nowak to zalozy konto na Kowalskiego i na niego wplaci - wiec niby jak ma te kase wyprowadzic?
Posted by: sales

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 17:36

Po długim oczekiwaniu betsson przelał kaskę na moje konto.


pozdrawiam
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 22:53

Nie wiem czy wiecie , ale nikt z Łodzi nie moze zalogować się z neostrady na stronę http://www.mecz.pl, prawdopodobnie TPSA na czyjeś polecenie badz prosbę zablokowała te stronę.
Czyżby jacyś bukmacherzy obawiali sie prawdy o sobie?
Posted by: lupus

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 23:05

\:D \:D
Posted by: moonlight

Re: Betsson [15] - 24/05/2007 23:13

Nie TPSA ale łódzka ośmiornica
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 00:25

Originally Posted By: lodzerman
Nie wiem czy wiecie , ale nikt z Łodzi nie moze zalogować się z neostrady na stronę http://www.mecz.pl, prawdopodobnie TPSA na czyjeś polecenie badz prosbę zablokowała te stronę.
Czyżby jacyś bukmacherzy obawiali sie prawdy o sobie?


Pewnie wprowadzają program pilotażowy. \:D
Chcą byc gotowi na nową ustawę.
Posted by: Seoman

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 01:52

To wcale nie jest smieszne o d 1h strona mecz.pl jak i forum mecz.pl jest niedostepna w naszej sieci osiedlowej.
dopiero przez jakies proxy udalo sie polaczyc z forum

sorry sa off top
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 04:09

Nie wiem co jest grane ale Ja też dopiero dzisiaj około 19.30 dostałem się na stronke forum a tak od wczoraj rana nijak nie była dostępna........też zacząłem podejrzewać polowanie na "czarownice" i "uzależnionych od hazardu".
Posted by: lupus

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 04:17

Problemy maja osoby korzystjace z neo. I tylko one.
I to nie zaden uklad, ban czy spisek.
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 04:36

Originally Posted By: lupus
Problemy maja osoby korzystjace z neo. I tylko one.
I to nie zaden uklad, ban czy spisek.
byc może masz racje aczkolwiek ciekawe że taki problem wcześniej nigdy nie występował.
Posted by: maki

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 04:48

Originally Posted By: lupus
Problemy maja osoby korzystjace z neo. I tylko one.
I to nie zaden uklad, ban czy spisek.

Z tą neo to chyba nie do końca prawda , nie mam neo i od wczoraj
rano do dzisiaj do 17 stronka mecz.pl była nie dostepna \:\(
pod żadnym pozorem nie chciała sie załadować. Ale już wszystko ok
Posted by: lupus

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 04:55

Bo ten problem wsytepuje od kilku dni, i dotyka tylko tych z neo.
<jak dobrze nie miec neo \:p >
Posted by: milan1231

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 04:59

Originally Posted By: maki
Originally Posted By: lupus
Problemy maja osoby korzystjace z neo. I tylko one.
I to nie zaden uklad, ban czy spisek.

Z tą neo to chyba nie do końca prawda , nie mam neo i od wczoraj
rano do dzisiaj do 17 stronka mecz.pl była nie dostepna \:\(
pod żadnym pozorem nie chciała sie załadować. Ale już wszystko ok

Dwa dni nie mogłem sie wbić na stronkę!
Bałem się ,że to nalot tak jak na napisy org.
W tym kraju wszystko jest możliwe.
Teraz jestem happy!
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 05:00

Originally Posted By: maki
Originally Posted By: lupus
Problemy maja osoby korzystjace z neo. I tylko one.
I to nie zaden uklad, ban czy spisek.

Z tą neo to chyba nie do końca prawda , nie mam neo i od wczoraj
rano do dzisiaj do 17 stronka mecz.pl była nie dostepna \:\(
pod żadnym pozorem nie chciała sie załadować. Ale już wszystko ok

U mnie tez nie działała. Cały wczorajszy dzien, az do ok. 20:00 dzisiaj. Czy zna ktos normalne wytłumaczenie?
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 05:04

Originally Posted By: lupus
Bo ten problem wsytepuje od kilku dni, i dotyka tylko tych z neo.
<jak dobrze nie miec neo \:p >

Czy, aby na pewno?
Originally Posted By: maki
Z tą neo to chyba nie do końca prawda , nie mam neo i od wczoraj
rano do dzisiaj do 17 stronka mecz.pl była nie dostepna \:\(
pod żadnym pozorem nie chciała sie załadować. Ale już wszystko ok

Dlatego jesli ktoś zna normalne sensowne wytłumaczenie, to jestem otwarta \:\)
Posted by: Virapl

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 05:28

Wracając do tematu Betssona.
Postanowiłem u nich zagrać poraz pierwszy, wcześniej liczne zgłaszane mi i na forum problemy odpychały mnie od gry tam (choć w większości przypadków były to problemy typu nieotrzymania bonusa, z racji niezgłoszenia chęci jego otrzymania bezpośrednio po złożeniu depozytu w systemie; z jednej strony niedopatrzenie gracza kosztuje, jednak w oczywistych sytuacjach, gdzie gracz stawia za 2-5zł, lub jego bilans zakładów jest dodatni i nie ma mowy o próbie wyłudzenia; obsługa powinna iść na ręke takiemu graczowi dopisując bonus manualnie), jednak ostatnio się troche uciszyło - jakby polska obsługa nabrała doświadczenia i zaczęła pracować jak należy. Niestety, nie obsługa, ale błąd techniczny zadecydował o rozpoczęciu się mojej krótkiej przygody z betsson.
Postanowiłem spróbować kasyna - drobna wpłata z moneybookers, 30% bonus - zrobiony obrót i przelew spowrotem na konto główne. Bez problemów.
Postanowiłem sprawdzić bukmachera - zablokowałem 111zł celem otrzymania bonusa 111zł - z głównego konta odjęte zostało 111zł, na koncie bukmacherskim pojawiło się 222zł. Nie zdążyłem nawet rozpocząć gry, gdy dojrzałem punkt w regulaminie mówiący o niekwalifikowaniu się depozytów z moneybookers i neteller dla bonusa bukmacherskiego, mimo to jednak został on dopisany przed chwilą do mojego konta. Czyźby wszyscy Ci, korzystający z tych systemów byli traktowani jak "profesjonaliści"? Zresztą nieważne... pisze do supportu, odpowiedź dostaje szybką i rzeczową - bonus należy anulować, gdyż nie przysługuje mi on. Support nie zrobił tego za mnie, lecz polecił zrobienie tego samodzielnie. Tak też uczyniłem, lecz niestety po jego anulowaniu, z konta odpisany został nie tylko bonus, ale także zablokowana kwota depozytu potrzebna do otrzymania tegóż bonusa.
Przez 2 dni support (podobno nawet łącznie z "przełożonym") nie był w stanie uznać jakichkolwiek nieprawidłowości w historii transakcji. Support angielski odsyłał mnie do polskiego, jakoby to oni mieli lepiej znać sprawę, lecz tam co chwilę spotykałem się z odpowiedzią jakoby z moim kontem było wszystko wporządku.
I pewnie wszystko nadal byłoby ich zdaniem "wporządku" gdyby nie fakt, iż trafiłem wreszcie na live chat z osobą, która uwierzyła chyba mocniej w to co mówie i postanowiła przeprowadzić ze mną krótką rozmowę telefoniczną, w czasie której faktycznie znaleziono tę nieprawidłowość. Gratulacje dla Agnieszki z supportu ;-) (bez żartów, z wielu rozmów z supportami różnych firm w przeróżnych sprawach, rzadko czuć w rozmowie chęć pozytywnego rozwiązania problemu (Ci którzy kontaktowali się kiedyś choćby z netellerem powinni wiedzieć o czym mówie ;-) )
Następnego dnia (dziś rano/popołudniu) sprawa miała trafić do działu finansowego(który wcześniej już stwierdzał, że wszystko jest wporządku) i od tego czasu otrzymałem jedynie wiadomość z zapewnieniem, iż pieniądze trafią na konto. Niestety, nie doczekałem się ich dziś; więc może jutro? A może znowu wszystko na moim koncie wygląda dla kogoś prawidłowo? Nie zmieni to już niestety faktu, że o ile po wczorajszej rozmowie byłem skłonny dać tej firmie drugą szansę, o tyle czas pracy "działu finansowego" przesądził dla mnie o jej wizerunku w moich oczach.
Nie mówie, że to oszuści; ale w chwili, gdy mamy wokół do dyspozycji tylu bardziej zorganizowanych bukmacherów, dlaczego mielibyśmy wybierać właśnie ich?
Istotą tej sprawy nie jest kwota, bo 100zł to przecież żaden majątek, ale załatwianie takich, prostych przecież spraw w kilka dni, a nie kilka godzin jest na tym mocno obsadzonym rynku niedopuszczalne.
Nie mówie, że odradzam grę u nich, lecz jak dla mnie sprawiają wrażenie mocno zdezorganizowanych - współpraca między poszczególnymi działami wygląda na marną, stąd dla mnie bukmacher ten wróci do łask po usprawnieniu w tej dziedzinie :-)
Pozdrawiam.
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 05:39

Więc najwięcej pułapek jest w sposobie ksiegowania. Mają dobrego Gł. Księgowego ;\)
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 06:27

znacie jeszcze jakiegos buka z giełdą po za bettsonem i bf??
Posted by: Virapl

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 06:31

napewno z giełdą nie można pominąć mansion i gamebookers ( w szczególności tego pierwszego )
Posted by: Farciarz

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 17:42

Nie no Gamebookers to chyba nie.
Mansion jak najbardziej, jedyny buk który mógłby w przyszłości zagrozić betfair (ale jeszcze dużo muszą zrobić). Poza tym redbet, matchbook, betdaq, betandgame, mybet, betonbet - to z tych które pamiętam. A jest ich dużo dużo więcej...
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 19:40

Originally Posted By: Fantomas
smutne jest to że wpłacając swoje pieniadze i wygrywając można być zablokowanym(okradzionym) bo taki jest regulamin... Praktycznie nie ma szans na wygranie w takiej sytuacji..


Nikt nikogo nie cche okrasc ani zablokowac Fantomas.
Ja podobnie jak punters UK , oprocz tego ze zawsze bylimy graczami , to teraz takze wpsolpracujemy z firmami swiadczacymi uslugi bukmacherskie naszym rodakom.
Ja moge podzielic sie tylko swoim doswiadczeniem.
Na samym poczatku w betssonie bylo bardzo liberalne podejscie do kazdego klineta, takze polskiego klienta.
Niestety nasi rodacy potrafili do wykorzystac, na duza skale.
Co niektorym to sie w ostatnim czasie po zaostrzeniu kontroli nie udalo i teraz robia z siebie ofiary "zlodzisjkich firm".
Z tym jest jak z powiedzeniem ze pierwszy krzyczy "zlodziej" ten kto sam kradnie...
Co do skanownia wyciagow z bankowych rzeczywiscie sprawa troche kloptlliwa , bo nie wsyztskie banki netowe wysylaja bezplatnie poczta historie rachunku. Postaram sie zeby zostalo to jaknajszybciej zmienione.

Kolejna sprawa , ktos poruszyl temat dodatkowego weryfikowania kart kredytowych. W przypadku zakupu kradziona karta w sklepie , raczej nikt od sklepu zwrotu srodkow uzytych w zakupie nie wymaga. Z reguly sparwa dotyczy prawdziwego wlasicicela karty i banku.
W przypadku gdy z kradzionej uda sie dokonac transkacji u bukmachera , na pokerrromie itd to sprwa wygalda troche inaczej.
Pare lat temu w mediach byla opisywana sprawa , gdzie szajka dokonywala transkacji kradzionymi karty kredytowymi u jednego ze skandynawskich bukmacherow. Efekt byl tego taki ze przez dlugi okres zadne Polak mogl do niego wpalcac tylko poprzez przelewy zagraniczne, a teraz wszystkim Polakow dziekuje sie tam za gre juz za samo pochodzenia , nakladajac limity 1%.

Z drugiej strony ja sam gram u kilkunastu bukamacherow i nigdy nie mialem zadnych problemow z wyplatami (poza glosna sprawa pointbetu oczywiscie ) tak jak i zdecydowania wiekszosc moich znajomych profejsonalnie traktujacych zaklady.
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 19:51

Originally Posted By: Farciarz
Nie no Gamebookers to chyba nie.
Mansion jak najbardziej, jedyny buk który mógłby w przyszłości zagrozić betfair
Zwłaszcza, że ci ostatni od przyszłego tygodnia podnoszą opłaty. A w mansion nadal promocyjne 0%.
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 25/05/2007 21:33

Banik , jak Ty lubisz ludziom robić wodę z mózgu!!!!
Jeśli bylibyście uczciwi wobec gracza to byście sprawdzali kartę oraz dokumenty przy wpłacie , ale was nie interesuje ,z którego konta są pieniądze wpłacane , tylko interesuje ,żeby ich nie wypłacić.
A pisanie bzdur ,że Polacy to oszuści ,którzy kradną karty kredytowe i wszyscy zagraniczni bukmacherzy uważają nas za oszustów i złodziei,jest skandalem .
Faktem jest natomiast że bardzo dużo Polaków gra na internecie po to żeby wygrać a nie się pobawić.Z początku nic nie sprawdzaliście jak weszliście z promocją , bo musieliście że ludzie bedą grać kupony z AKO 10000 ( jak ludzie grający w proffesjonale bądz STSie) jak zobaczyliście że są gracze którzy graja wysoko solówki ,to zaczęły się schody. Tak więc panie Banik: My tez mamy prawo z wami wygrywać , a to że chcemy wygrać i jesteśmy wam solą w oku musicie sie pogodzić ,albo zamknąć ten interes. Ja uważam że zaraz padniecie i przerzucicie sie na jakąś lichwiarską firmę pożyczkową
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 04:17

Lodzerman wchodzenie z Toba w polemiki nie ma sensu.
Gdzie napisalem ze uwazam ze wszyscy Polacy to oszusci?
Coniektorzy probuja kombinowac i to nie tylko w betsson, a pozniej robie z siebie ofiary na forach. Niestety cierpni pozniej na tym cala opinia o Polakach...
We wszystkich sprawach spornych betsson - gracz, zawsze stoje po stronie gracza, o ile jest uczciwy oczywiscie. O czym mozesz przekonac sie czytajac ponad roczna historie tematu betsson na tym forum.
Co do wygrywania u bukow , to przeciez od tego one sa ( punktu widzenia gracza ) zeby u nich wygrywac i jest to mozliwe nawet bez wyludzania bonusow i innych kombinacji.
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 05:32

Originally Posted By: Banik

We wszystkich sprawach spornych betsson - gracz, zawsze stoje po stronie gracza, o ile jest uczciwy oczywiscie
A w sprawie afery giełdowej, po której stronie stał? A może dyplomatycznie milczał..?
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 05:34

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Banik

We wszystkich sprawach spornych betsson - gracz, zawsze stoje po stronie gracza, o ile jest uczciwy oczywiscie
A w sprawie afery giełdowej, po której stronie stał? A może dyplomatycznie milczał..?

\:D \:D no tego gracza który był uczciwy, ale blizej koryta \:D
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 05:46

Mnie tłumaczenie Bestsson w sprawie afery giełdowej kompletnie nie przekonuje i to z kilku powodów. 1.Betsson powołuje się na regulamin a nawet nie potrafi podać konkretnego punktu tego regulaminu na podstawie,którego anulował ten zakład 2.zakładając,że się poprawi i poda punkt o tych niby błędach technicznych to w takim razie powinni usunąć z regulaminu punkt mówiący wyraźnie : GRACZ MUSI MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ZE NIE MOŻNA ANULOWAĆ ZAKŁADÓW NA LIVE 3.o ile pamiętam to zakład był ważny bodajże 40 minut drugiej połowy a anulowano go dopiero po całym meczu co nasuwa od razu pytanie CO BY BYŁO GDYBY REAL PRZEGRAŁ ??? 4.dlaczego tak późno zorientowano się w tym "błędzie",praktycznie powinien BETSSON anulować te zakłady góra 15 minut po ich zawarciu a nie czekać czy REAL WYGRA CZY ZREMISUJE !!!!
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 05:55

Oczywiście, dopiero dziś przeczytałem te banialuki. W tłumaczeniu nie pojawiło się nic nowego, choć tekst był dużo dłuższy. Znowu "pojawiły się kursy", "błąd systemu" itd. Mimo, że w tym temacie 1001 razy już prosiłem ja i inni o wyjaśnienie sytuacji, po raz kolejny Betsson zaserwował nam bełkot. Do niczego już z nimi nie dojdziemy. Betsson miał dużo szczęścia. Oszukani siedzą cicho i sprawa będzie powoli przygasać a nie wypłynęła na szerokie wody. Ale wielki skandal to chyba tylko kwestia czasu. Skoro raz im się udało to w przyszłości też będą pewnie próbować.
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 05:58

Bo to Betsson Polska jest ;\) i bardziej "murzyńscy od murzynów" chłopcy do roboty za garstke kariery u zagranicznego pracodawcy \:D
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 05:59

Banik , ja nie wchodze z tobą w polemikę, tylko wyjaśnianiam niektórym forumowiczom,w których miejscach kłamiecie.
A jak nie umiecie sie zabezpieczyć w normalny sposób przed jak to nazywacie łowcami bonusów ,którzy to tak godza waszym zdaniem w dobre imię Polaków to jest to wasz problem. Bukmacherzy , którzy są uczciwi wobec graczy sprawdzają ich przed przyznaniem bonusa ,jak robił to kiedyś np expekt(teraz nie sprawdza ,bo przy wpłacie kartą jest niemożliwe oszustwo).
Jeśli jednak chcesz mi odpowiedziec na jakies pytanie to proszę bardzo :Powiedz mi jak księgujecie pieniądze zagarnięte graczom , którzy w jakims stopniu złamali wasz drakoński regulamin???
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 06:03

Originally Posted By: AGASSI
3.o ile pamiętam to zakład był ważny bodajże 40 minut drugiej połowy a anulowano go dopiero po całym meczu co nasuwa od razu pytanie CO BY BYŁO GDYBY REAL PRZEGRAŁ ??? 4.dlaczego tak późno zorientowano się w tym "błędzie",praktycznie powinien BETSSON anulować te zakłady góra 15 minut po ich zawarciu a nie czekać czy REAL WYGRA CZY ZREMISUJE !!!!
Ten czas był potrzebny na dokonanie interpretacji swojego regulaminu. Im bliżej końca meczu tym wybór stawał się bardziej oczywisty.
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 06:07

DON ZORRO.......hehe,Ja i Ty oczywiście znamy odpowiedzi na te pytania tylko z chęcią poznamy interpretacje Betsson......pozdrawiam.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 22:01

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Banik

We wszystkich sprawach spornych betsson - gracz, zawsze stoje po stronie gracza, o ile jest uczciwy oczywiscie
A w sprawie afery giełdowej, po której stronie stał? A może dyplomatycznie milczał..?


hmm... pokaz mi innego bukachera , ktory oficjalnie wypowiada sie na forum dla gracza.
Betsson przedstawil swoje stanowisko w sprawie gieldy wlasnie na forum. Nie kazdemu oczywiscie musi sie ono podobac, ale nikt nikomu nie zabrania miec swojego zdania.
hanele uzywajac twojego jezyka - "koryta" mam po ubu stronach.
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 26/05/2007 23:18

Fakt , ale też inni bukmacherzy nie potrzebują osoby ,która tłumaczyłaby ich kanty na forum i zaciemniała obraz sprawy.Gdyby nie tacy ludzie jak Ty , nikt by już pewnie w Betsson nie grał (przynajmniej z tych czytających forum mecz i ich znajomych)A tak paru gości jeszcze da sie nabrać. Swoją drogą wykonujesz kawał dobrej roboty dla betssona i tego muszę ci pogratulować
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 27/05/2007 05:23

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Banik

We wszystkich sprawach spornych betsson - gracz, zawsze stoje po stronie gracza, o ile jest uczciwy oczywiscie
A w sprawie afery giełdowej, po której stronie stał? A może dyplomatycznie milczał..?


hmm... pokaz mi innego bukachera , ktory oficjalnie wypowiada sie na forum dla gracza.
Betsson przedstawil swoje stanowisko w sprawie gieldy wlasnie na forum. Nie kazdemu oczywiscie musi sie ono podobac, ale nikt nikomu nie zabrania miec swojego zdania.
hanele uzywajac twojego jezyka - "koryta" mam po ubu stronach.
ciekawe,że akurat to skomentował a jak zwykle sprytnie ominął całe sedno sprawy,bez dwóch zdań to był KANT a dowodem głównym na to jest ten grant od firmy czyli 500 euro co skutecznie zakleiło pyszczki "świń" po drugiej stronie "koryta" hmm........p.Banik,pokaż mi innego bukmachera,który oficjalnie płaci i to sporo za "zwykły błąd techniczny"
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 27/05/2007 05:51

Tak jak pisałem, nic więcej już z nich nie wyciągniemy. Pozostaje czekać aż sytuacja się powtórzy. A powtórzy się na pewno - to w końcu tylko ludzie. Zobaczymy jak wtedy postąpią. Moim zdaniem niedawna sytuacja utwierdziła ich w poczuciu bezkarności i najprawdopodobniej spróbują tego samego.
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 27/05/2007 06:35

Originally Posted By: Banik
hanele uzywajac twojego jezyka - "koryta" mam po ubu stronach.

A se chłopie "mniej wiecej", w końcu przecież się starasz jak możesz.. ;\)
Powodzenia
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 30/05/2007 03:47

jaK długo bettson rozlicza zakłady?
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 30/05/2007 04:45

Wiekszosc autoamtycznie po zakonczeniu spotkania, ale jesli dyscyplina nie jest "relacjonowana" przez score24 , to mzoe przedluzyc sie do kliku godzin. Podaj o co chodzi to jesli nie jest rozliczone jeszcz eto postaram siezeby zaraz bylo.
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 30/05/2007 05:56

chodzi mi o mecz zagrany na gieldzie wisła-lech poznan
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 31/05/2007 05:30

A to zależy ile wygrałeś i czy od innego gościa czy od pracownika Betssona , który udaje gracza giełdowego
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 31/05/2007 05:32

co to za różnica od kogo w bf kasa jest po chwili a tu mi rozliczali ponad 10 godzin 1 glupi mecz teraz widze znowu sie tak dzieje oj trzeba chyba uciekac do innego buka bo to jest smiechu warte żeby się prosic o swoje pieniądze
Posted by: CarlosMarc

Re: Betsson [15] - 31/05/2007 05:47

Jakbys przegral to by Ci od razu rozliczyli:)
Posted by: maki

Re: Betsson [15] - 31/05/2007 06:03

Originally Posted By: CarlosMarc
Jakbys przegral to by Ci od razu rozliczyli:)

co racja to racja te kupony najszybciej rozliczaja
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 03/06/2007 06:49

Czyżby kolejna kontrowersyjna decyzja ze strony betsson? Szczegóły wkrótce.
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 03/06/2007 08:06

to rozliczanie musza poprawic na szybsze bo juz trace cierpliwosc
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 04/06/2007 01:14

Na jakiej zasadzie mecz Dania-Norwegia został w betsson rozliczony? Jako remis (to byłoby niezgodne z regulaminem bo mecz przerwano w 89 minucie a to oznacza zwrot) czy jako wygraną Szwedów walkowerem (to też bardzo dyskusyjne bo wynik nie jest jeszcze oficjalny)?

Pytanie też do tych, którzy grali w tym meczu X, 2 lub X2 jak mają rozliczone. 1 rozliczyli jako przegraną.
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 04/06/2007 01:15

Dania - Szwecja oczywiście
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 04/06/2007 23:25

ja zagrałem live (giełda) na over 3.5 i mi rozliczyli nie wiem jak tam ci co stawiali na zakładach
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 04:51

Originally Posted By: z o R r o
Dania - Szwecja oczywiście


Betsson wyplacil jako wygrane wszytskie zaklady na X i Szwecje.
Zaklad na Danie pozostaje nierozliczony
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 06:10

banik mógłbys coś zadziałać żeby szybciej mi rozliczali zakłady
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 07:18

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: z o R r o
Dania - Szwecja oczywiście


Betsson wyplacil jako wygrane wszytskie zaklady na X i Szwecje.
Zaklad na Danie pozostaje nierozliczony
Przez kilkadziesiąt godzin był rozliczony jako przegrany, po mojej interwencji wrócił znowu do otwartych. Ale to ciągle jest tylko oczekiwanie na oficjalną decyzję UEFA, żeby ostatecznie rozliczyć go jako przegrany, co moim zdaniem jest niezgodne z regulaminem. Betsson ma oczywiście prawo urządzać sobie takie promocje dla szwedzkich klientów, ale dobrze by było gdyby odbywało się to bez szkody dla pozostałych.
Posted by: ToLkieN

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 20:02

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: z o R r o
Dania - Szwecja oczywiście


Betsson wyplacil jako wygrane wszytskie zaklady na X i Szwecje.
Zaklad na Danie pozostaje nierozliczony


a skad banik wiecie czy Szwedzi strzelili by karnego i po ewentualnym nie trafieniu rzutu karnego, skad znow wiecie czy dania nie p[rzeprowadzila by kontrataku strzelajac brramke w ostatniej minucie doliczonego czasu gry ?????
}??? powinniscie anulowac zaklad i tyle

bo tak to ja prosze o zmienienie zakladu na wygrany bo sedzia w meczu byl slepy
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 20:31

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: z o R r o
Dania - Szwecja oczywiście


Betsson wyplacil jako wygrane wszytskie zaklady na X i Szwecje.
Zaklad na Danie pozostaje nierozliczony


Jaki był wynik meczu wg regulaminu Betssona ?
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 21:56

Regulamin betssona jak zwykle trzeba by czytać z prawnikiem. Właściwie można by go streścić do jednego punktu "1. Betsson i tak zrobi to co zechce".

W regulaminie mamy, że jeżeli mecz jest przerwany to zaliczany jest wynik z momentu przerwania meczu o ile spełnione są minimalne wymagania dla danego sportu. W futbolu amerykańskim na przykład te minimalne wymagania to rozegrane przynajmniej 55 minut, w piłce nożnej - rozegrany cały mecz.

Wynik jest też zaliczany, jeżeli rezultat został uznany za oficjalny (musi być jednak podany do godz 24 danego dnia).

W przypadku meczu Dania-Szwecja minimalne wymagania nie zostały spełnione (rozegranie całego meczu - patrz szczegółowe przepisy dot. piłki nożnej). Nie było też oficjalnego wyniku w dniu meczu (UEFA poda go prawdopodobnie w piątek).

Czyli regulamin mówi jasno i wyraźnie, że powinien być zwrot. Natomiast z mojego z nimi dialogu wynika, że zakład na Danię i tak będzie przegrany. Już 2 godziny po meczu Betsson nie bacząc na swój regulamin postanowił sobie urządzić promocję rozliczając mecz X i 2 jako wygrane a 1 jako przegrany. Promocja mało kosztowna (duże pieniądze poszły na Danię) a efekt marketingowy jest. Tym bardziej, że wielki konkurent na szwedzkim rynku Expekt zrobił to samo (tyle, że zgodnie ze swoim regulaminem gdzie stoi czarno na białym, że mecz przerwany po 80 minucie będzie zaliczany). Generalnie promocję Szwedom sponsorujemy my (ci z nas, którzy grali na Danię).
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 22:34

Originally Posted By: z o R r o
Regulamin betssona jak zwykle trzeba by czytać z prawnikiem. Właściwie można by go streścić do jednego punktu "1. Betsson i tak zrobi to co zechce".

W regulaminie mamy, że jeżeli mecz jest przerwany to zaliczany jest wynik z momentu przerwania meczu o ile spełnione są minimalne wymagania dla danego sportu. W futbolu amerykańskim na przykład te minimalne wymagania to rozegrane przynajmniej 55 minut, w piłce nożnej - rozegrany cały mecz.

Wynik jest też zaliczany, jeżeli rezultat został uznany za oficjalny (musi być jednak podany do godz 24 danego dnia).

W przypadku meczu Dania-Szwecja minimalne wymagania nie zostały spełnione (rozegranie całego meczu - patrz szczegółowe przepisy dot. piłki nożnej). Nie było też oficjalnego wyniku w dniu meczu (UEFA poda go prawdopodobnie w piątek).

Czyli regulamin mówi jasno i wyraźnie, że powinien być zwrot. Natomiast z mojego z nimi dialogu wynika, że zakład na Danię i tak będzie przegrany. Już 2 godziny po meczu Betsson nie bacząc na swój regulamin postanowił sobie urządzić promocję rozliczając mecz X i 2 jako wygrane a 1 jako przegrany. Promocja mało kosztowna (duże pieniądze poszły na Danię) a efekt marketingowy jest. Tym bardziej, że wielki konkurent na szwedzkim rynku Expekt zrobił to samo (tyle, że zgodnie ze swoim regulaminem gdzie stoi czarno na białym, że mecz przerwany po 80 minucie będzie zaliczany). Generalnie promocję Szwedom sponsorujemy my (ci z nas, którzy grali na Danię).


Jak można przerwać mecz po rozegraniu meczu ?

To ma sens w pucharach (dogrywka).

W tym wypadku bukmacher winien postępować wg regulaminu a nie wg swego pojmowania uczciwości ("i tak by Dania nie wgrała").

Wg mnie winien być zwrot.

Jak chcą robić promocje, to za swoje.
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 22:46

Originally Posted By: BAHmVIP


Jak można przerwać mecz po rozegraniu meczu ?



Ja tu nie widzę sprzeczności, po prostu wniosek jest taki, że w piłce nożnej musi zostać rozegrany cały mecz inaczej zakłady na wynik końcowy są nieważne.

Mam jednak świadomość, że niektórzy mogą widzieć tu sprzeczność. Na szczęście w regulaminie jest też zapis, że przepisy szczegółowe dla danej dyscypliny sportu mają wyższy priorytet od przepisów ogólnych. Zdanie "Jeżeli mecz jest przerwany zaliczany jest wynik z momentu meczu o ile spełnione są minimalne wymagania.." pochodzi z przepisów ogólnych. Natomiast zapis o tym, że mecz piłki nożnej musi być rozegrany w całości (90 min + przedłużenia) został zawarty w przepisach szczegółowych dotyczących piłki nożnej
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 05/06/2007 23:03

No ale naprawili swój błąd, zakład anulowany.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 06/06/2007 00:47

Ostatecznie zaklad Dania- Szwecja w betsson wyglada:

1- zwroty
X- wygrany
2- wygrany
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 06/06/2007 00:50

Jako ciekawostke napisze , ze warto w najblizszym czasie ogladac kanal Discovery (polskojezyczny ) od poniedzialku pojawiaja sie tam reklamowki betssona.
Posted by: luki85

Re: Betsson [15] - 06/06/2007 03:14

boze co za buk ile mozna czekac na rozliczanie zakladu szooooooooookkkkkkkkk
Posted by: twarog2006

Re: Betsson [15] - 06/06/2007 03:19

Originally Posted By: Banik
Ostatecznie zaklad Dania- Szwecja w betsson wyglada:

1- zwroty
X- wygrany
2- wygrany


to super rozliczyli z myślą o graczach,piszę jako osoba która aktualnie w betssonie nie gra,ale kiedyś grała i zastrzeżeń brak
Posted by: milan1231

Re: Betsson [15] - 06/06/2007 04:11

Originally Posted By: Banik
Jako ciekawostke napisze , ze warto w najblizszym czasie ogladac kanal Discovery (polskojezyczny ) od poniedzialku pojawiaja sie tam reklamowki betssona.


Discovery to będzie jak betsson zaoferuje bonusa dla stałych graczy!!!
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 07/06/2007 11:47

Banik, z tym rozliczeniem meczu to chyba jakiś żart reklamowy. Trochę wam nadszarpnieto opini , i chcecie sie rozreklamować jako kochający graczy bukmacher?.Tyle żescie pozabierali graczom pieniędzy , że stać was na takie gesty? A jak to będziecie ksiegować?
Swoja droga mam do Ciebie Banik pytanie? Zorganizowaliście turniej pokera we Wrocławiu podczas GP Polski w brydzu sportowym.Obiecaliście uczestnikom między innymi mnie bonusy od Betssona(oczywiście wyłącznie po to by wciągnąć ich do gry) Gdy przyszedł nasz kolega i opowiedział co zrobiliscie Lapserdakowi , sami zrezygnowaliście z tej promocji. Problem jest tylko w tym ze mogliście to ogłosić podczas turnieju, wtedy ze stoickim spokojem zakończylibyśmy gre i nie męczyli się do 2 w nocy , co zrersztą odbiło się na wynikach w GP.Banik , My już tej kasy nie chcemy , bo w przypadku wygranej każdy chce móc wypłacić pieniądze.
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 07/06/2007 18:49

Banik, co z zakladem na kartki w meczu Swe-Isl i czego jeszcze nierozliczony? Kiedy moge sie spodziewac rozliczenia?
Posted by: Betsson.com

Re: Betsson [15] - 07/06/2007 19:37

Witam,

Zakładam, że chodzi Ci o Akademickie Mistrzosta Polski w Brydżu Sportowym.
W czasie tej imprezy pomogliśmy w organizacji małego turnieju pokerowego i ufundowaliśmy trochę nagród.
Oprócz bonusóe były nagrody rzeczowe:
Rozdaliśmy w sporo koszulek ( wg. moich wyliczeń kazdy z uczestników ma po 2,3 koszulki betssona \:\) i kart.
W pełnym emocji rodaniu "all-in" dla 10 osób zwycięzca otrzymał set 500 żetonów Betssona.
Impreza byla bardzo udana i wszyscy bawili sie naprawdę bardzo dobrze. Ty chyba, tez skoro siedziałes tam do drugiej w nocy??


Informacje na temat nagród bonusowych wysyłane były na adres mailowy, który gracze podawali podczas rejestracji.
Wiadomość wysyłana była już dwa albo trzy razy i większość z graczy otrzymała bonusu (+ mały gratis).

Jeśli nie dostałeś bonusa ( a mogło się tak zdarzyć bo adresy mailowe zapisane były - delikatnie mówiąc - niestarnnie :)), sprawa jest prosta:
Przyślij mi na prv adres mailowy, który podałes podczas rejestracji w turnieju i szybko załatwimy sprawę.

Jeśli chodzi łapserdaka i jego kolegę ...
Jak zapewnie wiesz lapserdak miał możliwość rozmowy telefonicznej ze mną, ale nie podjął wyzwania ...
Opinii, które usłyszałem na temat lapserdaka nie bedę cytował - powiem tylko, że są zadziwiająco zbliżone do marki, którą wyrobił sobie na tym forum.



Pozdrawiam

M.

Betsson Polska
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 07/06/2007 21:55

Originally Posted By: polskignom
Banik, co z zakladem na kartki w meczu Swe-Isl i czego jeszcze nierozliczony? Kiedy moge sie spodziewac rozliczenia?


rozliczone
Posted by: Maciek

Re: Betsson [15] - 07/06/2007 22:19

Betsson ma tą wade że każdego klienta traktuje z góry ,patrząc na niego przez pryzmat ,,oszusta''.

To jest wielki błąd - nie można ograniczać wolności i wkraczać w sfere prywatną człowieka dzwoniąc do niego ,prosząc o wysłanie faktur ,Bóg wie czego.

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe (10 skumulowanych kursow po najniższej średniej kursowej na rynku też nie moge) .

Jedynie co zostaje to giełda ale jak się okazało tam też Betsson oszukuje i umywa ręce - nie do pomyślenia.
Nie wiem czy to zachowania pana M i Banika ,nie wiem czy wiedzą o tym właściciele firmy ,możliwe że firma jest ok a ma niekompetentych ludzi w polskim supporcie o czym nie wiedzą zwierzchnicy.
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 07/06/2007 22:27

Originally Posted By: Maciek

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe ...


Bukmacherzy protestuką przeciw ograniczaniu dostępu do rynku a sami dyskryminują klientów.

Co z tego że w regulaminach są wilocyfrowe limity jak praktycznie moga kazdego bez powodu wykluczyć.
(a nie jest to kredyt a oferta publiczna).

Z takim limitem, to nawet na tym "nowatorskim" live nie pograsz. \:D
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 07/06/2007 22:50

Originally Posted By: Maciek
Betsson ma tą wade że każdego klienta traktuje z góry ,patrząc na niego przez pryzmat ,,oszusta''.

To jest wielki błąd - nie można ograniczać wolności i wkraczać w sfere prywatną człowieka dzwoniąc do niego ,prosząc o wysłanie faktur ,Bóg wie czego.

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe (10 skumulowanych kursow po najniższej średniej kursowej na rynku też nie moge) .

Jedynie co zostaje to giełda ale jak się okazało tam też Betsson oszukuje i umywa ręce - nie do pomyślenia.
Nie wiem czy to zachowania pana M i Banika ,nie wiem czy wiedzą o tym właściciele firmy ,możliwe że firma jest ok a ma niekompetentych ludzi w polskim supporcie o czym nie wiedzą zwierzchnicy.

Dzięki, bo po przeczytaniu tego:
Originally Posted By: Betsson.com
Witam,
Zakładam, że chodzi Ci o Akademickie Mistrzosta Polski w Brydżu Sportowym.
W czasie tej imprezy pomogliśmy w organizacji małego turnieju pokerowego i ufundowaliśmy trochę nagród.
Oprócz bonusóe były nagrody rzeczowe:
Rozdaliśmy w sporo koszulek ( wg. moich wyliczeń kazdy z uczestników ma po 2,3 koszulki betssona \:\) i kart.
W pełnym emocji rodaniu "all-in" dla 10 osób zwycięzca otrzymał set 500 żetonów Betssona.
Impreza byla bardzo udana i wszyscy bawili sie naprawdę bardzo dobrze. Ty chyba, tez skoro siedziałes tam do drugiej w nocy??
Informacje na temat nagród bonusowych wysyłane były na adres mailowy, który gracze podawali podczas rejestracji.
Wiadomość wysyłana była już dwa albo trzy razy i większość z graczy otrzymała bonusu (+ mały gratis).
Jeśli nie dostałeś bonusa ( a mogło się tak zdarzyć bo adresy mailowe zapisane były - delikatnie mówiąc - niestarnnie :)), sprawa jest prosta:
Przyślij mi na prv adres mailowy, który podałes podczas rejestracji w turnieju i szybko załatwimy sprawę.
Jeśli chodzi łapserdaka i jego kolegę ...
Jak zapewnie wiesz lapserdak miał możliwość rozmowy telefonicznej ze mną, ale nie podjął wyzwania ...
Opinii, które usłyszałem na temat lapserdaka nie bedę cytował - powiem tylko, że są zadziwiająco zbliżone do marki, którą wyrobił sobie na tym forum.
Pozdrawiam
M.
Betsson Polska
dało mi to też taką pewność. Żenada jak na powazną firmę, dlatego najlepiej kontaktować się u źródła, bo tak to szkoda czasu i energii, gdyż jest sie zależnym od pana i władcy \:D dla Polaków.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 08/06/2007 22:41

Originally Posted By: Maciek
Betsson ma tą wade że każdego klienta traktuje z góry ,patrząc na niego przez pryzmat ,,oszusta''.

To jest wielki błąd - nie można ograniczać wolności i wkraczać w sfere prywatną człowieka dzwoniąc do niego ,prosząc o wysłanie faktur ,Bóg wie czego.

Nie wróże im przyszłości i tak już mam tam limity po 50gr max 5 zł . Co również jest kolejnym debilistycznym posunięciem to fakt iż nie mogę zagrać tam nawet nieopłacalnego meczu hehe (10 skumulowanych kursow po najniższej średniej kursowej na rynku też nie moge) .

Jedynie co zostaje to giełda ale jak się okazało tam też Betsson oszukuje i umywa ręce - nie do pomyślenia.
Nie wiem czy to zachowania pana M i Banika ,nie wiem czy wiedzą o tym właściciele firmy ,możliwe że firma jest ok a ma niekompetentych ludzi w polskim supporcie o czym nie wiedzą zwierzchnicy.


Na czy Twoim zdaniem polega ograniczenie wolnosci przez betsson?
O ile pamietam lasperdak sam chcial zalatwic sprawe telefoncznie, co mozesz sprawdzic czytajac poprzedni temat o betsson.
Limity sa normalna czescia gry u bukmacherow, ktore stosuja praktycznie wszystkie firmy. Dlaczego sie je dostaje to temat na oosbny watek.
Musze tez sprostowac ze nie jestem pracownikiem supportu.
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 08/06/2007 22:57

Originally Posted By: Banik
...Limity sa normalna czescia gry u bukmacherow, ktore stosuja praktycznie wszystkie firmy. Dlaczego sie je dostaje to temat na oosbny watek...


Sądziłem, że Betsson chce sie zaliczac do "Bukmacherów" a nie "bukmacherów",

Są też "Limity" i limity.

Co innego jak zagrasz za $1000 i buk chce zmienić kurs
a co innego jak pozwala Ci zagrać za 50 gr.
(taki limit to nie jest element gry, to jest wykluczenie z gry)
Co gorsze limity sa indywidualne, niejawne i poza wszelką kontrolą.

Jeśli bukmacherzy chca być traktowani
jako firmy dostarczające usługę i domagają sie otwartego rynku,
to ze swej strony nie powinni dyskryminować klientów.

Inaczej jest to polowanie na jeleni a nie dostawa usług.
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 04:09

Hej jak to jest z tymi limitami. Przykładowo zrobie piersza wpłate zagram za 100 pln i wygram z 800. To co nie mam szans juz zagrac za stówke tylko za 5 pln. Jezeli taka sytuacja bedzie miala miejsce to ja podziekuje temu bukowi i zapomne o jego istnienu. Poniewaz to nie buk i nie bede rozpaczał jak wy trzeba to olac

prosze o odpowiedz czu naprawde dostane taki jakis limit w owej sytuacji.

I jakie buki sa najlepsze nie stosuja odrazu jakis limitów i da sie u nich grac. Jaki buk jest najlepszy pod tym wzgledem. Powiedzcie. bede wdzieczny
Posted by: tyksiol

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 04:23

ja osobicie gram w expie i gb i niemam zadnych limitow \:p sa to dobre sprawdzone buki godne zaufania z pelna wyplacalnoscia :] polecam :> z tego betssona to widze coraz wiecej ludzi sie zwija :>
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 04:27

widze zadnego liva, handicapa kosza z meczem nie mogłem połaczyc a ta giełda to taka cieniutka

betsson to amatorzy Panowie na hu.. tam gracie

powinnismy grac wszyscy góra u 3 buków ylko. To by było dore dla nas jak i buków . Rozwój w obie strony. Ja to tylko ruszam betfair i expekta na reszte leje
Posted by: CarlosMarc

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 04:42

Moim zdaniem limit powinien sie zmiejszac im blizej do rozpoczecia meczu, ale ustawianie limitu na poziomie kilku euro jest zalosne... Zawsze sa Ci co wygrywaja i przegrywaja. Tych drugich jest wiecej, ale nie mozna pozbywac sie calkowicie tych pierwszych...
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 04:58

carlos twoim zdanie.. to wiesz co. kazdy mysli w ten sposób ale to jest bukmacher wiec nie pisz swoim zdaniem nic nie wniosłes. Wszyscy mamy takie zdanie. Tylko zes temat popsuł wsyc sie

prosze o odpowiedz a powyzsze pytanie

I jakie buki sa najlepsze nie stosuja odrazu jakis limitów i da sie u nich grac. Jaki buk jest najlepszy pod tym wzgledem. Powiedzcie. bede wdzieczny
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:02

Originally Posted By: blazejek
widze zadnego liva, handicapa kosza z meczem nie mogłem połaczyc a ta giełda to taka cieniutka

betsson to amatorzy Panowie na hu.. tam gracie

powinnismy grac wszyscy góra u 3 buków ylko. To by było dore dla nas jak i buków . Rozwój w obie strony. Ja to tylko ruszam betfair i expekta na reszte leje
sam sobie odpowiadasz na pytanie u kogo grać a na reszte lać to jedno a po drugie każdy ma prawo do swojego zdania i nie Tobie oceniać po napisaniu ledwo 3 postów czy ktoś pisze w temacie czy nie.......pozdrawiam
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:06

nie odpowiadam tylko wiem o expekcie ze sa oka, ale buków jest tysiace wiec ponawiam temat i prosze o pomoc
Posted by: (J)

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:09

Jednym pasuje tamten buk innym znowu ten \:\) Wolny rynek...nie chcesz gdzieś grać, nie podoba się itd. itp. to masz do wyboru innych. Jest tego tyle na rynku, że każdy coś sobie ładnego wybierze ;\)
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:20

Originally Posted By: blazejek
Hej jak to jest z tymi limitami. Przykładowo zrobie piersza wpłate zagram za 100 pln i wygram z 800. To co nie mam szans juz zagrac za stówke tylko za 5 pln.
Nie aż tak. 100 pln to mała stawka. Na początku akceptują dużo większe - rzędu kilkuset euro. I po pierwszym zakładzie też nie dostaniesz. Ale stopniowo będą przycinać. 50 zakładów za umiarkowane (100-300 euro) stawki u nich zrobisz, potem będzie już znacznie trudniej, a ostatnie stadium takie jak napisał Maciek.
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:21

nastepny nie w tmacie mnie nie obchodzi co sie tobe podoba a komu nie poprostu bukó nie wybierasz ze ci sie podoba tylko gdzie bez problemu sie robi $$$ wiec nie pisz dziecinych farmazonów !!
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:38

Originally Posted By: blazejek
nastepny nie w tmacie mnie nie obchodzi co sie tobe podoba a komu nie poprostu bukó nie wybierasz ze ci sie podoba tylko gdzie bez problemu sie robi $$$ wiec nie pisz dziecinych farmazonów !!
jakbyś się tak nie wymadrzał a troche pomyślał to wpadłbyś w końcu na to,że to jest temat o BETSSON I TYLKO O BETSSON a nie o tym jakiego kto poleca buka,od tego są inne tematy a wystarczy tylko POCZYTAĆ NAGŁÓWKI i po prostu tam się przenieść...... polecam Ci na przyszłość troche szacunku dla innych forumowiczów.
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:51

okokk ale znajc mi taki temat bo niby jest wszystko a atkiego tematu nie ma \:\) i wiem ze to o betsson a taiego jakiego szukam nima
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 05:59

Jest temat Którego buka polecasz......ale jeśli uważasz,że on nie spełnia Twoich oczekiwań to załóż inny temat tylko nie dublując innych wątków.
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 16:42

Wczoraj wygrałem okolo 300 pln. Zrobiłęm piersza wpłate i pierszy zakład. Czy jak dzis bede robił zakład w betsson to moge sie spodziewać limitu ?
Posted by: moonlight

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 17:17

Originally Posted By: blazejek
Wczoraj wygrałem okolo 300 pln. Zrobiłęm piersza wpłate i pierszy zakład. Czy jak dzis bede robił zakład w betsson to moge sie spodziewać limitu ?

Niestety tak, najlepiej jakbyś nastepny zakład zrobił za 3 miesiące. Nie dziwmy się , ze buki traktują graczy jak idiotów niekiedy ...
Posted by: gryzonko

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 18:10

qrwa naucz sie jakoś możliwiej składać zdania Blazejek, bo niełatwo cie zrozumiec.
Posted by: moonlight

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 18:27

Myślę, że po gimnazjum się nauczy. Nieco OT, ale trudno nie reagować, jeżeli potencjalnie dorosły człowiek nie potrafi w jakiś sensowny sposób napisać proste zdanie.
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 19:10

O ile dla niektorych ten temat sluzyl tylko do wrzucania na betsson, o tyle dla innych byla to mozliwosc na szybkie zalatwienie sprawy zwiazanej z jakimis zakladami. Teraz przez jakiegos polglowka (min. pierszy) powstal tu burdel. A szkoda.
Posted by: Paździoch

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 19:34

blazejek zamiast sie wymądrzać,naucz sie składnie pisać i przestan robic burdel w tym temacie
post do kasacji \:\)
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 22:46

orientuje sie ktos jak działa ta giełda w betsson. Ja myśle ze to popelina a nie giełda

chciałem kupic kurs 5.5 niestety nie zdązyłem
qrwa nie mogłem tego anulowac. do hu... na tej giełdzie co napiszesz a i tak tego nikt ni ekupi to nie mozna anulowac przecierz mecz niekorzystnie sie ułozył a ja nie moge anulowac tego kursu
i tak patrzyłem jak mi przyjeło po 5 a mozna było po 50 a i tak by nie weszło

co to za giełda i nawet nie wylicza jak w betfair ile jestes na plusie itp

moze ktos mi powiedziec ze sie myle??
Posted by: CarlosMarc

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 22:52

Originally Posted By: blazejek
carlos twoim zdanie.. to wiesz co. kazdy mysli w ten sposób ale to jest bukmacher wiec nie pisz swoim zdaniem nic nie wniosłes. Wszyscy mamy takie zdanie. Tylko zes temat popsuł wsyc sie


Daj se siana z ta krytyka... Za mlody jestes, zeby mi pisac co mam mowic a czego nie. Ledwo sie zarejestrowal i juz ekspert. Bedzie teraz wszystkim pisal co wolno a co nie. Od tego jest moderator i wlasnie najmniej wnosza Twoje posty krytykujace innych. Napisalem swoje zdanie i mam do tego prawo!
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 22:54

orientuje sie ktos jak działa ta giełda w betsson. Ja myśle ze to popelina a nie giełda

chciałem kupic kurs 5.5 niestety nie zdązyłem
qrwa nie mogłem tego anulowac. do hu... na tej giełdzie co napiszesz a i tak tego nikt ni ekupi to nie mozna anulowac przecierz mecz niekorzystnie sie ułozył a ja nie moge anulowac tego kursu
i tak patrzyłem jak mi przyjeło po 5 a mozna było po 50 a i tak by nie weszło

co to za giełda i nawet nie wylicza jak w betfair ile jestes na plusie itp

moze ktos mi powiedziec ze sie myle??

prosze o odpowiedz jak ktos wie
Posted by: Kellthorn

Re: Betsson [15] - 09/06/2007 22:56

blazejek: prognozuje ci niedluga kariere na tym forum ;\)
Posted by: ajdam

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 00:41

Originally Posted By: blazejek
[...]przecierz mecz niekorzystnie sie ułozył a ja nie moge anulowac tego kursu[...]


lodzerman/vel katrine, vel (juz nie pamietam) sobie niezla zabawe naszym kosztem robi \:\)
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 01:08

ajdm ne rozumiem, odpisz moze wiesz o co chodziz tą giełda
bo na betssona wytarczy cos wystawic i nie zaleznie czy nikt tego nie kupi, nie mozna juz tego anulowac na tej giełdze

wiadomo ze bedzie wtopa przez to

tylko po meczu kurs odchodzi jak nie bedzie wziety

cz dobrze mysle bo jak grałem do nie mogełem anulowac zamknąc go asz w koncu został łykniety a ja płakałem

pisałem na czacie i Pani mi tak pisała czyli tak jest???
bo niechce mis ie w to wierzyc?
Posted by: ajdam

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 01:22

nie bardzo rozumiem

wystawiles kurs, kiedy jeszcze nikt nie kupil chciales go anulowac, tak?


nie gralem na gieldzie betssona, jak ja gralem to jeszcze takich obrotow nie bylo (a ze sa one robione teraz sztucznie to inna sprawa ;\) ), ale niemozliwe zeby nie mozna bylo anulowac zakladu
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 01:51

dobrze zrozumiales wygladało to tak chciałem wziasc Ivanovic po 5 kursie nie zdązyłem bo spatł do 3 na poczatku.
No i nie mogłem juz anulowac tej 5 .
No i patrzyłem jak ivanowic przegrywa a głupi kurs lezał a ja go nie mogłem zdjac puki czas

na czacie pisano mi ze to jest jak z zakładami bukmacherskimi nie moge go juz anulowac a jeeli nie bedzie przyejty to sam sieanuluje po meczu

Przecierz to niczego niepodobne \:\(
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 01:52



Przecierz to niczego niepodobne \:\(
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 01:53

czy moge sam po wpisaniu posta go edytowac usunąc bo niewiem po co jest tu angielski menu ???
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 01:56

Originally Posted By: blazejek
czy moge sam po wpisaniu posta go edytowac usunąc bo niewiem po co jest tu angielski menu ???

ja też nie wiem po co, chyba zeby utrudniać jednym, a ułatwiać innym, tylko nie znam proporcji, których jest więcej \:D
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 03:00

Originally Posted By: blazejek

na czacie pisano mi ze to jest jak z zakładami bukmacherskimi nie moge go juz anulowac a jeeli nie bedzie przyejty to sam sieanuluje po meczu
Mogłeś dodać, że obstawiałeś na żywo. Może wtedy uzyskałbyś na czacie inną odpowiedź.
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 03:54

co sie dzieje ze strona betssona. Byłem zalogowany a po chwli niedawno wywala mi Service Unavailable

strona betssona sie nie odpala wam tez

???????????
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 04:15

u mnie otwiera się normalnie.
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 05:20

Originally Posted By: blazejek


Przecierz to niczego niepodobne \:\(

do niczego niepodobny to jest Twój styl wypowiedzi,pisownia i cała masa błędów,która wg mnie ma zamydlić np. to,żejesteś nieudanym klonem lapserdaka+lodzerman itd.,który gra sobie w najlepsze a tu nagle jak zwykle ostatnio Betsson robi go w konia a ten koń jak i reszta stada nagle odkrywa Forum na mecz.pl i uważa to miejsce za idealne by akurat dokopać Betsson......to już jest nudne i czas zmienić płyte.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 20:11

Originally Posted By: BAHmVIP
Originally Posted By: Banik
...Limity sa normalna czescia gry u bukmacherow, ktore stosuja praktycznie wszystkie firmy. Dlaczego sie je dostaje to temat na oosbny watek...


Sądziłem, że Betsson chce sie zaliczac do "Bukmacherów" a nie "bukmacherów",

Są też "Limity" i limity.

Co innego jak zagrasz za $1000 i buk chce zmienić kurs
a co innego jak pozwala Ci zagrać za 50 gr.
(taki limit to nie jest element gry, to jest wykluczenie z gry)
Co gorsze limity sa indywidualne, niejawne i poza wszelką kontrolą.

Jeśli bukmacherzy chca być traktowani
jako firmy dostarczające usługę i domagają sie otwartego rynku,
to ze swej strony nie powinni dyskryminować klientów.

Inaczej jest to polowanie na jeleni a nie dostawa usług.



Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.
Oczywiscie moze dostac tez limit za zbyt dlugie cykliczne wygrywanie, ale jesli nie ma ono zwiazku z 2 powyzszymi przyczynami, ale to wydarza sie z regulu po dlugim czasie ( w zaleznosci od bukmahera ) i limit nie jest tak drastyczny.
Posted by: SenDPL

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 20:48

Originally Posted By: Banik

Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.
Oczywiscie moze dostac tez limit za zbyt dlugie cykliczne wygrywanie, ale jesli nie ma ono zwiazku z 2 powyzszymi przyczynami, ale to wydarza sie z regulu po dlugim czasie ( w zaleznosci od bukmahera ) i limit nie jest tak drastyczny.


Takimi słowami Betsson traci wiele w oczach wielu, wielu graczy. Zagranie za 'syndykatem graczy' - możesz to wyjaśnić? Zbyt długie cykliczne wygrywanie - no jasne, buki są tylko po to, żeby przegrać, że też na to nie wpadłem.
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 10/06/2007 20:50

Originally Posted By: Banik
Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.
Oczywiscie moze dostac tez limit za zbyt dlugie cykliczne wygrywanie, ale jesli nie ma ono zwiazku z 2 powyzszymi przyczynami, ale to wydarza sie z regulu po dlugim czasie ( w zaleznosci od bukmahera ) i limit nie jest tak drastyczny.

No nareszcie Panie Banik - Dziekuję.
Teraz jesli można, proszę o tak szczerą wypowiedź dot. minionego zdarzenia na giełdzie.
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 00:48

Originally Posted By: Banik

Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.


Limit indywidualny jest działaniem pozaregulaminowym.

Za błedy winien odpowiadać bukmacher a nie gracz.
Gracz nie ma obowiązku badać czy bukmacherowi nie zachciało się kursów odwrócić.
To są kpiny, Macie dostep do kursów konkurencji i oprogramować nie mozecie takich pomyłek ?
To jedyni wzbudza podejrzenia, że "błedy" robione są by mieć "haki" na hraczy

"syndykat graczy", to też jakiś wynalazek pozargulaminowy.
O każdym możecie sobie tak napisać.
Posted by: Maciek

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 00:59

buahhahaha jak wytłumaczył \:\)

Już jakieś nowe określenie syndykat coś w stylu chipdumping - pewnie niedługo w Betssonie syndykat będzie nowym sposobem do okradania graczy którzy jeszcze tam grają.
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 01:23

Jak to jest z wpłatą mtransfer przez przelew24 do betssona

wpłacałem przez to i si enie wpłaciło

teraz mam numer tranzakcji jak i hasło i jest to w formie przedpłaty jak sprawdzam na stronie przelewy24.pl

czyli ta kasa ne jest w betsson a ja moge ja cofnąc spowrotem.

prosze o odpowiedz
Posted by: SenDPL

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 02:09

Może zabiorę głos po raz drugi w tej dyskusji, bo to co prezentuje pan Banik reprezentując firmę Betsson.com zakrawa o łapanie się brzytwy przez tonącego.

Jak już BAHmVIP wspomniał, to w interesie firmy jest, żeby kursy były ustalone w prawidłowy sposób. Nie mówcie, że nie korzystacie z Betradaru, pomyłki się już zdarzają niesamowicie rzadko, a jeśli ktoś źle ustalił kursy, to karać należy odds compilera, a nie zwykłego gracza. Nasz klient nasz pan.

Syndykat graczy - już wcześniej się z tego śmiałem, do tej pory nie wiem co miała firma na myśli? O 'ustawki' grane przez konkretnych graczy? Sorry, pozostawię to bez komentarza, wątpię żeby ktoś grał u Was 'ustawki' za więcej niż 500 pln, na więcej limity nie pozwolą przecież.

Ostatniego zdania nie zrozumiałem, więc spróbuję ustosunkować się do całości. Jeśli ktoś przegrywa i wpłaca to jest ok, prawda? Ale jeśli komuś trzeba zapłacić, to już jest be. Widzicie, jeśli ktoś otwiera firmę, to chyba oczywistym jest, że kapitał powinien być w stanie zapewnić wypłaty z wygranych. Z tego, co mi wiadomo, to powinniście się cieszyć, że wygrywa, no chyba że nie żyjecie z marginów.

Ogólnie polecam panu Banikowi zorientowanie się trochę głębiej w temacie i dopiero późniejsze wypowiadanie się w temacie, tudzież zatrudnienie przez firmę Betsson bardziej kompetentnej osoby. Bo to, co czytamy, jest totalną porażką. Pozdrawiam.
Posted by: blazejek

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 02:11

Jak to jest z wpłatą mtransfer przez przelew24 do betssona

wpłacałem przez to i si enie wpłaciło

teraz mam numer tranzakcji jak i hasło i jest to w formie przedpłaty jak sprawdzam na stronie przelewy24.pl

czyli ta kasa ne jest w betsson a ja moge ja cofnąc spowrotem.

prosze o odpowiedz
Posted by: gryzonko

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 02:41

naucz sie qrwa sieroto normalnie składać zdania - bo nie sposób zrozumieć o co sie pytasz
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 03:00

Originally Posted By: gryzonko
naucz sie qrwa sieroto normalnie składać zdania - bo nie sposób zrozumieć o co sie pytasz

\:D \:D \:D \:D \:D
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 03:03

Originally Posted By: blazejek
Jak to jest z wpłatą mtransfer przez przelew24 do betssona

wpłacałem przez to i si enie wpłaciło

teraz mam numer tranzakcji jak i hasło i jest to w formie przedpłaty jak sprawdzam na stronie przelewy24.pl

czyli ta kasa ne jest w betsson a ja moge ja cofnąc spowrotem.

prosze o odpowiedz

Bo masz tam jak byk napisane, że niektóre banki nie pracują w niedzielę i twoja wpłata, bedzie zaksięgowana na koncie Betsson dopiero na drugi dzień ;\) albo jakoś tak. Trzeba czytac, a nie tylko szybko klikać na pamieć ;\)
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 04:31

Banik, zamierzacie dzis cokolwiek rozliczyc? Wyscigi motorowe, formula 1, pilka reczna? Na co czekacie? To, ze mam prawie same zwroty, to nie znaczy, zeby nie rozliczac \:p
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 05:53

"Jezeli obaj kierowcy bioracy udzial w wyscigu "head to head" nie zdolaja go ukonczyc wówczas zawodnik z lepszym rezultatem zostaje zwyciezca."

To jest przepis zawarty w regulaminie. Gdy 2 zawodników nie ukończyło, to maja taki sam rezultat, przy swoim nazwisku ret., wiec dlaczego rozliczacie jako przegrany?

Jesli taki zaklad rozliczacie jako przegrany, to rozumiem, ze zaklad, w ktorym biora udzial zawodnicy, ktorzy podczas wyscigu mieli DQ i DNF zostanie rozliczony jako zwyciestwo DNF, gdyz DQ automatycznie zostaje przesuniety na ostatnie miejsce, czyz nie?

Mi to ryba jak to rozliczycie, bo wyjde praktycznie na 0. Ale nie zamierzam popuscic, gdy 2x rozliczycie jako przegrany.
Posted by: viktor

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 16:59

Moze ktos mi pomóc chce zrobic wypłate z betssona na konto bankowe inteligo co trzeba wpisac w rubrykach tych

Bank *
Bic/SWIFT *
Numer konta IBAN (Pl +26 cyfr) *

Pytam bo nie chce zrobic błedu bede wdzieczny za szybka pomoc
Przypominam wypłacam na konto inteligo
Posted by: viktor

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 17:00

a jak wpłacałem mtransferem-mbankiem to czy moge wypłacic na inteligo. A z tego co zauwazyłem to i chyba na moneybookers bym mógł bo niewidzialem zeby cos pisali ze nie mozna, ale ja i tak chce na inteligo
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 11/06/2007 18:21

Originally Posted By: viktor
Moze ktos mi pomóc chce zrobic wypłate z betssona na konto bankowe inteligo co trzeba wpisac w rubrykach tych

Bank *
Bic/SWIFT *
Numer konta IBAN (Pl +26 cyfr) *

Pytam bo nie chce zrobic błedu bede wdzieczny za szybka pomoc
Przypominam wypłacam na konto inteligo

PKO Bank Polski S.A.
Oddział Centrum Bankowości
Elektronicznej INTELIGO
(można też tak: PKO BP SA CBE Inteligo)
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
SWIFT: BPKOPLPW
IBN: PL5010.......
pozdr.
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 12/06/2007 16:47

Ajdam daj spokój , Ty jestes jakiś dziwny gość. Dlaczego porównujesz mnie z Błażejkiem, Ty masz chyba jakaś manię przesladowczą.
Posted by: Gandhi

Re: Betsson [15] - 12/06/2007 19:14

Originally Posted By: SenDPL
Takimi słowami Betsson traci wiele w oczach wielu, wielu graczy. Zagranie za 'syndykatem graczy' - możesz to wyjaśnić? Zbyt długie cykliczne wygrywanie - no jasne, buki są tylko po to, żeby przegrać, że też na to nie wpadłem.
Bądźmy szczerzy - każdy buk tak robi, nieliczni mają na tyle odwagi (albo bezczelności) żeby to przyznać. Można za to jechać wszystkie buki, ale nie widzę powodu, aby skupiać się na Betssonie (no chyba tylko ze względu na tytuł wątku, ale to forum to perełki w zalewie gówna i regulaminem przejmują się nieliczni).
Posted by: viktor

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 01:02

hej wczoraj zleciłem wypłate na konto bankowe. dzis rano rozliczyli a popołudniu pisało ze jzu dokonali wypłaty na moje konto ( wiec niby oni kase juz wysłali na moje konto dzis o po południu ) o której moge sie spodziewac jej u mnie

ps mozna wpłacac przelewem24 czy mtrasferem
widziałem u nich jakąs wypłate w 24 h co to oznacza, ale nie mogłem z niej skorzystac bo nie było wyboru, w jednym miescju pisze wypłata w 24 h za 2 pln a drugim ze od 1 do 3 dni ????
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 05:31

Originally Posted By: BAHmVIP
Originally Posted By: Banik

Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.


Limit indywidualny jest działaniem pozaregulaminowym.

Za błedy winien odpowiadać bukmacher a nie gracz.
Gracz nie ma obowiązku badać czy bukmacherowi nie zachciało się kursów odwrócić.
To są kpiny, Macie dostep do kursów konkurencji i oprogramować nie mozecie takich pomyłek ?
To jedyni wzbudza podejrzenia, że "błedy" robione są by mieć "haki" na hraczy

"syndykat graczy", to też jakiś wynalazek pozargulaminowy.
O każdym możecie sobie tak napisać.


Zwroc uwage ze napisalem "bukmacherzy" a nie betsson. Konta mam u poand 20 bukow i z niejedna sytuacja mialem juz do czynienia.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 05:35

Originally Posted By: hanele
Originally Posted By: Banik
Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.
Oczywiscie moze dostac tez limit za zbyt dlugie cykliczne wygrywanie, ale jesli nie ma ono zwiazku z 2 powyzszymi przyczynami, ale to wydarza sie z regulu po dlugim czasie ( w zaleznosci od bukmahera ) i limit nie jest tak drastyczny.

No nareszcie Panie Banik - Dziekuję.
Teraz jesli można, proszę o tak szczerą wypowiedź dot. minionego zdarzenia na giełdzie.


To samo co powyzej.
Powtarzam ze problem limitowania jest czescia gry w zaklady sportowe , a przyczyny jakie przytoczylem powyzej sa uniwersalne.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 05:39

Originally Posted By: SenDPL
Może zabiorę głos po raz drugi w tej dyskusji, bo to co prezentuje pan Banik reprezentując firmę Betsson.com zakrawa o łapanie się brzytwy przez tonącego.

Jak już BAHmVIP wspomniał, to w interesie firmy jest, żeby kursy były ustalone w prawidłowy sposób. Nie mówcie, że nie korzystacie z Betradaru, pomyłki się już zdarzają niesamowicie rzadko, a jeśli ktoś źle ustalił kursy, to karać należy odds compilera, a nie zwykłego gracza. Nasz klient nasz pan.

Syndykat graczy - już wcześniej się z tego śmiałem, do tej pory nie wiem co miała firma na myśli? O 'ustawki' grane przez konkretnych graczy? Sorry, pozostawię to bez komentarza, wątpię żeby ktoś grał u Was 'ustawki' za więcej niż 500 pln, na więcej limity nie pozwolą przecież.

Ostatniego zdania nie zrozumiałem, więc spróbuję ustosunkować się do całości. Jeśli ktoś przegrywa i wpłaca to jest ok, prawda? Ale jeśli komuś trzeba zapłacić, to już jest be. Widzicie, jeśli ktoś otwiera firmę, to chyba oczywistym jest, że kapitał powinien być w stanie zapewnić wypłaty z wygranych. Z tego, co mi wiadomo, to powinniście się cieszyć, że wygrywa, no chyba że nie żyjecie z marginów.

Ogólnie polecam panu Banikowi zorientowanie się trochę głębiej w temacie i dopiero późniejsze wypowiadanie się w temacie, tudzież zatrudnienie przez firmę Betsson bardziej kompetentnej osoby. Bo to, co czytamy, jest totalną porażką. Pozdrawiam.


Obawiam sie ze kompetnie nie zrozumiales mojego przekazu.
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 06:36

Originally Posted By: viktor
hej wczoraj zleciłem wypłate na konto bankowe. dzis rano rozliczyli a popołudniu pisało ze jzu dokonali wypłaty na moje konto ( wiec niby oni kase juz wysłali na moje konto dzis o po południu ) o której moge sie spodziewac jej u mnie

ps mozna wpłacac przelewem24 czy mtrasferem
widziałem u nich jakąs wypłate w 24 h co to oznacza, ale nie mogłem z niej skorzystac bo nie było wyboru, w jednym miescju pisze wypłata w 24 h za 2 pln a drugim ze od 1 do 3 dni ????


do mbanku idzie standardod 1,5-2 dni.
Posted by: hanele

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 06:49

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: hanele
Originally Posted By: Banik
Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.
Oczywiscie moze dostac tez limit za zbyt dlugie cykliczne wygrywanie, ale jesli nie ma ono zwiazku z 2 powyzszymi przyczynami, ale to wydarza sie z regulu po dlugim czasie ( w zaleznosci od bukmahera ) i limit nie jest tak drastyczny.

No nareszcie Panie Banik - Dziekuję.
Teraz jesli można, proszę o tak szczerą wypowiedź dot. minionego zdarzenia na giełdzie.


To samo co powyzej.
Powtarzam ze problem limitowania jest czescia gry w zaklady sportowe , a przyczyny jakie przytoczylem powyzej sa uniwersalne.

ok. Dzięki. Rozumiem, tym, bardziej ze w każdej firmie tak jest, ale o klasie danej firmy świadczy to w jaki sposób traktuje sie klienta. Na pewno w niejednym przypadku to trudne, ale mimo wszystko bardzo ważne. Po prostu nie przeginać, bo firma bez zbytu ginie... Najgorszy jest brak zaufania i zła prasa ;\)
pozdr.
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 15:45

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: BAHmVIP
Originally Posted By: Banik

Najczeszcza przyczyna nakladania limitow indywidualnych przez bukmacherow jest granie ich pomylek , bledow (np odwrocone kursy )itd
Kolejna moze byc nawet zagranie zdarzenia za syndykatem graczy.


Limit indywidualny jest działaniem pozaregulaminowym.

Za błedy winien odpowiadać bukmacher a nie gracz.
Gracz nie ma obowiązku badać czy bukmacherowi nie zachciało się kursów odwrócić.
To są kpiny, Macie dostep do kursów konkurencji i oprogramować nie mozecie takich pomyłek ?
To jedyni wzbudza podejrzenia, że "błedy" robione są by mieć "haki" na hraczy

"syndykat graczy", to też jakiś wynalazek pozargulaminowy.
O każdym możecie sobie tak napisać.


Zwroc uwage ze napisalem "bukmacherzy" a nie betsson. Konta mam u poand 20 bukow i z niejedna sytuacja mialem juz do czynienia.


Nie obronisz Betssona poprzez rozszerzanie mącipola.

Temat dotyczy Betssona (wyglada na to, że "B" przez grzeczność). Nie pierwszy raz pojawia się problem limitów.
Polityka Betssona w tym zakresie jest nieprzejrzysta.
Nawet nie wiadomo za ile można zagrać.
Wpłacasz 100 zł a pozwolą Ci zagrać za 25.

Proszę bardzo... Podaj powody dla których nakłada się limit 50 gr w Betsson?
Nie macie odwagi zamknąć konta za niewinność? Chcecie mieć lepsze statystyki?

I nie pisz, że ktoś Cię nie rozumie jak piszesz banialuki na poziomie tablicy ogłoszeń w STS a omijasz istote problemu (rozumiem, że nie możesz/chcesz o wszystkim pisać).

Załóż jeszcze konta u buków, którzy mają jasną politykę limitów.
np. PP, GB, Pinn, ...
Posted by: NiUNiU

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 15:59

pytanie z innej beczki .. jakiego banku zaczyna sie ten rachunek.. czyzby to byl Inteligo ..?

50 10205558 11111
dziekuje z gory za pomoc ...
Posted by: moonlight

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 16:00

tak
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 16:04

Originally Posted By: hanele
tym bardziej ze w każdej firmie tak jest
NIe do końca w każdej. Ja gram w kilkudziesięciu od paru lat więc mam porównanie. Podzieliłbym je na 4 kategorie. Te gdzie limity można dostać po:

I)kilku zakładach
II)kilkunastu zakładach
III)klikudziesięciu zakładach
IV))kilkuset zakładach
V)w ogóle

Betsson zaliczam do kategorii II. Dochodzi też kwestia wysokości ograniczonych stawek. Średni poziom może wynieść:

I)kilkadziesiąt eurocentów
II)kilka euro
III)kilkanaście euro
IV)klikadziesiąt euro
V)100 euro lub więcej

Tutaj Betsson jest w III kategorii. W ujęciu ogólny Betsson jest w top 10 najostrzej limitujących buków.

Pytanie: czy takiej firmie opłaca się limitować graczy? Na pewno tak. Czy coś na tym traci? Niestety tak. Przy każdym odsiewie "mądrych" klientów (a jest ich o dziwo coraz więcej zamiast coraz mniej) traci się także część tych wartościowych. Znane są przypadki ludzi, którzy przegrali fortunę u buka po czym dostali limit bo zagrali coś za "syndykatem" graczy lub pomyłkę. Także w dłuższej perspektywie opłaca się zainwestować w inne metody walki z "syndykatami" graczy. Na przykład lepszy soft, który zmieniałby płynnie kursy.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 18:12

BAHm VIP pisanie ze w betsson z gory limituje 0,5 euro , to sa takie same banialuki jak na tablicy sts jak to ujales.
Co do pinnacle , jak Ci sie wydaje dlaczego na niektore zdarzenia tam sa limity powyzej 10.000 euro a na niektore kilkadziesiat euro ( np. formula 1 , gdzie nie moze byc mowy o machlojkach )?
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 13/06/2007 21:27

Originally Posted By: Banik
BAHm VIP pisanie ze w betsson z gory limituje 0,5 euro , to sa takie same banialuki jak na tablicy sts jak to ujales.
Co do pinnacle , jak Ci sie wydaje dlaczego na niektore zdarzenia tam sa limity powyzej 10.000 euro a na niektore kilkadziesiat euro ( np. formula 1 , gdzie nie moze byc mowy o machlojkach )?


O "górach" nie pisałem.
Odwoływałem się do przykładu innego dyskutanta, który dostał limit indywidualny i to nawet nie 0,50 EUR a 0,50 PLN.

Jak zwykle chcesz zamącić czyt. pomieszać limit na zdarzenie z limitem indywidualnym.

Limit na zdarzenie jestem w stanie akceptować.
Tak samo jestem w stanie zaakceptować brak zdarzenia w ofercie.

W Pinnacle zanim wpłacę wiem, że mogę obstawić np. max 100 EUR
a w Betssonie po wpłaceniu tej 100 dowiem się, że mogę zagrać za 25 zł.
Ten limit jest tam dla wszystkich.
Dlatego dla mnie jest to Bukmacher przez duże "B".
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 14/06/2007 06:41

Originally Posted By: BAHmVIP

Jak zwykle chcesz zamącić czyt. pomieszać limit na zdarzenie z limitem indywidualnym.


Nie da sie zamieszac czyms co jest ze soba powiazne.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 14/06/2007 07:10

Piszac o limitach (powtarzam zasadach ogolnie panujaych u zdecydowanej wiekszosci bukmacherow ) i syndykatach weszlismy na tematy tabu dla samych mniej lub bardziej profesjonalnych graczy. Jeden z nich pare postow powyzej zdarzyl mnie juz za to zbesztac \:\) Wyjasnie jeszcze ze z betsson wspolpracuje jako Freelance Odds compiler i odkad pisze w tym temacie przedstawiam rozne punkty widzenia, a nie "jedynie sluszny" jak coniektorzy mi przypisuja.
Posted by: SenDPL

Re: Betsson [15] - 14/06/2007 18:08

BAHmVIP wytłumaczył to dość przejrzyście, bo w Pinnacle mamy od razu do czynienia z podanymi u góry limitami, a co więcej, można grać bez najmniejszych problemów i po 20 razy over the limit, co wielu graczy czyniło(wiem, że można, bo nie jeden raz grałem po limitach x15, kurs spadał, ale warto było). Tutaj jest trochę inaczej - tak sobie patrzę na ofertę, i co widzę? Powiedzmy sobie - Szwedzka Div 2 M Götaland - za ile pozwolicie mi to zagrać w singlu? Na nowym koncie 150 pln? Ciekawe, exp czy pin pozwoli mi za kilka razy więcej bez mrugnięcia okiem. Wiem, betsson ma przelewy24, jest nastawiony na inny rynek, graczy podobnych do bwinowców. Ale czy nie warto się czasem zainteresować bardziej poważnym podejściem do sprawy? A co do tego syndykatu - żaden temat tabu, tylko po prostu zbłaźniłeś się tym określeniem i nie potrafiłeś poprzeć tego żadnymi argumentami. Wątpię, żeby grupy zamknięte u Was grały, więc to żadna sprawa tutaj.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 14/06/2007 18:31

Originally Posted By: SenDPL
Szwedzka Div 2 M Götaland - za ile pozwolicie mi to zagrać w singlu? Na nowym koncie 150 pln? Ciekawe, exp czy pin pozwoli mi za kilka razy więcej bez mrugnięcia okiem.


Gwarantuje ci ze kilka razy wiecej niz podales.
A w przypadku zakaldow h2h na formule 1 takze kilka razy wiecej niz w Pinnacle.
Posted by: SenDPL

Re: Betsson [15] - 14/06/2007 18:33

Czepiasz się szczegółów, ale wiesz, że sens mojego postu jest zupełnie inny. Mogłem sobie podstawić pod wyżej przedstawioną ligę Kakkonen C, Turk 2nd div albo Polish 2nd div. A wtedy te kilka razy więcej nie będzie funkcjonowało niestety. Zły przykład wybrałem, przecież Betsson ma siedzibę w Szwecji, wybacz.
Posted by: yaaho

Re: Betsson [15] - 14/06/2007 18:52

nie mam pojecia czemu atakujecie Banika pytaniami o limity, kaze wam tam ktos grac? ja tam nie gram, dla mnie ten buk nie istnieje i nie wpisuje sie nie potrzebnie, ze Betsson limituje, bo mnie to nie interesuje, dajcie juz sobie z tym spokoj, bo to sie robi naprawde nudne, codziennie po kilkanascie postow, ze Betsson limituje i ze w Pinnacle mozna grac za wiecej
Posted by: HoMiK155

Re: Betsson [15] - 15/06/2007 02:22

Betsson to bardzo dzina firma. Jakiś czas temu wpłaciłem do nich pieniądze aby uzyskać bonus. Powoli obracałem sobie kasę i kiedy miałem już zrobione około 800zł obrotu ( wymagane jest 1322zł)sprwadzilem na stronce ile mi jeszcze brakuje, a tutaj szok: "Obrót Wykonany" Nie wiem czy to pomyłka, jakiś bonus, czy kolejna pułapka betssonu. Boje się, że jak wypłace to co ugrałem to sie doczepią że nie dokonałem całego obrotu. Support oczywiście nie odpowiada... Może miał ktoś taką sytuacje:/
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 15/06/2007 03:49

Banik...mam pytanie:


obstawilem zaklad na total sets played: under 2,5 games w meczu Giquel-Becker.

Mecz zakonczyl sie w 2 setach, Wy rozliczyliscie jako over 2,5 games?

O co chodzi?
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 15/06/2007 05:47

Homik wyslij login swoj na moj priv. Support moz emiec problemy bo czesc poslkuch potrali traktuje maile z supportu jako spam ( zreszta nie tylko betssona) Mozesz tez zalatwic bardzo szybko sparwe na liveczacie.

polskignom wynik poprawiony , podaj mi swoj login na priv otrzymasz drobny bonus (jesli oczywiscie chcesz )
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 15/06/2007 14:10

Yahoo, ja wiem że każdy myślący gracz będzie omijał Betssona z daleka,ale rolą tego forum jest miedzy innymi ostrzeganie innych przed nieuczciwymi firmami ( celowo nie używam słowa bukmacher bo Betsson to nie jest żaden buk tylko korporacja finansowa mająca na celu wyciągnięcie od nas pieniędzy wszystkimi możliwymi metodami).Limity biorą się stąd ,gdyż nie ma w tej firmie prawdziwych analityków , którzy są wstanie skorygować każdy błedny kurs w ofercie .Zamiast nich Betsson woli zatrudniać socjologów ,psychologów , prawników i ekonomistów ,którzy stosując wszystkie sztuczki socjotechniczne oraz prawne drenują nasze kieszenie .Graczy , którzy głeboko analizują ofertę, nie jest w sumie tak dużo i można ich wyeliminować wprowadzając limity co Betsson właśnie czyni. NIe jest przy tm ważne czy wygrywasz czy przegrywasz - jeśli komputer Betssona zakwalifikuje cię do potencjalnych "zawodowców" nakładane są na ciebie drakońskie limity.Betsson po prostu chce mieć za swoich klientów kompletnych amatorów i to do nich jest skierowana oferta. Wyjaśniłem za pana panie Banikco jest z tymi limitami, bo Ty nigdy tego nie powiesz bo umiesz tylko ściemniać.
P.S. Banik , ten turniej to nie Akademickie Mistrzostwa Polski tylko Błękitna Wstęga Odry, i obiecanych bonusów nie daliście graczom, bo zorientowaliście się ,że w tym środowisku ludzie na grę u was nie dadzą sie nabrać . U was chipdumping (pewno sami wymyśliliście to słowo)jest przestepstwem a tam gdzie normalni ludzie grają w pokera czyli np w POKERSTARS można przesyłać sobie pieniądze jak w moneybookers i okazuje sie nie byc to przestępstwem(niedowiarkom radzę sprawdzić ).Cwaniactwo i kłamstwo to głowne cechy Betssona
Posted by: rcsade

Re: Betsson [15] - 15/06/2007 14:40

lodzerman z przykrością muszę stwierdzić ale albo nie grzeszysz inteligencją albo tylko takiego udajesz.
Primo - sprawdź dokładnie,zanim coś napiszesz. Chipdumping, nie jest żadnym wymysłem firmy Betsson,wiele firm zajmujących się pokerem on-line posiada u siebie zapis o tym,że jest to zakazane.
Owszem,są też firmy,które dopuszczają transferu pieniędzy z konta na konto. Chociaż te firmy stanowią mniejszość.
Twoje oskarżenia zaczynają być śmieszne i sam swoją osobą sprawiasz,że i tak nikt nie potraktuje Cię poważnie. Pozwolę sobie zauważyć,że zarejestrowałeś się na tym forum chyba tylko po to by co jakiś czas napisać Betsson jest be.
Z tego co przeczytałem,straciłeś kasę przez właśnie w/w (a przez Ciebie niezrozumiały) chipdumping, o to pretensje możesz mieć do siebie,gdyż regulamin który zaakceptowałeś jest regulaminem i należy go przestrzegać.
Secundo - zanim zaczniesz nazywać kogoś,firmę nieuczciwą - spójrz na siebie. Twoje zachowanie wobec firmy było jak najbardziej nieuczciwe, i teraz to Ciebie powinno się nazwać kombinatorem.

Grywałem w Betssonie i przyznam oficjalnie,że nie miałem żadnych problemów z tą firmą.

lodzerman - jeśli chcesz napisać ripostę do mojego postu, bądź masz jakieś "ale" to zapraszam na priw, by nie zaśmiecać tematu.
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 16/06/2007 14:09

To Ty zaśmiecasz temat , ja sie nie nabrałem na chipdumping , a jak jesteś z Betssona to wiesz o co chodzi , gdyż doskonale znacie sprawę, a na tym forum tylko próbujecie ją zaciemniać. Nie używaj słowa wszyscy wobec siebie , bo ja wiem że chciałbyś decydować za innych ale na szczęście jeszcze nie mozesz. Mój post dotyczył przede wszystkim limitów jakie wprowadza Betsson , a raczej mechanizmów jakie nimi rządzą , a o pokerze napisałem w post scriptum banikowi( ale chyba to ty jesteś) żeby nie kłamał bo było z 500 świadków .Zgadzam się natomiast z tobą że nienawidzę betssona( choć mnie akurat nie okradli lub jak wolisz pozbawili pieniędzy za pomocą niezrozumiałego regulaminu).
Największym nieszczęściem tego świata są ubrane w garnitury potwory ,które z uśmiechem(np numer osiem )na ustach mordują i okradają przy pomocy długopisu . Najbardziej poraża mnie jednak to ,że wyrządzając krzywdę, wmawiają pokrzywdzonemu i innym potencjalnym ofiarom że czynią to dla ich dobra . Taki właśnie jest betsson.
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 16/06/2007 14:12

Ale przeciez zostales na tym forum osmieszony przez przedstawicieli firmy Betsson, co wiecej sam sie osmieszyles pare razy. O co Ci chodzi? Po co dalej wylewasz zale?
Posted by: sports

Re: Betsson [15] - 16/06/2007 17:32

Originally Posted By: lodzerman
P.S. Banik , ten turniej to nie Akademickie Mistrzostwa Polski tylko Błękitna Wstęga Odry, i obiecanych bonusów nie daliście graczom, bo zorientowaliście się ,że w tym środowisku ludzie na grę u was nie dadzą sie nabrać . U was chipdumping (pewno sami wymyśliliście to słowo)jest przestepstwem a tam gdzie normalni ludzie grają w pokera czyli np w POKERSTARS można przesyłać sobie pieniądze jak w moneybookers i okazuje sie nie byc to przestępstwem(niedowiarkom radzę sprawdzić ).Cwaniactwo i kłamstwo to głowne cechy Betssona
jakie buki obsluguje pokerstars ???
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 16/06/2007 18:21

wchodzisz po prostu na http://www.pokerstars.com
A Tobie polski gnomie vel pare róznych nicków , w czyich oczach zostałem ośmieszony? w twoich?
Ty nawet Gnomem nie jesteś skoro tak uważasz!
Idż i głosuj dalej na SLD i UW
Posted by: polskignom

Re: Betsson [15] - 16/06/2007 18:32

Originally Posted By: lodzerman
wchodzisz po prostu na http://www.pokerstars.com
A Tobie polski gnomie vel pare róznych nicków , w czyich oczach zostałem ośmieszony? w twoich?
Ty nawet Gnomem nie jesteś skoro tak uważasz!
Idż i głosuj dalej na SLD i UW


mam jeden nick, nie glosuje na zadna partie.
Nie pozdrawiam.
Posted by: sports

Re: Betsson [15] - 16/06/2007 19:15

ale pokerstars jako pokerstars mnie nie interesuje...... tylko czy jakies buki korzystaja z ich pokera jak z np z ongame
Posted by: Gandhi

Re: Betsson [15] - 17/06/2007 07:40

Originally Posted By: lodzerman
(...) Limity biorą się stąd ,gdyż nie ma w tej firmie prawdziwych analityków , którzy są wstanie skorygować każdy błedny kurs w ofercie .Zamiast nich Betsson woli zatrudniać socjologów ,psychologów , prawników i ekonomistów ,którzy stosując wszystkie sztuczki socjotechniczne oraz prawne drenują nasze kieszenie.
LOL, toż to prawdziwe imperium zła... aż Ci się dziwię, że możesz spać w nocy. Weź się chłopcze ogarnij, bo skończysz w psychiatryku z manią prześladowczą. Póki co potraktuję twój post jako humorystyczny.
Posted by: Maciek

Re: Betsson [15] - 18/06/2007 00:53

lodzerman nie przejmuj się ,są po prostu ludzie co jak kogoś oszukają to się specjalnie cieszą (najgorsze typy).

ty Gandhi już się zbłaźniłeś kilka razy w tym temacie ,przjebałeś w betssonie kase i cwaniak rżniesz.
Posted by: Gandhi

Re: Betsson [15] - 18/06/2007 02:49

Maciusiu, coś ci się chyba pomyliło. Sprawdź jeszcze raz i przeproś.
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 18/06/2007 07:32

Originally Posted By: lodzerman
(...) Limity biorą się stąd ,gdyż nie ma w tej firmie prawdziwych analityków , którzy są wstanie skorygować każdy błedny kurs w ofercie .Zamiast nich Betsson woli zatrudniać socjologów ,psychologów , prawników i ekonomistów ,którzy stosując wszystkie sztuczki socjotechniczne oraz prawne drenują nasze kieszenie.
Nie czarujmy się. Betsson należy do największych śpiochów w necie. Bez limitów popłynęli by raz dwa.
Posted by: erty

Re: Betsson [15] - 18/06/2007 22:53

Witam
W innym wątku dowiedziałem się, ze prowizja na giełdzie betsson
wynosi 2 % ( w regulaminie jest 4%),
jak długo bedzie trwała ta ....
własnie promocja ?,
czy dotyczy ona jakiś konkretnych zakładów,
czy dotyczy zarówno zakładow lay i back ?

pzdr
Posted by: HoMiK155

Re: Betsson [15] - 18/06/2007 23:45

Duży plus dla Betssonu. Nie dość że nie musiałem robić całego przewidzianego obrotu, to jeszcze nie wymagali żadnego skanu dowodu ani wyciągu z konta, a wypłata na konto szła tylko 2 dni robocze:)
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 19/06/2007 01:26

Originally Posted By: z o R r o
Nie czarujmy się. Betsson należy do największych śpiochów w necie.


To raczej dobra wiadomosc dla graczy.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 19/06/2007 01:27

Originally Posted By: erty
Witam
W innym wątku dowiedziałem się, ze prowizja na giełdzie betsson
wynosi 2 % ( w regulaminie jest 4%),
jak długo bedzie trwała ta ....
własnie promocja ?,
czy dotyczy ona jakiś konkretnych zakładów,
czy dotyczy zarówno zakładow lay i back ?

pzdr


Dotyczy poslkuch graczy dla wszytskich zakladow do konca czerwca , ale niewykluczone ze zostanie przedluzona.
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 19/06/2007 04:23

Lepiej także dla Betsson żeby była przedłużona. Przy dwa razy większej prowizji moje obroty spadłyby prawdopodobnie 4 razy. Przy wzroście prowizji w Betfair dobrym ruchem byłoby wprowadzenie 2% dla wszystkich graczy na przynajmniej 2-3 lata. Dodatkowo zmiany w interfejsie ułatwiające zarządzanie zakładami i bonusy dla graczy do obrotu tylko na giełdzie. Długofalowy cel - uzyskanie 1/20 obrotów jakie ma Betfair w ciągu 5 lat. W innym przypadku przewiduję, że w perspektywie 2-3 lat zostanie sam sportsbook a giełda zniknie. Szkoda by było, gdyż mimo wszystko jest to jednak numer 2.
Posted by: Ivan

Re: Betsson [15] - 19/06/2007 05:05

" Przy dwa razy większej prowizji moje obroty spadłyby prawdopodobnie 4 razy"

co to ma znaczyc prowizje podniesli o 2 %

a twoje obroty spadły 4 X

przykładowo ze 100 na 25 \:\)

to dobry jestes
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 19/06/2007 06:31

Chodzi o to, że przy tych rozmiarach prowizji, które są obecnie często opłaca się zagrać coś w Betsson nawet po kursie trochę gorszym niż w Betfair. A jeśli prowizje się wyrównają i weźmiemy pod uwagę fakt, iż w 90 przypadkach na 100 kursy w Betsson są gorsze niż w Betfair, w 9 takie same a tylko w 1 lepsze to spadek obrotów może być dużo większy niżby to wynikało z proporcji.
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 19/06/2007 18:40

Pomylili się czy zaczęli się bać?
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 22/06/2007 00:11

Originally Posted By: lodzerman
Pomylili się czy zaczęli się bać?


Tj. czego bac? \:\)
Posted by: papa_smerf

Re: Betsson [15] - 22/06/2007 00:13

betsson dopóki będzie każdemu nakładał tak szybko te limity po 22 euro to będzie jedno wielkie dno. Przecież to 10x gorsza żenada niż nawet takie Bwin... bez przesady, tam jest 10x później limit niz tutaj, bardzo nieładnie.
Posted by: budda666

Re: Betsson [15] - 23/06/2007 21:45

Mam takie pytanie. Kiedys Betsson dawal na kasyno jakies 2 zl z groszami. Przelalem to na zaklady i przegralem. Sam nie wplacalem nigdy kasy do tego bukmachera. Chcialbym zacza grac na gieldzie. Czy polecacie tego bukmachera? Czy dostane jakis bonus jak juz gralem za te smieszne 2 zl? Zaznaczam ze jestem poczatkujacym i nie wiem ktora gielde wybrac. Prosze o porady
Posted by: march88

Re: Betsson [15] - 23/06/2007 21:47

Bonus jak najbardziej dostaniesz (bonus od depozytu)
Jeżeli chodzi o giełdę, to lepiej byś zrobił wpłacając do betfair. Więcej osób tam gra i większe możliwości. Chociaż na giełdzie w Betsson też fajne kursy można wyłapać
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 23/06/2007 23:22

Originally Posted By: budda666
Mam takie pytanie. Kiedys Betsson dawal na kasyno jakies 2 zl z groszami. Przelalem to na zaklady i przegralem. Sam nie wplacalem nigdy kasy do tego bukmachera. Chcialbym zacza grac na gieldzie. Czy polecacie tego bukmachera? Czy dostane jakis bonus jak juz gralem za te smieszne 2 zl? Zaznaczam ze jestem poczatkujacym i nie wiem ktora gielde wybrac. Prosze o porady


Dostaniesz podowjnie 111zl , ale wpierw upomnij sie o niego na liveczacie.
Posted by: budda666

Re: Betsson [15] - 23/06/2007 23:37

Czyli aby dostac bonus musze sie zglosic na czat? Dobrze rozumiem? Jesli wplace poprostu to automatycznie nie dostane? I czy bonus obowiazuje tylko w przypadku wpalty 111 czy moge rowniez mniej wplacic?
Posted by: Logan

Re: Betsson [15] - 24/06/2007 00:20

Banik, ja jakis rok temu dostalem bonusa okolo 20 PLnow na gre w pokera z okazji tego ze Polacy zdobyli jakies pokerowe mistrzostwo. Zagralem tym bonusem na zakladach, ale wygrane byly anulowane bo byl to bonus na pokera. Wszystko spoko, rozumiem. Jakies 2 miechy temu wplacilem kase zeby dostac bonusa od pierwszego depozytu. Bonusa nie dostalem bo juz kiedys gralem na zakladach (tym pokerowym bonusem, zaklady zostaly anulowane).

Wiec nie mieszaj koledze ze dostanie bonusa bo prawdopodobnie nie zobaczy go na oczy
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 24/06/2007 17:42

Lepiej daj sobie spokój , bo stare powiedzenie mówi że nie sztuka wygrać ale sztuką jest zainkasować , a próba wypłacenia pieniędzy po wzięciu bonusa jest prawdziwą gehenną w tej firmie .Jak chcesz tam grać to lepiej zrezygnuj z bonusa.
Posted by: rcsade

Re: Betsson [15] - 24/06/2007 17:48

Originally Posted By: lodzerman
Lepiej daj sobie spokój , bo stare powiedzenie mówi że nie sztuka wygrać ale sztuką jest zainkasować , a próba wypłacenia pieniędzy po wzięciu bonusa jest prawdziwą gehenną w tej firmie .Jak chcesz tam grać to lepiej zrezygnuj z bonusa.



Człowieku czy Ty jesteś sprawny inaczej???? Skoro jesteś kombinatorem, to czyja to wina??? Kto chciał kasę przelewać z konta na inne konto przez poker???
Zamilcz lepiej albo znajdź sobie inne hobby aniżeli wpisy w ten temat. Z mojej strony to wszystko.
Posted by: budda666

Re: Betsson [15] - 25/06/2007 19:54

Dzieki Banik. Niepotrzebnie Cie posluchalem. Wplacilem 20 zl i tak jak mowiles udalem sie na czata. Sympatyczna pani Agnieszka stwierdzila ze bonus mi sie nie nalezy gdyz gralem juz na zakladach tymi 2 zl ktore dostalem na kasyno. Pozdrawiam. Pierwszy raz wplacilem kase i juz dalem sie naciasc hehe.

Pozdrawiam
Posted by: CarlosMarc

Re: Betsson [15] - 25/06/2007 21:24

Dobre...
Ale pewnie dzieki interwencji Banika firma Betsson zrobi wyjatek i da koledze bonus, pokazujac jaka to ona jest fajna i w ogole...
Posted by: dixon

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 03:47

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: z o R r o
Nie czarujmy się. Betsson należy do największych śpiochów w necie.


To raczej dobra wiadomosc dla graczy.


Taaaaaa kolego twoja firma anuluje mi 4 zaklad w przeciagu 10 dni bez podania przyczyn.Skoro spia to niech placa za swoje bledy.ODRADZAM gre w tym .......
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 07:16

No i co nie miałem racji, Goście którzy dostają te bonusy i wypłacają pieniądze bez przeszkód istnieją tylko jako reklama na tym forum
Posted by: Fc Marcin

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 07:42

kurna jestem jakiś dziwny. gram w necie od 3 lat. mam/miałem konta u 17 buków. w każdym z nich korzystałem z jakiegoś bonusa (depozyt, freebet). nigdy (także w betsonie) nikt mnie nigdy nie orżnął na żadnym bonusie. nigdy nie miałem żadnego problemu z wypłaceniem kasy. zdarzały się złe rozliczenia zakładów, ale zawsze sprawa się wyjaśniała (poza jedną firmą ale to sprawa interpretacji regulaminu). a tu ciągle ktoś narzeka, że go oszukali. czy ja mam wyjątkowe szczęście, czy może...
Posted by: Maciek

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 07:52

Fc Marcin ile przeznaczasz miesięcznie na drogie hobby ?
Posted by: Fc Marcin

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 08:13

piszę na priv, żeby nie gadali, że się chwalę. zależy co rozumiesz przez przeznaczam. jeżeli chodzi Ci o to ile stawiam to zależy od miesiąca i w to co można aktualnie grac. teraz jest sezon mlb i pora żniw są też miesiące gry rekreacyjnej najwięcej dziennie wysłałem za około 1500, ale zdarzały się dni gdzie nic nie wysyłałem. zarobek nie jest tak wielki jak dzienna stawka, bo gram wyłącznie single (głownie progresje, ale nigdy na remis bo na tym wtopiłem kiedyś ładną sumę ). ale w letnie miesiące to średnia krajowa spokojnie. i nie traktuję tego jako hobby. dla mnie to po prostu sposób dorobienia do pensji. a żeby coś wygrywać w ten sposób trzeba zainwestować. na kontach różnych buków mam kilka tysięcy (rekordowy stan ok. 13 tyś.) no i trzeba mieć sporo wolnego czasu (obecnie dziennie spędzam nad tym 2-3 godziny, ale jak wspomniałem MLB :D- najlepszy sposób żeby zarobić - oczywiście moim zdaniem.
pozdro
Posted by: Fc Marcin

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 08:16

oops. coś źle wcisnąłem i nie poszło na priv. a co tam \:D najwyżej skarbówka wjedzie
Posted by: Egzekutor

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 08:44

lol
Posted by: Radek_89

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 17:40

Originally Posted By: dixon
Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: z o R r o
Nie czarujmy się. Betsson należy do największych śpiochów w necie.


To raczej dobra wiadomosc dla graczy.


Taaaaaa kolego twoja firma anuluje mi 4 zaklad w przeciagu 10 dni bez podania przyczyn.Skoro spia to niech placa za swoje bledy.ODRADZAM gre w tym .......
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale praktycznie każda firma ma w regulaminie, że w przypadku błędu może anulować zakład. Jak myślisz, dlaczego 90% ludzi na forum jak widzi, że buk się ewidentnie pomylił to i tak nie stawia? Bo z góry wiadomo, że będą zwroty.
I jakoś nie wiem dlaczego większość graczy grających uczciwie nie ma przeważnie poważnych problemów z bukami ...
Posted by: budda666

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 19:08

Moze Banik bys sie pojawil i wypowiedzial sie na temat mojego bonusu ktorego to mialem dostac a nie dostalem
Posted by: yaaho

Re: Betsson [15] - 26/06/2007 19:20

@Fc Marcin

po cholere korzystac z bonusow jak sie ma budzet kilkanascie tysiecy zeta? \:D Betsson Cie przyciagnal podwojeniem 40 zeta?
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 04:00

Originally Posted By: Logan
Banik, ja jakis rok temu dostalem bonusa okolo 20 PLnow na gre w pokera z okazji tego ze Polacy zdobyli jakies pokerowe mistrzostwo. Zagralem tym bonusem na zakladach, ale wygrane byly anulowane bo byl to bonus na pokera. Wszystko spoko, rozumiem. Jakies 2 miechy temu wplacilem kase zeby dostac bonusa od pierwszego depozytu. Bonusa nie dostalem bo juz kiedys gralem na zakladach (tym pokerowym bonusem, zaklady zostaly anulowane).

Wiec nie mieszaj koledze ze dostanie bonusa bo prawdopodobnie nie zobaczy go na oczy


Logan skoro otrzymales bonus na gre w pokera , to poco przelewales go na zaklady?
budda666 - nie doczytalem wczensiej ze przelales bonus kasynowy na zakaldy. Wyslij mi swoj login na prib zobacze co da sie zrobic.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 04:03

Originally Posted By: dixon
Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: z o R r o
Nie czarujmy się. Betsson należy do największych śpiochów w necie.


To raczej dobra wiadomosc dla graczy.


Taaaaaa kolego twoja firma anuluje mi 4 zaklad w przeciagu 10 dni bez podania przyczyn.Skoro spia to niech placa za swoje bledy.ODRADZAM gre w tym .......


Podaj szczegoly.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 04:04

Originally Posted By: budda666
Moze Banik bys sie pojawil i wypowiedzial sie na temat mojego bonusu ktorego to mialem dostac a nie dostalem


pisalem powyzej wrzuc mi swoj login na priv.
Posted by: budda666

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 04:21

Banik - moj login to ten sam co tutaj - budda666, na priv tez Ci wyslalem
Posted by: budda666

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 04:31

A propo Banik. Nie doczytales wczesniej. Szkoda ze moim kosztem. Bo wiele osob mnie namawialo zebym wplacic na betfair tylko ze akurat nie moglem soie na to pozwolic ze wzgledu limitu wplaty. Wplacilem wiec na Betsson , a teraz mi piszesz ze nie doczytales, heh
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 04:59

Wiecie jaki płynie morał z większości postów typerów od siedmiu boleści: taki,że za własne pieniądze nie wygrywają ale jak zobaczą bonus to już ich szansa rośnie......co ciekawsze łatwiej im jest obrócić z 6 razy wszystkim dookoła niż grać normalnie na własny koszt ale bez żadnych obrotów.
Posted by: budda666

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 05:03

Kolego Agassi, nie o to chodzi. I tak bym wplacil na Betsson bo mozna bylo wplacic mniej niz na betfair na co akurat mnie nie stac. Ale skoro kolega Banik powiedzial ze dostane bonus to dlaczego mam go nie dostac. Nie chodzi o te 20 zl ale o wiarygodnosc.
Posted by: jad

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 06:37

dostal ktos od nich maila z propozycja bonusu od depozytu 100% z okazji Copa America? bo ja dostalem i sie zastanawiam czy wplacac? czy oby nie robili problemow z wyplata ewentualna....

warunki promocji: Bonus ten jest osobisty i daje Ci dodatkowe 100% do Twojej wpłaty, do wysokości 25 Euro. Zanim będziesz mógł dokonać jakiejkolwiek wypłaty, musisz obrócić pięciokrotnie równowartością Twojej wpłaty + bonusu, grając po kursie 1.50 lub wyższym.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 06:47

tez dostałem takiego maila ale mam pytanie : do kiedy mozna wplacic kasiorke i (tu jesli mozna Banika wywolac) czy nie ma jakiegos haczyka ze to tylko na Copa ;-)
Posted by: Logan

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 07:19

Banik, wiem ze zrobilem powiedzmy "nierozsadnie". Ale jesli bonus nazywa sie od pierwszego depozytu, to powinien byc chyba od pierwszego depozytu??? A gdybym wygral cos we freerollu i potem przelal kase na zaklady, to tez oficjalnie bonus by mi przysligiwal ale kasy bym nie zobaczyl?
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 14:30

Haczyk jest prosty! Musisz obrócić pięciokrotnie wartością bonusa i depozytu czyli musisz postawić w sumie 250 euro ,żeby zarobić dodatkowe 25 .Jak ci sie to już uda to potem jest gehenna przy wypłacie. Wysyłanie skanów rachunków za internet,rozmowy kwalifikacyjne przez telefon i różne takie . Jak ktoś się zalogował z twojego IP do betssona albo masz jakaś osiedlówke to przepadłeś bo złamałeś regulamin.Wogóle to najpierw przeczytaj regulamin Betssona a potem sam zdecyduj czy warto u nich grać, a regulamin przeczytaj najlepiej z prawnikiem ( może zgodzi sie za koszt niższy niz ich bonus )
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 18:09

lodzerman : grałem juz u nich i wyplacałem jakies nieduze kwoty ;-)
co do obrotu itp wsystko mam napisane w mailu , moje pytanie było chyba dosyc konkretne
1)do kiedy
2)czy nie jest to przypadkiem bonus tylko i wyłacznie na Copa ;-)
poza tym nie gra sie dla kasy tylko dla gry \:D
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 19:58

To po co ci bonus jesli grasz dla gry a nie dla pieniędzy.
A Tak wogóle to u buków gra sie po to żeby wygrac u nich pieniądze (przynajmniej w teorii),a jak chcesz tylko sprawdzic swoja wiedzę to lepiej graj na papierze ,a pieniądze zostaw sobie na coś innego (przez grzeczność nic ci nie będę sugerować).
Posted by: crossmen

Re: Betsson [15] - 27/06/2007 22:41

też dostałem emaila - na 100 % bonusu , chyba się skuszę.strasznie tu jadą po betssonie , moim zdaniem niesłusznie bo samo stwierdzenie skandynawscy oszuści kontra uczciwi polacy już jest nieprawdziwe- każdy ryzykuje własne pieniądze i gra gdzie chce.
nie mają u mnie jakiś super notowan typowy średniak jak dla mnie
Posted by: żyła

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 00:24

Dostane tego bonusa reload jak wplace sobie przez MB albo netellera?
Posted by: crossmen

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 00:28

dostaniesz , po wpłacie musisz go sobie zaktywowac w zakładce dostepne bonusy
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 00:50

Originally Posted By: lodzerman
To po co ci bonus jesli grasz dla gry a nie dla pieniędzy.
A Tak wogóle to u buków gra sie po to żeby wygrac u nich pieniądze (przynajmniej w teorii),a jak chcesz tylko sprawdzic swoja wiedzę to lepiej graj na papierze ,a pieniądze zostaw sobie na coś innego (przez grzeczność nic ci nie będę sugerować).

\:D
lol , równiez przez grzecznosc nic nie bede sugerować ;-)
Posted by: zaberek1987

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 04:10

wchodzi wam betsson bo mi wyskakuje ze serwer przeciazony a kumplowi wchodzi \:\(
Posted by: Paździoch

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 04:54

Originally Posted By: zaberek1987
wchodzi wam betsson bo mi wyskakuje ze serwer przeciazony a kumplowi wchodzi \:\(

w tej chwili juz działa \:\)
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 07:15

Originally Posted By: Logan
Banik, wiem ze zrobilem powiedzmy "nierozsadnie". Ale jesli bonus nazywa sie od pierwszego depozytu, to powinien byc chyba od pierwszego depozytu??? A gdybym wygral cos we freerollu i potem przelal kase na zaklady, to tez oficjalnie bonus by mi przysligiwal ale kasy bym nie zobaczyl?


O ile sobie przypominam ten bonus pokerowy byl do wyplaty bo zdobyciu okreslonej liczby punktow pokerowych. Tak jak zreszta kazdy bonus pokerowy.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 07:23

Originally Posted By: lodzerman
Haczyk jest prosty! Musisz obrócić pięciokrotnie wartością bonusa i depozytu czyli musisz postawić w sumie 250 euro ,żeby zarobić dodatkowe 25 .Jak ci sie to już uda to potem jest gehenna przy wypłacie. Wysyłanie skanów rachunków za internet,rozmowy kwalifikacyjne przez telefon i różne takie . Jak ktoś się zalogował z twojego IP do betssona albo masz jakaś osiedlówke to przepadłeś bo złamałeś regulamin.Wogóle to najpierw przeczytaj regulamin Betssona a potem sam zdecyduj czy warto u nich grać, a regulamin przeczytaj najlepiej z prawnikiem ( może zgodzi sie za koszt niższy niz ich bonus )


Dodatkowej weryfikcji podlegaja wobec kotrych sa podejrzenia ze sa bonushunterami, siec osiedlowa tego nie przesadza.
Posted by: gryzonko

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 07:46

ten bonusik na copa america tylko na wybranych którzy otrzymają propozycje na mail?
Posted by: kob222

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 07:54

tak
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 10:00

Originally Posted By: Banik
Dodatkowej weryfikcji podlegaja wobec kotrych sa podejrzenia ze sa bonushunterami, siec osiedlowa tego nie przesadza.


To kolejny "pozaregulaminowy wybieg".
Co to dla was oznacza "bonushunter"?
Jak sie okaże, że jest to co ?
Namawiacie na bonus żeby komuś zarzucić, że go chce ?


Odnośnie IP, to po przypadku jak namówiłem Kolegę (z pracy) i dostał koszulkę a nie dostał bonusa dlasze opisywanie tego mącipola nie ma sensu. Betsson robi jak mu sie podoba.
Posted by: lodzerman

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 16:04

Ale Wy podejrzewacie każdego kto wygrał ! albo ja nie znam przypadku żeby ktoś wypłacił u was pieniądze bez przejścia przez gehennę sprawdzania . Przecież niektóre dokumenty jak rachunek od dostawcy internetowego są czasami nie do zdobycia.
Posted by: BAHmVIP

Re: Betsson [15] - 28/06/2007 21:27

Originally Posted By: lodzerman
Ale Wy podejrzewacie każdego kto wygrał ! albo ja nie znam przypadku żeby ktoś wypłacił u was pieniądze bez przejścia przez gehennę sprawdzania . Przecież niektóre dokumenty jak rachunek od dostawcy internetowego są czasami nie do zdobycia.


Wypłaciłem bez sprawdzania traktowanego jako gehennę.
Wysłałem skan dowodu. Nie byłem "skrajnym przypadkiem".

Z bonusami i wypłatami osobiście nie miałem zadnych problemów.
Posted by: hbr

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 06:15

Ile sie czeka na wypłate na mb, wiec ze bylo pewnie milion razy, ale nie chce sie szukac \:\) z gory dziekuje za pomoc.
Posted by: Jakubosiu

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 06:17

ja jak zlecilem wyplate o 7 rano to mailem o 9 tego samego dnia
Posted by: hbr

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 07:27

Dzieki Jakubosiu. Ja zlecilem po 14 ale jeszcze ni ma \:\)
Posted by: rockeman

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 08:07

hbr, ja nawet 2 dni kiedys czekalem (na MB). łacznie wypłacałem z betssona juz kaske z 4-5 razy , i nigdy nie bylo z tym problemow. Moze nie odbywa sie to błyskawicznie, ale zawsze kasa dociera do MB bez żadnych jazd
Posted by: erty

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 08:45

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: erty
Witam
W innym wątku dowiedziałem się, ze prowizja na giełdzie betsson
wynosi 2 %
jak długo bedzie trwała ta ....
własnie promocja ?,


Dotyczy poslkuch graczy dla wszytskich zakladow do konca czerwca , ale niewykluczone ze zostanie przedluzona.


Witam
Są juz jakieś informacje,
czy promocja zostanie przedłuzona ?

pzdr
Posted by: Zbigniew

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 21:22

Banik, mam problem. Wpłacałem kasę przez przelewy24 z Inteligo. Wszystko poszło dobrze, ale przy przekierowaniu na stronę Betssona coś się spieprzyło (biała strona + tekst o jakimś błędzie + Proszę czekać...). Czekałem sporo, ale nic się nie zmieniało, więc wyłączyłem tą stronę i wszedłem ręcznie na Betsson.com. Niestety pieniędzy nie ma ani u mnie na koncie bankowym, ani na koncie Betssona. Co jest grane?
Posted by: mandek

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 21:30

zadzown do przelew24 podaj numer tranzakcji ?? spiasłes go powiesz kolesiowi i albo codnie albo da do betssona
Posted by: Ojro

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 21:31

Originally Posted By: Zbigniew
Niestety pieniędzy nie ma ani u mnie na koncie bankowym, ani na koncie Betssona. Co jest grane?

Dwa razy mi sie tak zdarzylo. Raz na Allpay a drugi wlasnie Przelewy24 jak wplacalem do Betsson.
Ja wtedy wyslalem dwa maile [do betssona i do przelwy24]. Po godzinnie czasu kwota przelweu byla na koncie u buka.

Jesli trwa to zbyt dlugo to wyslij maila:
Masz ten kod/haslo transakcji, to spokojnie wyslij maila do przelewy24 i zapytaj sie czy transakcja doszla do skutku.

Kasa na pewno bedzie na Twoim koncie, ale tylko nie wiem kiedy [1h, 3h, 5h ?]
Posted by: Zbigniew

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 21:34

Ok, dzięki za rady. Zadzwonić nie mogę, bo aktualnie nie mam telefonu \:p
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 21:37

Podaj login na priv. Sprobuj tez wyjasnic to na liveczacie w betsson.
Co do porwizji na gieldzie nie mam jeszcze potwierdzenia.
Posted by: Zbigniew

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 21:44

Nie zdążyłem napisać maila i pieniądze już dotarły \:\) Widocznie sami wszystko sprawdzają \:\)
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 29/06/2007 21:52

BANIK......co z tymi deblami tenisowymi na Betsson ? Jest jakaś szansa aby były w ofercie ??
Posted by: kanciasty

Re: Betsson [15] - 30/06/2007 07:46

Mam pytanko do zorientowanych w promocji 100% gratis na kolejna wplate do 25E (Copa America). Do kiedy nalezy wplacic kase i czy depozyty przez MoneyBookers wliczaja sie do promocji?
Dzieki za pomoc. Pisalem do supportu dwa razy ale nie moge doczekac sie odpowiedzi.
Pozdrowka
Posted by: gnacik

Re: Betsson [15] - 30/06/2007 08:47

Originally Posted By: kanciasty
Mam pytanko do zorientowanych w promocji 100% gratis na kolejna wplate do 25E (Copa America). Do kiedy nalezy wplacic kase i czy depozyty przez MoneyBookers wliczaja sie do promocji?
Dzieki za pomoc. Pisalem do supportu dwa razy ale nie moge doczekac sie odpowiedzi.
Pozdrowka



"Z bonusu nie mogą skorzystać osoby wpłacające poprzez Moneybookers lub Neteller!"

jest napisane jak wół w regulaminie \:\)
Posted by: gnacik

Re: Betsson [15] - 30/06/2007 09:04

Originally Posted By: kanciasty
Mam pytanko do zorientowanych w promocji 100% gratis na kolejna wplate do 25E (Copa America). Do kiedy nalezy wplacic kase i czy depozyty przez MoneyBookers wliczaja sie do promocji?
Dzieki za pomoc. Pisalem do supportu dwa razy ale nie moge doczekac sie odpowiedzi.
Pozdrowka



"Z bonusu nie mogą skorzystać osoby wpłacające poprzez Moneybookers lub Neteller!"

jest napisane jak wół w regulaminie \:\)
Posted by: pietroc1908

Re: Betsson [15] - 30/06/2007 16:17

mhm ja wplacalem przez MB i dostalem. nie moge teraz znalezc regulaminu tej promocji, ale to jest na pewno z promocji na Copa America ?
Posted by: AGASSI

Re: Betsson [15] - 30/06/2007 17:28

Originally Posted By: gnacik
Originally Posted By: kanciasty
Mam pytanko do zorientowanych w promocji 100% gratis na kolejna wplate do 25E (Copa America). Do kiedy nalezy wplacic kase i czy depozyty przez MoneyBookers wliczaja sie do promocji?
Dzieki za pomoc. Pisalem do supportu dwa razy ale nie moge doczekac sie odpowiedzi.
Pozdrowka



"Z bonusu nie mogą skorzystać osoby wpłacające poprzez Moneybookers lub Neteller!"

jest napisane jak wół w regulaminie \:\)
tak jest w promocji Euro 2012 a bonus z okazji Copa America jest nie od pierwszj wpłaty tylko od kolejnej w jakimś terminie więc czytaj uważniej i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Posted by: xetam

Re: Betsson [15] - 01/07/2007 14:49

Zagralem wczoraj w BS over 3,5 na Cruzeiro - Vasco. Mecz skonczyl sie wynikiem 3-1. Taki wynik podaja wszystkie serwisy (livesports.pl, livescore.com, livescore.cz, livescore.cc, soccerway.com, goalzz.com, futbol24.com, betexplorer... itd). No a mecz rozliczono mi jako przegrany.

Pytanie: czy biorac pod uwage ze to bylo na gieldzie zakladow mam szanse na powtorne prawidlowe tym razem rozliczenie meczu?
Posted by: most7wanted

Re: Betsson [15] - 01/07/2007 16:29

Panowie ile trwa wyplata z betsson na Monyebookers? i czy dziś w niedziele dojdzie bez problemu?

wiem ze to pytanie bylo zadawane kilkaset razy ,ale nie mam sily po sobocie szukac \:p

pozdrooo
Posted by: Qcz

Re: Betsson [15] - 01/07/2007 16:33

trwa ok 24h jesli konto juz jest zweryfikowane, w weekendy nie wyplacaja
Posted by: most7wanted

Re: Betsson [15] - 01/07/2007 16:39

dzieki wielkie ziomuśśśśśśśśs


pozdro i sory za off topa
Posted by: nowy WK

Re: Betsson [15] - 01/07/2007 16:51

Jak to jest z prowizja w Betsson? Banik pisales, ze jest 2% dla graczy z Polski i ja w to uwierzylem i nawet wczesniej nie sprawdzalem. Dzisiaj przypadkiem zajrzalem i jest 4%.

Co to znaczy? Byla promocja i sie skonczyla czy w ogole nie bylo? Wydaje mi sie, ze gram sporo i moglbym te 2% miec.

Wojtek
Posted by: agnieszka.olejnik

Re: Betsson [15] - 01/07/2007 23:02

Prowizja wynosi 4%.
Posted by: zaberek1987

Re: Betsson [15] - 02/07/2007 03:44

mecz w MLB Floryda - Atlanta zostal przerwany i teraz mam pytanie czy tak samo jak by mecz sie nie rozpoczal to jest okres 12 godzin aby go zaczeli czy jesli sie mecz zaczal trzeba czekac do dokonczenia bo w regulamienie jasno tonie jest sprecyzowane
Posted by: erty

Re: Betsson [15] - 02/07/2007 05:20

Originally Posted By: nowy WK
Jak to jest z prowizja w Betsson? Banik pisales, ze jest 2% dla graczy z Polski i ja w to uwierzylem i nawet wczesniej nie sprawdzalem. Dzisiaj przypadkiem zajrzalem i jest 4%.

Wojtek


Było 2 a jest ponownie 4.
Czekamy na informacje, czy promocja zostanie wznowiona \:\)
pzdr
Posted by: papa_smerf

Re: Betsson [15] - 02/07/2007 15:42

do kiedy trwa teraz ta promocja bonus 111 pln ? bo ciagle jest napisane 30 czerwca.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 02/07/2007 17:32

Originally Posted By: xetam
Zagralem wczoraj w BS over 3,5 na Cruzeiro - Vasco. Mecz skonczyl sie wynikiem 3-1. Taki wynik podaja wszystkie serwisy (livesports.pl, livescore.com, livescore.cz, livescore.cc, soccerway.com, goalzz.com, futbol24.com, betexplorer... itd). No a mecz rozliczono mi jako przegrany.

Pytanie: czy biorac pod uwage ze to bylo na gieldzie zakladow mam szanse na powtorne prawidlowe tym razem rozliczenie meczu?


Jesli byl blad i do tej pory nie zostal on zweryfikowany, to z pewnoscia stanie sie tak dzis.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 02/07/2007 17:34

Originally Posted By: papa_smerf
do kiedy trwa teraz ta promocja bonus 111 pln ? bo ciagle jest napisane 30 czerwca.


Jest przedluzona do konca sierpnia.
Posted by: globus

Re: Betsson [15] - 02/07/2007 19:36

Czy aby wyplacic na Neteller musze wczesniej dokonac depozytu za jego pomoca ? Wczoraj zlecilem wyplate a dzis kasa wrocila na moje konto, i dostalem maila ze musze wyplacic przez mb
Posted by: Farciarz

Re: Betsson [15] - 02/07/2007 20:08

Czy na pewno promocja z okazji Copa America (100 % - 25 euro) dotyczy też osób wpłacających przez Moneybookers? Co prawda w mailu nie było żadnych restrykcji dotyczących MB, ale nie chciałbym się zdziwić po wpłacie ...
Posted by: Fc Marcin

Re: Betsson [15] - 03/07/2007 00:16

dotyczy. ja wpłaciłem i dostałem.
Posted by: xetam

Re: Betsson [15] - 03/07/2007 20:33

Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: xetam
Zagralem wczoraj w BS over 3,5 na Cruzeiro - Vasco. Mecz skonczyl sie wynikiem 3-1. Taki wynik podaja wszystkie serwisy (livesports.pl, livescore.com, livescore.cz, livescore.cc, soccerway.com, goalzz.com, futbol24.com, betexplorer... itd). No a mecz rozliczono mi jako przegrany.

Pytanie: czy biorac pod uwage ze to bylo na gieldzie zakladow mam szanse na powtorne prawidlowe tym razem rozliczenie meczu?


Jesli byl blad i do tej pory nie zostal on zweryfikowany, to z pewnoscia stanie sie tak dzis.
Dzieki za odzew. No tyle ze niestety weryfikacji nie bylo. I przyznam szczerze dalej nie wiem jaki jest tego powod. Mecz zakonczyl sie wynikiem 3:1 i mozna to w kazdym z w/w serwisow latwo sprawdzic. A poniewaz to byla liga to jak rozumiem dogrywka nie wchodzi w rachube ;\)
Posted by: Fc Marcin

Re: Betsson [15] - 03/07/2007 23:31

czy do wypłaty trzeba im przesłać jakieś scany czy coś takiego?
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 04/07/2007 00:22

Originally Posted By: Fc Marcin
czy do wypłaty trzeba im przesłać jakieś scany czy coś takiego?


Tylko jak o to poprosza.
Posted by: z o ® r o

Re: Betsson [15] - 04/07/2007 21:11

Nadal 4% prowizji? Dziś chciałem coś zagrać na co betfair, betsson i betonbet miały te same kursy (parbet nie wystawił). Przy prowizji 2% wybrałbym betsson, ale skoro tu jest 4% a parbet (1%) nie wystawił - to najbardziej opłaca się w betonbet (3%) - i tam też zagrałem.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 16:35

Originally Posted By: lodzerman
No i co nie miałem racji, Goście którzy dostają te bonusy i wypłacają pieniądze bez przeszkód istnieją tylko jako reklama na tym forum


Takie smuty piszesz ze glowa boli jak widze kazdego twojego posta to sie rzygac chce

Jak do tej pory zadnych problemow z nimi nie mam powiem wiecej kazdy bonus czy to na pokera czy na zaklady ladnie opisany, wszystko widzisz ile masz jeszcze obrotu zrobic (sport) ile punktow uzbierac (poker) i wyplaty tez bezproblemowe i szybkie!

A oszustow to wszedzie powinni wylapywac i tepic!
Posted by: KUERTEN.

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 16:59

i jeszcze jeden wielki plus szybka, natychmiastowa i bezprowizyjna wplata (przelewy24) a jak ktos nie ma karty to wiadomo o co chodzi
Posted by: kaszax

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 18:07

Trzeba dodać że minimalna wpłata to 10 PLN a wypłata 80 PLN.
Posted by: Farciarz

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 20:43

Originally Posted By: KUERTEN.JG
i jeszcze jeden wielki plus szybka, natychmiastowa i bezprowizyjna wplata (przelewy24) a jak ktos nie ma karty to wiadomo o co chodzi

Wpłata to i może szybka, gorzej z wypłatą. U mnie ostatnio trwało to ponad dwa tygodnie. I nawet żadnego przepraszam nie usłyszałem (tylko jakieś brednie, jakoby mój bank odrzucił ich przelew). Oferta też bogactwem nie urzeka, kursy mizerne, ogólnie to kicha z kaszanką ...
Posted by: kaszax

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 21:13

Ja wypłacałem pieniądze wiele razy i nigdy nie trwało to dłużej niż 2dni.
Co do oferty to zgadzam się z FARCIARZEM- bogactwem nie urzeka, do tego słabiutkie zakłady LIVE, no i baaardzo mizerna oferta tenisa.
Posted by: 210689

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 21:17

a wyplata na MB ile trwa ? i czy chca skanow ?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 22:01

Originally Posted By: Farciarz
Originally Posted By: KUERTEN.JG
i jeszcze jeden wielki plus szybka, natychmiastowa i bezprowizyjna wplata (przelewy24) a jak ktos nie ma karty to wiadomo o co chodzi

Wpłata to i może szybka, gorzej z wypłatą. U mnie ostatnio trwało to ponad dwa tygodnie. I nawet żadnego przepraszam nie usłyszałem (tylko jakieś brednie, jakoby mój bank odrzucił ich przelew).


Wyglada na to, ze wina lezy po stronie banku wiec lepiej niech cie bank przeprasza \:\)
Posted by: Farciarz

Re: Betsson [15] - 05/07/2007 22:11

Tia, za pierwszym razem odrzucił, a za drugim już nie ? Pewnie coś źle powpisywali ...
Posted by: crossmen

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 00:33

panowie , czy ktoś ostatnio wypłacał na konto w banku , ile się czeka tyle ile podają 1-3 dni? oraz czy są straty na przewalutowaniach ?
dzięki za info
Posted by: 210689

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 01:02

Originally Posted By: 210689
a wyplata na MB ile trwa ? i czy chca skanow ?


ponawiam
Posted by: Jakubosiu

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 01:03

ja kase na mb mialem w przeciagu paru godzin dokaldnie chyba 3 i nie chca zadnych skanow
Posted by: zaberek1987

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 01:07

u mnie tak samo jak u jakubosiu na MB nawet sie zdziwilem i w ciagu nawet nie 2 godzin byla kasa \:\)
Posted by: KUERTEN.

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 01:09

Originally Posted By: 210689
Originally Posted By: 210689
a wyplata na MB ile trwa ? i czy chca skanow ?


ponawiam


tak, kiedys skan byl potrzebny
Posted by: zaberek1987

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 02:01

teraz na MB skan nie potrzebny ani razu nie chcieli odemnie skanow a juz sporo razy wyplacalem \:\)
Posted by: 210689

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 02:12

dzieki wielkie ! dla was
Posted by: zaberek1987

Re: Betsson [15] - 06/07/2007 03:17

banik mam takie pytanie czemu betsson zle rozlicza mecze z baseball'u z finlandii chodzi mi o over/under??
dwa razy pod rzad zle rozliczone
Posted by: KaPrYs

Re: Betsson [15] - 07/07/2007 04:23

A wiec tak. Wchodze dzis na stronke betssona i widze oferte kosza U 20 ! Obstawiam mecz ktory ma sie odbyc o 20.00 Belgia - Rumunia. Czekam za live patrze nie ma meczu na livescore ( na oficjalnej stronie) czekam jeszcze chwilke , klikam na wyniki dzisiejszych meczy i patrze ten mecz juz sie dawno skonczyl na tablicy 65-55 , a wiec juz bylo po meczu a w ofercie nadal mozna bylo obstawic. Ja oczywiscie obstawilem na rumunow ktorzy to przegrali. Teraz jestem ciekaw jak to rozliczy betsson. W takich przypadkach sa zazwyczaj zwroty ale ja swoje kupon przegralem ciekawy czy mi zwroca kase czy uznaja za przegrany mimo ze mozna bylo obstawic juz zakonczony mecz ;(
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 07/07/2007 05:54

Originally Posted By: zaberek1987
banik mam takie pytanie czemu betsson zle rozlicza mecze z baseball'u z finlandii chodzi mi o over/under??
dwa razy pod rzad zle rozliczone


Hmm sadze z score24 z automatycznie nie podaje wynikow i sadze ze jest to robione recznie. Jesli zdarzy sie to nastepny raz napisz mi na priv.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 07/07/2007 05:55

Kaprys dostaniesz zwrot.
Posted by: Banik

Re: Betsson [15] - 07/07/2007 05:56

Originally Posted By: zaberek1987
teraz na MB skan nie potrzebny ani razu nie chcieli odemnie skanow a juz sporo razy wyplacalem \:\)


Skany potrzebne sa indywidualnie w skrajnych wypadach.
Posted by: _Todd

Re: Betsson [15] - 08/07/2007 03:48

ja mam inen pytanie czemu betsson pisze ze ma wplaty mtransfer od razu a mija 10 minut i kasy nie ma
Posted by: maki

Re: Betsson [15] - 08/07/2007 03:58

Originally Posted By: _Todd
ja mam inen pytanie czemu betsson pisze ze ma wplaty mtransfer od razu a mija 10 minut i kasy nie ma


spokojnie kasa dojdzie wpłacałem kilka razy tą metodą kasa do 20 minut na koncie w betsson
Posted by: _Todd

Re: Betsson [15] - 08/07/2007 04:05

czy ten bonus aktywowac musze po wplaceniu kasy ? przed się nie dalo

Aby aktywować swój bonus:

1. Przejdź do "Moje Konto", kliknij na Dostępne/Aktywne Bonusy po lewej i aktywuj swoją ofertę bonusową klikając na dostępny bonus w Zakładach.

2. Określ jak duży ma być Twój bonus, blokując część swoich środków z rachunku na Zakłady.

3. Czas na grę!