Bonus 100% dla starych uzytkownikow

Posted by: Wahi

Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 14/12/2006 22:28

Jest aktualnie jakis buk netowy (dosyc pewny, a nie jakies byle co :P) ktory oferuje 100% promocji (obojetnie na jaka kwote i warunkach, ale dla zarejestrowanych uzytkownikow? Cos takiego jak jest w expekcie dla nowych byloby idealne.

Mam konta prawie w kazdym buku, a promocje ciesza moje serce \:D
Posted by: maverick

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 07:59

Buki nie maja stalej oferty dla starych uzytkownikow (choc chyba SB mial reload bonusy w czwartki), oferty takie sa rozsylane indywidualnie na maila, zaleznie od kwot przegranych i czasu jaki juz u nich nie grales.

zazwyczaj dosc szybko bonus 20 euro daje GB

Generalnie zasada - sprawdzaj maile - jak bedzie jkis bonus to przysla maila
Posted by: maycj

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 08:32

mi czasami przysylaj± z bwin 100% do 15e jak u nich wszystko przegram
Posted by: moonlight

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 09:31

GB przysyła często, już otrzymałem chyba 3 bonus reload 100 % do 20 e, wczoraj expekt 100 % bonus przysłał do 100 PLN.
Posted by: nitek

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 10:30

ehh ja w Expekcie zaczalem grac gdzies tydzien temu ( nie gralem tam z 2 lata ) i sie nie zalapalem na reload ;\)
Posted by: andrzejek_84

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 10:51

myslalem ze jakis bonus sie pojawil a tu znowu ktos pyta tylko \:D
Posted by: P!T3R

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 10:56

A Gdzie jest jaki¶ dobry bonus dla nowych uzytkownikow \:\) Jaki¶ najlepiej duzy ;\) Hmm żeby były wpłaty i wypłaty mb ...Expekt,baw odpada :>
Posted by: connor

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 11:11

Jesli juz macie konto u danego buka, a jestescie u niego na minusie, wystarczy wyslac pytanie do obslugi klienta czy dostaniecie jakis bonus.

Buki lubia takich klientow i dosc czesto oferuja bonusy, a przeciez u kazdego buka na plusie nie bedziemy, wiec mozna pytac.
Posted by: SyKo

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 11:34

Experto - a gdzie takie praktyki stosowales ? Bo nie sadze zeby bwin, czy tego typu buki dawaly cos za bycie na minusie... Tzn cos ja mowie..przeciez daja...limity \:\)
Posted by: Ramzes

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 11:48

Originally Posted By: SyKo
Experto - a gdzie takie praktyki stosowales ? Bo nie sadze zeby bwin, czy tego typu buki dawaly cos za bycie na minusie... Tzn cos ja mowie..przeciez daja...limity \:\)


Wł±snie w bwin korzystam z tego typu bonusów \:\)
Nie wiem co jest ale chyba ten buk jest dla mnie przeklęty - praktycznie we wszystkich innych jestem na sporym plusie a z bwin (wcze¶niej z baw) nie udało mi się jeszcze nic wypłacić. Wła¶nie tydzień temu znowu wyzerowałem konto (60+60) i następnego dnia po zalogowaniu czekała na mnie oferta bonusa 100% do 40PLN-ów.
Posted by: connor

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 13:26

BWIN jest masowka taki McDonald wsrod bukow, oni to chyba nawet sami wysylaja info o bonusach powrotnych.

Jako ze dostalem juz ze 2 privy z prosba o napisanie tego po angielsku to wklejam tutaj co nalezy napisac do takiego buka, aby liczyc na bonus w przypadku minusa, niekotrzy daja wiecej inni mniej, podobno zalezy od tego ile sie jest na minusie,hehe

Dear Customer Services (albo Dear .... Nazwa firmy)

As a customer of your I was wandering whether you could offer me any
kind of incentive for depositing further funds into the account I hold
with you. I've received an initial bonus already, but can I count on
reveiving a reload bonus as well. I am looking
forward to your response.

Kind regards

podpis
Posted by: Baqu

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 17:33

Wahi ja wlasnie dzisiaj dostalem po raz kolejny list od bwin ( o dziwo po tym jak wygralem u nich troszke kaski i wypłaciłem )

mam 40 zł bonusu przy wplacie 40 zł = 100%
Posted by: comp

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 20:03

ciekawa taktyke experto podrzuciles,ciekawy jestem czy to działa?trzeba sprobować moglbys napisac u których firm poskutkowało?pozatym chyba lepiej ułozyc własny text niz masowo wysylac ten twój,u tych samych buków szczególnie.
Posted by: comp

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 20:07

widze ,ze edycji nadal nie ma,co do BAW to tez kilka takich reloadów dostawałem od chyba 20zl do 120zl ja osobi¶cie lekcewaze bonusy w kwocie 40zl w takich firmach jak Bwin,pozatym z czasem te kwoty malej±...
Posted by: connor

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 20:21

dziala, dziala, sam to sprawdzilem w 5dimes, bo mialem tam minus, ale buki typu betcris, betjam, i inne z ocena A,B powinny na cos takiego isc, w koncu klient z plusem dla nich to dobry klient;)

odnosnie tego textu to napialem tak aby nie wygladalo ze jakis prostak sie do nich zwraca,hehe
Posted by: Wahi

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 15/12/2006 21:24

Ok Experto sproboje, jak zadziala masz u mnie piwo \:\)

ze mna jets taki problem, ze jestem tylko u jednego buka na minusie, no ale sproboje wyslac tez do tych na plusie \:\)
Posted by: z o ® r o

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 16/12/2006 23:34

Tak sobie przegl±dam ten dział i widzę, że możnaby zmienić jego nazwę na ¦wiat Bonusów, albo lepiej całego forum na bonus.pl
Posted by: Maciek

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 16/12/2006 23:42

Dokładnie zoRro ,a potem się dziwić jak nas Polaków traktuj± chociażby w betUK ,lubi innych bukach .

Ja jak teraz wpłacam do nowego buka to bonusa nie biore ,za duże ryzyko.
Posted by: connor

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 17/12/2006 02:22

panowie ale Wy mowicie o bukach pionkach na rynku, bonusy w wielkich firmach mozna brac jak najbardziej, a gdzie polacy graja? Sonde ktora ostatnio zrobilem w tym dziale pokazuje ze patrza glownie na to ze strona jest w jezyku polskim \:D
Lub tez jakies bonusy za rejestracje u nowych...
Nie widze natomiast nic zlego w tym aby wziac bonus 500$ od buka z ocena A, nawet to jest wskazane, natomias jakies 100zl. od expekt czy tez bwin, no to zupelnie inna historia:)
Posted by: alfa

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 17/12/2006 19:42

wlasnie dostalem od
nine.com 100% do 99$ (na maila przyslali taka oferte w zwiazku ze swietami)
Posted by: yaaho

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 17/12/2006 20:08

Originally Posted By: Experto
panowie ale Wy mowicie o bukach pionkach na rynku, bonusy w wielkich firmach mozna brac jak najbardziej, a gdzie polacy graja? Sonde ktora ostatnio zrobilem w tym dziale pokazuje ze patrza glownie na to ze strona jest w jezyku polskim \:D
Lub tez jakies bonusy za rejestracje u nowych...
Nie widze natomiast nic zlego w tym aby wziac bonus 500$ od buka z ocena A, nawet to jest wskazane, natomias jakies 100zl. od expekt czy tez bwin, no to zupelnie inna historia:)

wez pod uwage, ze wiekszosc polakow na zaklady przeznacza maly budzet i sa to ludzie w wieku 17-21 lat (Ci najmlodsi zakladaja konta na mame lub tate, zeby moc grac), ktorzy kase na gre u bukow maja od rodzicow lub od babci i dla nich bonus 100 zeta to duza kasa, a bwin czy expekt maja strone po polsku i support po polsku, przez co mozna pisac do nich we wlasnym jezyku, maja konto w polskim banku, dzieki czemu moga wplacic sobie na poczcie, a co do bonusu 500$ to nie oszukujmy sie, malo kto ma 5000$, zeby wplacic do buka, jakies 1-2% grajacych, stad te wyniki w sondzie
Posted by: bursztyk

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 17/12/2006 20:17

Originally Posted By: Experto
BWIN jest masowka taki McDonald wsrod bukow, oni to chyba nawet sami wysylaja info o bonusach powrotnych.

Jako ze dostalem juz ze 2 privy z prosba o napisanie tego po angielsku to wklejam tutaj co nalezy napisac do takiego buka, aby liczyc na bonus w przypadku minusa, niekotrzy daja wiecej inni mniej, podobno zalezy od tego ile sie jest na minusie,hehe

Dear Customer Services (albo Dear .... Nazwa firmy)

As a customer of your I was wandering whether you could offer me any
kind of incentive for depositing further funds into the account I hold
with you. I've received an initial bonus already, but can I count on
reveiving a reload bonus as well. I am looking
forward to your response.

Kind regards

podpis


chyba wondering powinno być ;>

powiedz mi jeszcze gdzie przecinek powienieenm wstawic \:D
Posted by: Cambell

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 17/12/2006 20:24

bariera jezykowa jest dla sporej grupy osob naprawde wielkim klopotem \:\)
Posted by: GBocian

Re: Bonus 100% dla starych uzytkownikow - 17/12/2006 22:17

Originally Posted By: bursztyk
Originally Posted By: Experto
BWIN jest masowka taki McDonald wsrod bukow, oni to chyba nawet sami wysylaja info o bonusach powrotnych.

Jako ze dostalem juz ze 2 privy z prosba o napisanie tego po angielsku to wklejam tutaj co nalezy napisac do takiego buka, aby liczyc na bonus w przypadku minusa, niekotrzy daja wiecej inni mniej, podobno zalezy od tego ile sie jest na minusie,hehe

Dear Customer Services (albo Dear .... Nazwa firmy)

As a customer of your I was wandering whether you could offer me any
kind of incentive for depositing further funds into the account I hold
with you. I've received an initial bonus already, but can I count on
reveiving a reload bonus as well. I am looking
forward to your response.

Kind regards

podpis


chyba wondering powinno być ;>

powiedz mi jeszcze gdzie przecinek powienieenm wstawic \:D



przed but nie stawia się przecinka \:p