ULEB-Cup 1/4 finału.

Posted by: Misiek

ULEB-Cup 1/4 finału. - 01/03/2004 18:45

Witam,

Już jutro mamy pierwszy ćwierćfinał ULEB-Cup (reszta w środę )

Oto plan jazdy

Hapoel Jerusalem - Lietuvos Rytas
Reflex - DKV Joventut
Caprado Lleida - Adecco Estudiantes
Real Madrid - Metis Varese

Zapraszam do dyskusji
Posted by: dennis

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 01/03/2004 19:10

reflex - joventut 1 :4gw:
jugole silni u siebie.. stawiam na pressing w tym meczu ze strony gosp. w II polowie.. badalona zmeczona pucharem (dalej bey Arnolda..)nie wytrzyma kondycyjnie tego spotkania... al:
Posted by: BeNiTooo

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 01/03/2004 21:03

witam ciebie dennis............................NO I ZNÓW zaczęła sie najwpanialsza dyscyplina do typowania jaka jest europejska koszykówka.......jak dla mnie zeleznik real nie bede mieli z ograniem swoich rywali............a co do hapoelu to mozna zagrac za mniejsza stawke w poloczeniu z zeleznikiem i realem
pozdro 600
Posted by: piotras

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 01/03/2004 23:12

a gdzie sie podzial Marco_Litwin znawca koszykowki?? ktos ma jakies informacje?
Posted by: Kiwiasty

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 01/03/2004 23:31

Moim skromnym zdaniem najwiekszym chyba pewniakiem wtorkowego Uleb Cup bedzie Real Madryt Sadze ze bez wiekszych problewmo uporaja sie z Włochami z Varese Analiza glebsza pozniej Pozdrawiam
Posted by: Bodex

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 14:16

BC REFLEX - DKV JOVENTUT 1 1.59

Każdy inny wynik niż zwycięstwo Zeleznika w tym meczu bedzie dla mnie niespodzianką in minus . Drużyna z Belgradu w tym sezonie niema na siebie mocnych w meczac we własnej hali . W ULEB CUP na sześć meczy wszystkie wygrała , w lidze zaś na 12 spotkań tylko jedna porażka w ostatniej kolejce 77-81 z Ciboną ( w ostatniej kwarcie 13-23 ). Z tego co czytałem to druzyna Reflaxu wpełnym zestawieniu.

Juventud w lidze cieniutko , raz wygrywa raz przegrywa .W miniony weekend grał w pucharze hiszpanii i w półfinale pokonał Barce lecz w finale uległ Vitorii 81-77 . Myśle że zmęczenie da o sobie znać w środowym meczu a dodam tylko iż niezagraja w druzynie z Badalony najlepszy strzelec z sezonu regularnego Jamie Arnold ( śr. 18,2 pkt ) i Paco Vazquez ( śr. 7 pkt ).
Posted by: lleyton

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 15:14

Jak dla mnie to wygrywa dzis Lietuvos-dlatego ze ma pelny wyrownany sklad i gra zespolowo
Posted by: BeNiTooo

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 15:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Jak dla mnie to wygrywa dzis Lietuvos-dlatego ze ma pelny wyrownany sklad i gra zespolowo[/qb][/QUOTE]a hapoel ma ****nych czarnuchów którzy graja jakby to byl ich ostatni mecz w karierze.........lietuvos wygral tylko 77 : 80 z jakimis sisiorami z sofii ktorzy wygrywali poki grał cos laudardale.....dla mnie solomon mc carty awojobi w niczym nie ustepuja litwinom......a szczegolnie ze beda grac na wsplanym parkiecie i nawet jak lietuvos przegra 10 to nie wierze ze w stolicy litwy nie nadrobi tej roznicy punktów........
Posted by: sebkos

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 15:45

Zgadzam się z Lleytonem. Dla mnie też dziś wygra Lietuvos. Hapoel w lidze słabo, przeszli Prokom który jest w dołku i z trenerem ofiarą losu. A przecież Prokom grał w miaręrówno w Jerozolimie bez Pacesasa. U siebie miał Jude na 20 pkt. i spie...ił. Może Marco coś wie więcej, ale dla mnie 2 przy naprawdę dobrym kursie.
A co do poprzednika: Sofia grała naprawdędobry basket w tych rozgrywkach i myślę że wygrana Lietuvosu tam była trudniejsza od dzisiejszej w Jerozolimie. Poza tym jeden Salomon wiosny nie uczyni. Bo na Nigeryjczyka to Lietuvos ma odpowiedź w postaci kilku dobrych, roślejszych środkowych. TYP 2.
Posted by: dennis

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 19:11

qrwaaaa ale kursy polecialy na caly basket
:eek: :eek: :eek: :eek:
Posted by: _acidphase_

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 19:52

no prosze nawet toto wystawilo kursy na ulebcup porzadna firma
Wysoki kurs na litwinow rzuca sie w oczy ... pewniakiem jednak to nie jest ich szanse oceniam mniej wiecej rowno ... nalezy pamietac rowniez ze zostaje rewanz medium stake na litwinow :>
Posted by: dennis

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 20:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]no prosze nawet toto wystawilo kursy na ulebcup porzadna firma
Wysoki kurs na litwinow rzuca sie w oczy ... pewniakiem jednak to nie jest ich szanse oceniam mniej wiecej rowno ... nalezy pamietac rowniez ze zostaje rewanz medium stake na litwinow :>[/qb][/QUOTE]NIOM dobrze ze sa jeszcze jakies normalne kursy do grania (w miare)
pytanie jest takie czy beda dzis kursy na e-lige
czy dopiero jutro
Posted by: _acidphase_

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 21:30

na jutro w toto-mixie polecam takie combo:

REAL M.-VARESE 1 1.35
ZELEZNIK-JUVENTUT 1 1.52
BORDEAUX-GROCLIN ( A ) 1 1.12

1/ Real jeden z glownych faworytow do wygrania UlebCup. W lidze wyniki bardzo dobre szczegolnie na wlasnym parkiecie. Chcac sobie powetowac brak udzialu w Eurolidze Real zapewni sobie jutro bezpieczna przewage w drodze do awansu do kolejnej rundy.
2/ Reflex w swietnej formie. Hiszpanie oslabieni ...reszta zostala juz powiedziana.
3/ Wynik jak i gra w pierwszym meczu powoduje ze nie widze Groclinu w kolejnej rundzie.

W TOTO ako 2,30
Mozna spokojnie dolozyc CSKA ale nie ma jescze kursow.
iwo:
Posted by: szakatak

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 02/03/2004 23:51

Hapoel Jerusaslem Lietuvos Rytas 79 72 iwo:
Posted by: BeNiTooo

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 03/03/2004 00:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Jak dla mnie to wygrywa dzis Lietuvos-dlatego ze ma pelny wyrownany sklad i gra zespolowo[/qb][/QUOTE]a hapoel ma ****nych czarnuchów którzy graja jakby to byl ich ostatni mecz w karierze.........lietuvos wygral tylko 77 : 80 z jakimis sisiorami z sofii ktorzy wygrywali poki grał cos laudardale.....dla mnie solomon mc carty awojobi w niczym nie ustepuja litwinom......a szczegolnie ze beda grac na wsplanym parkiecie i nawet jak lietuvos przegra 10 to nie wierze ze w stolicy litwy nie nadrobi tej roznicy punktów........[/qb][/QUOTE]79-72 iwo:
Posted by: tuptek

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 03/03/2004 01:07

ZELEZNIK-JUVENTUT gdzie znajde ten wynik live macie moze jakos stronke?
Posted by: Kiwiasty

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 03/03/2004 01:13

jutro graja
Posted by: HAGIi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 03/03/2004 01:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tuptek:
[qb]ZELEZNIK-JUVENTUT gdzie znajde ten wynik live macie moze jakos stronke?[/qb][/QUOTE]Ten mecz rozgrywany jest jutro. A live masz na oficjalnej stronce www.ulebcup.com
Posted by: Kiwiasty

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 03/03/2004 01:16

no to co drodzy panowie sadzicie o takim czyms na jutro:

CSKA - Olympiacos 1
Real - Metis 1
Reflex - Joventut 1
Posted by: szakatak

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 04/03/2004 02:31

no to buki dziś chyba po dupce dostali
Posted by: spinacz

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 04/03/2004 03:06

Real Madryt - szacunek za to, że podjeliście walke iwo:
Posted by: DANI1927

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 04/03/2004 13:01

Real Madryt Wielkie Dzięki ten punkt śnił mi się całą noc Pozdro iwo:
Posted by: sebkos

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 04/03/2004 15:35

Dołączam się: REAL iwo: al:
Posted by: Laguna

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 04/03/2004 15:56

Ja również iwo:
To była walka :eek:
Posted by: Misiek

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 04/03/2004 16:33

Witam

Może zmienimy temat na ''Dziękujemy Real''

Również chcę podziękować Reall iwo:

I żeby rewanże były również udane
Posted by: boca juniors

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 04/03/2004 17:59

ciekawe co byście napisali,gdyby gościu obydwu osobistych nie trafił
Posted by: phantom

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 06/03/2004 01:45

rewanze :

lietuvos 1 1,25
estudiantes 1 1,3
varese chyba 1 1,45
badalona moze 1 ???

oraz do tego :

lotos 1 1,2
"olimpijki" 1 1,2
cska 1 1,15
skipper 1 1,15

kursy HIPOTETYCZNE
Posted by: muppet

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 17:55

Real @2.18 w profie

Dzis weiczorem analiza, moim zdaniem trzeba wykorzystac tego bardzo bardzo value beta
Posted by: BeNiTooo

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 18:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _muppet_:
[qb]Real @2.18 w profie

Dzis weiczorem analiza, moim zdaniem trzeba wykorzystac tego bardzo bardzo value beta [/qb][/QUOTE]muppet zgadzam sie z toba w 100% real zagral slabo w pierwszym meczu mysle ze zaliczka 1 pkt to bardzo malo wiec real wygra dla mnie spokojnie bo tak naprawde to varese nic nie prezentuje.....a real to poprostu real
Posted by: HAGIi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 18:35

Żebyście się chłopaki przypadkiem nie zdziwili jak Varese wygra. Włosi u siebie są mocni i nie są bez szans z Hiszpanami.
Posted by: KAZIK WICHURA

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 18:41

HAGIi wlosi BUHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHA
Posted by: BeNiTooo

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 18:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Żebyście się chłopaki przypadkiem nie zdziwili jak Varese wygra. Francuzi u siebie są mocni i nie są bez szans z Hiszpanami.[/qb][/QUOTE] WŁOSI HAGI WŁOSI NIE FRANCUZI.............wiesz to jest koszykówka kazdy wynik moze pasc ja daje na real i nie zmienie zdania
Posted by: mikarw

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 18:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Żebyście się chłopaki przypadkiem nie zdziwili jak Varese wygra. Francuzi u siebie są mocni i nie są bez szans z Hiszpanami.[/qb][/QUOTE]Varese to Francuzi?? :eek: Od kiedy?? To przeciez wloski klub.
Posted by: HAGIi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 19:59

Sorry za błąd oczywiście Wlosi mały błąd. Juz poprawiłem. I tak to nie zmienia faktu, że Real nie będzie mieć wcale łatwo i bedzie to zacięty mecz ze wskazaniem jak dla mnie na Varese
Posted by: HAGIi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 20:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Żebyście się chłopaki przypadkiem nie zdziwili jak Varese wygra. Włosi u siebie są mocni i nie są bez szans z Hiszpanami.[/qb][/QUOTE]
Posted by: HAGIi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 20:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA:
[qb]HAGIi wlosi BUHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHA [/qb][/QUOTE]Kaziu troche szcaunku. Jesteś tu nowy i jak narazie nic nie wniosłeś ciekawego. Umiesz tylko sie naśmiewać z byle powodu. To był mały błąd a Ty co napisałeś BUAHa... każdy gówniarz to umie napisać. Lepiej byś jakiś opis zarzucił a nie głupoty. Zastanów się nad tym co robisz!
Posted by: akwiek

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 20:30

Dla mnie Metis jest faworytem w meczu z Realem.Juz w Madrycie byli bliscy pokonania Realu a teraz przed wlasna publika stawiam na ich zdecydowana wygrana.Real jest obecnie w kryzysie co przyznal sam trener po porazce u siebie z Las Palmas ,widac u nich brak superstrzelca Alfonso Reyesa.Natomiast Metis dzielnie sie trzymal w Bologni,przez dwie kwarty nawet prowadzil ale dopiero czwarta kwarta i fatalna skutecznosc spowodowala porazke ze Skiperem.Porownujac forme obu ekip sklaniam sie ku wygranej Metisu.
Posted by: JULIEN

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 21:29

siema , jestem tu nowy podobnie jak wichura ale akurat popieram go w 100%z polewka , fakt mylić sie jest rzeczą ludzką ale żeby napisac ze varese to klub z francji to juz przesada , tym bardziej ze ty hagi chyba " siedzisz ' w tym koszu jak mało kto , wiec nie dziw sie reakcji kazia, pozdro all p.s nienawidze tego varese swoją droga i mam nadzieje ze wtopią LEWY BALKON W HALI LUDOWEJ ZAWSZE WIERNY
Posted by: KAZIK WICHURA

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 21:39

HAGIi ty matole przez krowe *******ony wystarczy ze to TY wnosisz duzo ciekawostek tutaj na forum.....ale widze ze jestes prawdziwym znawca kosza i poklony w twoja strone......... bahhahahahahhahahahahhahahahahhaha piwo dla ciebie iwo:
Posted by: piotras

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 21:52

takie wypowiedzi powinny byc kasowane? moderatorzy? jestescie tutaj?
Zapraszamy!
Posted by: Kiwiasty

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 21:56

Taka mala ciekawostka o meczu Joventut - Reflex. Ivan Zoroski nie zagra w druzynie Reflexu w meczu z Joventutem. Doznal kotnzuji podczas wyjazdowego meczu z Krka Nove Mesto. Nie bedzie zdolny do gry przez najblizsze 10 dni. Sadze ze to jest powazne oslabienie poniewaz jest on czolowym obronca druzyny z Zeleznika.
Posted by: muppet

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 22:52

Varese - Real Madryt 2 @2.18 :3gw:

W pierwszym meczu obu tych drużyn Real wygrał jednym punktem 68:67. To był tragiczny mecz, spojrzcie na statsy obu teamow:
Real:
Skutecznosc: 19/38 za 2, 6/24 za 3 (!!!) i 12/17 z wolnych

Varese:
Skutecznosc: 18/42 za 2, 6/21 za 3 i 13/15 z wolnych

Skutecznosc zatrważająca i smiem watpic, ze wynikajaca z twardej obrony... 15 i 17 strat, co tam sie działo hę?

Mam jedna odpowiedz - po prostu całkowita nieporadnosc gospodarzy, Varese zagrało podobnie jak w Koln i w poprzednich meczach z mocnymi rywalami...

Ofensywa Realu opiera sie na duecie Herreros - Kambala. Ten drugi mial 4/12 w pierwszym meczu, mysle ze w rewanzu niemozliwe jest by skonczyl mecz zaledwie z 33% skutecznoscia... Glowna bronia Hiszpanów sa trojki, ktory wybitnie im nie siedziały we wlasnej hali

Rywal, Varese, to na pewno nie jakies ogorki, poza tym ich gra jest bardzo podobna do Realu (duzo trojek). W pierwszym meczu słabo zagrał Allegretti, na pewno od niego mozna oczekiwac wiecej...

Real się odradza. Po zeszłorocznych fatalnych wystepach w Eurolidze, rozpędzono wszystkich darmozjadów, budując nowy, wielki Real (kompleks Barcelony :zobacz: ) - na razie nie idzie im najlepiej, ale wygrana w ULeb Cupie = Euroliga w przyszlym sezonie...

W pierwszym meczu Herreros uratował dla Realu zwycięstwo, mysle ze teraz wyjda na parkiet skoncentrowani (a nie jakies 1:12 ) i konsekwentnie beda grac swoje... Varese to zespol ktory traci w koncowkach sily - pokazali to w MAdrycie, pokazali w ten weekend prowadzac ze Skipperem 53:43 HT, a dostali ok. 20 w plecy, nie pamietam dokladnie ile

Mysle ze warto dac na Real, aczkolwiek to raczej ze wzgledu na niedowartosciowanie tej druzyny, bo pickiem dnia na pewno jest...

Lietuvos Rytas - Hapoel Jerozolima 1 @1.39 :5gw:

Lietuvos to mój fawroyt nr 1 do wygrania całej tej zabawy... Hapoel już był wyautowany w Sopocie, ale na szczescie dla Izraelitow trenerem Prokomu jest Kijewski... Z handicapem gramy, takim, by wystarczylo na awans

pozdrawiam
Posted by: HAGIi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 23:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA:
[qb]HAGIi ty matole przez krowe *******ony wystarczy ze to TY wnosisz duzo ciekawostek tutaj na forum.....ale widze ze jestes prawdziwym znawca kosza i poklony w twoja strone......... bahhahahahahhahahahahhahahahahhaha piwo dla ciebie iwo: [/qb][/QUOTE]Masz coś do mojej osoby?? łajzo. Podaje typy, mam własną stronkę na PP i sie nie boje tego robic w przeciwieństwie do Ciebie. Moje typy są dobre i przynoszą zysk. I nie narzekam na nie i nikt mi nie zwraca uwagi, że podaje złe i że nic nie wniosłem na tym forum. A Ty co zrobiłeś na tym forum?? Gówno NIC tylko piszesz jakieś gówna. jesteś nowy i myslisz, że wielki. Poprostu dla mnie jesteś gówniarzem i cwaniakiem, niestety coraz więcej pojawia się takich na forum i przez to się robi burdel.
A z tą krową to już wogóle wyszedłeś na ciecia, który ma kilkanaście lat. Nie moja wina, że Cię krowy dymały jak mozesz to nie pisz mi o twoich wyzwaniach erotycznych. A jak chcesz mnie wyzywać to na gg, a nie tu cwelu. Jakby co to mój numer gg to 4077661 i zobaczymy jaki jesteś kozak
Posted by: Kiwiasty

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 23:41

Hagi nie przejmuj sie tym Szkoda nerwow tracic na takie po*******ki. Lepiej napisz co sadzisz o takim dubelku na jutro za gruba kasiorke:

Adecco - Lleida 1
Liteuvos - Happoel 1

Pozdrawiam
Posted by: HAGIi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 08/03/2004 23:50

oki napisze, ale trochę później bo teraz jestem zajęty analizowaniem tego meczu. Narazie w skrócie to gram te 2 meczyki za grubszą kasę. Dla mnie pewniaki dorzucam HV i Pardubice i jest piękny kupon. iwo:
Posted by: jarko 33

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 00:03

w zespole llieda zabraknie skrzydłowego Sergio Ramosa, który złamał nogę w kolanie podczas niedzielnego spotkania z Joventutem
Posted by: Amkwish

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 00:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _muppet_:
[QB]Varese - Real Madryt 2 @2.18 :3gw:

Varese to zespol ktory traci w koncowkach sily - pokazali to w MAdrycie, pokazali w ten weekend prowadzac ze Skipperem 53:43 HT, a dostali ok. 20 w plecy, nie pamietam dokladnie ile

Dostali 13,prowadzac do przerwy 5-oma.
Przez drugie 20 minut rzucili tylko 32pts.
Podpisuje sie pod Twoimi uwagami,IMHO Real wygra ten mecz,a potem...czeka go final z Litwinami

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City
Posted by: akwiek

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 00:19

muppet a powiedz mi co Real zrobil w weekend w meczu z las palmas w 3 kwartcie prowadzil60-53 by stracic pozniej 15pkt pod rzad i wtopic w calym meczu wyraznie 82-93 z przecietniakiem,natomiast metis przegral z jednym z faworytow rozgrywek Skiperem ale prowadzil z nimi do 28 min wyrownana walke gdy bylo 62-61 na korzysc Skipera .Uwazam ze Real ma male szanse na sukces bo wlosi zapowiadaja na wloskich stronach zwyciestwo i awans do final four.
Posted by: _acidphase_

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 01:18

Estudianes - Lleida :5gw: 1 kurs 1.29 prof

"Bad luck for Sergio Ramos (200-F-76), Portuguese forward of Caprabo Lleida. The player got injured on Sunday morning, in the last quarter of the game against DKV Joventut Badalona. Ramos broke his right knee torn ligament when driving to the basket, so he will need to undergo surgery to fix the problem. It's expected the operation will be performed in 2-3 weeks, and after that Ramos will be sidelined for 6-7 months." eurobasket.com

Estudianes bardzo wysoka forma w lidze, ostatnie szesc meczy 6 zwyciestw!. Lleida bilans na wyjazdach 2-11. Brak czolowego zawodnika ktory rzucil 13pkt w pierwszym meczu jak rowniez 9pkt straty do odrobienia sprawia ze jest to banker na jutrzejszy dzien.

Lleida wyjazd...
Makedonikos - Caprabo Lleida 89-63
Atlas - Caprabo Lleida 93-77
Auna - Caprabo Lleida 90-77
RheinEnergie - Caprabo Lleida 65-69
Zadar - Caprabo Lleida 76-85
Superfund - Caprabo Lleida 67-76

Estudianes dom
Adecco Estudiantes - R.Wallone Charleroi 84 - 91 (ale odpuscili majac 18 pkt przewagi)
Adecco Estudiantes - Buducnost 90-77
Adecco Estudiantes - BS|Energy 91-87
Adecco Estudiantes - Makedonikos 87-55
Adecco Estudiantes - Le Mans 82-76
Adecco Estudiantes - EiffelTowers 85-75

Wydaje mi sie ze Makedonikos po wygraniu wysoko pierwszego meczu zlal rewanz z Hiszpanami. Obiektywnie trzeba stwierdzic ze grupa Lleidy nie byla najsilniejsza, bilans w grupie 8-2. Estudianes 9-1 co w takim ukladzie grupy musi budzic respekt. IMO Estudianes na gazie rozjedzie z latwoscia Lleide przechadzac do kolejnej rundy.

Estudianes 1.29 + Lietuvas 1.39 (AKO 1.79) = iwo:
Powodzenia!
Posted by: mar99

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 02:19

kursy sa juz w unibecie
lietuvos-hapoel 1 1.17 z handicapem -8.5 1.85
estudiantes-lleida1 1.1 z handi -9.5 1.85
joventud-zeleznik 1 1,17 z handi -8.5 1.85
varese-real 1 1,57
Posted by: Anonymous

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 02:25

WITAM

przygladam sie tak waszym przepowiednia i dochodze do wniasku ze sie dziwie mylicie

JAK DLA MNIE

REAL MADRYT- BAYERN 1 Z :5gw:

po pierwsze i najwazniejsze real stracil ronaldo co na pewno wplynie pozytywnie na gre tego zespolu..

po drugie obrona realu to kambala- carlos i mysle ze to spowoduje ze na santiagu de bernabeue królewscy nie straca golasa...

po trzecie real chce wrocic po wielu latach upadku do swietnosci i wygrac lige mistrzów..

a po czwarte bayern jest słaby i z makajem w ataku nic nie poradze

jeszcze raz to pewniak !!!
Posted by: baxi

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 02:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Piast_Kołodziej:
[qb]WITAM

przygladam sie tak waszym przepowiednia i dochodze do wniasku ze sie dziwie mylicie

JAK DLA MNIE

REAL MADRYT- BAYERN 1 Z :5gw:

po pierwsze i najwazniejsze real stracil ronaldo co na pewno wplynie pozytywnie na gre tego zespolu..

po drugie obrona realu to kambala- carlos i mysle ze to spowoduje ze na santiagu de bernabeue królewscy nie straca golasa...

po trzecie real chce wrocic po wielu latach upadku do swietnosci i wygrac lige mistrzów..

a po czwarte bayern jest słaby i z makajem w ataku nic nie poradze

jeszcze raz to pewniak !!![/qb][/QUOTE]
Posted by: fart?

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 02:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Piast_Kołodziej:
[qb]WITAM

przygladam sie tak waszym przepowiednia i dochodze do wniasku ze sie dziwie mylicie

JAK DLA MNIE

REAL MADRYT- BAYERN 1 Z :5gw:

po pierwsze i najwazniejsze real stracil ronaldo co na pewno wplynie pozytywnie na gre tego zespolu..

po drugie obrona realu to kambala- carlos i mysle ze to spowoduje ze na santiagu de bernabeue królewscy nie straca golasa...

po trzecie real chce wrocic po wielu latach upadku do swietnosci i wygrac lige mistrzów..

a po czwarte bayern jest słaby i z makajem w ataku nic nie poradze

jeszcze raz to pewniak !!![/qb][/QUOTE]chyba cos ci sie pomylilo kolego :rolleyes:
Posted by: Anonymous

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 02:36

panie.. daj pan spokoj.. o co panu biega ?? i potem sie dziwicie ze takie tpyy opisuja mecz olimpiakosu z pamesa i mowia ze historia lubi sie powtarzac.. buhahah
Posted by: Grey Fox

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 02:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Piast_Kołodziej:
[qb]WITAM

przygladam sie tak waszym przepowiednia i dochodze do wniasku ze sie dziwie mylicie

JAK DLA MNIE

REAL MADRYT- BAYERN 1 Z :5gw:

po pierwsze i najwazniejsze real stracil ronaldo co na pewno wplynie pozytywnie na gre tego zespolu..

po drugie obrona realu to kambala- carlos i mysle ze to spowoduje ze na santiagu de bernabeue królewscy nie straca golasa...

po trzecie real chce wrocic po wielu latach upadku do swietnosci i wygrac lige mistrzów..

a po czwarte bayern jest słaby i z makajem w ataku nic nie poradze

jeszcze raz to pewniak !!![/qb][/QUOTE]hmm ciekawa i bardzo rzeczowa analiza , pomijajac to ze jebly ci sie tematy to przeczytaj sobie post Okana z [CODE] http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=8;t=000763;p=2 [/CODE]Pozdro
Posted by: ziomek-domek

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 02:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Piast_Kołodziej:
[qb]WITAM

przygladam sie tak waszym przepowiednia i dochodze do wniasku ze sie dziwie mylicie

JAK DLA MNIE

REAL MADRYT- BAYERN 1 Z :5gw:

po pierwsze i najwazniejsze real stracil ronaldo co na pewno wplynie pozytywnie na gre tego zespolu..

po drugie obrona realu to kambala- carlos i mysle ze to spowoduje ze na santiagu de bernabeue królewscy nie straca golasa...

po trzecie real chce wrocic po wielu latach upadku do swietnosci i wygrac lige mistrzów..

a po czwarte bayern jest słaby i z makajem w ataku nic nie poradze

jeszcze raz to pewniak !!![/qb][/QUOTE]rozumiem ze to zart/durna prowokacja??
Po primo carlos nie zagra jesli mowisz o wlasciwym meczu real - bayern
po secundo kambala to baske
po terceto popraw to
Posted by: striker01

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 03:35

Nie komentuje tego co sie dzieje na tym forum. Dla sa 2 pewne mecze zgadzam sie z Hagi Eustiandes i Litevuos. Gram je za duza kase.Real no beaten
Posted by: spinacz

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 13:20

Co do meczu Metis - Real to jeszcze mamy czas do przanalizowania. Mecz 10 marca , a nie jak podaje np prof 9.
Posted by: BeNiTooo

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 14:49

:zobacz: SLICZNE HANDICPAY DALI NA ULEB
lietuvos (-8)
real (+2.5)
zeleznik (+8.5)
zyc nie umierac...................

JEDZIEMY Z TYM GÓWNEM al:
Posted by: milicja_obywatelska

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 22:01

O której godzinie jest mecz Lietuvosu? Bo Expekt już go zdiął z oferty
Posted by: muppet

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 22:04

Lietuvos Rytas 27
Hapoel Jerusaslem 32 (16')
LIVE

:rolleyes:
Posted by: tomeks77

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 22:12

Lietuvos Rytas 34
Hapoel Jerusaslem 34
LIVE
Posted by: Grey Fox

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 22:13

panowie to nie jest miejsce do podawania wynikow live...na quasi chata idzcie.....pozdro
Posted by: tomeks77

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 22:17

Lietuvos Rytas 42
Hapoel Jerusaslem 42
LIVE
Posted by: KOZAK

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 23:49

..no to pojechali :eek:
Posted by: misieq

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 23:50

Lietuvos - Hapoel 81-80
Posted by: DARCIO

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 23:53

Witka! Rytas wygrał jednym punkcikiem ale chyba nerwy były niepotrzebne ponieważ będzie chyba zwrot za ten mecz. Dlaczego? Domyślcie się sami.
Posted by: KOZAK

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 23:53

..i po awansie niech sie lepiej skupia na lidze osly uke:
Posted by: DARCIO

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 09/03/2004 23:54

Oki podpowiem. Na kuponach jest H.Tel.Aviv a z tą drużyną Rytas nie grał tylko z H. Jerusalem. Pozdrawiam.
Posted by: klatronik

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 00:12

Darcio sory ale zwrotów nie bedzie!!!!!
Posted by: klatronik

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 00:13

Chyba że przez sąd ale to pewnie za kilka lat!!!!
Posted by: DARCIO

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 01:06

A skąd taka pewność? Im wystarczy, że będzie literka zmieniona w nazwie drużyny albo pomylą zupełnie drużynę i już Ci dadzą zwrot. Oki ja i tak troszkę na tym meczu nerwów straciłem.
Posted by: spinacz

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 04:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał DARCIO:
[qb]Oki podpowiem. Na kuponach jest H.Tel.Aviv a z tą drużyną Rytas nie grał tylko z H. Jerusalem. Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Zwrotu nie będzie. Będzie zaliczony raczej tym, którzy zagrali ten mecz do 17.30, bo chyba o tej godzinie sie rozpoczął. Np. w profie można było obstawiać ten mecz do 20
Posted by: buszmen

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 04:07

Uhm, zwrot, jasne
Posted by: sebkos

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:21

:eek: uke: na profa. Za ten zwrot na Lietuvos. Na nich uke: za nerwy stracone wtym meczu. uke: na ludzi którzy tam pracują i robią z ludzi idiotów. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.
PS. Coś czuję jakby Lietuvos nie wygrał to by sprawy nie było
Posted by: Bodex

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:33

ja pierdziele tyle nerwów i co ?? ludzi za c***a robią dobrze wiedzieli z kim grają a pewnie jakby mecz zakończył się po ich myśli to by zaliczyli . uke:

jak są już tak dokładni to czemu niezrobili ostatnio zwrotu w biathlonie jak się pomylili w pisowni nazwiska Akhatovej . Powiem wam czemu - bo tam była niespodzianka

uke: prof
Posted by: Rivaldo

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:39

ja *******e ****na amatorszczyzna ludzie w profie to idioci ktorzy ***a wiedza o sporcie uke: P R O F E S J O N A L uke:
Posted by: spinacz

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:41

p.i.e.r.d.o.l.o.n.e gnoje i tyle, uke: się chce jak chwilami na wszystko w tym kraju
Posted by: Emilio

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:42

a skad wiecie że dadzą zwrot ?? byliście w profie??
Posted by: Bodex

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Emilio:
[qb]a skad wiecie że dadzą zwrot ?? byliście w profie??[/qb][/QUOTE]zobacz sobie w wynikach na stronie profa
Posted by: Emilio

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:45

co za idioci uke:
Posted by: Czyniu

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:47

PROF uke:
Posted by: _acidphase_

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 12:55

****na amatorsczyzna a nie zaden profesjonal uke: niech *******laja
Posted by: Lukas276

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 13:03

Panowie.
Nie rozumiem waszego oburzenia. Prof się pomylił i robi zwrot. A jak byście się zachowali, gdyby Lietuvos przegrał ten mecz??? Pewnie wszyscy domagaliby się zwrotu. Dziwni jesteście.

Kilka lat temu, postawiłem kupon a na nim między innymi hokej. (Nie pamiętam dokładnie z kim grała Słowacja, ale kurs byl bardzo zachecajacy-w sumie miał być to prezent od Profa-pewne pieniądze.) Na tablicach w Profku,a także w komputerze był to mecz SŁOWENIA-ktoś tam. Postawiłem Słowację(Słowenię).Cały kupon wszedł oprócz, niespodzianki w hokeju (była 2).Powiedziałem do Pani z okienka, że nie było meczu Słowenia-ktoś ale Słowacja, więc powinien być zwrot. Telefon do Centrali i był ZWROT.Więc odebrałem wygraną pomniejszoną o kurs z hokeja. Ten Prof nie jest całkiem zły
Posted by: _acidphase_

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 13:09

lol czlowieku nie ma co gdybac jakby... co mnie to curva obchodzi co by bylo przeciez mecz sie odbyl Litwini wygrali i nie ma co dywagowac... na tablicach oferta wisiala caly dzien i nikt sie tam nie skapnal uke: ze jest cos nie tak ...nauczka dla nas by uwaznie przegladac oferte oraz oraz by sie wystrzegac tych oszutow...ale co z profa na sts albo toto to jak z desczu pod rynne uke: pozdr.
Posted by: spinacz

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 13:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lukas276:
[qb]Panowie.
Nie rozumiem waszego oburzenia. Prof się pomylił i robi zwrot. A jak byście się zachowali, gdyby Lietuvos przegrał ten mecz??? Pewnie wszyscy domagaliby się zwrotu. Dziwni jesteście.

Kilka lat temu, postawiłem kupon a na nim między innymi hokej. (Nie pamiętam dokładnie z kim grała Słowacja, ale kurs byl bardzo zachecajacy-w sumie miał być to prezent od Profa-pewne pieniądze.) Na tablicach w Profku,a także w komputerze był to mecz SŁOWENIA-ktoś tam. Postawiłem Słowację(Słowenię).Cały kupon wszedł oprócz, niespodzianki w hokeju (była 2).Powiedziałem do Pani z okienka, że nie było meczu Słowenia-ktoś ale Słowacja, więc powinien być zwrot. Telefon do Centrali i był ZWROT.Więc odebrałem wygraną pomniejszoną o kurs z hokeja. Ten Prof nie jest całkiem zły [/qb][/QUOTE]"Telefon do Centrali i był ZWROT."

Myśle to zdanie mówi dalej wszystko na temat profa. Myślisz że oni nie wiedzieli, że grali z kimś innym? Po prostu czekali az kilka osób wy*******i kupony, a dopiero jak zacząłeś sie dopominać , tel do centrali i miałeś zwrot...
Posted by: sebkos

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 14:27

Spinacz ma ku..a rację Jak by tak Żydki lepiej życały osobiste i wygrały mecz to prof by walnął ściemę i mecz uznał. A ilu z nas by wyp..ło kupony zaraz po meczu. To jedno wielkie skur...two. W h..a nas robią takimi zagrywkami i tyle. Jeszcze raz uke: za wczoraj na PROF
Posted by: verkerk

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 16:07

Ewidentne w c***a walenie uke: uke: uke:
Posted by: klatronik

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 16:51

Macie wielki problem za 1,19. A dzisiaj
mecz Varense - Madryt
Zaraz pewnie dostanę z....kę ale jakoś mi ten mecz wyglada na wygraną Madrytu (może po dogrywce) Wiem ostatnie wyniki w lidze Hiszpańskiej świadczą o czymś z goła innym, ale jakoś wewnętrznie czuję że Madryt wygra. Gospodarze przez cały tydzień pewnie byli pod presją tego wyniku, a raczej możliwości wyeliminowania głównego faworyta rozgrywek, a w takim wypadku bardzo łatwo się spalić psychicznie.
Posted by: Bartezz

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 16:51

Mysle, ze Prof nie przypadkowo zrobil pomylke w tym meczu, ktory od kilku dni byl goraco oczekiwany, i rzecz jasna obstawiany na korzysc Litwinow. Gdyby mecz zakonczyl sie zwyciestwem Zydow, to nie wierze zeby firma mogla pozwolic sobie na strate tak wielu pieniedzy i uznania zwrotu za ten mecz. Napewno znalazlo by sie w regulaminie takie sformulowanie, ktore przechyliloby szale na korzysc Profesjonala, choc oczywiscie zdecydowanie niesprawiedliwie. Zreszta juz dwukrotnie pisalem reklamacje do tych dziadow i mimo ze z regulaminu ewidentnie racja byla po mojej stronie, to zostala rekalamacja zostala odrzucona. Niestety na takim poziomie jest polska bukmacherka i nic na to nie poradzimy...
Posted by: Bartezz

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 16:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał klatronik:
[qb]Macie wielki problem za 1,19. .[/qb][/QUOTE]Za 1,39 chlopie, a to juz mala roznica. To przy kazdej wygranej pomniejszenie o ponad 1/4 calej sumy. Ja stracilem na tym niewiele bo ok.300 zl, ale sa tacy ktorzy przez to nie wzieli znacznie wiekszych sumek.
Posted by: klatronik

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 17:02

No przyznaję jest różnica. Chociarz i tak nie widzę potrzeby dalszego wylewania złości na idiotów z Profa. Trochę też jest winy po naszej stronie (brak umiejętności czytania) Sam też zagrałem ten mecz ale jak każdy kosz z podporą na remis i stąd ten bła w kursie.
Posted by: dorotak

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 17:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał klatronik:
[QB]Macie wielki problem za 1,19.

hhmmm jak bys dzis odbieral 880 a nie 1200 tez bys na nich uke:
a swoja droga jestem pewien na 100% ze gdyby lietuvos przegral zadnego zwrotu by nie bylo
juz tak kiedys mialem i na nic moje reklamacje

jeszcze raz uke: na profa
Posted by: Lopez

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 17:58

Nas to ****a niepowinno obchodzic,to niemy popelnilismy blad i powinno byc na nasza korzysc nawet jakby byla porazka to powinien byc zwrot
Posted by: mszczyna

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 18:29

[CODE]
Witam,
Uznanie zwrotu w meczu pucharu ULEB między Lietuvosem Witlno a Hapoelem Jerozolima to skandal.
Takim sposobem można sobie tworzyć "furtki" w razie niepomyślnych wyników dla Profesjonala.
Żeby Wasz "fachowiec od koszykówki" nie dopilnował tak błahej sprawy jak nazwa drużyny, w to nie wierzę.
Wszystko, żeby tylko klienta "udupić"
Ehhh, szkoda słów...
Pozdrawiam, hmmm... chyba jednak nie pozdrawiam!
mszczyna [/CODE]To treść maila jakiego wysłałem rano - pewnie odpowiedzi nie uzyskam, ale wysłać musiałem
Posted by: gup-szy

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 20:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mszczyna:
[qb][CODE]
Witam,
Uznanie zwrotu w meczu pucharu ULEB między Lietuvosem Witlno a Hapoelem Jerozolima to skandal.
Takim sposobem można sobie tworzyć "furtki" w razie niepomyślnych wyników dla Profesjonala.
Żeby Wasz "fachowiec od koszykówki" nie dopilnował tak błahej sprawy jak nazwa drużyny, w to nie wierzę.
Wszystko, żeby tylko klienta "udupić"
Ehhh, szkoda słów...
Pozdrawiam, hmmm... chyba jednak nie pozdrawiam!
mszczyna [/CODE]To treść maila jakiego wysłałem rano - pewnie odpowiedzi nie uzyskam, ale wysłać musiałem [/qb][/QUOTE]No to jest nas dwóch (choć jestem przekonany, że takich maili poszło dużo więcej). I tak jak napisałes pewnie to nic nie da, ale że musiałem sie rano na kims wyładowac, to wybór oczywiscie padł na sprawcow całego zamieszania.

pozdrowienia
Posted by: Bodex

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 21:05

w przeciwieństwie do kolegów ja oczekuję odpowiedzi na moją skarge :

Witam

Uznając zwrot w meczu ULEP CUP pomiędzy Lietuvosem Wilno a Hapoelem Jerozolima pokazaliście jaką jesteście amatorską firmą . Czyja to wina że przez cały dzień przyjmowaliście zakłady na ten mecz a w przypadku niepomyślnego rozstrzygnięcia na Waszą korzyść zrobiliście zwrot na ten mecz.

Wobec niezrozumiałego dal mnie i nie tylko mnie Waszego postepowania proszę o wyjaśnienie na jakiej podstawie zaliczyliście zakład z dnia 05.03.2004 nr . K33 i tu cytat z Waszej oferty „Pyleva-Achatova” .
Zawodniczki o nazwisku Achatova nie było na liście startujących a widniała na niej nazwisko Akhatova. Niby mały błąd (tak jak wczoraj )a jednak nikt wtedy nie raczył zrobić zwrotu .

Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi bez owijania w bawełnę .

Bodex
Posted by: Inzaghi78

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 21:24

Jezeli ktoś w tym momencie stara sie usprawiedliwic Profesjonal to jest śmieszny i daje dowod swojej inteligencji a raczej jej braku!!!!!! Nigdy sie o tym nie przekonamy ale ja jestem pewien że gdyby w tym meczu byla 2 to nie byloby mowy o zadnych zwrotach!!!!! Dlaczego ludzie ktorzy ryzykowali swoje pieniadze (niekiedy niemale) maja odpowiadac za bledy nieodpowiedzialnych ludzi pracujacych w tej idiotycznej firmie??? Zastanawiam sie czy w tym kraju nic sie nie zmieni:((( Dla mnie taka nazwa jak profesjonal nie istnieje juz od dawna, a teraz jeszcze bardziej sie o tym przekonalem:(((
Posted by: mtudor

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 21:26

to co zrobiła firma profesjonał to czyste s****ysynstwo,to chyba najwiekszy przekret tej firmy od lat przeciez oni napewno wiedzieli ze Litwini graja z Jerozolima.Jak poszedłem do profka po wygrana a wszedł mi piekny kuponik miałem do wygrania 814 zł ja daje kobicie kupon a ona mi daje 600 zł a ja :eek: I wtedy wyszło szydło z worka ,wiec czym predzej złapałem za telefon i zadzwoniłem do s****ieli i powiedziałem że są złodsziejami i oszustami i że przez ten numer stracą bardzo dużo klientów.Dla tej firmy wielkie uke: uke: uke: uke: uke: uke:
Posted by: Laguna

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 21:30

To akurat mi weszło, ale chyba tylko poprzez fuksika i nieuwagę moje. Jednak musze się przyłączyć do głosów krytyki - złodzieje!! uke:
Posted by: mar99

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 22:11

profesjonal to akurat nie ma nic do gadania robi wszystko jak im czesi z fortuny dyktuja a to sa tylko pionki w czechach jest zwrot to i u nas , pomylka byla ewidentna bo hapoel t.awiw to inna druzyna.Pytanie tylko czy ktos tego specjalnie nie zrobil bo Uleb za dobrze wchodzil,pamietam ze w sts tez tak robili mylili sie w 1 parze i kto tego nie zauwazyl mial nizsze ako niz gdzie indziej
Posted by: Inzaghi78

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 10/03/2004 22:15

Najgorsze jest to ze jestesmy bezradni:((( Nie wiem czy mozna cos wymyslic zeby nie pozostac dłużnym??? Nie chodzi mi w tym momencie o forme zemsty bo to i tak nic nie pomoze, ale o udowodnienie że ludzie grający w tej firmie to nie są "krowy" prowadzone na łańcuchu, tylko myslace istoty i to myslace lepiej niz oni, co niejednokrotnie udowodnili dajac śmieszne kursy tzw. prezenty:))) np.na biatlonie!!!
Posted by: muppet

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 11/03/2004 01:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _muppet_:
[qb]Varese - Real Madryt 2 @2.18 :3gw:
Lietuvos Rytas - Hapoel Jerozolima 1 @1.39 :5gw:

[/qb][/QUOTE] iwo: iwo: iwo:
Posted by: Kejar

Re: ULEB-Cup 1/4 finału. - 11/03/2004 02:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _muppet_:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał _muppet_:
[qb]Varese - Real Madryt 2 @2.18 :3gw:
Lietuvos Rytas - Hapoel Jerozolima 1 @1.39 :5gw:

[/qb][/QUOTE] iwo: iwo: iwo: [/qb][/QUOTE]Gratki szczegolnie za Real,chociaz znowu nie byl to popis skutecznosci .Ale mimo wszystko gratulacje iwo: