Mój własny system !! co o nim sadzicie ?????

Posted by: Maras

Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 14:48

System 15 kroków opracowany przez Marasa

System polega na graniu max. 2 meczy na kupon. Kurs osiągnięty z tych dwóch spotkań musi wynieść około 2.00 .System składa się z 15 kroków w trakcie których w żadnym momencie nie jesteśmy na minusie ( jeśli ciągle wygrywamy i nie musimy dodawać kasy z kieszeni ). System polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane . Grę zaczynamy od 2 zł. A „planowo” kończymy na 768 zł Przy każdym kroku mamy jedną możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu poniższej rozpiski .

Obliczając te stawki brałem pod uwagę zawsze kurs 2.00

1 krok
Gramy za 2 zł wygrana 4 zł z tych 4 zł odkładamy do banku 2 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.
2 krok
Gramy ponownie za 2 zł wygrana 4 zł nic nie odkładamy
3 krok
Gramy za 4 zł wygrana 8 zł odkładamy do banku 4 zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy
4 krok
Gramy za 4 zł wygrana 8 zł
5 krok
Gramy za 8 zł wygrana 16 zł odkładamy 8 zł
6 krok
Gramy za 8 zł wygrana 16 zł
7 krok
Gramy za 16 zł wygrana 32 zł odkładamy 16 zł
8 krok
Gramy za 16 zł wygrana 32 zł
9 krok
Gramy za 32 zł wygrana 64 odkładamy 32 zł
10 krok
Gramy za 32 wygrana 64 zł
11 krok
Gramy za 64 zł wygrana 128 zł odkładamy 64 zł
12 krok
Gramy za 64 zł wygrana 128 zł
13 krok
Gramy za 128 zł wygrana 256 zł odkładamy 128 zł
14 krok
Gramy za 128 zł wygrana 256 zł
15 krok
Gramy za 256 zł wygrana 514 zł !! KONIEC
Po zsumowaniu wszystkich pieniędzy z banku oraz końcowej wygranej otrzymamy kwotę 768 zł ( kwota ta wyjdzie wtedy kiedy będziemy zawsze wygrywać). Nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz ale skończymy system to wygramy min. 514 zł  . Cały system możemy skończyć nawet w tydzień . Dwa mecze na kupon to duże prawdopodobieństwo wygranej więc nie należy ograniczać się do jednej dyscypliny sportu . Proponuje grać nawet 3 mecze na kupon lecz wtedy należy stosować podpórki . Mam nadzieje że mój system pomoże wam ograć buka 



Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania bez mojej zgody.
Posted by: maycj

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 15:05

1. wszystko zależy od tego jak bedziesz dobieral zdarzenia

2. a co bedzie jeśli nie trafisz na przyklad 6 kuponów z rzędu po 128zl ?? stracisz calą kase ??:)
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 15:11

nie jesli nie trafie np dwa razy za 128 wtedy przechodze na nizszy poziom i gram za 64 jak ciagle bedziesz przegrywal to zejdziesz spowrotem do stawki 2 zl . Ale chyba zadko sie zdaza ze faworyci mieli ciagle niespodzianki i przegrywali caly czas. Bo na faworytow zazczyczaj sie stawia jesli obstawia sie tylko 2 mecze
Posted by: dakid

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 15:39

Tylko czemu ten temat jest w dziale "Świat bukmacherestwa" ??
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 16:35

a gdzie ma byc bo nie wiem
Posted by: jaja

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 17:16

W dziale "Sports Insider"
Posted by: VIPo

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 21:13

Całkiem niegłupi system, w razie czego tracisz tylko 2 zł. Trzeba to wypróbować !
Posted by: yogi333

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 21:22

Całkiem obiecujaco to wyglada musze to przetestowc mam nadzieje ze cos z tego bedzie
Posted by: lump

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 21:42

Ello Maras..skopiowałem sobie ten Twój system tylko mam jeden problem...poprostu nie wiem czy można
Posted by: kibic

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/01/2005 22:49

Fajny system. Trzeba go przetestować. Tylko trzeba mieć po kilka zdarzeń na jednym kuponie w jakimś systemie, żeby coś z tego wyszło.
Posted by: arktos

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 10/01/2005 15:35

Przetestuje ten system tyle tylko że dokładam jedno 0 do stawki,żeby to miało jakikolwiek sens.
Posted by: KeeP

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 11:07

a co będzie jak nie trafisz pierwszego kroku?
Posted by: TEKSANSKI

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 11:33

Quote:

a co będzie jak nie trafisz pierwszego kroku?





To bedzie te 2 zl w plecy...
Jak zakonczysz wszystkie etapy to wtedy odejmiesz np od 600zl te 2zl i wygrasz tylko 598zl
Posted by: donbagino

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 12:15

Ja chętnie przestestuje sobie ten system, zwłaszcza że bet-at-home dał bon na 5zł i własnie od tej stawki zaczne zabawe
Posted by: mamyt

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 13:24

kazdemu dają bon??
Posted by: donbagino

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 14:43

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=9
Posted by: krzychu2

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 17:47

Maras a udało ci sie przejść ten system cały 15 kroków. Jesli tak to ile zajeło ci to czasu( ile razy musiałeś sie wracać na nizszy etap). Bo choć kurs 2.00 wydaje sie mały to jednak moze sie zdarzyć czarna seria i np. z kroku 13 przy 4 wtopach spadamy az do 3.
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 18:07

ja jestem na 8 kroku przy dwoch cofkach ale mam zamiar zaczac grac od nowa poniewaz wplacam kase na exekta i tam bede gral
Posted by: krzychu2

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 11/01/2005 18:18

Dzieki za odpowiedz. System ogólnie wydaje mi sie ciekawy, spróbuje go zacząć od 8 zł zobaczymy ile uda mi sie z tego wyciągnąć. Pozdrawiam
Posted by: adnol

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 12/01/2005 15:35

Rozpoczynam testowanie tego systemu.
Zapraszam na: http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1396369&an=0&page=0#1396369
Posted by: zmudaRTS

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 13/01/2005 22:00

Ciekawy system,dzis postanowiłem go wyprobowac i oczywiscie wtopa na Juve:)jutro zaczynam znowu.
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 14/01/2005 13:37

niestety juventus zawiodl baaardzo wiele osób :(
Posted by: Marsik

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 15/01/2005 10:00

Ja również testuje ten system moje typy mżna znaleźć TU
Posted by: krzyszt0f

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 15/01/2005 18:00

Maras jak bys byl taki jak niektorzy to bys sprzedawal ten system za 49,90 jak niektorzy robia.
Ale wida ze fajny z ciebie gosc
Posted by: soccerboy

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 15/01/2005 18:43

System wydaje się ciekawy, ale wszystko wyjdzie w praniu
moja próba:) :
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1401979&an=0&page=3#1401979
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 15/01/2005 22:58

Quote:

Maras jak bys byl taki jak niektorzy to bys sprzedawal ten system za 49,90 jak niektorzy robia.
Ale wida ze fajny z ciebie gosc




Na poczatku chcialem go sprzedawac ale doszedlem do wniosku ze wole napisac go zeby wszyscy mieli mozliwosc ocenienia go i zagrania jesli uznaja ze jest dobry
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 17/01/2005 18:28

Dzisiaj wplacilem kase na expekta
Glownym celem jest ukonczenie mojego systemu
Przebieg i typy mozecie ogladac w moim temecie w Private Picks !! TUTAJ
pozdro
Posted by: Wahi

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 18/01/2005 17:23

Maras wielkie dzieki za system, wprawdzie kiedys mialem podobny, ale zrobiles kompletna rozpiske dla ciebie.

Rowniez postanowilem przetestowac ten system korzystajac z forum, wszystkim wam zycze powodzenia i zapraszam do Swojego tematu.
Posted by: tygrysexx

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 18/01/2005 21:31

Ja mam pytanko, moze glupie. Poniewaz przedstawiles obliczenia dokladnie dla typu 2 wiec nie widac jednej kwestii. czy odklada sie po danym etapie wygrana na czysto w danym etapie czy stawke? tzn jelsi np stawka byla 10 a kurs 2,3 czyli wygrnaa 23, to odkladam 10(stawke) do banku i gram za 13 dalej czy odkladam 13(zysk) i gram za 10. dzieki za odpowiedz. dla kursu 2 nei widac tego bo zysk na czysto i stawka sa takie same
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 19/01/2005 12:26

powiem ci jak ja gralem .
Jak mialem troche wyzszy kurs to nadwyzke dawalem na nasteony kupon a odkladalem do banku tylko to co pisalem przy kursie 2.00.
Jesli chcesz mozesz nadwyzke odkladac do banku ale mozna rowniez nadwyzke brac juz calkowicie do kieszeni a grac rownymi sumami jak w rozpisce systemu
pozdro
Posted by: Anonymous

Post deleted by Conrad - 20/01/2005 22:30

Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 24/01/2005 19:09

Sory ze nie daje swoich typow ale niestety nie mam czasu jestem strasznie zabiegany ja ktylko zaczna sie ferie bede mial kupe czasu wtedy cos poanalizuje i postawie
Posted by: midsummer

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 03/02/2005 21:55

ja mam pytanie bo czegos nie rozumiem kurs ma byc 2.0 na kazdy z tych meczy czy na dwa wyprobuje to jak wogole polapie sie w tym wszystkim bo jeszcze nie gralam a mam zamiar zaczac tylko gdzie na tej stronie sa typy?? co ja mam do kazdego typera z osobna pisac co obstawic ?????????
Posted by: Szewa

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 03/02/2005 23:23

Quote:

ja mam pytanie bo czegos nie rozumiem kurs ma byc 2.0 na kazdy z tych meczy czy na dwa wyprobuje to jak wogole polapie sie w tym wszystkim bo jeszcze nie gralam a mam zamiar zaczac tylko gdzie na tej stronie sa typy?? co ja mam do kazdego typera z osobna pisac co obstawic ?????????






Wejdź do Private Picks albo do katalogów z omówieniami poszczególnych dyscyplin sportowych. Tam znajdziesz baaardzo dużo typów.

Pozdrawiam
Posted by: Krzysztof

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 11:56

Quote:

ja mam pytanie bo czegos nie rozumiem kurs ma byc 2.0 na kazdy z tych meczy czy na dwa




MARAS napisał wyraźnie

Quote:

System polega na graniu max. 2 meczy na kupon. Kurs osiągnięty z tych dwóch spotkań musi wynieść około 2.00


Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 13:39

Do dupy ten twoj system, ja mam lepszy:

System składa się z 15 kroków w trakcie których w żadnym momencie nie jesteśmy na minusie (jeśli ciągle wygrywamy i nie musimy dodawać kasy z kieszeni) - Rotfl, z takim zalozeniem wygrywam i bez systemu . System polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane. Grę zaczynamy od 100 zł. A kończymy na willi w Aninie i z Doda Majdan na kanapie. Przy każdym kroku mamy cztery możliwości przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku. Natomiast jeśli przegramy pięć i więcej razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawka gdzie też możemy się pomylić max pięć razy. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu poniższej rozpiski.

1 krok
Gramy za 100 zł wygrana 500 zł z tych 500 zł odkładamy do banku 100 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.
2 krok
Gramy ponownie za 100 zł wygrana 500 zł nic nie odkładamy
3 krok
Gramy za 500 zł wygrana 2500zł odkładamy do banku 500zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy
4 krok
Gramy za 2000zł wygrana 10000 zł
5 krok
Gramy za 10000zł wygrana 50000zł odkładamy 10000zł

i tak dalej i tak dalej...
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 14:00

poprostu zwiekszyles stawki nic nie zmieniajac w systemie :] suppper madre brawo tylko ciekawe kto ci zagra za takie stawki raz starcisz 100 i juz nie zagrasz moge sie zalozyc
Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 14:03

bystry jestes

a teraz wez encyklopedie i przeczytaj wyjasnienie hasla pt "ironia"
Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 14:29

Dobra, wyjasnie ci,

System jako taki ma za zadanie redukawac ryzyko porazki przy jednoczesnym zwiekszaniu prawdopodobienstwa wygranej

Twoj system niczego takiego nie robi, opiera sie na typowaniu 2 zdazen z niewielkimi kursami wkolo macieju,

dzieki niemu jestes na plusie wowczas kiedy nie dokladasz do niego z wlasnej kieszeni (hehe - mistrzostwo swiata )

ale brakuje w nim pomyslu co zrobic zeby twoje dwa mecze wchodzili!

obliczajac prawdopodobienstwo twojego "systemu" dla pn jest to 1/9; czyli na dziewiec rzutow kostka wygrywasz raz... z matematycznego punktu widzenia wygrana malo prawdopodobna...

ja mam system 2/3 ze wygrasz...
Posted by: shiva

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 15:27

zgadzam się z Marasem ten system to wielka lipa.
Po pierwsze stawka 100zł z której wygrasz 500 po jakim kurs porąbało cię system marasa ma pewniaki dwóch-trzech meczy
Świat padł na psy.Niech każdy stworzy tai system to buk będzie doprzodu.
Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 15:38

rotfl

ty tez zajrzyj do encyklopedii, a najlepiej wroc do podstawowki na lekcje czytania ze zrozumieniem
Posted by: Krzysztof

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 16:06

zamiast dworować z innych podaj Twój wspaniały system 2/3 FORSETI
Posted by: tomo

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 18:33

System wydaje się być bardzo ciekawy i sam chętnie go stestuje ale najpierw musze go dobrze zrozumieć.
Bo tak próbuje się w to wczytać ale nie moge dojśc co mam zrobić jeżeli przykłądowo pomyle się przy 7 kroku? Czy mam ten krok powtarzać czy od razy zejść do kroku 6? Prosze pomóżcie.
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 19:30

cofasz sie do 6 i grasz za kase ktora tam wygrales
Posted by: maycj

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 19:32

żaden system polegający na manipulowaniu stawką nie sprawdzi się, jeśli będziecie mieli kiepskie typy. kto nie wierzy polecam tą strone http://www.professionalgambler.com/
a jeśi juz bedziecie mieli dobre typy, to wystarczy plaska stawka

dlatego polecam omijać wszelkiego rodzaju takie systemy typu "postaw 100, odłuż 500, obstaw 1000, itd" baaaardzo szerokim łukiem. dla waszego dobra!!

pozdr
Posted by: Martins

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 20:51

Jak dla mnie ten system pachnie szybkim bankructwem, ja tam wole swoja progresje.
Nie testowalem tego ale jak zakladasz ze trzeba miec praktycznie 100% skutecznosc, takiej skutecznosci nie maja najlepsi typerzy na swiecie.
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 22:07

co ty gdasz ?? gdzie jest napisane ze trzeba miec 100% skutecznosci ??
Posted by: grabtom

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/02/2005 22:54

100% nie trzeba ale żeby powoli piąć się do przodu musisz trafić 3 na 4 kupony, a to sporo. Dlatego system jest raczej mało wydajny.
Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 10:03

Dokladnie,

Malo kto ma taka skutecznosc, aby 3-4 razy z rzedu trafic kupon z dwoma zdarzeniami, nawet faworytow...

gdyby ktos mial taka skutecznosc gralby bardziej ofensywne sytemy niz 2 miesiecznie ciulanie 700 stow, to samo zarobisz przy odsniezaniu ulicy; pewniej i szybciej...

Swojego na razie nie podam, napisze tylko, ze gwarantuje on trzy mozliwosci zakonczenia:

1. ze odzyszkasz 1/3 forsy zainwestowanej,
2. wygrasz troche wiecej ponad zainwesttoawna kwote
3. potroisz kwote zainwestowana

wszystkie mozliwosci sa rownie pawdopodobne, wystarczy miec troche szczescia

aha, no i system dla grajacych za wieksze pieniadze, nie dla wyludzajacych od mamy na batona,
Posted by: maycj

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 10:27

czyli jakaś progresja???

bo inaczej jesli coś można zagrać za 100euro to i można za 1PLN. i wielkośc stawki nie ma znaczenia.
Posted by: dawideczek_79

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 11:04

spróbowałem systemu Marasa narazie jeden raz ze świetnym skutkiem - chociaż może nawet nie tyle sam system dał mi wygraną co świetne moje typy W każdym bądź razie chyba to było 3 tygodnie temu jak zauważyłem system Marasa - spróbowałem i w 3 dni zrobiłem 13 kroków!! (tylko raz się pomyliłem przy kroku za 4 zł), cała reszta była trafiona w sumie 27 na 28 typów (kursy około 2). zarobiłem 400 zł , ale na kolejne 2 kroki sie nie odważyłem. Uważam że system jest godny uwagi.
Posted by: b6

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 12:01

Co do tego systemu - nie ma co krecic nosem czy jest zly, czy jest dobry. Zalezy do czego.
Na pewno warto:
- odlozyc z 2% kapitalu na ten system (na 1 szy krok)
- znac sie na obstawianiu (praktyka, doswiadczenie)
- grac tylko to co wydaje sie pewne
- nie spieszyc sie z obstawianiem. Sa mecze pewne i pewniejsze
- rozlozyc sobie na 1 rok czasu
- i grac tyle krokow ile sie zaplanowalo

a po roku - jak bedzie sie mialo tez troche szczescia - zarobi sie poand 500% zysku czy ile tam autor zaklada.

Po prostu warto go ciagnac na powyzszej zasadzie rownolegle z graniem stawka plaska.

Niesamowita zaleta tego systemu jest to, ze pokonujac krok nr 1 nie gramy juz de facto za swoje pieniadze ale za pienaidze bukmachera
Posted by: Martins

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 12:31

Quote:

co ty gdasz ?? gdzie jest napisane ze trzeba miec 100% skutecznosci ??




Nie napisałeś że trzeba mieć 100% skuteczność, ale czytalem wszystkie posty i żeby wygrać to trzeba bardzo dobrze typować.
Tak jak napisał grabtom 3 na 4 kupony trzeba trafiać.
A najlepsi typerzy mają 80-85% skuteczności, którzy cały dzień siedzą przy analizach. A większość nie ma takiego czasu i gra trochę w ciemno i skuteczność mają 60-70%.

Nie zrozum mnie źle, system jest jeszcze nie dopracowany, i na razie stosowanie jego jest trochę ryzykowne, choć pomysł jest dość ciekawy i dalsze jego dopracowywanie może zrobić dobry system. Tak więc jeszcze testuj i pracuj a może coś Ci się uda. No i oczywiście ogłaszaj swoje poprawki:)
Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 12:53

Moj system nie jest progresja,

zbudowany jest 20 zakladach prostych, zawierajacych pewna liczbe zdazen o okreslonym kursie i jeszcze innym zalozeniu...

System ten, z racji tego ze uwzglednia wszystkie mozliwe zakonczenia wybranych do kuponu zdarzen, redukuje mozliwosci zakonczenia systemu do 3 mozliwosci: stracisz 2/3; wygrasz troche; potroisz stawke... przy czym szanse na wypadniecie ich sa rowne (jakis czas temu ktos probowal analizowac ten system za pomoca prawa bodajze Bernoulliego) ale imho wynik rachunku prawdoposobienstwa jest rowniez tylko prawdopodobny
Posted by: lekki

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 15:00

Podaj ten system to zastanowimy sie wspolnie czy jest taki dobry ...
Posted by: loucypher

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 15:58

stosunek zysku do ryzyka to 3:1 wiec wyglada ciekawie... zapodaj ten system na forum
Posted by: Zbych

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 16:05

Quote:

Moj system nie jest progresja,

zbudowany jest 20 zakladach prostych, zawierajacych pewna liczbe zdazen o okreslonym kursie i jeszcze innym zalozeniu...

System ten, z racji tego ze uwzglednia wszystkie mozliwe zakonczenia wybranych do kuponu zdarzen, redukuje mozliwosci zakonczenia systemu do 3 mozliwosci: stracisz 2/3; wygrasz troche; potroisz stawke... przy czym szanse na wypadniecie ich sa rowne (jakis czas temu ktos probowal analizowac ten system za pomoca prawa bodajze Bernoulliego) ale imho wynik rachunku prawdoposobienstwa jest rowniez tylko prawdopodobny




bełkot
Posted by: loucypher

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 16:11

Nie wiem czy dobrze policzylem ale ten system dawalby ok 44% zysku a pamietajac o prawie wielkich liczb i procencie skladanym wszyscy bukmacherzy poszliby z torbami przy takim systemie. Opisz system zobaczymy czy jest ok. Czy to ja cos zle rozumiem. Rozumiem ze systemy moza dawac pewna przewage albo chociaz ja zmniejszac w "walce" z bukami, ale az o tyle ?. Chyba ze chaczyk tkwi w tym "innym zalozeniu" i szanse na poszczegolne opcje nie sa rowne 1/3.
Posted by: Krzysztof

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 16:41

Quote:

Chyba ze chaczyk tkwi w tym "innym zalozeniu" i szanse na poszczegolne opcje nie sa rowne 1/3.




myślę że jest jeszcze jedna możliwość o której się tu nie mówi, a mianowicie:
4) przegrywamy całość
Posted by: emilio25

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 16:47

chlopaki po co sie klocic, ja mam swoj systemik ktory przy proporcji 50% trafionych do 50% nietrafionch kuponow i tak daje zysk, musicie spelnic tylko jedno zalozenie ako = 2, jesli bedzie ciut nizsze tragedii tez nie bedzie
dziala to tak:
zaklad 1 stawka 10 j ako 2- wynik pudlo
zaklad 2 stawka 20 j ako 2- wynik pudlo
zaklad 3 stawka 30 j ako 2 jesli pudlo gracie za 40j jesli wygrana cofacie sie jeden poziom w dol i gracie za 20j, zarabiacie na roznicy stawek...
Posted by: Martins

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 17:02

Quote:

chlopaki po co sie klocic, ja mam swoj systemik ktory przy proporcji 50% trafionych do 50% nietrafionch kuponow i tak daje zysk, musicie spelnic tylko jedno zalozenie ako = 2, jesli bedzie ciut nizsze tragedii tez nie bedzie
dziala to tak:
zaklad 1 stawka 10 j ako 2- wynik pudlo
zaklad 2 stawka 20 j ako 2- wynik pudlo
zaklad 3 stawka 30 j ako 2 jesli pudlo gracie za 40j jesli wygrana cofacie sie jeden poziom w dol i gracie za 20j, zarabiacie na roznicy stawek...




To Ty grasz jedna z odmian progresji.
Tylko ja znam, ze powinno po wygraniu zaczynac sie od poczatku (czyli 10PLN) a nie cofać sie o stopien nizej.

Ja osobiscie stosuje progresje, ze po przegranej podwajamy stawke np. 5 ; 10; 20 ;40 ;80 itd.
Poziomow moze byc kilka im wiecej tym lepiej ale wiecej pieniedzy wtedy potrzeba.
Posted by: emilio25

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 17:51

odmian progresji jest wiele, ty stosujesz progresje mnozona, gdybym przy mojej progresji np po 3-4 pudlach z rzedu cofal sie do poczatku to bylbym na minusie, dlatego tzreba cofac sie 1 poziom do tylu aby wyjsc na swoje, a swoja droga ako=2 jkest o wiele latwiej trafic niz ako = 3 -4 stosowane przy progresji mnozonej.
policz sobie na kartce to co napisalem, sprawdz jaka masz skutecznosc, jesli jest ona 50 na 50 to i ak jestes do przodu...
Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 18:15

Quote:


bełkot




Milo mi, Forseti
Posted by: Forseti

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 18:21

Quote:

myślę że jest jeszcze jedna możliwość o której się tu nie mówi, a mianowicie:
4) przegrywamy całość




Nope, nie ma takiej opcji
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 18:23

Forseti zaloz swoj temat i tam pisz o swoim systemie ! z gory dzieki
Posted by: Martins

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 05/02/2005 18:53

Quote:

odmian progresji jest wiele, ty stosujesz progresje mnozona, gdybym przy mojej progresji np po 3-4 pudlach z rzedu cofal sie do poczatku to bylbym na minusie, dlatego tzreba cofac sie 1 poziom do tylu aby wyjsc na swoje, a swoja droga ako=2 jkest o wiele latwiej trafic niz ako = 3 -4 stosowane przy progresji mnozonej.
policz sobie na kartce to co napisalem, sprawdz jaka masz skutecznosc, jesli jest ona 50 na 50 to i ak jestes do przodu...




Chyba coś ci się pomyliło.
Ja w swojej progresji gram kursem 1,8-2,5 i wszystko jest ok.
Ja pisałem o mnożeniu stawki. Im wyższy poziom tym większa stawka.
Skutecznośc też nie musi być duża.
Ja dopiero zacząłem grać tym systemem to jeszcze nie liczyłem skuteczności, ale patrzyłem u innych i wcale dużej nie trzeba mieć aby wyjść na jakiś plus.
Posted by: poxter

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 06/02/2005 11:26

chodzi o system autora

albo ja coś chrzanie albo:
1)końcowa wygrana wynosi 640zł a nie 768 ( 512z wygranej ostatniego kroku i 128z banku z kroku 13 [256nigdy nie odkładalismy] )
2)składka do banku daje ci możliwość najwyzej2krotnego(zalezy w ktorym kroku jestesmy w parzystym 2-krotnie w nieparzystym 1-krotnie ) pomylenia sie, a nie jak pisałeś będą w kroku 13 nie typując poprawnie schodzić krok po kroku do 2zł)
Posted by: krzychu2

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 07/02/2005 21:42

Przetestowałem system Marasa, gre zaczołem od 20zł i naprawde zaczynając od takiej stawki mozna sporo zarobić.
Doszedłem do kroku 11 i trzeba przyznac ze ładna kasa juz była na koncie, ale niestety przy 11 trafiłem na czarna serie (juve, chelsea wczoraj) i zaliczyłem 3 wtopy jedna po drugiej i straciłem to co wczesniej zarobiłem (ok.1300zł).
Według mnie system ten jest bardzo dobry, gramy praktycznie cały czas za kase buka, ale raczej 15 kroków to za duzo według mnie max. to 10 kroków a grajac od 20zł mozna niezła kase zarobic.
Posted by: bakubaq

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 07/02/2005 23:51

jak bym czytal male dzieci, wymieniacie sie swoimi systemami jak lizakami a kazdy lizak kiedys sie konczy...
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 19/02/2005 19:37

Quote:

System 15 kroków opracowany przez Marasa

System polega na graniu max. 2 meczy na kupon. Kurs osiągnięty z tych dwóch spotkań musi wynieść około 2.00 .System składa się z 15 kroków w trakcie których w żadnym momencie nie jesteśmy na minusie ( jeśli ciągle wygrywamy i nie musimy dodawać kasy z kieszeni ). System polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane . Grę zaczynamy od 2 zł. A „planowo” kończymy na 768 zł Przy każdym kroku mamy jedną możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu poniższej rozpiski .

Obliczając te stawki brałem pod uwagę zawsze kurs 2.00

1 krok
Gramy za 2 zł wygrana 4 zł z tych 4 zł odkładamy do banku 2 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.
2 krok
Gramy ponownie za 2 zł wygrana 4 zł nic nie odkładamy
3 krok
Gramy za 4 zł wygrana 8 zł odkładamy do banku 4 zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy
4 krok
Gramy za 4 zł wygrana 8 zł
5 krok
Gramy za 8 zł wygrana 16 zł odkładamy 8 zł
6 krok
Gramy za 8 zł wygrana 16 zł
7 krok
Gramy za 16 zł wygrana 32 zł odkładamy 16 zł
8 krok
Gramy za 16 zł wygrana 32 zł
9 krok
Gramy za 32 zł wygrana 64 odkładamy 32 zł
10 krok
Gramy za 32 wygrana 64 zł
11 krok
Gramy za 64 zł wygrana 128 zł odkładamy 64 zł
12 krok
Gramy za 64 zł wygrana 128 zł
13 krok
Gramy za 128 zł wygrana 256 zł odkładamy 128 zł
14 krok
Gramy za 128 zł wygrana 256 zł
15 krok
Gramy za 256 zł wygrana 514 zł !! KONIEC
Po zsumowaniu wszystkich pieniędzy z banku oraz końcowej wygranej otrzymamy kwotę 768 zł ( kwota ta wyjdzie wtedy kiedy będziemy zawsze wygrywać). Nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz ale skończymy system to wygramy min. 514 zł  . Cały system możemy skończyć nawet w tydzień . Dwa mecze na kupon to duże prawdopodobieństwo wygranej więc nie należy ograniczać się do jednej dyscypliny sportu . Proponuje grać nawet 3 mecze na kupon lecz wtedy należy stosować podpórki . Mam nadzieje że mój system pomoże wam ograć buka 



Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania bez mojej zgody.




CZESC MARAS mam pytanie, bo nie ukrywam system mi sie podoba, czy moge grac tym systemem w PRIVATE PICKS zobaczymy jakie będą rezultaty ??

POZDRO
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 19/02/2005 21:05

prosze bardzo
Posted by: phenomenon

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 19/02/2005 22:46

wedlug mnie to bardzo fajny system, z pewnoscia warty obczajenia
sprobuje, zobacze
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 19/02/2005 22:58

Quote:

prosze bardzo




a powiedz mi co dalej po tym 514 zł, przykładowo jak nie będe chciał ryzykowac tak duzo kasy ale wiadomo bede chciał grac LIGHTOWO ????
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 19/02/2005 23:06

jak chcesz w kazdej chwili mozesz cofnac sie do ktorego chcesz kroku gdzie sa mniejsze stawki . System ten mozesz modyfikowac jak cchesz wedlug swoich uznan
Posted by: EDEK

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 22/02/2005 16:14

no spoko ale jak wedzie a jak nie to zonk to wtopione
Posted by: zibi83

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 22/02/2005 18:19

witam, chcialbym zalozyc temat w Private Picks i tam przetestowac ten system
daj znac czy nie bedzie to tobie przeszkadzalo...
Pozdrawiam
Posted by: Pavelsky

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 02/03/2005 10:15

Quote:

15 krok Gramy za 256 zł wygrana 514 zł !! KONIEC




Czy trzeba komentować system kogoś kto nie potrafi stosować podstawowych zadań matematycznych? Czy naprawdę nikt nie widzi błędu? Wszyscy trajkoczą i trajkoczą a nie widzą

System jak tysiąc innych ani zły ani dobry
Jednak i tak najważniejsze żeby dobrac dobre typy - i to jest dopiero sztuka! Z dobrymi typami każdy system jest dobry nawet takich "matematyków"

Pozdrawiam
Pablo Pavelsky
Posted by: solarq

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/03/2005 19:03

Widzą, widzą ale po co wypominać komuś, że się pomylił w obliczeniach o marne 2zł...

Co do systemu wydaje się naprawdę wart zainteresowania, jednak tak jak do każdego innego systemu najważniejsze jest dobranie odpowiednich typów.

Dość ciekawie wygląda również sposób gry Martinsa, jednak trzeba mieć troche gotówki na dobry początek.

BTW ktos pisał, że zrobił 13 kroków systemu Marasa w 3 dni, jakoś nie moge wykminić jak to możliwe !?
Posted by: cyzo

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 23/03/2005 22:36

Witam.Maras tak patrze na ten Twój systemik i wydaje sie całkiem okiej, tylko nie gra mi jedna sprawa.Wg. moich wyliczeń przy wtopie na kroku nieparzystym cofasz sie o 2 kroki a nie o jeden ( albo za dużo pifff wypiłem:)
Posted by: KIDD

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 01:10

Quote:

System 15 kroków opracowany przez Marasa

Przy każdym kroku mamy jedną możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu poniższej rozpiski .




Mam pytanie. Z tego co napisłeś to wynika, że gdy nie trafisz kuponu to grasz jeszcze raz ten sam krok a jeśli przegrasz 2 raz na tym samym kroku wówczas cofasz się do kroku poprzedniego.
Prześledźmy więc taką sytuację: jesteś na kroku 7, grasz za 16zł a 14 zł masz odłożone. Zakładam, że przegrywasz więc zostaje ci 14zł a więc grasz teraz za 14zł a nie za 16zł, tak jak założyłeś sobie? Jeśli w następnym kroku przegrywasz to nie cofasz się o 1 krok do tyłu bo nie masz już więcej kasy tylko zaczynasz od początku?
Wynikało by z tego, że twój system jest zawodny gdy nie trafisz 2 kuponów pod rząd.

Prześledzę jeszcze inną sytuację gdy po każdym nietrafionym kroku cofasz się o 1 krok. Jesteś na 7 kroku, grasz za 16zł a 14 masz odłozone. Przegrywasz. Cofasz się do kroku 6 i grasz za 8zł i 6 zł masz odłożone. Znów nie trafiasz. Wracasz się do kroku 5 i powinieneś grać za 8zł ale tyle nie masz więc grasz za 6zł. Załózmy, że znów nie trafiasz. Pozostaje Ci 0zł. Tak więc 3 razy nie trafiasz kuponu pod rząd i musisz zaczynać od początku.
Posted by: romanokey

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 12:55

Quote:

Quote:

System 15 kroków opracowany przez Marasa

Przy każdym kroku mamy jedną możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego kroku . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do kroku z mniejszą stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu poniższej rozpiski .




Mam pytanie. Z tego co napisłeś to wynika, że gdy nie trafisz kuponu to grasz jeszcze raz ten sam krok a jeśli przegrasz 2 raz na tym samym kroku wówczas cofasz się do kroku poprzedniego.
Prześledźmy więc taką sytuację: jesteś na kroku 7, grasz za 16zł a 14 zł masz odłożone. Zakładam, że przegrywasz więc zostaje ci 14zł a więc grasz teraz za 14zł a nie za 16zł, tak jak założyłeś sobie? Jeśli w następnym kroku przegrywasz to nie cofasz się o 1 krok do tyłu bo nie masz już więcej kasy tylko zaczynasz od początku?
Wynikało by z tego, że twój system jest zawodny gdy nie trafisz 2 kuponów pod rząd.

Prześledzę jeszcze inną sytuację gdy po każdym nietrafionym kroku cofasz się o 1 krok. Jesteś na 7 kroku, grasz za 16zł a 14 masz odłozone. Przegrywasz. Cofasz się do kroku 6 i grasz za 8zł i 6 zł masz odłożone. Znów nie trafiasz. Wracasz się do kroku 5 i powinieneś grać za 8zł ale tyle nie masz więc grasz za 6zł. Załózmy, że znów nie trafiasz. Pozostaje Ci 0zł. Tak więc 3 razy nie trafiasz kuponu pod rząd i musisz zaczynać od początku.




Bez urazy, ale jeśli nie potrafisz 3 razy z rzędu nie trafić, to raczej nie próbuj tego systemu.
Poprostu ten system nie jest dla Ciebie jeśli 3 razy z rzędu nie trfisz AKO:2,00.
Przykre ale prawdziwe.
Ten system jest OK, tylko może skrucić go do 7 dni a zaczynać za większą stawkę
Posted by: xXx

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 14:32

Maras mozesz podać swój numer gg?? albo napisz na mój 5510815 mam kilka pytań
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 15:10

moje gg 5177965 dzisiaj raczej mnie nie bedzie ostatnio mam bardzo malo czasu :/ na neta
Posted by: KIDD

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 20:43

Quote:

Bez urazy, ale jeśli nie potrafisz 3 razy z rzędu nie trafić, to raczej nie próbuj tego systemu.
Poprostu ten system nie jest dla Ciebie jeśli 3 razy z rzędu nie trfisz AKO:2,00.
Przykre ale prawdziwe.
Ten system jest OK, tylko może skrucić go do 7 dni a zaczynać za większą stawkę




Nie o to chodzi że nie potrafię 3 razy z rządu trafić tylko zakładałem hipotetycznie bo przecież istnieje taka możliwość. Poprostu starałem się odnaleźć wady tego systemu. Wcale nie uważam, że jest on zły.
Posted by: romanokey

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 20:50

Nie ma systemu bez wad, i choćbyś nie wiem co robił zawsze znajdziesz cos na każdy system.
Staraj się podchodzić do każdego systemu gry optymistycznie, a wyniki będą dobre.
Posted by: KIDD

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 21:20

Staram się podchodzić optymistycznie ale zanim zacznę grać jakimś systemem staram się znaleźć jego wady i zalety a także ocenić ryzyko. System Marasa podoba mi się bo nie ma dużego ryzyka straty pieniędzy ale....są małe zarobki. Wiem, że można zacząć grać od większej kwoty niż 2 zł ale wtedy włąśnie ryzykuje większą kasę na starcie. Jednak gdybym miał zacząć grać tym systemem to myślę, że minimalna stawka początkow wyniosłaby 5 lub 10zł i nie czekałbym 15 kroków tylko najwyżej 6-8.
Posted by: romanokey

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 27/03/2005 21:37

Wcześniej napisałem że ten system jest dobry, tylko czeba zacząć grać grubiej i skończyć w połowie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, a typy na ta progresję weż sobie od Ronni czyli tu http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....;gonew=1#UNREAD

Nie mówię Ci żebys grał jego typy ale zawsze coś możesz podglądnąć. On właśnie gra tym systemem i idzie mu całkiem dobrze. Ostatnio trafił 6 razy z rzędu.
Nara..............
Posted by: Tomek7

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? *DELETED* - 05/04/2005 17:35

Post deleted by Conrad
Posted by: Pawlak

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 03/05/2005 07:50

Maras dobry system ,jestem juz przy 8 kroku , czy mógłym go skopiować i dać na forumone zeby dać innym go przeglądnąć ?? pzdr
Posted by: sebikos15

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/05/2005 07:21

skad mozna dostac twoj system ??
Posted by: sebikos15

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 04/05/2005 07:22

dobra juz wiem
Posted by: lucmacher

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 08/05/2005 09:40

Bravo dla ciebie!!! Ten system jest przejebany! Nie ryzykujemy praktycznie nic a wygrana po tygodniu moze osiagnac ponad700zl!!! Dobra co tu bede siedzial ide go przetestowac! Za tydzien sie odezwe!Narka
Posted by: RINGO

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 08/05/2005 10:47

System polega na dobieraniu dowolnych drużyn i nie przegrywaniu a tu przedstawiony polega na zwykłym graniu dwóch drużyn a czy wygrasz i bedziesz grał za połowe czy cała kase to juz każdego sprawa ale życze powodzenia mam nadzieje że może Ty jako pierwszy się dorobisz na bukach.
Posted by: arktos

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 08/05/2005 11:09

System nie jest zły wystarczy tylko zacząć od 20 zł a nie od 2, i wtedy po 15 krokach juz jest jakaś przyzwoita kasa,wystarczy spełniac 2 podstawowe warunki:

1.skuteczność trafionych kuponów ponad 50 %
2.brak czarnych serii

Myślę że to jest wykonalne
Posted by: z o ® r o

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 08/05/2005 11:20

Quote:

Quote:

Quote:


Bez urazy, ale jeśli nie potrafisz 3 razy z rzędu nie trafić, to raczej nie próbuj tego systemu.
Poprostu ten system nie jest dla Ciebie jeśli 3 razy z rzędu nie trfisz AKO:2,00.
Przykre ale prawdziwe.
Ten system jest OK, tylko może skrucić go do 7 dni a zaczynać za większą stawkę




Jeżeli założymy, że 3 przegrane pod rząd przy AKO 2 nam się nie zdarzą to nie potrzebujemy żadnego systemu - jesteśmy milionerami w parę miesięcy. Tak naprawdę to zdarzą się każdemu (bez wyjątku) i to bardzo szybko.
Posted by: dinedl

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 08/05/2005 11:49

Co wy w ogóle mówicie ten system jest zarąbisty poprostu i tyle !!! JEŻELI TYLKO TRAFIMY DWA pierwsze kroki to potem gramy juz tylko z kapitału który zarobiliśmy wiec nawet w przyapdku wtopy nic nie tracimy !!! Jedynie mozemy zyskac i tyle !!!
Posted by: ziz99

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 08/07/2005 09:57

Faktycznie nie ma dobrego systemu bez dobrych typow. Mysle jednak ze przy graniu z glowa mozna solidnie zarobic, ale to do dalszych analiz w moim laboratorium
Posted by: frees

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 08/07/2005 13:56

Ja dzisiaj zaczolem grac ten sysytem, ale ako mialem 1,60 wiec na poczatek dalem 2,5zl (jakos nie umialem wyszukac ciekawych i takich bardziej pewnych typow z ako 2zl).
Posted by: wojcio123

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/07/2005 18:03

nie kiepski ten systemik ........ tylko jeszcze podaj meczyki jakies .... to bedzie git
Posted by: Rzezniczek

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/07/2005 18:21

System wygląda w teorii nieźle, ja w swoim temacie próbowałem coś troszkę podobnego tyle że bez odkładania co 2 etap.
Jednak wszystkie tego typu "systemy" na etapy i AKO=2 nie sprawdzają się przy "czarnych seriach".
Osobiście czekam na rozpoczęcie sezonu by w praktyce je przetestować bo póki co przy takiej ofercie to nie widzę z czego.
Maras mam pytanko do Ciebie czy przeszedłeś ten system do końca?? albo ktokolwiek bo widać wielu zaczęło i szybko ich tematy się urwały.
pozdro
Posted by: Cypryjczyk

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 09/07/2005 21:14

ja pracuje nad tym systemem chyba najdluzej z tych wszystkich i dochodze do wniosku ze system jest trudny do przejscia w miesiac czy dwa.

Z tego co zawuazylem jeden typer doszedl do 7 etapu po czym mial wpadke 2-3 porazek i odpuscil,mi udalo sie dojsc do najwyzej 5 etapu i dalej probuje.Dochodze do wniosku ze najlepiej jest grac ten system po 2-3 razy na tydzien.Czestrze granie niestety spowoduje w dluzszym czasie to ze czarna seria da o sobie znac.
Posted by: buubi

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 14/07/2005 19:31

To i ja spróbuję grania tego systemu do przesledzenia w private picks. Jako że udzieliłeś pozwolenia innym mam nadzieję ze i ja dostane za co z góry serdecznie dziekuje. Pozdrawiam.
Posted by: Pipek_

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 14/07/2005 21:18

Witam!!!

Wlasnie jestem w trakcie testowania tego systemu, jestem narazie przy 4 kroku,chetnie poprowadzilbym go we wlasnym temacie na Private Picks o ile dostane tylko takie zezwolenie od Ciebie.Z gory wielkie dzieki.

Pozdr,
Pipek
Posted by: snap

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 14/07/2005 23:53

Hehe na allegro kupiłem płytkę z programem Odds Wizard i przy okazji kolo dał mi ten system mówił,że się dorobił dobrej kaski, warto.
Posted by: buubi

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 15/07/2005 09:54

Hmmm nie wiem czy dobrze qmam, ale jak na mój gust jesli przegra się w kroku nieparzystym (3,5,7,9...) to trzeba się cofnąc o dwa kroki nie o jeden, bo trzeba zagrać zamniejszą stawkę pobieraną z odłozonego banku.

Przykład:

5 krok
Gramy za 8 zł wygrana 16 zł odkładamy 8 zł - PRZEGRANA

W banku mamy 6zł (odłożone w kroku 1 i 3)
Musimy zagrać za 4 zł ,więc bierzemy z banku 4 zł, zostaje 2 zł.
Czyli jeszcze raz musimy zarobić na zabezpieczenie 4 zł, więc trzeba wrócic do kroku 3.
3 krok
Gramy za 4 zł wygrana 8 zł odkładamy do banku 4 zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy

Reasumując:
Po przegraniu kroku parzystego wraca się o krok nizej do nieparzystego (bo mamy zapezpieczenie tej samej stawki).
Po przegraniu kroku nieparzystetgo wraca się o dwa kroki do poprzedniego nieparzystego (po to by móc potem ewentualnie bezpiecznie wtopić)

Nie wiem, albo mam kaca jeszcze i nie qmam, albo niech ktoś potwierdzi me słowa.

pozdrawiam
Posted by: Pipek_

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 15/07/2005 09:59

Dokladnie jest tak jak napisales

Pozdr,
Pipek
Posted by: frees

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 20/07/2005 17:44

System jest bardzo trudny do przejscia. Nie wiem jak wy, ale mi udalo sie dojsc tylko do 5 kroku. Potem trzy wtopy pod rzad i odpuscilem. Najlepsze jest to, ze kupony z ako nawet ponad 2zl, ktore nie gralem w tym systemi, to mi wchodzily, a tutj nawet ako 1,89zl i nic. Nie wiem, moze zle dobieralem typy, albo mialem pecha. Moze sie ktos pochwali to ktorego etapu udalo mu sie dojsc??
Pozdrawiam
Posted by: Pipek_

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 20/07/2005 17:55

Elo!
No ja sprawdzam ten system od 5 dni na Expekcie i jestem teraz na kroku 7 ale tez mialem jedno podkniecie na kroku 5 cofnelem sie do 3 i narazie jest dobrze oto link do mojego tematu na Private Picks --> http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1826934&an=0&page=0#1826934
Zapraszam do śledzienia

PS. generalnie to zaden system nie jest trudny ani latwy poprostu trzeba miec dobre typy i niewiele gorsze szczescie

Pozdr,
Pipek
Posted by: frees

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 20/07/2005 18:03

Tak sie sklada, ze czesto zagladam do Twojego tematu ale z typow jeszcze nie korzystalem, bo przez ostatnie 4 dni mialem urwanie glowy i malo typowalem.
Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej grze
Posted by: Pipek_

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 20/07/2005 18:09

Tak sie sklada ze ja od jutra bede mial urwanie glowy do niedzieli ale chwile znajde na puszczenie typow na bank, bo chcialbym do przyszlej srody go skonczyc a jak nie to chociaz 13krok osiagnac.

Good Luck

Pozdr,
Pipek
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 26/07/2005 14:08

witam wszystkich
ciesze sie ze duzo osob gra moim systemem
ja niestety nie mam mozliwosci bycia na necie poniewaz pracuje w irlandi i nie mam na nic czasu
kto chce moze grac moim systemem bez zadnych przeszkod
jesli chcecie go umieszczac na swoim stronach napiszcie ze jest moj i podajcie mojego maila marek188@op.pl
jak wroce okolo 1 wrzesnia bede odpisywal naprivie
pozdro all
Posted by: Maras

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 28/10/2005 09:13

siemka
moze ktos gra systemem ?
zapraszam do chwalenia sie wynikami
Posted by: Ignorator

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 29/10/2005 10:26

MARAS bardzo ciekawy pomysł z twój systemem twój system kojarzy mi się z progresją, którą grałem nie tak dawno temu tylko z jednym wyjątkiem nie odkładałem wygranej kasy gorzej nie wygrywałem jej wpadłem w czarną serię, ale spróbuje zagrać tak jak mówisz zobaczymy co z tego wyjdzie . Ja zaproponuje tobie granie taki mój system jest inny ja wychodze z założenie że najwięcej pieniędzy możemy wygrać na czystych remisach. Dlatego ja gram progresje ale nie tak jak nie którzy, że grają cały czas na "x" jedną drużyne ze środka tabeli zwiększając stawke ja gram wybrane wydarzenie z Championship League(2Angielska) tutaj w kolejce pada nawet 5 remisów. Stawki 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20 itd jednak ja nie wracam do poprzedniego kroku tylko brne do przodu nie ważne czy wygram czy przegram stawki systematycznie zwiększam. Tylko w moim systemie trzeba mieć pieniędze na gre dlatego warto grać prócz systemu zwykłą akumulacje, aby tutaj zysk generować a wydawać na system. Pozdrawiam dzięki za info i życze wszystkim powodzenia
Posted by: frees

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 20/07/2006 14:37

Sorry, ze pisze tutaj, ale Maras odblokuj skrzynke, bo mam sprawe do Ciebie. Albo napisz mi priva jak moge sie z Toba skontakowac!
Posted by: frees

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 15/08/2006 02:40

Hmmmm, czyby plagiat?? -> tu
Posted by: 14honor88

Re: Mój własny system !! co o nim sadzicie ????? - 16/08/2006 04:26

Pewnie tak , kopia z głównej stronky.

No chyba że Maras to tam napisał