Betandwin [3]

Posted by: Conrad

Betandwin [3] - 15/01/2004 17:10

Kontynuacja dawnego wątku.
Posted by: Lokus

Re: Betandwin [3] - 15/01/2004 22:26

Moglby mi ktos podac zasady dotyczace wyplaty tego bonusa 30 euro, bo przeczytalem wczesniejszy temat i niestety nie znalazlem tego przejrzyscie napisanego :rolleyes:
pozdro iwo:
Posted by: grzechuu

Re: Betandwin [3] - 15/01/2004 23:36

Witam!
Przy rejestracji na www.betandwin.de po zaznaczeniu miejsca zamieszkania - Polski, automatycznie jestem przekierowany do dalszej rejestracji na www.betandwin.com (u nich juz mam konto)A podobno to 2 rozne firmy i mozna miec konta u obu jednoczesnie... Tylko jak to zrobic? Prosze o pomoc
Posted by: Mr Joke

Re: Betandwin [3] - 16/01/2004 00:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]Moglby mi ktos podac zasady dotyczace wyplaty tego bonusa 30 euro, bo przeczytalem wczesniejszy temat i niestety nie znalazlem tego przejrzyscie napisanego :rolleyes:
pozdro iwo: [/qb][/QUOTE]Zeby wypłacic bonus musisz 3 razy nim obrócić i raz swoim depozytem w nie dłuższym okresie jak 2 miesiace po 31.01.2004, czyli mówiac inaczej jeżeli wpłaciłeś 30 euro dostałes 30 bonusu musisz zagrac za 120 euro, czyli 120 zakładów po 1e, 10 po 12e, czy 2 po 60e jak chcesz. pozdr.
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Betandwin [3] - 16/01/2004 12:43

No to juz sam nie wiem, są te maksymalne limity na stawki, czy ich nie ma?
I jeszcze mam jedno pytanie jak trzeba wpłacać do B&W i wypłacać od nich pieniądze, żeby nie płacić jakis chorych opłat?
Posted by: Inspirator

Re: Betandwin [3] - 16/01/2004 17:53

Próbowałem dzisiaj wplacic kase do BetandWin kartą mBanku ale niestety nie udało mi sie.
Czy mbank zablokował swoje ekarty do robienia transakcji w sieci ?
Udalo sie komus wplacic do B&win kase tą karta ?
prosze o info
pozdr
Posted by: Stach

Re: Betandwin [3] - 16/01/2004 18:27

Kilka dni temu wpłacałem e-kartą do B&W i bez żadnych problemów.
Posted by: gruda

Re: Betandwin [3] - 16/01/2004 18:28

ja wplacilem ekarta dzien przed sylwkiem bez zadnego problemu.
Posted by: M_Czajkowski

Re: Betandwin [3] - 16/01/2004 18:54

Inspirator mialem to samo
nie moglem wplacic ekarta dlatego zalozylem konto w neteller i pzrelalem kase z tamtat tam nie bylo juz problemow z ekarta

czaja
Posted by: domin

Re: Betandwin [3] - 17/01/2004 23:31

Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?
Posted by: OSKAR

Re: Betandwin [3] - 18/01/2004 00:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?[/qb][/QUOTE]Ja mialem,podasz swoje dane i ci przysla
Posted by: grzechuu

Re: Betandwin [3] - 18/01/2004 01:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grzechuu:
[qb]Witam!
Przy rejestracji na www.betandwin.de po zaznaczeniu miejsca zamieszkania - Polski, automatycznie jestem przekierowany do dalszej rejestracji na www.betandwin.com (u nich juz mam konto)A podobno to 2 rozne firmy i mozna miec konta u obu jednoczesnie... Tylko jak to zrobic? Prosze o pomoc[/qb][/QUOTE]Ponawiam pytanie
Posted by: abcde

Re: Betandwin [3] - 18/01/2004 03:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?[/qb][/QUOTE]pij wiecej lecytyny
Posted by: Coronach

Re: Betandwin [3] - 20/01/2004 00:57

Witam

Dostałem kiedyś maila z ankietą od BetandWin. Wypełniłem, zapomniałem a tu dziś niespodzianka!

Dostałem za tę ankietę od nich w prezencie 10 Euro na konto.

Całkiem sympatycznie, nie?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 20/01/2004 01:31

Witam !

Zdziwiłem się bardzo po Twoim poście. Jestem w ciagłym kontakcie z supportem betandwin i z dzisiejszych informacji wynika, że wyniki ankiety zostaną ogłoszone dopiero 21.01.2004 roku, czyli w środe. Wtedy też zostanie nagrodzonych 100 pierwszych wypełniających.
dziwne, że Ciebie obsłużyli poza kolejnością ?

Dostałeś jakiegoś maila od nich, że byłeś w owej pierwszej setce ???

Pozdro
Posted by: wwwoland

Re: Betandwin [3] - 20/01/2004 12:41

Ja też dzisiaj dostałem od nich maila i kod na 10 E za wypełnienie ankiety. Z tego co wiem to Betandwin zatrudnił marketing managera na teren Polski i chyba cos zaczynają walczyć o klientów z Polski.
Posted by: Pitersson

Re: Betandwin [3] - 20/01/2004 13:15

Ja też dostałem od B&W maila z kodem do darmowych 10 euro za wypełnienie ankiety. To bardzo miłe z ich strony
Mail przyszedł wczoraj o 17:48.
Może w środę będą losować te większe nagrody?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 20/01/2004 13:22

Witam ponownie !

No to już nie wiem jak to jest. Support co innego mówi a co innego robi
Trudno sie mówi ...
A tak przy okazji, znacie dokładne czasy wypełniania swoich ankiet ??? (dzień i godzina).
Pozdrawiam
Posted by: donic

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 00:32

Czy promocyjne 30 euro dotyczy tylko nowych lientów czy mogą wpłacać np ci co mają puste konta
Posted by: sebau

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 01:20

również dostałem te 10 euro iwo: moze sie przyda
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 02:23

Ja rowniez mam pytanie: co z tymi darmowymi 30 euro od betandwin ? Zalozylem sobie u nich konto,jednak jeszcze nie dokonalem wplaty.Jakies specjalne linki dotyczace promocji..etc ?

Prosze o wiecej informacji.
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 03:06

Ja również mam pytanie: Ile pieniędzy zabiera B&W przy wypłacie? Sprawdzał to ktoś? Dowiedziałem się, że przy wpłacie kartą kredytową nie wiadomo za co liczą sobie 2%.
Posted by: Udko

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 17:06

Witajcie
Mam problem z Betandwin może doradzicie mi co mam zrobić. Zalogowałem sie w zeszłym tygodniu, w czwartek przelałem do nich 30Euro - niestety z Banku stacjonarnego (potrącili mi 50 pln kosztów, a oprócz tego Bank w którym ma konto B&W potrącił mi z konta równowartość 25 Euro jako prowizję od wpłaty. Cóż nie jest to przyjemne nie mniej nie zmienia to faktu że... na koncie u booka nadal mam "0". Czy ktoś miał tego rodzaju sytuację?
prosze o pomoc:)
pozdrawaiam
Udko
Posted by: nieobecny konkurent

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 17:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Ja rowniez mam pytanie: co z tymi darmowymi 30 euro od betandwin ? Zalozylem sobie u nich konto,jednak jeszcze nie dokonalem wplaty.Jakies specjalne linki dotyczace promocji..etc ?

Prosze o wiecej informacji.[/qb][/QUOTE]Bonus jest doliczany od razu po depozycie.
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 19:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Czy promocyjne 30 euro dotyczy tylko nowych lientów czy mogą wpłacać np ci co mają puste konta [/qb][/QUOTE]Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, ktore nie posiadaja konta w betandwin.com i od 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) po raz pierwszy zarejestruja sie w betandwin.com.
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 20:39

czy w bet&win jest powiadamianie sms o wyniku zakladu?? jesli tak to jakie sa opcje?? chodzi mi o to czy mozna zamowic np sms po kazdej bramce itp i jaki jest tego ew. koszt??? z gory dzieki za odp
Posted by: Udko

Re: Betandwin [3] - 21/01/2004 20:49

Uff... Kaska doszła i automatycznie przyznano mi dodatkowe 30 Euro z promocji:)oby teraz pomnożyć tą kase:)
Czy ktoś się orientuje może jeśli chodzi o typowanie zakładów z podpórkami jak to u nich (B&W) wygląda? NIe mogę tego znaleść na stronie ani w Helpie.
Dziękuje za odpowiedz
ps. jestem w razie czego na gg 2696424
pozdrawiam życząc sukcesów
UDKO
Posted by: Udko

Re: Betandwin [3] - 22/01/2004 00:36

2. Czasy gry

a) W przypadku piłki nożnej miarodajny jest wynik uzyskany po 90 minutach (regulaminowy czas gry), w przypadku hokeja na lodzie po 60 minutach (regulaminowy czas gry). Ewentualne przedłużenia czasu gry oraz rzuty karne itd. nie mają zasadniczo wpływu na wypłatę wygranej z zakładów. O wyjątkach w pojedynczych przypadkach poinformuje betandwin.

witajcie
fragment regulaminu z Betandwin.com
co sądzicie o Meczu As.MOnaco - nice w 90 minucie gospdarze prowadzą 1 - 0 , Nice wyrównuje w 96 minucie z karnego.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [3] - 22/01/2004 01:44

Czy z wypłatami z Betandwin nie ma problemu ?
Wpłacając kartą Inteligo jest możliwe by kase wpłacili z powrotem na konto w Inteligo ?
Wpłacają w euro i kasa jest przewalutowywana na PLN po kursie z danego dnia NBP czy jak ?
Posted by: langak

Re: Betandwin [3] - 22/01/2004 01:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Czy z wypłatami z Betandwin nie ma problemu ?
Wpłacając kartą Inteligo jest możliwe by kase wpłacili z powrotem na konto w Inteligo ?
Wpłacają w euro i kasa jest przewalutowywana na PLN po kursie z danego dnia NBP czy jak ?[/qb][/QUOTE]Nie ma problemu z wypłatami...
Tak, kase bedziesz mial z powrotem na koncie
Za przewalutowywanie Inteligo pobierze Ci 11 złotych
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [3] - 22/01/2004 03:02

thx
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 22/01/2004 19:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Udko:
[qb]2. Czasy gry

a) W przypadku piłki nożnej miarodajny jest wynik uzyskany po 90 minutach (regulaminowy czas gry), w przypadku hokeja na lodzie po 60 minutach (regulaminowy czas gry). Ewentualne przedłużenia czasu gry oraz rzuty karne itd. nie mają zasadniczo wpływu na wypłatę wygranej z zakładów. O wyjątkach w pojedynczych przypadkach poinformuje betandwin.

witajcie
fragment regulaminu z Betandwin.com
co sądzicie o Meczu As.MOnaco - nice w 90 minucie gospdarze prowadzą 1 - 0 , Nice wyrównuje w 96 minucie z karnego.[/qb][/QUOTE]
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [3] - 23/01/2004 03:17

langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???
Posted by: abcde

Re: Betandwin [3] - 23/01/2004 03:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???[/qb][/QUOTE]250 zlotych chcesz wyplacac ? DDDDDD
Posted by: langak

Re: Betandwin [3] - 23/01/2004 03:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???[/qb][/QUOTE]kod banku to pierwszy człon numeru konta
dlaczego nie mozesz wypłacic całej sumy to nie wiem. Pewnie zapisałeś sie do nich z linka promocyjnego 30 euro, a wiec bys mogł wypłacic te 30 euro to musisz najpierw iles tam razy nimi obrocic (zreszta nie wiem bo nie znam warunkow tej promocji)
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [3] - 23/01/2004 15:43

Przerzucam kase do innego buka...a pierwszy czlon z numeru konta to co to jest? Ile cyft bierzemy pod uwage..?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 23/01/2004 16:19

Witam !

Numer rachunku dzielimy jak na poniższym przykładzie:

Mamy przykładowy numer konta:
07102055450000872008311459

Dizeli się ono tak:

07 - liczba kontrolna
10205545 - numer placówki banku
0000872008311459 - numer klienta i odpowiedzniego rachunku

pozdro
Posted by: Duff

Re: Betandwin [3] - 23/01/2004 17:12

Mam pytanie, co jest potrzebne do rejestracji izałożenia konta w betandwin?? Czy jest tyle zachodu co w centrebecie? Jaka jest minimalna wpłata? Kiedy dostaje się promocyjny bonus? Gdzie wpłacać? Na jakie konto? Gdzie najszybciej? Czy pobierane są jakieś prowizje?
Ufff.... przepraszam za ogrom pytań, ale jeśli ktoś mógłby to wszystko wyjaśnić, to myslę ze kilku osobom by się przydało. Albo jak ma chwilke to do mnie na gg 3895507.
Pozdrawiam
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 25/01/2004 21:09

Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej
Posted by: ZONK81

Re: Betandwin [3] - 25/01/2004 21:21

Ta promocja bonus 30E od depozytu 30 jest nadal aktualna?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb][/QUOTE]
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 25/01/2004 21:45

Tak, wg supportu promocja została przedłużona do końca stycznia.

P.S. Kurcze jak Manchester wygra pierwszą połowę to będę już miał ponad 100
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [3] - 25/01/2004 22:19

Mozna miec dwa konto w BTW z jednego IP moje i np. mojej matki ?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: Betandwin [3] - 25/01/2004 22:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb][/QUOTE]Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 25/01/2004 22:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb][/QUOTE]Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz [/qb][/QUOTE]Oj nie wiem, nie wiem, słyszałem, że wystarczy wygrywać, nieważne za jaką kasę

P.S. Chciałbym coś u nich przegrać, ale przy takich kursach po prostu się nie da
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 25/01/2004 22:38

Posted by: em1x

Re: Betandwin [3] - 26/01/2004 13:16

ja z tego 10 euro ktore dostalem za ankiete pomnozylem juz na 107 wkoncu znalazlem jakies info o tym "kodzie" banku.. zaraz wyplacam :zobacz:
Posted by: nierja

Re: Betandwin [3] - 26/01/2004 16:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb][/QUOTE]Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz [/qb][/QUOTE]Oj nie wiem, nie wiem, słyszałem, że wystarczy wygrywać, nieważne za jaką kasę

P.S. Chciałbym coś u nich przegrać, ale przy takich kursach po prostu się nie da [/qb][/QUOTE]Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro
Posted by: em1x

Re: Betandwin [3] - 26/01/2004 19:43

e, napisalem do betandwin.. ten kod banku dotyczy niektorych zagranicznych bankow i jezeli wyplacamy kaske do polski wpisujemy 0 (zero)

SWIFT inteligo to BPKOPLPW
Nazwa banku do wyplaty: PKO BP S.A.
Adres do wyplaty: Al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa


Numer konta wraz z iban: 50 10205558 numer konta
Posted by: Mr Joke

Re: Betandwin [3] - 26/01/2004 19:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Mozna miec dwa konto w BTW z jednego IP moje i np. mojej matki ?[/qb][/QUOTE]można
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 26/01/2004 20:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nierja:
[qb][QUOTE]Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro[/qb][/QUOTE]Nie bardzo rozumiem... to jak gram codziennie to moje szanse na limit zmniejszają się?
Posted by: ZONK81

Re: Betandwin [3] - 26/01/2004 21:06

Nadal dodają równowartość do deozytu 30 E ???
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [3] - 27/01/2004 01:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ZONK81:
[qb]Nadal dodają równowartość do deozytu 30 E ???[/qb][/QUOTE]Tak daja do 30 stycznia. Ja mam pytanko czy musze sie zarejestrowac z linka czy jak wplace np. 30 euro to dostane te 30 euro gratis czy musze cos do nich napiszac jak ktos wie to prosilbym o odpowiedz.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 27/01/2004 03:48

pytanie dotyczace wyplat. w zeszlym tygodniu wyplacalem 150$ z B&W. w pomocy dotyczacej wyplaty przeczytalem :

My ponosimy wszelkie opłaty związane z transakcjami naszego banku. Do Twojego rachunku nie doliczamy żadnych opłat związanych z przeprowadzanymi operacjami. Tylko Twój bank, ewentualnie bank trzeci mogą obciążyć Twoje konto opłatami związanymi z transakcjami.

ale dzis zajrzalem sobie do dzialu wyplat i co czytam?

Pragniemy zwrócić uwagę na to, że betandwin za wniesienie o wypłatę wygranej nie przejmuje kosztów transakcji (7,00 EUR plus opłaty bankowe oraz inne możliwe opłaty).

wiec jak to rozumiec? mam nadzieje, ze ta druga informacja tyczy sie drugiej wyplaty i dalszych, bo przy pierwszej wyplacie TEGO NIE BYŁO.

wiec jak to jest?
Posted by: nierja

Re: Betandwin [3] - 27/01/2004 04:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]pytanie dotyczace wyplat. w zeszlym tygodniu wyplacalem 150$ z B&W. w pomocy dotyczacej wyplaty przeczytalem :

My ponosimy wszelkie opłaty związane z transakcjami naszego banku. Do Twojego rachunku nie doliczamy żadnych opłat związanych z przeprowadzanymi operacjami. Tylko Twój bank, ewentualnie bank trzeci mogą obciążyć Twoje konto opłatami związanymi z transakcjami.

ale dzis zajrzalem sobie do dzialu wyplat i co czytam?

Pragniemy zwrócić uwagę na to, że betandwin za wniesienie o wypłatę wygranej nie przejmuje kosztów transakcji (7,00 EUR plus opłaty bankowe oraz inne możliwe opłaty).

wiec jak to rozumiec? mam nadzieje, ze ta druga informacja tyczy sie drugiej wyplaty i dalszych, bo przy pierwszej wyplacie TEGO NIE BYŁO.

wiec jak to jest?[/qb][/QUOTE]jedna wyplata w miesiacu za friko
Posted by: ZONK81

Re: Betandwin [3] - 27/01/2004 14:41

Darmowa stawka na zakłady



Tutaj wpisz swój Freebet kod składający się z 12 znaków. W każde pole wpisz 4 znaki i kliknij na "Wpłata".


Jak taki kod można zdobyć ktoś może wie:)??
Posted by: vasques

Re: Betandwin [3] - 27/01/2004 14:44

Jeżeli wpłacę do nich kasę w dolarach, to obowiązuje mnie ich promocja i dodadzą mi równowartość 30 euro?
Posted by: Szakal

Re: Betandwin [3] - 27/01/2004 14:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Jeżeli wpłacę do nich kasę w dolarach, to obowiązuje mnie ich promocja i dodadzą mi równowartość 30 euro?[/qb][/QUOTE]W jakiej walucie wplacasz w takie dostaniesz rownowartosc depozytu.
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 27/01/2004 20:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro[/qb][/QUOTE]No nie wiem. Mają fatalnych oddsmakerów (dotyczy to głównie live bo nic innego u nich nie gram). Nie dość że obróciłem już dawno kasą i bonusem to mam na koncie 600% tego co wpłaciłem. Czy dostał ktoś limit grając za mniejsze sumy? (kilka-kilkadziesiąt euro) Czy dostał ktoś limit nie dokonawszy wcześniej żadnych wypłat?
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 00:03

Gdzie w necie jest ten baner na ktroym moge sie zarejestrowac i dostac 30 euro.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 00:37

Baner promocyjny na mojej priv stronce.Zapraszam.
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 01:49

Mam pytanko. Chciałbym zapisac się do betandwin tylko nie jestem przekonany z forma płatności i wypłąty. Możeci mi powiedzieć czy za wpłatę pobierana jest jakaś prowizja, i jak w ogóle wpłacić te kasę. Następnie mam konto w banku Zachodnim czy oni mogą przesłaś mi pieniądze na moje konto i czy jest jakaś prowizja od wypłaty. Czytałem gdzieś że ponoć jedna wypłąta w miesiącu jest darmowa czy to prawda. Proszę o pomoć. z góry dziękuję. mój nr GG:5292911.
PROSZĘ POMÓŻCIE.
Posted by: langak

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 03:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Noe:
[qb] Możeci mi powiedzieć czy za wpłatę pobierana jest jakaś prowizja, i jak w ogóle wpłacić te kasę. [/qb][/QUOTE]Albo kartą (2 % prowizji) albo idziesz do banku, wypelniasz druczek i placisz bodajze 45 zl za eurotransfer.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Noe:
[qb] Następnie mam konto w banku Zachodnim czy oni mogą przesłaś mi pieniądze na moje konto i czy jest jakaś prowizja od wypłaty. Czytałem gdzieś że ponoć jedna wypłąta w miesiącu jest darmowa czy to prawda. [/qb][/QUOTE]Tak, jedna wypłata w miesiącu jest darmowa. Jezeli wyplacasz czesciej to na Ciebie spadają wszelkie koszty bankowe.
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 03:32

co to jest cvc2 ???
chce przelac pieniądze karta na betandwin i chcą odemnie jakiegos cvc2 :rolleyes:
mam karte visa electron z inteligo. gdzie to cvc2 znależć ???
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 03:55

aha i jeszcze jedno czy koniecznie trzeba sie rejstrowac z linka zeby dostac 30 ojro ???
i czy mozna miec dwa konta z jednego ip ???
Posted by: vasques

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 04:01

żeby skorzystać z promocji należy zarejestrować się ze specjalnego linka, czy wystarczy wejść na www.betandwin.com i tam zarejestrować się według zwykłej procedury?
Posted by: langak

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 06:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]co to jest cvc2 ???
chce przelac pieniądze karta na betandwin i chcą odemnie jakiegos cvc2 :rolleyes:
mam karte visa electron z inteligo. gdzie to cvc2 znależć ???[/qb][/QUOTE]na odwrocie karty 3 cyferki po nr karty
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 13:08

[QUOTE]żeby skorzystać z promocji należy zarejestrować się ze specjalnego linka, czy wystarczy wejść na www.betandwin.com i tam zarejestrować się według zwykłej procedury? [/QUOTE]Tak naprawde wystarczy wejsc na strone betandwin i powinno wystarczyc,ale jesli zarejestrujesz sie z baneru to ta osoba ktora ma baner otrzymuje potem prowizje za kazdego nowego gracza.Czyli wybor nalezy do ciebie.
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 17:06

witam
zarejestrowałem sie z promocyjnego bannera, zaraz potem wplaciłem z karty visa 36 Euro i promocyjnych 30 Euro nie widać
Po jakim czasie pojawią sie na koncie ?? Denerwuje sie bo do końca promocji juz naprawde niedaleko i boje sie zeby mnie w ch*** nie zrobili. Zapisalem sie tam tylko dla tych promocyjnych 30 Euro
Posted by: vasques

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 17:55

Gdzie można dokonać najtaniej wpłaty przelewem. Który bank pobiera za to najniższą prowizję?
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 20:49

woytas nie martw sie bo ta kasa pojawia sie w ciagu 24h.Po dobie jak nie pojawi sie to napisz do nich maila
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 28/01/2004 22:27

sztos mam kase
i juz trafilem kurs 15,0 na live. postawilem na przypał w 85 minucie ze Rwanda strzeli 2-go gola. i strzeliła
pozdrawiam
Posted by: xeo

Re: Betandwin [3] - 29/01/2004 00:12

Pamiętacie ankiete betandwin.

Właśnie dostałem maila z informacją i kodem, dzięki któremu na moje konto zostanie przesłane 100 ?.

Po wpisaniu tego kodu otrzymałem informacje:

"Kod ten został użyty w ramach promocji na innej stronie internetowej. Dlatego też nie może zostać tutaj zrealizowany. Z pytaniami zwróć się do naszego Support Team."

Albo oni sobie jaja robią, alebo ktoś mi dowcip zrobił.
Posted by: xeo

Re: Betandwin [3] - 29/01/2004 16:00

Juz po problemie mam na koncie 100 euro
Posted by: marjo65

Re: Betandwin [3] - 29/01/2004 23:50

Dla mnie firma B&W jest po prostu niepowazna . Wyslalem do nich kilka maili. Niestety nikt nigdy nie udzielil mi odpowiedzi......
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 30/01/2004 01:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał marjo65:
[qb]Dla mnie firma B&W jest po prostu niepowazna . Wyslalem do nich kilka maili. Niestety nikt nigdy nie udzielil mi odpowiedzi......[/qb][/QUOTE]Zawsze dostaję od nich wyczerpującą odpowiedź. Jednak czasami dopiero na drugi dzień.
Posted by: stempel

Re: Betandwin [3] - 30/01/2004 01:59

Orientuje sie ktos kto wplacal do B&W euro przez przekaz bankowy w ktorym banku sa najmniejssze oplaty za ta operacje i ile wynosza???Ten przekaz chyba nazywa sie eurotransfer.
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [3] - 30/01/2004 13:40

Mam pytanko czy jak zrobie przelew z inteligo(wogle czy mozna cos takiego zrobic) do Betandwinu zlotwokowy to czy mi przelicza sami zlotowki na euro czy wogle tak mozna zrobic ???.
Czy musze zrobic przelew tylko w euro ?
Prosilbym o odpowiedz jesli ktos sie orientuje z gory wielkie thx.
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 30/01/2004 14:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Mam pytanko czy jak zrobie przelew z inteligo(wogle czy mozna cos takiego zrobic) do Betandwinu zlotwokowy to czy mi przelicza sami zlotowki na euro czy wogle tak mozna zrobic ???.
Czy musze zrobic przelew tylko w euro ?
Prosilbym o odpowiedz jesli ktos sie orientuje z gory wielkie thx.[/qb][/QUOTE]Sami przeliczą, możesz wpłacić w złotówkach
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 01/02/2004 02:59

mam pytanie
czy ktos kiedys wykorzystal ich pomyłke i próbowal na tym skorzystać ??? własnie to zrobiłem i nie wiem jak na to zareagują. teraz troche zaluje, ale cóz musze czekac
napiszcie jezeli kiedys byliscie w podobnej sytuacji i co wtedy zrobił buk - zwrot kasy czy moze uznają czy w najgorszym wypadku zabierają kase i zamykają konto ?
Posted by: xeo

Re: Betandwin [3] - 01/02/2004 03:01

Najprawdopodobnie, unieważnią zakład, a jak bedziesz się rzucał to zablokują Ci konto.

Apropos, działa Ci teraz BetandWin??????
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 01/02/2004 03:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Najprawdopodobnie, unieważnią zakład, a jak bedziesz się rzucał to zablokują Ci konto.

Apropos, działa Ci teraz BetandWin??????[/qb][/QUOTE]Czyli rozumiem ze bedzie zwrot ???
Apropos b&w nie moge odpalic stronki
Posted by: xeo

Re: Betandwin [3] - 01/02/2004 03:07

Tak, powinien być zwrot, no chyba, że akurat padnie wynik dla nich kożystny lub się nie połapią.
Posted by: Galimatias78

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 02:11

Działa ta ich strona komuś?
Posted by: xeo

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 03:35

Dziś działa normalnie.
Posted by: beat LA

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 05:18

strona b&w znowu nie dziala, wie ktos w co oni graja?
Posted by: xeo

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 05:39

Ja nie mam tego problemu, wszystko działa i działało gdy pisałeś posta. Moze coś z twoim łaczem?
Posted by: robflynn

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 11:34

U mnie B&W nie dziala pewnie bylo duzo wygranych i nie wiedza co robic
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 15:14

niom...ja też nieźle sie obłowiłem i nie działa

smutne
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 16:03

co sie do ****y nędzy dzieje jak nie expekt to gamebookers jak nie gamebookers to betandwin nie działa co to się z tymi ****nymi bukami dzieje
czy zna ktoś buka którego strony nie nawalają
Posted by: Udko

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 16:11

witam... Czy u kogoś działa betandwin.com??
Próbuje się zalogować... i dupa, strona nie chce się otworzyć
Może ktoś się orientuje co jest grane??
Posted by: robflynn

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 16:23

Tak jak mowilem byl czarny weekend dla bukmacherow duzo zdarzen weszlo i moze cos im sie popieprzylo w programie
Posted by: Galimatias78

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 16:23

Własnie nie działa. Może temu co działa napisał by do nich?
Posted by: RADSON2004

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 16:38

Co sie dzieje z b&win?To jakas zasrana niepewna firma,wole unibet,moze wolno chodzi ale takich problemow jak z b&w nigdy nie mialem
Posted by: BBOOSS

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 17:12

Co jest z BAW od wczoraj nie dziala ile mozna czekac. Cos sie im w glowach po****lo!!!!!
Posted by: RADSON2004

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 17:28

BET&WIN WLASNIE RUSZYL
Posted by: robflynn

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 19:12

Juz po strachu B & W dziala mysle ze to ostatni raz takie numery nam robia
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 02/02/2004 19:25

Siedźcie spokojnie... Wszystkiemu winny jest wirus MyDoom W ten weekend problemy miały prawie wszystkie buki u których gram. Najpierw expekt, potem gamebookers, parbet, betfair (chociaż oni jak zwykle kulturalnie zapowiedzieli, że nie będą dostępni) a teraz betandlose
Posted by: stempel

Re: Betandwin [3] - 03/02/2004 14:19

Zna ktoś dokladnego odebiorce ktorego trzeba wpisac podczas przekazu bankowego do B&W.Bo moj bank sie caly czepia kto jest beneficjentem.
Posted by: bartmis

Re: Betandwin [3] - 03/02/2004 17:04

Cześć mam pytanko, Aktualna jest ta promocja 30€=60€ w betandwin? Pewnie tak, ale nurtuje mnie jedna kwestia, zalozylem tam konto 4 miesiace temu, ale nic nie gralem, a teraz czytam ze ta promocja jest tylko dla nowo zarejestrowanych i nie wiem co zrobic?! Dalo by sie tak zrobic, ze otworzylbym konto na moja dziewczyne, a pozniej przeslal kase z mojej karty kredytowej, z mojego konta?! Dzieki za odpowiedz narka iwo:
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 03/02/2004 19:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bartmis:
[qb]Cześć mam pytanko, Aktualna jest ta promocja 30€=60€ w betandwin? Pewnie tak, ale nurtuje mnie jedna kwestia, zalozylem tam konto 4 miesiace temu, ale nic nie gralem, a teraz czytam ze ta promocja jest tylko dla nowo zarejestrowanych i nie wiem co zrobic?! Dalo by sie tak zrobic, ze otworzylbym konto na moja dziewczyne, a pozniej przeslal kase z mojej karty kredytowej, z mojego konta?! Dzieki za odpowiedz narka iwo: [/qb][/QUOTE]Promocja jest dla tych, którzy zarejestrowali się 13 października zeszłego roku lub później. Natomiast nie mam pewności czy jeszcze trwa, można do nich wysłać maila z zapytaniem. Mi dwa tygodnie temu mówili, że została przedłużona do 31 stycznia.
Posted by: barister

Re: Betandwin [3] - 03/02/2004 20:39

W jakim języku prowadzona jest komunikacja z supportem - tylko angielski, czy można porozumiewać się z nimi po polsku też?
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 03/02/2004 22:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał barister:
[qb]W jakim języku prowadzona jest komunikacja z supportem - tylko angielski, czy można porozumiewać się z nimi po polsku też?[/qb][/QUOTE]Można po polsku
Posted by: bartmis

Re: Betandwin [3] - 03/02/2004 23:54

Jak szybko odpisują na polską wiadomość na betandwin?? Dzieki
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 00:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bartmis:
[qb]Jak szybko odpisują na polską wiadomość na betandwin?? Dzieki[/qb][/QUOTE]Po kilku godzinach, a zdarza się, że następnego dnia
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 00:57

jak wyplacic kase z betandwin do mbanku ? bo wypelnilem w Kod banku wpisalem 0 , Numer konta: podalem 26 cyfr a Kod SWIFT BREXPLPWMUL, adres odbiorcy wpisalem wlasny , Nazwa banku BANK ROZWOJU EKSPORTU SA - MBANK i przekaz mi anulowano niewiem czemu (Withdraw Money Order Cancel) ? ( moze to ze dopiero dzien wczesniej wyslalem do nich skana z dowodu )

Czy teraz zabiora mi 7 euro jak bede chcial wyplacic po raz drugi ?
Posted by: mar99

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 00:58

Promocja trwa do 31.03 minimalna wplata 30 euro bonus 30 euro .Kwota bonusu nalezy obrocic 3x w czasie 2 miesiecy.Takiego maila dostalem od support.pl@betandwin.com
Posted by: abcde

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 03:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]mam pytanie
czy ktos kiedys wykorzystal ich pomyłke i próbowal na tym skorzystać ??? własnie to zrobiłem i nie wiem jak na to zareagują. [/qb][/QUOTE]A co konkretnie zagrales ? ? ?
Posted by: barister

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 12:41

Czy to dobry buk - chodzi mi o rzetelność tj. odpisywanie na zapytania jak szybko, przesył kasy (czas od zlecenia jaki jest) - ogólnie czy nie robią wałków....Jak się załapać na ich promocje - na stronie nigdzie nie ma o niej mowy - czy jak wpłace np 1000 to dostane drugie tyle w promocji, czy jest jakiś limit?
. poradź cie
Posted by: z o ® r o

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 14:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał abcde:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]mam pytanie
czy ktos kiedys wykorzystal ich pomyłke i próbowal na tym skorzystać ??? własnie to zrobiłem i nie wiem jak na to zareagują. [/qb][/QUOTE]A co konkretnie zagrales ? ? ?[/qb][/QUOTE]Standardowa procedura:
przegrana - zakład ważny
wygrana - zwrot
Posted by: mankiet

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 14:17

witam.Czy jest jakas promocja przy zalozeniu konta w BETANDWIN.DE??Jesli tak prosze o linka.Dzieki
Posted by: Szakal

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 14:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]witam.Czy jest jakas promocja przy zalozeniu konta w BETANDWIN.DE??Jesli tak prosze o linka.Dzieki[/qb][/QUOTE]NIE MA!

Bez przesady upominac sie o 30e u buka ktorego najlatwiej ograc...
Posted by: mankiet

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 16:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]witam.Czy jest jakas promocja przy zalozeniu konta w BETANDWIN.DE??Jesli tak prosze o linka.Dzieki[/qb][/QUOTE]NIE MA!

Bez przesady upominac sie o 30e u buka ktorego najlatwiej ograc...[/qb][/QUOTE]Szakal 30 euro ,jak znalazl,na waciki dla mojej kobiety
Posted by: barister

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 17:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mar99:
[qb]Promocja trwa do 31.03 minimalna wplata 30 euro bonus 30 euro .Kwota bonusu nalezy obrocic 3x w czasie 2 miesiecy.Takiego maila dostalem od support.pl@betandwin.com[/qb][/QUO />
Czyli do 30 marca 2004 jak się do nich zapisze dostane tą kase do? pytam bo chce się do nich zapisać - czy to jest bonus dla ich nowych użytkowników?
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 04/02/2004 18:44

czy przy wypłacie z B&W skan dowodu tożsamości jest absolutnie niezbędny czy tylko przyśpiesza transakcje. Czy jeśli zleciłem wypłate a nie prześle skanu dowodu tożsamości czy dojdzie ona do skutku ??? Z góry dzieki za pomoc.
Posted by: eksplorator

Re: Betandwin [3] - 05/02/2004 00:05

Treść maila:
Posted by: eksplorator

Re: Betandwin [3] - 05/02/2004 00:09

Szanowny Panie!

Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004

Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com. Nastepnie na nowo otwarte konto nalezy wplacic co najmniej EUR 30,- i oddac typ(y). Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, ktore nie posiadaja konta w betandwin.com i od 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) po raz pierwszy zarejestruja sie w betandwin.com.

** Bonus w wysokosci EUR 30,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i 31.03.2004 23:59:00 (GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 30,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 30,-, prawo do wziecia udzialu w promocji przepada.

*** Akcja marketingowa dotyczy zarowno wplat karta kredytowa jak i wplat dokonanych w systemie paybox, paypal, karta paysafecard, a takze wplat przelewem bankowym. W akcji uwzglednione beda tylko te wplaty, ktore do betandwin.com trafia pomiedzy 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) i 31.03.2004 23:59:00 (GMT + 1). W przypadku wplat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jesli data przelewu bedzie sie miescic w czasie trwania akcji.

**** Na jedno konto betandwin.com moze zostac zapisany bonus sign-up wynoszacy maksymalnie EUR 30,-.Bonus zostanie zapisany na konto uzytownika w przeciagu 24 godzin po otrzymaniu wplaty.

***** Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com – zarowno w przypadku wplaty jak i wyplaty najpozniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc.

****** Akcja promocyjna jest wazna do: 31.03.2004 23:59:00 (GMT + 1).

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytan.

Z powazaniem,

Support Team z betandwin.com
Posted by: gruda

Re: Betandwin [3] - 05/02/2004 06:24

buaahahahah o ****a wlasnie zostalem rozlozony na lopatki i na brzuch ze smiechu ponizej przedstawiam komunikat jaki otrzymalem w trakcie puszczania kuponu w baw

Wnosząc taką stawkę (chcialem dac 25E na combosa z ako 2) przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi1,00 EuroW celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com />
takiej hecy to zem sie kurde nie spodziewal :eek:
Posted by: luker_

Re: Betandwin [3] - 05/02/2004 07:47

nie tlyko tobie dali limity, hehe:)
swoja droga maja fajna oferte, szkoda ze tak czesta daja limity...bylby naprawde fajny:) a tak, flaki z olejem... iwo:
Posted by: barister

Re: Betandwin [3] - 05/02/2004 15:10

Właśnie próbowałem się do nich zarejestrować, jednak po wypełnieniu wszystkiego daje opcje "rejestruj się" lecz ekran z formularzem nie znika .... czy to normalne - wszedzie indziej jest potwierdzenie np. ok, dzieki za rejestracje a tu nic..... to normalne u nich?
Posted by: gruda

Re: Betandwin [3] - 05/02/2004 22:32

okazuje sie ze baw ma nawet 2 wersje komunikatu otoz przy probie puszczenia singla brzmi on nastepujaco
Wnosząc tę stawkę przekroczyłbyś obrany przez Ciebie limit na zakłady pojedyncze, który wynosi 1,00 Euro [...]
wynika z tego ze musialem gdzies w ustawieniach nieopatrznie zaznaczyc opcje "naloz limit", o ja glupi
Posted by: donic

Re: Betandwin [3] - 05/02/2004 22:48

A spróbuj gruda puścić jakiegoś wariata z ako 10000, skubij i ich w tej sposób. Ciekawe co zrobią
Posted by: Adiasz

Re: Betandwin [3] - 06/02/2004 02:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Szanowny Panie!

***** Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com – zarowno w przypadku wplaty jak i wyplaty najpozniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc.
[/qb][/QUOTE]czyli jezeli dobrze rozumiem to wystarczy raz postawiac 30e ktore wpacilismy i 3 razy 30e ktore dostalismy i mozna wypacac?obojetnie na jaki kurs? troche to chyba zalatwe
Posted by: mg1

Re: Betandwin [3] - 06/02/2004 14:23

Trzekrotny obrot bonusem to standard. I jak narazie bukom sie oplaca, czyli takie proste nie jest.
Posted by: Adiasz

Re: Betandwin [3] - 06/02/2004 15:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mg1:
[qb]Trzekrotny obrot bonusem to standard. I jak narazie bukom sie oplaca, czyli takie proste nie jest.[/qb][/QUOTE]ale stawiam 3 razy 30e na kurs ok 1.05 i juz moge wyplacac? i to nie byc latwe?
Posted by: eksplorator

Re: Betandwin [3] - 06/02/2004 19:25

Dostaniesz limit na ten bonus
Ja do nich ładnie napisałem acz stanowczo że nie interesuje mnie gra o waciki i podnieśli limit do 250euro motywując tym że mam aktualnie tyle na koncie jak bym chciał większą stawką grać to mam dzwonić na jaki zaklad i sie zastanowią czy Przyjąć
Posted by: Adiasz

Re: Betandwin [3] - 06/02/2004 21:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Dostaniesz limit na ten bonus
Ja do nich ładnie napisałem acz stanowczo że nie interesuje mnie gra o waciki i podnieśli limit do 250euro motywując tym że mam aktualnie tyle na koncie jak bym chciał większą stawką grać to mam dzwonić na jaki zaklad i sie zastanowią czy Przyjąć [/qb][/QUOTE]narazie nie dostalem, postawilem 2 razy 30e na badziewiaste kursy:)
Posted by: Adiasz

Re: Betandwin [3] - 06/02/2004 23:58

co jest w wypadku kreczu? zwrot czy nie?
i czy liczy sie taki zaklad jako postawiony jezeli chodzi o bonus?
Posted by: Hassan

Re: Betandwin [3] - 07/02/2004 02:14

Mam prośbę. Napiszcie mi jaka jest najmniejsza stawka na kupon w betndwin(w Euro i $).
Posted by: BBOOSS

Re: Betandwin [3] - 07/02/2004 03:44

Co jest z BAW-em znowu stronka nie dziala!!!!!!!!!!!!
Posted by: Victory2003

Re: Betandwin [3] - 07/02/2004 03:48

Witam. Najmniejsza stawka to 0.50 E. Nie wiem ale nie chce się otwierać strona BTW. Czy ktoś ma podpobny problem?
Posted by: BBOOSS

Re: Betandwin [3] - 07/02/2004 05:11

BAE jak nie dziala tak nie dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted by: beat LA

Re: Betandwin [3] - 07/02/2004 05:20

Tyle meczy w nocy a baw znowu odwala maniane
Posted by: Adiasz

Re: Betandwin [3] - 07/02/2004 06:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał BBOOSS:
[qb]BAE jak nie dziala tak nie dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!![/qb][/QUOTE]no mi caly czas dziala bardzo dobrze
Posted by: BBOOSS

Re: Betandwin [3] - 07/02/2004 11:46

a mi jak od wczoraj nie dziala tak nie dzial a takie piekne mecze w NBA byly!!!!!!!!!
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [3] - 08/02/2004 02:21

nie moge wplacic do http://www.betandwin.com karta inteligo a tydzien temu wplacilem alegancko. a teraz chce wplacic to wyskakuje mi ze nie mozna "ze wzgledow bezpieczenswta". w tydzien nagralem z 30 euro na 233 euro i zlecilem pochopnie wyplate( to ma wplyw moze jakis ?) a teraz leca spotkania live i nie moge grac
Posted by: GumoL

Re: Betandwin [3] - 08/02/2004 15:31

Chcialbym sie dowiedziec czy przelewaliscie pieniadze z mBanku do B&W?
Rozmawialem z Pania z mLinii i powiedziala mi, ze nie mozna wykonac przelewu w dolarach (w tej walucie zalozylem konto w BAW) ani w Euro.
Tak wiec, jezeli sie nie myle jedynym wyjsciem jest przelew w zlotowkach, tylko teraz pytanie, ile wyniesie prowizja?
Posted by: titu

Re: Betandwin [3] - 09/02/2004 14:11

Z tego co inni pisali to oplata za przelew w zlotowkach w pko wynosi 42 zl !!!!!! (to chyba opłata za jakis Eurotransfer lub przewalutowanie )
A moze ktoś wie czy jest mozliwosc wplaty przelewem w Euro i czy jest jakas opłata jezeli wplace w Euro ??
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [3] - 09/02/2004 17:11

czy w betandwin jest jakies info takie jak w expekcie "wyplata zostala dokonana na konto....". bo kurde zlecilem przelew z betandwin w piatek a nic mnie nie infoirmuja. w expkecie zlecilem przelew wczoraj w nocy i juz przyszedl email ze "wyplata zostala dokonana przez expekt.com.

". czyzby betandwin nie wyplaci mi moich farciarskich 233 euro ?
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 10/02/2004 15:24

do b&w karta inteligo wpłacam w kilka sekund
na przelew spowrotem czekam juz ponad tydzień

Tak jak mnie prosili przesłałem im mailem skany dowodu osobistego.
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 12/02/2004 17:06

witam
wpłacalem do buka karta visa electron inteligo, teraz troche przemnozyłem tą kase i przymierzam sie do wypłaty. no i jest problem bo z tego co wiem to przy wypłacie na konto inteligo spowrotem bank blokuje te pieniądze na 30 dni i nic z nimi nie idzie zrobic
czy da sie wypłacić pieniądze na np konto kumpla tylko ze juz w mbanku gdzie nie ma glupiego blokowania pieniedzy ?????
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 12/02/2004 21:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]witam
wpłacalem do buka karta visa electron inteligo, teraz troche przemnozyłem tą kase i przymierzam sie do wypłaty. no i jest problem bo z tego co wiem to przy wypłacie na konto inteligo spowrotem bank blokuje te pieniądze na 30 dni i nic z nimi nie idzie zrobic
czy da sie wypłacić pieniądze na np konto kumpla tylko ze juz w mbanku gdzie nie ma glupiego blokowania pieniedzy ?????[/qb][/QUOTE]ponawiam pytanie :rolleyes:

a moze ktos wypłacał kase z betandwin na inteligo i wcale jej nie blokowali ???
Posted by: benyKR

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 03:01

Witam,
Czy mozna dokonac wlaty w ten sposob. Posiadaczem konta na betandwin jest X, a wplata dokonana jest z karty pana Y?? Czy tylko z wlasciciela konta ze swojej karty moze dokonywac wplat.
Bede wdzieczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
BENY
Posted by: gruda

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 03:39

mozna o ile pan Y wczesniej ta karta nie wplacal na swoje konto.

co do wyplaty na konto to dane w banku i konta gracza musza byc takie same.
Posted by: skottie

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 03:40

[QUOTE]
[qb]mozna o ile pan Y wczesniej ta karta nie wplacal na swoje konto.

[/qb][/QUOTE]Serio? Można tak? Jesteś pewnien? Dane na karcie nie musza byc takie jak na karcie? Hmm..
scottie
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 03:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał benyKR:
[qb]Witam,
Czy mozna dokonac wlaty w ten sposob. Posiadaczem konta na betandwin jest X, a wplata dokonana jest z karty pana Y?? Czy tylko z wlasciciela konta ze swojej karty moze dokonywac wplat.
Bede wdzieczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
BENY[/qb][/QUOTE]Hehehe chodzi mo to samo tylko w druga strone , przy wypłacie. Z tego co wiem to przy wpłacie wszystko musi sie zgadzac bo będą mieli podejrzenia o to ze "nie jesteś sobą" . A i nie wpłacaj z inteligo bo pózniej przy ewentualnej wypłacie ponoć inteligo zamraża pieniądze otrzymane od buka. Choc to info nie potwierdzone w 100%. A jak juz chcesz koniecznie grac bez zakładania konta bankowego to poprostu zapisz sie u buka jako kumpel (posiadacz konta) proste
Posted by: gruda

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 05:48

jestem pewien przynajmniej w przypadku b&w. ale tak jak napisalem, karta pod wzgledem wplat do nich musi byc nowka nie smigana

przy okazji pytanie: wplacilem do b&w 164 euro (w zaokragleniu+prowizja za wplate) za co z ekarty zostalo pobrane 820 pln. po niecalym tygodniu wyplacilem z b&w 150 euro za co do konta zostalo 716pln. nietrudno policzyc ze 14 euro roznicy miedzy wyplata a wplywem kasy kosztowalo mnie 104pln, a wiec 1 EU = 7.42 PLN :eek: ktos potrafi to wyjasnic? probowalem pytac sie na mczacie ale od paru dni nie ma tam zadnego opa, widac mbank cienko przedzie skoro tna koszty i wprowadzja oplaty za przelewy...
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 06:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]jestem pewien przynajmniej w przypadku b&w. ale tak jak napisalem, karta pod wzgledem wplat do nich musi byc nowka nie smigana

przy okazji pytanie: wplacilem do b&w 164 euro (w zaokragleniu+prowizja za wplate) za co z ekarty zostalo pobrane 820 pln. po niecalym tygodniu wyplacilem z b&w 150 euro za co do konta zostalo 716pln. nietrudno policzyc ze 14 euro roznicy miedzy wyplata a wplywem kasy kosztowalo mnie 104pln, a wiec 1 EU = 7.42 PLN :eek: ktos potrafi to wyjasnic? probowalem pytac sie na mczacie ale od paru dni nie ma tam zadnego opa, widac mbank cienko przedzie skoro tna koszty i wprowadzja oplaty za przelewy...[/qb][/QUOTE]Prosta sprawa. Jak wpłacałes to bank przewaluował ci kase po kursie kupna euro, a wypłacając po kursie sprzedazy. A ze zawsze kurs sprzedazy jest nizszy od kursu kupna to straciłes. To jest własnie jeden z niewielu minusów grania w sieci.
A tak apropo to jestes pewien ze przy wyplacie dane konta na które wyplacasz musza sie zgadzac z danymi osoby zarejstrowanej w b&w ???
Bo kurde w inteligo blokuja kase na 30 dni o czym niewiedzialem przed wpłatą, a 30 dni to chyba dla kazdego byłoby b dużo
A moze ktos wypłacał kase z b&w na konto inteligo i ma jakies z tym doswiadczenia ??? (bo nie wiem czy b&w jest brane za tranzakcje zagraniczną - niby mają serwis po Polsku)
pomóżcie !!!!!!
pozdro iwo:
Posted by: gruda

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 07:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
Prosta sprawa. Jak wpłacałes to bank przewaluował ci kase po kursie kupna euro, a wypłacając po kursie sprzedazy. A ze zawsze kurs sprzedazy jest nizszy od kursu kupna to straciłes. To jest własnie jeden z niewielu minusów grania w sieci.
[/QUOTE]nie do konca. ktos juz wspominal ze mbank nie uzywa kursow kupna/sprzedazy tylko usredniony kurs, lub trzyma sie tego samego kursu dla kasy wychodzacej i przychodzacej. dla przykladu: wplate bo bet365 w $ policzyli mi po kursie 3.89, po m/w tygodniu powrot kasy na konto po kursie 3.88. takze z tego wynika ze za operacje z b&w powienem dostac 3-4 dyszki wiecej. a moze to jakas kolejna oplata wprowadzona przez mbank

a co do wyplat to przeciez u kazdego buka tak jest, ze dane musza sie zgadzac
Posted by: Cyborg

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 13:31

Podejrzany wydaje się Twój przelew do buka. Jeśli za 820 zł dostałeś 164 euro to wychodzi 5 zł :eek: za 1 euro. Ktoś skasował tu jakąs dodatkową opłatę, bo tyle na razie nie płacimy. Kurs w drugą stronę wydaje się OK, 4.77 zł/1euro.
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 16:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]jestem pewien przynajmniej w przypadku b&w. ale tak jak napisalem, karta pod wzgledem wplat do nich musi byc nowka nie smigana

przy okazji pytanie: wplacilem do b&w 164 euro (w zaokragleniu+prowizja za wplate) za co z ekarty zostalo pobrane 820 pln. po niecalym tygodniu wyplacilem z b&w 150 euro za co do konta zostalo 716pln. nietrudno policzyc ze 14 euro roznicy miedzy wyplata a wplywem kasy kosztowalo mnie 104pln, a wiec 1 EU = 7.42 PLN :eek: ktos potrafi to wyjasnic? probowalem pytac sie na mczacie ale od paru dni nie ma tam zadnego opa, widac mbank cienko przedzie skoro tna koszty i wprowadzja oplaty za przelewy...[/qb][/QUOTE]Prosta sprawa. Jak wpłacałes to bank przewaluował ci kase po kursie kupna euro, a wypłacając po kursie sprzedazy. A ze zawsze kurs sprzedazy jest nizszy od kursu kupna to straciłes. To jest własnie jeden z niewielu minusów grania w sieci.
A tak apropo to jestes pewien ze przy wyplacie dane konta na które wyplacasz musza sie zgadzac z danymi osoby zarejstrowanej w b&w ???
Bo kurde w inteligo blokuja kase na 30 dni o czym niewiedzialem przed wpłatą, a 30 dni to chyba dla kazdego byłoby b dużo
A moze ktos wypłacał kase z b&w na konto inteligo i ma jakies z tym doswiadczenia ??? (bo nie wiem czy b&w jest brane za tranzakcje zagraniczną - niby mają serwis po Polsku)
pomóżcie !!!!!!
pozdro iwo: [/qb][/QUOTE]Właśnie dostałem pieniądze z B&W na konto inteligo. Wszytko trwało 3 dni od momentu potwierdzenia przez nich mailem,że dostali skan mojego dowodu tożsamośći. Nie ma żadnej blokady na inteligo, pieniadze są od razu do dyspozycji. W tytule przelewu z B&W na końcu troche pokracznie ale jest napisany kurs po jakim robili operacje (po przeliczeniu Euro na złotówki wyszła mi różnica 1 grosz pomiedzy rzeczywistym a tym podanym przez nich). Wszysyko odbyło sie po kursie uśrednionym bo różnica w kursie miedzy wpłatą a wypłatą też wyniosła 1 grosz. B&W ostrzegało mnie ,że wypłaty do 1000 Euro bedą kosztować dodatkowe 6 Euro, ale mimo to nie pobrano mi tej opłaty.

Tak to wygląda B&W + inteligo...niech ktoś teraz napisze jak wygląda B&W + mBank
Posted by: Zico

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 17:37

Witam
Usiluje wpłacic kase do B&W z inteligo
karta nie mozna
Czy mógłby ktoś pomóc mi co i jak mam zrobić zeby to zadziałało ewentualnie jakie dane musze wypełnić w opcji przelewy z konta?
dzięki za pomoc (pilną)
Posted by: paulbruno

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 18:51

Ja własnie wpłaciłem 30 euro i bank wziął jeszcze 47 zł . Czy bank w którym konto ma B&W tez wexmie jakąś prowizję. Czekam na odpowiedzi.
I co z ta premią jesli ich bank coś bedzie chciał wziąść??
Posted by: benyKR

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 19:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał paulbruno:
[qb]Ja własnie wpłaciłem 30 euro i bank wziął jeszcze 47 zł . Czy bank w którym konto ma B&W tez wexmie jakąś prowizję. Czekam na odpowiedzi.
I co z ta premią jesli ich bank coś bedzie chciał wziąść?? [/qb][/QUOTE]Niestety raczej wezmie. Dlatego ze te banki w ktorych konta na B&W to jakies malo znane sa. Ja nie znalazlem banku ktorego KORESPONDENTEM jest ktorys z bankow B&W. Moze jakis jest. Jesli tak to napiszcie jaki?
Pozdrawiam
BENY
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 19:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał paulbruno:
[qb]Ja własnie wpłaciłem 30 euro i bank wziął jeszcze 47 zł . [/qb][/QUOTE]A możesz zdradzić czy wpłaciłeś kartą Inteligo albo mBanku ?
Czy może przelewm bankowym ?

pozdrawiam art
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 19:33

[QUOTE][qb]Właśnie dostałem pieniądze z B&W na konto inteligo. Wszytko trwało 3 dni od momentu potwierdzenia przez nich mailem,że dostali skan mojego dowodu tożsamośći. Nie ma żadnej blokady na inteligo, pieniadze są od razu do dyspozycji. [/qb][/QUOTE]@Shoti

Czy otrzymałeś pieniądze jako zwrot na kartę czy przelewem bankowym ?

Wydaje mi się że blokada na 30 dni jest wtedy jeżeli ktoś robi zwrot na kartę Inteligo.

pozdrawiam art
Posted by: paulbruno

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 19:54

Wpłaciłem przelewem bankowym
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 20:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb] [QUOTE][qb]Właśnie dostałem pieniądze z B&W na konto inteligo. Wszytko trwało 3 dni od momentu potwierdzenia przez nich mailem,że dostali skan mojego dowodu tożsamośći. Nie ma żadnej blokady na inteligo, pieniadze są od razu do dyspozycji. [/qb][/QUOTE]@Shoti

Czy otrzymałeś pieniądze jako zwrot na kartę czy przelewem bankowym ?

Wydaje mi się że blokada na 30 dni jest wtedy jeżeli ktoś robi zwrot na kartę Inteligo.

pozdrawiam art[/qb][/QUOTE]Pieniądze wypłaciłem przelewem...byc może dla tego nie ma żadnej blokady.

Aha...e Karte mBanku sie ładuje oddzielnie dlatego tak może być (konto i karta sa rozdzielone). Karta visaelektron inteligo to jakby 2 karty z mBanku w jednym (karta płatnicza + eKarta )
Posted by: Furi

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 20:50

Wcześniej pisaliście o promocji 30 / 30 Euro.Czy;li jak wpłacisz 30 Euro drugie tyle dostajesz,ale musisz kasą obrucić.Pisaliście wcześnej że nie ważne w jaki sposób.moze to być kilka zakładów ale tak aby całą kasą obrócić(czyli chodzi o dzielenie kasy)
A ja dostalem od nich coś takiego gdzie jest napisane że trzeba obrocić całością czyli 30 Euro postawić na raz albo żle rozumuję.
BETANDWIN:"Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, :zobacz: w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com. :zobacz: Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakladow tylko i wylacznie w betandwin.com - zarowno w przypadku wplaty jak i wyplaty najpozniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc."

czy ktoś tę procedurę pzeszedl i może mi wytłumaczyć o co w niej chodzi.Bo mi się wydaje ze:moje wpłacone 30 Euro muszę obrócić raz całe,a potem jeszcze to co dostałem 30 obracam 3 razy.
JAK TO WYGLĄDA BO SIĘ ZAMOTAŁEM
Co sie stanie jak nie obrucą kasą to przepadnie mi te 30 Euro które już mi dali
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 21:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb] [QUOTE][qb]Właśnie dostałem pieniądze z B&W na konto inteligo. Wszytko trwało 3 dni od momentu potwierdzenia przez nich mailem,że dostali skan mojego dowodu tożsamośći. Nie ma żadnej blokady na inteligo, pieniadze są od razu do dyspozycji. [/qb][/QUOTE]@Shoti

Czy otrzymałeś pieniądze jako zwrot na kartę czy przelewem bankowym ?

Wydaje mi się że blokada na 30 dni jest wtedy jeżeli ktoś robi zwrot na kartę Inteligo.

pozdrawiam art[/qb][/QUOTE]Pieniądze wypłaciłem przelewem...byc może dla tego nie ma żadnej blokady.

Aha...e Karte mBanku sie ładuje oddzielnie dlatego tak może być (konto i karta sa rozdzielone). Karta visaelektron inteligo to jakby 2 karty z mBanku w jednym (karta płatnicza + eKarta )[/qb][/QUOTE]A są wogóle jakies rózne sposoby wypłaty bo gdy biorę wypłate to po wpisaniu haseł to odrazu wyświetla mi sie okienko z formularzem do wypełnienia przekazu bankowego. Czyli tylko tak sie da wypłacić ? Jak w ten sposób wyplacę na inteligo to rozumiem ze nie będe mial zablokowanych pieniędzy ?
Shoti a ty w jaki sposób wpłacałes ? Jakbys mógł to rozwiej moje powyzsze wątpliwości iwo:
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 13/02/2004 22:59

Pare postów wyżej opisałem dokładnie jak wypłacałem. Tak, jak zrobisz sobie przelew na inteligo nie bedziesz miał blokady.
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [3] - 14/02/2004 22:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Szanowny Panie!

Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004

Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
[/qb][/QUOTE]Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ?

Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ?

pozdrawiam art
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 14/02/2004 23:20

Wiecie co wpisac w poszczególnych polach przy wypłacie z betandwin do inteligo ????
Chodzi mi o kod banku, Swift, itd..
Shoti po jakim kursie policzyli ci wypłatę ???? Ja myśle ze pierwsza wypłata jest za darmo dopiero kolejne w okresie krótszym niz miesiąc sa płatne. Dobrze myśle ???? :rolleyes:
Posted by: gruda

Re: Betandwin [3] - 14/02/2004 23:32

kod banku: to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta

swift: BPKOPLPW
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 15/02/2004 02:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]kod banku: to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta

swift: BPKOPLPW[/qb][/QUOTE]a kod banku to nie 0 ?????
prosze niech ktoś poda całe info potrzebne do wypłacenia kasy z b&w iwo:
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [3] - 15/02/2004 13:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Szanowny Panie!

Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004

Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
[/qb][/QUOTE]Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ?

Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ?

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie?

pozdrawiam art
Posted by: paulbruno

Re: Betandwin [3] - 15/02/2004 14:49

Podaj mi swój mail i zaraz dostaniej linka ode mnie .Tam bedzie wszystko napisane i bedzie tylko musial klinkąc na linka.(zapraszam na GG)!
Posted by: paulbruno

Re: Betandwin [3] - 15/02/2004 14:50

Będę po 13.15 na gg wtedy zapraszam !!
Posted by: rafrafraf1

Re: Betandwin [3] - 15/02/2004 15:26

a ten cholerny GB nie chodzi znowu a Conrad dalej daje mu 5 gwiazdek
Posted by: Qcz

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 01:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Szanowny Panie!

Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004

Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
[/qb][/QUOTE]Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ?

Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ?

pozdrawiam art[/qb][/QUOTE]banner do tej promocji znajdziecie na mojej stronie domowej
Posted by: Atomek

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 02:24

Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?

Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata?
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 03:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Atomek:
[qb]Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?

Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? [/qb][/QUOTE]Na to pytanie chyba tak naprawde nie ma odpowiedzi. Róznie mozna to interpretować, zależnie na czyją korzyść ma wyjść. Ja zawsze przyjmuje najgorszą wersję czyli najbardziej optymistyczną dla buka. Choć akurat betandwin nie jest trudno ograć. Powodzenia
iwo:
Posted by: Don

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 08:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Atomek:
[qb]Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?

Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? [/qb][/QUOTE]Teoretycznie tak. Ale lepiej nie kombinuj, masz obrócić wpłatą 1x, bonusem 3x.
Tak więc obstaw w sumie za te 120 euro i dopiero wypłacaj.
Posted by: Atomek

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 14:20

woytass & Don dzięki za odpowiedz iwo:
Posted by: paulbruno

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 17:05

Nie wysyłajcie depozytu przelewem bankowym!!
Ja wpłaciłem 30 euro i czekam na wpłyniecie kasy i do tego jeszcze zapłaciłem jeszcze 61 zł (prowizje banków).
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 21:42

Potrzebuje dane do wypłacenia kasy przekazem na konto w inteligo. Konkretnie :
1. NAZWA BANKU
2. KOD SWIFT
3. KOD BANKU
4. NUMER KONTA (jak powinien wyglądać)

Proszę o pomoc kogoś kto juz wypłacał na inteligo, bo co drugi post to inne dane :rolleyes:
Będe bardzo dźwięczny za pomoc iwo:
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 16/02/2004 22:42

Dane inteligo:
nazwa: PKO BP S.A. coi
adres:Aleja armii ludowej 26 , 00-609 warszawa
swift :BPKOPLPW
kod (numer kierunkowy) 3-10 cyfra numery konta

Ja na takie dane wypłaciłem i doszło wszystko bez problemów
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 17/02/2004 00:22

Wielkie dzięki Shoti iwo:
Posted by: paulbruno

Re: Betandwin [3] - 17/02/2004 22:05

Ile z wygranej gdy sie wypłaca na konto zabieraja banki?
Chodzi mi o ich prowizję.
Posted by: wremik

Re: Betandwin [3] - 18/02/2004 02:27

w inteligo z tego co wiem to biorą napewno 11.99 za przewalutowanie!
Posted by: Atomek

Re: Betandwin [3] - 18/02/2004 03:39

Czy w Betandwin można obstawiać I i II lige polskiej piłki nożnej?
ewentualnie gdzie można obstawiać polska lige (naturalnie oprócz STS Prof i totomix )
Posted by: Kura

Re: Betandwin [3] - 18/02/2004 03:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Atomek:
[qb]Czy w Betandwin można obstawiać I i II lige polskiej piłki nożnej?
ewentualnie gdzie można obstawiać polska lige (naturalnie oprócz STS Prof i totomix )[/qb][/QUOTE]można jako single
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [3] - 18/02/2004 14:47

ile czasu idzie wam hajs od betandwin na konto w mbanku ? ****a czekam juz od 5 lutego
Posted by: Shoti

Re: Betandwin [3] - 18/02/2004 15:15

od momentu jak otrzymaja skan dowodu osobistego 3-4 dni. Chyba ,że cos pokopałeś
Posted by: Mr Joke

Re: Betandwin [3] - 18/02/2004 17:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]ile czasu idzie wam hajs od betandwin na konto w mbanku ? ****a czekam juz od 5 lutego [/qb][/QUOTE]Mi szedł 5 dni ale jak mówi Shoti może skana im nie przesłałeś.
Posted by: dadycool

Re: Betandwin [3] - 18/02/2004 18:13

Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
Posted by: Bógmacher

Re: Betandwin [3] - 19/02/2004 01:13

Czy ktos sie orientuje jaki jest limit (na singla na maksa)postawionej kasy w betandwin ?
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [3] - 19/02/2004 01:31

powiedzcie mi jak dokladnie wyplenic te dane aby [przelac kase do mbanku z betandwin. bo wlansie mi napisale emial ze ****a zler wpisalem dane a na tych danych zawsze jechalem z expekta. ( teraz tylko zmienilem imie wlasciela konta - czy oni tpo sprawdzaja? . prosze o dokladne wutlumasczenie co mam gdzie wpisac bo juz szajba peka
Posted by: vasques

Re: Betandwin [3] - 19/02/2004 02:34

Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus
Posted by: dadycool

Re: Betandwin [3] - 19/02/2004 02:44

dzieki a ile sie czeka na bonus?
Posted by: vasques

Re: Betandwin [3] - 19/02/2004 15:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]dzieki a ile sie czeka na bonus?[/qb][/QUOTE]-------------------------------------------------
U mnie bonus został dodany dzień po pojawieniu się wpłaconych przeze mnie pieniędzy na moim koncie.
Posted by: Furi

Re: Betandwin [3] - 20/02/2004 00:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb][/QUOTE]No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!!
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 20/02/2004 02:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Furi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb][/QUOTE]No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! [/qb][/QUOTE]Ja wpłaciłem ale w euro. Jak tylko wpłaciłem napisalem mejla i po ok godzinie bonus został mi przyznany. Myśle ze jak wpłaciłes w $ to taki tez bonus zostanie Ci doliczony
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 21/02/2004 03:09

No to pięknie. Do****li mi limity. A juz zaczynalem mieć dobre zdanie o nich. Próbuje postawić na jutro 4 szkocką: 2 zdarzenia ako ok 2,2 za 50 euro a tu wyskakuje komunikat :
Wnosząc taką stawkę przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi 25,00 Euro W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com
uke:

Ktoś z was próbował negocjować te limity ?? Gra za 25 euro troche mija sie z celem. :stop:
Jak ktoś z Was wynegocjował coś u nich to niech napisze w jaki sposób to zrobił. A i tak chyba bedzie trzeba zmienić buka
Posted by: vasques

Re: Betandwin [3] - 21/02/2004 14:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Furi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb][/QUOTE]No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! [/qb][/QUOTE]Ja wpłaciłem ale w euro. Jak tylko wpłaciłem napisalem mejla i po ok godzinie bonus został mi przyznany. Myśle ze jak wpłaciłes w $ to taki tez bonus zostanie Ci doliczony[/qb][/QUOTE]Ja wpłaciłem w dolarach i dostałem $30 bonusu.
Posted by: Furi

Re: Betandwin [3] - 21/02/2004 14:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Furi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb][/QUOTE]No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! [/qb][/QUOTE]Jak obiecywałem co dostane od supporta to napisze.A więc jest tak jak myślałem euro czy dolary nie ma znaczenia.Obracasz 4 razy i kasa przyznana:ponizej podaję słowa supporta:

"Takie same warunki promocji dotycza graczy prowadzacych konta w USD jak i euro.

Jessi obroci Pan bonusem czterokrotnie w kazdym dowolnym momencie bedzie mogl Pan zrealizowac wyplate.
Nawet po zakonczeniu akcji promocyjnej"
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 22/02/2004 01:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]No to pięknie. Do****li mi limity. A juz zaczynalem mieć dobre zdanie o nich. Próbuje postawić na jutro 4 szkocką: 2 zdarzenia ako ok 2,2 za 50 euro a tu wyskakuje komunikat :
Wnosząc taką stawkę przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi 25,00 Euro W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com
uke:

Ktoś z was próbował negocjować te limity ?? Gra za 25 euro troche mija sie z celem. :stop:
Jak ktoś z Was wynegocjował coś u nich to niech napisze w jaki sposób to zrobił. A i tak chyba bedzie trzeba zmienić buka[/qb][/QUOTE]Ponawiam pytanie : negocjowal ktoś z was nakładane przez B&W limity ???? :rolleyes:
ps. dziś mnie ten limit uratował od większej wtopy
moze nie jest taki najgorszy
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 23/02/2004 23:46

Hej mam do was pytanie, przysłali mi z Betandwin, że teraz minimalna kwota wpłaty to 15 euro. Czy możecie to potwierdzić. bo nie jestem przekonany.Pozdrawian.
A i ponoć jest juz nowa promocja 20% od wpłaty max 50Euro. Co o niej sądzićie
Posted by: Anonymous

Re: Betandwin [3] - 24/02/2004 01:18

Witam.Co do mimimalnego depozytu to prawda zmniejszyli do 15 Euro iwo:

A co do tej promocji to narazie nic nie wiadomo.Dlatego ze trwa promocja 30 euro,ale zmiejszajac depozyt moga zachecajac wrzucic nowa.

Ja zapraszam Promocja BETANDWIN
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 24/02/2004 15:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Noe34:
[qb]Hej mam do was pytanie, przysłali mi z Betandwin, że teraz minimalna kwota wpłaty to 15 euro. Czy możecie to potwierdzić. bo nie jestem przekonany.Pozdrawian.
A i ponoć jest juz nowa promocja 20% od wpłaty max 50Euro. Co o niej sądzićie[/qb][/QUOTE]Tak minimalna kwota to teraz 15 euro. Co do promocji 20% to chodzi tylko o lige mistrzów i trafne wytypowanie zwycięzców. Trwa to do 17 lutego. Pozatym nie polecam tego buka. Grałem sobie swobodnie przez ok 3 tygodnie, potem narzucili limit stawki max 25 euro. Napisałem ze gra o pietruszke mnie nie obchodzi i chciałbym prosic o zwiekszenie stawki, to mi odpisali :

Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.

Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.

Poniewaz konta naszych klientow sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa zwiekszane, zmniejszane lub pozostaja bez zmian.

Przykro nam, ale w chwili obecnej nie mozemy zmienic wyznaczonego limitu.
Prosimy o ponowny kontakt w tej sprawie za kilka miesiecy- ponownie rozpatrzymy Pana prosbe o podwyzszenie limitu.

Z powazaniem,

Support Team z betandwin.com


"...za kilka miesięcy..." uke:
Za kilka miesięcy to ja będe sobie grał ale u innego buka. Odradzam betandwin :zobacz:
Posted by: Furi

Re: Betandwin [3] - 25/02/2004 01:32

Sprawdzili w jaki sposób Pan wnosil zakłady???

A w jaki niezgodny sposób wnosiłeś zakłady(mały kurs wysoka stawka czy wysoki kurs wysoka stawka czy jeszcze inaczej)
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 25/02/2004 03:02

Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk
Posted by: rzepek

Re: Betandwin [3] - 25/02/2004 13:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk[/qb][/QUOTE]Masz prywatna wiadomosc
Posted by: woytass

Re: Betandwin [3] - 25/02/2004 14:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rzepek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk[/qb][/QUOTE]Masz prywatna wiadomosc[/qb][/QUOTE]Odpisałem
Posted by: Furi

Re: Betandwin [3] - 25/02/2004 20:35

Do dupy bo własnie miałem obstawiać live tenisa a tu lipa strona ich sie nie otwiera
Posted by: eksplorator

Re: Betandwin [3] - 25/02/2004 22:48

Bardzo do dupy wczoraj na live dzis nie wiem co z nimi pozostale buki bez problemów jak zawsze betandwin ma problem.
Posted by: Furi

Re: Betandwin [3] - 25/02/2004 23:35

Jak się po długim czasie wkońcu dostałem na betandwin to były przekłamnia.Mecz live w tenisa Henin ze Sfar.Henin wygrywała juz 6:1 w setach a w Betandwinie jeszcze wynik 3:0.NA SZCZĘSCIE ZABLOKOWALI OBSTAWIANIE.Takiej okazji bym nie przegapił jakby na chwilke włączyli a ja znałem już wynik.hehhehe