PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11

Posted by: nieobecny konkurent

PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 25/03/2004 04:19

Cytacik:
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Witam

Na poczatek o co chodzi w progresji X ????

Krótko mówiac: Gramy na remisy (oczywiście można grac także na inne typy)!!!
dokładniej: stawiamy na remis naszej drużyny dopóki ona nie zremisuje, zwiększajac odpowiednio stawkę. Tak aby kiedy zremisuje zwróciła na całą zainwestowaną kasę oraz przyniosła zysk.

Od czego zaczynamy

1) Wybieramy odpowiednia ligę, taka w której jest duży procent remisów.
Poniższa statystyka powinna wam pomóc - podzieliłem te ligi na 3 grupy:
Grupa I - ilosc remisow w lidze powyzej 30%
Grupa II - ilosc remisow w lidze poniżej 30% i powyżej 25%
Grupa III - ilosc remisow w lidze ponizej 25%

Najlepiej wybierać drużyny z Grupy I co jest oczywiste,
więcej chciałem napisać o Grupie II i III jest tam kilka popularnych lig i
większosc z nas wybiera drużyny z lig które zna i często przez to wpada w pułapke, radzę dobrze się zastanowić nad liczba drużyn granych z tych lig i odpowiednio wybierac drużyny.
Wystarczy przypomnieć kilka drużyn które nas dręczyły:
HSV, Aston Villa, Derby, Chievo, Wolfsburg, Manchester City, Everton (niestety dużo z nas poległo przez te drużyny )

UWAGA!!!
Aktualne statystyki dotyczące lig które są najbardziej remisowe są na NA TEJ STRONIE .

2)
Wybieramy odpowiednia drużynę, ja to robię na 2 sposoby

a) drużyna która często remisuje, sprawdzamy ostatnie sezony i wybieramy drużynę ze skłonnosciami do remisów.

b) Długa seria bez remisu, pytanie się nasuwa czy to jest 5 meczów bez remisu czy więcej, to zależy od ligi.
Z tego co się orientuje drużyna Alaves kiedyś nie zanotowała remisu w lidze w 30 spotkaniach
(to nie miało nikogo zniechęcić, lecz utęperować zapał co niektórych że na progresji zawsze wyjda do przodu,
osobiscie uważam że grajac ostrożnie i uważnie na progresji można troszkę buków oskubać).

3) Za jakie stawki grać ???
a) albo grać tak aby na kazdej progresji wygrać zakładaną wcześniej sumę np. 50zł, wtedy stawki są następujące (aby wygrać 50zł, przy nocie 3):
25,00
37,50
56,25
84,38
126,56
189,84
284,77
427,15
640,72
961,08

b) albo grać system stopniowego wygraywania tj im później trafimy to więcej wygramy (zwiększamy co poziom stawke o dany mnożnik np. 2)
5,00 zł
10,00 zł
20,00 zł
40,00 zł
80,00 zł
160,00 zł
320,00 zł
640,00 zł
1 280,00 zł
2 560,00 zł

No to by było chyba wszystko.
Jeżeli ktoś by potrzebował arkusz do obliczania progresji to pisać na mondex@poczta.onet.pl lub GG 2252659.

Pozdrawiam i życzę wielu remisów

Mondex[/qb][/QUOTE]i lecimy

Let's draw :zobacz:

ps. dla pomocy załączam linki:

tabela 1 i 2 ligi irlandzkiej od 1994 - liczba remisów w poszczególnych sezonach

2 liga francuska - rozpis poszczególnych kolejek kilku ostatnich sezonów

2
liga hiszpańska - częściowy rozpis poszczególnych kolejek sezonu 03/04


2 liga włoska - częściowy rozpis poszczególnych kolejek sezonu 03/04

Ostatnie dwa pliki nie wnoszą wiele. Polecam zerknąć na Francję bo trochę czasu na to poświęciłem

Myślę, że warto dzielić się przydatnymi do progresji narzędziami. Zamieszczajcie więc tutaj linki do nich. Jeśli ktoś miałby problemy z umieszczeniem plików na serwerze chętnie pomogę - konkurent@plusnet.pl />
pozdrawiam,
konkurent
Posted by: SOUDAL

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 25/03/2004 12:04

Witam

serie bez X aktualny sezon 2 francja

CAEN 3
CHATEAUROUX 5
LE HAVRE 4
ROUEN 4
ST.ETIENNE 8

Pozdrawiam
Posted by: galahad

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/03/2004 04:06

no wreszcie expekt smiga lotem blyskawicy. chyba w ramach rekompensaty dali lige irlandzka. no to progresujemy?
Posted by: olenka22

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/03/2004 05:19

Witam jestem nowa i mam nadzieje ze dobrze nam pójdzie współpraca w typowaniu i zarabianiu duzej kasy!!!!!!!!!!
iwo:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/03/2004 21:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał olenka22:
Witam jestem nowa i mam nadzieje ze dobrze nam pójdzie współpraca w typowaniu i zarabianiu duzej kasy!!!!!!!!!!
iwo: [/QUOTE]napewno

Przerobiłem trochę tabelkę z liczbą remisów w ligach irlandzkich - dodałem % remisów w danych sezonach i ogólnie.

tabelka z lig irlandzkich

Szkoda, że nie zrobiłem tych tabelek tydzie wcześniej bo miałbym już dwie drużyny na 1 poziomie trafione
[QUOTE]
St Pats - Derry 1:1[/QUOTE]Mimo to St Pats to mój lider i zamierzam grać ich conajmniej przez parę tygodniu. Dalej przepaść, potem umer dwa - Derry i trzy - Waterford.

Czemu?
[QUOTE]
St.Pats 33,94% 16 44,44% 9 33,33% 8 24,24% 11 33,33% 11 33,33% 7 21,21% 11 33,33% 14 42,42% 10 30,30% 14 42,42%

Derry 31,19% 15 41,67% 7 25,93% 9 27,27% 9 27,27% 10 30,30% 9 27,27% 10 30,30% 10 30,30% 13 39,39% 10 30,30%

Waterford 32,42% 12 33,33% 7 31,82% 12 37,50% 13 36,11% 12 36,36% 9 27,27% 6 22,22%
[/QUOTE]Drużyna, ogólny % remisów z analizowanych przeze mnie sezonów, liczba remisów w sezonie, % remisów w sezonie

Sezony lecą wstecz - pierw 03/04 potem 02/03 etc. Nie widać tu jednak podziału na 1 i 2 ligę - ciekawych odsyłam do wspomnianego arkusza.

W 1st division Eircom zamierzam grać Athlone:
[QUOTE]
Athlone 31,60% 10 30,30% 6 27,27% 11 34,38% 10 27,78% 15 41,67% 11 30,56% 7 25,93% 7 21,21% 14 42,42%
[/QUOTE]legenda wyżej

ale dziś grają ze spadkowiczem z Eircom Premier League na wyjeździe więc odpuszczę.

to tyle,

let's draw :zobacz:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/03/2004 22:06

Czas wcielić plan w życie:

Derry City(I) v Shelbourne 3.2 Paddy Power
Drogheda v St Pats(I) 3.2 Paddy Power

Waterford odpuszczam dziś bo gra na wyjeździe z Bohemians. Athlon także - jak pisałem gra na wyjeżdzie ze spadkowiczem z Premier League.
Posted by: darkus

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/03/2004 22:34

ten sam mecz, tylko ze zaczynam progresje na
Shamrock 1 etap stawka 10zl
Posted by: darkus

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/03/2004 22:53

Widze ze jest zainteresowanie ligą Irlandzka .
Juz w zeszlym roku proponowalem tą lige , ale nie bylo odzewu.
13.10.2003. :zobacz: iwo:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/03/2004 00:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał darkus:
[qb]Widze ze jest zainteresowanie ligą Irlandzka .
Juz w zeszlym roku proponowalem tą lige , ale nie bylo odzewu.
13.10.2003. :zobacz: iwo: [/qb][/QUOTE]Wiem, wiem iwo:

odzew był tylko liga się wtedy kończyła i nie było co grać na 4 kolejki przed końcem
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/03/2004 15:51

i wykrakałem St Pats nie zremisowało za to Waterford odrobił 2 bramkową stratę i był remisik za bodajże 3.75 w PaddyP.

Athlone programowo nie zremisowało (3:4 z UCD).
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 28/03/2004 00:29

las palmas-malaga 'b' remiiiiis iwo:
Posted by: zmarcin

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 28/03/2004 00:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]las palmas-malaga 'b' remiiiiis iwo: [/qb][/QUOTE] iwo:
Tak a jeszcze 15 min. przed końcem w 2 innych meczach były remisy, to się chłopaki zamienili .
Jutro jeszcze Getafe (ale Salamanca zremisowała już 6 razy pod rząd, czy będzie 7? Wątpię, ale...to jest segunda...)
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 28/03/2004 02:33

i verona remis iwo:
Posted by: Wahi

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 28/03/2004 02:41

Proponuje wisle plock i lech

wprawdzie nie gram progresja ale trafilem juz 3 remisy tych druzyn ostatnio co mi znacznie podwyzszylo kursik
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 28/03/2004 22:58

Czy ktos orientuje sie jaka byla najdluzsza seria bez remisu w lidze irlandzkiej ? Po 2 kolejkach kilka zespolow nie zanotowalo jeszcze remisu. Najblizsza kolejka 02.04.04. Jezeli ktos gral w poprzednich sezonach te lige prosze podzielic sie opinia i swoimi spostrzezeniami.
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/03/2004 03:08

podsumowanie weekendu:

7.etap-getafe-130,-
7.etap-las palmas-130,-
4.etap-verona-30,-

czyli nienajgorzej, a moguo byc jeszcze lepiej bo getafe remisowauo dosc dlugo, ale jednak wygrauo ;/
pzdr
Posted by: zmarcin

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/03/2004 17:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]podsumowanie weekendu:

7.etap-getafe-130,-
7.etap-las palmas-130,-
4.etap-verona-30,-

czyli nienajgorzej, a moguo byc jeszcze lepiej bo getafe remisowauo dosc dlugo, ale jednak wygrauo ;/
pzdr[/qb][/QUOTE]Nie podoba mi się seria Getafe.
Bardzo mi się nie podoba seria Getafe.
Wam zapewne też nie podoba sie seria Getafe.



Ale może to się kiedyś skończy remisikiem (najlepiej w następnym meczu) i "po nocy przyjdzie dzień".
Oby tylko nie było nocy polarnej do jasnej ciasnej...
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 30/03/2004 19:13

St Pats(II) v Bohemians 3.2
Derry City(II) v Shamrock Rovers 3.25

PaddyP
Posted by: TaMaR

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 31/03/2004 00:59

witam po przerwie,jak wyglada aktualna statystyka druzyn bez x szczegolnie interesuja mnie ligi: 2 hiszp. , 2 wlo. ,2 fra. i 1 wlo. i ile zostalo kolejek do konca sezonu?
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 31/03/2004 01:06

segunda division (12 kolejek): getafe 11, levante 4, algeciras 4, tenerife 4, sporting 3, cadiz 3

serie b (11 kolejek): napoli 5, avellino 5, messina 5, fiorentina 4, bari 4, genoa 3

ligue 2 (8 kolejek): le havre 5, caen 4, angers 3, istres 3

pzdr
Posted by: Arys-Rybnik

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 31/03/2004 02:29

A co myślicie o 8-u remisach do przerwy i postawiac 11 na profie?niexle do wygrania ok 600 zł
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 31/03/2004 14:28

A ja na ten tydzień planuje zagrać następujące drużyny:

Getafe - Nie daje im dużych szans na remis w sobote i dlatego zagram tylko na zwrot stawki.

Wisła - Myślę, że już czas rozpocząć grać tę drużynę. Amica to jedna z niewielu drużyn, które moga wywieść z Krakowa jeden punkt.

Djurgargarden - Nie wiem jaki jest rekord Szwecji ale 17 spotkań bez remisu to sporo.

East Strling - Nie mam pojęcia co się dzieje w 4 lidze szkockiej ale 25 meczy bez remisu (ostatnio 18 porażek pod rząd) robi wrażenie. Jest jednak małe ale - pozostało im do rozegrania już tylko 7 kolejek. Dlatego będę się przyglądał ich wynikom i może zagram 3 z 4 ostatnich meczów tej drużyny.

@ Arys-Rybnik: Pomysł wydaje sie ciekawy. Trzeba tylko przeanalizować dotychczasowe wyniki (szczególnie do przerwy) około 20-30 drużyn ze wszystkich lig możliwych do grania wybrać "złotą 11". Tylko na to potrzeba czasu a ja nie bardzo go mam.

Pozdrawiam
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 31/03/2004 14:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]A ja na ten tydzień planuje zagrać następujące drużyny:

Getafe - Nie daje im dużych szans na remis w sobote i dlatego zagram tylko na zwrot stawki.

Wisła - Myślę, że już czas rozpocząć grać tę drużynę. Amica to jedna z niewielu drużyn, które moga wywieść z Krakowa jeden punkt.

Djurgargarden - Nie wiem jaki jest rekord Szwecji ale 17 spotkań bez remisu to sporo.

East Strling - Nie mam pojęcia co się dzieje w 4 lidze szkockiej ale 25 meczy bez remisu (ostatnio 18 porażek pod rząd) robi wrażenie. Jest jednak małe ale - pozostało im do rozegrania już tylko 7 kolejek. Dlatego będę się przyglądał ich wynikom i może zagram 3 z 4 ostatnich meczów tej drużyny.

@ Arys-Rybnik: Pomysł wydaje sie ciekawy. Trzeba tylko przeanalizować dotychczasowe wyniki (szczególnie do przerwy) około 20-30 drużyn ze wszystkich lig możliwych do grania wybrać "złotą 11". Tylko na to potrzeba czasu a ja nie bardzo go mam.

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]wisue i djurgarden popieram i zaczne je grac jak tylko skoncze z getafe. rzeczywiscie remis w meczu z las palmas srednio prawdopodobny, ale nie w takich juz meczach padaly remisy
mimo fszysko jednak czescia kasy zamierzam obdzielic kilka wybranych druzyn z innych lig, w tym moze irlandzkiej skoro konkurent poleca
Posted by: gburekk

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 31/03/2004 16:05

Remis w meczu Getafe - Las Palmas wcale nie jest taki nieprawdopodobny jak niektorzy sugeruja, chociazby ze wzgledu na fakt ze Las Palmas w ostatniej kolejce zakonczylo dluga serie bez X, a czesto bywa tak, ze druzyna ktora nie remisuje od kilku/kilkunastu kolejek jak juz zremisuje to potem leci kilka remisow pod rzad
Poza tym to dwie wyrownane druzyny, Las Palmas nie tak dawno gralo w Primiera Division, a Getafe jest w czolowce Segundy w tym sezonie. Watpie aby jeden z lepszych remisowiczow w Europie ustanowil rekord drugiej hiszpanskiej dla ostatnich dwoch sezonow, zdecydowanie wystarczy ze juz go wyrownali i sporu osobom napsuli nerwy :rolleyes:
Posted by: mody24

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 31/03/2004 16:54

Witam

Jestem tu nowy i ostatnio zainteresowałem sie progresją. Chciałem was zapytać o zdanie, gdyż wszyscy stawiają na lige 2 hiszpańską, włoską , duńska ale nikt nie obstawia na argentyńską. Liga argentyńska jest na 3 miejscu z statystyce padania remisów, a w sumie z wszystkich lig ma najwyższe współczynniki Ako, gdyż tam nie schodzi poniżej 3,2. Więc chciałem zapytac sie was czemu unikacie tak tej ligi, bo moim zdaniem ona jest najkorzystniejsza _

Pozdr
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 01/04/2004 22:37

Witam
Gdzieś tu na forum była podana strona z najdłuższymi seriami meczy bez remisu.
CZy ktoś może pamięta jej adres.
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/04/2004 00:04

soccervista.com
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/04/2004 00:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]soccervista.com[/qb][/QUOTE]Dzięki
iwo:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/04/2004 14:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mody24:
[qb]Witam

Jestem tu nowy i ostatnio zainteresowałem sie progresją. Chciałem was zapytać o zdanie, gdyż wszyscy stawiają na lige 2 hiszpańską, włoską , duńska ale nikt nie obstawia na argentyńską. Liga argentyńska jest na 3 miejscu z statystyce padania remisów, a w sumie z wszystkich lig ma najwyższe współczynniki Ako, gdyż tam nie schodzi poniżej 3,2. Więc chciałem zapytac sie was czemu unikacie tak tej ligi, bo moim zdaniem ona jest najkorzystniejsza _

Pozdr[/qb][/QUOTE]duńskiej chyba nikt nie gra ja nie gram argentyńskiej bo co za dużo to nie zdrowo gram za większe stawki mniej drużyn i dobrze mi z tym

argentyńską chyba gregorrr grał więc jego zapytaj
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/04/2004 20:42

O dziwo PaddyP nie ma jeszcze/już w ofercie Eircom 1st division :eek: za to w bet365 jest Irlandia więc dokładam jeszcze wspominane:

Athlone Town(I) v Kilkenny City za 3.40 w bet365

Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/04/2004 22:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał mody24:
[qb]Witam

Jestem tu nowy i ostatnio zainteresowałem sie progresją. Chciałem was zapytać o zdanie, gdyż wszyscy stawiają na lige 2 hiszpańską, włoską , duńska ale nikt nie obstawia na argentyńską. Liga argentyńska jest na 3 miejscu z statystyce padania remisów, a w sumie z wszystkich lig ma najwyższe współczynniki Ako, gdyż tam nie schodzi poniżej 3,2. Więc chciałem zapytac sie was czemu unikacie tak tej ligi, bo moim zdaniem ona jest najkorzystniejsza _

Pozdr[/qb][/QUOTE]duńskiej chyba nikt nie gra ja nie gram argentyńskiej bo co za dużo to nie zdrowo gram za większe stawki mniej drużyn i dobrze mi z tym

argentyńską chyba gregorrr grał więc jego zapytaj [/qb][/QUOTE]grauem, fakt. w pewnym momencie podjalem jednak decyzje o ograniczeniu sie do wuoch i hiszpanii. teraz z kolei przymierzam sie do rozszerzenia progresji, miedzy innymi takze o argentyne, pzdr
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 03/04/2004 17:41

poniewaz nie usmiecha mi sie grac getafe za tydzien za 520,- w ten weekend pouowou stawki (130) obdzielam kilkanascie odpowiednio wyselekcjonowanych druzyn z roznych lig: napoli, avellino, messina, reggiana, chieti, levante, tenerife, algeciras, longford, derry, colon i racing.
Posted by: mody24

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 03/04/2004 18:19

czemu expekt wycofał lige argentyńską i to w środku mojej progresji , a nie chce mi sie iść obstawiać jeden mecz do sts cholera chciałem zagrac jakąś drużynke z innych lig, ale wszedzie współczynik jest około 2.50 jak dla mni to troche mało. Powiedzcie mi, ile wy drużyn gracie naraz, zdarza wam sie więcej niż dwie naraz ?
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 03/04/2004 18:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mody24:
[qb]czemu expekt wycofał lige argentyńską i to w środku mojej progresji , a nie chce mi sie iść obstawiać jeden mecz do sts cholera chciałem zagrac jakąś drużynke z innych lig, ale wszedzie współczynik jest około 2.50 jak dla mni to troche mało. Powiedzcie mi, ile wy drużyn gracie naraz, zdarza wam sie więcej niż dwie naraz ?[/qb][/QUOTE]zaczynam z kilkoma i w zaleznosci od tego ile odpada, co kolejke dokuadam. im wyzej tym mniej dokuadam. teraz na wysokim poziomie zostauo mi tylko getafe wiec nic nie dorzucam. gram co prawda 12 nowych druzyn, ale to po to by odciazyc getafe, w ktorego remis w tej kolejce srednio wierze.
Posted by: mody24

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 03/04/2004 18:41

Gregorrr odważny jesteś, bo jak czytałem o progresji to obstawiając nawet tylko jedną drużyne to trzeba sie liczyć że mozna dojść do 8 poziomu, a nawet zaczynając od 5 zł to na 8 trzeba juz postawić 640 zł, a grać tyloma drużynami zakładając że np. 3 dojdą do tego poziomu to ja bym chyba zbankrutował. Jak ty to robisz, że jeszcze nie jesteś spłukany
Sorry że się tak dopytuje, ale cały czas konbinuje jaki system jest najlepszy, czy wybierać drużyne pod względem tylko że już dawno nie zremisowała i liczyć, że teraz zremisuje i trzymać się tylko tej dużyny aż w końcu padnie remis( tu warto grać o wysokie stawki na początku) czy analizować różne ligi i przewidywać tylko na podstawie drużyn gdzie może paść remis, mysle że mniej więcej raz na 5 razy powinno się udać wytypować wynik remisowy ( tu jednak o małe stawki) Gregorrr jakim ty sposobem grasz?
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 03/04/2004 23:35

to prawda, ze im mniej druzyn tym bezpieczniej, ale po pierwsze lubie gdy sie sporo dzieje
po drugie, jak juz pisauem, tych 12 druzyn, ktore teraz gram, wybrauem tylko z obawy o brak remisu w dzisiejszym meczu getafe. nie chciauem grac getafe za 520 za tydzien po prostu, a jak dzis zremisuje to tez sie uciesze. oczywiscie, ze istnieje ryzyko, ze sporo druzyn, ktore wybrauem dlugo nie bedzie remisowac, ale dobierauem je dosyc uwaznie i mam nadzieje, ze mnie nie zawioda. wazne sa zarowno serie bez remisu jak i generalna "skuonnosc" danej druzyny do remisow i tymi dwoma kryteriami kieruje sie przede fszyskim. zaczynam progresje od 2zl czyli w tym elemencie wykazuje sie ostroznoscia
Posted by: mody24

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 02:35

miałeś racje gatafe wygrało 3:0 :eek: a teraz z innej beczki. Mam pytanko na temat zakładów systemowych. Bo wybrałem sobie 7 meczy i wybrałem zakład 5/7. Komputer rozdzielił mi to na 21 kuponów, za każdego dałem 0,50 gr, czyli łącznie 10,50. Napisało mi że możliwa wygrana to 117 zł. I tu sie zastanawiam kiedy wygrał te 117 zł. Czy ja wytypuje dobrze te 5 z 7 spotkań to mam już ta kase, czy tylko jak wytypuje wszystkie mecze dobrze. Czy jest tak że wystarczy że jeden mecz źle wytypuje, to jedynie uznaja mi jakiś kupon jeden z tych 21 i będe miał 0,50 * stawka(1,75) cyzli koło 1 zł dostene. Mam nadzieje że tak nie jest, że wystarczy 5 z 7 wytypować i kasa moja bo inaczej to by był debilny troche zakład uke:
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 02:39

zwykle podaja kwote do zdobycia w przypadku trafienia fszyskich zdarzen czyli w twoim przypadku 7 na 7. trafisz 6, bedzie odpowiednio mniej, 5 jeszcze mniej, a 4 to zerko
Posted by: mody24

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 03:32

dzięki już sobie dzieki takiemu jednemu programowi wyliczyłem. Nieźle robie, zakład kupon na system jak nawet nie wiem oo co chodzi Niestety źle kursy dobrałem i jak 1 mecz nie trafie to będe jeszcze 20 zł do przodu, ale jak już 2 nie trafie to będe na -. Za niskie kursy wybrałem bo nie wiedziałem że do każdego systemu jest minimalny kurs na mecz żeby wychodzić do przodu przy dopuszczalnej ilości błędów. nic za głupote sie placi

Piwko dla ciebie Gregorr iwo:

Gdzie wogóle grasz, w expekcie ?
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 03:35

glownie unibet, czasem prof i sts, pzdr
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 14:26

Witam
Dla mnie dobra sobota dzięki LEVERKUSEN.
Dzisiaj jeszcze Bologna i będzie pięknie.
Nowym zespołem na progresję jest ASCOLI

Pozdrawiam
Posted by: piotras

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 16:18

jakby dzisiaj padl remis dla Napoli to by bylo dobrze! bo mam to juz na 5 poziomie! a na 3 poziomie ponadto mam Perugie!
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 22:10

No i BOLOGNIA remisik.
Wciągu wekendu 2 REMISY ZA dużą kase to mi się zaczyna podobać.
cirpliwość = kasa (duża)

Pozdrawiam i pędze na kilka dużych

Jeszcze dziś ASCOLI ale może przyjść wygrana za TYDZIEŃ
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/04/2004 23:05

czy ktos wie jaki okres uwzgledniaja statsy na soccervista?
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 05/04/2004 02:22

Popatyrzcie na 1 ligę hiszpańską z tego tygodnia.
Ale kasy tam jest.
Pozdrawiam i jeszcze jedno iwo:
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 05/04/2004 03:36

getafe 12 kolejnych meczow bez remisu i co ja mam z nimi zrobic?! dzieki manewrowi przerzucenia czesci kasy na inne druzyny troche zaoszczedzilem, ale i tak za tydzien wypada ich grac za 420,- hmm..
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 05/04/2004 12:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]St Pats(II) v Bohemians 3.2 PaddyP
Derry City(II) v Shamrock Rovers 3.25 PaddyP
Athlone Town(I) v Kilkenny City za 3.40 w bet365

[/qb][/QUOTE]co się odwlecze, to nie uciecze (czy jakoś tak )
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 06/04/2004 10:30

Bohemians 1 - 1 Shelbourne iwo: iwo:
Dzisiaj nastepne mecze. Mam nadzieję, że bedzie pare remisików
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 06/04/2004 13:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]...Derry City(II) v Shamrock Rovers 3.25 PaddyP...
[/qb][/QUOTE][/qb][/QUOTE]Jeszcze nie zacząłem Irlandczyków a juz sie pogubiłem. Czy mógłbyś mi wyjaśnić @konkurent dlaczego masz na drugim poziomie zespół, który ma rozegrany tylko jeden mecz bez remisu (Derry City) a nie drużynę, która nie zremisowała jeszcze ani razu w tym sezonie (Shamrock Rovers)?
Ja zamierzam poczekać jeszcze trochę aż zostanie jeden, może dwa zespoły z najdłuższym stażem bez X i dopiero wtedy rozpocznę progresje.

I tak przyglądam się teraz:
Shamrock Rovers - 3
Drogheda United - 3
Dublin Cit - 3

Ponowie pytanie, które już się pojawiło na forum? Czy ktokolwiek wie jaki jest rekord spotkań nie zakończonych remisem w Ireland Premier Division?

Pozdrawiam
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 06/04/2004 13:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]Bohemians 1 - 1 Shelbourne iwo: iwo:
Dzisiaj nastepne mecze. Mam nadzieję, że bedzie pare remisików [/qb][/QUOTE]A nie mogłeś napisać wcześniej, że to będziesz grał i jakoś to uzasadnić?
Ja też mogę napisać taki post:

Energie Cottbus 0 - 0 Mainz O.K.
Werder Bremen (Am) 1 - 1 1. FC Cologne (Am) O.K.
Istres 2 - 2 Niort O.K.
Trelleborg 2 - 2 Djurgarden iwo: (Naprawdę to grałem)
Bohemians 1 - 1 Shelbourne O.K.
Brno 2 - 2 Slavia Prague O.K.
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 06/04/2004 15:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]...Derry City(II) v Shamrock Rovers 3.25 PaddyP...
[/qb][/QUOTE][/qb][/QUOTE]Jeszcze nie zacząłem Irlandczyków a juz sie pogubiłem. Czy mógłbyś mi wyjaśnić @konkurent dlaczego masz na drugim poziomie zespół, który ma rozegrany tylko jeden mecz bez remisu (Derry City) a nie drużynę, która nie zremisowała jeszcze ani razu w tym sezonie (Shamrock Rovers)?
Ja zamierzam poczekać jeszcze trochę aż zostanie jeden, może dwa zespoły z najdłuższym stażem bez X i dopiero wtedy rozpocznę progresje.

I tak przyglądam się teraz:
Shamrock Rovers - 3
Drogheda United - 3
Dublin Cit - 3

Ponowie pytanie, które już się pojawiło na forum? Czy ktokolwiek wie jaki jest rekord spotkań nie zakończonych remisem w Ireland Premier Division?

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]jak znam konkurenta to bierze pod uwage tez inne czynniki, jak chocby czestotliwosc remisowania przez poszczegolne druzyny w trakcie cauego sezonu. ja juz jeden remis trafilem i dzis sie przymierzam na powaznie
btw, grats marcovia za remis w szwedzkiej! tez mi to smierdziauo remisem, ale jednak zagrauem 2 ;/

ostatecznie zagrauem:

uc dublin-st.pats x 3.25
drogheda-derry x 3.2

powodzenia
Posted by: gburekk

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 06/04/2004 16:08

Ktos tu pytal o statystyki najdluzszych serii bez X w lidze irlandzkiej, jesli chodzi o sezon 2003 wyglada to nastepujaco:
Bohemians 10
Drogheda 8 (x2)
Shamrock 8
UCD 7
Shamrock 7
Mysle ze to troche wyjasni sytuacje, dla tych ktorzy zaczynaja z ta liga
Po wczorajszym remisie Shelbourne na dzisiaj:
Dublin - St. Patrick's I
Posted by: darkus

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 06/04/2004 23:33

Witam ja dzisiaj 3 etap Shamrock
plus 2z4 X
Posted by: darkus

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 07/04/2004 02:54

Kocham Cie jak IRLANDIE
2z4 $$$
Shamrock 1 : 1 Longford 3 etap +58zł
iwo: al:
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 07/04/2004 03:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
ostatecznie zagrauem:

uc dublin-st.pats x 3.25
drogheda-derry x 3.2

powodzenia [/QB][/QUOTE]szkoda, ze tylko jeden, ale dobrze, ze wazniejszy
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 07/04/2004 10:41

Jak widac w powyzszych postach prawie wszyscy grali takie same mecze jak Konkurent Nie mam co wyjasniac bo bazuje w chwili obecnej na typach Konkurenta.

10.04.04

Derry - Bohemians III etap
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 08/04/2004 15:45

Witam

miałem parę dni przerwy i kilka meczy mnie ominęło jak odtworzę zawartość awaryjnego cdka z arkuszami to napiszę na czym stoję

co do drużyn - pisałem już w pierwszym poście wątku, że przejrzałem dane zawarte na stronie Rika i na ich podstawie postanowiłem grać 3 drużyny od początku sezonu i dokładać następne w zależności jakie wyniki będą padać a to, że spóźniłem się na pierwszą kolejkę, pechowo ominąłem pierwszy remis waterford i teraz te kilka dni przerwy sprawiły, że mój plan w łeb strzelił :rolleyes:
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 08/04/2004 15:50

Witam.

w tym tygodniu na 2 poziomie będe miał:
VERONE
ASCOLI
TYM RAZEM PEWNIEJSZE MECZE NA REMISY
Pozdrawiam
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 08/04/2004 19:13

Mam mały dylemat w postaci St Pats, które po 4 meczach ma 2 remisy, na III poziomie Najbliższy mecz z Cork City zapowiada się ciekawie, więc ten III poziom zagram. ( link do betbase -> http://betbase.info/?matchid=i529223 , wyrównane potyczki h2h -> 11 zwycięstw St Pats, 10 remisów, 9 zwycięstw Cork City).

09042004, 2045 St Pats(III) - Cork City wg betbase w BaW jest 3.25, w GB 3.15; bet365 i Paddy nie wystawili jeszcze kursów :/

z Derry sytuacja jest klarowna - ominęła mnie kolejka, ale Derry mecz z Droghedą przegrało. Teraz spotkanie z liderem. Wedle statystyk szanse na remis marne ale pamiętając pierwszy remis Waterford, który opuściłem tym razem nie popuszczę :

10042004, 2030 Derry City(III) - Bohemians Dublin w BaW i BG 3.25, bet365 i Paddy jeszcze nie wystawili irlandzkiej :/

Gra ktoś 1st Division Eircom? Na pewno jest dostępna w Paddym i w bet365; na 80% widziałem tę ligę też w GB. W 3 kolejkach padł tylko 1 remis. Ciekaw jestem jak się sytuacja rozwinie Na razie kontynuuję tylko Athlone:

10042004, ???? Sligo - Athlone(II) kursów żadnych jeszcze nie znam;

Zgadzam się z MarcoviaMarki, że lepiej poczekać jeszcze kilka dni/tygodni zamiast wchodzić pełną parą w Irlandię Mimo wszystko nie jest to Segunda Division sprzed 2 lat, gdzie kursy były w miarę ciekawe i remisów 40% w sezonie.

to tyle
konkurent

ps. gdyby komuś się nudziło zanadto/miał więcej wolnego czasu to rozpis lig irlandzkich systemem W, D, L w excelu napewno przydałby się wszystkim
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 09/04/2004 01:09

Moje progresje na piątek, sobotę i niedzielę:

Droheda - I poziom (10 zł.) Są jedynym zespołem, który jeszcze nie zremisował w Irlandzkiej Premier Division. Stać mnie na to aby zagrać ich jeszcze przez 6 poziomów. Nie wydaje mi się aby już na samym początku rozgrywek postanowili bić rekord.

Wisła K. - II poziom (1 zł.) Przyjdzie kryska na Matyska. Wisła nie może wygrywać wszystkich meczy. Myślę, że prędzej zremisują, niż przegrają. Może już w Płocku?

Getafe - III poziom (70zł.) Bardzo dobry przykład dlaczego nie gram drużyn, które lubią remisować. Wolę te, które zbliżają sie do rekordu. A wogóle to kursy są tak chu..we, że tej ligi aż się nie chce grać. Wkłądam 140 zł, a na czysto wyjdę dwadzieścia pare. Aż mi się łezka w oku kręci jak wspomnę NHL.

Pozdrawiam
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 09/04/2004 14:49

09042004, 2045 St Pats(III) - Cork City 3.00 Paddy

10042004, 2030 Derry City(III) - Bohemians Dublin 3.20 Paddy

10042004, 2045 Sligo - Athlone(II) 3.25 Paddy



i jeszcze update:

09042004 2045 (wg Paddyego 1945 ale różnica jest bodajże 1h) Waterford(I) v Longford 3.20 Paddy

historia skąpa ale 2 remisy na boisku Waterford po prostu przeczucie
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 10/04/2004 00:38

Witam
Moje drużyny na ten weekend to:
ASCOLI (II)
VERONA (II)
ODRA WODZISŁAW (I) - coś z rodzimej ligi no i kurs zachęcający 3,25.
Pozdrawiam
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 10/04/2004 00:42

z irlandii na dzis/jutro:

2.etap-drogheda-shamrock x 3.10
1.etap-derry-bohemians x 3.15
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 10/04/2004 17:29

czy w meczu getafe padnie wreszcie remis? okaze sie jutro wczesnym popoludniem. podobnie jak przed tygodniem tylko czesc stawki (wieksza) przeznaczam na ten mecz, a pozostala kwote rozdysponowuje miedzy nastepujace druzyny: algeciras, almeria, messina, avellino, fiorentina, chieti, colon, wisla i angers.

powodzenia i wesolych swiat
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 10/04/2004 23:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał szczurki:
[qb]Witam
Moje drużyny na ten weekend to:
ASCOLI (II)
VERONA (II)
ODRA WODZISŁAW (I) - coś z rodzimej ligi no i kurs zachęcający 3,25.
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Tylko jeden remis VERONY.
TRZEBA BĘDZIE SZUKAĆ ZESPOŁU NA NIEDZIELE
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/04/2004 11:18

stawka : 12.00 PLN
wygrany 38.40 PLN
So 10/04/04 20:30 Derry - Bohemians
Irl. Premier League X X (0-0) 3.20

Swięta zaczely sie udanie Na wtorek planuje Drogheda w I etapie. Nie mam za duzo kasy na koncie dlatego gram tylko 1 zespół na razie.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/04/2004 16:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]09042004, 2045 St Pats(III) - Cork City 3.00 Paddy

10042004, 2030 Derry City(III) - Bohemians Dublin 3.20 Paddy

10042004, 2045 Sligo - Athlone(II) 3.25 Paddy



i jeszcze update:

09042004 2045 Waterford(I) v Longford 3.20 Paddy

historia skąpa ale 2 remisy na boisku Waterford po prostu przeczucie [/qb][/QUOTE]Przeczucie mnie nie zawiodło
Posted by: Kapitan

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/04/2004 18:03

FT Levante 1 - 1 Getafe

iwo:

No to zeby swieta dobrze mijaly. Dobrze ze wreszcie wpadlo.
Pozdr.
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/04/2004 18:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kapitan:
[qb]FT Levante 1 - 1 Getafe

iwo:

No to zeby swieta dobrze mijaly. Dobrze ze wreszcie wpadlo.
Pozdr.[/qb][/QUOTE]Ogladalem ten mecz na hiszpanskim kanale. Getafe dopiero pod sam koniec spotkania wyrownalo po bledzie bramkarza. Gratulacje dla tych co grali Getafe iwo:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/04/2004 21:09

Dziś/jutro gra Irlandia

Longford Town v St Pats(IV) 3.25 PaddyP

i zaczynam Cork - kolejne przeczucie

Cork City(I) v Shelbourne 3.20 PaddyP

na Athlone nie ma jeszcze Paddy kursów

Let's draw :zobacz:
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/04/2004 21:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Dziś/jutro gra Irlandia

Longford Town v St Pats(IV) 3.25 PaddyP

i zaczynam Cork - kolejne przeczucie

Cork City(I) v Shelbourne 3.20 PaddyP

na Athlone nie ma jeszcze Paddy kursów

Let's draw :zobacz: [/qb][/QUOTE]Czesc Konkurent nie pomyliles sie podajac IV etap przy St. Pats ?? W przedostatniej kolejce byl remis tej druzyny.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/04/2004 22:25

Wiem, wiem ów remis w poprzedniej kolejce jednak mnie ominął (niemal tydzień bez normalnego dostępu do netu ) i postanowiłem grać dalej jeśli dojdę do 5-6 etapu to pomyślę nad ewentualnym rozbiciem stawki na St Pats.

Mimo wszystko wierzę, że wkrótce zremisują ponownie.
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/04/2004 22:45

Przedstawiam druzyny z najpopularniejszych remisowych lig oraz drużyny które nie zremisowały w ostatnich kilku meczach:

Argentyna
River Plate 8
Racing Club 8
Colon Santa Fe 8

Włochy
Fiorentina 6
Pescara 5
Genoa 5
Avelino 7

Hiszpania
Sporting 5
Cadiz 5
Almeria 5
Xerez 5
Algeciras 6

Francja
Caen 6
Angers 5

Jeżeli gdzies się pomyliłem prosze o korektę Pytanie do wszystkich które zespoły zagrać ? Kusi mnie liga argentyńska, jeżeli ktokolwiek grał w poprzednich sezonach niech sie podzieli uwagami. Dziekuje i życzę X iwo:
Posted by: Bógmacher

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/04/2004 23:04

Co myslicie o Longford - St.Pats X , dwie kolejki tej pary bez X moze padnie on juz jutro?

Sep 13, 2002 St.Pats - Longford 2 - 2
Nov 9, 2002 Longford - St.Pats 0 - 1
Jan 10, 2003 St.Pats - Longford 0 - 2
---
Oct 7, 2001 Longford - St.Pats 3 - 3
Dec 28, 2001 St.Pats - Longford 3 - 2
Mar 31, 2002 Longford - St.Pats 1 - 1
---
Sep 15, 2000 St.Pats - Longford 2 - 4
Dec 9, 2000 Longford - St.Pats 0 - 3
Apr 6, 2001 St.Pats - Longford 2 - 1
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/04/2004 23:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bizon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Kapitan:
[qb]FT Levante 1 - 1 Getafe

iwo:

No to zeby swieta dobrze mijaly. Dobrze ze wreszcie wpadlo.
Pozdr.[/qb][/QUOTE]Ogladalem ten mecz na hiszpanskim kanale. Getafe dopiero pod sam koniec spotkania wyrownalo po bledzie bramkarza. Gratulacje dla tych co grali Getafe iwo: [/qb][/QUOTE]przyjmuje gratulacje bo juz troszke mnie zmeczyuo to getafe
pzdr
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/04/2004 00:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]czy w meczu getafe padnie wreszcie remis? okaze sie jutro wczesnym popoludniem. podobnie jak przed tygodniem tylko czesc stawki (wieksza) przeznaczam na ten mecz, a pozostala kwote rozdysponowuje miedzy nastepujace druzyny: algeciras, almeria, messina, avellino, fiorentina, chieti, colon, wisla i angers.

powodzenia i wesolych swiat [/qb][/QUOTE]getafe iwo:

z pozostalych weszly remisy tylko messiny, wisly, derry wiec mozna by rzec, ze tym razem nieco przedobrzyuem, ale dzieki remisowi getafe jakos mnie reszta nie boli, a do rozdysponowania w najblizszym tygodniu ok. 200zl wiec damy rade
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/04/2004 18:50

Dziś w Irlandzkiej:

Bohemians - Drogheda - II poziom (20 zł.) Bardzo mi się ta liga podoba. Kursy niczego sobie, rozgrywają po dwa spotkania w tygodniu. Tylko grać i wygrywać

Trochę jestem wqrwiony na Wisłe Kraków. Myślałem, że stać ich na więcej. A tak to teraz rozglądam się za następnymi drużynami do progresji. Muszę odegrać kasę którą wtopiłem w ten je..ny Espanyol.

Posdrawiam all
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/04/2004 19:21

.. i startuje, gdy segunda, serie b i druga francuska kończą swe zmagania

Ja się zastanawiam czy nie zacząć grać progresją na całe kolejki remisów już jakiś czas mi to chodzi po głowie; drużyn jest mało, 5 spotkań w kolejce, poziom w miarę wyrównany (vide remis Waterford z Sheulberne i Derry z Bohemians); pytanie tylko jak grać? czy stałą stawką na każdy mecz czy progresją? trzeba będzie przetestować obie wersje za mniejsze kwoty - co to za zabawa bez pieniążków
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/04/2004 19:42

13.04.04

Bohemians - Drogheda I etap

Od poczatku sezonu jedyny zespol bez remisu. Moze dzisiaj zremisuje
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/04/2004 21:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]Przedstawiam druzyny z najpopularniejszych remisowych lig oraz drużyny które nie zremisowały w ostatnich kilku meczach:

Argentyna
River Plate 8
Racing Club 8
Colon Santa Fe 8

Włochy
Fiorentina 6
Pescara 5
Genoa 5
Avellino 7
Bari 6

Hiszpania
Sporting 5
Cadiz 5
Almeria 4
Xerez 4
Algeciras 6

Francja
Caen 6
Angers 5

Jeżeli gdzies się pomyliłem prosze o korektę Pytanie do wszystkich które zespoły zagrać ? Kusi mnie liga argentyńska, jeżeli ktokolwiek grał w poprzednich sezonach niech sie podzieli uwagami. Dziekuje i życzę X iwo: [/qb][/QUOTE]zrobiles pare bledow. to, co powyzej juz poprawione. co do argentynskiej to poczytaj troche wczesniej, pzdr

u mnie dzisiejsza irlandia wyglada tak:

2.etap-drogheda-15
1.etap-st.pat's-5
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 14/04/2004 02:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]13.04.04

Bohemians - Drogheda I etap

Od poczatku sezonu jedyny zespol bez remisu. Moze dzisiaj zremisuje [/qb][/QUOTE]W 88 minucie strzelili bramke na 0:1. A mial byc remis...
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 14/04/2004 02:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
u mnie dzisiejsza irlandia wyglada tak:

2.etap-drogheda-15
1.etap-st.pat's-5[/QB][/QUOTE]dzis irlandczycy zawiedli, zwuaszcza drogheda, ktora remisowaua do samego konca prawie ;/
Posted by: Kapitan

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 15/04/2004 19:51

Co proponujecie na weekend ??
Skonczylem Getafe i tak sie rozgladam.
IV Szkocka - East Stirling - 27 meczow bez X no ale jakos nie mam przekonania bo z tego co widze to to nawet nie sa chlopcy do bicia tylko dzieci we mgle.
I Holandia - NEC Nijmegen 15 meczów bez X ale teraz graja z PSV na wyjezdzie wiec raczej wtopa.
I Grecja - Olympiakos Piraeus - 14 bez X teraz graja z koniczynkami w Atenach. Tylko ze do konca ligi 5 kolejek ....

MOze ktos ma cos ciekawego na oku ??
Pozdr.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 15/04/2004 22:38

Na dzień dzisiejszy panuje ogólny entuzjazm nad ligami irlandzkimi

dziś gra 1st division:

Athlone(III) v Limerick 3.5 PaddyP

Paddy nie wysawił jeszcze kursów na Premier League a większość też gra dzisiaj..
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 15/04/2004 22:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Na dzień dzisiejszy panuje ogólny entuzjazm nad ligami irlandzkimi

dziś gra 1st division:

Athlone(III) v Limerick 3.5 PaddyP

Paddy nie wysawił jeszcze kursów na Premier League a większość też gra dzisiaj..[/qb][/QUOTE]a nie jutro przypadkiem?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 15/04/2004 23:03

rzeczywiście
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 15:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kapitan:
[qb]Co proponujecie na weekend ??
Skonczylem Getafe i tak sie rozgladam.
IV Szkocka - East Stirling - 27 meczow bez X no ale jakos nie mam przekonania bo z tego co widze to to nawet nie sa chlopcy do bicia tylko dzieci we mgle.
I Holandia - NEC Nijmegen 15 meczów bez X ale teraz graja z PSV na wyjezdzie wiec raczej wtopa.
I Grecja - Olympiakos Piraeus - 14 bez X teraz graja z koniczynkami w Atenach. Tylko ze do konca ligi 5 kolejek ....

MOze ktos ma cos ciekawego na oku ??
Pozdr.[/qb][/QUOTE]Aktualne zestawienie zespolow bez remisu znajdziesz powyzej w moim poscie. Zostalo jeszcze troche kolejek w hiszpanskiej,francuskiej i wloskiej.
Posted by: BiZkiT

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 16:30

a co sadzicie o czyms takim??

Interwetten - Wacker Tirol

X 3.20

2 liga austriacka

Interwetten 9 meczy bez X
Tirol 16 meczy bez X

warto??

aa i podam jeszcze ze

Interwetten jest 3 w tabeli a Tirol 1
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 16:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał BiZkiT:
[qb]a co sadzicie o czyms takim??

Interwetten - Wacker Tirol

X 3.20

2 liga austriacka

Interwetten 9 meczy bez X
Tirol 16 meczy bez X

warto??

aa i podam jeszcze ze

Interwetten jest 3 w tabeli a Tirol 1[/qb][/QUOTE]trudno powiedziec czy warto, ale seria wackera bez watpienia zasluguje na uwage wiec dzieki za info
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 18:27

Tak, ale jeśli Tirol jest pierwszy w lidze to ja bym tego nie ruszał

Paddy wystawił kursy:

St. Patrick`s Ath(V) v Waterford
(On 16th of April 2004 7:45pm) 3.25

Derry City v Cork City(II)
(On 17th of April 2004 7:30pm) 3.20

Mam chwilę wolną więc popatrzę co i jak i może coś dołożę
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 18:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Tak, ale jeśli Tirol jest pierwszy w lidze to ja bym tego nie ruszał

[/qb][/QUOTE]ostroznosc poplaca, ale druzyny z pierwszych miejsc tez remisuja tylko rzadziej
16 meczow bez remisu to prawie tyle, ile do niedawna miaua wisla wiec moze juz czas
Posted by: garss

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 18:52

witam poraz pierwszy gram progresja i uważam że jest to swietny sposob na buka.

zagralem dzis sobie na 1 poziomie dwa kuponiki

Regensburg - Oberhausen kurs 3.05

ostatnio oba zespoly zremisowaly 6 kolejek temu i mysle ze poniewaz dzis graja ze soba padnie remisik

oraz:

St.Patricks - Waterford U. kurs 3.25

miejmy nadzieje że wejdzie
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 18:59

Witam kolejnego progresowicza i życzę samych remisów

Zastanawiam się nad konstrukcją prostego serwisu dla progresowiczów. Co o tym myślicie? Myślę o zebraniu tego co mam sam oraz publikacji przydatnych narzędzi (arkuszy etc.) udostępnionych przez innych. Plus kilka uwag o samej progresji na remisy. Napiszę do soccerway.com z propozycją współpracy i możliwości udostępniania statystyk tam zawartch na stronie..

Pytam więc, raz jeszcze, co Wy na to? Może już jest taka witryna tylko ja o niej nie wiem?..

update

zacznę tę Droghedę; gra z Dublin i jest faworytem (1.75) więc remis wydaje się być realny (vide ostatni mecz Droghedy - na wyjeździe z Bohemians - kurs na Bohemians byl 1.40.. )

Drogheda(I) v Dublin
(On 16th of April 2004 7:45pm ) 3.25
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 19:32

Typy remisowe na wekeend:

Cork II etap
Drogheda II etap
Cadiz I etap
Sporting I etap
Fiorentina I etap

Mecz z lig: Irlandia,Hiszpania i Wlochy.
Zycze powodzenia dla wszystkich iwo:
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 16/04/2004 23:36

kwote 300zl rozdysponowauem (niesprawiedliwie) na weekend miedzy mecze nastepujacych druzyn:
algeciras, almeria, xerez, sporting, cadiz, wacker, avellino, bari, genoa, nec, drogheda, st.pat's, cork, river plate, racing, colon, szczakowianka, polar, chieti i vis pessaro.
powodzenia
Posted by: BiZkiT

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 00:35

77' InterWetten.com 0 - 0 FC Wacker Tirol
Posted by: BiZkiT

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 00:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał BiZkiT:
[qb]77' InterWetten.com 0 - 0 FC Wacker Tirol[/qb][/QUOTE]ehhh jednak 0:1 w 85 minucie

dobrze ze jednak tego nei zagralem
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 01:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał BiZkiT:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał BiZkiT:
[qb]77' InterWetten.com 0 - 0 FC Wacker Tirol[/qb][/QUOTE]ehhh jednak 0:1 w 85 minucie

dobrze ze jednak tego nei zagralem[/qb][/QUOTE]w progresji nie do konca chodzi o trafienie na pierwszym poziomie
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 01:29

Ja tam wole trafić na pierwszym zysk taki sam
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 01:39

ja wole miedzy trzecim a szostym, a zysk taki sam? hmmm, niech ci bedzie
Posted by: garss

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 01:46

no super pierwszy kuponik wszedl ladniutko

Regensburg 1 - 1 Oberhausen poscilem za 5zl wygrana 13.75 jak na pierwszy raz good iwo:

natomiast w drugim meczu jest przerwa a wynik

St. Patricks 0 - 1 Waterford U.

może i tu bedzie remisso
Posted by: garss

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 02:47

St Patricks 0-1 Waterford koniec meczu niestety to nie weszlo ale juz jutro tez jest dzien i napewno cos sie zagra na remisso
Posted by: xmind

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 17/04/2004 15:55

ja dzisiaj tez zaczynam...
przypatrzylem sie ruskom troszke i bardzo zaciekawil mnie meczyk
Lok.Moskwa-CSKA M.
postawilem tam swoje ostatnie 5 zlotych z expektu.
w ogole wczoraj otworzylem ta strone- poprzegladalem co nieco i stwierdzilem ze u ruskich poczatek ligi, jak na razie duzo remisow- a szczegolnie CSKA [a ze w ostatniej kolejce nie zremisowal] to pomyslalem ze moze cos z tego bedzie. mam nadzieje ze to co zrobilem nie bylo bardzo glupie;p
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 18/04/2004 02:55

Przynajmniej miłym akcentem zakończyłem remisowy łykend:
[QUOTE]
Cork City
St. Pats
Drogheda
Athlone
[/QUOTE]
Posted by: xmind

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 18/04/2004 03:54

qrde a sie zastanawialem nad cska i saturnem zeby dac remis. pech chcial ze dalem na cska ;p ale trudno moze sobie jeszcze nazbieram i od nowa zaczne przygode z expektem
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 18/04/2004 18:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał garss:
[qb]witam poraz pierwszy gram progresja i uważam że jest to swietny sposob na buka.

zagralem dzis sobie na 1 poziomie dwa kuponiki

Regensburg - Oberhausen kurs 3.05

ostatnio oba zespoly zremisowaly 6 kolejek temu i mysle ze poniewaz dzis graja ze soba padnie remisik

No i super pierwsza progresja i pierwsze zwycięstwo.

Wczoraj nie można było obstawić w expektcie meczu ASCOLI (III) a tu remis i jak się nie w.....ć. szukam na niedzielę jakiejś drużyny,macie jakąś na oku.
Pozdrawiam

oraz:

St.Patricks - Waterford U. kurs 3.25

miejmy nadzieje że wejdzie[/qb][/QUOTE]
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 19/04/2004 01:04

Czy ktoś próbował grać może ligę brazylijską?
Oni chyba dopiero zaczynają.
Posted by: Rzeznik

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 19/04/2004 02:57

ja mysle ze mozna sprobowac tez moze cos ze skandynawi - w koncu tez dopiero zaczynaja chlopaki
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 19/04/2004 19:06

Kolejny odcinek telenoweli pt. "Remisowa Irlandia"

Bray Wanderers v Athlone(IV)
On 23rd of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.25 PaddyPower

St Patricks Athletic(VI) v Shamrock Rovers
On 23rd of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.20 PaddyPower

Cork City v Drogheda(II)
On 23rd of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.40 PaddyPower

Skandynawii bym nie ruszał bo nie spotkałem jeszcze nikogo, kto tam pieniądze robił Jeśli chodzi o Brazylię to myślę, że najpierw trzeba dokładnie przejrzeć wsie statystyki tam z resztą grają w dwóch rundach - pierw "regionalnych", gdzie np. w okręgu Rio Flamengo gra z 3 ligowcami, a dopiero potem normalna liga.

Nie polecam Paddego. Wiele sobie po nim obiecywałem i nawet limity tylko na single na Hiszpanię mogę znieść ale jak nie wystawiają Serie B "bo taka jest decyzja ich Risk Managment" to ja grzecznie dziękuje i wypłacam część fundusze (trochę na Irlandię zostawię )
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 19/04/2004 21:10

konkurent,

nikt nie moze powiedziec, ze w irlandii nie remisuja tyle, ze ostatnio jakby nie w tych meczach, o ktore nam chodzi
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 19/04/2004 21:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]kwote 300zl rozdysponowauem (niesprawiedliwie) na weekend miedzy mecze nastepujacych druzyn:
algeciras, almeria, xerez, sporting, cadiz, wacker, avellino, bari, genoa, nec, drogheda, st.pat's, cork, river plate, racing, colon, szczakowianka, polar, chieti i vis pessaro.
powodzenia [/qb][/QUOTE]z druzyn, ktore grauem zremisowaly: xerez, cadiz, cork, colon i chieti/vis pessaro. niby mauo, ale dzieki najpowazniejszemu potraktowaniu tego ostatniego meczu wyszeduem na plus i w nastepnej kolejce mam do "przymusowego" rozdysponowania juz "tylko" 200zl
pzdr
Posted by: Marcin25

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 20/04/2004 21:00

Hej Jestem nowy iwo:
Posted by: woytass

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 20/04/2004 21:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Marcin25:
[qb]Hej Jestem nowy iwo: [/qb][/QUOTE]Moge sobie zrobić z tobą zdjęcie ?
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 20/04/2004 22:01

Witam
Moje drużyny na progresję to:
BANFILD (II) 16zł liga argentyńska
VICTORIA GUIMARES (II) 12zł liga portugalska

Zmieniłem drużyny bo nie można było wysłać 2 ligi włoskiej (ASCOLI) i był remis.

Zacznę wysyłać progresję na
CHELSE ale na poniżej 2,5 gola ze stawką razy 3 na każdym etapie. DZiś pierwszy ich mecz w lidze mistrzów.

Pozdrawiam
Posted by: HERBI

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 21/04/2004 00:29

No witam wszystkich którzy grają remisy powiedzcie mi ile najwięcej trafiliście na jednym kuponie.Ja jak narazie nie mogę trafić mojej 5 na jednym. Ale ogólnie na weekend jest więcej trafionych tylko źle ustawione na kuponach.A może macie jakiś cynk aby weszło.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 21/04/2004 02:39

Grasz progresję na remisy na kuponach systemowych?..
Posted by: HERBI

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 21/04/2004 03:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Grasz progresję na remisy na kuponach systemowych?..[/qb][/QUOTE]nie gram progresji system nieraz ale jak już to 3z5 próbuje trafić 5 remisów na jednym kuponie.Ako wychodzi około 200-250. Terror trochę ale remisy wpadają.
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 22/04/2004 00:31

Pokazaly sie juz kursy na lige irlandzka Na wekeend stawiam na remisy w nastepujacych meczach:

Drogheda(7) etap III
Sporting(6) etap II
Fiorentina(7) etap II
Racing(9) etap II
St. Patrick(3)etap I

Mecze z lig: irlandia,argentyna,hiszpania,wlochy
Zycze powodzenia iwo:
Posted by: xmind

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 22/04/2004 02:25

aaa oc myslicie oczyms takim
X Örebro SK - Kalmar FF X
X Jaroslavl Shinnik - Krylya Sovetov Samara X
X Cork - Drogheda X
X St.Patr. - Shamrock X
X Longford - Derry X

jak juz to jakie zmiany wprowadzic- i jak proponowalibyscie grac??
po 8 zlotych na kupon czy systemem 2z5 za 4 zlote [40 zlotych chyba lacznie]
Posted by: Morfus

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 23/04/2004 00:46

A co myślicie o meczu :

Malaga v Deportivo

normalnie nie biorąc pod uwage LM Deportivo dałoby wycisk Maladze, ale sądząc po tym co było na meczu z FC Porto , Deportivo powinno grać tak aby meczu nie przegrać a na podział punktów,
podobna sytuacja w meczu :

Newcastle United v Chelsea

co tych meczach sądzicie, bo mi sie wydaje że dość spora.
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 23/04/2004 02:22

Na jutro poszło w STS (3.50)

20:45 Cork - Drogheda IV (80 zł.)

Myślałem trochę o East Stirling ale aż sie boję, że już w tym sezonie nie zremisują i odpuszczam.

Widzę, że gracie już ligę argentyńską . Nie wiecie jakie tam ostatnio były rekordy "bezremisowców" albo gdzie to można sprawdzić? Właśnie przyglądam się:

River Plate
Racing Club
Colon
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 23/04/2004 02:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]Na jutro poszło w STS (3.50)

20:45 Cork - Drogheda IV (80 zł.)

Myślałem trochę o East Stirling ale aż sie boję, że już w tym sezonie nie zremisują i odpuszczam.

Widzę, że gracie już ligę argentyńską . Nie wiecie jakie tam ostatnio były rekordy "bezremisowców" albo gdzie to można sprawdzić? Właśnie przyglądam się:

River Plate
Racing Club
Colon[/qb][/QUOTE]colon zremisowauo w ostatniej kolejce, a river plate-racing dzis w nocy graja zalegly mecz
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 23/04/2004 18:05

Przypomnę tylko, że temat nazywa się Progresja na remisy. Nie mam pretensji, że ktoś dopisuje swoje propozycje/mecze, w któych widzi remis. Mija się to jednak z sednem sprawy - progresją
Posted by: zmarcin

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 23/04/2004 18:11

No to z 2. włoską można dać spokój - albo blokują spotkania, albo dają kursy 1.7 uke:

2. hiszpańska jeszcze normalna.

Na weekend:

Las Palmas - Rec. de Huelva X (III)

Pozdrawiam!
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 23/04/2004 18:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]Na jutro poszło w STS (3.50)

20:45 Cork - Drogheda IV (80 zł.)

Myślałem trochę o East Stirling ale aż sie boję, że już w tym sezonie nie zremisują i odpuszczam.

Widzę, że gracie już ligę argentyńską . Nie wiecie jakie tam ostatnio były rekordy "bezremisowców" albo gdzie to można sprawdzić? Właśnie przyglądam się:

River Plate
Racing Club
Colon[/qb][/QUOTE]colon zremisowauo w ostatniej kolejce, a river plate-racing dzis w nocy graja zalegly mecz[/qb][/QUOTE]mecz sie nie odbyl
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 01:23

No i dobrze, bo tu bardzo pachnie remisem. Tylko jaki tam jest rekord? Gdybym wiedział, że nie zostało im dużo to ruszyłbym z progresją od większej stawki.
Jutro spędzę w sieci więcej czasu to poszukam statystyk obu tych drużym. Do niedzieli jest jeszcze trochę czasu.

Pozdro4all
Posted by: Anonymous

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 02:58

Cork City 0 : 0 Drogheda
Chyba zaraziliscie kolejnego gracza na progresje
dzieki Waszym podpowiedzia i linkami do statystyk udało sie zaczac od +
iwo:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 04:56

Dziś 2/3 remisy a mi najbardziej na St Pats zależało

Zagrałem też w Profie testowo 2 z 4 na remisy w irlandzkiej i drugiej polskiej - okazalo sie, ze do irlandzkiej tez trzeba 3 zdarzenia i, niestety, dolozone spotkania po kursach 1.1 nie weszly ale systemy mi się podobają
Posted by: Anonymous

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 05:13

co myslicie o lidzie belgijskiej ??
Mons - Westerlo
Westerlo nie zremisowalo 5 X
Mons jest na 12 miejscu Westerlo na 16
Mecz w sobote 20.00
Lokeren - Antwerp
Lokeren 5 meczy bez remisu
Antwerp 5 meczy bez remisu
Antwerp na 3 miejscu
Lokeren na 5 miejscu
mecz w niedziele 15.00
al:
Chyba juz pora na remis tj 6 kolejka a tylko te druzyny sa na 0 remisow
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 13:20

moj weekend progresyjny trwa juz praktycznie od czwartku, a zagrauem dotej pory: wacker tirol (+), dublin city (-), st.pat's (-) i drogheda (+). zwazywszy, ze ten ostatni remis byl najwazniejszy, udany poczatek reszte z "przymusowych" 200zl rozdysponuje miedzy: caen, angers, algeciras, sporting, recreativo, avellino, bari, fiorentina, genoa, coma, livorno, cagliari, racing, river plate, lokeren, i polar.

powodzenia
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 13:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kajekx:
[qb]co myslicie o lidzie belgijskiej ??
Mons - Westerlo
Westerlo nie zremisowalo 5 X
Mons jest na 12 miejscu Westerlo na 16
Mecz w sobote 20.00
Lokeren - Antwerp
Lokeren 5 meczy bez remisu
Antwerp 5 meczy bez remisu
Antwerp na 3 miejscu
Lokeren na 5 miejscu
mecz w niedziele 15.00
al:
Chyba juz pora na remis tj 6 kolejka a tylko te druzyny sa na 0 remisow[/qb][/QUOTE]kajekx, kazdego nowego progresowicza chetnie witamy, ale przyloz sie troche bardziej na przyszlosc bo nawaliles bledow! wymienione przez ciebie druzyny maja, o ile sie nie myle, nastepujace serie bez remisow: lokeren 9, westerloo 7, antwerp 6. poza tym co rozumiesz przez "szosta kolejke" bo nie kumam?!?
pzdr
Posted by: Sensej

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 13:49

Witam zaczynam progresje Moja poczatkowa stawka 0.5zł (Testuje) Jestem Ciekaw jak to wygalada.

Pierwszym typem bedzie druzyna z Ligi Rosyjskiej CSKA MOSKWA. Gra ona dziś z Alaniya. CSKA ma 2 remisy i zwyciestwo u siebie a Alaniya 1-1-1

Kursy w Exepkcie
CSKA Moscow - Alaniya Ros.Liga Rosyjska 4.35

Jeszcze szkuam dalej typów, a może macie jakies propozycje?
Posted by: Sensej

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 13:52

Jeszcze postanoiwlem dorzucic Zenit . Gra teraz na wyjezdzie z Torppedo Moskwa. Obydwie druzyny maja bulans 4-3-0 Polecam!!
Posted by: Anonymous

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 14:06

faktycznie chyba sie nie przylozylem za bardzo :-( ale moge to tylko usprawiedliwic faktem ze nie znalazlem wczesniej zadnego lonka do pełniejszej statystyki a ta z ktorej korzystalem uwzgledniala 5 ostatnich meczow a ja sie zasugerowalem ze to jest 6 kolejka ligowa choc u kazdego buka pisze ktora kolejka jest obecnie ( radosc z 1 wygranej i pozna pora ociemnily moj umysl ) :-))nastepnym razem za nim cos napisze przemysle dokladniej
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 14:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kajekx:
[qb]faktycznie chyba sie nie przylozylem za bardzo :-( ale moge to tylko usprawiedliwic faktem ze nie znalazlem wczesniej zadnego lonka do pełniejszej statystyki a ta z ktorej korzystalem uwzgledniala 5 ostatnich meczow a ja sie zasugerowalem ze to jest 6 kolejka ligowa choc u kazdego buka pisze ktora kolejka jest obecnie ( radosc z 1 wygranej i pozna pora ociemnily moj umysl ) :-))nastepnym razem za nim cos napisze przemysle dokladniej[/qb][/QUOTE]spoko, masz linki do pomocy:

www.soccerway.com
www.soccervista.com
www.betbase.info

z doswiadczenia powiem ci, ze tam tez czasem zdarzaja sie bledy wiec najbezpieczniej prowadzic wuasne statsy albo dokuadnie sprawdzac w paru miejscach.
Posted by: zmarcin

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 24/04/2004 19:17

Mam nadzieję, że Huelva dziś nie zremisuje, bo nie zdążyłem na nich postawić.

Poza tym wszystkie progresje skończone. Zbyt wysokie ryzyko nieukończenia, biorąc pod uwage bliski koniec sezonu w większości lig.

A wy cos gracie jeszcze?

Pozdrawiam.
Posted by: Anonymous

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 25/04/2004 02:54

Mons 0 : 0 Westerlo iwo:
mam nadzieje ze i jutro bedzie iwo: za remis Lokeren
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 25/04/2004 21:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:

Bray Wanderers v Athlone(IV)
On 23rd of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.25 PaddyPower

St Patricks Athletic(VI) v Shamrock Rovers
On 23rd of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.20 PaddyPower

Cork City v Drogheda(II)
On 23rd of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.40 PaddyPower

[/QUOTE]Generalnie słabo.
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/04/2004 03:37

to byl bardzo slaby weekend w mojej progresji, a "przymusowa" stawka na nastepny wyniesie 340zl. pozostaje nadzieja, ze remisy musza wreszcie pasc
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 26/04/2004 20:49

Pokazaly sie juz kursy na lige irlandzka Na wekeend stawiam na remisy w nastepujacych meczach:

Drogheda(7) etap III
Sporting(6) etap II
Fiorentina(7) etap II
Racing(9) etap II
St. Patrick(3)etap I

Gramy dalej ....
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/04/2004 00:10

Witam wszystkich, z checia dolacze sie do waszego grona. Na poczatem mam ciezka lige Niemiecka 2 Bundesliga na dzisiejsze spotanie miedzy zespolami:
1.FC Nürnberg - Alemannia Aachen - x 3,35 w expekcie

1.FC Nürnberg - 6 spotkan bez remisu, 2 wygrane z rzedu, 1 miejsce na liscia a jego konkurent Arminia Bielefeld ostatnio zremisowal
Alemannia Aachen - 3 spotkania ododstaniego remisu, 5 na liscie poscigowej i mam nadzieje ze dzis powalczy tj. ze bedzie remisik
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/04/2004 00:12

Progresja oczywiscie na 1.FC Nürnberg na poczatek za 10 zl
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/04/2004 02:31

Ciezka liga i ciezki poczatek.
Nurnberg 3 : 0 Alemannia Aachen

FC Nurnberg - 3 zwyciestwo z rzedu i 7 meczy bez remisow. Natepne spotkanie 3 maja i progresja 2 stopnia na remisik Nurnberg
Posted by: galahad

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/04/2004 03:02

sorki ale mnie wynik niezlomnie ucieszyl jak rowniesz drugi mecz - Victorii Guimares, gdyz przynioslo mi to najwyzsza wygrana (na czysto) w historii
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/04/2004 03:16

Witam
U mnie ten tydzień przyniósł same straty.
A więc dalej:
BANFILD (III) (GRAJĄ W ŚRODĘ)
VICTORIA GUIMARES (III)
CHELSE będe dorzucał do systemu

Pozdrawiam i życzę dużych wygranych
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 27/04/2004 22:28

Shelbourne v St Pats(VII)
On 30th of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.25

Athlone(V) v Kildare
On 30th of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.20

Godziny wg czasu irlandzkiego (więc dla Nas +1h)

Czas coś w końcu trafić
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 28/04/2004 15:07

Bardzo spodobała mi się liga irlandzka więc w tym tygodniu:

Shamrock - Dublin City I poziom (10 zł.)

Shelbourne - St.Patrick's I poziom (10 zł.)
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 28/04/2004 16:01

Witam wszystkich. N dzis zaczne kolejna progresje i oby nie trwala zbyt dlugo.
Dan.1 Liga
B 93 - Nykřbing FA - Dan.1 Liga - 3.70 Expekt poziom 1

Nykřbing FA - od 10 meczy brak remisu czyli od poczatku, 2 przegrane z rzedu, mecz na wyjezdzie.
B 93 - 4 remisy w ciagu calego seznu i graja u siebie.
Progresja oczywiscie na Nykřbing FA
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/04/2004 01:42

Poraz kolejny nie weszla progresja
B 93 Copenhagen 0 : 1 Nykobing
Nastepne spotkanie 2 maja i progresja 2 poziomu
Posted by: zmarcin

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/04/2004 14:25

Hej!

A ja nic nie mówiłem (coby nie zapeszyć), ale frałem progresją na remis Polski (mecz z Irlandią był II poziomem) i udało się!

Co ciekawe chyba nikt nie pisał, że postawi tu właśnie na X.

A zna ktoś jakieś passy drużyn narodowych bez remisów?

Jak tak to niech zapoda.

Wydaje mi się, że progresja na X drużyn narodowych to dobry pomysł. Sporo jest bowiem remisów w meczach towarzyskich.

Co o tym sądzicie?

Na weekend:

Huelva - Levante X - III poziom.

Pozdrawiam i życzę dużo remisów!!!
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/04/2004 14:57

Witam. Jak tak piszesz o tym pechu to ja chyba tez przestane podawac przed meczem bo to przynosi mi pecha, podobno najlepsze wygrane to te za kolejnym razem ale ja wole te szybsze
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/04/2004 18:51

Co do reprezentacji narodowych to przymierzam się już powoli do grania progresją i systemami remisy do przerwy na ME w Portugalii.

Wiem, że ludzie podczas finałó MŚ z 2002 na tym spoooro wyciagneli
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/04/2004 20:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Co do reprezentacji narodowych to przymierzam się już powoli do grania progresją i systemami remisy do przerwy na ME w Portugalii.

Wiem, że ludzie podczas finałó MŚ z 2002 na tym spoooro wyciagneli [/qb][/QUOTE]ta, na ME trzeba sie przyszykowac

btw, chciaubym zwrocic uwage na mecz shelbourne-st.pat's. otoz procz tego, ze st.pat's nie zremisowauo od kilku kolejek, shelbourne od dwoch meczow nie wygrauo. wiadomo, ze to jedna z dwoch, trzech najlepszych druzyn irlandzkich i serie bez trzech zwyciestw rzadko jej sie zdarzaja! gram wiec remis w tym meczu, ale za niewielka stawke.
z kolei bohemians nie wygrali od pieciu meczow wiec tu bym zdecydowanie odradzau granie remisu w najblizszej kolejce
pzdr
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/04/2004 21:01

Jestem konsekwenty i tak na wekeend gram nastepujace mecze:
St.Patricks(4) etap II
Sporting(7) etap III
Huelva(5) etap I
Salamanca(5) etap I
Fiorentina(8) etap III
Racing(10) etap III

W nawiasach liczba meczy bez remisu. Mecze z lig: Irlandia,Argentyna,Wlochy,Hiszpania.
Powodzenia iwo:
Posted by: koron

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 29/04/2004 22:41

Witam. Chcialbym w najblizszym czasie zaczac grac progresja. Tylko interesuje mnie, ile trzeba miec tak mniej wiecej kasy do obrotu. Moim zdanie tak okolo 1000 zl trzeba miec. Co sadzicie na ten temat? dzieki
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 01/05/2004 02:36

warto byuo troche odpuscic mecz shelbourne-st.pat's na korzysc shamrock-dublin!
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 01/05/2004 02:58

Witam wszystkich. Progresja jaka zalozylem na mecz
Sheffield U - Ipswich Ang.1 Liga 3,15 expekt o dziwo weszla w 1 podejsci.
Sheffield U - 7 meczy bez remisu i Ipswich - 10 meczy bez remisu.
Ciekawe czy to dlatego ze o tym nie napisalem wczesniej?
Zostal jeszcze zalegla progresja na FC Nurberg - 8 meczy bez remisu 2 stopnia na 3 maja
Powodzenia i duzo trafnych progresji.
Posted by: galahad

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 01/05/2004 06:13

a ja pieprze te irlandzka lige. ranyy. wszystko na opak wychodzi. na 20 meczow chyab jeden prawidlowo wytypowalem, no gora 3. dzieki. ja wychodze
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 01/05/2004 17:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Shelbourne v St Pats(VII)
On 30th of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.25

Athlone(V) v Kildare
On 30th of April 2004 7:45pm
Win-Draw-Win
Draw @ 3.20

Godziny wg czasu irlandzkiego (więc dla Nas +1h)

Czas coś w końcu trafić [/qb][/QUOTE]no i nic nie weszło :rolleyes:
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/05/2004 01:46

Witam wszytkich "remisowcow"
Moja nowa progresja zalozona na dzisiejszy mecz
Hartlepool 1 : 3 Plymouth niestety nie weszla w nastepnym podejsciu progresja 2 stopnia na obie druzyny. :zobacz:
"galachad" odpuscile lige irlandzka w najgorszym chyba momencie bo dzis na 5 meczy 4 to remisy ja zalapalem sie na 2, na szczescie bo dzien bylby zupelnie zmarnowany a tak iwo:
Co ciekwe jak sie nie pisze co sie puszcza to wchodzi znacznie szybciej, chyba maja jakis podglad czy ja
Wielu szybkich remisow.
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/05/2004 12:27

St.Patricks(4) etap II
Fiorentina(8) etap III
Racing(10) etap III
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/05/2004 15:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Witam wszytkich "remisowcow"
Moja nowa progresja zalozona na dzisiejszy mecz
Hartlepool 1 : 3 Plymouth niestety nie weszla w nastepnym podejsciu progresja 2 stopnia na obie druzyny. :zobacz:
"galachad" odpuscile lige irlandzka w najgorszym chyba momencie bo dzis na 5 meczy 4 to remisy ja zalapalem sie na 2, na szczescie bo dzien bylby zupelnie zmarnowany a tak iwo:
Co ciekwe jak sie nie pisze co sie puszcza to wchodzi znacznie szybciej, chyba maja jakis podglad czy ja
Wielu szybkich remisow.[/qb][/QUOTE]a którą irlandzką grasz?
[QUOTE]
FT Shamrock Rovers 0 - 0 Dublin City

FT Bohemians 2 - 3 Cork City

FT Drogheda United 0 - 1 Longford Town

FT Shelbourne 2 - 0 St. Patricks

FT Derry City 0 - 1 Waterford U.
[/QUOTE]
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 02/05/2004 16:39

Witam.
Faktycznie moj blad to nie irlandzka tylko szkocka 1 liga, ktora puscilem. Przepraszam za wprowadzenie w blad. iwo:
Irlandzaka tez mialem zaznaczona ale puscilem inna, sorry za pomylke. Mam je na liscie obok siebie i podobnie pozaznaczane moj blad iwo: dla ciebie i glowa do gory kiedy musza i oni zremisowac.
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 03/05/2004 00:00

Sporting(7) etap III
Huelva(5) etap I
Salamanca(5) etap I a bylo 0:3
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 03/05/2004 19:40

to byl wreszcie dosc udany weekend nawet mimo zdrady w serie b zakonczyuem progresje na nastepujacych druzynach: shamrock, racing, llanus, recreativo, sporting i salamanca.

dzis chcialbym zwrocic uwage na nasza 2. lige (w nawiasach serie bez remisu):

(12)polar-szczakowianka(14) x 3.0
(4)jagiellonia-belchatow(10) x 2.9
(8)radomsko-aluminium(6) x 4.8
ruch-łks x 3.3 - tu licze, ze mecz moze byc ulozony bo obie druzyny sa w takiej sytuacji, ze lepiej z gory wziac po punkcie niz ryzykowac strate fszyskich

osobiscie gram fszyskie 4 mecze, choc oczywiscie moze tu nie pasc ani jeden remis, ale bardzo bym sie zdziwil
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/05/2004 13:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]to byl wreszcie dosc udany weekend nawet mimo zdrady w serie b zakonczyuem progresje na nastepujacych druzynach: shamrock, racing, llanus, recreativo, sporting i salamanca.

dzis chcialbym zwrocic uwage na nasza 2. lige (w nawiasach serie bez remisu):

(12)polar-szczakowianka(14) x 3.0
(4)jagiellonia-belchatow(10) x 2.9
(8)radomsko-aluminium(6) x 4.8
ruch-łks x 3.3 - tu licze, ze mecz moze byc ulozony bo obie druzyny sa w takiej sytuacji, ze lepiej z gory wziac po punkcie niz ryzykowac strate fszyskich

osobiscie gram fszyskie 4 mecze, choc oczywiscie moze tu nie pasc ani jeden remis, ale bardzo bym sie zdziwil [/qb][/QUOTE]i sie zdziwilem mam nadzieje, ze nikt sie nie dau skusic
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 04/05/2004 23:32

So 08/05/04 20:30 etap III
Derry - St. Pats (5)
Irl. Premier League X 3.15
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 06/05/2004 00:02

Witam
I kolejny tydzień co nie pozwalają mi zagrać progresji na VICTORIA GUIMARES (IV) - SPORTING.
a więc znów wymuszona zmiana ligę argentyńską
ARSENAL - LA PLATA (IV)
a także w ten tydzień:
QUILMES - ROSARIO (II) argentyna
DERRY - ST.PATRICK (II) irlandia
CHELSE (IV) - MONACO na poniżej 2,5 gola
AUE - DUISBURG (II) 2 niemiecka
FURTH (II) - BIELEFELD 2 niemiecka

Trochę za dużo ale myślę, że coś odpadnie po wekendzie.

Pozdrawiam
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 09/05/2004 17:53

Nareszcie

[QUOTE]
FT Bohemians 0 - 0 Longford Town
FT Drogheda United 0 - 0 Waterford U.
FT Derry City 0 - 0 St. Patricks
[/QUOTE]w prawdzie St Pats nie zagrałem za pełną stawkę za to wszedł także kupon systemowy 2 z 4 (3 w/w i Shamrock - Shelburne 3:0) więc mały plus

a mogło być bardzo gorąco gdyby nie te St Pats :rolleyes:

Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 10/05/2004 21:15

08/05/04 20:30 etap III
Derry - St. Pats (5)
Irl. Premier League X 3.15
Gratulacje i dla Ciebie Konkurent iwo:
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 10/05/2004 23:11

Ma ktos jakies propozycje na jakie zespoly grac teraz ??? Znalazlem rodzynek w lidze dunskiej Nykoping 12 meczy bez remisu moze warto sprobowac ?
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/05/2004 02:25

podusmowanie weekendu - co nie weszlo: grenoble, cadiz, elche, xerez, bari, avellino, livorno ;
weszlo: fiorentina, genoa, pescara, caen, numancia, algeciras, st.pats' - nie wupada narzekac wiec

btw,
czy 12 meczow bez remisu w danii to aby tak duzo? osobiscie ruszam inne ligi rzadko, gdy trafi sie jakis rodzynek typu 15-20 bez remisu. ostatnio zaczalem pogrywac 2. polska, ale czesciej trafiam te, ktore podejrzewam, ze ustawione niz te z dlugimi seriami

btw 2,
pierwsza irlandzka jest piekna liga jak dla mnie

pzdr
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/05/2004 02:26

Wiele drużyn kończy rozgrywki. Dlatego mam prośbę do kogoś, kto ma trochę wolnego czasu aby poświęcił parę chwil na następujące ligi:

Argentyna, Brazylia, Irlandia, Japonia, Meksyk, Norwegia, Norwegia 2, Rosja, Szwecja, Szwecja2, USA.

Trzeba przeanalizować powyższe ligi pod kontem rekordów bez X oraz sprawdzić ich terminarz. Potem juz tylko wyłapywać rodzynki. U mnie niestety rozpoczyna się czas egzaminów i nie bardzo mam czas na przeglądanie starych gazetek z STS'u. Tak na pierwszy rzut oka to mozna prześledzić ligi:

Argentyna,
Brazylia,
Irlandia,
Japonia,
Norwegia,
Rosja,
Szwecja,
i USA.

Myślę, że gdyby całość podzielić na kilka osób i każda opracowałaby po jednej lidze to jeszcze w tym tygodniu udałoby się coś ugrać.

Pozdrawiam

BTW Irlandzka jest naprawdę zaj....ta
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/05/2004 02:45

sledze argentynska, ale tak sie sklada, ze fszyskie druzyny z dlugimi seriami poremisowaly i nie ma na razie co grac
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/05/2004 03:00

Witam
W wekend odpadł mi tylko ST. PATRICK.
A więc na następny:
GIMNASIA LA PLATA ((V)po zmianie) - Olimpo argentyńska
ROSARIO CENTRAL (III) - Arsenal argentyńska
No i 2 drużyny grane spotkały się ze sobą:
DUISBURG (III) - FUERTH (III) 2 niemiecka

Pozdrawiam
Posted by: szczurki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/05/2004 03:06

Argentyna, Brazylia, Irlandia, Japonia, Meksyk, Norwegia, Norwegia 2, Rosja, Szwecja, Szwecja2, USA.

Tak na pierwszy rzut oka to mozna prześledzić ligi:

Argentyna,
Brazylia,
Irlandia,
Japonia,
Norwegia,
Rosja,
Szwecja,
i USA.

Myślę, że gdyby całość podzielić na kilka osób i każda opracowałaby po jednej lidze to jeszcze w tym tygodniu udałoby się coś ugrać.

Pozdrawiam

Też się zastanawiałem nad ligą ROSYJSKĄ i JAPOŃSKĄ.
Myślę że po zakończeniu 2 niemieckiej się tam przerzucę.
Wyglądają obiecująco.
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 11/05/2004 18:13

chcialbym dzis zwrocic uwage na mecz 2. austriackiej, a mianowicie austria-interwetten. jesli sie nie myle to goscie z seria bodaj 14 meczow bez remisu. poza tym obie praktycznie o nic juz nie graja, a na 3 mecze tego sezonu miedzy zainteresowanymi 2 razy padl remis. do konca rozgrywek 5 kolejek wiec mysle, ze warto zaryzykowac
Posted by: woytass

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/05/2004 15:47

Ja wale do was z takim zapytaniem Zauwazyłem ze kursy na remisy w szwedzkiej Allsvenskan i Superettan oscyluja w okolicach 3,30 (czasem nawet wyzej). A z tego co wiem to :
[CODE]Leagues ordered by DRAWS :
Pos.League Home Draw Away
1.Sweden 2nd 37,5 % 41,6 % 20,8 %
2.Russia 1st 39,7 % 39,7 % 20,5 %
3.Sweden 1st 33,3 % 38,8 % 27,7 %
4.Norway 1st 40,7 % 37,0 % 22,2 %
5.Italy 2nd 46,0 % 36,0 % 17,9 %
6.Spain 2nd 39,5 % 35,9 % 24,4 % [/CODE]Więc nasuneło mi sie pytanie. Czemu w drugiej lidze wloskiej i hiszpanskiej kursy na remis są niższe od 3,0 pomimo mniejszej "remisowowści" ligi od przytoczonych szwedzkich ?? Jest w tym jakis konik, czy tylko buki opierają sie na powszechnym mniemaniu o remisowości lig włoskich i hiszpanskich ?? Kończy sie sezon większości lig które gram tradycyjnie i od jakiegoś czasu myśle o progresji remisowej w Szwecji. Jakby ktos rozwiał moje wątpliwości byłbym wdzięczny

Pozdrawiam
Posted by: Michauek

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/05/2004 15:54

woytass ta ststystyka to jest nieco ktuokoterminowa. Poczekamy jeszcze kilka kolejek. Ale, fakt, jest to godne uwagi. Pozdro
Posted by: woytass

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/05/2004 16:53

Ta statystyka odnosi sie bodajze do poprzedniego sezonu gdyz procentowa remisowośc w tym sezonie jest póki co jeszcze większa i wynosi 43,75% (ekstraklasa szwedzka).
Prosze jakiegos speca od remisów o wypowiedź w tej kwestii

Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/05/2004 17:26

witam jestem nowy tak dla jasnosci nie mam 12lat
1 stopien mecz:Skjold - Nykřbing FA kurs 3,70

oby weszlo
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 12/05/2004 20:39

rzeczywiscie, te statystyki wygladaja atrakcyjnie i dobrze by byuo gdyby ktos je zweryfikowau...

dzis gram za nieduze pieniazki:

piast-belchatow x 3.0 /prof/
ruch-szczakowianka x 3.0 /prof/
kalmar-halmstads x 3.2 /unibet/
landskrona-malmo x 3.35 /unibet/

powodzenia!
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 00:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]rzeczywiscie, te statystyki wygladaja atrakcyjnie i dobrze by byuo gdyby ktos je zweryfikowau...

dzis gram za nieduze pieniazki:

piast-belchatow x 3.0 /prof/
ruch-szczakowianka x 3.0 /prof/
kalmar-halmstads x 3.2 /unibet/
landskrona-malmo x 3.35 /unibet/

powodzenia![/qb][/QUOTE]A jak Ty zagrałeś polska ligę w singlu? Przecieź w Profie trzeba te mecze dokładać do innych.
Posted by: tadeuszcia

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 00:29

cześć
mam dla wszystkich nietypową propozycję
zamiast wyszukiwać drużyn które długo nie zremisowały, przeanalizujcie drużyny które remisują prawie co drugi mecz
wg moich obliczeń szansa że progresja na takie drużyny zakończy się przed piątym etapem jest w okolicy 90%,a przed 10 prawie 100%
wiadomo że od każdej reguły są wyjątki
patrz coventry city (division one)
swoje wywody opieram na analizie 5 najmocniejszych lig+ drugie ligi z tych krajów
aha no i proszę nie wybierać drużyny po dwóch kolejkach w sezonie patrz espanyol barcelona
ale co najmniej po 10
powodzenia
Posted by: ckm55

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 00:32

Witam wszystkich remisowcow

Mam takie pytanie.
Czy ktos pamieta, czy w poprzednim sezonie dalo sie grac na lidze finskiej na remisy?
Zaczeli juz spotkania i moze warto by na nich cos postawic?
Co o "Finland - Premier League" sadzicie ?

[CODE]Leagues ordered by DRAWS
48. Finland 1st - 23,6 %[/CODE]
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 01:09

Niestety ja nie gralem finskiej w poprzednim sezonie. Wydaje mi sie, ze nie byla w pierwszej "10" lig remisowych .
Na sobote zaczynamy lige rosyjska:
Spartak Moskwa 8 meczy bez X.
Posted by: MarcoviaMarki

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 02:05

A ja własnie przejrzałem archiwalne gazetki STS'u i wypatrzyłem, że w sezonie 2000/2001 Spartak Moskwa miał TYLKO 1 remis!!!!! (w całym sezonie). Zremisował w 3 kolejce i na kolejny remis trzeba było czekać aż 27 kolejek. I teraz mam mieszane uczucia co do ligi zza Buga. Bo jak mi sie drugi taki "Espanyol" wpier..li to pójde z torbami.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 04:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tadeuszcia:
[qb]cześć
mam dla wszystkich nietypową propozycję
zamiast wyszukiwać drużyn które długo nie zremisowały, przeanalizujcie drużyny które remisują prawie co drugi mecz
wg moich obliczeń szansa że progresja na takie drużyny zakończy się przed piątym etapem jest w okolicy 90%,a przed 10 prawie 100%
wiadomo że od każdej reguły są wyjątki
patrz coventry city (division one)
swoje wywody opieram na analizie 5 najmocniejszych lig+ drugie ligi z tych krajów
aha no i proszę nie wybierać drużyny po dwóch kolejkach w sezonie patrz espanyol barcelona
ale co najmniej po 10
powodzenia[/qb][/QUOTE]Ale przecież tak gramy szukamy drużyny "skłonnej" do remisów a następnie, w oparciu o intucje bądź statystyki, czekamy na iks meczy tej drużyny bez remisu i gramy na nią
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 10:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]A ja własnie przejrzałem archiwalne gazetki STS'u i wypatrzyłem, że w sezonie 2000/2001 Spartak Moskwa miał TYLKO 1 remis!!!!! (w całym sezonie). Zremisował w 3 kolejce i na kolejny remis trzeba było czekać aż 27 kolejek. I teraz mam mieszane uczucia co do ligi zza Buga. Bo jak mi sie drugi taki "Espanyol" wpier..li to pójde z torbami.[/qb][/QUOTE]2001 - 9 remisow
2002 - 7 remisow
2003 - 6 remisow

Dane wg. archiwum z soccerway.com. Gdzie lezy blad ?
Posted by: tadeuszcia

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 11:38

[QUOTE]Ale przecież tak gramy [/QUOTE]
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 11:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]rzeczywiscie, te statystyki wygladaja atrakcyjnie i dobrze by byuo gdyby ktos je zweryfikowau...

dzis gram za nieduze pieniazki:

piast-belchatow x 3.0 /prof/
ruch-szczakowianka x 3.0 /prof/
kalmar-halmstads x 3.2 /unibet/
landskrona-malmo x 3.35 /unibet/

powodzenia![/qb][/QUOTE]A jak Ty zagrałeś polska ligę w singlu? Przecieź w Profie trzeba te mecze dokładać do innych.[/qb][/QUOTE]sluszna uwaga. trzeba dokladac do 3-kombinacji, co oczywiscie podwyzsza ryzyko i pewnie dlatego nikt nie gra remisow w 2. polskiej. staram sie wybierac takie zdarzenia (najczesciej typu 1x) by ryzyko byuo wzglednie minimalne.
wczoraj wreszcie zremisowaua szczakowianka
Posted by: tadeuszcia

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 11:53

no może konkurent ma racje że moja propozycja nie jest nietypowa
moze ewentualnie dla gregorra.
połączenie skłonności do remisów z kilkoma meczami bez takowego wydaje się najrozsądniejszym wyjściem
przy takim rozwiązaniu: powiedzmy wyszukując drużyny często remisujące ,ale mające przerwę w remisach tak ze 3 mecze
szanse na pomyślne ukończenie progresji przed 6 etapem oceniam na 95%
pozdrowienia
Posted by: Anonymous

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 15:56

Skjold 6 : 0 Nykobing bez remisu

widzieliscie wczoraj lige francoską ile remisow

Le Mans 1 : 1 Lille
20:30 R Lyon 1 : 0 Bastia
20:30 R Nice 1 : 1 Toulouse
20:30 R Nantes 0 : 0 Guingamp
20:30 R Ajaccio 1 : 0 Sochaux
20:30 R Marseille 1 : 1 Montpellier
20:30 R Rennes 0 : 0 Metz
20:30 R Strasbourg 0 : 0 Monaco
hmmm jak by tak do obstawić może ktoś dał??
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 16:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tadeuszcia:
[qb]no może konkurent ma racje że moja propozycja nie jest nietypowa
moze ewentualnie dla gregorra.
połączenie skłonności do remisów z kilkoma meczami bez takowego wydaje się najrozsądniejszym wyjściem
przy takim rozwiązaniu: powiedzmy wyszukując drużyny często remisujące ,ale mające przerwę w remisach tak ze 3 mecze
szanse na pomyślne ukończenie progresji przed 6 etapem oceniam na 95%
pozdrowienia [/qb][/QUOTE]co dla gregora bo nie zrozumiauem?
Posted by: Pitersson

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 17:05

gregorrr ile grasz progresji jednocześnie, z tego co piszesz to wynika że minimum 10? ile przeznaczasz na to kasy?
nie żebym cię kontrolował czy planował donos do urzędu skarbowego , tylko chcę się zorientować ile trzeba mieć kasy żeby zacząć na poważnie progresję? i ile drużyn wybrać na początek do progresji?
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 17:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]gregorrr ile grasz progresji jednocześnie, z tego co piszesz to wynika że minimum 10? ile przeznaczasz na to kasy?
nie żebym cię kontrolował czy planował donos do urzędu skarbowego , tylko chcę się zorientować ile trzeba mieć kasy żeby zacząć na poważnie progresję? i ile drużyn wybrać na początek do progresji?[/qb][/QUOTE]pitersson,

w tej chwili akurat nie jestem zbyt dobrym przykladem bo rzeczywiscie gram sporo druzyn, a na dodatek omijam niektore kolejki jesli jakis remis wydaje mi sie mauo prawdopodobny. troche mi sie to fszysko rozlazlo ostatnio.
pytasz ile trzeba miec kasy na start, a to zalezy zarowno od liczby druzyn, z ktorymi zaczynasz progresje jak i od poczatkowej stawki.
zalozmy, ze zaczynasz jak ja jeszcze do niedawna od 2zl - w optymistycznym wariancie trafiasz na 1-3 poziomie, ale moze dojsc do 7-10 i na to trzeba byc przygotowanym (stad niska stawka poczatkowa). musisz wiec zdecydowac sie na jakas liczbe druzyn i policzyc. mysle, ze na poczatek wystarczy ci w granicach pieciu druzyn, a nawet mniej. ostatnio "testuje" inny sposob gry, ale za wczesnie by o nim mowic gdy niesprawdzony.

sugerowalbym ci udanie sie po rade do konkurenta bo on gra progresje sporo dluzej ode mnie i ma nieco odmienna filozofie
pzdr
Posted by: tadeuszcia

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 17:26

do gregorra
chodzi mi o twój sposób obstawiania
z tego co zauważyłem wyszukujesz drużyny które dość długo nie zremisowały i liczysz że w najbliższym czasie zremisują
[QUOTE] czy 12 meczow bez remisu w danii to aby tak duzo? osobiscie ruszam inne ligi rzadko, gdy trafi sie jakis rodzynek typu 15-20 bez remisu. [/QUOTE]nie mówię że taki sposób jest 100% zły ale wydaje mi się że łatwiej jest wtedy wpaść na drużynę której ta seria przedłuży się dosć znacznie
powtórzę jeszcze raz swoja propozycję [QUOTE] połączenie skłonności do remisów z kilkoma meczami bez takowego wydaje się najrozsądniejszym wyjściem
przy takim rozwiązaniu: powiedzmy wyszukując drużyny często remisujące ,ale mające przerwę w remisach tak ze 3 mecze
szanse na pomyślne ukończenie progresji przed 6 etapem oceniam na 95%
[/QUOTE]propozycję tą przedkładam dla przeanalizowania dla chętnych, którzy grają progresją
z poważaniem
tadeusz
Posted by: tadeuszcia

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 17:34

drobne sugestie co do liczby drużyn
wg mnie lepiej jest zagrać 10 drużyn za 1zł w pierwszym etapie niż jedną drużynę za 10 zł
ta zasada raczej się sprawdza
choć z drugiej strony każdy może zauważyć że dobrać 10 drużyn to nie jest prosta sprawa
i prawdopodobieństwo że przynajmniej jedna z nich będzie miała całkiem sporą serię(powiedzmy 15 meczów) bez remisu też jest większe
dlatego przy początkowej stawce 1żł wydaje sie że zapasy nie powinny być mniejsze niż 1000zł iwo:
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 17:49

tadeusz,

tak to z pozoru wyglada bo rzeczywiscie "poluje" na druzyny z dlugimi seriami bez remisu, ale to w ramach bonusa. przede fszyskim gram stale ligi, z ktorych wybieram druzyny kierujac sie zarowno seriami jak i ogolna sklonnoscia do remisow. z rzadka zdarza mi sie nawet grac te sama druzyne 2, 3 kolejki z rzedu, mimo ze remisuje.

z powazaniem,
grzegorz
Posted by: tadeuszcia

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 18:34

w takim razie wszystko wydaje się byc dla ciebie grzegorz na jak najlepszej drodze
przynajmniej patrząc na to okiem statystyka

ja jestem na tym forum od krótkiego czasu
w każdym razie nie na tyle żeby odróżnić czyjeś poważne propozycje od takich, które ktoś traktuje bonusowo
nie wiem jak inni sobie z tym radzą
w każdym razie razem z konkurentem macie całkiem niezłe pomysly na grę
fajnie by było jakbyście trochę o nich napisali na forum
Posted by: tadeuszcia

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 18:36

dzięki gregorr
Posted by: gregorrr

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 18:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tadeuszcia:
[qb]sorki za tego pana ,któremu zrobiło sie niedobrze misklik [/qb][/QUOTE]jak klikniesz na obrazek po lewej stronie znaku "" to uzyskasz dostep do wyslanego juz przez siebie posta i bedziesz mogl go zweryfikowac jesli cos ci nie pasuje
Posted by: nieobecny konkurent

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 19:55

e tam filozofię od razu ja po prostu lubię się dobrze przygotować do każdej progresji i w przeciwieństwie do gregorrra preferuję mniejszą ilość drużyn.

Poza tym gram tak, by bez względu na którym poziomie trafię remis mieć ten sam, stały zysk

A ostatnio nic nie gram Athlone w 1st division w Irlandii czeka ale wyszło tak, że nie mam gdzie nawet tego zagrać :rolleyes:
Posted by: dawid121

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 19:59

W KAZDY PIATEK 18.00-19.00 AUDYCJA GRAMY NA REMIS www.radiobet.com serdecznie zapraszam al:
Posted by: bizon

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 23:25

Interwetten - Leoben Aus.1 Liga X

Interwetten 15 meczy bez remisu,niestety do konca pozostaly tylko 2 kolejki.W przypadku braku remisu ( cala stawke skumuluje na Spartak Moskwa 8 meczy bez remisu.

Spartak Moscow - CSKA Moscow Ros.Liga Rosyjska X
Posted by: Mondex

Re: PROGRESJA - X - PIŁKA NOŻNA 11 - 13/05/2004 23:39

NOWY TEMAT