10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50%

Posted by: muppet

10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 10:26

Witam!

http://www.10bet.com uruchomił stronę po polsku! Ponadto dostępny już jest nowy, atrakcyjny design strony

Z okazji Mistrzostw Świata, oferujemy bonus 50% od depozytu. Nie chodzi nam o to, żeby być Punktem Obracania Darmowej Kasy Chcemy Was zachęcić do gry u bukmachera, który ma szeroką ofertę, bardzo wysokie kursy i nie narzuca limitów.

Cały czas aktywna jest promocja 10% od depozytu do 200$!. Obowiązuje, jeśli bonus ten jest wyższy od uzyskanego w ofercie specjalnej na MŚ.

Z dnia na dzień będą wprowadzane kolejne zmiany, jestem tu po to, żeby spełniać Wasze prośby i propozycje. Polskie ligi powinny być dostępne wszystkie (łącznie z siatkówką, piłką reczna i żużlem), ponadto z tygodnia na tydzień oferta będzie poszerzana. 10bet się zmienia, w tej chwili ma ocenę C+ na SBR

Konto w polskim banku zostanie otwarte w najbliższym czasie. Wszelkie problemy (niestety trudno ich uniknąć) postaramy się rozwiązywać w jak najszybszy sposób. Czekamy na prośby i propozycje dotyczące serwisu

10bet.com to:
- Livebetting
- Wirtualne Pojedynki, czyli korespondencyjne pojedynki drużyn zarówno koszykarskich, jak i piłkarskich. W tym rodzaju zakładów - oferta najszersza w Internecie!!!
- handicapy azjatyckie
- jedna z najszerszych ofert wyboru lig koszykarskich w Internecie
- szeroka oferta sportów amerykańskich
- 'teasery'
- bonusy specjalne
- bardzo wysokie kursy
- wysokie limity

Zapewniam Was, że to dopiero początek. 10bet jest w fazie duzego rozwoju, a polski rynek stawia jako jeden z priorytetów. Wszelkie prośby będą spełniane najszybciej jak się da

Strona nie jest jeszcze przetłumaczona w całości, jest parę rzeczy do poprawienia, ale chyba nie to jest najważniejsze

Życzę powodzenia i zapraszam, jednocześnie prosząc o trochę wyrozumiałości - początki bywają trudne

pozdrawiam
http://www.10bet.com
Posted by: moonlight

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 10:30

Super, tylko szkoda że tylko 15 Euro bonusika
Posted by: JuN

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 10:33

widze ze kolejny uzytkownik forum stal sie pracownikiem firmy bukmacherskiej
Posted by: juru15

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 10:40

szkoda tylko ze nie ogę się tam zarejestrować. Caly czas wyskakyje mi że podaję złą datę urodzenia, ciekawe dlaczego. Aha czy 10bet ma polski support??
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 10:42

Można tak powiedziec. Ale jestem ciągle po tej lepszej stronie mocy

Dlatego, tak jak mowie, zrobie wszystko zeby 10bet byl takim bukiem jakiego chcecie, pod wzgledem oferty, rodzajow zakladow, wyplat, takze bonusow. Pod wzgledem 'koszykarskim' sa w ścislej czolowce, to nie ulega watpliwosciom!

W tej chwili uruchamiane jest... 21 wersji jezykowych, dlatego bonus nie moze byc wyzszy

Ale bonusy livebettingowe to juz 'tradycja' 10bet
Posted by: DJ SOSNA

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 10:42

Quote:

10bet.com to:
- bardzo wysokie kursy
- wysokie limity





Jeszcze nigdy nie udało mi się postawić na combo (2 zdarzenia i więcej) za więcej niż 35euro
Limity może i są duże ale na single meczów angielskiej Premiership

Quote:


Zapewniam Was, że to dopiero początek. 10bet jest w fazie duzego rozwoju, a polski rynek stawia jako jeden z priorytetów.




To akurat nie dziwne bo wszystkie buki internetowe stawiają teraz polski rynek jak main target - jakby nie było według ost. danych jesteśmy jednym z najszybciej rozwijającym sie rynkiem bukmacherskim w Europie.

Quote:

Witam!

Jestem tu po to, żeby spełniać Wasze prośby i propozycje.




Kolege Janka z Torunia (muppeta) znam niestety od nienajlepszej strony...ale mimo wszystko "plus" dla 10bet że w ogóle (w końcu) kogoś pozyskał do Obłsugi Polskiego Klienta.

Pozdrawiam
Filip
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 10:48

Quote:

szkoda tylko ze nie ogę się tam zarejestrować. Caly czas wyskakyje mi że podaję złą datę urodzenia, ciekawe dlaczego. Aha czy 10bet ma polski support??




Chwila moment i będzie. Na razie wszelkie problemy prosze kierowac do mnie, jesli masz problem z angielskim: jan@10bet.com lub na priv

Co do rejestracji - sprobuj pod IE. Strona jest dostosowywana pod firefoxa dopiero

Co do limitów - jak cos nie gra to mowcie, trzeba walczyc o swoje

Co do kolegi Filipa z Bialegostoku... Ehhh pozdrawiam
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 12:07

w tym buku granie kosza to czysta przyjemnosc, dla mnie to koszykarski numer 1, wyplaty na netellera za szybko nie ida, bo nie raz zdarza mi sie czekac kolo 12 godzin, zycze powodzenie w podbijaniu polskiego rynku...ja tam napewo jeszcze wiele czasu bede grac...
Posted by: cychi

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 12:23

witam
mam pytanku dlaczego by wplacic karta kredytowa trzeba
- Kopii (skanu) dowodu osobistego, prawda jazdy lub paszportu (dokumentu z fotografią)
- Kopii (skanu) przedniej i tylnej strony karty

jakos nie usmiecha mi sie wysylanie skanow mojej karty kredytowej. u innych bukow nie ma takich zachcianek (wplacalem i wyplacalem juz do kilku) , skan dowodu moge zrozumeic ale po co karty ??

pozdrawiam
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 12:28

Quote:

witam
mam pytanku dlaczego by wplacic karta kredytowa trzeba
- Kopii (skanu) dowodu osobistego, prawda jazdy lub paszportu (dokumentu z fotografią)
- Kopii (skanu) przedniej i tylnej strony karty

jakos nie usmiecha mi sie wysylanie skanow mojej karty kredytowej. u innych bukow nie ma takich zachcianek (wplacalem i wyplacalem juz do kilku) , skan dowodu moge zrozumeic ale po co karty ??

pozdrawiam




zeby sprawdzic czy wplacasz karta na Twoje imie i nazwisko
Posted by: cychi

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 12:38

hm a to jak ja wplacam karta to nie jest wiadome kto jest jej wlascicielem ?
no nic trudno poczekam na konto bankowe...
Posted by: Farciarz

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 12:55

Kurczę ja też jak bym wiedział ile trzeba skanów powysyłać to bym sobie tego buka darował. Chcą nie tylko skanu karty kredytowej (nie wiadomo zresztą po co bo wpłatę już mi dawno rozliczyli - rejestrowałem się ponad tydzień temu), dowodu/prawka ale także książeczki opłat za mieszkanie - dobrze ich zrozumialem ???
Chyba ich trochę poniosło ...
Posted by: loipop

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 12:56

po jakim czasie jest dodawany bonus ?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 13:04

Specjalna oferta na MŚ 2006 - bonus 50% od depozytu!


1. Otwórz konto w 10Bet i otrzymaj specjalny bonus 50% depozytu, do £10/ €15/ $19.
2. Po dokonaniu pierwszej wpłaty, prosimy o wysłanie e-maila pod adres csd@10bet.com wraz z Twoja nazwą użytkownika. Bonus zostanie dopisany w ciągu 24 godzin.
3. Oferta obowiązuje między 10/5/2006 a 9/7/2006 i dotyczy wyłącznie nowych użytkowników.
4. 10Bet zastrzega sobie prawo do zmiany/usunięcia promocji w dowolnym momencie.
5. W przypadku gdy bonus "podstawowy" (10% od depozytu nowych klientów, do 200$) jest wyższy niż bonus uzyskany dzięki ofercie specjalnej na MŚ 2006, obowiązuje bonus "podstawowy".
6. Kwotę depozytu oraz wygranych możesz wypłacić w dowolnym momencie, ale równowartość bonusa może zostać wypłacona dopiero po 3-krotnym postawieniu sumy depozytu + otrzymanego bonusa.

Co do skanu dokumentu - wystarczy dowód/prawo jazdy + ewentualnie skan karty. Zadnych rachunkow.
Posted by: darek15

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 14:18

A co z limitami bo słyszało się tu i owdzie że limitują?? Coś mi się nie barzdo to widzi?? Muppet grasz za drobne?
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 14:22

Quote:

A co z limitami bo słyszało się tu i owdzie że limitują?? Coś mi się nie barzdo to widzi?? Muppet grasz za drobne?




single tu za grube mozna pograc...
Posted by: Adik

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 14:25

muppet przewidujecie jakies promocje dla juz zarejestrowanych?
Posted by: darek15

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 14:28

A jakie limity ma 10bet?


--------------------------------------------------------------------------------


Potrafią brać wszystko (poczynając od kwot dwycyfrowych) do akceptacji. W takim przypadku jeśli mają najwyższy kurs na rynku to szanse, że przyjmą oceniam jako 60/40 na korzyść przyjęcia. Jeżeli w innym liczącym się buku kurs jest wyższy to praktycznie prawie zawsze przyjmą. Sam fakt jest jednak denerwujący.

A to chyba napisał w Limity stawek ktoś kto się zna!! nie??

Potrafią brać do akceptacji kwoty dwucyfrowe !!! Hahaha Cytat tygodnia !!!
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 14:44

Promocje będą, ale nie mogę obiecać, że teraz zaraz. Mogę tylko zapewnić, że w ciągu najbliższych paru miesięcy bedzie lepiej i lepiej, a o kazda promocje bede walczyl jak na logo Middlesbrough przystało

Co do problemow z akceptacja stawek itd. to mowcie, jak cos jest nie tak
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 14:54

a ile trzeba czekac na wyplate na moneybookers?
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 15:00

Quote:

a ile trzeba czekac na wyplate na moneybookers?




na stronie maja info, ze wyplaty na MB sa realizowane natychmiast...ale o netellerze jest takie samo info i zawsze czekam troche czasu...
Posted by: _Korver_

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 15:09

rozumiem, że jak wpłacę przez mb to mi przeliczą na euro bez żadnej prowizji? tez nie mogę się zarejstrować, wyskakuje błąd z datą.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 15:14

Jak jest błąd z datą, użyjcie Internet Explorera
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 15:19

bonus max 19$? czyli jak wplace 50$ lub 100$ to otrzymam max 19$? szokujaco niska kwota...:-/
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 15:24

Quote:

Quote:

a ile trzeba czekac na wyplate na moneybookers?




na stronie maja info, ze wyplaty na MB sa realizowane natychmiast...ale o netellerze jest takie samo info i zawsze czekam troche czasu...




wyplacilem rano a kasy nie ma:P tak ze pewnie z mb jest tak jak z netellerem
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 15:33

ile wynosi max bonus na MS2006?
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 16:23

Quote:

ile wynosi max bonus na MS2006?




20 USD
Posted by: lolekkk

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 16:40

jest tenis albo koszykowka na live?
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 16:58

rozumiem ze nie trzeba tego stawiac na mundial:)?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 17:04

Nie trzeba, ofkors

Walczę o wyższy bonus, info na dniach

Za live'y to dopiero się zabieramy, docelowo ma być cos w stylu betandwin, choć droga daleka i wyzwanie duże
Posted by: Szewa

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 17:36

Kurs na Hafnarfjordur wynosi 1.25, a na Portugalię U21 1.60 - najniższe w sieci. Czy na resztę spotkań i na pozostałe dyscypliny sportu jest podobnie ?
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 17:49

nie rozumiem Francja prowadzi 3-0 a oni daja handi (0) po kursie 2.3 na Francje???????/
Posted by: gryzonko

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 17:54

Ja zarejestrowałem sie 3 dni temu, i co moge powiedzieć:
- interface strony, oferta zakładów, kursy - to wszystko jak najbardziej ok, i chyba polubie tego buka
- kwestia promocji, zdecydowanie mniej mi sie podoba. Przy rejestracji skorzystałem z linka w serwisie soccerpunter ( 50% Sign Up Bonus Up to USD $90 EXCLUSIVE Promotion!). Wpłaciłem 142 euro, zastosowałem sie do wskazówek , tj. odpowiedni mail na odpowiedni adres; W odpowiedzi otrzymałem jedynie maila z "automatu" o warunkach zwyczajnej promocji, zaś na koncie dopisana została jedynie oszałamiająca kwota bonusu 14.20...

Mógłbyś Muppet sie dowiedzieć od swojego szefostwa jak to jest z tym bonusem poprzez soccerpunter, oraz czy to jest ostateczna kwota mojego bonusu (jakby co mój login w 10bet brzmi również gryzonko)
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 17:59

a teraz zablokowali live o co tam chodzi?
Posted by: Amkwish

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:00

Quote:


Kolege Janka z Torunia (muppeta) znam niestety od nienajlepszej strony...quote]

Wzór cnót wszelakich wydał opinię ,co za tupet
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:01

Quote:

nie rozumiem Francja prowadzi 3-0 a oni daja handi (0) po kursie 2.3 na Francje???????/




oni maja live'a takiego jak azjaci, czyli wynik liczy sie tylko od momentu postawienia zakladu, jak dasz na francje, to kupon wejdzie jak francja wygra 4 bramkami lub wiecej, jak francja wygra 2 bramkami lub mniej / zremisuje / przegra to kupon jest przegrany, jak francja wygra 3 bramkami to jest zwrot, chyba jasno to wytlumaczylem
Posted by: JMnemonic

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:02

wytlumaczyles jasno, ale oni faktycznie maja to skomplikowane jak azjaci
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:08

Quote:

Quote:

nie rozumiem Francja prowadzi 3-0 a oni daja handi (0) po kursie 2.3 na Francje???????/




oni maja live'a takiego jak azjaci, czyli wynik liczy sie tylko od momentu postawienia zakladu, jak dasz na francje, to kupon wejdzie jak francja wygra 4 bramkami lub wiecej, jak francja wygra 2 bramkami lub mniej / zremisuje / przegra to kupon jest przegrany, jak francja wygra 3 bramkami to jest zwrot, chyba jasno to wytlumaczylem




O cholera jasna... przeciez mnostwo osob o tym nie wiedzialo, wszyscy znajomi wzieli to za blad buka i promocje a tu takie jaja, zagralem to za cale konto..kuzwa nawet nei weim jak ropzlicza dalem jak bylo 2-0 po kursie 2.1 ....
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:11

aha ale przeciez na 1ke byl kurs 1.3 przy stanie 3-0! to tez jakis asian? na baw bylo 1.03 wiec o co tu chodzi? prosze o wytlumaczenie:-/
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:12

Quote:

aha ale przeciez na 1ke byl kurs 1.3 przy stanie 3-0! to tez jakis asian? na baw bylo 1.03 wiec o co tu chodzi? prosze o wytlumaczenie:-/




a jaki byl handi?
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:13

Quote:


O cholera jasna... przeciez mnostwo osob o tym nie wiedzialo, wszyscy znajomi wzieli to za blad buka i promocje a tu takie jaja, zagralem to za cale konto..kuzwa nawet nei weim jak ropzlicza dalem jak bylo 2-0 po kursie 2.1 ....




mecz skonczyl sie 3:0 wiec jak dales przy 2:0 to weszlo...
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:14

Quote:

Quote:

aha ale przeciez na 1ke byl kurs 1.3 przy stanie 3-0! to tez jakis asian? na baw bylo 1.03 wiec o co tu chodzi? prosze o wytlumaczenie:-/




a jaki byl handi?




przy stanie 2-0 byl handi (0) na Francje 2.3 a na 1 1.3 przy stanie 3-0 , ja wzialem te 2.3 za cale konto bo myslalem ze to nasze handi zwykle i blad buka...na szczescie weszlo bo wygralo 3-0, bosh...co za fart
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:16

Oki to juz rozumiem jakie maja handi...ale ten kurs 1.3 przy stanie 3-0 na 1 to tez jakis "azjatycki " chwyt? czy po prostu glupota buka?
Posted by: Szewa

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:18

Kolejne pytanie: dlaczego nie można grać kuponów na kosza tylko single ?
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:21

aha jeszcze mam pytanie, nalezy obrocic bonus+depozyt 3 razy.
ja zagralem za polowe tej sumy jeden zaklad i pozniej za druga polowe inny zaklda ---> czy to liczy sie jako JEDEN PELNY OBROT DEPOZYT+ BONUS? Z gory dzieki za odp
Posted by: darek15

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:22

Jak miałeś 2-0 i dałes na handi 0-0 na Francje za wszytsko to wygrałeś po kursie 2,10. To proste jest jak jest handi lvel 0:0 to kto strzeli od danego momentu więcej goli tego zakład wygrywa. Jak Niemcy strzelą 1 i Francja 1 to jets zwrot. A jak francja strzeliła 1 bramkę i od 2-0 się skończyło 30 to jets tak jakby Francaj wygrała 1-0.
Posted by: HAGIi

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 18:33

beznadzieja ten livebet...
ale buk nowy, wiec przymknac oko mozna:)
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 19:06

Quote:

beznadzieja ten livebet...
ale buk nowy, wiec przymknac oko mozna:)




ten buk juz chyba ponad rok istenieje albo i dluzej nawet...
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 19:13

Quote:

aha jeszcze mam pytanie, nalezy obrocic bonus+depozyt 3 razy.
ja zagralem za polowe tej sumy jeden zaklad i pozniej za druga polowe inny zaklda ---> czy to liczy sie jako JEDEN PELNY OBROT DEPOZYT+ BONUS? Z gory dzieki za odp




Pilne....
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 20:08

1. W 'rodzajach zakładu' mozna poczytac o tym, ze livebetting liczy się od momentu
2. 10bet istnieje od konca 2003 roku. W miedzyczasie sporo sie dzialo, takze trudno nawet powiedziec ze to wciaz ten sam bukmacher
3. livebetting ulegna pewnym modyfikacjom, dopiero zaczynamy mocniejsze natarcie w tę stronę
3. Loony - oczywiscie tak. Obracasz jak tam sobie chcesz

Co do combosów i AUTOMATYCZNEGO wysylania stakwi do akceptacji, ulegnie to pewnym zmianom. Na razie zmienia sie forma, a potem najwazniejszy i najdluzszy motyw pracy- tresc

Gryzonko - nie mam pojecia szczerze mowiac o czym mowisz, przybliz mi na priv cala sprawe bonusa itd. (z linkami)

pozdrawiam i powtarzam - proszę o wyrozumiałość, a już niedługo nie będziecie żałować
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/05/2006 20:33

Quote:

Ja zarejestrowałem sie 3 dni temu, i co moge powiedzieć:
- interface strony, oferta zakładów, kursy - to wszystko jak najbardziej ok, i chyba polubie tego buka
- kwestia promocji, zdecydowanie mniej mi sie podoba. Przy rejestracji skorzystałem z linka w serwisie soccerpunter ( 50% Sign Up Bonus Up to USD $90 EXCLUSIVE Promotion!). Wpłaciłem 142 euro, zastosowałem sie do wskazówek , tj. odpowiedni mail na odpowiedni adres; W odpowiedzi otrzymałem jedynie maila z "automatu" o warunkach zwyczajnej promocji, zaś na koncie dopisana została jedynie oszałamiająca kwota bonusu 14.20...

Mógłbyś Muppet sie dowiedzieć od swojego szefostwa jak to jest z tym bonusem poprzez soccerpunter, oraz czy to jest ostateczna kwota mojego bonusu (jakby co mój login w 10bet brzmi również gryzonko)




Byc może zasugerowałeś sie tym co podałem z tej strony w popzednim topicu o 10bet. Sprawa z bonusem jest prosta. Napisałem przed rejestracją czy promocja up 90$ jest aktualna, dostałem odpowiedź twierdzącą, po rejestracji i postawieniu zakładu wysłałem mail w którym jeszcze raz opisałem sprawe z soccerpunter itd, bonus 10% zamienili na exclusive po około godzinie.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 27/05/2006 10:59

Gryzonko otrzymał swój bonus
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 27/05/2006 11:21

Pojawił się dziś live tenisowy.

Ponadto, można robić combo z under/over oraz asianów
Posted by: gryzonko

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 27/05/2006 11:29

Faktycznie pomoc Muppeta sie przydała i całość bonusu (70 euro) na koncie

pozdrawiam
Posted by: galeon

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 27/05/2006 18:35

Muppet od kiedy zużel ma sie pojawić w ofercie?
Posted by: szakira

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 27/05/2006 18:40

Kiedy w tym buku będzie pełna oferta baseballa. Na razie widzę tylko 4 mecze. Muppet może coś poradzisz?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 27/05/2006 21:47

Nie ma calej oferty baseballa? Wybaczcie nie znam sie na tym, nie sledze, ale to jakies dziwne... Podejrzewam ze jednak wszystkie mecze wystawiaja

Co do zuzla - to jutro jeszcze nie, ale w ciagu 2 tygodni powinny pojawic sie kursy
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 06:36

o ktorej 10bet wystawi tenis?....wszedzie gdzie patrze maja juz wystawiona oferte...
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 06:40

Quote:

o ktorej 10bet wystawi tenis?....wszedzie gdzie patrze maja juz wystawiona oferte...




edit, jednak jest juz oferta , sorki
Posted by: vebnaster

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 08:02

Nie moge sie zarejstrowac wyskakuje komunikat ze data urodzenia jest wymagana a podaje te date gRrr ;/
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 09:19

To problem z Mozillą, sam jej używam i widzę, że tylko w tym momencie jest problem. Reszta działa OK

Blad probuja poprawic ale nie wiem kiedy sie z nim uporają. Wystarczy, ze zarejestrujesz sie przez IE, potem juz bez problemow mozesz korzystac z Mozilli

promocja na soccerpunter się kończy wiec korzystac z niej kto chce wysoki bonus.
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 09:53

A jak to jest z ta promocja z soccerpunter ??

Jesli wplace powiedzmy te 142E bo to chyba maksymalny bonus w Euro. To moge dostac 71E bonusa tak ??

Ale tam jest ze po wplacie trzeba postawic pierwszy zaklad i wtedy wyslac maila.

Wiec czy ten zaklad musze postawic za jakas okreslona kwote pieniedzy ??
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 10:39

Quote:

Wiec czy ten zaklad musze postawic za jakas okreslona kwote pieniedzy ??




Kwota jest dowolna, ja wplacilem depozyt 500 EUR, pierwszy zakład puściłem za 5 EUR, po prostu nie za bardzo jest co tam grać, czasem znajdzie się jakiś lepszy kurs, że warto tu zagrać. Dość długo czeka się na każdą odpowiedź pisaną po angielsku, ponad 24h, zalecam każdemu kto weźmie udzial poprzez soccerpunter pisanie, pisanie, pisanie.. bo nie sprawdzaja reflinków przy rejestracji.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 14:53

Jeśli chodzi o kosza, to jest chyba calkiem nieźle... Ja bym nie narzekał
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 20:24

to jak jest z tym bonusem ile jest max?ktos pisał o 20 usd ktos inny o 71euero?
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 20:43

Quote:

to jak jest z tym bonusem ile jest max?ktos pisał o 20 usd ktos inny o 71euero?




W poprzednim topicu znajdziesz.
Pozwoliłem sobie przytoczyć 2 niedawne opienie Zorro i Rafałka nt 10bet [podpisuje sie pod tym obiema rąkoma], ponizej są też wypowiedzi muppeta, których nie chciałem już wklejać gdyż muppet nie miał wtedy pojęcia o tym buku. Jako, że teraz jest ich jakoby pracownikiem może śmiało na ponizsze posty odpowiedzieć - zapraszam


z o R r o



Zarejestrowany: 15/09/2003
Wiadomości: 2763
Lokalizacja: Wrocław Re: 10Bet [Re: grabtom]
#2223670 - 17/01/2006 23:24 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź



W celach czysto informacyjnych uzupełnię charakterystykę 10betu o opis nowatorskiej (poniekąd) praktyki, którą firma stosuje przy przyjmowaniu zakładów. Z moich dotychczasowych obserwacji wynikało, że przeciętny bukmacher obniża kurs na dane zdarzenie po przyjęciu zakładu na to zdarzenie za dużą stawkę. 10bet postanowił pójść krok na przód i zmienia kursy przed przyjęciem zakładu. Początkowo myślałem, że to przypadek, że może ktoś zagrał tuż to samo tuż przede mną, ale teraz mam już stuprocentową pewność.

Mamy przykładowo mecz koszykówki z kursami 1.31 i 3.60. Stawiam większą sumę na zwycięstwo gospodarzy i po dłuższej chwili namysłu speców z 10betu dostaję propozycję: nowy kurs 1.25 z pytaniem czy akceptuję zakład po tym kursie czy nie. Załóżmy, że stawiam w drugą stronę - wtedy szczodra propozycja 10betu to nowy kurs 3.00. W ten oto sprytny sposób marża 10betu z 4%-owej zmienia się w 12%-ową.

Rozczarowuje mnie cały czas ten buk swoją asekuracyjnością i bojaźliwością, ale jednak ciągle gdzieś tli się nadzieja, że będą z nich jeszcze kiedyś ludzie.

-------------------



rafałek



Zarejestrowany: 25/06/2003
Wiadomości: 859
Lokalizacja: Warszawa Re: 10Bet [Re: z o R r o]
#2223855 - 18/01/2006 03:55 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź



Hehe ,10bet...
Bardzo łatwo sobie zapracować na oflagowanie konta.....
High Limits ??? O czym my w ogóle mówimy skoro oprócz czołowych lig piłkarskich i NBA większość egzotycznych rzeczy jest u nich zwyczajnie nie do zagrania.Tak jak Zorro wspomniał bardzo czujni -polityka sprowadza się do czuwania aż gracz wystawi im takiego "babola" do akceptacji i zmienają kurs.
Ba, gdyby tylko lekko korygowali ale często zdejmują mecz całkiem z oferty.
I uwaga na nich-anulują zakłady bez poinformowania i podania jakiejkolwiek przyczyny.Najlepsze jest to ,że potrafią nawet anulować po kilku godzinach zakład który został zagrany po zaproponowaniu przez nich ciut niższego kursu

Firma byćmoże i ze sporymi perspektywami,szkoda tylko,że na dzień dzisiejszy niemal całkowicie amatorska.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 28/05/2006 23:00

kubski - wejdz przez soccerpunter (link podany wczesniej) a zalapiesz sie na promocje 50% do 90$

*
Alphabet

Oj mogles tez wkleic inne posty z tamtego topiku

System akceptacji betów jest jaki jest (czasem stwarzane sa problemy, czasem nie), ale w tej chwili się zmienia. Jak widzicie, mozna robic combo z asianów i under/over, więc dowód na to, że 'cos sie dzieje' jest.
10bet jest bardziej bukiem w stylu pinnacle niz np. betandwin, kursy ma naprawde przyzwoite i nie sa korygowane za kazdym razem, jak to wynika z postu zorro; nie wiem niestety jak czesto korygowane SĄ a nie bede rzucal statystykami z mojej wyobrazni.

Ponadto, przytoczone opinie pochodza sprzed paru miesięcy. Wg mojego rozeznania i doswiadczenia, ostatnio bylo z tymi sprawami juz lepiej. Granie koszykowki nie jest blokowane, co do pilki się nie wypowiadam bo jeszcze nie wiem, ale zrobie i robie wszystko, zeby ukrócić te praktyki i zapewniam was, ze wynikaja bardziej z systemu, niż ze zlosliwosci kontrolerów czy innych dziadów siedzacych na straży

Co do anulowania zakladow tez sie nie wypowiadam bo nie znam sprawy. Znikanie meczow z oferty - nie wiem, ale tez nie sadze ze tak jest. Moze znikaja tak jak np. w gamebookers, do skorygowania kursu, czy tez z blizej-niewyjasnionych-przycyzn i wracaja po jakims czasie, bo przegladam ich kursy regularnie i nie widzialem zadnych niepokojacych zjawisk.

Jeżeli macie z tym problemy (potwierdzone, żebym nie rozmawiał pustymi hasłami) to piszcie, chodzi o to, żeby 10bet usprawnić, a nie krytykowac bezcelowo. A mozliwosc zmian jest

pozdrawiam i zapraszam do gry, a jesli nie do gry, to do sledzenia zmian serwisu... i przylaczenia sie w niedlugim czasie
Posted by: allesandros

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 29/05/2006 19:09

nie ma jeszcze polskiego konta??
Posted by: Szewa

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 29/05/2006 19:58

Również pozwolę sobie na parę słów odnośnie 10bet.

Nie sprawdzałem kursów na wszystkie zdarzenia ale przy obstawianiu kilku meczy piłkarskich okazało się, że kursy są... najniższe w sieci. Specjalnie porównałem na betbrain i betexplorer. Niestety.

Co do anulowania kuponów, to też miałem taki przypadek wczoraj. Zagrałem Yaknees z handi i po jakimś czasie sprawdzając zakładkę "otwarte zakłady" nie było tego typu. Ostatecznie zakład był przegrany ale fakt jest faktem.

Mimo wszystko buk mi się podoba i mam zamiar pograć tam trochę dłużej. Mam również nadzieję, że oferta kursowa będzie się systematycznie zwiększać.

pozdr.
Posted by: nowy WK

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 30/05/2006 09:13

Witam,

Zastanawiam sie nad zalozeniem konta w 10bet. Chcialbym sie upewnic:

Rejstruje sie klikajac link na: http://www.soccerpunter.com/

Otwiera sie strona 10bet. I co teraz? Klikam ktorys baner +50% czy open account? A moze po kliknieciu w link na soccerpunter od razu powinien sie pojawic formularz rejstracji?

Pozdrowienia, Wojtek
Posted by: Vipek

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 30/05/2006 09:26

Quote:

10bet.com to:
- bardzo wysokie kursy
- wysokie limity






Lubię czasami sobie pograć w 10bet, ale te dwa myślniki powinieneś wymazać muppecie
Posted by: arkadius

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 30/05/2006 17:03

Pogralem troche i ... taki jakis jalowy ten buk. Niby wszystko ok, ale jednak troche mu brakuje. Kursy kiepsciutkie, a live taki, jakby go wcale nie bylo. Wyplaty do 12h na Moneybookers, wiec zadnych problemow z tym nie robia.

W skali 1-5 daje 3+
Pozdrawiam
Posted by: Szewa

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 08:40

Chciałem zrobić depozyt za pomoca moneybookers. Pieniądze zostały stamtad pobrane, jednak na moim koncie w 10bet ich nie ma. Gdy wpłacałem pierwsz raz, to nie było problemu a teraz pieniądze są "zawieszone" między MB a 10bet.W historii transakcji w MB ta transakcja widnieje jako zrealizowana więc problem jest chyba z 10bet.

Muppet czy mogłbyś coś w tej sprawie zrobić ?

Jeżeli tak, to napisz na priv.
Posted by: igorynka

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 09:29

w 10bet.com zawsze jest taki beznadziejny live, czy tylko dziś?
w tej chwili mam jeszcze na live'ie wczorajszy mecz Anglia - Węgry...a dzisiejszego tenisa nie mam, pomimo tego ze w "live betting schedule" jest napisane ze od 11:00 tenis bedzie.
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 10:38

Na plus buka mozna zaliczyc mozliwosc laczenia w kombosach asianow z over\under itp, w miare szybkie wyplaty na neteller , niezla oferta
Na minus live, ktory jak dla mnie to stoi na niskim poziomie, kursy nie sa zbyt wysokie, no i w tenisie czy w koszu kursy 1.01- 1.05 - takie typy sa pomijane, chialem zagarc za drobne value na rywali, ale takie typy jak Nadal czy Federer daremno szukac w ofercie :-/
Posted by: JuN

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 12:33

Muppet zerknij priv mam wazna sprawe
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 13:11

Quote:


promocja na soccerpunter się kończy wiec korzystac z niej kto chce wysoki bonus.




hmm "This offer only applies to new accounts opened through SoccerPunter.com valid from 10/5/2006 until 9/7/2006"
chyba jeszcze troche czasu zostalo?
Posted by: igorynka

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 15:18

gram w 10bet.com dopiero od wczoraj...ale już mam na co narzekać

Livebetting nie działa - dośc powiedzieć że do tej pory wisi mi na live'ie wczorajszy mecz Anglia - Węgry, przy czym nie mam i nie mialem ani jednego dzisiejszego emczu do grania na live'ie.
Poza tym strasznie długo rozliczają kupony...Jankovic, która zakonczyla sie ponad pol godziny temu rozliczona juz w 2 innych bukach, a w 10bet jeszcze nie.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 18:58

Nie ma co ukrywać, że livebetting kuleje, ale to jeszcze pozostałość 'starych czasów'. Teraz została zbudowana specjalna aplikacja do tego typu zakładów, które bedzie sukcesywnie rozbudowywana. Z dnia na dzien jest lepiej (dzis np. Panathinaikos - Olympiakos na live'ie) i w niedługim czasie powinno być już naprawdę fajnie. Nie da się od razu zrobić live'u - petardy

Dodano nowe opcje przy meczach tenisowych (handicapy, 1. set itd.). Na poczatku moze nie byc oferty na wszystkie spotkania, ale i to jest w fazie zmian

O kolejnych zmianach bede informowal

pozdrawiam
Posted by: nowy WK

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 19:18

Quote:

Witam,

Zastanawiam sie nad zalozeniem konta w 10bet. Chcialbym sie upewnic:

Rejstruje sie klikajac link na: http://www.soccerpunter.com/

Otwiera sie strona 10bet. I co teraz? Klikam ktorys baner +50% czy open account? A moze po kliknieciu w link na soccerpunter od razu powinien sie pojawic formularz rejstracji?






Ponawiam pytanie. Czy ktos kto korzystal z tej promocji moglby napisac?

Pozdrowienia, Wojtek
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 19:29

"Click Here to Register a 10bet account.

Make a deposit and place your first bet.

Write an email to csd@10bet.com with information of your Customer ID and username to request for the Exclusive 50% Sign Up Bonus. Please mention that you have registered through SoccerPunter.com site so you will be eligible for up to USD $90 Bonus.
"
Posted by: nowy WK

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 19:32

Dziekuje za odpowiedz ale troche nie o to mi chodzilo. Po kliknieciu w link otwiera sie strona 10BET. Co mam wtedy zrobic? Wybrac open account na gorze czy kliknac w baner po lewej stronie? Czy jakos innaczej?
Pewnie to wszystko jedno ale wole sie upewnic.

Pozdrowienia, Wojtek
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 19:57

to nie robi, obojetnie
Posted by: SoccerPunter

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 20:13

Hi,

I am representative from SoccerPunter. Sorry I cannot type Polish well.

We have a current offer on - EXCLUSIVE 50% PROMOTION Up to USD 90 when you register a new account @ 10bet using our link. You can check this offer at www.soccerpunter.com/soccer_bookmakers.php

If you have any questions, please feel free to ask. I will try to address your concern if any.

Thank you.
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 20:19

we know about it


coz to sie dzieje na tym swiecie hehe
Posted by: Szewa

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 21:30

Czy dwie osoby mające to samo nazwisko i ten sam adres zamieszkania mogą mieć konto w 10bet ?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 21:35

Nie
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 31/05/2006 22:54

Quote:


Poza tym strasznie długo rozliczają kupony...Jankovic, która zakonczyla sie ponad pol godziny temu rozliczona juz w 2 innych bukach, a w 10bet jeszcze nie.




Tu sie zgadzam , i doliczam to na poczet minusa. Na rozliczenie typu Davidenki czekalem...ok 8h(!!!!) , nie wiem moze zapomnieli co sie robi w przypadku kreczu i czytali regulamin tyle czasu? W dobie czasow gdzie tenis rozliczany jest u wiekszosci profesjonalnych bukow chwile po spotkaniu takie akcje sa niepojęte:-/
Posted by: Radek Stepanek

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 01/06/2006 06:34

kupony moze i dlugo ale zlecilem wyplate na konto o godzinie 13, pieniadze doszly po 18 tego samego dnia
tu duzy + dla nich
Posted by: ktos30

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 01/06/2006 13:04

Czy mozna wyplacac kase na karte ? Z tego co widze to "Tempontary Unavaible". Kiedy bedzie dostpena?

Jak wiadomo lepiej wyplacac kase na karte niz przelewem bankowym. ( przy wyplacie na karte kasa liczona jest po tym wiekszym kursie - po Kursie Sprzedazy Dewiz a nie Kupna)
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 01/06/2006 13:24

Wypłaty na kartę do końca czerwca będą dostępne. Powinno być wcześniej, ale nie chcę obiecywać.

Dojdzie click 2 pay na dniach

pozdrawiam
Posted by: ktos30

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 01/06/2006 13:48

Quote:

Wypłaty na kartę do końca czerwca będą dostępne. Powinno być wcześniej, ale nie chcę obiecywać.

Dojdzie click 2 pay na dniach

pozdrawiam




A czy macie zamiar wprowadzic walute PLN ?

Jaki jest maksymlany bonus od wplaty w EUR ( w USD jest 90 ) ?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 01/06/2006 13:58

W EUR to chyba 72 wychodzi. Nie wiem dokladnie to promocje soccerpuntera, a nie 10bet bezposrednio, nie do mnie pytania o nią

Konto bankowe jest zakładane, powinno byc niedlugo dostepne, wtedy pewnie też PLN wprowadzimy

pozdrawiam
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 01/06/2006 17:44

Quote:

Hi,

I am representative from SoccerPunter. Sorry I cannot type Polish well.

We have a current offer on - EXCLUSIVE 50% PROMOTION Up to USD 90 when you register a new account @ 10bet using our link. You can check this offer at www.soccerpunter.com/soccer_bookmakers.php

If you have any questions, please feel free to ask. I will try to address your concern if any.

Thank you.




Hmm

przy wplacie 180$ dostajemy bonus 90$, wiec rozumeim aby to wyplacic obrocic nalezy kwote 270$ 3razy, lubi inaczej 810$ raz ?

Prosze o potwierdznie

aby ten bonus soccerpunter dopisal nalezy wczesniej cos zagrac , suma obojetna?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 01/06/2006 18:37

tak, 3x 270$
trzeba zagrac jakis zakladzik i wyslac maila
Posted by: igorynka

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 13:11

dlaczego nie da sie zagrać dubla z np. hiszpanskiego kosza i piłki noznej? ta sama sytuacja jest z wieloma innymi kombinacjami sportów i lig...
Posted by: Marcin07

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 19:45

@muppet
jak to możliwe że typ na Davidenko (-1,5) został mi rozliczony jako przegrany
http://img245.imageshack.us/my.php?image=davidenko9ew.jpg
jakbyś mógł to wyjaśnić. Mój nick taki jak na forum.
Posted by: igorynka

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 20:15

Quote:

dlaczego nie da sie zagrać dubla z np. hiszpanskiego kosza i piłki noznej? ta sama sytuacja jest z wieloma innymi kombinacjami sportów i lig...



ponawiam pytanie. nawet dubelka z MLB nie da sie skleić to jakiś nowy standard u buków?
Posted by: SoccerPunter

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 20:53

I apologise that I am unable to understand and speak Polish language. Therefore, I would appreciate if you can type in English, or maybe someone can offer a translation assistance.

Just to keep everyone updated, the response has been OVERWHELMING - for 50% Sign Up Bonus Up to USD 90

It is very useful and benefical for you to register a new account at one of the leading soccer bookmaker. You can use it for your daily betting as well as the upcoming World Cup matches. Do not miss this EXCLUSIVE Promotion from SoccerPunter.

If you have any problem, you can contact us at www.soccerpunter.com/contactus.php and our customer officer will help you.

Thank you for support!
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 21:49

No zarejestrowalem sie z tej stronki soccerpunter.
Wplacilem 142E, zaraz na koncie pojawilo sie 10% bonusa, postawilem pierwszy zaklad i wyslalem tego maial, mam nadzieje ze juz niebawem zamienia te 10% an 50%

A co do buka to coz nie ma co ukrywac do najlepszych sporo mu brakuje

Gdyby nie ten wysoki bonus to bym sie raczej tam nie zarejstrowal.

Porownujac do bukow jak np.: betsson czy betway ktore tez niedawno startowaly na Polskim rynku to musze powiedziec ze na starcie wyprzedaja oni sporo 10bet.

Oferta troche mizerna, ale jak widze to z dnia na dzien sie powoli ale chyba powieksza wic moze cos z tego bedzie.

Kursy tez nie rzucaja na kolana, tylko kurs na Anglie wyzszy niz w Unibecie, ale to chyba wyjatek, myslae ze z takimi kursami na MS2006 to ten buk kariery nie zrobi.

Zobaczymy jak to sie rozwinie.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 22:39

Problem angielskich i angielsko-pochodnych buków polega na tym, że mentalność gry jest tam zupełnie inna od tej w Europie kontynentalnej. Stąd też ich przystosowanie do panujących tu trendów też idzie topornie.

Mnóstwo pracy przed 10bet, nie będę obiecywał zmian z dnia na dzień bo to nierealne, ale wiem 'what gamblers want' i dążę do tego, żeby w najbliższych tygodniach i miesiącach 10bet zaspokoił potrzeby nawet najbardziej doświadczonych graczy
Wkurzająca jest kwestia kursów, teoretycznie szefowie buka stawiają właśnie na to (jako jeden z głównych atutów), a z drugiej strony często przeliczniki odbiegają niestety od światowej czołówki (ścisłej). Klientów jest naprawdę wielu (dużo więcej niż myślałem), dlatego też presja się zwiększa (i ścisk na rynku) i MUSIMY dążyć do perfekcji. Jak będzie - zobaczymy, na pewno nie będę Wam pisał, że jest super ekstra i najlepiej w Internecie, mogę Was tylko zapewnić, że nie zaangażowałbym się w projekt, który jest w środkowej fazie rozwoju czy też nawet końcowej. Nie, nie - to dopiero początek Coraz Lepszego 10Bet.com

*

Marcin07 sprawdź konto teraz.
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 23:19

10bet.com zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie.

Juz po 17 minutach od maila do nich dostalem ten bonus z soccerpunter :0

brawo
Posted by: Maciek

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 02/06/2006 23:26

w porządku buk tylko ciężko Was ograć
Posted by: Marcin07

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 07:19

Quote:

@muppet
jak to możliwe że typ na Davidenko (-1,5) został mi rozliczony jako przegrany
http://img245.imageshack.us/my.php?image=davidenko9ew.jpg
jakbyś mógł to wyjaśnić. Mój nick taki jak na forum.



już jest OK i nawet zwrot za Berdycha już dali.
Posted by: chocolate

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 09:39

meyde9 bonus dopisali ci po rozliczeniu zakładu, czy odrazu po postawieniu ?
Posted by: Marcin787878

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 10:33

Zarejestrowałem się ze używając odpowiedniego linku,zrobiłem depozyt,postawiłem pierwszy zakład i wysłałem pod podany adres maila z moimi danymi.Na moim koncie pojawił się standardowy bonus-jakieś 15$ i w odpowiedzi dostałem takiego maial:

WC 2006 Special - 50% Sign up Bonus
1.. Open an account with 10Bet and get a special 50% sign up
bonus on your initial deposit up to a maximum of Ł10/ ?15/ $19.
2.. After completing your initial deposit, please send an
E-mail to: csd@10bet.com with your username, and we will credit your account
within 24 hours.
3.. This offer is valid from 10/5/2006 until 9/7/06 and is
only open to new customers.
4.. 10Bet reserves the right to substitute or withdraw this
offer at anytime.
5.. In cases where the General Bonus (10% on new customer's
deposits up to $200) is higher than the WC 2006 Special Bonus, the General
Bonus shall apply.
6.. You can withdraw your deposit and any winnings at any
time, but the cash equivalent of the bonus can only be withdrawn when the
total value of your bets placed equals three times the combined total of
your initial deposit and the bonus earned.


To tak ma być i dopiszą bonus dopiero po jakimś czasie?
Posted by: chocolate

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 10:38

straszny kwas bo mi też nie dopisali 90 usd!
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 12:47

chocolate: Bonus dopisali mi jakies 20 minut po postawieniu zakladu i 17 minut po wyslaniu maila.
A zakklad jest na dzis wiec jeszcze nawet sie nie odbyl.

Marcin787878: Bo w mailau oprocz twoich danych trzeba im napisac ze rejestrowales sie z linka na stronie soccerpunter i przysluguje ci ten bonus.
Posted by: chocolate

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 14:59

no ja pisałem i mi nie przyznali nawet nie odpisali
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 16:49

Quote:

w porządku buk tylko ciężko Was ograć





a jaka jest roznica miedzy ogrywaniem ich, a innych bukow?
Posted by: chocolate

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 17:24

bonus dodany, mają ciekawą oferte live na mecze towarzyskie
Posted by: chocolate

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 17:32

nie kumam czaczy przy jednym zakładzie, jak jest z handicapem +0,25 bo zagrałem na polske i mi połowe stawki zwrócili a połowe uzanli jaką wygraną? pierwszy raz się spotkałem z takim rozliczeniem, może ktoś mi wyjaśnić oco chodzi? przecież to jest troszeczke nie poważne.
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 18:03

Quote:

nie kumam czaczy przy jednym zakładzie, jak jest z handicapem +0,25 bo zagrałem na polske i mi połowe stawki zwrócili a połowe uzanli jaką wygraną? pierwszy raz się spotkałem z takim rozliczeniem, może ktoś mi wyjaśnić oco chodzi? przecież to jest troszeczke nie poważne.




Jesli postawiłes zakład przy stanie 1-0 dla Polski to kto tu jest niepoważny ?
Posted by: piotras

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 18:43

mam pytanie odnosnie obrotu bonusem...
wplacilem 200$ dostalem na poczatku 10% bonus, czyli mialem na koncie 220$ zagralem za calosc i wyslalem mejla o bonus, dopisali mi 70$, moj zaklad wszedl. Nastepnie zagralem za 290$ i ponownie za 290$ czy juz jest wykonany obrot, czy jeszcze musze zagrac za 70$ ? ;-)
Posted by: chocolate

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 19:22

Przedstawiam tutaj odpowiednią strone na mecz.pl która mówi o HC:
http://www.mecz.pl/index.php?dzial=asian

A konkretnie chciałbym uwypuklić tutaj przykład meczu
0:1/2 Handicap
Kurs
Liverpool -1/2 1.90
Arsenal +1/2 1.90

Ten handicap może być też podany jako 0:1/2. Stawiając na Liverpool: jeśli Liverpool wygra to cały Twój zakład wygrywa. Jeśli Liverpool zremisuje lub przegra to cały Twój zakładprzegrywa. Stawiając na Arsenal: jeśli Arsenal wygra lub zremisuje to cały Twój zakład wygrywa. Jeśli Arsenal przegra to cały Twój zakład przegrywa.
Posted by: chocolate

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 03/06/2006 19:27

spoko spoko sorry ja zagrałem 0:1/4<LoL>
aczkolwiek powinna być zamieszczona informacja o tym, że wyjściowym wynikiem jest 0-0 a nie wynik który obecnie jest.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 10:28

Kursy na handicapy są przecież naprawdę niezłe. Coś kosztem czegoś mili państwo w tym wypadku 1x2 czy ml

Wielu gra tylko asianami, bo to się naprawdę opłaca (dlatego buki tak czesto unikaja asianow), a ich oferta w 10bet jest naprawde szeroka, ilu buków wystawia tyle opcji na mecze? Nawet pinnacle często 'zawodzi' w tej kwestii. No i mixed games czy inaczej wirtualne pojedynki, gdzie takie coś dorwiecie w takiej ilosci?

Tenisowa oferta pięknie się powieksza, zapraszam

I polecam grę singlami, tak już jako gracz po prostu...
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 11:56

mam trzy pyanka:
1.czy postawienie pierwszego zakładu przed wysłaniem e-maial o przyzanie bonusa wymagana jest jakas stawka oraz kurs?
2.jak dostane juz bonusa-rozumiem ze trzeba wplacic ok 150e zeby dali 70 pare- to czy sa jakies wymagania co do wysokości kursu na który sie gra.
3. jaki musi byc łaczna postawona kwota na zakłady przed wyplata?(przy otzrymaniu bonusa ok 70e)?
pozdro
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 12:20

1. nie
2. nie
3. Musisz postawic 3x bonus + depozyt, czyli jesli wplacisz 150 euro dostaniesz 70pare to 3x 220 euro

pozdrawiam
Posted by: lleyt1

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 14:56

Przecież maksymalnie można dostac 15 euro bonusu ????
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 14:59

Quote:

Przecież maksymalnie można dostac 15 euro bonusu ????




poczytaj temat to dowiesz sie ze tak nie jest
Posted by: lleyt1

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 15:16

To jak przypuszczalnie wplace 150 Euro to ile dostane ?
Posted by: _Korver_

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 15:42

a ja juz skorzystalem z bonusa 15 euro
Posted by: HAGIi

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 16:27

Witam
Pytanko czy moge wplacac pieniadze poprzez NT
i pytanie do muppeta
Czy zamierzacie dawac polska lige zuzla ,a jak tak to mniej wiecej kiedy?
Dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 16:56

Quote:

Witam
Pytanko czy moge wplacac pieniadze poprzez NT
i pytanie do muppeta
Czy zamierzacie dawac polska lige zuzla ,a jak tak to mniej wiecej kiedy?
Dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam




mozna przez NT
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 17:40

Można wplacac przez moneybookers, mozna przez neteller

Co do żużla to zamierzenia są, ale terminy ciagle odwlekane i przekładane. Mam nadzieję, że następna kolejka żużlowa będzie już dostępna do gry.

Pamiętajcie, że rejestrując się z soccerpuntera, przy wpłacie 1000$ bonus dostaniecie 150$ (15%, aż do 200$) !
Posted by: ktos30

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 18:55

A czy sa znane juz jakies konkretne terminy kiedy 10bet otworzy konto w PLN, z ktorego rowniez bedzie wyplacac w PLN ?
Posted by: Nicki Pedersen

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 19:34

Muppet dzisiaj sie zarejstrowalem w tej firmie , powiedz mi jaki maksymalny
bonus mi przysluguje i ile musze wplacic aby go otrzymac


Dziekuje za odpowiedz.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 19:44

Problemy są natury formalnej, dlatego to wszystko przeciąga się w czasie. Sprawa była załatwiana z jednym bankiem, ale się nie udało (formalnosci...) wszystkiego dopiąć na ostatni guzik. Teraz załatwiane jest konto w innym banku i to od ich 'czasu reakcji' zależy kiedy bedzie można skubać 10bet w PLN

*

Nicki - to zalezy, czy rejestrowales sie z soccerpuntera czy 'normalnie'. Przejrzyj poprzednie 2 strony tam wszystkie informacje są podane. Dla soccerpuntera bonus 50% max 90%, dla depozytow powyżej 1000$ bonus 15%.
Jezeli normalnie prez strone to bonus 50% do 15 euro oraz 10% dla depozytów większych niż 150 euro.
Oczywiscie obowiazuja takze odpowiedniki w innych walutach.

*

Przegladalem dzis skrupulatnie betbrain jesli o asiany chodzi i nie macie prawa narzekac, że kursy są niskie A oferta naprawde fajna, szkoda, że już nie mogę tam grać...
Posted by: lleyt1

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 20:39

Czy są tu jakies ograniczenia przy obrocie co do wysokości stawki ?
Posted by: P!T3R

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 20:44

muppet mam pytanie .....
Czy jak zagrałem na sharapovą po kursie 2,5 za @50euro
a nastepnie skontrowałem na Safine po kursie 3,5 za 50euro.... To czy zrobiłem obrót 100euro ????
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 21:48

Quote:

muppet mam pytanie .....
Czy jak zagrałem na sharapovą po kursie 2,5 za @50euro
a nastepnie skontrowałem na Safine po kursie 3,5 za 50euro.... To czy zrobiłem obrót 100euro ????




To chyba nie ma znaczenia na kogo tam sobie grasz czy kontrujesz,, liczy sie to ze postawiles lacznie 100e. Przynajmniej ja to tak rozumiem
Posted by: P!T3R

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 04/06/2006 21:49

Quote:

Quote:

muppet mam pytanie .....
Czy jak zagrałem na sharapovą po kursie 2,5 za @50euro
a nastepnie skontrowałem na Safine po kursie 3,5 za 50euro.... To czy zrobiłem obrót 100euro ????




To chyba nie ma znaczenia na kogo tam sobie grasz czy kontrujesz,, liczy sie to ze postawiles lacznie 100e. Przynajmniej ja to tak rozumiem



No też mi się tak zdaje..... Ale wole mieć pewność
Posted by: qaz1

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 05/06/2006 09:22

A mozna dostac bosnus jezeli ma sie juz tam konto, ale jeszcze nigdy nie robilo sie zadnego depozytu?
Posted by: qaz1

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 05/06/2006 09:22

Sorka zly temat
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 05/06/2006 15:10

Chce wyplacic pieniadze na konto bankowe.
Pole sort code zostawilem puste, czy jet to koneiczne do wyplaty?, bo kasa z konta buka znikla, wiec chyba wszystko oki....

muppet?
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 05/06/2006 20:03

muppet pisze ze obrót 3 razy bonus+depozyt.a to przy otrzymaniu 70 pare euro nie ejst 220e(czyli wg tego co napisąłes 220e to 3 razy te 70 pare euro???:))

czy promocja z soocerpuntera trawa do określonego terminu?
jak mozesz to daj linak do tej promocji z soccerpuntera
Posted by: gryzonko

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 05/06/2006 21:38

problem prozaiczny ale musze sie zapytać
- w jakim formacie należy wpisać datę aby uzyskać dostep do historii zakładów/transakcji starszych niż 3 dni?
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 05/06/2006 21:54

Quote:

Quote:

muppet mam pytanie .....
Czy jak zagrałem na sharapovą po kursie 2,5 za @50euro
a nastepnie skontrowałem na Safine po kursie 3,5 za 50euro.... To czy zrobiłem obrót 100euro ????




To chyba nie ma znaczenia na kogo tam sobie grasz czy kontrujesz,, liczy sie to ze postawiles lacznie 100e. Przynajmniej ja to tak rozumiem




Logicznie tak, ale warto dokladnie czytac regulaminy buków, u niekrótych takie zakłady nie sa liczone do obrotu np w pinacle.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 05/06/2006 23:17

Quote:

Chce wyplacic pieniadze na konto bankowe.
Pole sort code zostawilem puste, czy jet to koneiczne do wyplaty?, bo kasa z konta buka znikla, wiec chyba wszystko oki....

muppet?




1. Chyba oki, jak dlugo nie bedzie szła to krzycz. Skoro przyjeli zlecenie to zapewne wysla, no jak inaczej

2. Daty w formacie dd/mm/rrrr

3. kubski nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi Jak wplacisz 140 euro dostaniesz ok. 70 euro bonusu co daje 210 euro na koncie i to x3 przed wyplata.

Panowie, 2.09 na Polskę, przyznać się ile domów, samochodów i członków rodziny już na to postawiliście?
Posted by: vebnaster

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 05:44

Ile idzie wyplata na MB ? i czy musze przeslac skany potwerdzajace moja tozsamosc ?

czy 1 wyplata jest darmowa oraz czy kolejne rowniez czy 2,3 itp. sa juz jakos platne ?
Posted by: gryzonko

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 06:34

Quote:



2. Daty w formacie dd/mm/rrrr






Nie żebym nie próbował w ten sposób...
Może inaczej napisz jak powinien brzmieć dokładny zapis od początku maja do dziś (btw - nie można było tego zrobić w formie jakiejś checklisty)?
Posted by: P!T3R

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 09:00

Quote:

Quote:

Quote:

muppet mam pytanie .....
Czy jak zagrałem na sharapovą po kursie 2,5 za @50euro
a nastepnie skontrowałem na Safine po kursie 3,5 za 50euro.... To czy zrobiłem obrót 100euro ????




To chyba nie ma znaczenia na kogo tam sobie grasz czy kontrujesz,, liczy sie to ze postawiles lacznie 100e. Przynajmniej ja to tak rozumiem




Logicznie tak, ale warto dokladnie czytac regulaminy buków, u niekrótych takie zakłady nie sa liczone do obrotu np w pinacle.




Muppet wypowiesz się w końcu ?? eksercie
Posted by: moonlight

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 09:52

Quote:

Ile idzie wyplata na MB ? i czy musze przeslac skany potwerdzajace moja tozsamosc ?

czy 1 wyplata jest darmowa oraz czy kolejne rowniez czy 2,3 itp. sa juz jakos platne ?




Lepiej przesłać skany do csd@10bet.com, znacznie to zapewne przyspieszy wypłatę. Na MB w niedzielę (!) wypłacili po ok. godzinie od zlecenia i przesłania skanów, co jest dużym plusem na korzysć tego buka.
Posted by: italodisco70

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 10:27

kiedy bedzie w koncu dostepna wyplata na karte visa? Mialo byc po 2 tyg,a w pon wlasnie minely 2 tyg
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 11:06

a ja mam pytanko czy over/under 2,25 to to samo co 2,5? na logike to samo no ale sam nie wiem;)
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 11:23

Witam

1. P!T3R masz 100 EUR obrotu w takeij sytuacji jak przedstawiłeś
2. -PL- polecam ten link: http://www.10bet.com/10BetClient/InfoCenter/article.aspx?id=2
3. Skany dowodu WYMAGANE są tylko przy platach karta kredytowa, jednak możesz zostać poproszony o przeslanie skanu w każdym momencie, dlatego lepiej wyslac przed zleceniem wyplaty, z pewnoscia bedzie szybciej
4. Nie wiem co z tą kartą kredytową, jak tylko będzie dostepna to poinformuję...
5. Wyplaty na konto bankowe są płatne (nie tak jak inne formy wyplaty, 1 wyplata/28 dni darmowa), bo koszty przelewow z Barclaysa sa wyjatkowo wysokie.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 11:25

Zachęcam do czytania podstron o wpłatach, wypłatach, regulaminu, rodzajach zakładów itd. Zdecydowana większość informacji tam jest
Posted by: -PL-

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 13:21

dzieki wielkie
Posted by: Federer

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 14:11

jaka jest najnizsza wplata przez mb i jak ma 19,63 pln to ile to bedzie okolo USD??????
Posted by: Federer

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 14:16

aha i jak wogole wplacic bo cos mi nie dize ze strony moze ze strony mb trzeba???
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 14:55

Quote:

5. Wyplaty na konto bankowe są płatne (nie tak jak inne formy wyplaty, 1 wyplata/28 dni darmowa), bo koszty przelewow z Barclaysa sa wyjatkowo wysokie.





To nieciekawie...a ile ten koszt? mam nadzieje ze nie jakeis kosmiczne prowizje:-/ Bo ejszcze te prowizje wiecej wyniosa niz ten malutki bonus 15$:-/
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 06/06/2006 15:18

Kosz ten zależny od Twojego banku, musisz zapytac dzial finansowy albo csd podajac wszystkie dane swojego konta.

Dlatego polecam wypłacić na moneybookers i dopiero stamtąd na konto bankowe. Przelewów w 10bet używa tak mały % użytkownikow, ze niespecjalnie się tym przejmują, dopoki nie będzie polskiego konta bankowego to nie polecam z tej opcji korzystać. Wiem, ze to uciążliwe, dlatego od poczatku postuluję za otwarciem polskiego konta, co powinno nastapic juz teraz, a ze wzgledow formalnych niestety sie przedluza i przedluza

pozdrawiam
Posted by: lleyt1

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 07/06/2006 10:28

Po jakim czasie dopisują bonus 70 euro ?
Posted by: _Korver_

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 07/06/2006 13:54

jak ma sprawdzić ile juz obróciłem skoro nie mogę przeglądać zakładów starszych niż 3 dni muppet jak spytam supportu to mi policzą?
Posted by: gryzonko

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 07/06/2006 14:08

no własnie Korver, jakbym tehj cholernej daty nie wpisał to i tak mi pokazuje zakłady/transakcje z ostatnich 3 dni
wqrwia mnie to
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 07/06/2006 14:54

Panowie co do powyższego to błąd przeglądarki, w mozilli nie wyswietla, w Internet explorer można zobaczyć bez problemu.
Posted by: vebnaster

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 07/06/2006 15:08

Polecam buka ma wade i to spora bo na firefoxie nie mozna spokojnie tam grac i musialem przezucic sie na czas rejstracji i wplaty oraz wyplaty depozytu na IE(gowno)

Wyplate mialem do 3h na MB wiec polecam buka zgarniecie bonus i decydujcie czy dalej tam grac ja rezygnuje bo nie moge grac na mojej przegladarce a to mi nie odpowiada ;/

Ocena
+ wyplaty
- problemy techniczne

wyszlo mi 5/10
Posted by: Loony25

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 07/06/2006 17:08

Quote:

Quote:

5. Wyplaty na konto bankowe są płatne (nie tak jak inne formy wyplaty, 1 wyplata/28 dni darmowa), bo koszty przelewow z Barclaysa sa wyjatkowo wysokie.





To nieciekawie...a ile ten koszt? mam nadzieje ze nie jakeis kosmiczne prowizje:-/ Bo ejszcze te prowizje wiecej wyniosa niz ten malutki bonus 15$:-/




O zesz w morde, uwaga dla tych co wypalcaja na konto !!, mi pobrali 11 (!!!!!!!!!!!) dolarow za ta transakcje czyli prawie caly ten bonus:-/
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 07/06/2006 20:13

to ja narazioe pierd.:) poczekam jak odworzą konto w polskim banku
dzieki loony 25 za info
Posted by: asolt2

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 08/06/2006 06:53

Quote:

Quote:

Quote:

5. Wyplaty na konto bankowe są płatne (nie tak jak inne formy wyplaty, 1 wyplata/28 dni darmowa), bo koszty przelewow z Barclaysa sa wyjatkowo wysokie.





To nieciekawie...a ile ten koszt? mam nadzieje ze nie jakeis kosmiczne prowizje:-/ Bo ejszcze te prowizje wiecej wyniosa niz ten malutki bonus 15$:-/




O zesz w morde, uwaga dla tych co wypalcaja na konto !!, mi pobrali 11 (!!!!!!!!!!!) dolarow za ta transakcje czyli prawie caly ten bonus:-/




Polecam wypłate na netellera. Zero kosztów.
Wypłata w ciągu 20 min !
Posted by: vebnaster

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 08/06/2006 07:02

Dlatego uzywajcie MB kase macie bezplatnie w 3h
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 08/06/2006 09:18

kubski, mozna wyplacic do moneybookers i wtedy na konto w polskim banku - przecież.
Posted by: P!T3R

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 08/06/2006 09:34

Mam pytanie bo mam zagrane na koncie koło 700ojro .... z czego 200ojro to zwroty........ Czy zwroty liczą się do obrotu ????? Muppet /b] działaj
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 08/06/2006 09:55

Zwroty nie liczą się do obrotu, są zakładami anulowanymi, tak jakby ich nie było.
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 08/06/2006 15:29

tylko ze ja nie mam mb.mam tylko karte inteligo wic narazie poczkam bo skoro maja zabrac calego bonusa...ah te koszty:)
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 08/06/2006 16:11

No to zaloz sobie mb to pare minut
Posted by: Lanzi

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 10/06/2006 22:38

Moja przygoda z 10bet

konto zalozylem przez linka z soccerpunter w ostatni dzien, postawilem zaklad, napisalem maila a bonusa nie zobaczylem. zaklad na ktory postawilem po jakichs 4h od zakonczenia anulowano, postawilem kolejny zaklad i nic

Ale poza tym buk mi sie podoba, intuicyjne menu, kursy w miare tylko szkoda ze bonus sie zrypal
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 10:29

Myślę, że z oferty tenisowej możecie być już naprawdę zadowoleni, zarówno z kursów jak i szerokiej liczby zdarzeń możliwych do obstawienia.

Jak macie jakieś propozycje/prośby to zapraszam.

Niestety jeden z banków nas wystawił i cała szopka zaczyna się od nowa. Dlatego polecam opcje moneybookers i Netellera, proszę troszeczkę uzbroić się w cierpliwość
Posted by: hotdog

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 11:17

Czy jest mozliwosc zmiany waluty ? Mam zamiar obracac inna waluta niz PLN, wiec co w takim razie zrobic ? Nie chce przeliczania na zlotowki przy wplacie i odwrotnie przy(ewentualnie ) wyplacie. Pytam w zwiazku z promocja, z ktorej chce skorzystac, jednak jezeli bede mial zostac przy obecnej walucie to raczej niestety zrezygnuje.
Posted by: hotdog

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 11:30

Pomylka z powyzszym postem, pomylilem tematy.
Posted by: italodisco70

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 11:40

Muppet czekamjuz ponad 3 tygodnie z wyplata na karte,caly czas nie moge tego zrobic a w swojej przygodzie z 10bet juz 2 razy w ten sposob wyplacalem.W czym tkwi problem,czemu zablokowana ta forma wyplaty? Ptzeciez odblokowanie trwaloby z 10 minut,czekam na odp
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 13:56

Quote:

Moja przygoda z 10bet

konto zalozylem przez linka z soccerpunter w ostatni dzien, postawilem zaklad, napisalem maila a bonusa nie zobaczylem. zaklad na ktory postawilem po jakichs 4h od zakonczenia anulowano, postawilem kolejny zaklad i nic

Ale poza tym buk mi sie podoba, intuicyjne menu, kursy w miare tylko szkoda ze bonus sie zrypal




sprawdz, powinieneś mieć bonus dodany (15 euro)
Posted by: zywieczdroj

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 15:57

muppet podawales niedawno linka soccerpunter do 10bet.
zarejestrowalem sie w 10bet przez soccerpunter i wyslalem maila do 10bet o przyznanie 50$ bonusa (zdeponowalem 100). odpisali mi ze u nich nie widnieje ze sie rejestrowalem przez soccerpunter i ze mam to z soccerpunter wyjasnic (na razie 0 odzewu z soccerpunter).
Jak to mozliwe ze nie widnieje u nich jako zarejestrowany przez soccerpunter skoro tak wlasnie sei rejestrowalem? Jakbys mogl sie czegos wiecej dowiedziec bylbym wdzieczny, pozdro
Posted by: Lanzi

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 16:17

Quote:

Quote:

Moja przygoda z 10bet

konto zalozylem przez linka z soccerpunter w ostatni dzien, postawilem zaklad, napisalem maila a bonusa nie zobaczylem. zaklad na ktory postawilem po jakichs 4h od zakonczenia anulowano, postawilem kolejny zaklad i nic

Ale poza tym buk mi sie podoba, intuicyjne menu, kursy w miare tylko szkoda ze bonus sie zrypal




sprawdz, powinieneś mieć bonus dodany (15 euro)





Potwierdzam posta muppeta, po jego interwencji pieniadze szybko mi przywrocono

Z rozliczaniem juz sie poprawia, maja lekkie lagi ale dopiero buk jest odswiezany.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 16:22

Quote:


Jak to mozliwe ze nie widnieje u nich jako zarejestrowany przez soccerpunter skoro tak wlasnie sei rejestrowalem?




Widocznie wszedłeś na stronę wcześniej przez inny banner i takie cookie zostało zapisane na dysku.
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 11/06/2006 16:56

Muppet, to raczej nie ma znaczenia, jeśli przy rejestracji wszedł z tego linku, wcześniejsze wejścia nie mają znaczenia.

wchodze przez betbrain, nie rejestruje sie
wchodze przez tipex, nie rejestruje sie
wchodze przez soccerpunter rejestruje sie

Albo kolega nie wszedl przez soccerpunter, albo w podglądzie skąd wszedl zywieczdroj nie ma takiej informacji, a jest inna i to mozna sprawdzić, wyslij zapytanie do 10bet o to skąd masz przekierowanie na 1-bet w czasie rejestracji, czy bezposrednio z panelu, czy z konkretnej strony. Łatwe do sprawdzenia, bez żadnego domyslania się czy to jest powodem czy tamto
Posted by: SoccerPunter

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 08:38

Ronaldinho and the Brazilian dream team meet Croatia.. And 10Bet is giving you an amazing offer...Bet on Ronaldinho to score and we will multiply your winnings by the number of goals he scores... 2 goals we will double your winnings...3 goals we will triple your winnings and so on!

Example: 25 bet on Ronaldinho to score against Croatia
Scores 1 goal You gain: 25 x 2.20 = 55.00
Scores 2 goals You gain: 25 x 3.50 = 87.50
Scores 3 goals You gain: 25 x 6.00 = 150
Scores 4 goals You gain: 25 x 11.00 = 275

* Max bet for the promotion is EUR 25 or equivalent.

Follow this link http://www.soccerpunter.com/soccer_bookmakers.php to register a new account and you get 50% bonus up to USD $50 EXCLUSIVELY.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 08:46

Dokładnie tak
Posted by: juru15

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 09:33

muppet ale to jest freebet? Czy jeżeli postawię że ronaldinho strzeli jedną bramke a nie strzeli żadnej to przegrywam 25 Euro?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 10:28

nie, to nei jest freebet
Posted by: G-Dave

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 11:20

Z tego co wyczytałem na SoccerPunter mozna zrobic tak ze wplacam $100 i dostaje $50 bonusu. W tym momencie moge wyplacic depozyt ($100) i obracać samym bonusem.

Dobrze myśle?

Pozdrawiam
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 11:21

Nie

Oczywiscie mozesz wyplacic depozyt, ale wowczas bonus przepada
Posted by: G-Dave

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 11:26

You can withdraw your deposit and any winnings at any time, but the cash equivalent of the bonus can only be withdrawn when the total value of your bets placed equals three times the combined total of your initial deposit and the bonus earned.

Napewno?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 11:38

Tak, jeżeli zlecisz wypłatę wcześniej, to zabiorą Ci bonusik.
Posted by: lleyt1

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 13/06/2006 17:00

jest nadal ta promocja,ze przy wplacie 570 pln,daja 270 pln ?
Posted by: Ojro

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 13:02

zarejstrowalem sie i chcialem od razu wplacic przez Neteller 40 EUR ! Myslalem ze wplaty dokonywane sa online a tu prawie 30 min i na koncie 0,00 EUR

to w koncu ile trwa wplata przez neteller ?
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 13:35

Quote:

zarejstrowalem sie i chcialem od razu wplacic przez Neteller 40 EUR ! Myslalem ze wplaty dokonywane sa online a tu prawie 30 min i na koncie 0,00 EUR

to w koncu ile trwa wplata przez neteller ?




napisz do nich maila...kase dopisza razem z bonusem
Posted by: zywieczdroj

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 14:07

Quote:

Quote:


Jak to mozliwe ze nie widnieje u nich jako zarejestrowany przez soccerpunter skoro tak wlasnie sei rejestrowalem?




Widocznie wszedłeś na stronę wcześniej przez inny banner i takie cookie zostało zapisane na dysku.




na 10bet wchodzilem przez soccerpuntera, poza tym nie ma to zadnego znaczena czy wszedlem wczesniej na stronke 10bet czy nie. soccerpunter nie raczy nawet mi odpowiedziec na maile.
na priva dostalem wiadomosc od innego uzytkownika forum ze ma taka sama sytuacje jak ja
oszustom
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 16:24

Witam

Rozmawiałem w tej sprawie z supportem i jest dokładnie tak jak mówię - musieliscie wejsc wcześniej z innego bannera. PIERWSZE cookie zapisane na dysku sie liczy... Wielu z was otrzymuje bonusy dzień po dniu z soccerpuntera i naprawde kwestia 50$ to nie jest problem dla bukmachera.

Chodzi o to, że soccerpunter ma użytkownikow zarejestrowanych przez ich strone. Jezeli ktos nie widnieje jako osoba zwerbowana przez sp, to bonusu nie otrzymuje.

Wczesniej już 3 osoby otrzymaly bonus mimo ze nie widnialy jako poleceni przez soccerpuntera, ale nic wiecej juz nie wywalczę.

Umowa 10bet - soccerpunter działa w dwie strony, trzeba byc fair.

Jesli chcecie to moge Wam zalatwic skany, ze nie widniejecie (a tego sie nie da wykasowac ot tak) jako osoby polecone

Przykro mi, nie oszusci tylko realiści :/
Posted by: piotras

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 16:49

mi sie wydaje ze cos jest nie tak, jezeli przytrafia sie to kilku osobom to raz, a drugi raz ze co ma wejscia na strone do rejestracji w systemie? liczy sie link z ktorego zostal gracz zarejestrowany a nie pierwsze jego wejscie do strony 10bet.com
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 17:06

W tej promocji chodzi dokładnie o to, ile osób trafiło z soccerpuntera na 10bet. Podejrzewam że 90% was dowiedzialo się o promocji soccerpuntera i weszło tam tylko po to, zeby skorzystac z promocji (czego nie potępiam, tylko stwierdzam fakt)

A ze juz widocznie weszliscie na 10bet z innego bannera, to inny partner 'otrzymuje' osobe poleconą. W regulaminie PP jest napisane, że w momencie kiedy ktoś klika w banner, na dysku zapisuje się cookie i nie zostaje on zastapiony innym w ciągu 7 dni...

Nie jest w takim razie 'nie tak', tylko normalnie... Pomyślcie o innych partnerach 10bet, oni tez chca inkasować poleconych użytkowników. A uzytkownikow z Polski, ktorzy zarejestrowali sie przez soccerpunter jest zdecydowanie więcej niż Ci, którzy tu się wypowiadają, ale o tym nie piszą.
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 17:07

Quote:

mi sie wydaje ze cos jest nie tak, jezeli przytrafia sie to kilku osobom to raz, a drugi raz ze co ma wejscia na strone do rejestracji w systemie? liczy sie link z ktorego zostal gracz zarejestrowany a nie pierwsze jego wejscie do strony 10bet.com




muppet dobrze mowi, musiales wejsc na stronke 10bet z jakiegos innego banera wczesniej i cookie sie zapisalo, na przyszlosc przed rejestracja polecam wyczyscic cookies i wtedy dopiero na baner przez ktory chcemy sie zarejestrowac, dla buka 50$ to nic....wiec nie ma powodu, zeby was oszukal
Posted by: Alphabet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 14/06/2006 17:09

Jasne, że nie juz o tym pisałem wyżej ale teraz dla przestrogi panowie czyście przed każdą taką rejestracją cookies Przy problemach z logowaniem najczęstsza odpowiedź buka to cookies 1/10 przypadków nawet mają rację.
Posted by: nitek

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 17/06/2006 10:53

Dostalem od nich cos takiego

Dear Customer,



We require the following from all new customers who deposit money thru credit card:

- Copy of your driver's license or passport with photograph.

- Copy of household bill.

- Copy of front and back of credit card.

Please send the following to fax number:++44870-751-8588

or scan it and send it to mail: csd@10bet.com




Teraz pytania :
czy moge do nich wyslac skan dowodu osobistego bo prawa jazdy jeszcze nie mam, a paszport niewazny, z rachunkow mam tylko rachunek od operatora komorkowego na swoje nazwisko czy moze byc, czy na skanie tylnej czesci karty moge zakryc numer bezpieczenstwa ??


Pozdrawiam
Mateusz
Posted by: nitek

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 17/06/2006 11:28

ok postawilem pierwszy zaklad i wyslalem maila z nazwa uzytkownika i numerem kiedy moge spodziewac sie dopisania bonusa ??
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 17/06/2006 13:51

Bonus powinien być dopisany w ciągu 48 godzin

Skan dowodu tak naprawdę wystarczy.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 18/06/2006 12:55

Dziś pojawią się w ofercie zakłady na żużel

pozdrawiam!
Posted by: Vincentus

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 18/06/2006 18:51

Jak wygląda sytuacja z limitami w 10bet?
Czy oni mają narzucone stałe limity(obowiązujące cały czas), czy limitują indywidualnie?
Czy da radę u nich obstawiać za 500-1000 euro?
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 20/06/2006 21:11

Jak to jest z obrotem tego bonusa od soccerpunter ??

Wplacilem 142E, bonusa dostalem 70E. WIec mialem 212E na poczatek i rozmumiem ze musze w sumie zagrac zaklady za (142+70)*3 = 636E tak ??
Tylko jak to jest liczone jesli zagram powiedzmy za 300E to cala ta suma jest liczona odo obrotu ?? Czy tak jak w BAW jesli bonusa dostalem 120zl a zagram za 200zl mecz to do obrotu licza tylko 120zl.

Prosilbym o odpowiedz.

PS. Zaczyna mi sie podobac ten 10bet.com

Dzis zaraz po strzeleniu przez Niemcow pierwszej bramki kurs na live na nich wynosil 1.20, a w innych bukach 1.11-1.15.

PS.2 CZy zaklady live licza sie do obrotu ??
Posted by: arkadius

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 20/06/2006 21:28

W 10bet jest tak, ze na livie liczą Ci kurs od danego momentu, czyli jezeli bylo 1:0 i takim wynikiem skończył by się mecz, to byś przegral. Dlatego Niemcy musieli wygrać większą liczbą goli i wygrali. To jest tak jakbyś w rzeczywistości stawiał przy wyniku 0:0. Nie wiem, czy dobrze to zrozumiałeś, ale piszę tego posta ponieważ wiele osób dało się na to nabrać i umoczyli trochę grosza..... Pozdro
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 20/06/2006 21:59

Quote:

W 10bet jest tak, ze na livie liczą Ci kurs od danego momentu, czyli jezeli bylo 1:0 i takim wynikiem skończył by się mecz, to byś przegral. Dlatego Niemcy musieli wygrać większą liczbą goli i wygrali. To jest tak jakbyś w rzeczywistości stawiał przy wyniku 0:0. Nie wiem, czy dobrze to zrozumiałeś, ale piszę tego posta ponieważ wiele osób dało się na to nabrać i umoczyli trochę grosza..... Pozdro



Czyli jesli bylo powiedzmy 1:0 dla Niemiec w tym momencie i kurs na nich byl cos okolo 1.2 a na Ekwador byl ponad 10, wiec jakim wynikiem musialby sie zakonczyc mecz zeby typ na Ekwador wszedl.

Jesli jest tak jak piszesz to lipa troche, dobrze ze Niemcy strzelili potem jeszcze te 2 brameczki
Posted by: nitek

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 21/06/2006 05:05

arkadius w 10bet jest tak tylko w stosunku do HC, bo w przerwie meczu Hiszpania - Tunezja kurs na Spain byl cos kolo 3 ..............
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 21/06/2006 05:22

Moze muppet zajmie stanowisko w tej kwestii i wyjasni jak to jest z tym obrotem i zakladami live.
Posted by: italodisco70

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 21/06/2006 08:01

sytuacja jest prosta.Jesli obstawiasz dajmy na to w 55 min i jest wynik 2-0,a handi na prowadzaca druzyne jest -0.5 oznacza to ze ten handi liczy sie od momentu ddanego wyniku,czyli zebywszedl handi musi byc 3-0.Poprostu handi dotyczy aktualnego stanu w meczu a nie stanu od 1 min.Przy stanie np 2-2 gdy handi jest +1.5 wygrasz jesli mecz zakonczy sie np 2-2 lub 3-2 lub kazda przegrana jednobramkowa najwyzej
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 21/06/2006 08:18

Quote:

sytuacja jest prosta.Jesli obstawiasz dajmy na to w 55 min i jest wynik 2-0,a handi na prowadzaca druzyne jest -0.5 oznacza to ze ten handi liczy sie od momentu ddanego wyniku,czyli zebywszedl handi musi byc 3-0.Poprostu handi dotyczy aktualnego stanu w meczu a nie stanu od 1 min.Przy stanie np 2-2 gdy handi jest +1.5 wygrasz jesli mecz zakonczy sie np 2-2 lub 3-2 lub kazda przegrana jednobramkowa najwyzej



Ale ja nie stwialem handi.

bylo 1:0 dla Niemcow i byla pozycja Niemcy (wor) jakos tak po kursie 1.2, to byl handi ??
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 21/06/2006 12:20

Witam

Przepraszam za zwłokę

Handicapy liczą się od tego momentu, w którym stawiacie zakład
Straight wins (czyli tak jak meyde zagral jedyneczke na Niemcy) licza sie 'normalnie' czyli gdyby sie mecz skonczyl wynikiem 1-0 to tez bys wygral rzecz jasna.

Wsystko jest wyjaśnione na stronie

Obrot musi byc za depozyt+bonus, czyli jesli wplacasz 100$ dostajesz 50$ to masz 150*3 = 450$ do obrotu. Zaklady live oczywiscie wliczają się do obrotu.
Posted by: inwestor

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 21/06/2006 19:37

czy mozna wplacac a nastepnie wyplacac przez moneybookers zeby skorzystac z promocji? i jakie wtedy trzeba spelnic wymagania, bo rozumiem ze w takiej sytuacji scan karty odpada.
Posted by: Lanzi

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 10:45

Quote:


bylo 1:0 dla Niemcow i byla pozycja Niemcy (wor) jakos tak po kursie 1.2, to byl handi ??




z tego co pamiętam w meczu z Ekwadorem kurs 1.2 był na handi 0:0, czyli bramka strzelona przez Niemców się tak jakby kasuje i mecz toczy się od nowa. Niemcy wygrali 3:0, jeśli ty stawiałeś handi 0:0 przy stanie 1:0 to dla Ciebie mecz po odliczeniu wcześniej zdobytej bramki skończył się jako 2:0 czyli zwycięstwo Niemców.

Przy okazji to z tego co pamiętam handi 0:0 jest dwudrogowe czyli albo Niemcy albo Ekwador. Jeśli mecz skończyłby się 1:0 albo Niemcy wygraliby różnicą jednej bramki (np. 2:1) to handi jest remisowe -> masz zwrot stawki.

Coś takiego to było, jakbym popełnił jakiś błąd to proszę Muppeta o korektę
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 10:51

inwestor - można używać moneybookers. Możesz zostać poproszony o skan dowodu

Lanzi - jeśli było tak jak mowisz (0:0) to bylo dokladnie tak jak mowisz. Nie jestem w stanie jednak powiedzieć, czy tam było handi (0:0) czy straight win.
Posted by: italodisco70

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 10:52

nadal ponawim pytanie o wyplate na karte.Juz 4 tyg niemozliwa jest taka transakcja,czy to nie przesada? rozumiem 3-4 dni ale nie miesiac.Osobiscie napisalem do nich.Napoisali ze od poniedzialku 19.06 bedzie opcja aktywna.I nadal nie ma takiej mozliwosci.Kiedy skonczy sie ten balagan?
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 21:53

Co do tego meczu Niemcow. To bylo tak na livie jak jest teraz:


na screenie tak to wygladalo, a handicapy byly na prawo od tego. I postawilem na Niemcy (wor).

Screen z historii zakladow:


Wiec pytam: Czy jesli postawilem przy stanie meczu 1:0 dla Niemcow, tak jak jest na screenach to w przypadku koncowego wyniku 1:0 dla Niemcow ten zaklad bylby wygrany/przegrany*

niewłaściwe skreślić


Jednoczesnie drugie pytanie:
Nadal nie wiem, czy jesli po wplacie na koncie razem z bonusem mialem 212E to czy grajac pozniej zaklad za przykladowo 250E cale 250E wlicza sie do obrotu ??

Podam stawki wszystkich swoich zakladow:

5
25
12.5
12.5
25
20.08
200
200
62.5
74.4
=636.98

Wplacilem 142E, bonus wyniosl 70E, wiec lacznie bylo 212E, co daje 636E obrotu do zrobienia jak rozumiem. Dodajac te wszystkie zaklady wychodzi 636.98E.
Wiec pytam: Czy moge zlecic juz wyplate ??

No i 3 pytanie: Ile trwa wyplata na Moneybookers, tzn. ile bedzie trwalo od chwili zlecenia do chwili wplyniecia srodkow na konto w MB ?? I czy trzeba wyslac jakies skany dokumentow w przypadku wyplaty przez MB ??

Prosilbym o odpowiedz na powyzsze pytania.

Pozdrawiam.
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 22:17

1. jesli mecz niemcow skonczyl by sie 1:0 to masz zwrot...
2. mysle, ze wyplacic juz mozesz, ale lepiej napisz do supportu te pytanie

az tak Ci sie nie podoba ten buk, ze wyplacasz wszystko?

3. ja zwykle zlecam u nich wyplate wieczorem i rano jest na mb, w dzien mysle, ze bedzie duuuuuzo szybciej
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 22:22

Quote:

1. jesli mecz niemcow skonczyl by sie 1:0 to masz zwrot...
2. mysle, ze wyplacic juz mozesz, ale lepiej napisz do supportu te pytanie

az tak Ci sie nie podoba ten buk, ze wyplacasz wszystko?

3. ja zwykle zlecam u nich wyplate wieczorem i rano jest na mb, w dzien mysle, ze bedzie duuuuuzo szybciej



Nie no moze nie podoba to za duzo powiedziane. Ale jak jest z tym livem tak ze jakbym postawil na Niemcow przy 1:0 i tak by sie skonczylo to zakld nie bylby trafiony to powiem: bardzo mi sie nie podoba ten buk. Nigdzie nie moge znalezc zadnych szczegolowych regulaminow co do tego liva. A i troch uboga oferta tylko 1x2 handi i u/o to troche malo.

Prosilbym muppeta o wyjasnienie tych rozbieznosci co do tego liva.

Pozdrawiam.
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 22:25

no, przeciez Ci juz napisalem, ze bys mial zwrot :/

Points oznacza handicap jaki byl w danym momencie...czyli w Twoim przypadku 0...tlumaczyc dalej nie bede, bo wedlug mnie to jest oczywiste i mysle, ze kazdy czlowiek, ktory ma skonczone przynajmniej te 18 lat zrozumie to bez problemu...
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 22:27

heh, meyde9 widze, ze z Bilgoraja jestes, fajne miasto a najfajniej tam mowia
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 22:54

Dzięki yaaho za pomoc
Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe, wygrywasz pomidora

Co do wypłaty- najlepiej skontaktuj się z csd@10bet.com , masz zrobiony obrót i możesz wypłacić, ale możesz się upewnić, żeby mieć to 'na piśmie'

Gdyby Niemcy nie strzelili gola, miałbyś zwrot.
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 22/06/2006 23:00

No to dzieki za odpowiedz.

ALe teraz przyznam ze nie podoba mi sie ten buk.

To ewidentne naciaganie nieswiadomych ludzi.

Patrzac na to wyglad jakby to byl normalny zaklad na zwyciezce meczu.

Muppet: Moglbys podac jakies zrodlo gdzie to jest w miare dobrze wyjasnione ?? Chodzi mi o te nieszczesne zaklady live.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 08:22

http://www.10bet.com/10BetClient/InfoCenter/article.aspx?id=2
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 08:28

Quote:

Dzięki yaaho za pomoc
Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe, wygrywasz pomidora

Co do wypłaty- najlepiej skontaktuj się z csd@10bet.com , masz zrobiony obrót i możesz wypłacić, ale możesz się upewnić, żeby mieć to 'na piśmie'

Gdyby Niemcy nie strzelili gola, miałbyś zwrot.




podac adres na PW gdzie ma byc wyslany?
Posted by: yaaho

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 08:36

Quote:

No to dzieki za odpowiedz.

ALe teraz przyznam ze nie podoba mi sie ten buk.

To ewidentne naciaganie nieswiadomych ludzi.

Patrzac na to wyglad jakby to byl normalny zaklad na zwyciezce meczu.

Muppet: Moglbys podac jakies zrodlo gdzie to jest w miare dobrze wyjasnione ?? Chodzi mi o te nieszczesne zaklady live.




czy klient, ktory nie przeczytal regulaminu (a przy rejestracji zatwierdzil, ze go czytal) jest na cos naciagany? mysle, ze nie
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 08:47

Bede drazyl temat

Wiec tak piszecie ze to byl handicap.

W takim razie prosze zobaczyc ten screen kory juz przedstawialem: http://img357.imageshack.us/img357/141/niemcy2po.jpg

NAd typem stoi jak byk 1x2 i nie ma zadnego -0.5 czy innego oznaczenia ktore mogloby sugerowac ze jest to handi. Handi byly na prawo od tych kursow. Dzis podczas meczu Hiszpanow zrobie jakies screeny jak beda juz kursy na wszystko.

Jesli uwazacie ze to co agralem to byl jakis handi to ja sie pytam czy mozna tam grac na live normalne zaklady 1x2 ?? Bo jesli to co ja gralem nie jest 1x2 to chyba nie ma tam na live normalnych zakladow 1x2.

A co do regulaminu ktory przedstawilem muppet to jest tam tylko o zakladach handi na live, a o normalnych zakladach nic nie ma, kiedy jest trafiony a kiedy nie.

To w takim razie ten regulamin wymaga jeszcze chyba dopracowania.

Pozdrawiam.

Licze na kostruktywna odpowiedz
Posted by: meyde9

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 09:26

No musze pochwalic 10bet.com, chociaz za szybkosc wyplat.

Kasa na koncie w MB byla niewiele ponad godzine po zleceniu wyplaty.

Prawie jak w GB.

Ale pod innymi wzgledami zdecydowanie odstaja, niestety
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 13:03

Bo nie ma normalnych zakladow na live - sa tylko handicapy ! Zagrales handicap 0:0 w tym wypadku.
Posted by: GOSU

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 13:13

Quote:

No to dzieki za odpowiedz.

ALe teraz przyznam ze nie podoba mi sie ten buk.

To ewidentne naciaganie nieswiadomych ludzi.

Patrzac na to wyglad jakby to byl normalny zaklad na zwyciezce meczu.





Chyba naciąganie analfabetów jeśli już, bo jak słusznie ktoś zauważył wcześniej przy rejestracji musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego warunki.
Potem się ludzie dziwią czemu im kupony nie weszły.. a trzeba przeczytać regulamin..
Posted by: Whip

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 23/06/2006 21:34

Czegos tu nie rozumiem. Wczorajszy mecz w MLB Los Angeles Dodgers vs Seattle Mariners mam dziwnie rozliczony.

RL mam jako winning bet, a ML mam jako cancelled.

Czy ktos tez tak ma?
Posted by: kubski

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 24/06/2006 11:48

czy jest juz mozliwosc zwrotu na karte?
Posted by: donic

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 24/06/2006 12:18

muppet - wplacilem 180$ i automatycznie dostalem 17.99$ bonusa. Zarejestrowalem sie z bannera soccerpunter. W tytule maila wpisalem login i PIN jaki dostalem w mailu podczas rejestracji oraz zalczylem scan dowodu wiec chyba wszystko dobrze zrobilem? Czy w soboty przyznaja bonusy czy dopiero w poniedzialek beda rozpatrywane?
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 24/06/2006 22:16

Zwrotu na karte wciaz nie ma i niestety wciaz nie wiadomo kiedy opcja bedzie dostepna.

Bonusy powinny być dopisane w ciągu 48 godzin

Nie wiem czemu, ale od paru dni pojawiają się drobne opoznienia. Jak cos to pisac jutro wieczorem, bede interweniowal u szefostwa osobiscie w poniedzialek rano

pozdrawiam
Posted by: donic

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 25/06/2006 23:16

muppet, u mnie nadal nie pojawil sie bonus 50% od depozytu, a rejestrowalem sie z banneru soccerpunter.
Posted by: muppet

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 26/06/2006 10:03

Podaj swój login na priv
W weekend bonusy otrzymali prawie wszyscy (2 osoby nie dostały, bo nie kwalifikowały się do jego odbioru)
Posted by: adrenalina

Re: 10Bet.com PO POLSKU! + bonus 50% - 26/06/2006 10:17

ale długo rozliczają wczorajszy speedway